|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Google Chrome üldteema |
ricom2ger
vastuseid: 3235
vaadatud: 795628
|
foorum: Tarkvara postitatud: 13.05.2026 08:44:44 pealkiri: Google Chrome üldteema |
| Mis teeb ühe masina üldse sobivaks, et see "Seadmes olev AI" tekiks seadete alla. Mitmes masinas kontrollisin ja ainult ühes on see valik olemas süsteemi all. |
teema: Valitsuse plaan: nutitelefoni ostmisel läheks kuus eurot autoritele |
ricom2ger
vastuseid: 31
vaadatud: 2262
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 15.04.2026 08:57:49 pealkiri: Valitsuse plaan: nutitelefoni ostmisel läheks kuus eurot autoritele |
| Nimekiri on ka kuskil, et kes need "autorid" on? Sõber sooviks teada. |
teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
ricom2ger
vastuseid: 19
vaadatud: 2361
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.04.2026 18:30:15 pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
| Mind tegelikult huvitaks hoopis kust see hüppeline pakkide arvu suurenemine tuleb. Kas põhjus on Temu ja Sheini suht agressiivne reklaam või miskit muud. Ebay ja Ali on ju pikalt olemas olnud mitte ... |
teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
ricom2ger
vastuseid: 19
vaadatud: 2361
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 09.04.2026 18:26:46 pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt. |
| Tühja kasseti tasu vol 2.0 |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ricom2ger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267
|
foorum: Tarkvara postitatud: 11.03.2026 19:17:11 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
We have decided to extend support to ESR 115 only on Windows 7-8.1 and macOS 10.12-10.14 up to August 2026.
 |
teema: Carmageddon: Rogue Shift |
ricom2ger
vastuseid: 9
vaadatud: 1776
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.12.2025 21:15:09 pealkiri: Carmageddon: Rogue Shift |
| Karupimeduses, UE5? |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
ricom2ger
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252658
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.10.2025 17:06:50 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Device Manageris draiverile roll back aitab. |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
ricom2ger
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252658
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.10.2025 21:47:41 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
https://www.upload.ee/thumb/18715176/video_error.png
WU on vanad draiverid installeerinud. |
teema: Ootamatu kannapööre: eurooplased saavad veel aasta Windows 10-t kasutada |
ricom2ger
vastuseid: 14
vaadatud: 4879
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 28.09.2025 13:56:44 pealkiri: Ootamatu kannapööre: eurooplased saavad veel aasta Windows 10-t kasutada |
, alla 2%, enamus on veel Windows 10 peal (viimase 30 päeva andmed - HV + foorum)
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/screenshot777_631.png
Kes või mis selle "not set" 5% taga on? |
teema: Samsungi volditavad telefonid purustasid Euroopas eelmüügirekordi |
ricom2ger
vastuseid: 3
vaadatud: 1452
|
foorum: Pressiteated postitatud: 26.07.2025 11:32:26 pealkiri: Samsungi volditavad telefonid purustasid Euroopas eelmüügirekordi |
Et eelmüügis läks kahe asemel kolm.  |
teema: Konsoolid vs PC |
ricom2ger
vastuseid: 6482
vaadatud: 855119
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.06.2025 21:22:48 pealkiri: Konsoolid vs PC |
Mac Studio M3 Ultra juures on kirjas 96 GB. Kus sa rohkem näed?
https://www.apple.com/mac-studio/specs/ |
teema: Konsoolid vs PC |
ricom2ger
vastuseid: 6482
vaadatud: 855119
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.06.2025 20:52:06 pealkiri: Konsoolid vs PC |
unified memory, ehk siis saad rami kasutada video kaarti jaoks endale vajalikus mahus, nt mac'idel täna juba on nii, saad 512 GB video mälu endale panna - cool.
Ei saa. Isegi Mac Pro, mis maksa ... |
teema: macOS üldteema |
ricom2ger
vastuseid: 15
vaadatud: 10450
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 21:12:59 pealkiri: macOS üldteema |
Küsid minu käest ? Pole aimugi.
Backupi masinaks M1 air mis töötavana on 100% stabiilne. Restart, uuendus, shutdown ja jääb pikemalt rebootloopi. Siiani kõik uuendused läbi ussi emmi peale ... |
teema: macOS üldteema |
ricom2ger
vastuseid: 15
vaadatud: 10450
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 16:28:27 pealkiri: macOS üldteema |
Oleks vaja Sequoia 15.5 update faili.
PS. mitte OSi ennast vaid uuenduse faili juppi
Need eksisteerivad veel üldse? |
teema: iPad |
ricom2ger
vastuseid: 2371
vaadatud: 639927
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 16:20:27 pealkiri: iPad |
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ... |
teema: iPad |
ricom2ger
vastuseid: 2371
vaadatud: 639927
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 13:11:36 pealkiri: iPad |
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ... |
teema: iPad |
ricom2ger
vastuseid: 2371
vaadatud: 639927
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 12:22:43 pealkiri: iPad |
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ... |
teema: iPad |
ricom2ger
vastuseid: 2371
vaadatud: 639927
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2025 09:58:08 pealkiri: iPad |
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ... |
teema: Kommenteerimine: xtr |
ricom2ger
vastuseid: 329
vaadatud: 97134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2025 11:17:17 pealkiri: Kommenteerimine: xtr |
Müüs ühe vanema sülearvuti, aus kaup  |
teema: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid |
ricom2ger
vastuseid: 48
vaadatud: 9760
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.03.2025 19:20:43 pealkiri: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid |
| Tegemist nende arvutitega mida korjatakse nüüd koolidest ära? 2017/2018 saadud masinad. |
teema: MacBook Pro |
ricom2ger
vastuseid: 2092
vaadatud: 675606
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 26.02.2025 21:10:05 pealkiri: MacBook Pro |
Mida teha vana 2015a pro-ga? Uuendusi enam ei tule, väga korralik ja aku kestab hästi... iCloud käskis eemaldada kontolt, kuna liiga vana.
OCLP ja miks mitte macOS Sequoia, hobujõudu sellel masin ... |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ricom2ger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.02.2025 08:05:09 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Mozilla muutis meelt, 115 ESR sai tuge kuni 16. september 2025, sama kaua siis kui 128 https://whattrainisitnow.com/release/?version=esr |
teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
ricom2ger
vastuseid: 48
vaadatud: 16423
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.02.2025 21:39:00 pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe |
Tugi toeks aga see tähendab sisuliselt siis, et poes müüdavad toe kaotanud protsessorid ja eelkonfigureeritud arvutid muutuvad siis vanarauaks ju.
Veidi üle ei paku? Keskmisel kodukasutajal ilmse ... |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ricom2ger
vastuseid: 1512
vaadatud: 188876
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.01.2025 10:40:02 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Müüs vana iMaci, kaup nagu lubatud. |
teema: Kommenteerimine: scirocco |
ricom2ger
vastuseid: 117
vaadatud: 27053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2025 13:42:53 pealkiri: Kommenteerimine: scirocco |
| Müüs uue karbis telefoni, kaup nagu lubatud. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ricom2ger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267
|
foorum: Tarkvara postitatud: 22.12.2024 09:26:36 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
| Kas kellelgi veel on viimased versioonid jõhkralt mälu kasutama hakanud? Mul 16GB RAM-i ning 99% RAM kasutust, millest FF võtab 10-12GB. Varem sai vabalt 300 tabi, 4-5 akent lahti hoida, samal ajal ... |
teema: Kommenteerimine: hereetik |
ricom2ger
vastuseid: 8
vaadatud: 1463
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2024 20:19:21 pealkiri: Kommenteerimine: hereetik |
Müüs vana sülearvuti, kaup nagu lubatud  |
teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad |
ricom2ger
vastuseid: 1938
vaadatud: 496429
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 15.08.2024 19:33:16 pealkiri: Pesumasinavaatlus |
| Kas kuivatile on olemas ka pikemaid äravoolu voolikuid? Nimelt see peenem, 10mm? |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
ricom2ger
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784961
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.07.2024 12:48:36 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| Kui microUSB veel istub muidugi. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ricom2ger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267
|
foorum: Tarkvara postitatud: 23.06.2024 09:08:31 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Google disrupted YouTube video playback on Firefox, again
https://www.ghacks.net/2024/06/19/google-disrupted-youtube-video-playback-on-firefox-again/
After months of investigating the issue, Mozil ... |
teema: Apple TV |
ricom2ger
vastuseid: 154
vaadatud: 168609
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.06.2024 07:09:45 pealkiri: Apple TV |
| Ikka kaabliga? |
teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
ricom2ger
vastuseid: 20
vaadatud: 8850
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 26.04.2024 09:58:29 pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida |
| Ega see mingi EFI vs Bios probleem pole? Pulk on näiteks EFI masinale tehtud, aga süler on legacy seades. |
teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
ricom2ger
vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267
|
foorum: Tarkvara postitatud: 10.03.2024 20:32:40 pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid. |
Paremklikk ja Copy ei tööta mõnda aega juba. Mõnikord on, mõnikord mitte.
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/16p8ttr/copypaste_from_rightclick_menu_is/
Pea iga päev kohtan seda,  |
teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
ricom2ger
vastuseid: 4858
vaadatud: 1458604
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.02.2024 22:00:06 pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu |
Sellised kõlakad.
PlayStation 5 Pro Will Be Marketed as a 120 FPS, 4K Machine; Performance Improvements Will Require Little Work
https://wccftech.com/playstation-5-pro-120-fps-4k-machine/
While ... |
teema: Hp pavilion g7 -2040sy. Steam tõrgub. :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan |
ricom2ger
vastuseid: 10
vaadatud: 3652
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 12.02.2024 21:03:15 pealkiri: Hp pavilion g7 -2040sy. Steam tõrgub. |
Chrome browser töötab probleemideta?
Intel HD 3000 uusim draiver Windows 10 peaks olema 9.17.10.4459. |
teema: MacBook Pro |
ricom2ger
vastuseid: 2092
vaadatud: 675606
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.02.2024 07:46:15 pealkiri: MacBook Pro |
| Kui võtta näiteks 2012 aasta Macbook Pro, siis see sai 9 macOS versiooni ehk 8 aastat OS uuendusi ja kaks aastat turvapaiku. Aastaks 2022 oli 2012 masin muidugi väga vana ja aeglane juba. M1 masina ... |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
ricom2ger
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.01.2024 18:01:26 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
Proovisin EPC3825 asemele CGA2121 panna, aga "DS / US / ONLINE" tuluke jääbki vilkuma.
https://www.upload.ee/thumb/16222329/1.jpg |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
ricom2ger
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.01.2024 17:31:20 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Kas vana EPC3825 on võimalik veel välja vahetada? Näiteks CGA2121 vastu. On need ühilduvad? |
teema: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema |
ricom2ger
vastuseid: 8
vaadatud: 5488
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 29.01.2024 09:21:56 pealkiri: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema |
| Kunagi oli ju see "planeedi vaba turumajandus kus klient dikteerib jalgaega" kui igal brändil võis olla oma laadijaotsik, aga mölakad regulaatori nõudsid oma, samamoodi oleks vabavoolu lastud olek ... |
teema: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema |
ricom2ger
vastuseid: 8
vaadatud: 5488
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.01.2024 10:04:59 pealkiri: Re: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema |
USA tehnoloogiahiid Apple teatas suurtest muudatustest oma Euroopa teenustes, mis annavad iPhone'i kasutajatele esmakordselt võimaluse laadida alla alternatiivseid äpipoode.
AltStore on aastaid aks ... |
teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
ricom2ger
vastuseid: 28
vaadatud: 17995
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.01.2024 19:40:30 pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
| Viitsimist on, siis MacOS virtualiseerimine Windowsi all aitab viimasest hädast välja, et seal installeriga USB pulk teha. |
teema: Mac OSx Installimise jama |
ricom2ger
vastuseid: 4
vaadatud: 4229
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.01.2024 17:45:14 pealkiri: Mac OSx Installimise jama |
Jah
Said bootima? CD ja C2D mäkid võivad muidugi väga jonnivad olla meedia suhtes. Ise laiskusest olen rEFIt/rEFInd teed läinud. |
teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
ricom2ger
vastuseid: 28
vaadatud: 17995
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.01.2024 15:07:51 pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
On nüüd üks Late 2012 MacBook Pro laual. Peal on Lion 10.8.5 (puhas install süsteemi enda kaudu). Mõtlesin siis seda OpenCore asja proovida.
https://dortania.github.io/OpenCore-Legacy-Patcher/IN ... |
teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
ricom2ger
vastuseid: 28
vaadatud: 17995
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 07.01.2024 14:59:07 pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile) |
On nüüd üks Late 2012 MacBook Pro laual. Peal on Lion 10.8.5 (puhas install süsteemi enda kaudu). Mõtlesin siis seda OpenCore asja proovida.
https://dortania.github.io/OpenCore-Legacy-Patcher/IN ... |
teema: RT-AC86U 2.4 wifi kukub maha |
ricom2ger
vastuseid: 17
vaadatud: 2921
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 05.01.2024 14:12:53 pealkiri: RT-AC86U 2.4 wifi kukub maha |
| Mõni bt seade risustab? |
teema: Mac OSx Installimise jama |
ricom2ger
vastuseid: 4
vaadatud: 4229
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.01.2024 18:49:19 pealkiri: Mac OSx Installimise jama |
| USB ketas GUID (GPT)? |
teema: Kommenteerimine: NNk2 |
ricom2ger
vastuseid: 207
vaadatud: 58863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2023 21:23:49 pealkiri: Kommenteerimine: NNk2 |
Sai Macbook Air riismed ostetud. Kaup nagu lubatud  |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
ricom2ger
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638437
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 03.12.2023 20:27:03 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Pc8500 pole ddr3l.
"PC3-8500" |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
ricom2ger
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638437
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 03.12.2023 19:28:43 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ei ole lenovo Appel ja see on jube pirtsakas mälutega.
Pakun huupi, aga sa pigem vajad 1,5V mälusid ja mitte 1,35V. |
teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
ricom2ger
vastuseid: 71
vaadatud: 39688
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.11.2023 12:13:23 pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga |
https://www.upload.ee/image/15954603/F_MrnLLXYAAyaR6.jpeg
The split second court opens on Monday, X Corp will be filing a thermonuclear lawsuit against Media Matters and ALL those who colluded in t ... |
| |