Avaleht
otsing leidis 59 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: janz1k
reptiilrsk

vastuseid: 152
vaadatud: 20158

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.05.2026 14:39:14   pealkiri: Kommenteerimine: janz1k
Ostis SSD, Kõik ok!
  teema: Kommenteerimine: markusm1
reptiilrsk

vastuseid: 116
vaadatud: 23591

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.02.2026 17:35:09   pealkiri: Kommenteerimine: markusm1
Kiire ja viisakas tehing. Soovitan soojalt!
  teema: Kommenteerimine: teememt
reptiilrsk

vastuseid: 10
vaadatud: 3437

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2026 10:56:19   pealkiri: Moza
5+.. Äri kiire ja korralik. Tuli kaubale järgi ja ulatas sulli pihku. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: continue
reptiilrsk

vastuseid: 324
vaadatud: 81429

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2023 19:40:11   pealkiri: Kommenteerimine: continue
Algselt mõtlesin negatiivse panemata jätta aga kui nõutakse siis pealegi. Teeb hinnapakkumisi millele ei järgne tegevusi. Ei soovita tema peale aega raisata.
  teema: Kommenteerimine: Darsu
reptiilrsk

vastuseid: 0
vaadatud: 75

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.08.2023 19:31:23   pealkiri: Kommenteerimine: Darsu
Väga kiire ja otsekohene bisnes. Raha kanti ette ja saadeti sõber teiselt poolt Eestit kaubale järgi. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: h69
reptiilrsk

vastuseid: 35
vaadatud: 19385

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.07.2023 18:21:02   pealkiri: Kommenteerimine: h69
Super luks. Tehing kiire ja korralik. Kandis ilma küsimata lõuna paiku raha ette ja kell kuus oli ilusti kenasti kaubal järel. Soovitan
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
reptiilrsk

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476808

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2023 11:39:20   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Blizzardist pole peale nime seal midagi alles. Aga see on alati noo olnud, et parimad talendid reisivad stuudiost stuudiosse, kui ülikonnad tulevad rääkima kuidas mänge disainida. Activisioni ja M ...
  teema: Kommenteerimine: s78
reptiilrsk

vastuseid: 2
vaadatud: 935

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2018 10:43:39   pealkiri: Kommenteerimine: s78
Kutt ostis konsooli käest kätte. Äri kiire ja korralik.
  teema: Kommenteerimine: Eix112
reptiilrsk

vastuseid: 31
vaadatud: 10004

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.07.2015 17:34:41   pealkiri: Kommenteerimine: Eix112
väga positiivne härrasmees käis otepääl. kõik sujus. 5+
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2015 10:51:08   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
CSGOLounge'is Online Underdog'i peale bettida sama, mis kasiinos kangi tõmmata, ( ainuke vahe, et kasiino võtab su raha hea meelega vastu, CSGOLounge aga pipardab skinnide vastu võtmisega )
  teema: DayZ
reptiilrsk

vastuseid: 1690
vaadatud: 428828

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.02.2015 10:11:02   pealkiri: DayZ
kus serveris üldse Eestlased enamasti mängivad? Viimasel ajal maru kehv seis dayz's normaalsete serveritega. Paljudes ultra military lootid, või siis private'id mis enamasti full. Otsiks just Publi ...
  teema: DayZ
reptiilrsk

vastuseid: 1690
vaadatud: 428828

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.02.2015 17:31:16   pealkiri: DayZ
tõsi. paar päeva tagasi oli peale elektro lootimist terve armaada neid taga. oma pooltundi hiljem jooksin coastil olevasse lighthouse'i et natuke süüa ( irl, mitte mängus ) ja oh imet. oma 15 zom ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2015 11:38:10   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
pashal külma närvi jätkub icon_biggrin.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2015 16:50:43   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
, täna kindlasti kohal
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2015 21:49:48   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
praegu 4 kasutajaga proovinud ranking süsteemi.. ei loe ka järjestikused võidud.. mulle, tundub, et iga võidetud roundiga teenib tiim vastaste nn. ELO punkte. Ning MVP saab teistest oluliselt suur ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2015 15:03:44   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Apppi... ma rääin ELO algoritmidest. Mitte muidugi valve modifikatsioonist. Aga teades elo algoritmi ei anna seda modifitseerida nii, et ta hindaks yhe tiimi support playerit ja lurkerit õiglaselt.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.02.2015 14:20:35   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ei te ei saa ikka aru.. ELO rating on end ise korrigeeriv/parandav systeem. Smurfid seda systeemi ei riku. Aga see lihtsalt ei sobi iga inimese ratingu hindamiseks tiimipõhisel mängul. Sellega saaks ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2015 21:42:55   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
sain su küsimusest nüüd aru, kui oma eelmise postituse uuesti läbi lugesin - JAH, sõnastasin ühe lause valesti. Valve pole öelnud, et see ei näita Skill Groupi. Aga olles kursis ELO süsteemig ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2015 08:15:14   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
see nn. silver rank pole mitte rank vaid odds.

et siis selgem oleks siis nagu valve ise ütleb on asi skill groupist väga kaugel. Põhimõtteliselt ei näita see mitte midagi. Oleks matchmaking 1o ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.02.2015 21:25:27   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
no päris nii hull ka ikka pole jah. minul ikka kuskil 60% kanti raha tagasi tulnud. aga see ei tee veel seda avamist kasulikuks.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.02.2015 17:56:43   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
stattrak Bayonet FN Doppler liikus kohati 1800 dollariga väljaspool marketit.. nüüd kindlasti natukene langenud kuna see oli nädal peale chroma väljatulekut.. ST Bayo FN full fade ka sinna 1000 e ...
  teema: Evolve
reptiilrsk

vastuseid: 58
vaadatud: 16361

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2015 18:18:06   pealkiri: Evolve
, ennem võiks asjaga kurssi end viia, kui developerite pihta tatti pritsima hakkad. Turtle Rock Studios on mängu developer, nad tegid seda mängu oma enda projektina. Aga kuna THQ läks pankrotti s ...
  teema: DayZ
reptiilrsk

vastuseid: 1690
vaadatud: 428828

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2015 17:53:27   pealkiri: DayZ
haters gonna hate. pole väga kursis tema tegemisetega, videod on vähemalt huvitavad.
  teema: Uos
reptiilrsk

vastuseid: 39
vaadatud: 18182

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2015 07:03:20   pealkiri: Uos
Noo praegu on sellisele nikerdusele tõesti 50k juuro eest finantsi kulunud. Eks tulevik näitab, kas seda ülejäänut 200k'd on mängus näha või linnapildis mõnel mehel perseall näha. Jõudu jak ...
  teema: DayZ
reptiilrsk

vastuseid: 1690
vaadatud: 428828

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2015 03:18:23   pealkiri: DayZ
Goldglove jah tuhandeid tunde DayZ mänginud pundiga. Pmst. Erineb erineb neil vaid mängustiil ja head mängijat eristad halvast selle järgi, kes suudab 1,5 kiltsa pealt vastase spottida ja kes mitt ...
  teema: Evolve
reptiilrsk

vastuseid: 58
vaadatud: 16361

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.02.2015 01:37:22   pealkiri: Evolve
Niii... rohkem aega nüüd ja alustame otsast peale. Olen jälginud TRS (loe: Turtle Rock Studios)dev'ide tegemisi alates sellest ajast, kui leakis yksainuke pime pilt nende ideest EVOLVE kohta. Alpha ...
  teema: Evolve
reptiilrsk

vastuseid: 58
vaadatud: 16361

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.02.2015 13:14:24   pealkiri: Evolve
nõõd 20h mänginud seda pluss 10h bigAlphat.. VÄGA kena multiplayer imho. Igati ühe ostukorvi hinda väärt. Keegi kes taju ja teamup'ida tahab siis steam user "pandaconda"
  teema: Assetto Corsa
reptiilrsk

vastuseid: 443
vaadatud: 156535

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2015 23:10:03   pealkiri: Assetto Corsa
Kui gt3 siis peab overtake ajal jääma vähemalt üks rehv teele et mitte penaltyt saada..
  teema: Project C.A.R.S.
reptiilrsk

vastuseid: 809
vaadatud: 198511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2015 19:32:07   pealkiri: Project C.A.R.S.
aga kuidas Assetto'l racing community'ga on? Mind huvitavad just ametlikud võistlused, kuhu saab community kaudu regada
  teema: Project C.A.R.S.
reptiilrsk

vastuseid: 809
vaadatud: 198511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.02.2015 16:40:43   pealkiri: Project C.A.R.S.
siiamaani väljatulevatest üks paljulubavamaid sim mänge. Assetto Corsa't pole veel proovida jõudnud tänu rooli mitte omamisele praegu. Väga ootan, et tuleks mäng, kus oleks community lfs'i sarn ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2015 17:49:26   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Jah... nad saavad omavahel hästi läbi aga hiko enda sõnade järgi vaja väga valitud kolme meest, et nad koos mängu teha saaksid.. kes desi'st veel midagi ei tea siis clutchcon'il mängib ta mix'i ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.01.2015 17:10:01   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
NA suurim lootus on nüüd vaid HIKO'l silma peal hoides. C9 hea hüppelava shroudile vaid (kui ta vaid ka tiimiga rohkem tegeleks kui striimiga) Kuuldavasti hikol paar head pakkumist taskus (üks nei ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.01.2015 01:21:28   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Ohjumal, mis läbu läbu siin on? Rääkige teema olla võib. Community 128tick toimetab täiesti okeilt aga esea 128tick nii choppy.. nagu lag oleks mingi 110ms kuigi tegelt ping 40-50 kanti. Execis ...
  teema: Kommenteerimine: Saabu
reptiilrsk

vastuseid: 16
vaadatud: 7008

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.01.2015 23:31:21   pealkiri: Kommenteerimine: Saabu
Ostis hiire. Kiire ning konkreetne!
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
reptiilrsk

vastuseid: 7774
vaadatud: 1476808

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2014 18:54:17   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
ootaks ka kutset steam groupi

http://steamcommunity.com/id/jurissaarj
  teema: Kommenteerimine: Miccer
reptiilrsk

vastuseid: 1600
vaadatud: 166341

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.11.2014 15:46:24   pealkiri: Kommenteerimine: Miccer
Väga viisakas tehing. Soovitan soojalt või külmalt!
  teema: Kommenteerimine: abubaka
reptiilrsk

vastuseid: 33
vaadatud: 10795

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.11.2014 11:42:44   pealkiri: Kommenteerimine: abubaka
Digilaua õnnelik uus omanik ma loodan! Kandis raha ette ning väga usaldusväärne tegelane. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Ryffryder
reptiilrsk

vastuseid: 80
vaadatud: 15532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.07.2014 15:50:45   pealkiri: Kommenteerimine: Ryffryder
Ostis pisikese emaplaadi. Raha ette, kaup tagant järele otse peopeale. Väga meeldiv kogemus
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.01.2014 18:06:49   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
kui leaveritest kopp ees siis nova ja guardian vennad lisagu pandaconda steami.. alati 1-2 venda full teamist puudu..

eelistatavalt siis ingliskeele oskusega playerid, kes kasutavad nii mikrofoni k ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.10.2013 08:52:30   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
keegi MM'ida tahab siis lisage steamis "pandaconda" listi. Tööpäevad siis teen mingi 1-2 mängu kui vaba siis mingi 5-6 mängu ikka. Kindlasti võiks olla olemas mikker ning ka enamvähem anglokeel ...
  teema: Kommenteerimine: taaniellin
reptiilrsk

vastuseid: 161
vaadatud: 44651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2013 17:58:10   pealkiri: Kommenteerimine: taaniellin
Ostis minult telefoni. Raha ilusti käes ja igati korralik tehing vaatamata reede õhtule icon_biggrin.gif beer_yum.gif
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.10.2012 07:50:06   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
oh jumal hoia tõesti.. kui ventrilot ja teamspeaki kasutada ei soovi siis alternatiiviks veel Mumble, kus on tohutult ruume, kus omaette olla
  teema: Kommenteerimine: rosin
reptiilrsk

vastuseid: 82
vaadatud: 20810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.09.2012 06:34:32   pealkiri: Kommenteerimine: rosin
kiire ning korralik äri. usaldusväärne! thumbs_up.gif
  teema: Sinu neti kiirus?
reptiilrsk

vastuseid: 2455
vaadatud: 575088

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 03.09.2012 17:59:34   pealkiri: Sinu neti kiirus?
algusest peale on räägitud 2012 Juulist mis klapib ka "valguskaabel üle eesti" projekti kuupäevadega. eks need 5-6 korter majaga asulad ole viimased kuna ehitus järjekord pidavat olema kodulehel ...
  teema: Sinu neti kiirus?
reptiilrsk

vastuseid: 2455
vaadatud: 575088

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.09.2012 07:27:23   pealkiri: Sinu neti kiirus?
no ikka väga masendav elu on siin otepäält 5km väljas icon_biggrin.gif istun umbes aastast 2008 oma ping 150+ netiga ja ootan "valguskaablit" icon_biggrin.gif
  teema: Hitman 5
reptiilrsk

vastuseid: 513
vaadatud: 98457

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.09.2012 07:24:43   pealkiri: Hitman 5
mis te halate siin, et mäng piixu keeratud.. paari aastapärast on siin hitman 6 teema ja need samad inimesed ütlevad, et oodatuim mäng aastas ja uluvad samamoodi, et mäng piixu keeratud.. kartma ...
  teema: Kommenteerimine: ThedEviL
reptiilrsk

vastuseid: 107
vaadatud: 43906

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.06.2012 17:55:47   pealkiri: Kommenteerimine: ThedEviL
kiireim tehing siiamaani. 5+
  teema: Belgia autoriõiguste esindusühing nõuab lastele raamatute ette lugemise eest autoritasu
reptiilrsk

vastuseid: 61
vaadatud: 18649

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 28.03.2012 07:45:54   pealkiri: Belgia autoriõiguste esindusühing nõuab lastele raamatute ette lugemise eest autoritasu
Hmmm.. Muusika kuulamine kõlaritega on järgmine, mis lisatasu hakkab nõudma? Julgen öelda, et kui ma kodus muusikat kuulan siis kuuleb seda muusikat vähemalt 2 kolmandat isikut veel.
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.03.2012 08:10:30   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
No mõned yksikud korrad on tulnud ette probleeme aga siis on mul configa/netiga endal midagi mäda olnud. Võrrelda css-i 1.6ga siis tõesti css on väheke tundlikum neti performance'le. Aga üldisel ...
  teema: Counter-Strike: Global Offensive
reptiilrsk

vastuseid: 5953
vaadatud: 1264782

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.03.2012 14:10:14   pealkiri: Counter-Strike: Global Offensive
Loll jutt see css'i hitboxide teema. Algusest saati mänginud igasugustes serverites igasuguste confidega. Mitte mingit probleemi pole olnud.

Teemasse. Kas see matchmaking ka juba funka? Siin kaits ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.