|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
sebast
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591430
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.01.2015 19:02:47 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks |
tänud Tomorrow , seda tahtsingi teada.
Paraku on asjaga kiire ja seega ei saa ka juurde koguda. Kas selline aparaat on mängitav: http://arvutimaailm.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID-15-ekraaniga-su ... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid |
sebast
vastuseid: 16960
vaadatud: 3591430
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 09.01.2015 15:44:55 pealkiri: Mänguri läpaka soov 700.- eur. |
Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle ... |
teema: Olympuse arutelu |
sebast
vastuseid: 453
vaadatud: 181111
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.02.2008 12:54:42 pealkiri: Olympuse arutelu |
| jah, siis võtangi selle 150 mm Sigma |
teema: Olympuse arutelu |
sebast
vastuseid: 453
vaadatud: 181111
|
foorum: Fotograafia postitatud: 17.02.2008 02:48:16 pealkiri: Olympuse arutelu |
Vahepeal hulk aega mööda läinud ja pole ma endale ikka veel korralikku makro toru saanud. Nüüd tahaks ikka ära soetada, sellega seoses veel mõned küsimused:
, kaks jube head makrotoru:
htt ... |
teema: Olympuse arutelu |
sebast
vastuseid: 453
vaadatud: 181111
|
foorum: Fotograafia postitatud: 22.11.2007 23:38:36 pealkiri: Olympuse arutelu |
| olympusel on väga hea ja odav 35mm f/3.5, millega on võimalik väga lähedale saada, kuid jah, liblikate pildistamiseks siiski vaja liiga lähedale minna sellega. teiseks alternatiiviks 50mm f/2, mi ... |
teema: Olympuse arutelu |
sebast
vastuseid: 453
vaadatud: 181111
|
foorum: Fotograafia postitatud: 21.11.2007 20:44:08 pealkiri: Olympuse arutelu |
| Zuiko Digital ED 70-300 - Kui mõeldav see oleks makrofotode tegemiseks? |
teema: Pixmania |
sebast
vastuseid: 1506
vaadatud: 495793
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.10.2007 20:27:22 pealkiri: Pixmania |
| päevalimiit on algul jah 10 kilo, ent piisab panka minekust ja selle probleemi kurtmisest ja ühe allkirja andmisest ja su limiit ongi suurem, kuidas kokku lepite |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.10.2007 18:12:33 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| mul peaegu sama küsimus, millist emaplaati valida, kõvaks klokkimiseks. lisaks võiks ta olla SLI toega. ning eriti hea oleks kui ta suudaks lugeda ka 1200 MHz RAMe. proseks läeheb sinna peale E685 ... |
teema: Olympuse arutelu |
sebast
vastuseid: 453
vaadatud: 181111
|
foorum: Fotograafia postitatud: 10.09.2007 13:21:36 pealkiri: Olympuse arutelu |
| sai endale E-510 ära ostetud, koos 2-e objega: 14-42 ja 40-150mm. Mu esimene peegel. eks nüüd läheb aega, et asjast täit sotti saada. |
teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe |
sebast
vastuseid: 446
vaadatud: 130163
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.04.2007 21:02:50 pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe |
SubClubi server ei asu samuti eestis, seda juba ammu.
Seda küll, aga kui serveri haldaja või adminn pole enam eestlane, ei tohiks see neid enam kottida |
teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe |
sebast
vastuseid: 446
vaadatud: 130163
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 29.04.2007 03:29:50 pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe |
sellega ei saavutata midagi, hakatakse uppima teistesse subtiitrite servudesse, mis ei asu eestis. Lepitakse mingi kindel kokku ja läheb.. SC foorumis juba arutatakse sel teemal.
Aga kahju on ikka |
teema: Telia TV |
sebast
vastuseid: 59372
vaadatud: 14180125
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.09.2006 14:05:31 pealkiri: Telia TV |
Üldiselt saab Elioniga vabalt üle 2mbit/s välismaalt tirida aga nii mõnigi kord on probleem välis serverite pool st enamustest kohtadest ei tule sellise kiirusega kui ühendus on.
Ei oska öelda ... |
teema: Venekeelsed kommentaarid |
sebast
vastuseid: 26
vaadatud: 8826
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.09.2006 12:57:57 pealkiri: Venekeelsed kommentaarid |
, õige otsus  |
teema: Venekeelsed kommentaarid |
sebast
vastuseid: 26
vaadatud: 8826
|
foorum: Parem HV postitatud: 10.09.2006 22:04:03 pealkiri: Venekeelsed kommentaarid |
Äki vahetas just klaveri ära, mine sa võta kinni
Tõesti ei ole keelumärki, et ei tohi kirjutada vene keeles HV foorumis, kuid siiski võiks olla mingi elementaarne lugupidamine teiste vastu. ... |
teema: Venekeelsed kommentaarid |
sebast
vastuseid: 26
vaadatud: 8826
|
foorum: Parem HV postitatud: 10.09.2006 21:31:16 pealkiri: Venekeelsed kommentaarid |
| , igal klaveril ei ole täpitähti. |
teema: Venekeelsed kommentaarid |
sebast
vastuseid: 26
vaadatud: 8826
|
foorum: Parem HV postitatud: 10.09.2006 20:53:51 pealkiri: Venekeelsed kommentaarid |
| , see asi ei veni minumeelest kuhugi poole. Sa ei lähe ju venemaale eesti keeles rääkima! |
teema: Venekeelsed kommentaarid |
sebast
vastuseid: 26
vaadatud: 8826
|
foorum: Parem HV postitatud: 10.09.2006 20:50:21 pealkiri: Venekeelsed kommentaarid |
| häirib küll ja väga palju! kirjutagu eesti keeles, kui on eesti sait. Üldse häirib see et eestis elaved venelased ei viitsi eesti keelt ära õppida. viitsimisest on tegelikult asi päris kaugel, ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.09.2006 23:59:54 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
OT:
Olid ajad: http://www.zone.ee/invinoveritas/intel.jpg?2
Mis nüüd viga - Core2.. |
teema: Kommenteerimine: diizel |
sebast
vastuseid: 77
vaadatud: 26425
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2006 23:12:38 pealkiri: Kommenteerimine: diizel |
Sai tehing tehtud, kandis kohe raha ette  |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 05.09.2006 18:58:53 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| esimene eestlane võitis sealt juba 26.07.06 |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.09.2006 18:44:15 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Scythe Infinity tellisin tjj-i kaudu, käes veel pole.
hea valik on Scythe , meeletud jahutusomadused.
Muide, kustkohast seda võiks siis saada ja mis hinnaga? |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 05.09.2006 18:16:01 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| kuradi lätlased - mingi Märis on sealt vähemalt 4 asja võitnud, mis ma nägin: 2 telekat ja veel 2 asja, mida enam ei mäleta |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 05.09.2006 17:08:11 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| palju raha maha pommitasid enne kui lätte said? |
teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
sebast
vastuseid: 20
vaadatud: 4493
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.09.2006 05:35:46 pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
misasja ma endale selgeks teen? fakt on see, et juhtmeks oli ühes otsas s-video - teises scart ja pilt oli värviline fx5200-l.
6600-l selle kaabliga värviliseks ei saanud. abi sain sellest kui sel ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
sebast
vastuseid: 5309
vaadatud: 762560
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.09.2006 19:43:11 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| vahetasin ka jahutuse kohe välja, ei viitsind vana jahutusega isegi prooviks masinasse panna |
teema: Õllevaatlus |
sebast
vastuseid: 14590
vaadatud: 2545712
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 03.09.2006 16:26:03 pealkiri: Õllevaatlus |
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3
väga mõttetu test, 500-ne viski = eluohtlik mürgitus ma olen uuesti sündinud ja hakkan reinkarnatsiooni uskuma |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 03.09.2006 01:07:48 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| seadusega ei lähe midagi pahuksisse, iseasi on see, et ei tekiks omavahelist petmist. |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.09.2006 23:18:48 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
jah, , probleemile tuleb lahendus leida, ning tõesti ainult screenshotist ei piisa, sest tõesti, alaealinegi oskab photoshopi kasutada.
Tõstataksin veel ühe ja väga suure probleemi: sellesamase ... |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.09.2006 22:57:35 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| võiks olla jah nii et maha müüakse HV foorumi hindadega, aga eesõigus osta võiks olla neil, kes osalesid grupis vastava asja võitmisel. |
teema: grupiviisiline bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 150
vaadatud: 45284
|
foorum: HV üritused postitatud: 02.09.2006 22:51:27 pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu |
| aga mis siis kui grupp võidabki mingi asja, mis on üsnagi tõenäoline, ja siis keegi 'oma' grupist tahab selle ise ära osta. Kas siis küsitakse talt millist hinda? kas seda originaal soolast hind ... |
teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
sebast
vastuseid: 20
vaadatud: 4493
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2006 22:36:10 pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
| , fx 5200-ga pole kellelgi probleeme olnud, kuid just 6600-ga on neid probleeme ette tulnud. 6600 karbis peaks olema ka paar üleminekut kaasas, millest üks läheb käiku |
teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
sebast
vastuseid: 20
vaadatud: 4493
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2006 20:56:05 pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
| ma eeldan et ta on endal selle kaabliga proovinud kõik signaalid ja formatid läbi, ja kui ikka värviliseks ei saa, siis ei ole tõesti teha midagi muud kui üleminekud vahele panna |
teema: www.bimbaso.eu |
sebast
vastuseid: 112
vaadatud: 23900
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 02.09.2006 18:37:39 pealkiri: www.bimbaso.eu |
| kas saan õigesti aru, et kui tuleb müügile uus asi, ja ma pakuksin esimesena 1 sent, siis oleks see madalaim unikaalne hind. ning kui siis mingi latgal pakub ka 1 sent, siis ka minu pakkumine lähe ... |
teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
sebast
vastuseid: 20
vaadatud: 4493
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.09.2006 15:44:00 pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l. |
, selle kaabliga, mis tellisid pole teha midagi , vaja on RCA kaablit ja üleminekuid.
See teema abiks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=189346&highlight= |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
sebast
vastuseid: 5645
vaadatud: 990306
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.09.2006 19:34:55 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| , kust ostsid selle jahutuse? |
teema: Õllevaatlus |
sebast
vastuseid: 14590
vaadatud: 2545712
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 26.08.2006 12:00:44 pealkiri: Õllevaatlus |
| , mis ajast budweiser on tsehhide õlu? |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.08.2006 22:26:43 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable.
..huvitav, miks nii |
teema: mingi error, sound kaob. |
sebast
vastuseid: 10
vaadatud: 2876
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.08.2006 21:53:54 pealkiri: mingi error, sound kaob. |
oled kindel et sa seda win.mssql.worm.helkern-it sisse ei lubanud?
Igaljuhul, proovi installida audio koodekid ja winamp uuesti, ehk on sellest abi.
ka direct-x-i uuendus ei tee paha.
http://www.op ... |
teema: Dr.Peep |
sebast
vastuseid: 1499
vaadatud: 304728
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.08.2006 16:44:02 pealkiri: Dr.Peep |
| homme helista, käi pinda, näkku peksta saab täiega ka telefoni teel. Küsi konkreetselt millal tuleb, kui ei sobi - nõua raha tagasi kohe, kui aetakse mingit jura, nõua juhatajat, sealt edasi jub ... |
teema: Dr.Peep |
sebast
vastuseid: 1499
vaadatud: 304728
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.08.2006 14:36:58 pealkiri: Dr.Peep |
| helista ja küsi, mis toimub! |
teema: Dr.Peep |
sebast
vastuseid: 1499
vaadatud: 304728
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.08.2006 12:34:33 pealkiri: Dr.Peep |
| eks neid kohti on küll ja küll, kust tellides võib ennast emaseks oodata, kuigi sellist hoiatust eelnevalt ei anta. |
teema: ELFA Elektroonika AS (Tevalo) |
sebast
vastuseid: 55
vaadatud: 51011
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 19.08.2006 20:37:17 pealkiri: ELFA Elektroonika AS (Tevalo) |
| veebipood on tal ikka jõhkralt aeglane ja ma ei ole teenendusega rahul. Tellisin kaupa 3 nädalat tagasi, nüüd siis läheb 4. nädal ootamist. Olen neile iga nädal helistanud ja homme helistan ka. ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.08.2006 19:51:01 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| 4GHz oleks ka vast reaalne piir sellel prosel, kordaja jääb piduriks |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.08.2006 16:26:31 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| kumb oleks siis parem plate, kas INTEL D975 XBX või ASUS P5W DH DELUXE? Tundub, et siin olijad on kokku puutunud P5W-ga, inteli kohta pole nagu kuulda olnud. Palju sellel intelil muidu max FSB on? Pa ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
sebast
vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.08.2006 20:42:24 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| kas on olemas SLI toega plaati E6600 jaoks? Kui ei, siis millist üldse soovitate E6600 jaoks? |
teema: sooviks arvutit uuendada mida soovitate |
sebast
vastuseid: 7
vaadatud: 1628
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.08.2006 23:37:27 pealkiri: sooviks arvutit uuendada mida soovitate |
| kogu veel 500.- juurde ja osta 6600GT video. või 1000.- eest peaksid isegi siit HV-st saama kastutatud kätte. |
teema: Kommenteerimine: Fast&Furious |
sebast
vastuseid: 372
vaadatud: 262600
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.08.2006 15:46:37 pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious |
Sai UPS ostetud. Asi oli nii hästi pakitud, nagu oleks just poest tulnud
Töötab nii nagu peab! Igati rahul. |
teema: Kas toitekas jääb lahjaks? |
sebast
vastuseid: 11
vaadatud: 2171
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.08.2006 20:09:10 pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks? |
| athlon XP ongi, vt. profiili |
teema: Kas toitekas jääb lahjaks? |
sebast
vastuseid: 11
vaadatud: 2171
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.08.2006 17:35:00 pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks? |
mälu kiirust lasin natuke alla, kune FSB-d tõstes tõusis ta ka niikuinii. Praegu siis 195,8MHz
Edit: jajah GHz  |
teema: Kas toitekas jääb lahjaks? |
sebast
vastuseid: 11
vaadatud: 2171
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.08.2006 17:27:22 pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks? |
nüüd tekkis väike arusaamatus, nimelt siis mina lootsin saada enda masinal tulemuseks 2,5GHz.
Aga videot nägin selle kohta, kus 3,8GHz to 5GHz ja enemgi veel |
| |