Avaleht
otsing leidis 344 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
sandvik

vastuseid: 2588
vaadatud: 683237

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.12.2018 15:32:56   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Aga need mis netist on ostetud
  teema: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
sandvik

vastuseid: 2588
vaadatud: 683237

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.12.2018 11:58:34   pealkiri: [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V
Kuidas vahetada xbox 360 meili.Nimelt tahaks konsooli õe lastele anda aga meili ja nime võiks ära muuta nii et mängud ei kaoks.
  teema: Kas elektriautoga on võimalik sõita Lätti ja tagasi? - Tesla Model X video :: Autod
sandvik

vastuseid: 19
vaadatud: 11707

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 15.04.2018 21:01:28   pealkiri: Kas elektriautoga on võimalik sõita Lätti ja tagasi? - Tesla Model X video
Vastava adapteri olemasolul saad laadida kus iganes.
  teema: Kõige igavam auto üldse - Tesla Model S 100D testsõit - Arvutimaailm Video :: Autod
sandvik

vastuseid: 17
vaadatud: 9522

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.02.2018 13:52:38   pealkiri: Kõige igavam auto üldse - Tesla Model S 100D testsõit - Arvutimaailm Video
Keegi isiklikust kogemusest oskab öelda, kuidas see suur latakas ekraan sõidu ajal kasutada on? Kui kõik juhtimine käib selle tahvli pealt, siis mismoodi nn haptic tagasisidega on? Kui ma liigun a ...
  teema: Telia Eesti
sandvik

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 29.12.2017 23:07:37   pealkiri: Telia Eesti
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Väga ei usu, et mmsid oleks paketis sees. Need ikka ...
  teema: Telia TV
sandvik

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.12.2017 22:20:40   pealkiri: Telia TV
Juhul, kui jukerdamine tähendab peaasjalikult teleri sisse-välja lülitamist ja tv heli reguleerismist (eeldab, et pult on seotud telerit juhtima), siis probleem on tühjad patareid. Teleri lülitam ...
  teema: Telia TV
sandvik

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.12.2017 23:21:15   pealkiri: Telia TV
Viimasel ajal on arrise digiboxsi pult jukerdama hakanud. Kas see ongi normaalne või ainult mul.
  teema: Telia Eesti
sandvik

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.12.2017 22:58:28   pealkiri: Telia Eesti
Mul pojale sai jätkamise eest Telia diili pakkumine 4,99.- 12gb netti sellest 3gb euroliidus 4000 min. sms.mms kaasaarvatud eu liidus- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Telia Eesti
sandvik

vastuseid: 9969
vaadatud: 2277354

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.12.2017 12:56:32   pealkiri: Telia Eesti
Viga võib olla ka telefonides.Olime paarimehega samas ruumis tööl P 9 levi ja A 5 levi sama Telia võrgus .Aga P9 ga ei olnud võimalik rääkida kuna hakkis nii tugevalt ja seda kogu seal oldud p ...
  teema: Kommenteerimine: obundra
sandvik

vastuseid: 26
vaadatud: 13700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2017 21:57:27   pealkiri: Kommenteerimine: obundra
Sai jubinaid ostetud.Kõik sujus. thumbs_up.gif
  teema: 1a.ee OÜ
sandvik

vastuseid: 1256
vaadatud: 644484

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.03.2017 12:24:30   pealkiri: 1a.ee OÜ
Iga kord lubatakse nädalapärast aga midagi ei tule ja telefonile ka ei vasta keegi.
Kui keegi miskit osta tehab siis soovitaks küll pikalt mõelda ka see paar eurot on seda ootamist väärt thumbs_down.gif ( ...
  teema: 1a.ee OÜ
sandvik

vastuseid: 1256
vaadatud: 644484

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.03.2017 22:42:19   pealkiri: 1a.ee OÜ
Ise ei julge siit firmast enam rohkem tellida.Eelmine kord jäid asjad 2 nädlat hiljaks .Nüüd on juba kuu möödunud lubatud tähtajast. thumbs_down.gif icon_evil.gif
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2017 22:50:34   pealkiri: Telia Koduinternet
Peale foorumi müügikuulutuste on ju veel osta.ee, soov.ee, okidoki.ee. Või kes siin mida "koondama" peab? Kui ikka Telia kraami kusagil müügil pole, siis pole ju ka midagi leida.
Ok icon_biggrin.gif beer_yum.gif :id ...
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2017 22:34:55   pealkiri: Telia Koduinternet
Kuna Telial enam foorumit pole siis kas kuskil kasutatuid asju ka veel müüakse. Mõtlen telia ruutereid,digiboxse jne.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=3 ja filter "Võrguseadmed"
Se ...
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2017 16:22:28   pealkiri: Telia Koduinternet
Kuna Telial enam foorumit pole siis kas kuskil kasutatuid asju ka veel müüakse. Mõtlen telia ruutereid,digiboxse jne.
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2017 23:52:50   pealkiri: Kommenteerimine: trip
Taas üks thumbs_up.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif
  teema: Telia TV
sandvik

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2017 12:14:24   pealkiri: Telia TV
Oled päris kindel, et adapter on terve ja boksi minev kaabel on samuti terve ning välja tuleb vajalik pinge? Siis pead ilmselt boksi laiali lammutama.
Olen mõõtsin testriga ja proovisin töötava ...
  teema: Telia TV
sandvik

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172365

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.01.2017 09:45:30   pealkiri: Telia TV
Huvitav,et mu motorolla Vip 1003 andis seistes saba. Mõtlesin et kasutaks aga ükski tuluke ei põle kuigi voolu adapter on terve.
Kas on kellelgi ideid.
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2017 11:30:37   pealkiri: Kommenteerimine: trip
beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kermo144
sandvik

vastuseid: 116
vaadatud: 81088

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.08.2016 13:54:32   pealkiri: Telefon
Ostis telefoni .Korralik ostja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ranno549
sandvik

vastuseid: 16
vaadatud: 6128

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.06.2016 23:04:06   pealkiri: Kommenteerimine: ranno549
Kiire Diil icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded.
sandvik

vastuseid: 2
vaadatud: 2523

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.04.2016 16:14:14   pealkiri: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded.
Üritasin sealt mõned profiilid salvestada aga hiljem sama asja kaudu neid faile lisades ütleb vigane või tundmatu fail. icon_idea.gif
  teema: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded.
sandvik

vastuseid: 2
vaadatud: 2523

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.04.2016 12:02:21   pealkiri: Kuidas salvestada läpaka ekraani seaded.
Oleks vaja salvestada oma läpaka ekraani värvi ,teksti ja muu sellise seaded.
Kuna tehase seaded on korralikult paika kalibreritud. Siis tekkis küsimus et kas saan seda profiili salvestada et see ...
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2015 22:21:15   pealkiri: Xbox live
Taas üks diil. thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: kenkauksi
sandvik

vastuseid: 177
vaadatud: 48651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.02.2015 10:03:19   pealkiri: Arvutikomplekt
Ostis vanemat sorti arvutikomplekti. Kandis raha ette ja kaup läks teele.
Korralik ostja. beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Inteno DG301 ruuter
sandvik

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 17.02.2015 14:25:19   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Räägin puhtalt kolme kogemuse põhjal. Mis polnud küll kõik elioni ruuteritega aga tingitud siiski kas halvast ühendusest või pinge suurest kõikumisest. icon_biggrin.gif
Mul töötab laitmatult pole minge ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
sandvik

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252058

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 17.02.2015 13:44:41   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Mul töötab laitmatult pole mingeid jamasid. Pidevalt mingi 8 seadet wifi taga, kõik väga ok.
Samas need kellel restardib kogu aeg soovitaks elektri pistikud ja pikendusjuhtmed ka üle vaadata.
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2015 16:22:01   pealkiri: Win 8.1 pro ja Eset
Sai siis taas mõned koodid soetatud. Väga kiire ja meeldiv.
Tänud. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2015 15:52:25   pealkiri: Kommenteerimine: trip
Taas üks meeldiv ja kiire tehing. icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.01.2015 22:54:56   pealkiri: Telia Koduinternet
UE 6500 2014a mudel. teised kanalid kõik ok ainult kanal seitse pilt jõnksutab.
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 07.01.2015 21:45:00   pealkiri: Telia Koduinternet
Kas kellelgi veel muusika kanal 7 hakib hääl on ok aga pilt hakib.Tegemist siis Samsungi teleris oleva Elioni Äpiga. Teine telekas digiboxsiga töötab ilusti ja kõik muud kanalid töötavad ilust ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
sandvik

vastuseid: 28051
vaadatud: 3682661

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.11.2014 21:50:54   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Eestis olen näinud ainult koos puldiga.
http://www.ox.ee/est/product/332282
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sandvik

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 22.11.2014 11:27:17   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas ps3 tunneb ise ketta ära või peab miskit tegema.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sandvik

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2014 22:08:03   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kuskilt lugesin et 7200 kettad lähevad kuumaks ja ps3 jahutus ei suuda korpust ära jahutada siis hakkavad mingid jamad ei tea kas see ka paika peab.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sandvik

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.11.2014 14:09:00   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas selline sobib.
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Kovakettad-HDD-Sulearvuti-kovakettad/sisene-HDD-WD-sinine-25-250GB-SATA3-5400RPM-8MB-7mm-71914
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sandvik

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.11.2014 23:38:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas keegi viitsiks lingi panna kas Arvutitargast ordist või a1 -st. mis ketas sobib . Vähemalt 250 GB-ne Või 120 SSD.
Tänud
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
sandvik

vastuseid: 21795
vaadatud: 3915128

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 18.11.2014 22:17:43   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Tervist PS3 Rahvas .Seoses Ps3 väike mure .Nimelt jäi 12 GB-ne konsooli maht väikseks kust saaks raami ja kõvaketta mis sinna sobiks või sobib ka väline hdd.
Tänud.
  teema: Telia Koduinternet
sandvik

vastuseid: 23979
vaadatud: 5697117

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.08.2014 14:09:21   pealkiri: NAT TYPE
Ei tea kas see siia teemasse sobib aga siiski väike mure selline et viimasel ajal viskab xbox-si ja arvutiga mängides sellist kirja
router's NAT type is Moderate .Ruuter siis Inteno DG301A ja elio ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.05.2014 22:09:48   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
http://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/#ProductFamilyId=545
Sealt vist kõik tõmmata ei saa.
Aga siin mingi õpetus egs proovi
http://www.youtube.com/watch?v=PZjGKCS5Hfg icon_biggrin.gif
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 27.05.2014 22:04:16   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
ise sain mingil hetkel WindowsSetupBox -ga 8 asemel 8.1 tõmmatud .Kuskil eespool oli õpetus ka .Ei tea kas enam toimib.
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 23.05.2014 16:54:20   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Kaasas on ainult draiverite plaat.
Recovery partitsioon on kõvakettal täitsa olemas.
Aga kuidas seda näha mis seal sees on .
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.05.2014 22:51:13   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Selline
http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/N56VZ/specifications/
mis on bundle tarkvara
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.05.2014 22:37:59   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
1.Waves MAXXAudio.
2.ASUS Music Maker
3.CyberLink Media Suite Power2Go kui ise downloadida siis peaks nagu ostma selle uuesti
4.ASUS Video Magic
Sellised proged siis mida kasutaks win 8-saski.
Ag ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.05.2014 22:23:03   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Ehk selgitad.
,

Ehk teen Win 8.1pro puhta installi.


alles jätta oma asusega kaasas olnud eel installitud programme

ei kõla loogiliselt mida palud.

Selle Asuse Bloatware saad ko ...
  teema: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
sandvik

vastuseid: 8072
vaadatud: 1435679

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 22.05.2014 22:12:34   pealkiri: Windows 8 ja 8.1 (arutelu ja probleemid)
Tekkis huvi ka win 8.1 vastu ja mõtlesin teen oma praeguse win 7-ga Asuse puhtaks. Ehk teen Win 8.1pro puhta installi. Aga probleem on selles,et kuidas alles jätta oma asusega kaasas olnud eel in ...
  teema: Skype üldteema
sandvik

vastuseid: 6915
vaadatud: 1490533

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 07.05.2014 19:04:25   pealkiri: Skype üldteema
Kas on võimalik Skype ühest kohast kõikidest seadmetest välja logida. Nimelt näitab ,et olen sisse logitud kuigi pole .Võimalik et jäi kuhugi sisse ja nüüd võiks välja lülitada. Kunagi oli ...
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.05.2014 18:59:18   pealkiri: Win 8.1
Taas hea diil icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
sandvik

vastuseid: 95
vaadatud: 32099

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.04.2014 19:08:29   pealkiri: ONLINE-intervjuu - küsimustele vastab EMT (INTERVJUU ON LÕPPENUD)
Kas EMT-l on ka plaanis Baltikumi ja Skandinaavia kuutasulisi pakette hakata pakkuma. Mis sisaldaks nii interneti kasutust kui ka kõnesid ja nende vastuvõtmist väljaspool Eestit.
Ühe kuutasuna.
  teema: Kommenteerimine: trip
sandvik

vastuseid: 405
vaadatud: 82865

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2014 22:37:49   pealkiri: Kommenteerimine: trip
Veel üks kiire ja soodne tehing icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty: Black Ops II
sandvik

vastuseid: 556
vaadatud: 111332

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.03.2014 11:56:10   pealkiri: Call of Duty: Black Ops II
See on kõige mõistlikum http://www.keymbo.com/en/Call-Of-Duty-Black-Ops-2-Season-Pass

Kas keegi siit on ostnud midagi.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.