Avaleht
otsing leidis 243 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia Mobiilne Internet
raull

vastuseid: 5654
vaadatud: 1474270

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 05.09.2025 07:06:44   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
Telia ja Ameerika regiooni telefon.

Kas keegi on suutnud Telian ära moosida, et nad lubaksid USA regiooni telefonil VOLTE ja VoWifi?

Tehniline tugi väidab, et ei saa, mis ei ole tõsi.

Elis ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
raull

vastuseid: 3379
vaadatud: 983863

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.09.2025 06:54:37   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Mis pakkumisi te viimasel ajal olete Elisast saanud ületulemikseks?

Mulle hetkel pakuti 10,99 50gb internetti ja 11,99 150gb.
  teema: Elisa mobiilne internet
raull

vastuseid: 11802
vaadatud: 2680913

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.05.2023 20:21:44   pealkiri: Elisa mobiilne internet
Tallinnas Fold4 ja 5G pidevalt ees. Ei pea kuuma andma.

Ma pole Nõmmel veel kordagi 5G näinud S23'ga.

Cellmapper ka näitab, et pole midagi loota.
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
raull

vastuseid: 3379
vaadatud: 983863

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 16.10.2021 11:47:45   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
, restardi tegid ikka telefonile? icon_smile.gif

Aga kui ei tööta siis ka, kui esimest korda s10e aktiveerisin, ei hakanud ka kohe tööle, mingi spets helistas tagasi, näppis miskit, ütles proovi nüüd ...
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
raull

vastuseid: 3379
vaadatud: 983863

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 10.10.2021 13:55:14   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
, ilusti töötab. Telefonis ikka linnuke pandud, et tee kõnesi vowifi abil?

Kõik linnukesed on olemas, eks tuleb siis Elisasse otse kurta.
  teema: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
raull

vastuseid: 3379
vaadatud: 983863

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 09.10.2021 00:28:52   pealkiri: Elisa (üldine bränd, press ja teenindus)
Kas kellelgi on VoWiFi teenus töötamas?

Küsimise peale lülitati numbritele teenus sisse, iseteeninduses on näha, et on sees aga seadmed ei taha VoWifi kõnesid endiselt teha. Telefonides on wi ...
  teema: Telia Eesti
raull

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279233

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.09.2021 13:36:24   pealkiri: Telia Eesti
, Minu teada sama mahuga teenust kõrgema hinnaga ei pakutud... pakuti suuremat mahtu kõrgema paketi hinnaga millele tehti eraldi soodushind.
Aga liikumine aitab.

Mulle helistati juba nädal taga ...
  teema: Telia Eesti
raull

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279233

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.09.2021 23:47:16   pealkiri: Telia Eesti
Mul on ka diil 4.99 pakett. Pakuti 40% hinnatõusu jättes kogu teenuse täpselt samaks. Mitte, et hindu ei võiks tõsta aga 40% korraga tundub natuke palju. Sinna juurde käis veel telefonis tekst, ...
  teema: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
raull

vastuseid: 44
vaadatud: 22659

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 09.07.2020 11:55:12   pealkiri: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
Optika otse Unifi SFP'sse pidi töötama operaatorite puhul kelle jaoks on sobiv PON olemas, ning kus operaator kasutab MAC aadressi authenticationi jaoks. Kasutajad muutsid sel juhul ära UBNT SFP po ...
  teema: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
raull

vastuseid: 44
vaadatud: 22659

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.07.2020 19:11:29   pealkiri: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
Miks sul on vaja lisaseade osta ja voolu tarbimas hoida, kui sa ei vaja seda (Inteno antud juhul)?

See pole just väga roheline ega mõttekas ka rahakotile.
  teema: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
raull

vastuseid: 44
vaadatud: 22659

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.07.2020 15:52:09   pealkiri: Inteno DG400P ja Unifi Dream Machine Pro
Mul on ka DG400P taga UDM Pro ja kõik töötab ilusti. Kohe, kui õnnestub vabaneda DSL'st võtaksin Inteno vahelt ära. UBNT foorumis on osadel õnnestunud isegi eraldi ONT'st vabaneda ja optiline k ...
  teema: Telia TV
raull

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181082

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.02.2020 00:52:31   pealkiri: Telia TV
Parun, kuidas sa Magic Remote tööle said?

Ma oma telekaga ei ole saanud seda tööle kuidagi.

Arris 5305 pult on paras õudusunenägu.
Patareid saavad pidevalt tühjaks. Umbes nii 2 nädalat ...
  teema: 10» OT: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
raull

vastuseid: 3132
vaadatud: 1192112

sõnumfoorum: Töövahendus   postitatud: 18.02.2020 23:39:52   pealkiri: Ekraan katki? - Ekraanide tellimine, vahetus [Telefonid,Tabletid]
Galaxy S8 esiklaasi ja tagumise kaane vahetus?

Värv sinine.
  teema: Telia VoLTE
raull

vastuseid: 134
vaadatud: 51037

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.02.2020 23:43:51   pealkiri: Telia VoLTE
Kas te olete ise testinud, et Telia VoWifi välismaal ei tööta?

Novembris Malaisias ja Tais käies töötas ta mul 24/7.

Tegin teiselt telefonilt, kus oli kohalik 4g kaart sees hotspoti rääk ...
  teema: Telia Eesti
raull

vastuseid: 9969
vaadatud: 2279233

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 22.11.2019 09:58:27   pealkiri: Telia Eesti
Kas keegi oskab öelda, kuidas Telias toimub VoWifi kõnede hinnastamine välismaal olles?

Telia lehel on kirjas, et VoWifi kõned töötavad ainult Eestis, mis ei ole tõsi. Reaalselt töötavad n ...
  teema: Telerite üldteema
raull

vastuseid: 19211
vaadatud: 4909627

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.06.2015 22:23:26   pealkiri: Telerite üldteema
Lg selle aasta telekatel on peal webos 2, mis on väidetavalt palju kiirem. Vanematele (LB seeria) tuleb mingi kiirust parandav uuendus kunagi osade veebilehtede järgi.

Kasutan igapäevaselt web ...
  teema: EMT on käivitanud üle Eesti juba kolmsada 4G tugijaama
raull

vastuseid: 20
vaadatud: 4686

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 18.01.2013 19:26:33   pealkiri: EMT on käivitanud üle Eesti juba kolmsada 4G tugijaama
Probleem on meil pigem konkurentsi puudumine.

Soomes on minuteada vähemalt 3 töötavad 4G võrku, meil on vaid EMT olnud siiani.

Praegu on 4G segmendis hinnasõda pidamata olnud.

Kui Tele2 ...
  teema: EURONICS
raull

vastuseid: 1878
vaadatud: 753265

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.08.2012 17:44:12   pealkiri: EURONICS
Spezz nad peavad sul toote kas parandama või asendama (samaväärsega olenemata toote hetke turuhinnast).

Erandjuhtudel võib "lepingust taganeda", mille puhul siis tagastatakse ostuhind ning juhu ...
  teema: EURONICS
raull

vastuseid: 1878
vaadatud: 753265

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 03.08.2012 00:07:35   pealkiri: EURONICS
Kirjutasin mõned kuud tagasi siin kiudas Euronics ei soovinud vigast välist HDD välja vahetada vaid üritas ostuhinda tagasi maksta.

Ma ei olnud sellega rahul, kuna Võlaõigusseaduse järgi on ...
  teema: Askur Alas: Eesti Interneti SA vajab Heraklest (lisatud küsitlus!)
raull

vastuseid: 240
vaadatud: 61208

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 04.05.2012 13:11:41   pealkiri: Askur Alas: Eesti Interneti SA vajab Heraklest (lisatud küsitlus!)
Kogu siinolevas teemas ja üldse meedias keskendutakse liiga palju esinduskuludele, mida peetakse vahel ekslikult põhjendamatuks. Igal ettevõttel on neid kulusid vähemal või suuremal määral.

...
  teema: EURONICS
raull

vastuseid: 1878
vaadatud: 753265

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.03.2012 01:46:01   pealkiri: EURONICS
WerteX esimese asjana pakuti ostuhinna ulatuses uut kõvaketast ja hiljem raha tagasi lihtsalt.

Eks peab nendega veel vaidlema, neil oma pretensioonide esitamise tingimustes kirjas: "2. Pretensioon ...
  teema: EURONICS
raull

vastuseid: 1878
vaadatud: 753265

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.03.2012 22:18:23   pealkiri: EURONICS
Hoiatus!

Ärge viige Euronicsisse tagasi ühtegi rikki läinud "odaval ajal" ostetud kõvaketast või ühtegi muud toodet mille hind on tõusnud ostuhetkest alates.

Kasutage selle asemel tootja ...
  teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
raull

vastuseid: 427
vaadatud: 100745

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.12.2008 20:05:17   pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?

Kui kiire see on praegusel ajal?

Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega.
  teema: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
raull

vastuseid: 427
vaadatud: 100745

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.08.2008 21:32:01   pealkiri: Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused
Storage cardi pealt jooksevad mõned programmid märgatavalt aeglasemalt.

Ise hoian kõiki programme telefoni enda mälus ning kasutajafaile mälukaardil.
  teema: Elisa levi osutus Tallinnas parimaks
raull

vastuseid: 44
vaadatud: 22331

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 18.07.2008 16:49:14   pealkiri: Elisa levi osutus Tallinnas parimaks
Ma ei usu, et selline mõõtmine kõige adekvaatsem on.

Suured teed oskavad kõik ära katta korralikult. Nad oleksid võinud liikuda vähe ka väiksematel tänavatel, magalarajoonide sees. Samuti ...
  teema: Skype pakub ülisoodsaid pakette kõnedeks tavatelefonidele üle maailma
raull

vastuseid: 14
vaadatud: 9052

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 27.04.2008 12:12:13   pealkiri: Skype pakub ülisoodsaid pakette kõnedeks tavatelefonidele üle maailma
Pro on endiselt olemas ning kes soovib saab seda edasi kasutada ning Pro'd on ka võimalik endiselt osta.

Vahe on selles, et Pro's kehtis kõnedele antud riigi sees ning Pro kõnedele rakendus kõn ...
  teema: Beesting
raull

vastuseid: 429
vaadatud: 124851

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 08.01.2008 01:04:51   pealkiri: Beesting
Peebu asjad on GNT'st pärit, nad võivad saada aidata.

Proovi kõigepealt ka Beestingusse endasse helistada.
  teema: Beesting
raull

vastuseid: 429
vaadatud: 124851

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.12.2007 03:30:53   pealkiri: Beesting
Kurb uudis.

Enam pole kohta kuhu masinat remonti viia ning laua masin pidi ka just praegu sussid püsti viskama, mis on seal kunagi aastaid tagasi kokku pandud.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.11.2007 20:14:46   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kas teil on ka mingi probleem hetkel rahvusvahelise neti ühendusega?

Mul on täna täiesti võimatu ligipääseda näiteks www.youtube.com lehele.

Samas proovisin üle EMT 3G töötas sait lait ...
  teema: Nokia N80
raull

vastuseid: 130
vaadatud: 36944

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 26.10.2007 08:45:38   pealkiri: Nokia N80
Minul õnnestus küll see 5.0719.0.2 ilma ühtegi mureta ära installida.

Arvuti ei ole mitte midagi erilist, vaata profiilist.
  teema: Nokia tutvustas N810 Internet Tablet'it
raull

vastuseid: 25
vaadatud: 14307

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 21.10.2007 01:05:57   pealkiri: Nokia tutvustas N810 Internet Tablet'it
See asi tundub märksa parem olevat kui vana N800 oli.

Lühikese proovimise peale ütleks järgmist:
* Käes istub paremini
* chattimiseks on klaviatuur parem kui tippimine ekraanile
* menüü t ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 12.10.2007 20:58:52   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Väga tore oleks kui Starman selle kohta mingi ametliku statemendi teeks, mitte me ei kuuleks seda siin foorumis kelleltki.

Alati on kasulik aus olla ning probleemidest rääkida, kui need on prakt ...
  teema: Nokia N80
raull

vastuseid: 130
vaadatud: 36944

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.09.2007 22:58:51   pealkiri: Nokia N80
Kuidas saan ma telefoni panna näitama viimase kõne maksumust (kõne lõpetamisel näiteks)? Aega näitab, aga raha mitte. Teine probleem veel, et kärjeinfo ainult vilksatab korra ekraanil. Kuidas s ...
  teema: Nokia N80
raull

vastuseid: 130
vaadatud: 36944

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 31.07.2007 19:40:01   pealkiri: Nokia N80
Avastasin mõniaeg tagasi, et N95 jaoks toodetud Nokia Maps töötab suht koht edukalt ka teiste S60 v3 telefonide peal.

Kasutasin seda reisil läbi Euroopa ning ühendasin bluetoothi abil ta GPS'g ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 23.01.2007 21:42:40   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kell 11 umbes kadus vool ja siis kohe ka TV3 pilt, ilgelt lahe säästutelevisioon.

Vähemalt on näha, et starman pidas upsidelt tunni vastu, mille jooksul enamus vooluprobleeme lahenduse saavad. ...
  teema: Nokia N80
raull

vastuseid: 130
vaadatud: 36944

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 27.12.2006 23:24:16   pealkiri: Nokia N80
Kuidas teie telefonidel leviga on?

Minu oma omab suht nõrka levi, näha maal liikudes, kus eelmine telefon k750i ilusti töötas aga N80'ga jääb hätta või levi puudub sootuks.
  teema: Nokia N80
raull

vastuseid: 130
vaadatud: 36944

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.11.2006 19:10:20   pealkiri: Nokia N80
Tal on SIP protikolli tugi sees, selle pärast maybe ka internet editioniks kutsuvad.

Iseenesest oleks huvitav seda proovida aga eelise saab ainult siis kui teha palju kaugekõnesid või helsitada ...
  teema: Kommenteerimine: innar88
raull

vastuseid: 2
vaadatud: 2321

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.10.2006 14:34:05   pealkiri: Kommenteerimine: innar88
Müüsin telefoni.

Kõik läks nagu kokkulepitud.
  teema: Kommenteerimine: heiki123
raull

vastuseid: 44
vaadatud: 20575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2006 18:44:30   pealkiri: Kommenteerimine: heiki123
Pidi ostma:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=277719&highlight=

Kuid hiljem:
kellelt: heiki123
kellele: raull
postitatud: 04.10.2006 21:46
pealkiri: Re: k750i saada edasi ...
  teema: Skype üldteema
raull

vastuseid: 6915
vaadatud: 1491138

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 25.07.2006 13:48:26   pealkiri: Skype üldteema
Mul kaovad Live Messengeril kontaktide grupid vahelduve eduga ära, igastahes tundub, et MSN on omadega vaikselt allamäge kõndinud, kvaliteedi osas.

Kui paljud tuttavad ainult seda ei kasutaks si ...
  teema: Sony Ericsson K750i
raull

vastuseid: 1499
vaadatud: 328323

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.05.2006 12:13:49   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Mulle tundub, et uue softiga on muudetud white balance default väärtust.

Pildid on nüüd märksa heledamad ja heledust on ülevõimendatud.

Igastahes normaalsed pildid sai kui white balance ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.05.2006 15:04:52   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ma nii mõnegi tuttava juures seda vaadanud ja pole küll erinevust märganud.
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.05.2006 13:55:07   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Seda ma tean jah hetkel ka kuid sama IP.

Starman võiks DigiTV kvaliteedi korda teha (tõsta stream 3,5mbit pealt ülespoole või minna mpeg4'le üle) siis oleks see asi veel väga bro, hetkel pole ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 19.05.2006 13:47:27   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Kuidas VIP kolmikul IP'ga oli, kas staatiline või dünaamiline?
Ei leidnud selle kohta midagi tarka Starmani veebist.

Mõtlen tõsiselt, et peaks võtma kui 1mb up on.

Kokkuvõtted tuleb VIP k ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.05.2006 18:32:58   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Muide kas teil hetkel ühendus töötab?
Mul mustamäel ühendus läinud, telefoni pole.
Modem ei saa ühendust Starmani seadmetega. Ei viitsi helpdeski ka helistada, kuna Starman ei oma tasuta num ...
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
raull

vastuseid: 23208
vaadatud: 5775366

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.05.2006 13:10:51   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Ma ka mõtlen, et peaks vaikselt ärakolima kui Starman mõnenädalajooksul midagi ette ei võta.

Ainuke mure on see, et telekapilti peab neilt sel juhul jääma endiselt ostma, mis just samuti ei ...
  teema: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
raull

vastuseid: 7
vaadatud: 4421

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 29.04.2006 14:53:10   pealkiri: Mobiili roamingkõnede hinna vähendamine
Väike update siia teemasse.

Nimelt numbripäringu veebi info kohaselt on SkypeIN Eesti number Elioni võrgus ja teatavasti on EMT klientidel kõnede suunamine Elioni tasuta, seega kukub hind veidi ...
  teema: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop :: Sülearvutid
raull

vastuseid: 303
vaadatud: 133485

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.04.2006 22:59:41   pealkiri: Ülevaade: Odavklassi laptop vs äriklassi laptop
Teen väikese update sellele postile.

Nimelt kasutasin kuni selle nädala laguseni Aceri TM 4000 seeria arvutit millega olin üldiselt rahul, kõik nagu töötas ja midagi jama ei olnud, mis otsese ...
  teema: Sony Ericsson K750i
raull

vastuseid: 1499
vaadatud: 328323

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 20.04.2006 12:15:23   pealkiri: Sony Ericsson K750i
Kuidas kvaliteet sellel asjal on?
Kas kinnitub riiete külge hästi?

Ma mõtlen endale ka osta seda orig kõrvaklapid ei taha üldse peas püsida.
  teema: Telia TV
raull

vastuseid: 59373
vaadatud: 14181082

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 20.04.2006 09:31:34   pealkiri: Telia TV
Ma arvutasin ja sain palju suurema tunnise andmemahu.
Lisaks sellele andmemahule on veel teine mure, et peab olema piisavalt kettakiirust, et kõikide kanalite pilt ärasalvestada ja siis tellimusel ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.