|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 16:46:11 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
Läksin sinna putkasse sisse ütlesin, et tahan hapnikku, küsis kas baloon on, ütlesin on, tuli välja andis mulle töisballooni ja võttis minu ballooni ära ja oligi kõik.
Mingist rendist ei o ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 16:17:55 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
| Elmest hapniku ballooni sain küll nii, et andsin end oma vastu. |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 16:09:57 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
| Jah tahaks kogu kupatuse argooni täis lasta, ja siis vaakumisse selle alumise osa tõmmata, jäägu sinna siis ennem natuke argooni kui õhku, vähemalt metall ei oksüdeeru. See valuvorm on spetsiaa ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 14:07:08 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
| jah aga kuna ideaalset vaakumi pole, siis vist jääb sinna ikka mingil määral hapnikku sisse. Seega mõtlesin, et kui see argooni esmalt täis lasta ja siis vaakumiga tühjaks tõmmata, siis ei toh ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 13:50:10 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
Vabandust, ma tegin ise halva joonise.
[url=http://fotoalbum.ee/photos/xenonx/81168963]Uus joonis
Esimeses kambris on siis argoon ja kõige alumises on vaakum, kuid nende vahele jääb selline i ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 06.02.2011 12:30:12 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
| Üks küsimus tekkis selle argooni kohta, et näiteks kui on keerukama kujuga anum, kuhu vaja tekitada argooni keskkond, kust kohast siis tuleks lasta sisse argoon ning kuhu oleks vaja teha õhuava, e ... |
teema: 3D pilt arvutisse 3d´na |
sekonic
vastuseid: 7
vaadatud: 3474
|
foorum: Tarkvara postitatud: 05.02.2011 15:45:04 pealkiri: 3D pilt arvutisse 3d´na |
OK! Tänud, aga ehk oskab öelda keegi, mis programmis sellist asja teha saab? Arvatavasti vist tasuta tarkvaras sellist kaarmi ei leidu ja tasulised programmid nii kallid et ei jõua osta  |
teema: 3D pilt arvutisse 3d´na |
sekonic
vastuseid: 7
vaadatud: 3474
|
foorum: Tarkvara postitatud: 04.02.2011 19:14:08 pealkiri: 3D pilt arvutisse 3d´na |
Tere!
Tahaks tead, kuidas on võimalik saada paberi peale joonistatud 3D pilt arvutisse nii, et see paistaks ka seal 3D na. Siin on üks video, kus joonistatakse joonis ruumiliselt paberile ja see ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.01.2011 23:37:05 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
Jap, see on kõige väiksemate numbritega, mille ma sealt leidsin. Põhimõtteliselt, peaks saama häda pärast vast sellega pool liitrit ka minutis peale lasta
Aga kui tõesti lastes peale 1 li ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.01.2011 20:01:33 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
ma uurisin ja selle mõõdiku kohta, seal nati suured ühikud. Et siis kuskil 100 kuupjalga tunnis tuleb liitritesse arvutades kuskil 47 liitrit minutis, see on küll kohutav suurus Siis ei jätkuk ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 28.01.2011 18:38:37 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
Aga palju seda argonni tuleks sinna sulatuskeskkonda lasta? Kas seda on võimalik kuidagi arvutada? Et siis mitu liitrit minutis?
Ei oska seda rotameetrit valida, kõigil erinevad numbrid peal.
... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2011 21:56:02 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
| Ok tänud aga näiteks kui enne tõmmata hermeetiliselt suletud anum vaakumisse -1bar ja seejärel lasta sinna argoon sisse, siis vist metalli oksüdeerumist ei tohiks toimuda? Aga kas vaakumkeskkonna ... |
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2011 20:21:37 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
|
teema: aidake tuvastada mõõdik |
sekonic
vastuseid: 26
vaadatud: 10103
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2011 13:22:28 pealkiri: aidake tuvastada mõõdik |
Tere!
Ei osand teemat kuhugi panna....
Sattusin YouTubes vaatama ühe [url=http://www.youtube.com/watch?v=ZnpS2ycJVaA&feature=related]videot. Seal tutvustatava valamismasina peal on üks m ... |
teema: Relee kontroller LPT porti |
sekonic
vastuseid: 22
vaadatud: 14882
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.01.2011 21:49:53 pealkiri: Relee kontroller LPT porti |
Näiteks selline programm nagu Quick Timer R16X see on 16 relee juhtimiseks com pordist, aga kuida com pordist 16 releed juhtida seda mina ei tea, seal ju ainult 9 väljundit  |
teema: sülearvuti monitor |
sekonic
vastuseid: 2
vaadatud: 1945
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.12.2010 19:27:08 pealkiri: sülearvuti monitor |
| võtsin siis aceri monitori (15") lahti, sealt leidsin sellise [url=http://fotoalbum.ee/photos/xenonx/79828671]kontrolleri. See lcd ga ühendatav pistik on 29 [url=http://fotoalbum.ee/photos/xenonx/7 ... |
teema: sülearvuti monitor |
sekonic
vastuseid: 2
vaadatud: 1945
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2010 23:05:55 pealkiri: sülearvuti monitor |
Tere!
Kas sülearvuti monitori (HP 7475)on kuidagimoodi võimalik ühendada lauaarvutiga? Endal olemas veel katkine aceri LCD monitor, millel läks LCD paneel puruks, kas selle asemele ei saa panna ... |
teema: 220v converter 110v |
sekonic
vastuseid: 5
vaadatud: 7972
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.12.2010 21:17:15 pealkiri: 220v converter 110v |
| Eestis ühelt lehelt vaatasin, seal oli 4CFM pump sama hinnaga mis USA´s mingi 12CFM pump koos shippinguga Eestisse. Mul on maal palju igasuguseid elektri mootoreid, äkki saab mõne kuidagi külge k ... |
teema: 220v converter 110v |
sekonic
vastuseid: 5
vaadatud: 7972
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 14.12.2010 15:02:33 pealkiri: 220v converter 110v |
Tere!
Tahaks USA´st tellida [url=http://cgi.ebay.com/Robinair-4-CFM-2-Stage-A-C-Vacuum-Pump-R-12-R-134a-/380235249511?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5887c97767]vaakumpumba , kuid enamus seal m ... |
teema: Sulatusahi |
sekonic
vastuseid: 41
vaadatud: 23325
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 29.04.2010 21:20:22 pealkiri: Sulatusahi |
| Lugesin, et valamiseks on 28 tolli Hg vaakumit. On see suur? Kuidas ma saan mõõta kui suurt vaakumit minu kompressor suudab tekitada? |
teema: Sulatusahi |
sekonic
vastuseid: 41
vaadatud: 23325
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.04.2010 18:55:48 pealkiri: Sulatusahi |
Odot kas siis savi saaks tavalises praeahjus ka kuumutada  |
teema: Sulatusahi |
sekonic
vastuseid: 41
vaadatud: 23325
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.04.2010 16:15:33 pealkiri: Sulatusahi |
Tee see pulk savist? Koolis tegime igasuguseid asju savist, pärast põletati ahjus. Aga ei tea, kas niisama ka leeki peale lastes kiviks savi muutub.
Isoleerimiseks hermeetikut ei saa kasutada? ... |
teema: Dip lülitid |
sekonic
vastuseid: 0
vaadatud: 1036
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 26.01.2010 10:12:57 pealkiri: Dip lülitid |
| Tere! Olen siin varemgi küsinud oma vana plotteri kohta ning abi saanud. Vana sekonic plotter ei lähe enam tööle. Manuaalselt juhtides töötab kõik laitmatult. Aasta tagasi oli kõik korras, aja ... |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 14.10.2009 21:42:23 pealkiri: Airgraver |
| Ei tea, kas selline [url=http://www.tdl.ee/~andres16/airgraver]süsteem töötaks? |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 20.09.2009 12:56:29 pealkiri: Airgraver |
| Ei ja ja selge see, ma mõtlesin tekstoliidist teha, kuna see on tunduvalt tugevam kui tavaline plastik ning ei lähe ka sulama. Lõikan ühe litri välja, puurin augu läbi ja panen trelli otsa. Siis ... |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 18.09.2009 16:44:44 pealkiri: Airgraver |
Ok aga kas muidu tekstoliidist neid nn kolvitihendeid ei või teha  |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 17.09.2009 21:07:00 pealkiri: Airgraver |
| Kas see nn 'vibro-graver' ei tööta puuri põhimõttel. See tera käib seal lihtsalt ringi. Selline asi on mul olemas. Seda airgraverit oleks vaja mul terase graveerimiseks. Saaks teha mõne matriits ... |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 16.09.2009 20:39:10 pealkiri: Airgraver |
| Suured tänud eks ma üritan edasi. Seda getinaksi pole vist saada enam ei tea ei ole ise käes hoidnudki. Muidu mingist tugevast plastikust saaks küll mingid rõngad treida. |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 15.09.2009 21:23:18 pealkiri: Airgraver |
| Tegin siis silindri ära ning vastavatesse kohtadesse augud. Kolvi tegin ka enam vähem joonise järgi. Panin kummitihendid. Jama aga selles, et kolb liigub sees maru raskelt. Samas ta tihedalt ei lä ... |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.09.2009 18:43:18 pealkiri: Airgraver |
Lööktrelli põhimõttel proovisin teha. See ei õnnestunud, kuna mikromootor ei jõudnud vedada. Samas läheb stihel ka väga suureks ära, kui sinna mingi võimsam mootor aretada.
Ise mõtle ... |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 07.09.2009 15:47:18 pealkiri: Airgraver |
| nja see frees on mul olemas aga see lõigatav pind, mis ta metallile jätab on öö ja päev stihliga võrreldes.Kui stihel on veel rohelise pastaga ära poleeritud, siis on veel eriti ilus tulemus. |
teema: Airgraver |
sekonic
vastuseid: 19
vaadatud: 16118
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.09.2009 20:53:46 pealkiri: Airgraver |
Tere!
Sattusin siis ühte lahedat videot vaatama [url=http://www.youtube.com/watch?v=7IEdr2XlL4g]youtube´s.
Uurisin natuke selle nn graveerimismasina kohta. See töötab vasara põhimõttel (õ ... |
teema: Inkscape |
sekonic
vastuseid: 4
vaadatud: 1382
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.06.2009 18:58:10 pealkiri: Inkscape |
| Suur tänu! [url=http://www.searchfreefonts.com/free/alpharev.htm]Päris hea juba leidsin ei osanud algul otsida selle outline nime all. Otsisin engraving fonts. |
teema: Inkscape |
sekonic
vastuseid: 4
vaadatud: 1382
|
foorum: Tarkvara postitatud: 09.06.2009 13:07:41 pealkiri: Inkscape |
Mul oli vist aju lühises kui ma seda kirjutasin Nüüd saan ise ka aru mis värk on. Aga kui keegi tegeleb graveerimisega, siis äkki oskab öelda, kas sellist fonti on võimalik kuskilt tasut ... |
teema: Inkscape |
sekonic
vastuseid: 4
vaadatud: 1382
|
foorum: Tarkvara postitatud: 07.06.2009 22:06:34 pealkiri: Inkscape |
| Tere! Kas Inkscapes on võimalik kuidagi korrektselt tähtede paksemad osad täita viirutusega? Kui ma salvestan pildi DXF formaati siis jäävad ainult tähtedele piirjooned. [url=http://www.tdl.ee/ ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 02.06.2009 12:17:11 pealkiri: Kcam |
| Ok selge! Aga mingi formaadi jama on sees. CorelDraw avabs eda ideaalselt, aga Kcam laadib tükk aega, siia avab, aga ikka on tühi leht. Kuid koodi ta näitab. Ei tea mis kala on sees. Äkki oskab ke ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.06.2009 21:41:39 pealkiri: Kcam |
Tänx Nüüd sain asja korda (Ma ei lubanud vist algul seda faili ümber kirjutada).
Nüüd avab seda corel draw ka. Aga Inkscapes näeb visuaalselt, et pilt on seest täidetud, aga kui avada see ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.06.2009 19:18:25 pealkiri: Kcam |
Ma ei tea mida ma valesti teen aga mul ei anna ta seal võimalust salvestada better DXF´ina
Ja siis seda tahtsin ka küsida, et kui ma salvestan Desktop cutting plotterina, siis Inkscape ei ava se ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 01.06.2009 15:06:10 pealkiri: Kcam |
Ma sõnatu! Suured tänud Dogbert!
Sain siis ühe pildi vektoriteks (enne ma ei teadnud, et see vektorpilt tuleb rasteri peale)
Tõmmasin siis selle better dxf outputi ja tõstsin need faili ... |
teema: Kommenteerimine: Dogbert |
sekonic
vastuseid: 32
vaadatud: 69892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.06.2009 15:00:21 pealkiri: Kommenteerimine: Dogbert |
| Väga abivalmis inimene! Sain palju abi. Postitused väga põhjalikud, neis puudub keerutamine ja tühi jutt! |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.05.2009 22:27:22 pealkiri: Kcam |
| Võibolla ma teen valesti aga, kui ma selle dogbert.svg salvestan DXF ina, ja võtan selle corel drawis lahti, siis pole seal ühtegi pilti vaid tühi leht |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.05.2009 19:09:27 pealkiri: Kcam |
| Aga mul ei lasegi üldse Inkscape jpg´d ümber graafikafailiks teha. [url=http://www.tdl.ee/~andres16/proov]Mulle pakub ainult neid võimalusi |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 31.05.2009 11:14:16 pealkiri: Kcam |
Aga kui leiad mingi normi sümboli mis on mustvalge, kui see avada seal jpeg na ja siis salvestada DXF´ina, kas siis see kvaliteet läheb jälle halvaks?
Ise ei oska nii käigu pealt kujundeid re ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.05.2009 21:23:27 pealkiri: Kcam |
| Ok! Suured tänud! Aga kas muidu [url=http://cgi.ebay.com/SIGN-CLIPART-VINYL-CUTTER-PLOTTER-CLIP-ART-VECTOR-CD_W0QQitemZ270396611994QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3ef4e4dd9a&_trksi ... |
teema: Kcam |
sekonic
vastuseid: 16
vaadatud: 4318
|
foorum: Tarkvara postitatud: 30.05.2009 20:43:41 pealkiri: Kcam |
| Tere! Sain siis selle stepper mootorite controlleri valmis. Juhtmima tahaks hakata Kcam´iga. Ehk oskab keegi öelda, mis progrega neid jooniseid valmis teha ja kuidas konvertida sinna DXF formaati. I ... |
teema: CNC controller |
sekonic
vastuseid: 6
vaadatud: 4366
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 22.05.2009 11:01:26 pealkiri: CNC controller |
| See PCB on tehtud selle [url=http://eggy.lylitus.org/galerii/sp_index.php?file=./Aretused/CNC/kontroller/PCB_v4/CNC_skeem_v4.jpg]skeemi järgi. Aga mina ei oska küll midagi sellelt välja lugeda. Äk ... |
teema: CNC controller |
sekonic
vastuseid: 6
vaadatud: 4366
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.05.2009 21:26:46 pealkiri: CNC controller |
| Aga mlle järgi ma need LPT pordi pinid paika panen? [url=http://www.tdl.ee/~andres16/pordid]Netist leidsin mingi pildi aga ei tea kas minu omaga sobib? Ehk oskab keegi aidata. |
teema: CNC controller |
sekonic
vastuseid: 6
vaadatud: 4366
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.05.2009 15:26:25 pealkiri: CNC controller |
| kas need ledid võin panna siis nende juhtmete [url=http://www.tdl.ee/~andres16/kondekas3]külge nii, et selle punase juhtme ühendan 4 ja ledi plus klemmiga ja siis need kollased juhtmed vastavalt 4 ... |
teema: CNC controller |
sekonic
vastuseid: 6
vaadatud: 4366
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 21.05.2009 12:22:00 pealkiri: CNC controller |
Tere!
Sain siis tänu Eggyle ja HV kasutajale kickija´le valmis selle [url=http://eggy.lylitus.org/galerii/sp_index.php?file=./Aretused/CNC/kontroller/PB240048.JPG]CNC controlleri. Äkki keegi osk ... |
teema: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
sekonic
vastuseid: 399
vaadatud: 374106
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 08.04.2009 21:05:29 pealkiri: Keegi CNC pinki on ehitanud? |
aga kust kohast ma muidu saan teada nende juppide nimed mille järgi ma tevalost neid ostan näiteks neid transe, takistid, kivid ja seal veel palju värki  |
| |