|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: darknes89 |
senso
vastuseid: 75
vaadatud: 17769
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2022 13:59:50 pealkiri: Kommenteerimine: darknes89 |
Ostis mälud, kõik oli sujuv. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: OnExX |
senso
vastuseid: 51
vaadatud: 15795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2014 13:05:18 pealkiri: Re: Väga hea |
Tekkis väike arusaamatus kokkusaamise korraldamisel aga äri poolest muidu väga
Igaks juhuks märgin veel ära et arusaamatus tekkis minu poolt siis  |
teema: Kommenteerimine: OnExX |
senso
vastuseid: 51
vaadatud: 15795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2014 13:04:21 pealkiri: Väga hea |
Tekkis väike arusaamatus kokkusaamise korraldamisel aga äri poolest muidu väga  |
teema: Kommenteerimine: A.L |
senso
vastuseid: 26
vaadatud: 8863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2010 00:50:35 pealkiri: Kommenteerimine: A.L |
 |
teema: Kommenteerimine: hardi76 |
senso
vastuseid: 21
vaadatud: 19521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2009 12:28:52 pealkiri: Kommenteerimine: hardi76 |
hea äri  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
senso
vastuseid: 610
vaadatud: 118493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2009 15:34:46 pealkiri: Kommenteerimine: wfiles |
ari eest positiivne  |
teema: Kommenteerimine: nugis |
senso
vastuseid: 76
vaadatud: 26386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.10.2009 23:19:08 pealkiri: Kommenteerimine: nugis |
soovitan äri teha
kandis raha ette ja oli nõus ka väikse viivitusega mis ilmnes minu tõttu
(viivitus venis veel pikemaks, jälle minu süü, kuid ei ühtegi halba sõna) |
teema: Kommenteerimine: lehto08 |
senso
vastuseid: 123
vaadatud: 28040
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2009 00:42:18 pealkiri: Kommenteerimine: lehto08 |
ostis mälud, ei mingeid probleeme  |
teema: Sony Ericsson K750i |
senso
vastuseid: 1499
vaadatud: 328150
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.09.2009 14:14:38 pealkiri: Sony Ericsson K750i |
kas keegi oskab öelda, ega uppunud k750i päästa pole võimalik ?
näiteks piirituse sees leotamisega või mõnel muul moel ? |
teema: Kommenteerimine: Kivi345 |
senso
vastuseid: 186
vaadatud: 34809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2009 00:55:20 pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345 |
äri eest positiivne
tuli ise ka kohale  |
teema: Kommenteerimine: wu-avik |
senso
vastuseid: 23
vaadatud: 7290
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2009 00:54:31 pealkiri: Kommenteerimine: wu-avik |
igati positiivne
võib julgelt äri teha  |
teema: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ? |
senso
vastuseid: 8
vaadatud: 3363
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 18.08.2009 19:30:03 pealkiri: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ? |
| Mailiaadressi oleks siis vaja ja teatavatel põhjustel. Otseselt mingit kindlat maili vaja ei lähe. |
teema: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ? |
senso
vastuseid: 8
vaadatud: 3363
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.08.2009 15:23:19 pealkiri: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ? |
Tekkis siis küsimus kas on võimalik saada meile kätte ''surnud'' emaililt.
Kunagi sai makstud enda domeeni eest www.senso.pri.ee , aga kuna huvi kadus ära siis koos domeeniga läks ka e-mail.
Si ... |
teema: Arvuti ei võta pilti ette. |
senso
vastuseid: 3
vaadatud: 1954
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.07.2009 19:36:07 pealkiri: Arvuti ei võta pilti ette. |
emaplaadil pukid on all ikka ?  |
teema: Üliõhuke prinditav patarei |
senso
vastuseid: 18
vaadatud: 6873
|
foorum: Riistvara postitatud: 06.07.2009 20:07:47 pealkiri: Üliõhuke prinditav patarei |
oot oot kas sa prindid lihtsalt ei kusagilt energiat juurde ?  |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 22:28:08 pealkiri: abi vaja kiiresti |
plate on v 1.0
ja no vhaet ei ole
mul on kergem viia see arvutikeskusesse kus nad korda teevad
enamsu asjad on nagunii nende alt garantii all seega probleemi ei ole |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 19:17:23 pealkiri: abi vaja kiiresti |
on küll
nii ostsin siis 2 GB 800 mhz pulga
ikka sama lugu
kahtlane tunne et ehk on asi korpuses ja ehk on mingid poweri nupu juhtme lühises ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 17:44:10 pealkiri: abi vaja kiiresti |
kingstoni 1 GB 667 mhz
apacer 1 GB 667 mhz ( vist või oli 553 )
ja siis mingid 2x256 mb HP mälud
oleks mõtet osta uus 800 mhx kingsotni mälu või mitte ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 17:25:39 pealkiri: abi vaja kiiresti |
mõtlesin siis teile natuke tagasisidet anda
viisin asjad garantiisse ja umbes 30 minti pärast helistati ja öeldi et kõik töötab
kasutati 500 W toitekat ja 8800 GT-d ja 2 gb kingston 800 mhz ... |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 02:50:41 pealkiri: abi vaja kiiresti |
| kui panen ainult ühe mälupulga kas ma panen siis ka videod jne ka kõik ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 02:33:04 pealkiri: abi vaja kiiresti |
2x1 gb ja 2x256 mb
toide ei ole kopitanud kuna hetkel töötab arvuti taga ja mingi 1 aasta max
kõik jupid mida proovisin töötavad hetkel teise emaplaadi ja prosega |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 01.07.2009 02:17:09 pealkiri: abi vaja kiiresti |
oot ma ei saa nagu aru kuidas on iget pidi ja kuidas valet pidi ?
nii et kiri jääb emaplaadist üles või alla ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 22:59:59 pealkiri: abi vaja kiiresti |
termopasta oli prose jahiutuse peal
ühendasin kõik kokku ja lahti tagasi , kuid enam ei tee fanid midagi ,kas tõeti garantii laks ?
või ehk leiduks homme päeva ajal tallinna kesklinnas kee ... |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:41:30 pealkiri: abi vaja kiiresti |
no jumala küljes on  |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:38:50 pealkiri: abi vaja kiiresti |
tegin cmosi ja proovisin vbootida nii et ainult emaplaa ton küljes
sama tulemus , cpu fani lööb paariks sekundiks tööle ja kõik |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:27:32 pealkiri: abi vaja kiiresti |
| kas ma näiteks panen siis 2 pinise reboot buttoni selle sinna pistikusse ja bootn üles ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:22:34 pealkiri: abi vaja kiiresti |
ei kosta piikus ja 4 mälu moodulit
kuigi proovisin ka ilma mäludeta kuid ikka sama asi
j akuidas bios reseti teha ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:16:33 pealkiri: abi vaja kiiresti |
| cmos ? |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:10:11 pealkiri: abi vaja kiiresti |
| seal ainult üks valik ongi kuidas power pinid külge panna ja 4 pesane polex on küljes |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:07:55 pealkiri: abi vaja kiiresti |
| vendid lähevad täpselt 1-2 sekundiks käima ja siis sureb välja |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:04:16 pealkiri: abi vaja kiiresti |
pole emaplaadil mingit tuld vist
kui on siis ei lähe |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 21:01:07 pealkiri: abi vaja kiiresti |
ostisin amd phenom 2 x550 black edition
emaplaat on gigabyte MA770-uD3
korpus ei oma vast tähtsust
vanast arutist sai võetud toide 550 w CHIEFTECH ja videokaart 8800 GT
mälu on 2,5 GB @ 667 mh ... |
teema: abi vaja kiiresti |
senso
vastuseid: 47
vaadatud: 12845
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 30.06.2009 20:52:14 pealkiri: abi vaja kiiresti |
Lugu siis selline, et sai täna ostetud uus protsessor emaplaat ja korpus.
Tulin koju ühendasin ära ( endaarvates kõik õieti ) vajutasin power nuppu , ei midagi
Kontrollisin kõik üle ja uuest ... |
teema: Pirate Bay müüdi maha |
senso
vastuseid: 111
vaadatud: 33235
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 30.06.2009 17:19:05 pealkiri: Pirate Bay müüdi maha |
Jama lugu , is eküll väga tihedalt ei kasutanud , kuid samas mõnikord oli asendamatu
buuuu  |
teema: Kommenteerimine: vermont |
senso
vastuseid: 125
vaadatud: 68523
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2009 17:32:33 pealkiri: Kommenteerimine: vermont |
igati abivalmis inimene  |
teema: Otsin teenusepakkujat!!! |
senso
vastuseid: 83
vaadatud: 17166
|
foorum: WWW postitatud: 06.06.2009 13:10:10 pealkiri: Otsin teenusepakkujat!!! |
ainuke valik oleks siis netpoint nagu eespool juba öeldud
peaks sinu nõudmistele vastama ja kurta teenuse üle ei saa |
teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
senso
vastuseid: 35
vaadatud: 16309
|
foorum: HV üritused postitatud: 16.04.2009 19:07:23 pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai |
keegi kes tallinnast läheb võiks ka ühendust võtta kui auto peal vabu kohti oleks
saaks kulutusi vähendada siis  |
teema: välien kõvaketas , kuidas tunda ära kas on surnud ? |
senso
vastuseid: 2
vaadatud: 1182
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.03.2009 01:34:44 pealkiri: välien kõvaketas , kuidas tunda ära kas on surnud ? |
nii juhtus teine sisi eriti jamal ajal , just peale formatit
kõik nagu toimis kuid oli vaja võrgust välja võtta väline kõvaketas hetkeks ( mis ka kohe tagasi sai sinna ühendatud )
nii voolu ... |
teema: väline kõvaketas |
senso
vastuseid: 21
vaadatud: 4053
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.01.2009 23:24:08 pealkiri: väline kõvaketas |
miks FAT32 seda ei liba ?
ja kuidas ma seda NTFSi formattin ?
mingid õpetust vms ehk ?  |
teema: väline kõvaketas |
senso
vastuseid: 21
vaadatud: 4053
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 20.01.2009 23:14:24 pealkiri: väline kõvaketas |
sai siis ostetud 500 GB väline kõvaketas
kõik on hästi ja ilus kuid kui proovida kettale lisada üle 5 GB faili ütleb et out of disk space kuigi ruumi veel 400 GB
et milles võib probleem oll ... |
teema: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! :: Varia lisaseadmed |
senso
vastuseid: 53
vaadatud: 26464
|
foorum: Varia postitatud: 07.12.2008 14:28:02 pealkiri: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! |
tundub ,et uus viis kuidas naabri elektrit varastama saab hakata jälle  |
teema: Acer Aspire 5110 EI LÄHE ENAM KORRALIKULT KÄIMA ! PALUN AIDAKE ! :: Sülearvutid |
senso
vastuseid: 11
vaadatud: 4286
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 03.12.2008 21:39:31 pealkiri: Acer Aspire 5110 EI LÄHE ENAM KORRALIKULT KÄIMA ! PALUN AIDAKE ! |
võid viia tigma-sse
tigma.ee igati asjalik koht |
teema: print history |
senso
vastuseid: 5
vaadatud: 1568
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.11.2008 20:31:42 pealkiri: print history |
oleks soov sisi teada kas kuidagi on võimalik vaadata mozillaga 3.0-ga print historyt ?
kuna emt petab valetab ja varastab siis oleks hädasti ühte lehte vaja  |
teema: E-valimised Brasiilias |
senso
vastuseid: 12
vaadatud: 6336
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.10.2008 12:20:53 pealkiri: E-valimised Brasiilias |
igalpool juba e-valimine populaarseks saamas  |
teema: Kommenteerimine: gogik |
senso
vastuseid: 546
vaadatud: 101089
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.10.2008 18:37:38 pealkiri: Kommenteerimine: gogik |
| igati abivalmsi inimene |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
senso
vastuseid: 900
vaadatud: 196608
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.10.2008 11:26:12 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
saime kokku ja ostis ühe väikese asjakese ära
soovitan  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
senso
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.09.2008 17:49:43 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
sooviks ka seda teada ja millise paketiga tõuseb kiirus 12 mb peale ?
kas selle kodulahenduse kolmikpaketiga või interneti kõige suuremal paketil ?  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
senso
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 08.09.2008 17:46:49 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
ega jah neil selle sõna "ping" saamisega on probleeme
aga pole ju imestada kui mingid vene blondiinid seal telefonidele vastavad
kõige sagedasem vastust mis olen kuulnud on et tehke modemile r ... |
teema: Probla LCD monitoriga. |
senso
vastuseid: 2
vaadatud: 1861
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2008 22:21:29 pealkiri: Probla LCD monitoriga. |
olin ise ka kunagi selle ohver
et monitori tööle saada pidi see õigepealt "soojenema" nii 10-20 minti ja alles sisi läks tööle  |
teema: Kiiresti abi vaja graafikakaardi tuvastamisel. |
senso
vastuseid: 17
vaadatud: 2516
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2008 20:49:17 pealkiri: Kiiresti abi vaja graafikakaardi tuvastamisel. |
| kõige targem oleks jah cpu-z vaadata |
| |