|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: sazz666 |
seris7
vastuseid: 35
vaadatud: 9964
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2018 22:50:39 pealkiri: Kommenteerimine: sazz666 |
Müüs PS4 mängu Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
seris7
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2018 21:16:47 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Müüs PS4 mängu. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: klauskp |
seris7
vastuseid: 68
vaadatud: 23978
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2017 11:26:04 pealkiri: Kommenteerimine: klauskp |
Ostis Tomb Raider mängu PS4le. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: mercury1 |
seris7
vastuseid: 60
vaadatud: 18179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2016 20:28:06 pealkiri: Kommenteerimine: mercury1 |
ostis ps4
soovitan! |
teema: Kommenteerimine: bigfatblue |
seris7
vastuseid: 11
vaadatud: 4604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.11.2016 16:22:13 pealkiri: Kommenteerimine: bigfatblue |
Soovitan  |
teema: Sooviks arvamust 49UH8507 LG kohta... taustavalgustuse ebaühtlus. |
seris7
vastuseid: 13
vaadatud: 6447
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.10.2016 19:37:39 pealkiri: Sooviks arvamust 49UH8507 LG kohta... taustavalgustuse ebaühtlus. |
| Tere, telekas on ostetud Rocca Al Mare Euronics poest 4 päeva tagasi. Tean, et tegu on LED teleriga ning tean, et mingi taustavalgustus seal peab kindlasti olema... eriti siis kui tuli on välja lül ... |
teema: Kommenteerimine: scorps |
seris7
vastuseid: 38
vaadatud: 11535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.05.2016 19:58:13 pealkiri: Kommenteerimine: scorps |
Ostsin PS4 mängu.  |
teema: Kommenteerimine: jaffa2 |
seris7
vastuseid: 3
vaadatud: 583
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2015 21:04:20 pealkiri: Kommenteerimine: jaffa2 |
Müüs ps4 mängu. Kõik on  |
teema: Kommenteerimine: akk |
seris7
vastuseid: 29
vaadatud: 8751
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2015 20:07:45 pealkiri: Kommenteerimine: akk |
Kiire tehing Väga  |
teema: Kommenteerimine: FraanCh |
seris7
vastuseid: 14
vaadatud: 6540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.11.2014 23:07:31 pealkiri: Kommenteerimine: FraanCh |
väga meeldiv diil!
soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: RaikoL |
seris7
vastuseid: 28
vaadatud: 7147
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2014 00:49:40 pealkiri: Kommenteerimine: RaikoL |
| Thnx! Kõik läks nii nagu oli lubatud! 5+ |
teema: Kommenteerimine: Artyr615 |
seris7
vastuseid: 29
vaadatud: 11477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.02.2014 13:00:24 pealkiri: Kommenteerimine: Artyr615 |
 |
teema: Kommenteerimine: tann84 |
seris7
vastuseid: 46
vaadatud: 13164
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.12.2010 22:32:07 pealkiri: Kommenteerimine: tann84 |
Ostsin Castlevania PS3!  |
teema: Kommenteerimine: malukas |
seris7
vastuseid: 123
vaadatud: 33708
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.05.2010 16:46:42 pealkiri: Kommenteerimine: malukas |
ostsin YAKUZA 3 (ps3) !!! Kõik läks väga hästi! Thnx |
teema: Kommenteerimine: Anc |
seris7
vastuseid: 52
vaadatud: 28916
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2009 18:32:58 pealkiri: Kommenteerimine: Anc |
ostis COD: MW2 xbox360i jaoks! Tuli ise järgi!
 |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
seris7
vastuseid: 634
vaadatud: 293761
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2009 23:21:39 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
ostsin xboxi! soovitan! |
teema: Kommenteerimine: continue |
seris7
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.04.2009 20:52:19 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
 |
teema: www.gamepood.ee |
seris7
vastuseid: 56
vaadatud: 29514
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.03.2009 21:40:17 pealkiri: www.gamepood.ee |
 |
teema: www.gamepood.ee |
seris7
vastuseid: 56
vaadatud: 29514
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2008 19:14:10 pealkiri: www.gamepood.ee |
@beastbeats
vaata uuesti
update
http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=6&sub=28&UID=2008092313373180.235.106.134 |
teema: www.gamepood.ee |
seris7
vastuseid: 56
vaadatud: 29514
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2008 15:31:46 pealkiri: www.gamepood.ee |
OT:
Hinnad on ka v2ga head... eriti PS3 jaoks!
1. Enamus mängudel märge "Puudub ajutiselt."
2. Välismaalt tellides tuleb ikkagi odavam, rääkimata eBay'st...
tavaliselt gamepood uuendab ... |
teema: www.gamepood.ee |
seris7
vastuseid: 56
vaadatud: 29514
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 23.09.2008 13:38:30 pealkiri: www.gamepood.ee |
PC m2ngud on vene keelsed, jah. Aga PSP, PS2 ning PS3 jaoks on muidugi inglise keeles! Hinnad on ka v2ga head... eriti PS3 jaoks! C'mon...
http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=6&UI ... |
teema: Kommenteerimine: opstops |
seris7
vastuseid: 45
vaadatud: 13640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2008 17:06:17 pealkiri: Kommenteerimine: opstops |
 |
teema: Kommenteerimine: DVBGod |
seris7
vastuseid: 122
vaadatud: 39451
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.06.2008 00:09:09 pealkiri: Kommenteerimine: DVBGod |
Soovitan
Aus ja vastutulelik  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
seris7
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2008 17:20:01 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
 |
teema: Kommenteerimine: Snai |
seris7
vastuseid: 43
vaadatud: 16588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.05.2008 16:32:06 pealkiri: Kommenteerimine: Snai |
 |
teema: Kommenteerimine: virx |
seris7
vastuseid: 362
vaadatud: 113954
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.04.2008 20:55:40 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
Täiesti mõttetu mees.
Ei oska enda mõtteid väljendada ja hiljem tal on kõik süüdi peale enda. |
teema: Kommenteerimine: skratta |
seris7
vastuseid: 0
vaadatud: 386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.04.2008 10:34:37 pealkiri: Kommenteerimine: skratta |
 |
teema: Kommenteerimine: napstera |
seris7
vastuseid: 16
vaadatud: 7476
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2008 18:38:58 pealkiri: Kommenteerimine: napstera |
 |
teema: Kommenteerimine: Alex. |
seris7
vastuseid: 143
vaadatud: 29478
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2008 18:38:19 pealkiri: Kommenteerimine: Alex. |
 |
teema: Kommenteerimine: TT |
seris7
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.02.2008 20:45:54 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
 |
teema: Kommenteerimine: TT |
seris7
vastuseid: 311
vaadatud: 73912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2008 13:39:05 pealkiri: Kommenteerimine: TT |
v2ga positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: peppitina |
seris7
vastuseid: 8
vaadatud: 5334
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.01.2008 11:35:07 pealkiri: Kommenteerimine: peppitina |
 |
teema: Kommenteerimine: digivend |
seris7
vastuseid: 17
vaadatud: 8078
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2007 17:37:26 pealkiri: Kommenteerimine: digivend |
ja jälle  |
teema: Kommenteerimine: terminator |
seris7
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2007 23:30:34 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
jeje... sai äri tehtud natuke aega pidime otsima kus kohtuda sest kokku lepitud kohale ta kahjuks ei tulnud.. aga kuna ilm on nii hea pole hullu ka see peaasi, et diil on tehtud ja kõik on kor ... |
teema: Kommenteerimine: OmmOs |
seris7
vastuseid: 172
vaadatud: 46370
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2007 14:05:57 pealkiri: Kommenteerimine: OmmOs |
great deal! kõik on korras |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
seris7
vastuseid: 372
vaadatud: 262598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2007 21:16:38 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
niccce deal I like
tegelt ka... päris kiire ja hea äri... kõik on korras  |
| |