|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Ryffryder |
red_devil
vastuseid: 80
vaadatud: 15532
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2015 01:06:25 pealkiri: Kommenteerimine: Ryffryder |
Ostsin monitori, kõik läks hästi ja kaup aus  |
teema: Kommenteerimine: HoneyBear |
red_devil
vastuseid: 5
vaadatud: 1542
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2015 23:18:30 pealkiri: mobiiltelefon |
Müüs mobiiltelefoni mulle, Pärnus käest-kätte, igati positiivne kogemus  |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
red_devil
vastuseid: 448
vaadatud: 147521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2015 14:21:23 pealkiri: CPU jahuti |
| Jahuti toodi ilusti täna ära, et probleem on lahendatud. Aga siiski kokkulepitud ajaks kauba mitte toomine ja siis nädal aega PS'ide ignoreerimine pole õige käitumine. |
teema: Kommenteerimine: p33rs6 |
red_devil
vastuseid: 448
vaadatud: 147521
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2015 21:24:00 pealkiri: CPU jahuti |
| Pakkusin jahutile Zero Infinity Phantom Knight OK, tegin kohe ülekande ära ja lubas sama päeva õhtul see ära tuua, seda aga ta ei teinud. PS'idele et millal ta siis selle ära toob ei ole vastanu ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
red_devil
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685258
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.12.2013 19:09:20 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Nonii sain just jõuludeks xbox 360 S 4gb Kinecti ja Kinect Sportsiga. Kuna olen ainult Sony konsoole omanud, siis on see kõik veel alguses veidi harjumatu.
Mõned küsimused on, aga tekkinud:
- ... |
teema: Kommenteerimine: egertuts |
red_devil
vastuseid: 62
vaadatud: 16248
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2013 21:25:29 pealkiri: Kodukino |
| Ostsin kodukino süsteemi, pani selle ilusti posti ja kõik korralik! Hea tehing. |
teema: Kommenteerimine: Jackinthex |
red_devil
vastuseid: 175
vaadatud: 63785
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.08.2012 16:18:44 pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex |
Ostsin kõvaketta, kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: sdcclass |
red_devil
vastuseid: 4
vaadatud: 1055
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2012 22:41:17 pealkiri: Kommenteerimine: sdcclass |
Ostsin telefoni Samsung Galaxy S. Kõik korras ja asjalik müüja!  |
teema: Kommenteerimine: djerny |
red_devil
vastuseid: 28
vaadatud: 5798
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2011 20:31:28 pealkiri: M: dell inspiron 1525 |
| Müüsin talle läpaka Dell Inspiron 1525. Raha kandis ilusti üle ja kõik sujus hästi. Positiivne kogemus! |
teema: Kommenteerimine: vonets |
red_devil
vastuseid: 62
vaadatud: 20248
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2010 15:00:55 pealkiri: Kommenteerimine: vonets |
| Müüs Guitar Hero Aerosmithi kitarri (PS3), tõi ilusti kohale ja kõik hea! |
teema: Kommenteerimine: iDemon |
red_devil
vastuseid: 121
vaadatud: 43670
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.11.2010 21:36:56 pealkiri: Kommenteerimine: iDemon |
| Müüs PS3 mängu. Kõik hea. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 30.09.2009 17:12:32 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 12.02.2009 19:27:36 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui os ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
red_devil
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418559
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.01.2009 12:20:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Soovitage palun monitori kuni 3000 krooni.
Arvutit kasutan peamiselt netis surfamiseks, tekstitöötluseks ja filmide vaatamiseks, vahel ka mängimiseks - pildi/video töötlemisega ei tegele. Asjal ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.09.2008 17:21:03 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| cod 4 puhul saad teha split-screeni üksteise vastu - aga co-op missioone mu meelest ei ole |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
red_devil
vastuseid: 10475
vaadatud: 2418559
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.09.2008 13:09:57 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Mul läks just hiljuti vana ja hea crt monitor katki. Nüüd otsin asendust ja silma jäänud 2 monitori: Samsung T200 (~3,5k) ja T240HD (~7k), nüüd ei oskagi valida - kas odavam mis tundub igati ko ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.07.2008 15:24:12 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Mäletan, et mulle ka algul Resistance ei meeldinud - eelistasin teisi mänge (ostsin korraga ps3'ga mingi 4 mängu vms) aga nüüd hiljuti hakkasin uuesti mängima ja ei saagi käest panna. Pole kaua ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 19.07.2008 00:34:14 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
nõustun 'ga, PS konverents oli peajagu üle MS'i omast.
Sisukam, huvitavam ja üldmulje parem - rohkem vaeva nähtud ja pingutatud.
Aga eks ma ise ka veidi PS fännboi  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.07.2008 00:16:03 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Uues FW on see jama, et mängu ajal ei saa netti browsida, seda ma kõige enam ootasin ingame XMB-st.
Ninja Gaidenit mängides pidin mitu korda mängu kinni panema, siis walkthrough lugema ja siis uu ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.05.2008 12:09:42 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , garantii ei kehti siis, PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida, DVD ja Blu-Ray ka USA regiooniga ja mõndade üksikute PAL mängudega tekib jama siis kui üritad mängida SD teleriga (HD puhul pole s ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.05.2008 20:06:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Usa poodi laseb mul seb virtuaalkaardiga raha kanda, euroopa omasse mitte. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 04.05.2008 22:21:08 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Endal on Eye of Judgment täitsa olemas, väga kihvt mäng on - aga jah kuna kaarte kusagil Eestis ei müüda (mu teada) ning vahepeal sai endale mingid uuemad ps3 mängud soetatud, siis pole kaua aeg ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.04.2008 18:19:52 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kas mitte MGS-Online ei ole MGS4-ga kaasas, et tegemist ei ole eraldi ostetava mänguga? miskipärast oli selline mulje jäänud. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.04.2008 17:19:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , mul tuli kohe |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 11.04.2008 12:15:37 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
movietyme.com enam ei saada Eestisse
möhh, see oli kõige odavam muidu - eks peab dvdboxoffice'it uuesti kasutama |
teema: Kommenteerimine: BrokenBone |
red_devil
vastuseid: 0
vaadatud: 1415
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2008 19:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: BrokenBone |
Vahetasime PS3 mänge. Oli õigel ajal õiges kohas - igati positiivne kogemus  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
red_devil
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931
|
foorum: Kujundamine postitatud: 07.04.2008 15:41:09 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
suured suured tänud  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.03.2008 17:58:15 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, kõik kaasas, aga tuleb välja et mõnes poes on ka:
ma olen mõlemas onoffis ja kaubamajas näinud seda muidu...
kui paar kuud tagasi otsisin seda mängu siis ei leidnud kusagilt, eks nüüd ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.03.2008 14:52:57 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , poodides ma pole näinud müügil, seepärast tellisin siit: www.movietyme.com, on ka müügil www.dvdboxoffice.com (mõlemal free shipping Eestisse) |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.02.2008 20:15:17 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, uuu vibu ja tissidega pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu? |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.02.2008 19:55:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 25.01.2008 17:50:59 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
mulle jättis ka DMC4 demo positiivse mulje, kui vaba raha tekib lähiajal siis ilmselt tellin omale  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 09.01.2008 00:28:45 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
, mina kasutan seokest programi nagu TVersity (www.tversity.com) loob media serveri ja PS3 tunneb selle ilusti ära.
Sama programm saab ka transcode'ida filme - ehk saadab ka filme mis lihtsalt USB p ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 06.01.2008 15:37:16 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Aga mõndade PS3 mängudega tekib probleem, kui tahad tava teleriga mängida. Tean omast kogemusest . Asi siis süsteemi erinevustes PAL ja NTSC.
Enamus mänge siiski töötavad kuid mõndadega ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.01.2008 01:01:12 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , seal ju enamustel asjadel free shipping, milleks kedagi teist oodata? |
teema: Kommenteerimine: Relic |
red_devil
vastuseid: 20
vaadatud: 10257
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2008 18:41:54 pealkiri: Kommenteerimine: Relic |
Vahetasime PS3 mänge.
Tuli õigeks ajaks kohale täpselt nii nagu lubas. Igati positiivne kogemus  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.12.2007 03:07:31 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , Olen motorstormi mänginud päris palju - Dirt aga siiski omab |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.12.2007 02:45:04 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
http://bestof.ign.com/2007/ps3/7.html
Ma ei saa aru - mis selles motorstormis nii head on? Dirt on ju igas mõttes üle: parem graafika, auto juhitavus on reaalsem, suurem auto valik jne.
Minu arvat ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 26.12.2007 16:39:24 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Sain jõuludeks endale ES4 Oblivion (Pal) aga kui proovin mängida seda mu ps3 (NTSCJ) peal tuleb ette mingi tekst "It cannot be played at current settings" vms.
Google'dades sain aru, et probleem on ... |
teema: Kommenteerimine: MelesMeles |
red_devil
vastuseid: 267
vaadatud: 75288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.12.2007 17:38:18 pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles |
Ostsin talt kontserdi pileti, maksin ette ja saatis mulle postiga. Kõik jõudis ilusti õigeks ajaks kohale. Igati positiivne kogemus  |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 10.12.2007 20:19:49 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
küsimus:
kas osta tony hawk proving ground v skate...
rohkem küsimus siis skate'i kohta...kui õudne asi siis ikka on???
Mõlemad demod psn-is olemas. Mulle meeldis skate igastähes rohkem - aga ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.12.2007 18:08:59 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
...
Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält.
Plaanis uuesti konsool osta, nüüd on kerge dilemma, et kumb valida, kas Xbox 360 või PS3 ..
Aga hea küll, teie, kes te olete oma ... |
teema: iPod |
red_devil
vastuseid: 2774
vaadatud: 735505
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 06.12.2007 21:06:34 pealkiri: iPod |
Mõtlesin USA-st tellida endale iPod nano 3. generatsioon.
Need on seal palju odavamad, eriti arvestades praegust dollari kurssi. Kas keegi teist on tellinud, oskab äkki mõnda neti poodi soovitada ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 03.12.2007 22:58:13 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim...
Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle vä ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 02.10.2007 23:09:45 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
ja oskab ehk keegi öelda, kus on R3 ja L3 nupud, saaks lihtsamalt zoomida...R1 ja R2 on ju ainult???
R3 on kui vajutad parema kangi alla, L3 vasak kang (no need kangid millega liigud peamiselt - t ... |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
red_devil
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931
|
foorum: Kujundamine postitatud: 12.09.2007 17:45:44 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Sooviksin punast kuradit, pigem selline nunnu või kaval - mitte kuri
ette tänades
uppin
lisan veel et tal võiks karate kimono seljas olla või midagi taolist  |
teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
red_devil
vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931
|
foorum: Kujundamine postitatud: 09.09.2007 00:42:54 pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused) |
Sooviksin punast kuradit, pigem selline nunnu või kaval - mitte kuri
ette tänades  |
teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
red_devil
vastuseid: 2339
vaadatud: 643537
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 20.08.2007 13:50:40 pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid) |
Minu tagasihoidlik kollektsioon:
Playstation 3 (PS3)
PS3 (60gb), 2 sixaxis pulti
Resistance: Fall of Man
Ninja Gaiden Sigma
Fight Night Round 3
NBA Street Homecourt
Playstation (PSX)
PSX, ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.07.2007 13:53:02 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| , suur tänu selle info eest - saan aru, et probleem on ainult pal mängude mängimisel ntsc süsteemiga (+ siis veel ps1/2 mängude regioon ja filmide reg); seljuhul USA-st tellitud mängudega ei pea ... |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
red_devil
vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.07.2007 12:21:15 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
Sõbrale poes (jaapanis) väideti küll, et jaapani ps3 ei tööta euroopa televiisoriga - mingi süsteemi viga
http://www.joystiq.com/2007/05/07/ps3-is-region-free-but-theres-a-hi-def-catch/
ke ... |
| |