Avaleht
otsing leidis 264 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis.
ronn

vastuseid: 2
vaadatud: 4542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.12.2016 15:34:01   pealkiri: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis.
Korda sain, toite juhtmed 10 min võrgust välja ja uus HDMI juhe.
  teema: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis.
ronn

vastuseid: 2
vaadatud: 4542

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 30.11.2016 14:26:49   pealkiri: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis.
Eile kõik töötas (aasta vist juba töötab) täna ei tööta. Täpsemalt Elioni digiboks ühendatud HDMIga Yamaha ressiiverisse ja sealt HDMIga ARC Samsungi telekasse ja nüüd TV ei näe Anynet se ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
ronn

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192548

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 15.08.2016 12:19:22   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Palju maksaks ainult ekraani vahetus?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
ronn

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192548

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 14.08.2016 13:28:33   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust.
  teema: Battlefield 4
ronn

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088594

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2016 12:16:43   pealkiri: Battlefield 4
Ei monitor ikka sama aga tolm hmmm see täitsa huvitav võiks ju proovida, kas ainult graafika kaardi uuendusest aitaks ala GTX 950 ja prose jätta samaks. Ennem töötas mediumiga ilusti nüüd aga ...
  teema: Battlefield 4
ronn

vastuseid: 12693
vaadatud: 2088594

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.05.2016 09:11:49   pealkiri: Battlefield 4
Kas siit mingit tehnilist abi ka võiks saada, nimelt viimasel ajal on mäng läägima hakanud ja just kui palju mängijaid sees, vanasti nagu ei olnud siukest jama, kas vahepealsed mängu updatedid ...
  teema: USB laadimis juhtmed??
ronn

vastuseid: 50
vaadatud: 33095

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 13.03.2016 23:16:03   pealkiri: USB laadimis juhtmed??
Ostsin ka YEInternational paar juhet, pikemad 2m kuid need ka eriti ei lae, originaal juhtmest on nad palju paksemad kuid laadimis vool aint 200 mA ringis 2A laadijaga.

Kas sa "mõõdadki" ainult s ...
  teema: USB laadimis juhtmed??
ronn

vastuseid: 50
vaadatud: 33095

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 13.03.2016 16:11:49   pealkiri: USB laadimis juhtmed??
Ostsin ka YEInternational paar juhet, pikemad 2m kuid need ka eriti ei lae, originaal juhtmest on nad palju paksemad kuid laadimis vool aint 200 mA ringis 2A laadijaga.
  teema: USB laadimis juhtmed??
ronn

vastuseid: 50
vaadatud: 33095

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.02.2016 12:03:41   pealkiri: USB laadimis juhtmed??
Tere

Ostsin hiinast tavalisi telefoni laadimis juhtmeid USB-micro USB siis, http://www.aliexpress.com/item/Cell-phone-1M-Colorful-Noodle-Flat-Cable-V8-Micro-USB-Data-Charger-Cable-For-Samsung-S6/32 ...
  teema: Kommenteerimine: trip
ronn

vastuseid: 405
vaadatud: 82868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.10.2014 14:39:40   pealkiri: Kommenteerimine: trip
OK
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.10.2014 12:37:44   pealkiri: Battlefield 3
Mingi jama tekkis viimasel ajal, hiir muutub korraga suvalisel hetkel mängu ajal üli tundlikuks ja hakkab kohapeal ringi pöörlema. Vajutad ESC lähed menüüsse ja seal töötab hiir normaalselt. ...
  teema: (LG) Google Nexus 5
ronn

vastuseid: 1623
vaadatud: 417683

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.07.2014 16:25:37   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet
  teema: (LG) Google Nexus 5
ronn

vastuseid: 1623
vaadatud: 417683

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.07.2014 16:07:11   pealkiri: (LG) Google Nexus 5
nexus 5-l all kaks kõlarit kas nad peavad koos häält tegema või ühe kaupa
  teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
ronn

vastuseid: 225
vaadatud: 197615

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 22.06.2014 14:50:01   pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited
Mingi imelik lag tekkis, huvitav kas see on seotud nende punkbusteri jamaga või on milleski muus
  teema: Motorola Moto G
ronn

vastuseid: 1144
vaadatud: 453946

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.05.2014 11:18:40   pealkiri: Motorola Moto G
Moto G on 1 GB RAM palju tal sellest vaba on, kas lägib tihti, küsin sellepärast, et endal Note 1 ja sellel ka 1 GB RAMi kuid temal on vabana mingi 130 MB, mida tema jaoks tundub vähe võitu.
  teema: Motorola Moto G
ronn

vastuseid: 1144
vaadatud: 453946

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2014 11:53:32   pealkiri: Motorola Moto G
Harjunud Samsungi hands freega, millega saab ka heli reguleerida, kas sellele saab ka selliseid klappe või see ainult samsungi teema.

Standard ühendus, vaid Apple seadmete handsfree'd ei tööta. ...
  teema: Motorola Moto G
ronn

vastuseid: 1144
vaadatud: 453946

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.01.2014 17:13:10   pealkiri: Motorola Moto G
Harjunud Samsungi hands freega, millega saab ka heli reguleerida, kas sellele saab ka selliseid klappe või see ainult samsungi teema.
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
ronn

vastuseid: 420
vaadatud: 118988

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.11.2013 22:29:10   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
ok sama küsimus, endal sees gold 3030mAH ja minu arust hakkab ta otsa saama, poole aastaga siis. Küsimus, kuidas ära tunda head akut, sest ebay on täis odavai originaale, on nad ikka originaalid.
  teema: Aku mahtuvuse kontroll
ronn

vastuseid: 7
vaadatud: 7221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.11.2013 12:51:13   pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll
Nii palju, kui ma nende rakendustega mängind olen, pole ükski midagigi mmAh-dest rääkind
  teema: Aku mahtuvuse kontroll
ronn

vastuseid: 7
vaadatud: 7221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.11.2013 12:24:27   pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll
Ideid siis, kuidas kontrollida kas on aku nõrk või mitte.
  teema: Aku mahtuvuse kontroll
ronn

vastuseid: 7
vaadatud: 7221

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.11.2013 16:16:05   pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll
Kas oleks võimalik kuidagi kontrollida Androidi telefonil aku tegelikku mahtuvust, ostsin ühe hiina aku ja oleks huvitav teada kas nr vastavad ka tegelikusele.
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
ronn

vastuseid: 420
vaadatud: 118988

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.05.2013 21:26:00   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
kui igasugused Google mapsi, now ja muude google jälgimis, jagamis teenused välja lülitada, siis hakkab aku normaalsemalt vastu pidama.

Kas keegi seda ekraani silmade jälgijat ehk ekraan on lah ...
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
ronn

vastuseid: 420
vaadatud: 118988

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 24.05.2013 11:03:51   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
orig samsungi hoidik suht asjalik, vaatasin ka teisi, kuid normaalset ei leidnud.
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
ronn

vastuseid: 420
vaadatud: 118988

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.05.2013 21:14:51   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
Tundub, et aku jamab kui aku on mingi 50% juures ja natukene rohkem koormad paneb pildi tasku, kui sisse lülitada näitab akut 1% ja lülitub välja. On kellelgi midagi sarnast olnud. Kuidagi kiirsti ...
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.03.2013 12:23:46   pealkiri: Battlefield 3
jep, aga ta hakkas mingit updati tirima
  teema: Samsung Galaxy Note arutelu
ronn

vastuseid: 420
vaadatud: 118988

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 25.02.2013 11:11:26   pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu
Oskab keegi soovitada head universaalset autohoidikut mis sobiks N7000-le.
  teema: LG Optimus L9
ronn

vastuseid: 143
vaadatud: 46756

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.01.2013 14:45:08   pealkiri: LG Optimus L9
Galaxy S II hinnad on juba päris madalad, huvitav mida eelistada. Tunduks nagu L9 ainus eelis ongi suurem ekraan, kuid ilma gorilla clasita on see para jama.
  teema: LG Optimus L9
ronn

vastuseid: 143
vaadatud: 46756

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.11.2012 15:30:27   pealkiri: LG Optimus L9
Kas tal tõesti ei ole gorilla klaasi, aku tundub päris hea olevat.
  teema: Google Nexus 4 (LG E960)
ronn

vastuseid: 916
vaadatud: 285094

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.11.2012 17:33:36   pealkiri: Google Nexus 4 (LG E960)
ei näe probleemi, kuna nexuse kõige suurem jama ongi selles kuidas teda eestist osta.
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.11.2012 13:32:59   pealkiri: Battlefield 3
kas relvade omaduste kohta pole mõnda head lehte??
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2012 13:08:27   pealkiri: Battlefield 3
Aug on lukus ütleb, et täida assigments Shepard, kas need assigments on ainult premium kasutajatele või kuidas neid üldse lahti saab.
  teema: Huawei Ascend P1 S
ronn

vastuseid: 37
vaadatud: 18969

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.10.2012 14:15:22   pealkiri: Huawei Ascend P1 S
Kas Galaxy S 2ga on võrreldav. Parem halvem?
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.08.2012 20:44:08   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Eestis küll midagi ei pakku
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.08.2012 13:34:58   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
see 2.3.3 on ju vigane, laseb lambist mõnikord aku tühjaks, developerite lehekülgedel sellest pikalt räägitud, samsung lubas selle isegi ära parandada.
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.08.2012 15:42:53   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
huvitav kas sellele 2.3.3le ka kunagi mingi järg tuleb?
  teema: Microlab kõlarid
ronn

vastuseid: 993
vaadatud: 421628

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.08.2012 14:22:20   pealkiri: Microlab kõlarid
Nuputan millega oleks mõistlik telekast heli kätte saada. Kui suure ruumi toitmiseks sobivad Logitech z623 kõlarid, kas nad üldse sobivad teleka taha filmide vaatamiseks või on rohkem mõeldud ar ...
  teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
ronn

vastuseid: 2350
vaadatud: 823508

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.07.2012 12:58:05   pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused
Kas Primo tunnistab kompassi jalakäija reziimis ja kas ta ikka vanu myway kaarte tunnistab
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 23.07.2012 13:23:00   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Avastasin imeliku vea kui telefon on autolaadijas siis väljund audiosse ilmuvad sahinad. Audio läheb läbi FM transmitteri. Kas mingeid filtritega USB juhtmetest oleks abi, on üldse selliseid olema ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.05.2012 14:35:47   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Kadus ära 4jas ikoon, ehk siis rootimata galaxyl on all 4 standard ikooni, telefon, sõnumid, kontaktid ja kodu. Nu nii ja mul kadus sealt ära kontaktide ikoon ja nüüd on neid seal 3 tk ja kuidas ...
  teema: 3D Filmid arvutist telekasse?
ronn

vastuseid: 21
vaadatud: 21409

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.04.2012 18:44:40   pealkiri: 3D Filmid arvutist telekasse?
Ise kasutan samuti Samsungi allshari läbi LANi, töötab ilusti, kui aga tahad juhtmega 3D-d siis VGAga küll ei saa midagi. Vaja ikkagi 1.4 HDMI kaablit ja graafikakaart peab 3D-d toetama.
  teema: Taskukohane 3D
ronn

vastuseid: 140
vaadatud: 37919

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.03.2012 21:06:36   pealkiri: Taskukohane 3D
Tundub et siin teemas jagatse 3D-d. Küsiksin võibolla teema väliselt. Kas selleks et saada 3D telekasse 3D pilt on vaja 3D toega graafika kaarti või sobib suvaline ning kas XBMC playeriga saab 3D ...
  teema: 3D Filmid arvutist telekasse?
ronn

vastuseid: 21
vaadatud: 21409

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.03.2012 20:56:37   pealkiri: 3D Filmid arvutist telekasse?
Kasutan juba aasta 3d filmide vaatamiseks arvutit. kasutan bs playerit ja ffdshow video decoderit (hea supakaid kasutada sbs filmidele). kõik töötab ilusti läbi hdmi kaabli. beer_yum.gif Vga ??? Kahjuks ei ...
  teema: Telerite üldteema
ronn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.02.2012 18:54:59   pealkiri: Telerite üldteema
Panasonicu plasmad olid vanasti head aga kuidas nad praegast on?
  teema: Telerite üldteema
ronn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.02.2012 17:50:10   pealkiri: Telerite üldteema
Kes on praegast kõvem tootja Philips, Samsung või LG
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2012 15:40:53   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Mingi jama, telefonil lakkas töötamast menüü nupp (see füüsiline) ja kadusid ära all sõnumi ja kontakti ikoonid jäi ainult rakenduste ikoon. On ideid. Telefon ei ole rootitud.

Kahtlane ano ...
  teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S
ronn

vastuseid: 2640
vaadatud: 644908

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.02.2012 09:23:36   pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S
Mingi jama, telefonil lakkas töötamast menüü nupp (see füüsiline) ja kadusid ära all sõnumi ja kontakti ikoonid jäi ainult rakenduste ikoon. On ideid. Telefon ei ole rootitud.
  teema: Telerite üldteema
ronn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.02.2012 11:50:40   pealkiri: Telerite üldteema
teema on 6 aastat vana, kuidas see kokkuvõte peaks välja nägema icon_question.gif
selle ajaga on nii mõndagi muutunud icon_lol.gif

nuh 6a tagused on juba nii vanad, et neid enam ei mäleta keegi. Paar sõna mis ...
  teema: Telerite üldteema
ronn

vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.02.2012 22:29:11   pealkiri: Telerite üldteema
Teema on ikka jube pikaks veninud, äkki keegi teeks mingi lühikokkuvõtte praegusest seisukorrast turul. Oleks vaja midagi suuremat filmide vaatamiseks no ja SD pilt võiks ka taulatav olla. 46 siis ...
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2012 21:38:07   pealkiri: Battlefield 3
Kas kuskil on täpsemalt kirjeldatud relvade parameetreid, nagu Bad Comanis oli?
  teema: Battlefield 3
ronn

vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.01.2012 15:06:14   pealkiri: Battlefield 3
Kas relvade kohta on kuskil rohkem infot?
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.