|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Flab |
rambler
vastuseid: 991
vaadatud: 151526
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.06.2016 20:05:37 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
| Ostsin Xiaomi akupanga. Väga hästi läks! |
teema: Kommenteerimine: Kodek |
rambler
vastuseid: 30
vaadatud: 6782
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.05.2016 16:57:16 pealkiri: Kommenteerimine: Kodek |
Ostsin Samsung 850 evo 512gb ssd.
Palju parem kui poodi minna ja sealt osta. Müüja oli väga vastutulelik ja ma sain väga kiirelt asjad aetud. A++, soovitan |
teema: Kommenteerimine: jaxx000 |
rambler
vastuseid: 0
vaadatud: 217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2016 16:04:48 pealkiri: Kommenteerimine: jaxx000 |
| Sain 3d Printeri kassetid edukalt müüdud! |
teema: Müügiteemade aegumine |
rambler
vastuseid: 21
vaadatud: 8131
|
foorum: Parem HV postitatud: 31.12.2015 00:49:42 pealkiri: Müügiteemade aegumine |
| Kõik viimased müügiteemad, isegi kui nende summa on jäänud alla 70 euro, on HV poolt ära kustutatud. Kui tahan uut teha, siis pean seitse päeva ootama, sest nad on vana arhiivi tõstnud ja see ... |
teema: Samsung Galaxy S6 ja S6 edge- metalli, klaasi ning tipptehnoloogia ideaalne kooslus seab nutitelefonidele uued standardid |
rambler
vastuseid: 43
vaadatud: 25925
|
foorum: Pressiteated postitatud: 02.03.2015 05:51:37 pealkiri: Samsung Galaxy S6 ja S6 edge- metalli, klaasi ning tipptehnoloogia ideaalne kooslus seab nutitelefonidele uued standardid |
| Vahetatav tagakaas, aku ja micro sd on kadunud. Kui note 5 tuleb samade piirangutega, siis Note 4 jääb viimaseks selle seeria telefoniks mulle. |
teema: Leht: eratelekanalid kaaluvad jälle vabalevist lahkumist |
rambler
vastuseid: 41
vaadatud: 14980
|
foorum: Varia postitatud: 23.02.2015 14:39:22 pealkiri: Leht: eratelekanalid kaaluvad jälle vabalevist lahkumist |
| Mul on tunne, et ähvardamine ei ole mõistlik kui keegi võib su bluffi kutsuda. Meil on internet, ainult vanemaid inimesi huvitaks see. ajad ja formaat on muutunud. Hüvasti TV |
teema: Kommenteerimine: KRUAndu |
rambler
vastuseid: 38
vaadatud: 9571
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.12.2014 02:03:34 pealkiri: Süleri müük |
| Väga hea kogemus arvuti müümisel! |
teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
rambler
vastuseid: 206
vaadatud: 63743
|
foorum: Pressiteated postitatud: 18.11.2014 12:18:43 pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
Kui mingi kokkumäng ei ole siis vahetavad tagasi.
Endal on 29€ pakett ja hoian kümme küünega kinni sellest.
saatsin halvustava kirja, palun tehke sama. Podtitage veel edasi seda. |
teema: Ülevaade: Lenovo Y50-70 :: Sülearvutid |
rambler
vastuseid: 27
vaadatud: 29339
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 12.11.2014 16:06:00 pealkiri: Ülevaade: Lenovo Y50-70 |
[quote="miki"]Miinuseks loeks ka built-in akut. Lisaks pole sul aku ja selle kestvuse kohta sõnagi öeldud, mis peaks sülearvuti kasutamisel üsna määrav olema.
/quote]
Mitte mänguri läpakat ... |
teema: Id kaardi sertifikaatide eemaldamine |
rambler
vastuseid: 31
vaadatud: 26711
|
foorum: Tarkvara postitatud: 12.11.2014 15:38:23 pealkiri: Id kaardi sertifikaatide eemaldamine |
| See ei ole väga hea minu arust, et jälg maha jääb kui ei tea ära kustutada. |
teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
rambler
vastuseid: 1141
vaadatud: 482779
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 02.12.2012 19:12:04 pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II |
Eelistan minimalistlikult puhast töölauda. Saab palju efektiivsemalt ja rahulikumalt tööd teha
Ainult iMac, OCDock koos iPhonega ja klaveri ning hiire combo.
http://i.imgur.com/TZqyI.jpg |
teema: HTC One seeria |
rambler
vastuseid: 1799
vaadatud: 470668
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.11.2012 19:52:23 pealkiri: HTC One seeria |
See wifi jama rikub tuju tõesti. Pole raatsinud lahti võtta garantii pärast et nende klemmidega midagi teha
Vii garantiisse, ma tinutasin klemmi kogemata emaplaadi küljest lahti ja siis oli pis ... |
teema: HTC One seeria |
rambler
vastuseid: 1799
vaadatud: 470668
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.11.2012 18:30:58 pealkiri: HTC One seeria |
, kui demoletti mõtled, siis vast mitte. Aga normaalsed esindused annavad kapist ka proovida
Ise oman seda nüüd ca nädal. Eelmine oli sensation xe. See one x on ikka super värk. Aku kestab ka ... |
teema: Kommenteerimine: keimps1 |
rambler
vastuseid: 142
vaadatud: 35229
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.11.2012 19:07:54 pealkiri: Kommenteerimine: keimps1 |
Tehing kiire ja korrektne.
Konkreetne ja positiivne  |
teema: Kommenteerimine: fifa |
rambler
vastuseid: 93
vaadatud: 17808
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2012 23:25:23 pealkiri: Kommenteerimine: fifa |
 |
teema: Mida peaks elioni kasutaja teadma? |
rambler
vastuseid: 5
vaadatud: 2661
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 29.12.2011 15:37:16 pealkiri: Mida peaks elioni kasutaja teadma? |
Kas Elion jälgib netiliiklust ja salvestab midagi?
Suletud torrentipordid ?
või midagi muud huvitavat, mida peaks teadma |
teema: Kommenteerimine: tomm2n |
rambler
vastuseid: 158
vaadatud: 45804
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2011 00:48:05 pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n |
Konkreetne ja kiire äri. 5+  |
teema: TELE2 M-Internet |
rambler
vastuseid: 5294
vaadatud: 1239430
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 08.02.2011 23:28:30 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| sooviks huawei e175 tuled välja lülitada. selline tunne on juba et tahaks katki lüüa need. palun aidake |
teema: Kommenteerimine: voltc |
rambler
vastuseid: 1008
vaadatud: 338789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.02.2010 23:15:30 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Positiivne kasutaja. Sai käest kätte tehtud ära ja kõik oli väga 5+  |
teema: Kommenteerimine: kummipart |
rambler
vastuseid: 2
vaadatud: 1956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2009 17:14:35 pealkiri: Kommenteerimine: kummipart |
Ostsin Ipodi.
Kiire tehing ja korralik kaup.
soovitan. |
teema: Telerite üldteema |
rambler
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912367
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.08.2008 13:40:55 pealkiri: Telerite üldteema |
| Plaanin soetada endale uut LCD tv'd . Mida arvate nendest http://www.pixmania.com/ee/ee/973157/art/toshiba/42xv503dg-lcd-television.html?form=4#tech-specs , http://www.pixmania.com/ee/ee/969046/art/p ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
rambler
vastuseid: 28051
vaadatud: 3686964
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.04.2008 13:57:04 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?
garantiid siis ei ole või?
Garantii läbi |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
rambler
vastuseid: 28051
vaadatud: 3686964
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.04.2008 15:59:39 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ? |
teema: Kommenteerimine: yerba |
rambler
vastuseid: 1223
vaadatud: 187412
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2008 14:14:14 pealkiri: Kommenteerimine: yerba |
| Ostsin videokaardi . Kiire ja positiivne kogemus ! |
teema: Kommenteerimine: Archangel |
rambler
vastuseid: 24
vaadatud: 13735
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2008 14:09:23 pealkiri: Kommenteerimine: Archangel |
| Ostsin toiteploki . Väga kiire ning positiivne müüa ! |
teema: Microsoft avab oma tooteseeriate APId |
rambler
vastuseid: 30
vaadatud: 12256
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 23.02.2008 22:24:10 pealkiri: Microsoft avab oma tooteseeriate APId |
| word |
teema: Microsoft avab oma tooteseeriate APId |
rambler
vastuseid: 30
vaadatud: 12256
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 22.02.2008 21:48:30 pealkiri: Microsoft avab oma tooteseeriate APId |
MHMH, uun kui näen.
2001 aastal oli sama keiss. See on tõenäoliselt marketingi harjutus, ei midagi muud. |
teema: Uus andmekandja lubab pihukino |
rambler
vastuseid: 13
vaadatud: 6295
|
foorum: Riistvara postitatud: 16.02.2008 22:28:51 pealkiri: Uus andmekandja lubab pihukino |
aga väga, väga, väga mõttetu süsteem.
palju kavalam oleks ehk tarkvaraline lahendus |
teema: Uus andmekandja lubab pihukino |
rambler
vastuseid: 13
vaadatud: 6295
|
foorum: Riistvara postitatud: 14.02.2008 17:28:50 pealkiri: Uus andmekandja lubab pihukino |
pihukino
XD
võibolla olen ma veidi alaarenenud aga vot kui naljakas oli lugeda |
teema: Kommenteerimine: -Distance |
rambler
vastuseid: 37
vaadatud: 10324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2007 18:36:27 pealkiri: Kommenteerimine: -Distance |
Kiiire ja korralik !  |
teema: Kommenteerimine: Primary |
rambler
vastuseid: 38
vaadatud: 21810
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.06.2007 12:40:18 pealkiri: Kommenteerimine: Primary |
| OK, ostumüügitehing |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.06.2007 17:16:37 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| las olla |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.06.2007 18:24:03 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| jah. opera browser, ikka müün |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.05.2007 20:02:40 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
wifi kaarti tahab keegi? 500 krooni
memory pak, karp ja kõik on olemas. ebays on soodsaim hind 600 pluss post |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 24.04.2007 13:34:31 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Ostke mu DS OPERA BROWSER ära
wifiga netis käia, ai kui hea. mul pole enam dsi seega teha pole midagi
kaasas kõik mis ostes koos memory pakiga
500 kr-(ebays on 700 ning eestis polegi) |
teema: Nokia N95 |
rambler
vastuseid: 1150
vaadatud: 307741
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 10.04.2007 16:15:32 pealkiri: Nokia N95 |
kas java ja flash mänge ja asju saab netis tarbida läbi wifi
rsvp.  |
teema: Nokia N95 |
rambler
vastuseid: 1150
vaadatud: 307741
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.04.2007 15:21:41 pealkiri: Nokia N95 |
räägi stereo kõlaritest mullegi.
EMT kohta täpsemat infot? |
teema: Nokia N95 |
rambler
vastuseid: 1150
vaadatud: 307741
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2007 15:22:27 pealkiri: Nokia N95 |
| kas keegi täpsemalt ka teab millal emt müüma hakkab |
teema: MacBook |
rambler
vastuseid: 1902
vaadatud: 507384
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 30.03.2007 14:51:51 pealkiri: MacBook |
aga vaadake läbi aegade alates 2001 aastast ibooke alati novembris,oktoobris ning mai,aprill
ma arvan et ei tule uued prosed vaid väiksemad macbookid, kus cd-rom käib põhja alt |
teema: MacBook |
rambler
vastuseid: 1902
vaadatud: 507384
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 29.03.2007 19:00:07 pealkiri: MacBook |
| uued macbookid peaksid kalendrit vaadates tulema järgmine kuu |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.03.2007 22:33:48 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| ahblaa, ma arvasin et jutt käib mu opera memory pakist |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.03.2007 20:48:35 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| ilma mäluta ei töötagi |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.03.2007 19:02:41 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| alles on ainult opera browser. 700 tahaks selle eest |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 27.02.2007 23:55:20 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
muide ma müün oma DS lite ära , valge ja palju nänni on kaasas.
eraldi võin müüa passcard 3´e ja 4g kaardi ning opera browseri memory exp pakiga
kirjutan siia , kuna kes se nintendofänn i ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 16.02.2007 16:33:39 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
| ebay muidugi. eestis müüakse nii vähe mängegi et sellist asja poeletilt leida on suisa võimatu. Need euronicsi kaubaspetsialistid kes tellimuslehti täidavad ei mõika vist üldse et DS on gadget ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 15.02.2007 17:40:40 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
Müün muide oma ds lite opera netibrowseri. karp ja kõik mis sain on olemas
700 kr. |
teema: Kommenteerimine: Brent |
rambler
vastuseid: 4
vaadatud: 4255
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2007 16:03:59 pealkiri: Kommenteerimine: Brent |
ostu müügi diil .korralik |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 08.01.2007 14:02:35 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keegi, vahetame mänge. mul on super mario 64 ds, väga hea mäng ning hea reiting. mängisin läbi ja mis ta ikka seisab, kui kellelgi on mõni läbi mängitud mäng siis vahetame ära.
asun tall ... |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 14.12.2006 19:10:26 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
keegi mängu müüa või vahetada tahab?
mul mario n64 ds |
teema: [NDS] Nintendo DS arutelu |
rambler
vastuseid: 1989
vaadatud: 451022
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.12.2006 01:28:18 pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu |
müüge mulle konsool  |
| |