Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Google Chrome üldteema
ricom2ger

vastuseid: 3235
vaadatud: 795628

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 13.05.2026 08:44:44   pealkiri: Google Chrome üldteema
Mis teeb ühe masina üldse sobivaks, et see "Seadmes olev AI" tekiks seadete alla. Mitmes masinas kontrollisin ja ainult ühes on see valik olemas süsteemi all.
  teema: Valitsuse plaan: nutitelefoni ostmisel läheks kuus eurot autoritele
ricom2ger

vastuseid: 31
vaadatud: 2262

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 15.04.2026 08:57:49   pealkiri: Valitsuse plaan: nutitelefoni ostmisel läheks kuus eurot autoritele
Nimekiri on ka kuskil, et kes need "autorid" on? Sõber sooviks teada.
  teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
ricom2ger

vastuseid: 19
vaadatud: 2361

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.04.2026 18:30:15   pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
Mind tegelikult huvitaks hoopis kust see hüppeline pakkide arvu suurenemine tuleb. Kas põhjus on Temu ja Sheini suht agressiivne reklaam või miskit muud. Ebay ja Ali on ju pikalt olemas olnud mitte ...
  teema: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
ricom2ger

vastuseid: 19
vaadatud: 2361

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 09.04.2026 18:26:46   pealkiri: 12 miljonit pakki päevas. Ja Eesti vaatab pealt.
Tühja kasseti tasu vol 2.0
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ricom2ger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 11.03.2026 19:17:11   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
We have decided to extend support to ESR 115 only on Windows 7-8.1 and macOS 10.12-10.14 up to August 2026.

thumbs_up.gif
  teema: Carmageddon: Rogue Shift
ricom2ger

vastuseid: 9
vaadatud: 1776

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.12.2025 21:15:09   pealkiri: Carmageddon: Rogue Shift
Karupimeduses, UE5?
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
ricom2ger

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252658

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.10.2025 17:06:50   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Device Manageris draiverile roll back aitab.
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
ricom2ger

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252658

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.10.2025 21:47:41   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
https://www.upload.ee/thumb/18715176/video_error.png
WU on vanad draiverid installeerinud.
  teema: Ootamatu kannapööre: eurooplased saavad veel aasta Windows 10-t kasutada
ricom2ger

vastuseid: 14
vaadatud: 4879

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 28.09.2025 13:56:44   pealkiri: Ootamatu kannapööre: eurooplased saavad veel aasta Windows 10-t kasutada
, alla 2%, enamus on veel Windows 10 peal (viimase 30 päeva andmed - HV + foorum)
https://foorum.hinnavaatlus.ee/files/screenshot777_631.png
Kes või mis selle "not set" 5% taga on?
  teema: Samsungi volditavad telefonid purustasid Euroopas eelmüügirekordi
ricom2ger

vastuseid: 3
vaadatud: 1452

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 26.07.2025 11:32:26   pealkiri: Samsungi volditavad telefonid purustasid Euroopas eelmüügirekordi
Et eelmüügis läks kahe asemel kolm. thumbs_up.gif
  teema: Konsoolid vs PC
ricom2ger

vastuseid: 6482
vaadatud: 855119

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.06.2025 21:22:48   pealkiri: Konsoolid vs PC
Mac Studio M3 Ultra juures on kirjas 96 GB. Kus sa rohkem näed?
https://www.apple.com/mac-studio/specs/
  teema: Konsoolid vs PC
ricom2ger

vastuseid: 6482
vaadatud: 855119

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.06.2025 20:52:06   pealkiri: Konsoolid vs PC
unified memory, ehk siis saad rami kasutada video kaarti jaoks endale vajalikus mahus, nt mac'idel täna juba on nii, saad 512 GB video mälu endale panna - cool.


Ei saa. Isegi Mac Pro, mis maksa ...
  teema: macOS üldteema
ricom2ger

vastuseid: 15
vaadatud: 10450

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 21:12:59   pealkiri: macOS üldteema
Küsid minu käest icon_biggrin.gif ? Pole aimugi.
Backupi masinaks M1 air mis töötavana on 100% stabiilne. Restart, uuendus, shutdown ja jääb pikemalt rebootloopi. Siiani kõik uuendused läbi ussi emmi peale ...
  teema: macOS üldteema
ricom2ger

vastuseid: 15
vaadatud: 10450

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 16:28:27   pealkiri: macOS üldteema
Oleks vaja Sequoia 15.5 update faili.
PS. mitte OSi ennast vaid uuenduse faili juppi thumbs_up.gif
Need eksisteerivad veel üldse?
  teema: iPad
ricom2ger

vastuseid: 2371
vaadatud: 639927

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 16:20:27   pealkiri: iPad
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ...
  teema: iPad
ricom2ger

vastuseid: 2371
vaadatud: 639927

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 13:11:36   pealkiri: iPad
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ...
  teema: iPad
ricom2ger

vastuseid: 2371
vaadatud: 639927

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 12:22:43   pealkiri: iPad
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ...
  teema: iPad
ricom2ger

vastuseid: 2371
vaadatud: 639927

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2025 09:58:08   pealkiri: iPad
Kas iPad 10'ga saab HP printeriga wifi abil printida ilma, et iPadi peaks installima HP äppi või on HP äppi vaja ikkagi?
iPadist näiteks veebibrauseris olevat faili ei anna kuidagi printida. Wifi ...
  teema: Kommenteerimine: xtr
ricom2ger

vastuseid: 329
vaadatud: 97134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2025 11:17:17   pealkiri: Kommenteerimine: xtr
Müüs ühe vanema sülearvuti, aus kaup thumbs_up.gif
  teema: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid
ricom2ger

vastuseid: 48
vaadatud: 9760

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 07.03.2025 19:20:43   pealkiri: Riik rendib avalikule sektorile 52 miljoni euro eest uued sülearvutid
Tegemist nende arvutitega mida korjatakse nüüd koolidest ära? 2017/2018 saadud masinad.
  teema: MacBook Pro
ricom2ger

vastuseid: 2092
vaadatud: 675606

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 26.02.2025 21:10:05   pealkiri: MacBook Pro
Mida teha vana 2015a pro-ga? Uuendusi enam ei tule, väga korralik ja aku kestab hästi... iCloud käskis eemaldada kontolt, kuna liiga vana.
OCLP ja miks mitte macOS Sequoia, hobujõudu sellel masin ...
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ricom2ger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.02.2025 08:05:09   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Mozilla muutis meelt, 115 ESR sai tuge kuni 16. september 2025, sama kaua siis kui 128 thumbs_up.gif https://whattrainisitnow.com/release/?version=esr
  teema: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
ricom2ger

vastuseid: 48
vaadatud: 16423

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.02.2025 21:39:00   pealkiri: Intel 10 generatsiooni protsessorid kaotavad Microsoft Windows 11 24H2 toe
Tugi toeks aga see tähendab sisuliselt siis, et poes müüdavad toe kaotanud protsessorid ja eelkonfigureeritud arvutid muutuvad siis vanarauaks ju.
Veidi üle ei paku? Keskmisel kodukasutajal ilmse ...
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ricom2ger

vastuseid: 1512
vaadatud: 188876

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.01.2025 10:40:02   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Müüs vana iMaci, kaup nagu lubatud.
  teema: Kommenteerimine: scirocco
ricom2ger

vastuseid: 117
vaadatud: 27053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2025 13:42:53   pealkiri: Kommenteerimine: scirocco
Müüs uue karbis telefoni, kaup nagu lubatud.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ricom2ger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 22.12.2024 09:26:36   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Kas kellelgi veel on viimased versioonid jõhkralt mälu kasutama hakanud? Mul 16GB RAM-i ning 99% RAM kasutust, millest FF võtab 10-12GB. Varem sai vabalt 300 tabi, 4-5 akent lahti hoida, samal ajal ...
  teema: Kommenteerimine: hereetik
ricom2ger

vastuseid: 8
vaadatud: 1463

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2024 20:19:21   pealkiri: Kommenteerimine: hereetik
Müüs vana sülearvuti, kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: Pesumasinavaatlus :: Pesumasinad
ricom2ger

vastuseid: 1938
vaadatud: 496429

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 15.08.2024 19:33:16   pealkiri: Pesumasinavaatlus
Kas kuivatile on olemas ka pikemaid äravoolu voolikuid? Nimelt see peenem, 10mm?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
ricom2ger

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784961

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.07.2024 12:48:36   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Kui microUSB veel istub muidugi.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ricom2ger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 23.06.2024 09:08:31   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Google disrupted YouTube video playback on Firefox, again
https://www.ghacks.net/2024/06/19/google-disrupted-youtube-video-playback-on-firefox-again/

After months of investigating the issue, Mozil ...
  teema: Apple TV
ricom2ger

vastuseid: 154
vaadatud: 168609

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.06.2024 07:09:45   pealkiri: Apple TV
Ikka kaabliga?
  teema: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida
ricom2ger

vastuseid: 20
vaadatud: 8850

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 26.04.2024 09:58:29   pealkiri: Sülearvuti (Legion Y530) ei booti pulgalt, et OS-i installida
Ega see mingi EFI vs Bios probleem pole? Pulk on näiteks EFI masinale tehtud, aga süler on legacy seades.
  teema: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
ricom2ger

vastuseid: 10715
vaadatud: 2137267

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 10.03.2024 20:32:40   pealkiri: Mozilla Firefox arutlus/probleemid.
Paremklikk ja Copy ei tööta mõnda aega juba. Mõnikord on, mõnikord mitte.
https://www.reddit.com/r/firefox/comments/16p8ttr/copypaste_from_rightclick_menu_is/
Pea iga päev kohtan seda, kopp.gif
  teema: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
ricom2ger

vastuseid: 4858
vaadatud: 1458604

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.02.2024 22:00:06   pealkiri: [PS5] SONY PlayStation 5 arutelu
Sellised kõlakad.

PlayStation 5 Pro Will Be Marketed as a 120 FPS, 4K Machine; Performance Improvements Will Require Little Work
https://wccftech.com/playstation-5-pro-120-fps-4k-machine/
While ...
  teema: Hp pavilion g7 -2040sy. Steam tõrgub. :: Sülearvutid 16" - 21" ekraan
ricom2ger

vastuseid: 10
vaadatud: 3652

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 12.02.2024 21:03:15   pealkiri: Hp pavilion g7 -2040sy. Steam tõrgub.
Chrome browser töötab probleemideta?

Intel HD 3000 uusim draiver Windows 10 peaks olema 9.17.10.4459.
  teema: MacBook Pro
ricom2ger

vastuseid: 2092
vaadatud: 675606

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.02.2024 07:46:15   pealkiri: MacBook Pro
Kui võtta näiteks 2012 aasta Macbook Pro, siis see sai 9 macOS versiooni ehk 8 aastat OS uuendusi ja kaks aastat turvapaiku. Aastaks 2022 oli 2012 masin muidugi väga vana ja aeglane juba. M1 masina ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
ricom2ger

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.01.2024 18:01:26   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Proovisin EPC3825 asemele CGA2121 panna, aga "DS / US / ONLINE" tuluke jääbki vilkuma.

https://www.upload.ee/thumb/16222329/1.jpg
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
ricom2ger

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771592

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.01.2024 17:31:20   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas vana EPC3825 on võimalik veel välja vahetada? Näiteks CGA2121 vastu. On need ühilduvad?
  teema: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema
ricom2ger

vastuseid: 8
vaadatud: 5488

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 29.01.2024 09:21:56   pealkiri: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema
Kunagi oli ju see "planeedi vaba turumajandus kus klient dikteerib jalgaega" kui igal brändil võis olla oma laadijaotsik, aga mölakad regulaatori nõudsid oma, samamoodi oleks vabavoolu lastud olek ...
  teema: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema
ricom2ger

vastuseid: 8
vaadatud: 5488

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 27.01.2024 10:04:59   pealkiri: Re: EL-i seadus sunnib Apple'it Euroopa äpipoodides muudatusi tegema
USA tehnoloogiahiid Apple teatas suurtest muudatustest oma Euroopa teenustes, mis annavad iPhone'i kasutajatele esmakordselt võimaluse laadida alla alternatiivseid äpipoode.
AltStore on aastaid aks ...
  teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
ricom2ger

vastuseid: 28
vaadatud: 17995

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.01.2024 19:40:30   pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
Viitsimist on, siis MacOS virtualiseerimine Windowsi all aitab viimasest hädast välja, et seal installeriga USB pulk teha.
  teema: Mac OSx Installimise jama
ricom2ger

vastuseid: 4
vaadatud: 4229

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.01.2024 17:45:14   pealkiri: Mac OSx Installimise jama
Jah
Said bootima? CD ja C2D mäkid võivad muidugi väga jonnivad olla meedia suhtes. Ise laiskusest olen rEFIt/rEFInd teed läinud.
  teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
ricom2ger

vastuseid: 28
vaadatud: 17995

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.01.2024 15:07:51   pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
On nüüd üks Late 2012 MacBook Pro laual. Peal on Lion 10.8.5 (puhas install süsteemi enda kaudu). Mõtlesin siis seda OpenCore asja proovida.
https://dortania.github.io/OpenCore-Legacy-Patcher/IN ...
  teema: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
ricom2ger

vastuseid: 28
vaadatud: 17995

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 07.01.2024 14:59:07   pealkiri: OpenCore Legacy Patcher (uuem macOS vanale mäkile)
On nüüd üks Late 2012 MacBook Pro laual. Peal on Lion 10.8.5 (puhas install süsteemi enda kaudu). Mõtlesin siis seda OpenCore asja proovida.
https://dortania.github.io/OpenCore-Legacy-Patcher/IN ...
  teema: RT-AC86U 2.4 wifi kukub maha
ricom2ger

vastuseid: 17
vaadatud: 2921

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.01.2024 14:12:53   pealkiri: RT-AC86U 2.4 wifi kukub maha
Mõni bt seade risustab?
  teema: Mac OSx Installimise jama
ricom2ger

vastuseid: 4
vaadatud: 4229

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 01.01.2024 18:49:19   pealkiri: Mac OSx Installimise jama
USB ketas GUID (GPT)?
  teema: Kommenteerimine: NNk2
ricom2ger

vastuseid: 207
vaadatud: 58863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2023 21:23:49   pealkiri: Kommenteerimine: NNk2
Sai Macbook Air riismed ostetud. Kaup nagu lubatud thumbs_up.gif
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
ricom2ger

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638437

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 03.12.2023 20:27:03   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Pc8500 pole ddr3l.
"PC3-8500"
  teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
ricom2ger

vastuseid: 6165
vaadatud: 1638437

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 03.12.2023 19:28:43   pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!)
Ei ole lenovo Appel ja see on jube pirtsakas mälutega.
Pakun huupi, aga sa pigem vajad 1,5V mälusid ja mitte 1,35V.
  teema: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
ricom2ger

vastuseid: 71
vaadatud: 39688

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 18.11.2023 12:13:23   pealkiri: Elon Musk ostab Twitteri 44 miljardi dollariga
https://www.upload.ee/image/15954603/F_MrnLLXYAAyaR6.jpeg

The split second court opens on Monday, X Corp will be filing a thermonuclear lawsuit against Media Matters and ALL those who colluded in t ...
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.