|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: janz1k |
reptiilrsk
vastuseid: 152
vaadatud: 20158
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2026 14:39:14 pealkiri: Kommenteerimine: janz1k |
| Ostis SSD, Kõik ok! |
teema: Kommenteerimine: markusm1 |
reptiilrsk
vastuseid: 116
vaadatud: 23591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.02.2026 17:35:09 pealkiri: Kommenteerimine: markusm1 |
| Kiire ja viisakas tehing. Soovitan soojalt! |
teema: Kommenteerimine: teememt |
reptiilrsk
vastuseid: 10
vaadatud: 3437
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2026 10:56:19 pealkiri: Moza |
5+.. Äri kiire ja korralik. Tuli kaubale järgi ja ulatas sulli pihku.  |
teema: Kommenteerimine: continue |
reptiilrsk
vastuseid: 324
vaadatud: 81429
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2023 19:40:11 pealkiri: Kommenteerimine: continue |
| Algselt mõtlesin negatiivse panemata jätta aga kui nõutakse siis pealegi. Teeb hinnapakkumisi millele ei järgne tegevusi. Ei soovita tema peale aega raisata. |
teema: Kommenteerimine: Darsu |
reptiilrsk
vastuseid: 0
vaadatud: 75
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.08.2023 19:31:23 pealkiri: Kommenteerimine: Darsu |
| Väga kiire ja otsekohene bisnes. Raha kanti ette ja saadeti sõber teiselt poolt Eestit kaubale järgi. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: h69 |
reptiilrsk
vastuseid: 35
vaadatud: 19385
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.07.2023 18:21:02 pealkiri: Kommenteerimine: h69 |
| Super luks. Tehing kiire ja korralik. Kandis ilma küsimata lõuna paiku raha ette ja kell kuus oli ilusti kenasti kaubal järel. Soovitan |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
reptiilrsk
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476808
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.07.2023 11:39:20 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Blizzardist pole peale nime seal midagi alles. Aga see on alati noo olnud, et parimad talendid reisivad stuudiost stuudiosse, kui ülikonnad tulevad rääkima kuidas mänge disainida. Activisioni ja M ... |
teema: Kommenteerimine: s78 |
reptiilrsk
vastuseid: 2
vaadatud: 935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2018 10:43:39 pealkiri: Kommenteerimine: s78 |
| Kutt ostis konsooli käest kätte. Äri kiire ja korralik. |
teema: Kommenteerimine: Eix112 |
reptiilrsk
vastuseid: 31
vaadatud: 10004
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.07.2015 17:34:41 pealkiri: Kommenteerimine: Eix112 |
| väga positiivne härrasmees käis otepääl. kõik sujus. 5+ |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2015 10:51:08 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| CSGOLounge'is Online Underdog'i peale bettida sama, mis kasiinos kangi tõmmata, ( ainuke vahe, et kasiino võtab su raha hea meelega vastu, CSGOLounge aga pipardab skinnide vastu võtmisega ) |
teema: DayZ |
reptiilrsk
vastuseid: 1690
vaadatud: 428828
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.02.2015 10:11:02 pealkiri: DayZ |
| kus serveris üldse Eestlased enamasti mängivad? Viimasel ajal maru kehv seis dayz's normaalsete serveritega. Paljudes ultra military lootid, või siis private'id mis enamasti full. Otsiks just Publi ... |
teema: DayZ |
reptiilrsk
vastuseid: 1690
vaadatud: 428828
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.02.2015 17:31:16 pealkiri: DayZ |
| tõsi. paar päeva tagasi oli peale elektro lootimist terve armaada neid taga. oma pooltundi hiljem jooksin coastil olevasse lighthouse'i et natuke süüa ( irl, mitte mängus ) ja oh imet. oma 15 zom ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2015 11:38:10 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
pashal külma närvi jätkub  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2015 16:50:43 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| , täna kindlasti kohal |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2015 21:49:48 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| praegu 4 kasutajaga proovinud ranking süsteemi.. ei loe ka järjestikused võidud.. mulle, tundub, et iga võidetud roundiga teenib tiim vastaste nn. ELO punkte. Ning MVP saab teistest oluliselt suur ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2015 15:03:44 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Apppi... ma rääin ELO algoritmidest. Mitte muidugi valve modifikatsioonist. Aga teades elo algoritmi ei anna seda modifitseerida nii, et ta hindaks yhe tiimi support playerit ja lurkerit õiglaselt. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.02.2015 14:20:35 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Ei te ei saa ikka aru.. ELO rating on end ise korrigeeriv/parandav systeem. Smurfid seda systeemi ei riku. Aga see lihtsalt ei sobi iga inimese ratingu hindamiseks tiimipõhisel mängul. Sellega saaks ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2015 21:42:55 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| sain su küsimusest nüüd aru, kui oma eelmise postituse uuesti läbi lugesin - JAH, sõnastasin ühe lause valesti. Valve pole öelnud, et see ei näita Skill Groupi. Aga olles kursis ELO süsteemig ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2015 08:15:14 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.
et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1o ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.02.2015 21:25:27 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| no päris nii hull ka ikka pole jah. minul ikka kuskil 60% kanti raha tagasi tulnud. aga see ei tee veel seda avamist kasulikuks. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.02.2015 17:56:43 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| stattrak Bayonet FN Doppler liikus kohati 1800 dollariga väljaspool marketit.. nüüd kindlasti natukene langenud kuna see oli nädal peale chroma väljatulekut.. ST Bayo FN full fade ka sinna 1000 e ... |
teema: Evolve |
reptiilrsk
vastuseid: 58
vaadatud: 16361
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2015 18:18:06 pealkiri: Evolve |
| , ennem võiks asjaga kurssi end viia, kui developerite pihta tatti pritsima hakkad. Turtle Rock Studios on mängu developer, nad tegid seda mängu oma enda projektina. Aga kuna THQ läks pankrotti s ... |
teema: DayZ |
reptiilrsk
vastuseid: 1690
vaadatud: 428828
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2015 17:53:27 pealkiri: DayZ |
| haters gonna hate. pole väga kursis tema tegemisetega, videod on vähemalt huvitavad. |
teema: Uos |
reptiilrsk
vastuseid: 39
vaadatud: 18182
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2015 07:03:20 pealkiri: Uos |
| Noo praegu on sellisele nikerdusele tõesti 50k juuro eest finantsi kulunud. Eks tulevik näitab, kas seda ülejäänut 200k'd on mängus näha või linnapildis mõnel mehel perseall näha. Jõudu jak ... |
teema: DayZ |
reptiilrsk
vastuseid: 1690
vaadatud: 428828
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2015 03:18:23 pealkiri: DayZ |
| Goldglove jah tuhandeid tunde DayZ mänginud pundiga. Pmst. Erineb erineb neil vaid mängustiil ja head mängijat eristad halvast selle järgi, kes suudab 1,5 kiltsa pealt vastase spottida ja kes mitt ... |
teema: Evolve |
reptiilrsk
vastuseid: 58
vaadatud: 16361
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.02.2015 01:37:22 pealkiri: Evolve |
| Niii... rohkem aega nüüd ja alustame otsast peale. Olen jälginud TRS (loe: Turtle Rock Studios)dev'ide tegemisi alates sellest ajast, kui leakis yksainuke pime pilt nende ideest EVOLVE kohta. Alpha ... |
teema: Evolve |
reptiilrsk
vastuseid: 58
vaadatud: 16361
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.02.2015 13:14:24 pealkiri: Evolve |
| nõõd 20h mänginud seda pluss 10h bigAlphat.. VÄGA kena multiplayer imho. Igati ühe ostukorvi hinda väärt. Keegi kes taju ja teamup'ida tahab siis steam user "pandaconda" |
teema: Assetto Corsa |
reptiilrsk
vastuseid: 443
vaadatud: 156535
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2015 23:10:03 pealkiri: Assetto Corsa |
| Kui gt3 siis peab overtake ajal jääma vähemalt üks rehv teele et mitte penaltyt saada.. |
teema: Project C.A.R.S. |
reptiilrsk
vastuseid: 809
vaadatud: 198511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2015 19:32:07 pealkiri: Project C.A.R.S. |
| aga kuidas Assetto'l racing community'ga on? Mind huvitavad just ametlikud võistlused, kuhu saab community kaudu regada |
teema: Project C.A.R.S. |
reptiilrsk
vastuseid: 809
vaadatud: 198511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.02.2015 16:40:43 pealkiri: Project C.A.R.S. |
| siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarn ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2015 17:49:26 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Jah... nad saavad omavahel hästi läbi aga hiko enda sõnade järgi vaja väga valitud kolme meest, et nad koos mängu teha saaksid.. kes desi'st veel midagi ei tea siis clutchcon'il mängib ta mix'i ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.01.2015 17:10:01 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| NA suurim lootus on nüüd vaid HIKO'l silma peal hoides. C9 hea hüppelava shroudile vaid (kui ta vaid ka tiimiga rohkem tegeleks kui striimiga) Kuuldavasti hikol paar head pakkumist taskus (üks nei ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.01.2015 01:21:28 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| Ohjumal, mis läbu läbu siin on? Rääkige teema olla võib. Community 128tick toimetab täiesti okeilt aga esea 128tick nii choppy.. nagu lag oleks mingi 110ms kuigi tegelt ping 40-50 kanti. Execis ... |
teema: Kommenteerimine: Saabu |
reptiilrsk
vastuseid: 16
vaadatud: 7008
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.01.2015 23:31:21 pealkiri: Kommenteerimine: Saabu |
| Ostis hiire. Kiire ning konkreetne! |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
reptiilrsk
vastuseid: 7774
vaadatud: 1476808
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2014 18:54:17 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
ootaks ka kutset steam groupi
http://steamcommunity.com/id/jurissaarj |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
reptiilrsk
vastuseid: 1600
vaadatud: 166341
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.11.2014 15:46:24 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Väga viisakas tehing. Soovitan soojalt või külmalt! |
teema: Kommenteerimine: abubaka |
reptiilrsk
vastuseid: 33
vaadatud: 10795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.11.2014 11:42:44 pealkiri: Kommenteerimine: abubaka |
Digilaua õnnelik uus omanik ma loodan! Kandis raha ette ning väga usaldusväärne tegelane. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Ryffryder |
reptiilrsk
vastuseid: 80
vaadatud: 15532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.07.2014 15:50:45 pealkiri: Kommenteerimine: Ryffryder |
| Ostis pisikese emaplaadi. Raha ette, kaup tagant järele otse peopeale. Väga meeldiv kogemus |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.01.2014 18:06:49 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
kui leaveritest kopp ees siis nova ja guardian vennad lisagu pandaconda steami.. alati 1-2 venda full teamist puudu..
eelistatavalt siis ingliskeele oskusega playerid, kes kasutavad nii mikrofoni k ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.10.2013 08:52:30 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| keegi MM'ida tahab siis lisage steamis "pandaconda" listi. Tööpäevad siis teen mingi 1-2 mängu kui vaba siis mingi 5-6 mängu ikka. Kindlasti võiks olla olemas mikker ning ka enamvähem anglokeel ... |
teema: Kommenteerimine: taaniellin |
reptiilrsk
vastuseid: 161
vaadatud: 44651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2013 17:58:10 pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin |
Ostis minult telefoni. Raha ilusti käes ja igati korralik tehing vaatamata reede õhtule  |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.10.2012 07:50:06 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| oh jumal hoia tõesti.. kui ventrilot ja teamspeaki kasutada ei soovi siis alternatiiviks veel Mumble, kus on tohutult ruume, kus omaette olla |
teema: Kommenteerimine: rosin |
reptiilrsk
vastuseid: 82
vaadatud: 20810
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2012 06:34:32 pealkiri: Kommenteerimine: rosin |
kiire ning korralik äri. usaldusväärne!  |
teema: Sinu neti kiirus? |
reptiilrsk
vastuseid: 2455
vaadatud: 575088
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 03.09.2012 17:59:34 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| algusest peale on räägitud 2012 Juulist mis klapib ka "valguskaabel üle eesti" projekti kuupäevadega. eks need 5-6 korter majaga asulad ole viimased kuna ehitus järjekord pidavat olema kodulehel ... |
teema: Sinu neti kiirus? |
reptiilrsk
vastuseid: 2455
vaadatud: 575088
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.09.2012 07:27:23 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
no ikka väga masendav elu on siin otepäält 5km väljas istun umbes aastast 2008 oma ping 150+ netiga ja ootan "valguskaablit"  |
teema: Hitman 5 |
reptiilrsk
vastuseid: 513
vaadatud: 98457
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.09.2012 07:24:43 pealkiri: Hitman 5 |
| mis te halate siin, et mäng piixu keeratud.. paari aastapärast on siin hitman 6 teema ja need samad inimesed ütlevad, et oodatuim mäng aastas ja uluvad samamoodi, et mäng piixu keeratud.. kartma ... |
teema: Kommenteerimine: ThedEviL |
reptiilrsk
vastuseid: 107
vaadatud: 43906
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.06.2012 17:55:47 pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL |
| kiireim tehing siiamaani. 5+ |
teema: Belgia autoriõiguste esindusühing nõuab lastele raamatute ette lugemise eest autoritasu |
reptiilrsk
vastuseid: 61
vaadatud: 18649
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 28.03.2012 07:45:54 pealkiri: Belgia autoriõiguste esindusühing nõuab lastele raamatute ette lugemise eest autoritasu |
| Hmmm.. Muusika kuulamine kõlaritega on järgmine, mis lisatasu hakkab nõudma? Julgen öelda, et kui ma kodus muusikat kuulan siis kuuleb seda muusikat vähemalt 2 kolmandat isikut veel. |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.03.2012 08:10:30 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
| No mõned yksikud korrad on tulnud ette probleeme aga siis on mul configa/netiga endal midagi mäda olnud. Võrrelda css-i 1.6ga siis tõesti css on väheke tundlikum neti performance'le. Aga üldisel ... |
teema: Counter-Strike: Global Offensive |
reptiilrsk
vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.03.2012 14:10:14 pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive |
Loll jutt see css'i hitboxide teema. Algusest saati mänginud igasugustes serverites igasuguste confidega. Mitte mingit probleemi pole olnud.
Teemasse. Kas see matchmaking ka juba funka? Siin kaits ... |
| |