|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
sandvik
vastuseid: 2588
vaadatud: 683223
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2018 15:32:56 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Aga need mis netist on ostetud |
teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
sandvik
vastuseid: 2588
vaadatud: 683223
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.12.2018 11:58:34 pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V |
| Kuidas vahetada xbox 360 meili.Nimelt tahaks konsooli õe lastele anda aga meili ja nime võiks ära muuta nii et mängud ei kaoks. |
teema: Kas elektriautoga on võimalik sõita Lätti ja tagasi? - Tesla Model X video :: Autod |
sandvik
vastuseid: 19
vaadatud: 11707
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 15.04.2018 21:01:28 pealkiri: Kas elektriautoga on võimalik sõita Lätti ja tagasi? - Tesla Model X video |
| Vastava adapteri olemasolul saad laadida kus iganes. |
teema: Kõige igavam auto üldse - Tesla Model S 100D testsõit - Arvutimaailm Video :: Autod |
sandvik
vastuseid: 17
vaadatud: 9522
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.02.2018 13:52:38 pealkiri: Kõige igavam auto üldse - Tesla Model S 100D testsõit - Arvutimaailm Video |
| Keegi isiklikust kogemusest oskab öelda, kuidas see suur latakas ekraan sõidu ajal kasutada on? Kui kõik juhtimine käib selle tahvli pealt, siis mismoodi nn haptic tagasisidega on? Kui ma liigun a ... |
teema: Telia Eesti |
sandvik
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277336
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 29.12.2017 23:07:37 pealkiri: Telia Eesti |
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus-
Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka ... |
teema: Telia TV |
sandvik
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172214
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.12.2017 22:20:40 pealkiri: Telia TV |
| Juhul, kui jukerdamine tähendab peaasjalikult teleri sisse-välja lülitamist ja tv heli reguleerismist (eeldab, et pult on seotud telerit juhtima), siis probleem on tühjad patareid. Teleri lülitam ... |
teema: Telia TV |
sandvik
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172214
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.12.2017 23:21:15 pealkiri: Telia TV |
| Viimasel ajal on arrise digiboxsi pult jukerdama hakanud. Kas see ongi normaalne või ainult mul. |
teema: Telia Eesti |
sandvik
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277336
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.12.2017 22:58:28 pealkiri: Telia Eesti |
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus-  |
teema: Telia Eesti |
sandvik
vastuseid: 9969
vaadatud: 2277336
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.12.2017 12:56:32 pealkiri: Telia Eesti |
| Viga võib olla ka telefonides.Olime paarimehega samas ruumis tööl P 9 levi ja A 5 levi sama Telia võrgus .Aga P9 ga ei olnud võimalik rääkida kuna hakkis nii tugevalt ja seda kogu seal oldud p ... |
teema: Kommenteerimine: obundra |
sandvik
vastuseid: 26
vaadatud: 13700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2017 21:57:27 pealkiri: Kommenteerimine: obundra |
Sai jubinaid ostetud.Kõik sujus.  |
teema: 1a.ee OÜ |
sandvik
vastuseid: 1256
vaadatud: 644436
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.03.2017 12:24:30 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Iga kord lubatakse nädalapärast aga midagi ei tule ja telefonile ka ei vasta keegi.
Kui keegi miskit osta tehab siis soovitaks küll pikalt mõelda ka see paar eurot on seda ootamist väärt ( ... |
teema: 1a.ee OÜ |
sandvik
vastuseid: 1256
vaadatud: 644436
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.03.2017 22:42:19 pealkiri: 1a.ee OÜ |
Ise ei julge siit firmast enam rohkem tellida.Eelmine kord jäid asjad 2 nädlat hiljaks .Nüüd on juba kuu möödunud lubatud tähtajast.  |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2017 22:50:34 pealkiri: Telia Koduinternet |
Peale foorumi müügikuulutuste on ju veel osta.ee, soov.ee, okidoki.ee. Või kes siin mida "koondama" peab? Kui ikka Telia kraami kusagil müügil pole, siis pole ju ka midagi leida.
Ok :id ... |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2017 22:34:55 pealkiri: Telia Koduinternet |
Kuna Telial enam foorumit pole siis kas kuskil kasutatuid asju ka veel müüakse. Mõtlen telia ruutereid,digiboxse jne.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3 ja filter "Võrguseadmed"
Se ... |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.02.2017 16:22:28 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kuna Telial enam foorumit pole siis kas kuskil kasutatuid asju ka veel müüakse. Mõtlen telia ruutereid,digiboxse jne. |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2017 23:52:50 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
Taas üks  |
teema: Telia TV |
sandvik
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172214
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.01.2017 12:14:24 pealkiri: Telia TV |
Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama.
Olen mõõtsin testriga ja proovisin töötava ... |
teema: Telia TV |
sandvik
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172214
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.01.2017 09:45:30 pealkiri: Telia TV |
Huvitav,et mu motorolla Vip 1003 andis seistes saba. Mõtlesin et kasutaks aga ükski tuluke ei põle kuigi voolu adapter on terve.
Kas on kellelgi ideid. |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2017 11:30:37 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
 |
teema: Kommenteerimine: kermo144 |
sandvik
vastuseid: 116
vaadatud: 81088
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.08.2016 13:54:32 pealkiri: Telefon |
Ostis telefoni .Korralik ostja.  |
teema: Kommenteerimine: ranno549 |
sandvik
vastuseid: 16
vaadatud: 6128
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.06.2016 23:04:06 pealkiri: Kommenteerimine: ranno549 |
Kiire Diil  |
teema: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded. |
sandvik
vastuseid: 2
vaadatud: 2523
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.04.2016 16:14:14 pealkiri: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded. |
Üritasin sealt mõned profiilid salvestada aga hiljem sama asja kaudu neid faile lisades ütleb vigane või tundmatu fail.  |
teema: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded. |
sandvik
vastuseid: 2
vaadatud: 2523
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.04.2016 12:02:21 pealkiri: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded. |
Oleks vaja salvestada oma läpaka ekraani värvi ,teksti ja muu sellise seaded.
Kuna tehase seaded on korralikult paika kalibreritud. Siis tekkis küsimus et kas saan seda profiili salvestada et see ... |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2015 22:21:15 pealkiri: Xbox live |
Taas üks diil.  |
teema: Kommenteerimine: kenkauksi |
sandvik
vastuseid: 177
vaadatud: 48651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2015 10:03:19 pealkiri: Arvutikomplekt |
Ostis vanemat sorti arvutikomplekti. Kandis raha ette ja kaup läks teele.
Korralik ostja.  |
teema: Inteno DG301 ruuter |
sandvik
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252055
|
foorum: Riistvara postitatud: 17.02.2015 14:25:19 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Räägin puhtalt kolme kogemuse põhjal. Mis polnud küll kõik elioni ruuteritega aga tingitud siiski kas halvast ühendusest või pinge suurest kõikumisest.
Mul töötab laitmatult pole minge ... |
teema: Inteno DG301 ruuter |
sandvik
vastuseid: 2964
vaadatud: 1252055
|
foorum: Riistvara postitatud: 17.02.2015 13:44:41 pealkiri: Inteno DG301 ruuter |
Mul töötab laitmatult pole mingeid jamasid. Pidevalt mingi 8 seadet wifi taga, kõik väga ok.
Samas need kellel restardib kogu aeg soovitaks elektri pistikud ja pikendusjuhtmed ka üle vaadata. |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2015 16:22:01 pealkiri: Win 8.1 pro ja Eset |
Sai siis taas mõned koodid soetatud. Väga kiire ja meeldiv.
Tänud.  |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2015 15:52:25 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
Taas üks meeldiv ja kiire tehing.  |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.01.2015 22:54:56 pealkiri: Telia Koduinternet |
| UE 6500 2014a mudel. teised kanalid kõik ok ainult kanal seitse pilt jõnksutab. |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.01.2015 21:45:00 pealkiri: Telia Koduinternet |
| Kas kellelgi veel muusika kanal 7 hakib hääl on ok aga pilt hakib.Tegemist siis Samsungi teleris oleva Elioni Äpiga. Teine telekas digiboxsiga töötab ilusti ja kõik muud kanalid töötavad ilust ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
sandvik
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682634
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.11.2014 21:50:54 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Eestis olen näinud ainult koos puldiga.
http://www.ox.ee/est/product/332282 |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sandvik
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 22.11.2014 11:27:17 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kas ps3 tunneb ise ketta ära või peab miskit tegema. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sandvik
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2014 22:08:03 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kuskilt lugesin et 7200 kettad lähevad kuumaks ja ps3 jahutus ei suuda korpust ära jahutada siis hakkavad mingid jamad ei tea kas see ka paika peab. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sandvik
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.11.2014 14:09:00 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kas selline sobib.
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Sulearvuti-kovakettad/sisene-HDD-WD-sinine-25-250GB-SATA3-5400RPM-8MB-7mm-71914 |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sandvik
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.11.2014 23:38:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Kas keegi viitsiks lingi panna kas Arvutitargast ordist või a1 -st. mis ketas sobib . Vähemalt 250 GB-ne Või 120 SSD.
Tänud |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
sandvik
vastuseid: 21795
vaadatud: 3914985
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 18.11.2014 22:17:43 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Tervist PS3 Rahvas .Seoses Ps3 väike mure .Nimelt jäi 12 GB-ne konsooli maht väikseks kust saaks raami ja kõvaketta mis sinna sobiks või sobib ka väline hdd.
Tänud. |
teema: Telia Koduinternet |
sandvik
vastuseid: 23979
vaadatud: 5696997
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.08.2014 14:09:21 pealkiri: NAT TYPE |
Ei tea kas see siia teemasse sobib aga siiski väike mure selline et viimasel ajal viskab xbox-si ja arvutiga mängides sellist kirja
router's NAT type is Moderate .Ruuter siis Inteno DG301A ja elio ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.05.2014 22:09:48 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/#ProductFamilyId=545
Sealt vist kõik tõmmata ei saa.
Aga siin mingi õpetus egs proovi
http://www.youtube.com/watch?v=PZjGKCS5Hfg  |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 27.05.2014 22:04:16 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| ise sain mingil hetkel WindowsSetupBox -ga 8 asemel 8.1 tõmmatud .Kuskil eespool oli õpetus ka .Ei tea kas enam toimib. |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 23.05.2014 16:54:20 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Kaasas on ainult draiverite plaat.
Recovery partitsioon on kõvakettal täitsa olemas.
Aga kuidas seda näha mis seal sees on . |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.05.2014 22:51:13 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Selline
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56VZ/specifications/
mis on bundle tarkvara |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.05.2014 22:37:59 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
1.Waves MAXXAudio.
2.ASUS Music Maker
3.CyberLink Media Suite Power2Go kui ise downloadida siis peaks nagu ostma selle uuesti
4.ASUS Video Magic
Sellised proged siis mida kasutaks win 8-saski.
Ag ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.05.2014 22:23:03 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
Ehk selgitad.
,
Ehk teen Win 8.1pro puhta installi.
alles jätta oma asusega kaasas olnud eel installitud programme
ei kõla loogiliselt mida palud.
Selle Asuse Bloatware saad ko ... |
teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
sandvik
vastuseid: 8072
vaadatud: 1435668
|
foorum: Microsoft postitatud: 22.05.2014 22:12:34 pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid) |
| Tekkis huvi ka win 8.1 vastu ja mõtlesin teen oma praeguse win 7-ga Asuse puhtaks. Ehk teen Win 8.1pro puhta installi. Aga probleem on selles,et kuidas alles jätta oma asusega kaasas olnud eel in ... |
teema: Skype üldteema |
sandvik
vastuseid: 6915
vaadatud: 1490514
|
foorum: Microsoft postitatud: 07.05.2014 19:04:25 pealkiri: Skype üldteema |
| Kas on võimalik Skype ühest kohast kõikidest seadmetest välja logida. Nimelt näitab ,et olen sisse logitud kuigi pole .Võimalik et jäi kuhugi sisse ja nüüd võiks välja lülitada. Kunagi oli ... |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.05.2014 18:59:18 pealkiri: Win 8.1 |
Taas hea diil  |
teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
sandvik
vastuseid: 95
vaadatud: 32098
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.04.2014 19:08:29 pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD) |
Kas EMT-l on ka plaanis Baltikumi ja Skandinaavia kuutasulisi pakette hakata pakkuma. Mis sisaldaks nii interneti kasutust kui ka kõnesid ja nende vastuvõtmist väljaspool Eestit.
Ühe kuutasuna. |
teema: Kommenteerimine: trip |
sandvik
vastuseid: 405
vaadatud: 82865
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2014 22:37:49 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
Veel üks kiire ja soodne tehing  |
teema: Call of Duty: Black Ops II |
sandvik
vastuseid: 556
vaadatud: 111331
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.03.2014 11:56:10 pealkiri: Call of Duty: Black Ops II |
See on kõige mõistlikum http://www.keymbo.com/en/Call-Of-Duty-Black-Ops-2-Season-Pass
Kas keegi siit on ostnud midagi. |
| |