|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Winman |
riho888
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2025 12:02:42 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin SSD, Kõik kena  |
teema: Kommenteerimine: caarel123 |
riho888
vastuseid: 82
vaadatud: 22892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2025 12:01:05 pealkiri: Kommenteerimine: caarel123 |
Ostsin korraliku videokaardi. Teinekordki  |
teema: Kommenteerimine: yerba |
riho888
vastuseid: 1223
vaadatud: 187406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2025 18:21:11 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
Ostsin ühe samsungi mälu. Tehing kiire ja kõik toimib!  |
teema: Kommenteerimine: tranneL |
riho888
vastuseid: 150
vaadatud: 24732
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2024 13:03:05 pealkiri: Kommenteerimine: tranneL |
| Ostsin läpaka. Kõik kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: muri666 |
riho888
vastuseid: 40
vaadatud: 19486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.07.2023 22:08:57 pealkiri: Kommenteerimine: muri666 |
| Ostsin videokaardi. Kõik kiire ja korralik! |
teema: Kommenteerimine: tqz |
riho888
vastuseid: 74
vaadatud: 25397
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2023 12:11:42 pealkiri: Kommenteerimine: tqz |
Sai digibox ostetud, kõik kena Soovitan. |
teema: Exceli abi vaja |
riho888
vastuseid: 0
vaadatud: 1057
|
foorum: Tarkvara postitatud: 18.04.2022 16:30:48 pealkiri: Exceli abi vaja |
|
teema: Kommenteerimine: m2ger |
riho888
vastuseid: 174
vaadatud: 54072
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2022 13:17:31 pealkiri: Kommenteerimine: m2ger |
Ostsin arvutikomplekti, kõik OK  |
teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
riho888
vastuseid: 2466
vaadatud: 1483066
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 27.01.2022 12:47:11 pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms) |
| sms numbrilt 60000 kirjaga " teie pakk suunati kohalikku harukontorisse kuna ootel on kohaletoimetmise tasu lisateabe saamiseks bit.ly/track.... ja see on blokeeritud leht kuna ilmselt tegeleb andmep ... |
teema: Kommenteerimine: M@x |
riho888
vastuseid: 141
vaadatud: 53082
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.11.2021 23:02:23 pealkiri: Kommenteerimine: M@x |
Ostsin videokaardi, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: ignacio |
riho888
vastuseid: 30
vaadatud: 9284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2021 17:20:53 pealkiri: Kommenteerimine: ignacio |
Ostsin VR-kiti. Tehing kiire ja korralik  |
teema: Photoshopil 4k-s räme lag |
riho888
vastuseid: 6
vaadatud: 9820
|
foorum: Kujundamine postitatud: 28.05.2020 19:50:26 pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag |
Use graphics processor eest linnuke?
Ei kahjuks mitte, see linnuke ei muutnud midagi.
EDIT. Korras. Võtsin PS2020 prooviversiooni ja ei mingit lagi. Megasujuv. Eelnevalt olin proovinud uuema ... |
teema: Photoshopil 4k-s räme lag |
riho888
vastuseid: 6
vaadatud: 9820
|
foorum: Kujundamine postitatud: 25.05.2020 12:14:33 pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag |
Kahjuks päris kindlasti ei ole minul tegemist sisendite teemaga, vaid sirgelt PS-i endaga.
Kunagi googeldades ma leidsin kellegi postitatud soovituse, kus PS-is pidi kuskilt ühe linnukese ära v ... |
teema: Photoshopil 4k-s räme lag |
riho888
vastuseid: 6
vaadatud: 9820
|
foorum: Kujundamine postitatud: 21.05.2020 16:12:00 pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag |
Ehk sul 4k monitor ja juhtmete kala välistatud? Mini dp või millega sa signaali lased?
Ning seesamune monitor 1080 resoga on PS ok ning 4k resoga hakkab AINULT PS hakkima või teeb ta sul asju late ... |
teema: Photoshopil 4k-s räme lag |
riho888
vastuseid: 6
vaadatud: 9820
|
foorum: Kujundamine postitatud: 21.05.2020 12:23:03 pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag |
Tere
Mure selline. PS il siis mingi ca 1-2 sekundiline lag, kui zoomida, liikuda ringi pildil või selektreerida ja seda 4k resolutsioonil. Vahet ei ole kui suur on pilt. Lagib ka 50x50 px.
Pan ... |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
riho888
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2019 11:10:03 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
Ostsin kaks sülearvutit. Tehing sujus kiirelt ja muretult. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Ands |
riho888
vastuseid: 353
vaadatud: 66387
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2018 12:15:20 pealkiri: Kommenteerimine: Ands |
| Ostsin kaamera. Kõik Ok ! |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
riho888
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2018 18:15:54 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
| Müüsin teleri. Kõik kiire ja korrektne. |
teema: Google Mail/GMail üldteema |
riho888
vastuseid: 2228
vaadatud: 628835
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 17.08.2018 11:04:36 pealkiri: Gmaili erinevate kontode organiseerimine |
Tere,
Äkki targad foorumlased oskavad öelda, kuidas saab organiseerida Gmaili meilid vasakule poole kaustadesse vastavalt, millisele minu kontole see on saadetud. See tähendab, et kui ma gmaili ... |
teema: Ei saa sisselogimisest edasi! |
riho888
vastuseid: 3
vaadatud: 2216
|
foorum: Microsoft postitatud: 18.04.2018 15:11:41 pealkiri: Ei saa sisselogimisest edasi! |
Selge, proovin mõlemat soovitust.
EDIT! Proovisin. Asi läks veel hullemaks. Tekkis automaatne loop, kus sisselogimine ja Welcome screen vahetusid omavahel iga sekundi tagant. Mitte midagi ei la ... |
teema: Ei saa sisselogimisest edasi! |
riho888
vastuseid: 3
vaadatud: 2216
|
foorum: Microsoft postitatud: 28.03.2018 12:42:18 pealkiri: Ei saa sisselogimisest edasi! |
| Tervist, probleem järgmine. Windows 10 pressib pidevalt peale 1709 updatet (hetkel 1703). Kui ta on selle ilma minu nägemata jällegi ära teinud, siis peale uuendamist ei saa enam login screenist e ... |
teema: Kommenteerimine: Mike |
riho888
vastuseid: 51
vaadatud: 16366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2018 14:53:16 pealkiri: Kommenteerimine: Mike |
Ostsin telefoni. Kõik OK  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
riho888
vastuseid: 553
vaadatud: 81699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2017 10:02:12 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Müüsin hunniku videokaarte. Taaskord üks meeldiv tehing  |
teema: Kommenteerimine: Janarm |
riho888
vastuseid: 26
vaadatud: 7020
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.07.2017 18:37:52 pealkiri: Kommenteerimine: Janarm |
Müüsin telefoni juppe. Tehing kiire ja korralik. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: liiv |
riho888
vastuseid: 626
vaadatud: 158284
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2017 14:25:14 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin SSD ketta, järgmine päev oli käes, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: gagarin |
riho888
vastuseid: 17
vaadatud: 7156
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.07.2017 14:24:27 pealkiri: Kommenteerimine: gagarin |
Ostsin CPU, tehing kiire ja korralik, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: trapixgami |
riho888
vastuseid: 114
vaadatud: 22006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2017 15:48:35 pealkiri: Kommenteerimine: trapixgami |
Ostsin läppari, Kõik ilus ja korralik , soovitan  |
teema: Kommenteerimine: indumen |
riho888
vastuseid: 208
vaadatud: 47806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2017 00:00:56 pealkiri: Kommenteerimine: indumen |
Ostis videokaardi, tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: TauC |
riho888
vastuseid: 327
vaadatud: 70581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2017 21:41:43 pealkiri: Kommenteerimine: TauC |
Müüsin arvutikompoti, tehing kiire  |
teema: Kommenteerimine: amd phenom |
riho888
vastuseid: 553
vaadatud: 81699
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2017 16:44:14 pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom |
Positiivne tehing. Teinekordki.  |
teema: Kommenteerimine: Winman |
riho888
vastuseid: 1518
vaadatud: 194544
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.11.2016 14:07:39 pealkiri: Kommenteerimine: Winman |
Ostsin läpaka, kõik okei  |
teema: Kommenteerimine: matu665 |
riho888
vastuseid: 51
vaadatud: 12281
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2016 13:20:44 pealkiri: Kommenteerimine: matu665 |
Ostsin kõvaketta, tehing kiire. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: alkeemik |
riho888
vastuseid: 15
vaadatud: 5302
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2016 09:49:36 pealkiri: Kommenteerimine: alkeemik |
Ostsin kõlarid. Tehing kulges probleemideta. Soovitan  |
teema: Vaja abi tarkvara otsimisel |
riho888
vastuseid: 7
vaadatud: 2392
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.07.2016 10:04:34 pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel |
optimaalseima tulemuse oma kriteeriumitele vastavalt saad kui asetad masinad vertikaali, üksteise otsa
Lagi tuleb vastu, ei saa.
... automaatselt ei tee sulle ilmselt üksi tarkvarajupp midagi, ... |
teema: Vaja abi tarkvara otsimisel |
riho888
vastuseid: 7
vaadatud: 2392
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.07.2016 09:43:19 pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel |
Vabandust, kui segane. . Põhimõttesliselt tööstuslik ruum, täita masinatega võimalikult optimaalselt nii ,et vaba ruumi jaoks võimalikult palju. |
teema: Vaja abi tarkvara otsimisel |
riho888
vastuseid: 7
vaadatud: 2392
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.07.2016 08:35:44 pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel |
Tervist foorumlased,
Kas keegi oskab öelda, kas on sellist programmi olemas, mis automaatselt paigutaks objektid ruumis kõige optimaalsemalt. Ehk sisestaks objektide möödud, ruumi möödud ja s ... |
teema: Kommenteerimine: kaidtor |
riho888
vastuseid: 172
vaadatud: 40384
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.05.2016 10:44:06 pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor |
Ostsin arvuti kraami. Kõik kiire ja korralik  |
teema: M42 objektiivide remont (DIY?) |
riho888
vastuseid: 10
vaadatud: 8440
|
foorum: Fotograafia postitatud: 26.01.2016 15:29:15 pealkiri: M42 objektiivide remont (DIY?) |
| Kui on läätseta adapter ja saab üle lõpmatuse fokusseerida, siis pane õhuke seib õige diameetriga objektiivi ja adapteri vahele. Viib sensorist kaugemale läätse. Kui ei jõuagi lõpmatusesse, ... |
teema: Probleem 4k telekaga. |
riho888
vastuseid: 10
vaadatud: 4821
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.07.2015 23:47:33 pealkiri: Probleem 4k telekaga. |
emm, et sa püüad 3 aastat vana graafikakaartiga 4k resolutsiooni jooksutada ja arvad, et kaabli viga?
No fullhd-d peaks see kolm aastat vana kaart ikka jooksutama. Jooksutas eyefinit ... |
teema: Probleem 4k telekaga. |
riho888
vastuseid: 10
vaadatud: 4821
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2015 16:53:00 pealkiri: Probleem 4k telekaga. |
| Nii mul oli valikus kas TV, GAME või PC . Panin game. Tegin ka firmware update ära. 4k-s on ikka viivitus ,aga oluliselt parem kui ennem. Aga õnneks FullHD jookseb nüüd kenasti. Ma arvan ,et pare ... |
teema: Probleem 4k telekaga. |
riho888
vastuseid: 10
vaadatud: 4821
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2015 00:08:34 pealkiri: Probleem 4k telekaga. |
| Tevist, hiljuti sai ostetud suure tuhinaga Philipsi 6800 seeria 58" 4k teler. NImelt nüüd on probleem ,et kui arvuti taha on ühendatud siis on räme viivitus. Ühendus on HDMI. Alguses oli 10 meet ... |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
riho888
vastuseid: 165
vaadatud: 66366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2015 17:36:14 pealkiri: Kommenteerimine: sanchos |
Ostsin CPU , kõik kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
riho888
vastuseid: 900
vaadatud: 196607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2015 12:49:46 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Ostsin ühe vidina , kõik kiire ja korralik  |
teema: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI. |
riho888
vastuseid: 11
vaadatud: 2672
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 09.12.2014 16:32:47 pealkiri: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI. |
| Igatahes nii ps4 kui ka samsungi digibox suudavad äratada mul teleka sleepmodest üles. Pm peaks ju kuidagi saama siis ka PC-ga ? |
teema: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI. |
riho888
vastuseid: 11
vaadatud: 2672
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 01.12.2014 18:02:00 pealkiri: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI. |
Tervist. Nimelt nägin sõbra juures , kuidas PS4 suutis läbi hdmi ühenduse teleka sisse lülitada.
Uurikski ,kas keegi teab , kas PC-l on võimalik ka sellist asja teha ,et ei peaks pulti näppi ... |
teema: Sony Xperia Z1 Compact |
riho888
vastuseid: 1030
vaadatud: 343565
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.11.2014 14:39:53 pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact |
| Mul suri kuu aega peale ostu üks piksel ära ekraani keskel. Peale sinise värvi piksel ei tunnist. Ja mingil imelikul põhjusel hakkas akut nagu saia minema. Paari tunniga kukub paarkümmend protsenti. ... |
teema: The Evil Within |
riho888
vastuseid: 51
vaadatud: 10354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.10.2014 14:21:36 pealkiri: The Evil Within |
| oeh, kohutav konsoolikas...ja kes kurat teeb niii rõveda värvigammaga mängu ning miks??? silmad jooksevad sitavett ekraanilt seda pläusti vaadates. jama lugu, iseenesest graafikal oleks muidu iseg ... |
teema: The Evil Within |
riho888
vastuseid: 51
vaadatud: 10354
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.10.2014 11:41:03 pealkiri: The Evil Within |
| oeh, kohutav konsoolikas...ja kes kurat teeb niii rõveda värvigammaga mängu ning miks??? silmad jooksevad sitavett ekraanilt seda pläusti vaadates. jama lugu, iseenesest graafikal oleks muidu iseg ... |
teema: keskmine toite eluiga mänguri arvutil? |
riho888
vastuseid: 9
vaadatud: 3132
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 22.10.2014 12:33:27 pealkiri: keskmine toite eluiga mänguri arvutil? |
| Endal Chieftec 750 w modular. Pidanud vastu juba 5 aastat. Üle 50 % uhanud mängudega ning suht jõhkrate graafikakaartidega. Ja ostsin juba kasutatuna siitsamast foorumist. Pole ühtegi paha sõna ... |
teema: Alien: Isolation |
riho888
vastuseid: 296
vaadatud: 69940
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.10.2014 12:32:21 pealkiri: Alien: Isolation |
Sai siis samuti läbi tehtud. Väga hea mäng
Save-de laadimisega oli mul hulgaliselt probleeme. Viskas koguaeg tagasi loadimis screenile , kui üritasin laadida. Lõpuks pidin netis terve ch ... |
| |