platuun ja tema "omahinnad"
sel GTO2-el on sama jahutus kui X850PRO-l
ehk siis päris korralik, keskel vask, ääres alu
vent on igatahes tunduvalt vaiksem kui XT-l ja temp kah imho parem
endalg ...
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.