|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis. |
ronn
vastuseid: 2
vaadatud: 4542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.12.2016 15:34:01 pealkiri: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis. |
| Korda sain, toite juhtmed 10 min võrgust välja ja uus HDMI juhe. |
teema: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis. |
ronn
vastuseid: 2
vaadatud: 4542
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 30.11.2016 14:26:49 pealkiri: HDMI ARC enam ei toimi, ennem toimis. |
| Eile kõik töötas (aasta vist juba töötab) täna ei tööta. Täpsemalt Elioni digiboks ühendatud HDMIga Yamaha ressiiverisse ja sealt HDMIga ARC Samsungi telekasse ja nüüd TV ei näe Anynet se ... |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
ronn
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192548
|
foorum: Töövahendus postitatud: 15.08.2016 12:19:22 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Palju maksaks ainult ekraani vahetus? |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
ronn
vastuseid: 3132
vaadatud: 1192548
|
foorum: Töövahendus postitatud: 14.08.2016 13:28:33 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Nexus 5 valge vajaks ekraani vahetust. |
teema: Battlefield 4 |
ronn
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088594
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2016 12:16:43 pealkiri: Battlefield 4 |
| Ei monitor ikka sama aga tolm hmmm see täitsa huvitav võiks ju proovida, kas ainult graafika kaardi uuendusest aitaks ala GTX 950 ja prose jätta samaks. Ennem töötas mediumiga ilusti nüüd aga ... |
teema: Battlefield 4 |
ronn
vastuseid: 12693
vaadatud: 2088594
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.05.2016 09:11:49 pealkiri: Battlefield 4 |
| Kas siit mingit tehnilist abi ka võiks saada, nimelt viimasel ajal on mäng läägima hakanud ja just kui palju mängijaid sees, vanasti nagu ei olnud siukest jama, kas vahepealsed mängu updatedid ... |
teema: USB laadimis juhtmed?? |
ronn
vastuseid: 50
vaadatud: 33095
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 13.03.2016 23:16:03 pealkiri: USB laadimis juhtmed?? |
Ostsin ka YEInternational paar juhet, pikemad 2m kuid need ka eriti ei lae, originaal juhtmest on nad palju paksemad kuid laadimis vool aint 200 mA ringis 2A laadijaga.
Kas sa "mõõdadki" ainult s ... |
teema: USB laadimis juhtmed?? |
ronn
vastuseid: 50
vaadatud: 33095
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 13.03.2016 16:11:49 pealkiri: USB laadimis juhtmed?? |
| Ostsin ka YEInternational paar juhet, pikemad 2m kuid need ka eriti ei lae, originaal juhtmest on nad palju paksemad kuid laadimis vool aint 200 mA ringis 2A laadijaga. |
teema: USB laadimis juhtmed?? |
ronn
vastuseid: 50
vaadatud: 33095
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 09.02.2016 12:03:41 pealkiri: USB laadimis juhtmed?? |
Tere
Ostsin hiinast tavalisi telefoni laadimis juhtmeid USB-micro USB siis, http://www.aliexpress.com/item/Cell-phone-1M-Colorful-Noodle-Flat-Cable-V8-Micro-USB-Data-Charger-Cable-For-Samsung-S6/32 ... |
teema: Kommenteerimine: trip |
ronn
vastuseid: 405
vaadatud: 82868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.10.2014 14:39:40 pealkiri: Kommenteerimine: trip |
| OK |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.10.2014 12:37:44 pealkiri: Battlefield 3 |
| Mingi jama tekkis viimasel ajal, hiir muutub korraga suvalisel hetkel mängu ajal üli tundlikuks ja hakkab kohapeal ringi pöörlema. Vajutad ESC lähed menüüsse ja seal töötab hiir normaalselt. ... |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
ronn
vastuseid: 1623
vaadatud: 417683
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.07.2014 16:25:37 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
| Kuidas ära tunda või kust saada head kaitse kilet |
teema: (LG) Google Nexus 5 |
ronn
vastuseid: 1623
vaadatud: 417683
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.07.2014 16:07:11 pealkiri: (LG) Google Nexus 5 |
| nexus 5-l all kaks kõlarit kas nad peavad koos häält tegema või ühe kaupa |
teema: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
ronn
vastuseid: 225
vaadatud: 197615
|
foorum: HV üritused postitatud: 22.06.2014 14:50:01 pealkiri: [VMT] Battlefield 3 ehk Eesti serverid ja mängijad ning õpetused/näpunäited |
| Mingi imelik lag tekkis, huvitav kas see on seotud nende punkbusteri jamaga või on milleski muus |
teema: Motorola Moto G |
ronn
vastuseid: 1144
vaadatud: 453946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.05.2014 11:18:40 pealkiri: Motorola Moto G |
| Moto G on 1 GB RAM palju tal sellest vaba on, kas lägib tihti, küsin sellepärast, et endal Note 1 ja sellel ka 1 GB RAMi kuid temal on vabana mingi 130 MB, mida tema jaoks tundub vähe võitu. |
teema: Motorola Moto G |
ronn
vastuseid: 1144
vaadatud: 453946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.01.2014 11:53:32 pealkiri: Motorola Moto G |
Harjunud Samsungi hands freega, millega saab ka heli reguleerida, kas sellele saab ka selliseid klappe või see ainult samsungi teema.
Standard ühendus, vaid Apple seadmete handsfree'd ei tööta. ... |
teema: Motorola Moto G |
ronn
vastuseid: 1144
vaadatud: 453946
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.01.2014 17:13:10 pealkiri: Motorola Moto G |
| Harjunud Samsungi hands freega, millega saab ka heli reguleerida, kas sellele saab ka selliseid klappe või see ainult samsungi teema. |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ronn
vastuseid: 420
vaadatud: 118988
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.11.2013 22:29:10 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| ok sama küsimus, endal sees gold 3030mAH ja minu arust hakkab ta otsa saama, poole aastaga siis. Küsimus, kuidas ära tunda head akut, sest ebay on täis odavai originaale, on nad ikka originaalid. |
teema: Aku mahtuvuse kontroll |
ronn
vastuseid: 7
vaadatud: 7221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2013 12:51:13 pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll |
| Nii palju, kui ma nende rakendustega mängind olen, pole ükski midagigi mmAh-dest rääkind |
teema: Aku mahtuvuse kontroll |
ronn
vastuseid: 7
vaadatud: 7221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.11.2013 12:24:27 pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll |
| Ideid siis, kuidas kontrollida kas on aku nõrk või mitte. |
teema: Aku mahtuvuse kontroll |
ronn
vastuseid: 7
vaadatud: 7221
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.11.2013 16:16:05 pealkiri: Aku mahtuvuse kontroll |
| Kas oleks võimalik kuidagi kontrollida Androidi telefonil aku tegelikku mahtuvust, ostsin ühe hiina aku ja oleks huvitav teada kas nr vastavad ka tegelikusele. |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ronn
vastuseid: 420
vaadatud: 118988
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.05.2013 21:26:00 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
kui igasugused Google mapsi, now ja muude google jälgimis, jagamis teenused välja lülitada, siis hakkab aku normaalsemalt vastu pidama.
Kas keegi seda ekraani silmade jälgijat ehk ekraan on lah ... |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ronn
vastuseid: 420
vaadatud: 118988
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.05.2013 11:03:51 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| orig samsungi hoidik suht asjalik, vaatasin ka teisi, kuid normaalset ei leidnud. |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ronn
vastuseid: 420
vaadatud: 118988
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.05.2013 21:14:51 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Tundub, et aku jamab kui aku on mingi 50% juures ja natukene rohkem koormad paneb pildi tasku, kui sisse lülitada näitab akut 1% ja lülitub välja. On kellelgi midagi sarnast olnud. Kuidagi kiirsti ... |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.03.2013 12:23:46 pealkiri: Battlefield 3 |
| jep, aga ta hakkas mingit updati tirima |
teema: Samsung Galaxy Note arutelu |
ronn
vastuseid: 420
vaadatud: 118988
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 25.02.2013 11:11:26 pealkiri: Samsung Galaxy Note arutelu |
| Oskab keegi soovitada head universaalset autohoidikut mis sobiks N7000-le. |
teema: LG Optimus L9 |
ronn
vastuseid: 143
vaadatud: 46756
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.01.2013 14:45:08 pealkiri: LG Optimus L9 |
| Galaxy S II hinnad on juba päris madalad, huvitav mida eelistada. Tunduks nagu L9 ainus eelis ongi suurem ekraan, kuid ilma gorilla clasita on see para jama. |
teema: LG Optimus L9 |
ronn
vastuseid: 143
vaadatud: 46756
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.11.2012 15:30:27 pealkiri: LG Optimus L9 |
| Kas tal tõesti ei ole gorilla klaasi, aku tundub päris hea olevat. |
teema: Google Nexus 4 (LG E960) |
ronn
vastuseid: 916
vaadatud: 285094
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.11.2012 17:33:36 pealkiri: Google Nexus 4 (LG E960) |
| ei näe probleemi, kuna nexuse kõige suurem jama ongi selles kuidas teda eestist osta. |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.11.2012 13:32:59 pealkiri: Battlefield 3 |
| kas relvade omaduste kohta pole mõnda head lehte?? |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2012 13:08:27 pealkiri: Battlefield 3 |
| Aug on lukus ütleb, et täida assigments Shepard, kas need assigments on ainult premium kasutajatele või kuidas neid üldse lahti saab. |
teema: Huawei Ascend P1 S |
ronn
vastuseid: 37
vaadatud: 18969
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.10.2012 14:15:22 pealkiri: Huawei Ascend P1 S |
| Kas Galaxy S 2ga on võrreldav. Parem halvem? |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 31.08.2012 20:44:08 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Eestis küll midagi ei pakku |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.08.2012 13:34:58 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| see 2.3.3 on ju vigane, laseb lambist mõnikord aku tühjaks, developerite lehekülgedel sellest pikalt räägitud, samsung lubas selle isegi ära parandada. |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.08.2012 15:42:53 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| huvitav kas sellele 2.3.3le ka kunagi mingi järg tuleb? |
teema: Microlab kõlarid |
ronn
vastuseid: 993
vaadatud: 421628
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 29.08.2012 14:22:20 pealkiri: Microlab kõlarid |
| Nuputan millega oleks mõistlik telekast heli kätte saada. Kui suure ruumi toitmiseks sobivad Logitech z623 kõlarid, kas nad üldse sobivad teleka taha filmide vaatamiseks või on rohkem mõeldud ar ... |
teema: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
ronn
vastuseid: 2350
vaadatud: 823508
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.07.2012 12:58:05 pealkiri: Android ja kaardi-navigatsioonirakendused |
| Kas Primo tunnistab kompassi jalakäija reziimis ja kas ta ikka vanu myway kaarte tunnistab |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 23.07.2012 13:23:00 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Avastasin imeliku vea kui telefon on autolaadijas siis väljund audiosse ilmuvad sahinad. Audio läheb läbi FM transmitteri. Kas mingeid filtritega USB juhtmetest oleks abi, on üldse selliseid olema ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.05.2012 14:35:47 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Kadus ära 4jas ikoon, ehk siis rootimata galaxyl on all 4 standard ikooni, telefon, sõnumid, kontaktid ja kodu. Nu nii ja mul kadus sealt ära kontaktide ikoon ja nüüd on neid seal 3 tk ja kuidas ... |
teema: 3D Filmid arvutist telekasse? |
ronn
vastuseid: 21
vaadatud: 21409
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.04.2012 18:44:40 pealkiri: 3D Filmid arvutist telekasse? |
| Ise kasutan samuti Samsungi allshari läbi LANi, töötab ilusti, kui aga tahad juhtmega 3D-d siis VGAga küll ei saa midagi. Vaja ikkagi 1.4 HDMI kaablit ja graafikakaart peab 3D-d toetama. |
teema: Taskukohane 3D |
ronn
vastuseid: 140
vaadatud: 37919
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2012 21:06:36 pealkiri: Taskukohane 3D |
| Tundub et siin teemas jagatse 3D-d. Küsiksin võibolla teema väliselt. Kas selleks et saada 3D telekasse 3D pilt on vaja 3D toega graafika kaarti või sobib suvaline ning kas XBMC playeriga saab 3D ... |
teema: 3D Filmid arvutist telekasse? |
ronn
vastuseid: 21
vaadatud: 21409
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2012 20:56:37 pealkiri: 3D Filmid arvutist telekasse? |
Kasutan juba aasta 3d filmide vaatamiseks arvutit. kasutan bs playerit ja ffdshow video decoderit (hea supakaid kasutada sbs filmidele). kõik töötab ilusti läbi hdmi kaabli. Vga ??? Kahjuks ei ... |
teema: Telerite üldteema |
ronn
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.02.2012 18:54:59 pealkiri: Telerite üldteema |
| Panasonicu plasmad olid vanasti head aga kuidas nad praegast on? |
teema: Telerite üldteema |
ronn
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.02.2012 17:50:10 pealkiri: Telerite üldteema |
| Kes on praegast kõvem tootja Philips, Samsung või LG |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2012 15:40:53 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Mingi jama, telefonil lakkas töötamast menüü nupp (see füüsiline) ja kadusid ära all sõnumi ja kontakti ikoonid jäi ainult rakenduste ikoon. On ideid. Telefon ei ole rootitud.
Kahtlane ano ... |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
ronn
vastuseid: 2640
vaadatud: 644908
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.02.2012 09:23:36 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| Mingi jama, telefonil lakkas töötamast menüü nupp (see füüsiline) ja kadusid ära all sõnumi ja kontakti ikoonid jäi ainult rakenduste ikoon. On ideid. Telefon ei ole rootitud. |
teema: Telerite üldteema |
ronn
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.02.2012 11:50:40 pealkiri: Telerite üldteema |
teema on 6 aastat vana, kuidas see kokkuvõte peaks välja nägema
selle ajaga on nii mõndagi muutunud
nuh 6a tagused on juba nii vanad, et neid enam ei mäleta keegi. Paar sõna mis ... |
teema: Telerite üldteema |
ronn
vastuseid: 19211
vaadatud: 4911116
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.02.2012 22:29:11 pealkiri: Telerite üldteema |
| Teema on ikka jube pikaks veninud, äkki keegi teeks mingi lühikokkuvõtte praegusest seisukorrast turul. Oleks vaja midagi suuremat filmide vaatamiseks no ja SD pilt võiks ka taulatav olla. 46 siis ... |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2012 21:38:07 pealkiri: Battlefield 3 |
| Kas kuskil on täpsemalt kirjeldatud relvade parameetreid, nagu Bad Comanis oli? |
teema: Battlefield 3 |
ronn
vastuseid: 26152
vaadatud: 3483496
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.01.2012 15:06:14 pealkiri: Battlefield 3 |
| Kas relvade kohta on kuskil rohkem infot? |
| |