|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: » M: Lenovo ThinkPad T14 G3 WUXGA IPS R5 Pro - 6650U , 16GB DDR5 , 256GB SSD , FPR , W11 pro :: Sülearvutid 13" - 14,5" ekraan |
renux
vastuseid: 11
vaadatud: 1727
|
foorum: Süle- ja tahvelarvutite müük/vahetus postitatud: 27.04.2026 14:21:56 pealkiri: Lenovo ThinkPad T14 G3 WUXGA IPS R5 Pro - 6650U , 16GB DDR5 , 256GB SSD , FPR , W11 pro |
| Tere, huvitaks samuti aku olukord, lisaks kas masinal on veel garantiid jäänud ? |
teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
renux
vastuseid: 3132
vaadatud: 1191271
|
foorum: Töövahendus postitatud: 01.02.2021 20:23:40 pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid] |
| Xiaomi Mi Note 10 Lite, ekraanivahetus ? |
teema: [X1] Xbox One Gamertagid |
renux
vastuseid: 21
vaadatud: 11874
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.07.2014 11:01:33 pealkiri: [X1] Xbox One Gamertagid |
renux78
AC Black Flag, Watch Dogs, UFC |
teema: Kommenteerimine: Rimbauld |
renux
vastuseid: 69
vaadatud: 16640
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2014 21:55:24 pealkiri: Kommenteerimine: Rimbauld |
Väga kiire tehing, igati pos tegelane  |
teema: Kommenteerimine: ArgoA |
renux
vastuseid: 184
vaadatud: 45219
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2014 15:46:08 pealkiri: Kommenteerimine: ArgoA |
Sai soetatud üks väga korralik masin mõistliku hinnaga  |
teema: Kommenteerimine: M|S|W |
renux
vastuseid: 196
vaadatud: 37809
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2013 10:52:48 pealkiri: x200s |
Usaldusväärne tegelane  |
teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
renux
vastuseid: 117
vaadatud: 33107
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 03.10.2012 08:48:52 pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
| psyhead@gmail.com |
teema: Kommenteerimine: attrs |
renux
vastuseid: 417
vaadatud: 108399
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.09.2012 17:02:44 pealkiri: Kommenteerimine: attrs |
Igati usaldusväärne tegelane, tehing oli kiire ja meeldiv  |
teema: Kommenteerimine: fangzt |
renux
vastuseid: 66
vaadatud: 9481
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2012 15:40:55 pealkiri: Kommenteerimine: fangzt |
| Kraam on aus ja tegelane vastutulelik! |
teema: Kommenteerimine: winter |
renux
vastuseid: 271
vaadatud: 50216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2011 12:28:08 pealkiri: Kommenteerimine: winter |
Äri aetud, kaup on aus ja mees ise muhe  |
teema: iPhone |
renux
vastuseid: 22002
vaadatud: 4743594
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 15.10.2010 13:35:43 pealkiri: iPhone |
iOS 4.1 unlocki kohta pole uudiseid 3G-le?
Endal sama küsimus.
Huvitab sama küsimus, kas on uudiseid ? |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
renux
vastuseid: 841
vaadatud: 163802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2010 13:43:19 pealkiri: x6 |
Taaskord äri aetud, igati vastutulelik ja positiivne tegelane  |
teema: Kommenteerimine: SA:VERkid |
renux
vastuseid: 337
vaadatud: 117077
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.03.2010 14:57:00 pealkiri: Gigabyte |
Korralik tehing, hea kaup, aus müüja.
Soovitan!  |
teema: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud |
renux
vastuseid: 762
vaadatud: 152550
|
foorum: HV üritused postitatud: 30.12.2009 20:09:29 pealkiri: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud |
Palju õnne võitjatele  |
teema: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud |
renux
vastuseid: 762
vaadatud: 152550
|
foorum: HV üritused postitatud: 21.12.2009 15:57:19 pealkiri: HV aastalõpu loos 2009, pott 38275 EEK väljaloositud |
Soetasin koidula eest pileteid, loodame siis nüüd õnnele  |
teema: Realiseerimine.com |
renux
vastuseid: 12
vaadatud: 9947
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.05.2009 16:48:37 pealkiri: Realiseerimine.com |
Sai sealt samuti üks läppar soetatud, tehing toimus käest -kätte... ostuga olen igati rahul + masinal on kehtiv garantii  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
renux
vastuseid: 841
vaadatud: 163802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2009 10:39:34 pealkiri: Combo (X6) |
Igati vastutulelik ja usaldusväärne tegelane
..ajan äri, teinekordki 8) |
teema: Kommenteerimine: Log |
renux
vastuseid: 112
vaadatud: 39756
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2009 12:22:53 pealkiri: Aipodo |
Usun, et mõlemad rahul... usaldusväärne tüüp  |
teema: Kommenteerimine: wfiles |
renux
vastuseid: 610
vaadatud: 118492
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2009 21:38:49 pealkiri: Nokia 5500D |
Kõik TIP-TOP, nii nagu lubatud sai  |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
renux
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2007 16:59:34 pealkiri: ThinkPad T60 |
jaahhh, aitas mind tulest välja, positiivne  |
teema: Kommenteerimine: kenno112 |
renux
vastuseid: 228
vaadatud: 58662
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.11.2006 01:18:17 pealkiri: Kommenteerimine: kenno112 |
positiivne äri kogemus  |
teema: Mac - PC failide transport |
renux
vastuseid: 33
vaadatud: 14785
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 04.12.2005 12:15:12 pealkiri: Mac - PC failide transport |
yahoo . .. . sain funksima, thx fedja  |
teema: Mac - PC failide transport |
renux
vastuseid: 33
vaadatud: 14785
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.12.2005 22:01:59 pealkiri: Mac - PC failide transport |
| kas võrgu (crossed) kaabliga ? |
teema: Mac - PC failide transport |
renux
vastuseid: 33
vaadatud: 14785
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.12.2005 21:39:15 pealkiri: Mac - PC failide transport |
heips,
oleks hädasti vaja MAC -st üks suuremat sorti fail (xxx.img) PC -se saada... kuda oleks see võimalik ?
tegemist on ühe isikliku dvdga mida ma idvd -ga kokku susserdasin. suurus 4,12gb
... |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
renux
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2005 16:48:25 pealkiri: xp pro oem |
väga rahul  |
teema: Kommenteerimine: Petroff |
renux
vastuseid: 28
vaadatud: 11489
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2005 14:42:21 pealkiri: korpus Q-TEC @500 |
äri sujus oivaliselt, välja arvatud minu hilinemine, tänan kannatuse eest  |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
renux
vastuseid: 447
vaadatud: 88461
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2005 14:35:49 pealkiri: HDD160GB @800 |
 |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
renux
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2005 23:12:15 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
 |
teema: LCD L1510S jama |
renux
vastuseid: 2
vaadatud: 1762
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.05.2005 13:30:18 pealkiri: LCD L1510S jama |
Et siis monitor on L1510S, peale igapäevast kasutamist järsku isend enam pilti ette ei võta
. . pildil jookseb ülevalt-alla mingi helepruunikas lai riba, ükski nupp ei reageeri . .. on kel ... |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
renux
vastuseid: 2592
vaadatud: 328484
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.04.2005 10:48:12 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
enne kasutasin omegat, hetkel on catalystid peal.
4356p 3Dmark03 http://service.futuremark.com/compare?2k3=3877492 |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
renux
vastuseid: 2592
vaadatud: 328484
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.04.2005 21:00:31 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| tegemist GeCube isendiga http://www.gecube.com/mbu/productCategory.php?proID=31 |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
renux
vastuseid: 2592
vaadatud: 328484
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.04.2005 20:06:28 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
3DMARK2001 14024p. http://service.futuremark.com/compare?2k1=8520736 def. kelladega 527/324
...imelik, ennem sain nii 4k vähem punkte kui nüüd  |
teema: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
renux
vastuseid: 884
vaadatud: 126344
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.03.2005 16:14:18 pealkiri: AMD Sempron Socket 754 overclocking |
VNF3-250, sempron 3100+ 1800Mhz @1980Mhz rohkem ei taha minna  |
teema: SATA probla.. |
renux
vastuseid: 8
vaadatud: 2017
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 15.03.2005 14:56:15 pealkiri: SATA probla.. |
sata kaablis oli kala . . . peale kaabli vahetust, kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: sacker |
renux
vastuseid: 161
vaadatud: 44195
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2005 17:31:13 pealkiri: Kommenteerimine: sacker |
igati  |
teema: SATA probla.. |
renux
vastuseid: 8
vaadatud: 2017
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 09.03.2005 15:49:43 pealkiri: SATA probla.. |
alguse werk nu, seal kus press DEL to SETUP ..
edit: probleem leidis lahenduse  |
teema: SATA probla.. |
renux
vastuseid: 8
vaadatud: 2017
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.03.2005 18:09:30 pealkiri: SATA probla.. |
seda nüüd kindlast, kuid asi kalab juba enne windooza bootimist  |
teema: SATA probla.. |
renux
vastuseid: 8
vaadatud: 2017
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 08.03.2005 17:42:14 pealkiri: SATA probla.. |
sai siis vahtatud emaplaat, prose.. arvuti käivitamisel jookseb pc koheselt peale riistvara tunnustamist kokku
möh, pikemal mõttlemisel ja uurimustööde käigus selgus, et kui võtta lahti m ... |
teema: Kommenteerimine: Audrix |
renux
vastuseid: 21
vaadatud: 9201
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2004 10:37:17 pealkiri: Kommenteerimine: Audrix |
minu vana video leidis uue omaniku, kõik sujus normaalselt  |
teema: Kommenteerimine: sur4er |
renux
vastuseid: 124
vaadatud: 26524
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2004 02:11:00 pealkiri: Kommenteerimine: sur4er |
sai siis ostetud videokaart, kaup vastas ootustele .. .. korralik ja aus müüja !  |
teema: Kommenteerimine: UkuS |
renux
vastuseid: 106
vaadatud: 30216
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2004 22:12:35 pealkiri: Kommenteerimine: UkuS |
Uku siin Uku seal Uku iga nurga peal .. . üldiselt väga "POSITIVE" ärikogemus antud isikuga  |
teema: Fotovõistlus V8: Päikeseloojang - HINDAMINE |
renux
vastuseid: 70
vaadatud: 20551
|
foorum: Fotograafia postitatud: 18.10.2004 10:19:35 pealkiri: Fotovõistlus V8: Päikeseloojang - HINDAMINE |
Wirx(Mckie)  |
teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
renux
vastuseid: 693
vaadatud: 179165
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 11.10.2004 00:54:20 pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid |
Compaq Evo N610c
P4 M 1.8GHz, 512MB RAM, 40GB HDD
ATI Mobility Radeon 7500 @3D mark 2001SE ~3657 punni, midagid moditud ple  |
teema: Kommenteerimine: madis |
renux
vastuseid: 89
vaadatud: 84209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.09.2004 17:10:14 pealkiri: Kommenteerimine: madis |
igati lahke vend
 |
teema: Kommenteerimine: Estnx |
renux
vastuseid: 240
vaadatud: 73892
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2004 12:41:23 pealkiri: Kommenteerimine: Estnx |
 |
teema: väikefirma teenindus "ruulib" |
renux
vastuseid: 32
vaadatud: 6900
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.02.2004 22:07:18 pealkiri: väikefirma teenindus "ruulib" |
egas, starman`i teenindus parem pole  |
| |