Avaleht
otsing leidis 99 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: darknes89
senso

vastuseid: 75
vaadatud: 17769

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2022 13:59:50   pealkiri: Kommenteerimine: darknes89
Ostis mälud, kõik oli sujuv. Soovitan! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: OnExX
senso

vastuseid: 51
vaadatud: 15795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2014 13:05:18   pealkiri: Re: Väga hea
Tekkis väike arusaamatus kokkusaamise korraldamisel aga äri poolest muidu väga thumbs_up.gif

Igaks juhuks märgin veel ära et arusaamatus tekkis minu poolt siis icon_biggrin.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: OnExX
senso

vastuseid: 51
vaadatud: 15795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2014 13:04:21   pealkiri: Väga hea
Tekkis väike arusaamatus kokkusaamise korraldamisel aga äri poolest muidu väga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: A.L
senso

vastuseid: 26
vaadatud: 8863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.01.2010 00:50:35   pealkiri: Kommenteerimine: A.L
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: hardi76
senso

vastuseid: 21
vaadatud: 19521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2009 12:28:52   pealkiri: Kommenteerimine: hardi76
hea äri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
senso

vastuseid: 610
vaadatud: 118493

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2009 15:34:46   pealkiri: Kommenteerimine: wfiles
ari eest positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: nugis
senso

vastuseid: 76
vaadatud: 26386

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.10.2009 23:19:08   pealkiri: Kommenteerimine: nugis
soovitan äri teha thumbs_up.gif
kandis raha ette ja oli nõus ka väikse viivitusega mis ilmnes minu tõttu
(viivitus venis veel pikemaks, jälle minu süü, kuid ei ühtegi halba sõna)
  teema: Kommenteerimine: lehto08
senso

vastuseid: 123
vaadatud: 28040

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2009 00:42:18   pealkiri: Kommenteerimine: lehto08
ostis mälud, ei mingeid probleeme thumbs_up.gif
  teema: Sony Ericsson K750i
senso

vastuseid: 1499
vaadatud: 328150

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.09.2009 14:14:38   pealkiri: Sony Ericsson K750i
kas keegi oskab öelda, ega uppunud k750i päästa pole võimalik ?
näiteks piirituse sees leotamisega või mõnel muul moel ?
  teema: Kommenteerimine: Kivi345
senso

vastuseid: 186
vaadatud: 34809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2009 00:55:20   pealkiri: Kommenteerimine: Kivi345
äri eest positiivne
tuli ise ka kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wu-avik
senso

vastuseid: 23
vaadatud: 7290

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2009 00:54:31   pealkiri: Kommenteerimine: wu-avik
igati positiivne
võib julgelt äri teha thumbs_up.gif
  teema: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ?
senso

vastuseid: 8
vaadatud: 3363

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 18.08.2009 19:30:03   pealkiri: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ?
Mailiaadressi oleks siis vaja ja teatavatel põhjustel. Otseselt mingit kindlat maili vaja ei lähe.
  teema: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ?
senso

vastuseid: 8
vaadatud: 3363

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.08.2009 15:23:19   pealkiri: Kas on võimalik saada meile kätte surnud domainilt ?
Tekkis siis küsimus kas on võimalik saada meile kätte ''surnud'' emaililt.
Kunagi sai makstud enda domeeni eest www.senso.pri.ee , aga kuna huvi kadus ära siis koos domeeniga läks ka e-mail.
Si ...
  teema: Arvuti ei võta pilti ette.
senso

vastuseid: 3
vaadatud: 1954

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.07.2009 19:36:07   pealkiri: Arvuti ei võta pilti ette.
emaplaadil pukid on all ikka ? icon_biggrin.gif
  teema: Üliõhuke prinditav patarei
senso

vastuseid: 18
vaadatud: 6873

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 06.07.2009 20:07:47   pealkiri: Üliõhuke prinditav patarei
oot oot kas sa prindid lihtsalt ei kusagilt energiat juurde ? icon_biggrin.gif
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 22:28:08   pealkiri: abi vaja kiiresti
plate on v 1.0
ja no vhaet ei ole
mul on kergem viia see arvutikeskusesse kus nad korda teevad
enamsu asjad on nagunii nende alt garantii all seega probleemi ei ole
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 19:17:23   pealkiri: abi vaja kiiresti
on küll
nii ostsin siis 2 GB 800 mhz pulga
ikka sama lugu
kahtlane tunne et ehk on asi korpuses ja ehk on mingid poweri nupu juhtme lühises ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 17:44:10   pealkiri: abi vaja kiiresti
kingstoni 1 GB 667 mhz
apacer 1 GB 667 mhz ( vist või oli 553 )
ja siis mingid 2x256 mb HP mälud
oleks mõtet osta uus 800 mhx kingsotni mälu või mitte ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 17:25:39   pealkiri: abi vaja kiiresti
mõtlesin siis teile natuke tagasisidet anda
viisin asjad garantiisse ja umbes 30 minti pärast helistati ja öeldi et kõik töötab
kasutati 500 W toitekat ja 8800 GT-d ja 2 gb kingston 800 mhz ...
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 02:50:41   pealkiri: abi vaja kiiresti
kui panen ainult ühe mälupulga kas ma panen siis ka videod jne ka kõik ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 02:33:04   pealkiri: abi vaja kiiresti
2x1 gb ja 2x256 mb

toide ei ole kopitanud kuna hetkel töötab arvuti taga ja mingi 1 aasta max

kõik jupid mida proovisin töötavad hetkel teise emaplaadi ja prosega
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 01.07.2009 02:17:09   pealkiri: abi vaja kiiresti
oot ma ei saa nagu aru kuidas on iget pidi ja kuidas valet pidi ?
nii et kiri jääb emaplaadist üles või alla ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 22:59:59   pealkiri: abi vaja kiiresti
termopasta oli prose jahiutuse peal

ühendasin kõik kokku ja lahti tagasi , kuid enam ei tee fanid midagi ,kas tõeti garantii laks ?

või ehk leiduks homme päeva ajal tallinna kesklinnas kee ...
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:41:30   pealkiri: abi vaja kiiresti
no jumala küljes on icon_biggrin.gif
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:38:50   pealkiri: abi vaja kiiresti
tegin cmosi ja proovisin vbootida nii et ainult emaplaa ton küljes
sama tulemus , cpu fani lööb paariks sekundiks tööle ja kõik
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:27:32   pealkiri: abi vaja kiiresti
kas ma näiteks panen siis 2 pinise reboot buttoni selle sinna pistikusse ja bootn üles ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:22:34   pealkiri: abi vaja kiiresti
ei kosta piikus ja 4 mälu moodulit
kuigi proovisin ka ilma mäludeta kuid ikka sama asi
j akuidas bios reseti teha ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:16:33   pealkiri: abi vaja kiiresti
cmos ?
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:10:11   pealkiri: abi vaja kiiresti
seal ainult üks valik ongi kuidas power pinid külge panna ja 4 pesane polex on küljes
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:07:55   pealkiri: abi vaja kiiresti
vendid lähevad täpselt 1-2 sekundiks käima ja siis sureb välja
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:04:16   pealkiri: abi vaja kiiresti
pole emaplaadil mingit tuld vist icon_biggrin.gif
kui on siis ei lähe
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 21:01:07   pealkiri: abi vaja kiiresti
ostisin amd phenom 2 x550 black edition
emaplaat on gigabyte MA770-uD3
korpus ei oma vast tähtsust
vanast arutist sai võetud toide 550 w CHIEFTECH ja videokaart 8800 GT
mälu on 2,5 GB @ 667 mh ...
  teema: abi vaja kiiresti
senso

vastuseid: 47
vaadatud: 12845

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 30.06.2009 20:52:14   pealkiri: abi vaja kiiresti
Lugu siis selline, et sai täna ostetud uus protsessor emaplaat ja korpus.
Tulin koju ühendasin ära ( endaarvates kõik õieti ) vajutasin power nuppu , ei midagi
Kontrollisin kõik üle ja uuest ...
  teema: Pirate Bay müüdi maha
senso

vastuseid: 111
vaadatud: 33235

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 30.06.2009 17:19:05   pealkiri: Pirate Bay müüdi maha
Jama lugu , is eküll väga tihedalt ei kasutanud , kuid samas mõnikord oli asendamatu
buuuu thumbs_down.gif
  teema: Kommenteerimine: vermont
senso

vastuseid: 125
vaadatud: 68523

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2009 17:32:33   pealkiri: Kommenteerimine: vermont
igati abivalmis inimene thumbs_up.gif
  teema: Otsin teenusepakkujat!!!
senso

vastuseid: 83
vaadatud: 17166

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 06.06.2009 13:10:10   pealkiri: Otsin teenusepakkujat!!!
ainuke valik oleks siis netpoint nagu eespool juba öeldud
peaks sinu nõudmistele vastama ja kurta teenuse üle ei saa
  teema: HKHK Lanparty 1.-3. mai
senso

vastuseid: 35
vaadatud: 16309

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.04.2009 19:07:23   pealkiri: HKHK Lanparty 1.-3. mai
keegi kes tallinnast läheb võiks ka ühendust võtta kui auto peal vabu kohti oleks icon_rolleyes.gif
saaks kulutusi vähendada siis icon_smile.gif
  teema: välien kõvaketas , kuidas tunda ära kas on surnud ?
senso

vastuseid: 2
vaadatud: 1182

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 01.03.2009 01:34:44   pealkiri: välien kõvaketas , kuidas tunda ära kas on surnud ?
nii juhtus teine sisi eriti jamal ajal , just peale formatit
kõik nagu toimis kuid oli vaja võrgust välja võtta väline kõvaketas hetkeks ( mis ka kohe tagasi sai sinna ühendatud )
nii voolu ...
  teema: väline kõvaketas
senso

vastuseid: 21
vaadatud: 4053

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.01.2009 23:24:08   pealkiri: väline kõvaketas
miks FAT32 seda ei liba ?
ja kuidas ma seda NTFSi formattin ?
mingid õpetust vms ehk ? icon_biggrin.gif
  teema: väline kõvaketas
senso

vastuseid: 21
vaadatud: 4053

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 20.01.2009 23:14:24   pealkiri: väline kõvaketas
sai siis ostetud 500 GB väline kõvaketas
kõik on hästi ja ilus kuid kui proovida kettale lisada üle 5 GB faili ütleb et out of disk space kuigi ruumi veel 400 GB
et milles võib probleem oll ...
  teema: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad! :: Varia lisaseadmed
senso

vastuseid: 53
vaadatud: 26464

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.12.2008 14:28:02   pealkiri: Läbimurre elektrotehnikas: juhtmeta vooluülekanne. Unusta laadijad!
tundub ,et uus viis kuidas naabri elektrit varastama saab hakata jälle icon_biggrin.gif
  teema: Acer Aspire 5110 EI LÄHE ENAM KORRALIKULT KÄIMA ! PALUN AIDAKE ! :: Sülearvutid
senso

vastuseid: 11
vaadatud: 4286

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 03.12.2008 21:39:31   pealkiri: Acer Aspire 5110 EI LÄHE ENAM KORRALIKULT KÄIMA ! PALUN AIDAKE !
võid viia tigma-sse
tigma.ee igati asjalik koht
  teema: print history
senso

vastuseid: 5
vaadatud: 1568

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 06.11.2008 20:31:42   pealkiri: print history
oleks soov sisi teada kas kuidagi on võimalik vaadata mozillaga 3.0-ga print historyt ?
kuna emt petab valetab ja varastab siis oleks hädasti ühte lehte vaja icon_smile.gif
  teema: E-valimised Brasiilias
senso

vastuseid: 12
vaadatud: 6336

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.10.2008 12:20:53   pealkiri: E-valimised Brasiilias
igalpool juba e-valimine populaarseks saamas thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gogik
senso

vastuseid: 546
vaadatud: 101089

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.10.2008 18:37:38   pealkiri: Kommenteerimine: gogik
igati abivalmsi inimene
  teema: Kommenteerimine: von Wu
senso

vastuseid: 900
vaadatud: 196608

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.10.2008 11:26:12   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
saime kokku ja ostis ühe väikese asjakese ära
soovitan thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
senso

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.09.2008 17:49:43   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
sooviks ka seda teada ja millise paketiga tõuseb kiirus 12 mb peale ?
kas selle kodulahenduse kolmikpaketiga või interneti kõige suuremal paketil ? icon_smile.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
senso

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771600

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.09.2008 17:46:49   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
ega jah neil selle sõna "ping" saamisega on probleeme icon_biggrin.gif
aga pole ju imestada kui mingid vene blondiinid seal telefonidele vastavad
kõige sagedasem vastust mis olen kuulnud on et tehke modemile r ...
  teema: Probla LCD monitoriga.
senso

vastuseid: 2
vaadatud: 1861

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2008 22:21:29   pealkiri: Probla LCD monitoriga.
olin ise ka kunagi selle ohver
et monitori tööle saada pidi see õigepealt "soojenema" nii 10-20 minti ja alles sisi läks tööle icon_biggrin.gif
  teema: Kiiresti abi vaja graafikakaardi tuvastamisel.
senso

vastuseid: 17
vaadatud: 2516

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2008 20:49:17   pealkiri: Kiiresti abi vaja graafikakaardi tuvastamisel.
kõige targem oleks jah cpu-z vaadata
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.