Avaleht
otsing leidis 46 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: » M: Lenovo ThinkPad T14 G3 WUXGA IPS R5 Pro - 6650U , 16GB DDR5 , 256GB SSD , FPR , W11 pro :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan
renux

vastuseid: 11
vaadatud: 1727

sõnumfoorum: Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus   postitatud: 27.04.2026 14:21:56   pealkiri: Lenovo ThinkPad T14 G3 WUXGA IPS R5 Pro - 6650U , 16GB DDR5 , 256GB SSD , FPR , W11 pro
Tere, huvitaks samuti aku olukord, lisaks kas masinal on veel garantiid jäänud ?
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
renux

vastuseid: 3132
vaadatud: 1191271

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 01.02.2021 20:23:40   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Xiaomi Mi Note 10 Lite, ekraanivahetus ?
  teema: [X1] Xbox One Gamertagid
renux

vastuseid: 21
vaadatud: 11874

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.07.2014 11:01:33   pealkiri: [X1] Xbox One Gamertagid
renux78

AC Black Flag, Watch Dogs, UFC
  teema: Kommenteerimine: Rimbauld
renux

vastuseid: 69
vaadatud: 16640

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2014 21:55:24   pealkiri: Kommenteerimine: Rimbauld
Väga kiire tehing, igati pos tegelane thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ArgoA
renux

vastuseid: 184
vaadatud: 45219

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2014 15:46:08   pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA
Sai soetatud üks väga korralik masin mõistliku hinnaga thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: M|S|W
renux

vastuseid: 196
vaadatud: 37809

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2013 10:52:48   pealkiri: x200s
Usaldusväärne tegelane thumbs_up.gif
  teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
renux

vastuseid: 117
vaadatud: 33107

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 03.10.2012 08:48:52   pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
psyhead@gmail.com
  teema: Kommenteerimine: attrs
renux

vastuseid: 417
vaadatud: 108399

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.09.2012 17:02:44   pealkiri: Kommenteerimine: attrs
Igati usaldusväärne tegelane, tehing oli kiire ja meeldiv thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: fangzt
renux

vastuseid: 66
vaadatud: 9481

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2012 15:40:55   pealkiri: Kommenteerimine: fangzt
Kraam on aus ja tegelane vastutulelik!
  teema: Kommenteerimine: winter
renux

vastuseid: 271
vaadatud: 50216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2011 12:28:08   pealkiri: Kommenteerimine: winter
Äri aetud, kaup on aus ja mees ise muhe beer_yum.gif
  teema: iPhone
renux

vastuseid: 22002
vaadatud: 4743594

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 15.10.2010 13:35:43   pealkiri: iPhone
iOS 4.1 unlocki kohta pole uudiseid 3G-le?
Endal sama küsimus.

Huvitab sama küsimus, kas on uudiseid ?
  teema: Kommenteerimine: CMaster
renux

vastuseid: 841
vaadatud: 163802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2010 13:43:19   pealkiri: x6
Taaskord äri aetud, igati vastutulelik ja positiivne tegelane thumbs_up.gif icon_exclaim.gif
  teema: Kommenteerimine: SA:VERkid
renux

vastuseid: 337
vaadatud: 117077

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.03.2010 14:57:00   pealkiri: Gigabyte
Korralik tehing, hea kaup, aus müüja.
Soovitan! beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud
renux

vastuseid: 762
vaadatud: 152550

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.12.2009 20:09:29   pealkiri: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud
Palju õnne võitjatele beer_yum.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud
renux

vastuseid: 762
vaadatud: 152550

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 21.12.2009 15:57:19   pealkiri: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud
Soetasin koidula eest pileteid, loodame siis nüüd õnnele icon_razz.gif
  teema: Realiseerimine.com
renux

vastuseid: 12
vaadatud: 9947

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.05.2009 16:48:37   pealkiri: Realiseerimine.com
Sai sealt samuti üks läppar soetatud, tehing toimus käest -kätte... ostuga olen igati rahul + masinal on kehtiv garantii thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
renux

vastuseid: 841
vaadatud: 163802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2009 10:39:34   pealkiri: Combo (X6)
Igati vastutulelik ja usaldusväärne tegelane thumbs_up.gif
..ajan äri, teinekordki beer_yum.gif 8)
  teema: Kommenteerimine: Log
renux

vastuseid: 112
vaadatud: 39756

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2009 12:22:53   pealkiri: Aipodo
Usun, et mõlemad rahul... usaldusväärne tüüp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wfiles
renux

vastuseid: 610
vaadatud: 118492

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2009 21:38:49   pealkiri: Nokia 5500D
Kõik TIP-TOP, nii nagu lubatud sai thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marxxx
renux

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.06.2007 16:59:34   pealkiri: ThinkPad T60
jaahhh, aitas mind tulest välja, positiivne thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kenno112
renux

vastuseid: 228
vaadatud: 58662

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.11.2006 01:18:17   pealkiri: Kommenteerimine: kenno112
positiivne äri kogemus thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Mac - PC failide transport
renux

vastuseid: 33
vaadatud: 14785

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 04.12.2005 12:15:12   pealkiri: Mac - PC failide transport
yahoo icon_razz1.gif . .. . sain funksima, thx fedja thumbs_up.gif
  teema: Mac - PC failide transport
renux

vastuseid: 33
vaadatud: 14785

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.12.2005 22:01:59   pealkiri: Mac - PC failide transport
kas võrgu (crossed) kaabliga ?
  teema: Mac - PC failide transport
renux

vastuseid: 33
vaadatud: 14785

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 02.12.2005 21:39:15   pealkiri: Mac - PC failide transport
heips,

oleks hädasti vaja MAC -st üks suuremat sorti fail (xxx.img) PC -se saada... kuda oleks see võimalik ?
tegemist on ühe isikliku dvdga mida ma idvd -ga kokku susserdasin. suurus 4,12gb
...
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
renux

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2005 16:48:25   pealkiri: xp pro oem
väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Petroff
renux

vastuseid: 28
vaadatud: 11489

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2005 14:42:21   pealkiri: korpus Q-TEC @500
äri sujus oivaliselt, välja arvatud minu hilinemine, tänan kannatuse eest icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spider707
renux

vastuseid: 447
vaadatud: 88461

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2005 14:35:49   pealkiri: HDD160GB @800
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
renux

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.08.2005 23:12:15   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
thumbs_up.gif
  teema: LCD L1510S jama
renux

vastuseid: 2
vaadatud: 1762

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.05.2005 13:30:18   pealkiri: LCD L1510S jama
Et siis monitor on L1510S, peale igapäevast kasutamist järsku isend enam pilti ette ei võta icon_mad.gif
. . pildil jookseb ülevalt-alla mingi helepruunikas lai riba, ükski nupp ei reageeri . .. on kel ...
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
renux

vastuseid: 2592
vaadatud: 328484

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.04.2005 10:48:12   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
enne kasutasin omegat, hetkel on catalystid peal.
4356p 3Dmark03 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3877492
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
renux

vastuseid: 2592
vaadatud: 328484

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.04.2005 21:00:31   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
tegemist GeCube isendiga http://www.gecube.com/mbu/productCategory.php?proID=31
  teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
renux

vastuseid: 2592
vaadatud: 328484

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.04.2005 20:06:28   pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne
3DMARK2001 14024p. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8520736 def. kelladega 527/324
...imelik, ennem sain nii 4k vähem punkte kui nüüd icon_rolleyes.gif
  teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking
renux

vastuseid: 884
vaadatud: 126344

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.03.2005 16:14:18   pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking
VNF3-250, sempron 3100+ 1800Mhz @1980Mhz rohkem ei taha minna icon_cry.gif
  teema: SATA probla..
renux

vastuseid: 8
vaadatud: 2017

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 15.03.2005 14:56:15   pealkiri: SATA probla..
sata kaablis oli kala icon_redface.gif . . . peale kaabli vahetust, kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sacker
renux

vastuseid: 161
vaadatud: 44195

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2005 17:31:13   pealkiri: Kommenteerimine: sacker
igati thumbs_up.gif
  teema: SATA probla..
renux

vastuseid: 8
vaadatud: 2017

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 09.03.2005 15:49:43   pealkiri: SATA probla..
alguse werk nu, seal kus press DEL to SETUP ..

edit: probleem leidis lahenduse thumbs_up.gif
  teema: SATA probla..
renux

vastuseid: 8
vaadatud: 2017

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.03.2005 18:09:30   pealkiri: SATA probla..
seda nüüd kindlast, kuid asi kalab juba enne windooza bootimist icon_mad.gif
  teema: SATA probla..
renux

vastuseid: 8
vaadatud: 2017

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.03.2005 17:42:14   pealkiri: SATA probla..
sai siis vahtatud emaplaat, prose.. arvuti käivitamisel jookseb pc koheselt peale riistvara tunnustamist kokku icon_mad.gif
möh, pikemal mõttlemisel ja uurimustööde käigus selgus, et kui võtta lahti m ...
  teema: Kommenteerimine: Audrix
renux

vastuseid: 21
vaadatud: 9201

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2004 10:37:17   pealkiri: Kommenteerimine: Audrix
minu vana video leidis uue omaniku, kõik sujus normaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sur4er
renux

vastuseid: 124
vaadatud: 26524

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.11.2004 02:11:00   pealkiri: Kommenteerimine: sur4er
sai siis ostetud videokaart, kaup vastas ootustele .. .. korralik ja aus müüja ! thumbs_up.gif icon_razz1.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: UkuS
renux

vastuseid: 106
vaadatud: 30216

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.11.2004 22:12:35   pealkiri: Kommenteerimine: UkuS
Uku siin Uku seal Uku iga nurga peal .. . üldiselt väga "POSITIVE" ärikogemus antud isikuga thumbs_up.gif
  teema: Fotovõistlus V8: Päikeseloojang - HINDAMINE
renux

vastuseid: 70
vaadatud: 20551

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 18.10.2004 10:19:35   pealkiri: Fotovõistlus V8: Päikeseloojang - HINDAMINE
Wirx(Mckie) thumbs_up.gif
  teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
renux

vastuseid: 693
vaadatud: 179165

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 11.10.2004 00:54:20   pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
Compaq Evo N610c

P4 M 1.8GHz, 512MB RAM, 40GB HDD
ATI Mobility Radeon 7500 @3D mark 2001SE ~3657 punni, midagid moditud ple icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: madis
renux

vastuseid: 89
vaadatud: 84209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.09.2004 17:10:14   pealkiri: Kommenteerimine: madis
igati lahke vend icon_wink.gif

beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Estnx
renux

vastuseid: 240
vaadatud: 73892

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2004 12:41:23   pealkiri: Kommenteerimine: Estnx
thumbs_up.gif icon_eek.gif thumbs_up.gif
  teema: väikefirma teenindus "ruulib"
renux

vastuseid: 32
vaadatud: 6900

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.02.2004 22:07:18   pealkiri: väikefirma teenindus "ruulib"
egas, starman`i teenindus parem pole icon_rolleyes.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.