Avaleht
otsing leidis 116 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Winman
riho888

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2025 12:02:42   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin SSD, Kõik kena thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: caarel123
riho888

vastuseid: 82
vaadatud: 22892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2025 12:01:05   pealkiri: Kommenteerimine: caarel123
Ostsin korraliku videokaardi. Teinekordki thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: yerba
riho888

vastuseid: 1223
vaadatud: 187406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2025 18:21:11   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin ühe samsungi mälu. Tehing kiire ja kõik toimib! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tranneL
riho888

vastuseid: 150
vaadatud: 24732

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2024 13:03:05   pealkiri: Kommenteerimine: tranneL
Ostsin läpaka. Kõik kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: muri666
riho888

vastuseid: 40
vaadatud: 19486

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.07.2023 22:08:57   pealkiri: Kommenteerimine: muri666
Ostsin videokaardi. Kõik kiire ja korralik!
  teema: Kommenteerimine: tqz
riho888

vastuseid: 74
vaadatud: 25397

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.04.2023 12:11:42   pealkiri: Kommenteerimine: tqz
Sai digibox ostetud, kõik kena thumbs_up.gif Soovitan.
  teema: Exceli abi vaja
riho888

vastuseid: 0
vaadatud: 1057

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 18.04.2022 16:30:48   pealkiri: Exceli abi vaja
  teema: Kommenteerimine: m2ger
riho888

vastuseid: 174
vaadatud: 54072

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2022 13:17:31   pealkiri: Kommenteerimine: m2ger
Ostsin arvutikomplekti, kõik OK thumbs_up.gif
  teema: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
riho888

vastuseid: 2466
vaadatud: 1483066

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 27.01.2022 12:47:11   pealkiri: telefonispämm (kõikvõimalikud müügipakkumised jms)
sms numbrilt 60000 kirjaga " teie pakk suunati kohalikku harukontorisse kuna ootel on kohaletoimetmise tasu lisateabe saamiseks bit.ly/track.... ja see on blokeeritud leht kuna ilmselt tegeleb andmep ...
  teema: Kommenteerimine: M@x
riho888

vastuseid: 141
vaadatud: 53082

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.11.2021 23:02:23   pealkiri: Kommenteerimine: M@x
Ostsin videokaardi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ignacio
riho888

vastuseid: 30
vaadatud: 9284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2021 17:20:53   pealkiri: Kommenteerimine: ignacio
Ostsin VR-kiti. Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Photoshopil 4k-s räme lag
riho888

vastuseid: 6
vaadatud: 9820

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 28.05.2020 19:50:26   pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag
Use graphics processor eest linnuke?

Ei kahjuks mitte, see linnuke ei muutnud midagi.


EDIT. Korras. Võtsin PS2020 prooviversiooni ja ei mingit lagi. Megasujuv. Eelnevalt olin proovinud uuema ...
  teema: Photoshopil 4k-s räme lag
riho888

vastuseid: 6
vaadatud: 9820

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 25.05.2020 12:14:33   pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag
Kahjuks päris kindlasti ei ole minul tegemist sisendite teemaga, vaid sirgelt PS-i endaga.

Kunagi googeldades ma leidsin kellegi postitatud soovituse, kus PS-is pidi kuskilt ühe linnukese ära v ...
  teema: Photoshopil 4k-s räme lag
riho888

vastuseid: 6
vaadatud: 9820

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 21.05.2020 16:12:00   pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag
Ehk sul 4k monitor ja juhtmete kala välistatud? Mini dp või millega sa signaali lased?
Ning seesamune monitor 1080 resoga on PS ok ning 4k resoga hakkab AINULT PS hakkima või teeb ta sul asju late ...
  teema: Photoshopil 4k-s räme lag
riho888

vastuseid: 6
vaadatud: 9820

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 21.05.2020 12:23:03   pealkiri: Photoshopil 4k-s räme lag
Tere

Mure selline. PS il siis mingi ca 1-2 sekundiline lag, kui zoomida, liikuda ringi pildil või selektreerida ja seda 4k resolutsioonil. Vahet ei ole kui suur on pilt. Lagib ka 50x50 px.

Pan ...
  teema: Kommenteerimine: innu18
riho888

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2019 11:10:03   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Ostsin kaks sülearvutit. Tehing sujus kiirelt ja muretult. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ands
riho888

vastuseid: 353
vaadatud: 66387

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2018 12:15:20   pealkiri: Kommenteerimine: Ands
Ostsin kaamera. Kõik Ok !
  teema: Kommenteerimine: innu18
riho888

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.11.2018 18:15:54   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Müüsin teleri. Kõik kiire ja korrektne.
  teema: Google Mail/GMail üldteema
riho888

vastuseid: 2228
vaadatud: 628835

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 17.08.2018 11:04:36   pealkiri: Gmaili erinevate kontode organiseerimine
Tere,

Äkki targad foorumlased oskavad öelda, kuidas saab organiseerida Gmaili meilid vasakule poole kaustadesse vastavalt, millisele minu kontole see on saadetud. See tähendab, et kui ma gmaili ...
  teema: Ei saa sisselogimisest edasi!
riho888

vastuseid: 3
vaadatud: 2216

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 18.04.2018 15:11:41   pealkiri: Ei saa sisselogimisest edasi!
Selge, proovin mõlemat soovitust.


EDIT! Proovisin. Asi läks veel hullemaks. Tekkis automaatne loop, kus sisselogimine ja Welcome screen vahetusid omavahel iga sekundi tagant. Mitte midagi ei la ...
  teema: Ei saa sisselogimisest edasi!
riho888

vastuseid: 3
vaadatud: 2216

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 28.03.2018 12:42:18   pealkiri: Ei saa sisselogimisest edasi!
Tervist, probleem järgmine. Windows 10 pressib pidevalt peale 1709 updatet (hetkel 1703). Kui ta on selle ilma minu nägemata jällegi ära teinud, siis peale uuendamist ei saa enam login screenist e ...
  teema: Kommenteerimine: Mike
riho888

vastuseid: 51
vaadatud: 16366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.03.2018 14:53:16   pealkiri: Kommenteerimine: Mike
Ostsin telefoni. Kõik OK thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
riho888

vastuseid: 553
vaadatud: 81699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2017 10:02:12   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Müüsin hunniku videokaarte. Taaskord üks meeldiv tehing thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Janarm
riho888

vastuseid: 26
vaadatud: 7020

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.07.2017 18:37:52   pealkiri: Kommenteerimine: Janarm
Müüsin telefoni juppe. Tehing kiire ja korralik. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: liiv
riho888

vastuseid: 626
vaadatud: 158284

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2017 14:25:14   pealkiri: Kommenteerimine: liiv
Ostsin SSD ketta, järgmine päev oli käes, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: gagarin
riho888

vastuseid: 17
vaadatud: 7156

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.07.2017 14:24:27   pealkiri: Kommenteerimine: gagarin
Ostsin CPU, tehing kiire ja korralik, soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: trapixgami
riho888

vastuseid: 114
vaadatud: 22006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2017 15:48:35   pealkiri: Kommenteerimine: trapixgami
Ostsin läppari, Kõik ilus ja korralik , soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: indumen
riho888

vastuseid: 208
vaadatud: 47806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2017 00:00:56   pealkiri: Kommenteerimine: indumen
Ostis videokaardi, tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: TauC
riho888

vastuseid: 327
vaadatud: 70581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2017 21:41:43   pealkiri: Kommenteerimine: TauC
Müüsin arvutikompoti, tehing kiire thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: amd phenom
riho888

vastuseid: 553
vaadatud: 81699

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2017 16:44:14   pealkiri: Kommenteerimine: amd phenom
Positiivne tehing. Teinekordki. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Winman
riho888

vastuseid: 1518
vaadatud: 194544

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.11.2016 14:07:39   pealkiri: Kommenteerimine: Winman
Ostsin läpaka, kõik okei thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: matu665
riho888

vastuseid: 51
vaadatud: 12281

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2016 13:20:44   pealkiri: Kommenteerimine: matu665
Ostsin kõvaketta, tehing kiire. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: alkeemik
riho888

vastuseid: 15
vaadatud: 5302

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2016 09:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: alkeemik
Ostsin kõlarid. Tehing kulges probleemideta. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Vaja abi tarkvara otsimisel
riho888

vastuseid: 7
vaadatud: 2392

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.07.2016 10:04:34   pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel
optimaalseima tulemuse oma kriteeriumitele vastavalt saad kui asetad masinad vertikaali, üksteise otsa

Lagi tuleb vastu, ei saa.

... automaatselt ei tee sulle ilmselt üksi tarkvarajupp midagi, ...
  teema: Vaja abi tarkvara otsimisel
riho888

vastuseid: 7
vaadatud: 2392

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.07.2016 09:43:19   pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel
Vabandust, kui segane. icon_biggrin.gif. Põhimõttesliselt tööstuslik ruum, täita masinatega võimalikult optimaalselt nii ,et vaba ruumi jaoks võimalikult palju.
  teema: Vaja abi tarkvara otsimisel
riho888

vastuseid: 7
vaadatud: 2392

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.07.2016 08:35:44   pealkiri: Vaja abi tarkvara otsimisel
Tervist foorumlased,

Kas keegi oskab öelda, kas on sellist programmi olemas, mis automaatselt paigutaks objektid ruumis kõige optimaalsemalt. Ehk sisestaks objektide möödud, ruumi möödud ja s ...
  teema: Kommenteerimine: kaidtor
riho888

vastuseid: 172
vaadatud: 40384

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.05.2016 10:44:06   pealkiri: Kommenteerimine: kaidtor
Ostsin arvuti kraami. Kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: M42 objektiivide remont (DIY?)
riho888

vastuseid: 10
vaadatud: 8440

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 26.01.2016 15:29:15   pealkiri: M42 objektiivide remont (DIY?)
Kui on läätseta adapter ja saab üle lõpmatuse fokusseerida, siis pane õhuke seib õige diameetriga objektiivi ja adapteri vahele. Viib sensorist kaugemale läätse. Kui ei jõuagi lõpmatusesse, ...
  teema: Probleem 4k telekaga.
riho888

vastuseid: 10
vaadatud: 4821

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.07.2015 23:47:33   pealkiri: Probleem 4k telekaga.
emm, et sa püüad 3 aastat vana graafikakaartiga 4k resolutsiooni jooksutada ja arvad, et kaabli viga? icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif

No fullhd-d peaks see kolm aastat vana kaart ikka jooksutama. Jooksutas eyefinit ...
  teema: Probleem 4k telekaga.
riho888

vastuseid: 10
vaadatud: 4821

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2015 16:53:00   pealkiri: Probleem 4k telekaga.
Nii mul oli valikus kas TV, GAME või PC . Panin game. Tegin ka firmware update ära. 4k-s on ikka viivitus ,aga oluliselt parem kui ennem. Aga õnneks FullHD jookseb nüüd kenasti. Ma arvan ,et pare ...
  teema: Probleem 4k telekaga.
riho888

vastuseid: 10
vaadatud: 4821

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2015 00:08:34   pealkiri: Probleem 4k telekaga.
Tevist, hiljuti sai ostetud suure tuhinaga Philipsi 6800 seeria 58" 4k teler. NImelt nüüd on probleem ,et kui arvuti taha on ühendatud siis on räme viivitus. Ühendus on HDMI. Alguses oli 10 meet ...
  teema: Kommenteerimine: sanchos
riho888

vastuseid: 165
vaadatud: 66366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2015 17:36:14   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
Ostsin CPU , kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
riho888

vastuseid: 900
vaadatud: 196607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2015 12:49:46   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostsin ühe vidina , kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI.
riho888

vastuseid: 11
vaadatud: 2672

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.12.2014 16:32:47   pealkiri: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI.
Igatahes nii ps4 kui ka samsungi digibox suudavad äratada mul teleka sleepmodest üles. Pm peaks ju kuidagi saama siis ka PC-ga ?
  teema: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI.
riho888

vastuseid: 11
vaadatud: 2672

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 01.12.2014 18:02:00   pealkiri: Teleka tööle sundimine arvutiga lähi HDMI.
Tervist. Nimelt nägin sõbra juures , kuidas PS4 suutis läbi hdmi ühenduse teleka sisse lülitada.

Uurikski ,kas keegi teab , kas PC-l on võimalik ka sellist asja teha ,et ei peaks pulti näppi ...
  teema: Sony Xperia Z1 Compact
riho888

vastuseid: 1030
vaadatud: 343565

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.11.2014 14:39:53   pealkiri: Sony Xperia Z1 Compact
Mul suri kuu aega peale ostu üks piksel ära ekraani keskel. Peale sinise värvi piksel ei tunnist. Ja mingil imelikul põhjusel hakkas akut nagu saia minema. Paari tunniga kukub paarkümmend protsenti. ...
  teema: The Evil Within
riho888

vastuseid: 51
vaadatud: 10354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.10.2014 14:21:36   pealkiri: The Evil Within
oeh, kohutav konsoolikas...ja kes kurat teeb niii rõveda värvigammaga mängu ning miks??? silmad jooksevad sitavett ekraanilt seda pläusti vaadates. jama lugu, iseenesest graafikal oleks muidu iseg ...
  teema: The Evil Within
riho888

vastuseid: 51
vaadatud: 10354

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.10.2014 11:41:03   pealkiri: The Evil Within
oeh, kohutav konsoolikas...ja kes kurat teeb niii rõveda värvigammaga mängu ning miks??? silmad jooksevad sitavett ekraanilt seda pläusti vaadates. jama lugu, iseenesest graafikal oleks muidu iseg ...
  teema: keskmine toite eluiga mänguri arvutil?
riho888

vastuseid: 9
vaadatud: 3132

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.10.2014 12:33:27   pealkiri: keskmine toite eluiga mänguri arvutil?
Endal Chieftec 750 w modular. Pidanud vastu juba 5 aastat. Üle 50 % uhanud mängudega ning suht jõhkrate graafikakaartidega. Ja ostsin juba kasutatuna siitsamast foorumist. Pole ühtegi paha sõna ...
  teema: Alien: Isolation
riho888

vastuseid: 296
vaadatud: 69940

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.10.2014 12:32:21   pealkiri: Alien: Isolation
Sai siis samuti läbi tehtud. Väga hea mäng thumbs_up.gif

Save-de laadimisega oli mul hulgaliselt probleeme. Viskas koguaeg tagasi loadimis screenile , kui üritasin laadida. Lõpuks pidin netis terve ch ...
 
mine lehele 1, 2, 3  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.