Avaleht
otsing leidis 83 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Flab
rambler

vastuseid: 991
vaadatud: 151526

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.06.2016 20:05:37   pealkiri: Kommenteerimine: Flab
Ostsin Xiaomi akupanga. Väga hästi läks!
  teema: Kommenteerimine: Kodek
rambler

vastuseid: 30
vaadatud: 6782

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.05.2016 16:57:16   pealkiri: Kommenteerimine: Kodek
Ostsin Samsung 850 evo 512gb ssd.
Palju parem kui poodi minna ja sealt osta. Müüja oli väga vastutulelik ja ma sain väga kiirelt asjad aetud. A++, soovitan
  teema: Kommenteerimine: jaxx000
rambler

vastuseid: 0
vaadatud: 217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.01.2016 16:04:48   pealkiri: Kommenteerimine: jaxx000
Sain 3d Printeri kassetid edukalt müüdud!
  teema: Müügiteemade aegumine
rambler

vastuseid: 21
vaadatud: 8131

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 31.12.2015 00:49:42   pealkiri: Müügiteemade aegumine
Kõik viimased müügiteemad, isegi kui nende summa on jäänud alla 70 euro, on HV poolt ära kustutatud. Kui tahan uut teha, siis pean seitse päeva ootama, sest nad on vana arhiivi tõstnud ja see ...
  teema: Samsung Galaxy S6 ja S6 edge- metalli, klaasi ning tipptehnoloogia ideaalne kooslus seab nutitelefonidele uued standardid
rambler

vastuseid: 43
vaadatud: 25925

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 02.03.2015 05:51:37   pealkiri: Samsung Galaxy S6 ja S6 edge- metalli, klaasi ning tipptehnoloogia ideaalne kooslus seab nutitelefonidele uued standardid
Vahetatav tagakaas, aku ja micro sd on kadunud. Kui note 5 tuleb samade piirangutega, siis Note 4 jääb viimaseks selle seeria telefoniks mulle.
  teema: Leht: eratelekanalid kaaluvad jälle vabalevist lahkumist
rambler

vastuseid: 41
vaadatud: 14980

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 23.02.2015 14:39:22   pealkiri: Leht: eratelekanalid kaaluvad jälle vabalevist lahkumist
Mul on tunne, et ähvardamine ei ole mõistlik kui keegi võib su bluffi kutsuda. Meil on internet, ainult vanemaid inimesi huvitaks see. ajad ja formaat on muutunud. Hüvasti TV
  teema: Kommenteerimine: KRUAndu
rambler

vastuseid: 38
vaadatud: 9571

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.12.2014 02:03:34   pealkiri: Süleri müük
Väga hea kogemus arvuti müümisel!
  teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
rambler

vastuseid: 206
vaadatud: 63743

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 18.11.2014 12:18:43   pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti
kopp.gif
Kui mingi kokkumäng ei ole siis vahetavad tagasi.
Endal on 29€ pakett ja hoian kümme küünega kinni sellest.
saatsin halvustava kirja, palun tehke sama. Podtitage veel edasi seda.
  teema: Ülevaade: Lenovo Y50-70 :: Sülearvutid
rambler

vastuseid: 27
vaadatud: 29339

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 12.11.2014 16:06:00   pealkiri: Ülevaade: Lenovo Y50-70
[quote="miki"]Miinuseks loeks ka built-in akut. Lisaks pole sul aku ja selle kestvuse kohta sõnagi öeldud, mis peaks sülearvuti kasutamisel üsna määrav olema.
/quote]

Mitte mänguri läpakat ...
  teema: Id kaardi sertifikaatide eemaldamine
rambler

vastuseid: 31
vaadatud: 26711

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 12.11.2014 15:38:23   pealkiri: Id kaardi sertifikaatide eemaldamine
See ei ole väga hea minu arust, et jälg maha jääb kui ei tea ära kustutada.
  teema: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
rambler

vastuseid: 1141
vaadatud: 482779

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 02.12.2012 19:12:04   pealkiri: Postitage siia oma töö/arvutilaua pildid II
Eelistan minimalistlikult puhast töölauda. Saab palju efektiivsemalt ja rahulikumalt tööd teha icon_smile.gif
Ainult iMac, OCDock koos iPhonega ja klaveri ning hiire combo.
http://i.imgur.com/TZqyI.jpg
  teema: HTC One seeria
rambler

vastuseid: 1799
vaadatud: 470668

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.11.2012 19:52:23   pealkiri: HTC One seeria
See wifi jama rikub tuju tõesti. Pole raatsinud lahti võtta garantii pärast et nende klemmidega midagi teha

Vii garantiisse, ma tinutasin klemmi kogemata emaplaadi küljest lahti ja siis oli pis ...
  teema: HTC One seeria
rambler

vastuseid: 1799
vaadatud: 470668

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.11.2012 18:30:58   pealkiri: HTC One seeria
, kui demoletti mõtled, siis vast mitte. Aga normaalsed esindused annavad kapist ka proovida icon_smile.gif
Ise oman seda nüüd ca nädal. Eelmine oli sensation xe. See one x on ikka super värk. Aku kestab ka ...
  teema: Kommenteerimine: keimps1
rambler

vastuseid: 142
vaadatud: 35229

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.11.2012 19:07:54   pealkiri: Kommenteerimine: keimps1
Tehing kiire ja korrektne.
Konkreetne ja positiivne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: fifa
rambler

vastuseid: 93
vaadatud: 17808

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2012 23:25:23   pealkiri: Kommenteerimine: fifa
thumbs_up.gif
  teema: Mida peaks elioni kasutaja teadma?
rambler

vastuseid: 5
vaadatud: 2661

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 29.12.2011 15:37:16   pealkiri: Mida peaks elioni kasutaja teadma?
Kas Elion jälgib netiliiklust ja salvestab midagi?
Suletud torrentipordid ?

või midagi muud huvitavat, mida peaks teadma
  teema: Kommenteerimine: tomm2n
rambler

vastuseid: 158
vaadatud: 45804

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.11.2011 00:48:05   pealkiri: Kommenteerimine: tomm2n
Konkreetne ja kiire äri. 5+ thumbs_up.gif
  teema: TELE2 M-Internet
rambler

vastuseid: 5294
vaadatud: 1239430

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 08.02.2011 23:28:30   pealkiri: TELE2 M-Internet
sooviks huawei e175 tuled välja lülitada. selline tunne on juba et tahaks katki lüüa need. palun aidake
  teema: Kommenteerimine: voltc
rambler

vastuseid: 1008
vaadatud: 338789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.02.2010 23:15:30   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Positiivne kasutaja. Sai käest kätte tehtud ära ja kõik oli väga 5+ thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: kummipart
rambler

vastuseid: 2
vaadatud: 1956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2009 17:14:35   pealkiri: Kommenteerimine: kummipart
Ostsin Ipodi.
Kiire tehing ja korralik kaup.
soovitan.
  teema: Telerite üldteema
rambler

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912367

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.08.2008 13:40:55   pealkiri: Telerite üldteema
Plaanin soetada endale uut LCD tv'd . Mida arvate nendest http://www.pixmania.com/ee/ee/973157/art/toshiba/42xv503dg-lcd-television.html?form=4#tech-specs , http://www.pixmania.com/ee/ee/969046/art/p ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
rambler

vastuseid: 28051
vaadatud: 3686964

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.04.2008 13:57:04   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?
garantiid siis ei ole või? icon_confused.gif

Garantii läbi
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
rambler

vastuseid: 28051
vaadatud: 3686964

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.04.2008 15:59:39   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Lõpuks on ka minu x360 hakanud vilgutama 3'e punast tulukest . Kas leidub inimest Tallinnas ,kes antud asja korda teeks mingi raha eest ?
  teema: Kommenteerimine: yerba
rambler

vastuseid: 1223
vaadatud: 187412

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2008 14:14:14   pealkiri: Kommenteerimine: yerba
Ostsin videokaardi . Kiire ja positiivne kogemus !
  teema: Kommenteerimine: Archangel
rambler

vastuseid: 24
vaadatud: 13735

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2008 14:09:23   pealkiri: Kommenteerimine: Archangel
Ostsin toiteploki . Väga kiire ning positiivne müüa !
  teema: Microsoft avab oma tooteseeriate APId
rambler

vastuseid: 30
vaadatud: 12256

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 23.02.2008 22:24:10   pealkiri: Microsoft avab oma tooteseeriate APId
word
  teema: Microsoft avab oma tooteseeriate APId
rambler

vastuseid: 30
vaadatud: 12256

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 22.02.2008 21:48:30   pealkiri: Microsoft avab oma tooteseeriate APId
MHMH, uun kui näen.

2001 aastal oli sama keiss. See on tõenäoliselt marketingi harjutus, ei midagi muud.
  teema: Uus andmekandja lubab pihukino
rambler

vastuseid: 13
vaadatud: 6295

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 16.02.2008 22:28:51   pealkiri: Uus andmekandja lubab pihukino
aga väga, väga, väga mõttetu süsteem.
palju kavalam oleks ehk tarkvaraline lahendus
  teema: Uus andmekandja lubab pihukino
rambler

vastuseid: 13
vaadatud: 6295

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 14.02.2008 17:28:50   pealkiri: Uus andmekandja lubab pihukino
pihukino icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
XD

võibolla olen ma veidi alaarenenud aga vot kui naljakas oli lugeda
  teema: Kommenteerimine: -Distance
rambler

vastuseid: 37
vaadatud: 10324

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2007 18:36:27   pealkiri: Kommenteerimine: -Distance
Kiiire ja korralik ! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Primary
rambler

vastuseid: 38
vaadatud: 21810

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.06.2007 12:40:18   pealkiri: Kommenteerimine: Primary
OK, ostumüügitehing
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.06.2007 17:16:37   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
las olla
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.06.2007 18:24:03   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
jah. opera browser, ikka müün
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.05.2007 20:02:40   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
wifi kaarti tahab keegi? 500 krooni thumbs_up.gif
memory pak, karp ja kõik on olemas. ebays on soodsaim hind 600 pluss post
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 24.04.2007 13:34:31   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
Ostke mu DS OPERA BROWSER ära icon_smile.gif
wifiga netis käia, ai kui hea. mul pole enam dsi seega teha pole midagi
kaasas kõik mis ostes koos memory pakiga
500 kr-(ebays on 700 ning eestis polegi)
  teema: Nokia N95
rambler

vastuseid: 1150
vaadatud: 307741

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 10.04.2007 16:15:32   pealkiri: Nokia N95
kas java ja flash mänge ja asju saab netis tarbida läbi wifi
rsvp. icon_smile.gif
  teema: Nokia N95
rambler

vastuseid: 1150
vaadatud: 307741

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 08.04.2007 15:21:41   pealkiri: Nokia N95
räägi stereo kõlaritest mullegi.
EMT kohta täpsemat infot?
  teema: Nokia N95
rambler

vastuseid: 1150
vaadatud: 307741

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.03.2007 15:22:27   pealkiri: Nokia N95
kas keegi täpsemalt ka teab millal emt müüma hakkab
  teema: MacBook
rambler

vastuseid: 1902
vaadatud: 507384

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 30.03.2007 14:51:51   pealkiri: MacBook
aga vaadake läbi aegade alates 2001 aastast ibooke alati novembris,oktoobris ning mai,aprill
ma arvan et ei tule uued prosed vaid väiksemad macbookid, kus cd-rom käib põhja alt
  teema: MacBook
rambler

vastuseid: 1902
vaadatud: 507384

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 29.03.2007 19:00:07   pealkiri: MacBook
uued macbookid peaksid kalendrit vaadates tulema järgmine kuu
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.03.2007 22:33:48   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
ahblaa, ma arvasin et jutt käib mu opera memory pakist
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.03.2007 20:48:35   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
ilma mäluta ei töötagi
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.03.2007 19:02:41   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
alles on ainult opera browser. 700 tahaks selle eest
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 27.02.2007 23:55:20   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
muide ma müün oma DS lite ära , valge ja palju nänni on kaasas.
eraldi võin müüa passcard 3´e ja 4g kaardi ning opera browseri memory exp pakiga

kirjutan siia , kuna kes se nintendofänn i ...
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 16.02.2007 16:33:39   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
ebay muidugi. eestis müüakse nii vähe mängegi et sellist asja poeletilt leida on suisa võimatu. Need euronicsi kaubaspetsialistid kes tellimuslehti täidavad ei mõika vist üldse et DS on gadget ...
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 15.02.2007 17:40:40   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
Müün muide oma ds lite opera netibrowseri. karp ja kõik mis sain on olemas

700 kr.
  teema: Kommenteerimine: Brent
rambler

vastuseid: 4
vaadatud: 4255

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2007 16:03:59   pealkiri: Kommenteerimine: Brent
thumbs_up.gif ostu müügi diil .korralik
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 08.01.2007 14:02:35   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
keegi, vahetame mänge. mul on super mario 64 ds, väga hea mäng ning hea reiting. mängisin läbi ja mis ta ikka seisab, kui kellelgi on mõni läbi mängitud mäng siis vahetame ära. icon_smile.gif
asun tall ...
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 14.12.2006 19:10:26   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
keegi mängu müüa või vahetada tahab?
mul mario n64 ds
  teema: [NDS] Nintendo DS arutelu
rambler

vastuseid: 1989
vaadatud: 451022

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.12.2006 01:28:18   pealkiri: [NDS] Nintendo DS arutelu
müüge mulle konsool icon_redface.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.