Avaleht
otsing leidis 50 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
rumpy

vastuseid: 6796
vaadatud: 1181502

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.11.2023 17:50:49   pealkiri: Arutlus CPU e. protsessori jahutite osas
Tere,

Ostsin uue PC:
* Asus rog strix z790-H gaming wifi
* i7-13700K
* noctua rtx 4080
* noctua nh-d15
*

Küsimus CPU fan'de kohta. Suht tihti tõmbab pöörded sekundiks kaheks üles ja ...
  teema: Amazon
rumpy

vastuseid: 1649
vaadatud: 634068

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.12.2021 14:35:35   pealkiri: Amazon
Tere, kas kellelgi on probleeme olnud amazon.de'st tellimisega kui on swedi krediitkaart? ma jõuan kohani kus ütleb, et võtab ühendust pangaga et asju verifitseerida, mingi 5 sekki mõtleb ja siis ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 2442
vaadatud: 496913

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 20.11.2020 10:27:41   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere,
Eelmine nädal küsisin siin ägeda emaplaadi kohta, millel oleks äge audio. Valikusse jäi küll hetkel asus rog b550-f gaming, kuna otsustasin kallima GPU kasuks, aga audio tundub sellel ise ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 2442
vaadatud: 496913

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 14.11.2020 16:21:53   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Ok, cool, tänud kõigile icon_smile.gif

Dark Hero tundub päris äge emme, aga saadavusega vist nadi, eestis ei leia esmapilgul üldse sellist isendit.

EDIT : ahaa, see plaat alles tuli välja, sellest ka ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 2442
vaadatud: 496913

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 13.11.2020 20:43:07   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0
Tere,

Lähikuudel oleks vaja uus gaming PC osta (5600x põhine, eelarve 2-3K) ja tekkis küsimus emaplaadi osas (x570 vist). Nimelt oleks seekord soov ka normaalne audio setup tekitada. Siiamaani ( ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591724

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 18.04.2020 10:48:05   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Kas keegi oskab soovitada miskit normi saiti, kust ma saaks osta mõistliku prebuilt pc õele, kes elab Londonis? Ta ise väga arvuti võõras, seega midagi kokku panema ta ei hakkaks ise.

Monitori ...
  teema: Kindle Paperwhite
rumpy

vastuseid: 211
vaadatud: 181357

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 15.01.2020 18:51:16   pealkiri: Kindle Paperwhite
Tundub, et nüüd ei saa ühestki amazonist enam kindlet eestisse, oasist vähemalt. DEs ka ütleb, et eestisse ei saada icon_sad.gif
  teema: World of Warcraft
rumpy

vastuseid: 19219
vaadatud: 3448895

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.08.2019 11:57:23   pealkiri: World of Warcraft
Kas mingeid pve inimesi ally poolel ka siin liigub, et milline pve server valida icon_smile.gif ?
  teema: Arvuti jookseb kokku
rumpy

vastuseid: 5
vaadatud: 2627

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 30.07.2019 11:17:13   pealkiri: Arvuti jookseb kokku
Seekord eeldasin õigesti icon_smile.gif

Jooksutasin:
1. Mälud kõik ühe kaupa läbi, kõik testid ok, Test 10'sse kinni ei jäänud.
2. Kõik mälu slotid ühe kaupa läbi ühe mäluga, kõik ok.
3. Viim ...
  teema: Arvuti jookseb kokku
rumpy

vastuseid: 5
vaadatud: 2627

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.07.2019 11:24:55   pealkiri: Arvuti jookseb kokku
Ei ükshaaval pole. Ma eeldan, et kui ma pean juba ükshaaval ja siis töötab, siis on ikka mälu probleem ja peaks ikka välja vahetama mingil kujul icon_smile.gif
  teema: Arvuti jookseb kokku
rumpy

vastuseid: 5
vaadatud: 2627

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 21.07.2019 10:39:48   pealkiri: Arvuti jookseb kokku
Tere,

Mure järgnev:
1. PC: i7-4790K, z97-pro, gtx 970, 4x8GB DDR3 Kingston (pc3-14900 1866MHz), seasonic ssr-650rm, samsungi pro ssd kettad, win 10.
2. Töötanud ilma probleemideta 4+ aastat.
...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591724

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.06.2019 11:38:26   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Ahsoo, ma mõtlesin, et i5 jätkuvalt äge icon_smile.gif kas sama jaksu juures AMD on siis nii palju parem?

Korpust ja toidet vist ei näe põhjust vahetada, uurisin natuke neid uusi silent pc builde ja tundu ...
  teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks :: Emaplaadid
rumpy

vastuseid: 16960
vaadatud: 3591724

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 21.06.2019 09:26:52   pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks
Tere,
Oleks soov enne sügist lauaarvuti uuema vastu vahetada (max 1K euri; vaikne olemine + kvaliteet kõige tähtsam + ~i5 + ja vast mitte kõige ägedam rtx, hetke monitorid on 1080, seega 1440 ja ...
  teema: Kindle Paperwhite
rumpy

vastuseid: 211
vaadatud: 181357

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 22.11.2017 22:06:23   pealkiri: Kindle Paperwhite
Natuke vist offtopic, aga kust saaks uut Kindle Oasis lugerit eestisse tellida? Proovisin .com'st ja uk'st, iga variandi peale teatas, et Eestisse ei saadeta.
  teema: MacBook Air
rumpy

vastuseid: 819
vaadatud: 354845

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 14.07.2017 07:24:25   pealkiri: MacBook Air
2017 Air soetatud, tänud kõigile icon_smile.gif
  teema: MacBook Air
rumpy

vastuseid: 819
vaadatud: 354845

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.07.2017 11:13:29   pealkiri: MacBook Air
Kuivõrd mac läheb tudengile, siis pole Prod otseselt vaja (lihtsalt kergus ja aku kestvus ja korpuse kvaliteet enamuses oluline) ja hinnavahe on ka piisav, et selle eest midagi muud osta icon_smile.gif
  teema: MacBook Air
rumpy

vastuseid: 819
vaadatud: 354845

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 13.07.2017 08:52:07   pealkiri: MacBook Air
Oleks soov MacBook Air 2017 mudel soetada, see kõige odavam, 128 kettaga. Endal varasem Maci kogemus täiesti puudub, seega nende mudelite vahel praegu surfamine on üsna huvitav.

Aga hinnad ja sp ...
  teema: Telia Eesti
rumpy

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279257

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.05.2016 17:51:41   pealkiri: Telia Eesti

Miks lahenduseks loll vastus oli, lasen uurida, igal juhul helista uuesti ja nõua lahendust.
See ei ole mingi jutt, et nii peabki olema.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9073102#907 ...
  teema: Telia Eesti
rumpy

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279257

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 31.05.2016 16:54:55   pealkiri: Telia Eesti
Kas kellelgi on veel mure sellega, et peale viimast Inteno ruuteri tarkvara versiooni uuendust, kaob interneti ühendus iga päevaselt ära ja peale ruuteri restardi ei aita midagi?

Mingi 3 nädala ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.04.2016 10:29:55   pealkiri: Samsung Galaxy S7

Pigem uuendamist pole proovind? Mul on näiteks 1.6 versioon samsung push servicest mis on 6.04.16 välja tulnud. Google annab battery draini veaga soovituse updateda erinevates foorumites.


Jah ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.04.2016 07:49:25   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Oeh, peale factory resetti, sama jama. Ühtegi appi peale ei pannud, ühtegi uuendust ei tõmmanud. Ainult keerasin süngid maha jms. Jätkuvalt samsung push service rebis ööga 40% akut. Viin tagasi ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.04.2016 09:42:40   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Mida rohkem ma Samsung Push Service't kinni panen, seda rohkem ta akut võtab lol. Täna öösel rebis 50% akust, retardne juba. Panin Package Disabler Pro peale ja disablesin ära selle jura + nats m ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.04.2016 09:20:30   pealkiri: Samsung Galaxy S7

Samsung Push Service uuendused maha saab lasta prooviks?

Mis moodi see käib?

Lisaks - avastasin, et see krdi push service läheb ise uuesti käima, isegi kui ta kinni panna. Täna öösel 30 ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.04.2016 07:34:19   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Nonii, natuke loomkatseid tehtud. Tundub, et minu aku drain sõltub sellest, kas Samsung Push Service teeb midagi või mitte. Aga miks ta midagi või kunagi teeb, sellest ma aru ei saa.

Kaks ööd ...
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2016 14:13:06   pealkiri: Samsung Galaxy S7
yeh, backgroundis on kõik maha keeratud, s voice disablesin ära ja igast gestured jms ka.

Teen paar 100-0 tsüklit, vaatan, kas läheb paremaks. Kui ei lähe, siis factory resa vist jah.
  teema: Samsung Galaxy S7
rumpy

vastuseid: 1606
vaadatud: 533670

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.04.2016 08:28:43   pealkiri: Samsung Galaxy S7
Krt, ei ole õnne uute moblade ostmisel akudega.

Ostsin 4 päeva tagasi s7. Panin miski 7-8 appi peale. Keerasin kõik süngid ja notificationid ja background datad jms maha. Ja voila, öösel, il ...
  teema: Google Nexus 5X (2015)
rumpy

vastuseid: 712
vaadatud: 264227

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.12.2015 12:52:16   pealkiri: Google Nexus 5X (2015)
Kellelgi teisel pole mure kõrvaklappide juhtme sisse panemisega telefoni? Jube kõvasti peab suruma, alguses läheb ilusti, aga et lõppu välja läheks, peab mingi "klõps" käima ja selleks peab ju ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
rumpy

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418634

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 16.10.2015 14:06:57   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Kui nüüd mõne konkreetse hea mudelini ka jõuaks, siis oleks maru hea:)
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
rumpy

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418634

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.10.2015 16:53:45   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
ok, kas mingeid häid 1440p mudeleid oskad soovitada ka?
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
rumpy

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418634

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 15.10.2015 14:18:04   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
otsin uut monitori endale
*50% mängimist
*50% filmide vaatamist/veebis surfamist ja töö tegemist (progemine)
*eelarve oleks 300 EURi ringis, kui väga vaja võib ka 400 välja pigistada
*video ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
rumpy

vastuseid: 1030
vaadatud: 344001

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.09.2015 08:09:22   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Mul on tunne, et minu compacti 5.0+ aku tühjenemise mure on seotud üldse ebastabiilse 4G'ga. Kui telefon oli nüüd 2 päeva Tartu kesklinnas kontoris laua peal, siis aku vähenes ainult 55%->45% ...
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
rumpy

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620714

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.09.2015 19:31:09   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Naiss, tänud! Ootan siis ära, kuu kannatab ära:)
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
rumpy

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620714

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.09.2015 13:38:09   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Kas keegi teab, kuna ülejäänd skylake desktop CPUd välja tulevad (i3 jms)? Kas võib loota, et septembri jooksul selgub miskit (guuglimine midagi nagu septembrist räägib)?

Oleks vaja üks i3 ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
rumpy

vastuseid: 1030
vaadatud: 344001

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.09.2015 20:00:18   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Kas keegi hea inimene oskab mulle linkida töötava stock firmware 4.4.4 jaoks, meie regiooni oma, mida ma saan downgradeks kasutada?

Ma saan aru, et see peaks olema 14.4.A.0.157, CE1, aga ma ei su ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
rumpy

vastuseid: 1030
vaadatud: 344001

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.09.2015 12:27:03   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Peale seda kui 5.0 tuli, läks aku kasutus täiesti metsa. 4.4 peal pidas aku minu kasutuse juures 4 päeva vastu. Peale 5.0 üle minekut, heal juhul 20h. Ja minu kasutus on selline, et ma helistan pa ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
rumpy

vastuseid: 1030
vaadatud: 344001

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.06.2015 08:00:17   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Mul peale lollipopi uuendust tühjeneb aku ilma midagi tegemata nagu loom. Laen hommikul 100% täis ja tunni aja pärast on juba 85% peal, ilma midagi tegemata. Õhtu poolikuks täiesti tühi.

Sama ...
  teema: Inteno DG301 ruuter
rumpy

vastuseid: 2964
vaadatud: 1252661

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 24.03.2015 20:24:46   pealkiri: Inteno DG301 ruuter
Vahetasin nädalavahetusel oma 5+ aastat vana speedtouchi ka intento vastu välja. Mõtlesin et saab parem, eriti kuna vana ruuteri wifi on viimastel kuudel väga katkendlik olnud ja kuus ikka korra t ...
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.07.2014 13:00:45   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
Sai nüüd uuesti kõik variandid läbi proovitud, paistab, et alguses jäi ikka midagi kahesilma vahele.

Üks ketas töötab PCde peal aint USB2 augus ja läpakates USB2/3 augus. Ja teine Ultra tu ...
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.06.2014 11:27:39   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
Muu lauaarvuti taga pole proovind jah, kuna kahes erinevas läpakas töötavad mõlemad Ultrad. Aga peab tööarvutis ka proovima nüüd jah, kuna väline USB hub ka ei aidanud:/
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.06.2014 17:29:14   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
Run as admin aitas jah, ei pannud tähele seda esimene kord.

Nüüd tekkisid Ultrad disk drives alla, kustutasin ära + lisaks kõik hallid asjad usb vidinate alt. Tegin resa igaks juhuks, panin uu ...
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.06.2014 20:50:59   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
CMDs toksisin sisse nagu öeldud ja show hidden ka ja pilt on selline - https://dl.dropboxusercontent.com/u/102066104/dm.png

Üks nendest Ultratest on küljes praegu.
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.06.2014 20:15:00   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
Device Manageris pole ka midagi üleliia.

Kõik kettad, mis seal Disk Drives all on, on olemasolevad HDD'd, v.a. see Generic STORAGE DEVICE USB Device (mis on disk managemendi all ka näha). Selle ...
  teema: PC ei tunnista välist usb ketast
rumpy

vastuseid: 16
vaadatud: 3638

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 26.06.2014 18:18:22   pealkiri: PC ei tunnista välist usb ketast
On kaks WD Passport Ultra (ilma toiteta) välist ketast (1TB ja 2TB). Ostetud 4 kuud tagasi. Töötasid PC peal ja läpakas kenasti (mõlemad Win 7 64bit). Vahepeal sai kasutatud neid ainult läpakas ...
  teema: Arvutitark
rumpy

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436479

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.11.2013 14:24:17   pealkiri: Arvutitark
Võeti lõpuks minuga ühendust. Ja üllatus üllatus, asi 1-2 nädalaks garantisse.

Nii tore kui ostad uue asja, kuna vana asi läks katki ja siis pead uue asja kohe ära andma X nädalaks.
  teema: Arvutitark
rumpy

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436479

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.11.2013 15:23:14   pealkiri: Arvutitark
Kahjuks ei saa jah. Ta logisebki täpselt nii palju, et kui sa ta sirgeks "keerad", siis ta kukub lihtsalt viltu tagasi.

Ma olen suhteliselt kindel, et ekraani ja toejala kinnituskoht on kuidagi vi ...
  teema: Arvutitark
rumpy

vastuseid: 4789
vaadatud: 1436479

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.11.2013 14:57:38   pealkiri: Arvutitark
Kriban ka oma esimesed muljed siia.

Ostsin eelmine teisipäev Tartu esindusest Delli U2412M kuvari. Ost läks libedalt nagu alati. Jõudsin koju, panin laua peale ja avastasin, et ekraan on toejala ...
  teema: Kommenteerimine: UrmoZ
rumpy

vastuseid: 225
vaadatud: 58335

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.08.2012 19:33:47   pealkiri: Kommenteerimine: UrmoZ
Oli suureks abiks arvuti komplekteerimisel, sisukad ja asjakohased kommentaarid. Tänud thumbs_up.gif
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
rumpy

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313549

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2012 22:11:56   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
tagasi viia ja trallitada garantiiga
riiulisse panna ja oodata uut tarkvaraversiooni
custom rom, soovitatavalt 2.3.6 (Checkrom v6) peale panna
4.0.3 on ikka nii paganama toores veel ,et mina seda e ...
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
rumpy

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313549

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2012 21:35:03   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
Ostsin paar nädalat tagasi Galaxy s2'e EMT'st. Peal oli kohe 4.0.3 ICS.
Alguses tundus kõik ok, aga nüüd on üle nädala juba mure, et helistamisel on 90% juhtudel mingi 10-60 sekundit lääg se ...
  teema: Star Wars: The Old Republic
rumpy

vastuseid: 1192
vaadatud: 231797

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.01.2012 15:29:28   pealkiri: Star Wars: The Old Republic
Kas Ahto City empire poole peal regulaarseid raidimisi/hc'd vmt ka toimub? Olen õhtuti eesti guildidele /who teinud, aga pole nagu näinud, et üle paari-kolme inimese kunagi online oleks olnud.
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.