Avaleht
otsing leidis 62 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Ryffryder
red_devil

vastuseid: 80
vaadatud: 15532

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.11.2015 01:06:25   pealkiri: Kommenteerimine: Ryffryder
Ostsin monitori, kõik läks hästi ja kaup aus icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: HoneyBear
red_devil

vastuseid: 5
vaadatud: 1542

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2015 23:18:30   pealkiri: mobiiltelefon
Müüs mobiiltelefoni mulle, Pärnus käest-kätte, igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
red_devil

vastuseid: 448
vaadatud: 147521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2015 14:21:23   pealkiri: CPU jahuti
Jahuti toodi ilusti täna ära, et probleem on lahendatud. Aga siiski kokkulepitud ajaks kauba mitte toomine ja siis nädal aega PS'ide ignoreerimine pole õige käitumine.
  teema: Kommenteerimine: p33rs6
red_devil

vastuseid: 448
vaadatud: 147521

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.06.2015 21:24:00   pealkiri: CPU jahuti
Pakkusin jahutile Zero Infinity Phantom Knight OK, tegin kohe ülekande ära ja lubas sama päeva õhtul see ära tuua, seda aga ta ei teinud. PS'idele et millal ta siis selle ära toob ei ole vastanu ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
red_devil

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685258

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.12.2013 19:09:20   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Nonii sain just jõuludeks xbox 360 S 4gb Kinecti ja Kinect Sportsiga. Kuna olen ainult Sony konsoole omanud, siis on see kõik veel alguses veidi harjumatu.
Mõned küsimused on, aga tekkinud:
- ...
  teema: Kommenteerimine: egertuts
red_devil

vastuseid: 62
vaadatud: 16248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2013 21:25:29   pealkiri: Kodukino
Ostsin kodukino süsteemi, pani selle ilusti posti ja kõik korralik! Hea tehing.
  teema: Kommenteerimine: Jackinthex
red_devil

vastuseid: 175
vaadatud: 63785

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.08.2012 16:18:44   pealkiri: Kommenteerimine: Jackinthex
Ostsin kõvaketta, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sdcclass
red_devil

vastuseid: 4
vaadatud: 1055

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2012 22:41:17   pealkiri: Kommenteerimine: sdcclass
Ostsin telefoni Samsung Galaxy S. Kõik korras ja asjalik müüja! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: djerny
red_devil

vastuseid: 28
vaadatud: 5798

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2011 20:31:28   pealkiri: M: dell inspiron 1525
Müüsin talle läpaka Dell Inspiron 1525. Raha kandis ilusti üle ja kõik sujus hästi. Positiivne kogemus!
  teema: Kommenteerimine: vonets
red_devil

vastuseid: 62
vaadatud: 20248

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2010 15:00:55   pealkiri: Kommenteerimine: vonets
Müüs Guitar Hero Aerosmithi kitarri (PS3), tõi ilusti kohale ja kõik hea!
  teema: Kommenteerimine: iDemon
red_devil

vastuseid: 121
vaadatud: 43670

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.11.2010 21:36:56   pealkiri: Kommenteerimine: iDemon
Müüs PS3 mängu. Kõik hea.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 30.09.2009 17:12:32   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, huvi pärast küsin, et palju maksid nende eest ja kust tellisid?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 12.02.2009 19:27:36   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, Amazon.co.uk on Euroopa ehk peaks kehtima garantii, Sony'l see poliitika regioonide kaupa. Mine mõnda ametlikku sony poodi ja nad peaksid selle parandusse saatma. Probleemid garantiiga, siis kui os ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
red_devil

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418559

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.01.2009 12:20:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Soovitage palun monitori kuni 3000 krooni.
Arvutit kasutan peamiselt netis surfamiseks, tekstitöötluseks ja filmide vaatamiseks, vahel ka mängimiseks - pildi/video töötlemisega ei tegele. Asjal ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.09.2008 17:21:03   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
cod 4 puhul saad teha split-screeni üksteise vastu - aga co-op missioone mu meelest ei ole
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
red_devil

vastuseid: 10475
vaadatud: 2418559

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.09.2008 13:09:57   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Mul läks just hiljuti vana ja hea crt monitor katki. Nüüd otsin asendust ja silma jäänud 2 monitori: Samsung T200 (~3,5k) ja T240HD (~7k), nüüd ei oskagi valida - kas odavam mis tundub igati ko ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.07.2008 15:24:12   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Mäletan, et mulle ka algul Resistance ei meeldinud - eelistasin teisi mänge (ostsin korraga ps3'ga mingi 4 mängu vms) aga nüüd hiljuti hakkasin uuesti mängima ja ei saagi käest panna. Pole kaua ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 19.07.2008 00:34:14   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
nõustun 'ga, PS konverents oli peajagu üle MS'i omast.
Sisukam, huvitavam ja üldmulje parem - rohkem vaeva nähtud ja pingutatud.
Aga eks ma ise ka veidi PS fännboi icon_lol.gif icon_razz.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.07.2008 00:16:03   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Uues FW on see jama, et mängu ajal ei saa netti browsida, seda ma kõige enam ootasin ingame XMB-st.
Ninja Gaidenit mängides pidin mitu korda mängu kinni panema, siis walkthrough lugema ja siis uu ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.05.2008 12:09:42   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, garantii ei kehti siis, PAL ps2 ja ps1 mänge ei saa mängida, DVD ja Blu-Ray ka USA regiooniga ja mõndade üksikute PAL mängudega tekib jama siis kui üritad mängida SD teleriga (HD puhul pole s ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.05.2008 20:06:31   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Usa poodi laseb mul seb virtuaalkaardiga raha kanda, euroopa omasse mitte.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 04.05.2008 22:21:08   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Endal on Eye of Judgment täitsa olemas, väga kihvt mäng on - aga jah kuna kaarte kusagil Eestis ei müüda (mu teada) ning vahepeal sai endale mingid uuemad ps3 mängud soetatud, siis pole kaua aeg ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.04.2008 18:19:52   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas mitte MGS-Online ei ole MGS4-ga kaasas, et tegemist ei ole eraldi ostetava mänguga? miskipärast oli selline mulje jäänud.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.04.2008 17:19:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, mul tuli kohe
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 11.04.2008 12:15:37   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
movietyme.com enam ei saada Eestisse icon_sad.gif
möhh, see oli kõige odavam muidu - eks peab dvdboxoffice'it uuesti kasutama
  teema: Kommenteerimine: BrokenBone
red_devil

vastuseid: 0
vaadatud: 1415

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2008 19:52:34   pealkiri: Kommenteerimine: BrokenBone
Vahetasime PS3 mänge. Oli õigel ajal õiges kohas - igati positiivne kogemus thumbs_up.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
red_devil

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 07.04.2008 15:41:09   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
suured suured tänud thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.03.2008 17:58:15   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, kõik kaasas, aga tuleb välja et mõnes poes on ka:


ma olen mõlemas onoffis ja kaubamajas näinud seda muidu...
kui paar kuud tagasi otsisin seda mängu siis ei leidnud kusagilt, eks nüüd ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.03.2008 14:52:57   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, poodides ma pole näinud müügil, seepärast tellisin siit: www.movietyme.com, on ka müügil www.dvdboxoffice.com (mõlemal free shipping Eestisse)
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.02.2008 20:15:17   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, uuu vibu ja tissidega icon_lol.gif pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu?
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.02.2008 19:55:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 25.01.2008 17:50:59   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
mulle jättis ka DMC4 demo positiivse mulje, kui vaba raha tekib lähiajal siis ilmselt tellin omale icon_smile.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 09.01.2008 00:28:45   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, mina kasutan seokest programi nagu TVersity (www.tversity.com) loob media serveri ja PS3 tunneb selle ilusti ära.
Sama programm saab ka transcode'ida filme - ehk saadab ka filme mis lihtsalt USB p ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 06.01.2008 15:37:16   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Aga mõndade PS3 mängudega tekib probleem, kui tahad tava teleriga mängida. Tean omast kogemusest icon_cry.gif. Asi siis süsteemi erinevustes PAL ja NTSC.
Enamus mänge siiski töötavad kuid mõndadega ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.01.2008 01:01:12   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, seal ju enamustel asjadel free shipping, milleks kedagi teist oodata?
  teema: Kommenteerimine: Relic
red_devil

vastuseid: 20
vaadatud: 10257

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2008 18:41:54   pealkiri: Kommenteerimine: Relic
Vahetasime PS3 mänge.
Tuli õigeks ajaks kohale täpselt nii nagu lubas. Igati positiivne kogemus thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.12.2007 03:07:31   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, Olen motorstormi mänginud päris palju - Dirt aga siiski omab
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.12.2007 02:45:04   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
http://bestof.ign.com/2007/ps3/7.html
Ma ei saa aru - mis selles motorstormis nii head on? Dirt on ju igas mõttes üle: parem graafika, auto juhitavus on reaalsem, suurem auto valik jne.
Minu arvat ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 26.12.2007 16:39:24   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Sain jõuludeks endale ES4 Oblivion (Pal) aga kui proovin mängida seda mu ps3 (NTSCJ) peal tuleb ette mingi tekst "It cannot be played at current settings" vms.
Google'dades sain aru, et probleem on ...
  teema: Kommenteerimine: MelesMeles
red_devil

vastuseid: 267
vaadatud: 75288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.12.2007 17:38:18   pealkiri: Kommenteerimine: MelesMeles
Ostsin talt kontserdi pileti, maksin ette ja saatis mulle postiga. Kõik jõudis ilusti õigeks ajaks kohale. Igati positiivne kogemus icon_smile.gif
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.12.2007 20:19:49   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
küsimus:
kas osta tony hawk proving ground v skate...
rohkem küsimus siis skate'i kohta...kui õudne asi siis ikka on???
Mõlemad demod psn-is olemas. Mulle meeldis skate igastähes rohkem - aga ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.12.2007 18:08:59   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu

...
Ja kuidas on PS3 müraga? Xbox 360 teeb jubedat häält.
Plaanis uuesti konsool osta, nüüd on kerge dilemma, et kumb valida, kas Xbox 360 või PS3 ..

Aga hea küll, teie, kes te olete oma ...
  teema: iPod
red_devil

vastuseid: 2774
vaadatud: 735505

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 06.12.2007 21:06:34   pealkiri: iPod
Mõtlesin USA-st tellida endale iPod nano 3. generatsioon.
Need on seal palju odavamad, eriti arvestades praegust dollari kurssi. Kas keegi teist on tellinud, oskab äkki mõnda neti poodi soovitada ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 03.12.2007 22:58:13   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
... Ja kas keegi on mänginud fight night kolme? On hea, tasub soetada? Tahaks sellist mängu, mida oleks kahekesi lõbus toksida. Arvan, et see parim...
Fight Night Round 3 täitsa olemas. Mulle vä ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 02.10.2007 23:09:45   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu

ja oskab ehk keegi öelda, kus on R3 ja L3 nupud, saaks lihtsamalt zoomida...R1 ja R2 on ju ainult???
R3 on kui vajutad parema kangi alla, L3 vasak kang (no need kangid millega liigud peamiselt - t ...
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
red_devil

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 12.09.2007 17:45:44   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Sooviksin punast kuradit, pigem selline nunnu või kaval - mitte kuri

ette tänades icon_wink.gif
uppin
lisan veel et tal võiks karate kimono seljas olla või midagi taolist icon_smile.gif
  teema: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
red_devil

vastuseid: 4216
vaadatud: 1306931

sõnumfoorum: Kujundamine   postitatud: 09.09.2007 00:42:54   pealkiri: Kuidas Teie näeksite välja multikategelasena? [laurx 30.11.2024] (originaalsed Flacko joonistused)
Sooviksin punast kuradit, pigem selline nunnu või kaval - mitte kuri

ette tänades icon_wink.gif
  teema: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
red_devil

vastuseid: 2339
vaadatud: 643537

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 20.08.2007 13:50:40   pealkiri: [MUU] Kui suur on Teie mängukollektsioon? (ainult originaalid)
Minu tagasihoidlik kollektsioon:

Playstation 3 (PS3)
PS3 (60gb), 2 sixaxis pulti
Resistance: Fall of Man
Ninja Gaiden Sigma
Fight Night Round 3
NBA Street Homecourt

Playstation (PSX)
PSX, ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.07.2007 13:53:02   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
, suur tänu selle info eest - saan aru, et probleem on ainult pal mängude mängimisel ntsc süsteemiga (+ siis veel ps1/2 mängude regioon ja filmide reg); seljuhul USA-st tellitud mängudega ei pea ...
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
red_devil

vastuseid: 21795
vaadatud: 3917714

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.07.2007 12:21:15   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Sõbrale poes (jaapanis) väideti küll, et jaapani ps3 ei tööta euroopa televiisoriga - mingi süsteemi viga
http://www.joystiq.com/2007/05/07/ps3-is-region-free-but-theres-a-hi-def-catch/
ke ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.