Avaleht
otsing leidis 114 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
sebast

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591430

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.01.2015 19:02:47   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
tänud Tomorrow , seda tahtsingi teada.
Paraku on asjaga kiire ja seega ei saa ka juurde koguda. Kas selline aparaat on mängitav: http://arvutimaailm.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID-15-ekraaniga-su ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
sebast

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591430

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 09.01.2015 15:44:55   pealkiri: Mänguri läpaka soov 700.- eur.
Paluks soovitusi mänguri läpaka ostmisel. Hinnaklass 700.- (max. 800.-).
Prose i5 või i7, mälu vähemalt 8GB, ketast võiks olla 1 TB, võimalikult hea videokaart. Olen siin ise vaadanud, selle ...
  teema: Olympuse arutelu
sebast

vastuseid: 453
vaadatud: 181111

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.02.2008 12:54:42   pealkiri: Olympuse arutelu
jah, siis võtangi selle 150 mm Sigma
  teema: Olympuse arutelu
sebast

vastuseid: 453
vaadatud: 181111

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 17.02.2008 02:48:16   pealkiri: Olympuse arutelu
Vahepeal hulk aega mööda läinud ja pole ma endale ikka veel korralikku makro toru saanud. Nüüd tahaks ikka ära soetada, sellega seoses veel mõned küsimused:

, kaks jube head makrotoru:
htt ...
  teema: Olympuse arutelu
sebast

vastuseid: 453
vaadatud: 181111

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 22.11.2007 23:38:36   pealkiri: Olympuse arutelu
olympusel on väga hea ja odav 35mm f/3.5, millega on võimalik väga lähedale saada, kuid jah, liblikate pildistamiseks siiski vaja liiga lähedale minna sellega. teiseks alternatiiviks 50mm f/2, mi ...
  teema: Olympuse arutelu
sebast

vastuseid: 453
vaadatud: 181111

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 21.11.2007 20:44:08   pealkiri: Olympuse arutelu
Zuiko Digital ED 70-300 - Kui mõeldav see oleks makrofotode tegemiseks?
  teema: Pixmania
sebast

vastuseid: 1506
vaadatud: 495793

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.10.2007 20:27:22   pealkiri: Pixmania
päevalimiit on algul jah 10 kilo, ent piisab panka minekust ja selle probleemi kurtmisest ja ühe allkirja andmisest ja su limiit ongi suurem, kuidas kokku lepite
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.10.2007 18:12:33   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
mul peaegu sama küsimus, millist emaplaati valida, kõvaks klokkimiseks. lisaks võiks ta olla SLI toega. ning eriti hea oleks kui ta suudaks lugeda ka 1200 MHz RAMe. proseks läeheb sinna peale E685 ...
  teema: Olympuse arutelu
sebast

vastuseid: 453
vaadatud: 181111

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 10.09.2007 13:21:36   pealkiri: Olympuse arutelu
sai endale E-510 ära ostetud, koos 2-e objega: 14-42 ja 40-150mm. Mu esimene peegel. eks nüüd läheb aega, et asjast täit sotti saada.
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
sebast

vastuseid: 446
vaadatud: 130163

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.04.2007 21:02:50   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
SubClubi server ei asu samuti eestis, seda juba ammu.

Seda küll, aga kui serveri haldaja või adminn pole enam eestlane, ei tohiks see neid enam kottida
  teema: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
sebast

vastuseid: 446
vaadatud: 130163

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 29.04.2007 03:29:50   pealkiri: Autorikaitsjad sulgesid filmisubtiitreid pakkuva netilehe
sellega ei saavutata midagi, hakatakse uppima teistesse subtiitrite servudesse, mis ei asu eestis. Lepitakse mingi kindel kokku ja läheb.. SC foorumis juba arutatakse sel teemal.
Aga kahju on ikka
  teema: Telia TV
sebast

vastuseid: 59372
vaadatud: 14180125

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 24.09.2006 14:05:31   pealkiri: Telia TV
Üldiselt saab Elioniga vabalt üle 2mbit/s välismaalt tirida aga nii mõnigi kord on probleem välis serverite pool st enamustest kohtadest ei tule sellise kiirusega kui ühendus on.
Ei oska öelda ...
  teema: Venekeelsed kommentaarid
sebast

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.09.2006 12:57:57   pealkiri: Venekeelsed kommentaarid
, õige otsus thumbs_up.gif
  teema: Venekeelsed kommentaarid
sebast

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 10.09.2006 22:04:03   pealkiri: Venekeelsed kommentaarid
Äki vahetas just klaveri ära, mine sa võta kinni icon_smile.gif
Tõesti ei ole keelumärki, et ei tohi kirjutada vene keeles HV foorumis, kuid siiski võiks olla mingi elementaarne lugupidamine teiste vastu. ...
  teema: Venekeelsed kommentaarid
sebast

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 10.09.2006 21:31:16   pealkiri: Venekeelsed kommentaarid
, igal klaveril ei ole täpitähti.
  teema: Venekeelsed kommentaarid
sebast

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 10.09.2006 20:53:51   pealkiri: Venekeelsed kommentaarid
, see asi ei veni minumeelest kuhugi poole. Sa ei lähe ju venemaale eesti keeles rääkima!
  teema: Venekeelsed kommentaarid
sebast

vastuseid: 26
vaadatud: 8826

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 10.09.2006 20:50:21   pealkiri: Venekeelsed kommentaarid
häirib küll ja väga palju! kirjutagu eesti keeles, kui on eesti sait. Üldse häirib see et eestis elaved venelased ei viitsi eesti keelt ära õppida. viitsimisest on tegelikult asi päris kaugel, ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.09.2006 23:59:54   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
OT:
Olid ajad: http://www.zone.ee/invinoveritas/intel.jpg?2
Mis nüüd viga - Core2..
  teema: Kommenteerimine: diizel
sebast

vastuseid: 77
vaadatud: 26425

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.09.2006 23:12:38   pealkiri: Kommenteerimine: diizel
Sai tehing tehtud, kandis kohe raha ette thumbs_up.gif
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 05.09.2006 18:58:53   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
esimene eestlane võitis sealt juba 26.07.06
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.09.2006 18:44:15   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking

Scythe Infinity tellisin tjj-i kaudu, käes veel pole. icon_rolleyes.gif

hea valik on Scythe thumbs_up.gif , meeletud jahutusomadused.
Muide, kustkohast seda võiks siis saada ja mis hinnaga?
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 05.09.2006 18:16:01   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
kuradi lätlased - mingi Märis on sealt vähemalt 4 asja võitnud, mis ma nägin: 2 telekat ja veel 2 asja, mida enam ei mäleta
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 05.09.2006 17:08:11   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
palju raha maha pommitasid enne kui lätte said?
  teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
sebast

vastuseid: 20
vaadatud: 4493

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.09.2006 05:35:46   pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
misasja ma endale selgeks teen? fakt on see, et juhtmeks oli ühes otsas s-video - teises scart ja pilt oli värviline fx5200-l.
6600-l selle kaabliga värviliseks ei saanud. abi sain sellest kui sel ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
sebast

vastuseid: 5309
vaadatud: 762560

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.09.2006 19:43:11   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
vahetasin ka jahutuse kohe välja, ei viitsind vana jahutusega isegi prooviks masinasse panna
  teema: Õllevaatlus
sebast

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545712

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 03.09.2006 16:26:03   pealkiri: Õllevaatlus
http://www.kliinik.ee/index.php?8,3

väga mõttetu test, 500-ne viski = eluohtlik mürgitus icon_rolleyes.gif ma olen uuesti sündinud ja hakkan reinkarnatsiooni uskuma
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 03.09.2006 01:07:48   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
seadusega ei lähe midagi pahuksisse, iseasi on see, et ei tekiks omavahelist petmist.
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.09.2006 23:18:48   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
jah, , probleemile tuleb lahendus leida, ning tõesti ainult screenshotist ei piisa, sest tõesti, alaealinegi oskab photoshopi kasutada.
Tõstataksin veel ühe ja väga suure probleemi: sellesamase ...
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.09.2006 22:57:35   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
võiks olla jah nii et maha müüakse HV foorumi hindadega, aga eesõigus osta võiks olla neil, kes osalesid grupis vastava asja võitmisel.
  teema: grupiviisiline bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 150
vaadatud: 45284

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 02.09.2006 22:51:27   pealkiri: grupiviisiline bimbaso.eu
aga mis siis kui grupp võidabki mingi asja, mis on üsnagi tõenäoline, ja siis keegi 'oma' grupist tahab selle ise ära osta. Kas siis küsitakse talt millist hinda? kas seda originaal soolast hind ...
  teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
sebast

vastuseid: 20
vaadatud: 4493

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2006 22:36:10   pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
, fx 5200-ga pole kellelgi probleeme olnud, kuid just 6600-ga on neid probleeme ette tulnud. 6600 karbis peaks olema ka paar üleminekut kaasas, millest üks läheb käiku
  teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
sebast

vastuseid: 20
vaadatud: 4493

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2006 20:56:05   pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
ma eeldan et ta on endal selle kaabliga proovinud kõik signaalid ja formatid läbi, ja kui ikka värviliseks ei saa, siis ei ole tõesti teha midagi muud kui üleminekud vahele panna
  teema: www.bimbaso.eu
sebast

vastuseid: 112
vaadatud: 23900

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 02.09.2006 18:37:39   pealkiri: www.bimbaso.eu
kas saan õigesti aru, et kui tuleb müügile uus asi, ja ma pakuksin esimesena 1 sent, siis oleks see madalaim unikaalne hind. ning kui siis mingi latgal pakub ka 1 sent, siis ka minu pakkumine lähe ...
  teema: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
sebast

vastuseid: 20
vaadatud: 4493

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.09.2006 15:44:00   pealkiri: TV-OUT must-valge 6600GT-l.
, selle kaabliga, mis tellisid pole teha midagi , vaja on RCA kaablit ja üleminekuid.
See teema abiks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=189346&highlight=
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
sebast

vastuseid: 5645
vaadatud: 990306

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.09.2006 19:34:55   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
, kust ostsid selle jahutuse?
  teema: Õllevaatlus
sebast

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545712

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.08.2006 12:00:44   pealkiri: Õllevaatlus
, mis ajast budweiser on tsehhide õlu?
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.08.2006 22:26:43   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking

Muid mu e6300 jookseb stabiilselt @3.185 whk 7x455. T6stan FSB'd kasv6i yhe MHz v6rra ja masin enam ei boodi. Tolle 455 peal on rockstable.

..huvitav, miks nii
  teema: mingi error, sound kaob.
sebast

vastuseid: 10
vaadatud: 2876

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.08.2006 21:53:54   pealkiri: mingi error, sound kaob.
oled kindel et sa seda win.mssql.worm.helkern-it sisse ei lubanud?
Igaljuhul, proovi installida audio koodekid ja winamp uuesti, ehk on sellest abi.
ka direct-x-i uuendus ei tee paha.
http://www.op ...
  teema: Dr.Peep
sebast

vastuseid: 1499
vaadatud: 304728

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.08.2006 16:44:02   pealkiri: Dr.Peep
homme helista, käi pinda, näkku peksta saab täiega ka telefoni teel. Küsi konkreetselt millal tuleb, kui ei sobi - nõua raha tagasi kohe, kui aetakse mingit jura, nõua juhatajat, sealt edasi jub ...
  teema: Dr.Peep
sebast

vastuseid: 1499
vaadatud: 304728

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.08.2006 14:36:58   pealkiri: Dr.Peep
helista ja küsi, mis toimub!
  teema: Dr.Peep
sebast

vastuseid: 1499
vaadatud: 304728

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 20.08.2006 12:34:33   pealkiri: Dr.Peep
eks neid kohti on küll ja küll, kust tellides võib ennast emaseks oodata, kuigi sellist hoiatust eelnevalt ei anta.
  teema: ELFA Elektroonika AS (Tevalo)
sebast

vastuseid: 55
vaadatud: 51011

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.08.2006 20:37:17   pealkiri: ELFA Elektroonika AS (Tevalo)
veebipood on tal ikka jõhkralt aeglane ja ma ei ole teenendusega rahul. Tellisin kaupa 3 nädalat tagasi, nüüd siis läheb 4. nädal ootamist. Olen neile iga nädal helistanud ja homme helistan ka. ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.08.2006 19:51:01   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
4GHz oleks ka vast reaalne piir sellel prosel, kordaja jääb piduriks
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.08.2006 16:26:31   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
kumb oleks siis parem plate, kas INTEL D975 XBX või ASUS P5W DH DELUXE? Tundub, et siin olijad on kokku puutunud P5W-ga, inteli kohta pole nagu kuulda olnud. Palju sellel intelil muidu max FSB on? Pa ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
sebast

vastuseid: 14834
vaadatud: 2380525

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.08.2006 20:42:24   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
kas on olemas SLI toega plaati E6600 jaoks? Kui ei, siis millist üldse soovitate E6600 jaoks?
  teema: sooviks arvutit uuendada mida soovitate
sebast

vastuseid: 7
vaadatud: 1628

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.08.2006 23:37:27   pealkiri: sooviks arvutit uuendada mida soovitate
kogu veel 500.- juurde ja osta 6600GT video. või 1000.- eest peaksid isegi siit HV-st saama kastutatud kätte.
  teema: Kommenteerimine: Fast&Furious
sebast

vastuseid: 372
vaadatud: 262600

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.08.2006 15:46:37   pealkiri: Kommenteerimine: Fast&Furious
Sai UPS ostetud. Asi oli nii hästi pakitud, nagu oleks just poest tulnud thumbs_up.gif
Töötab nii nagu peab! Igati rahul.
  teema: Kas toitekas jääb lahjaks?
sebast

vastuseid: 11
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.08.2006 20:09:10   pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks?
athlon XP ongi, vt. profiili
  teema: Kas toitekas jääb lahjaks?
sebast

vastuseid: 11
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.08.2006 17:35:00   pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks?
mälu kiirust lasin natuke alla, kune FSB-d tõstes tõusis ta ka niikuinii. Praegu siis 195,8MHz

Edit: jajah GHz icon_smile.gif
  teema: Kas toitekas jääb lahjaks?
sebast

vastuseid: 11
vaadatud: 2171

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.08.2006 17:27:22   pealkiri: Kas toitekas jääb lahjaks?
nüüd tekkis väike arusaamatus, nimelt siis mina lootsin saada enda masinal tulemuseks 2,5GHz.
Aga videot nägin selle kohta, kus 3,8GHz to 5GHz ja enemgi veel
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.