Avaleht
otsing leidis 172 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Bolti ja taksonduse teema
rait021

vastuseid: 6388
vaadatud: 1833891

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.07.2018 23:37:36   pealkiri: Bolti ja taksonduse teema
Tagantjärgi on seda Taxify PR üllitist Postimehest päris naljakas lugeda.

Taxify Eesti operatiivosakonna juht Martin Järve sõnul aitab muudatus vähendada juhtide kulusid ning lühendada sõid ...
  teema: Kommenteerimine: DDoggy
rait021

vastuseid: 15
vaadatud: 5897

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2014 01:23:43   pealkiri: Kommenteerimine: DDoggy
5+, soovitan
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
rait021

vastuseid: 246
vaadatud: 81175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2012 01:09:55   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: troglodyte
rait021

vastuseid: 33
vaadatud: 17301

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2011 00:06:13   pealkiri: Kommenteerimine: troglodyte
raha talle, mälu mulle. kõik sujus ideaalselt thumbs_up.gif
  teema: Telerite üldteema
rait021

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2010 18:21:08   pealkiri: Telerite üldteema
Miks mitte Sony EX500?
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=32EX500

Kohapeal saadav ja 5a garantiid.

Lugemist: http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd ...
  teema: Telerite üldteema
rait021

vastuseid: 19211
vaadatud: 4912069

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2010 14:40:49   pealkiri: Telerite üldteema
Suur mure, oleks vaja sel nädalal telekas (32") osta, aga ei oska valida.

Endal jäi silma Samsung LE32B650 [url=http://www.pixmania.com/ee/ee/2694159/art/samsung/le32b650-lcd-television.html] Pix ...
  teema: JS file.copy veateate tegemine
rait021

vastuseid: 5
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.01.2009 03:15:30   pealkiri: JS file.copy veateate tegemine
if(file.copy(...))
{
alert("success");
}
else
{
alert("panic");
} icon_question.gif

Kohe katsetan

Kui kõik korras, siis tuleb "panic" (faili kopeerib ära) ja kui 192.168.1.10 arvutit järel pole, sii ...
  teema: JS file.copy veateate tegemine
rait021

vastuseid: 5
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 04.01.2009 02:21:45   pealkiri: JS file.copy veateate tegemine
Tere,
Äkki leidub mõni hea inimene, kes aitaks mind.
Teen veebipõhist rakendust, kus kasutan JavaScripti.
Allolev funktsioon töötab kenasti, kuid vajab täiustamist.

Mul oleks vaja teha n ...
  teema: ekodu.net
rait021

vastuseid: 346
vaadatud: 110337

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.03.2007 20:47:56   pealkiri: ekodu.net
eKodu töötajal/tel on väheke valesse kohta copy-pastetud icon_lol.gif
EDIT: kontrollisin neid faile NOD32'ga ja tulemus selline:
\public_html\images\sh\xh Linux/HackTool.ProcHider.A application quarant ...
  teema: ekodu.net
rait021

vastuseid: 346
vaadatud: 110337

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.03.2007 20:36:37   pealkiri: ekodu.net
Mul on täitsa arusaamatu asi...
Täna tuli email, et mul 100% ruumist (1GB) kasutatud. Ise pole ma sinna üles laadinud. Hakkasin siis asja uurima. Märtsi bandwith näitab ca 50 mega, kuid olid tek ...
  teema: Kommenteerimine: martinr112
rait021

vastuseid: 92
vaadatud: 37294

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2007 15:19:07   pealkiri: Kommenteerimine: martinr112
Sai ostetud läpakale mälu, mis kenasti töötab. Äri kiire ja korralik!
  teema: Siemens CX65
rait021

vastuseid: 1127
vaadatud: 264239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.12.2006 03:53:00   pealkiri: Siemens CX65
Telefon ütleb et telefoni kood on lukustatud .. mis ma selle lahti saamiseks nüüd ette peaksin võtma? :O Mis on lahendus-eesti siemensi nr.ka kogu aeg annab kinnist tooni.Mul oma sim-iga laseb he ...
  teema: Need For Speed: Carbon
rait021

vastuseid: 3286
vaadatud: 521453

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.11.2006 00:28:25   pealkiri: Need For Speed: Carbon
dam, ma olen hetkel suht plindris, career on 97% läbi ja ja kogumäng 70%, aga tegin ühe tored aasja ja müüsin endal tuunitud Nissan Z350 maha ja ostsin Ford GT, aga ennnäe, ford polegi nii hea k ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
rait021

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419534

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.09.2006 21:01:33   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Huvitav miks see 19 tolline nii pop on? Miks ei vaadata rohkem 20 tolliseid? Hinnaklass on ainult veidike kõrgem, aga punkti suurus on 0.255mm (nt Samsung 204B).
Või pole seal mingit silmaga erista ...
  teema: Kommenteerimine: Morillo
rait021

vastuseid: 151
vaadatud: 54129

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.09.2006 10:11:45   pealkiri: Kommenteerimine: Morillo
Ostsin digikale aku. Saatis postiga kohale. Kõik toimis nagu õlitatult thumbs_up.gif
  teema: Hitman: Blood Money
rait021

vastuseid: 570
vaadatud: 115072

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.06.2006 10:23:21   pealkiri: Hitman: Blood Money
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
rait021

vastuseid: 10475
vaadatud: 2419534

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.03.2006 05:12:17   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
ma lootsingi 19 tollise peale ja see 930bf on hetkel liiga kallis. Teoreetiliselt peaks ju 8ms kah piisav olema, kuid neil hinnad niivõrd erinevad, ei ole nende lcd-de plusside-miinustega eriti kursi ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 20.12.2005 05:13:30   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Noh panin pasta pliidil teekannu peale. Ja surusin suurema hunniku vahele ja virutasin cooleri sinna peale. Sain idle's 49 kraadile. Kuid siis avastasin, et GPU core on 299 MHz - wtf icon_eek.gif. Peaks ju 500 ...
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.12.2005 03:27:55   pealkiri: Siemens M65

(ses suhtes, et ei maga sisenevaid kõnesid maha).

selleks on vibra

minu arust on kaks mõistliku varianti: telefon ja mp3'e mängija eraldi, või siis telefon korraliku mp3'e mängijaga.
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.12.2005 02:59:09   pealkiri: Siemens M65
no see vidin on küll täiesti mõttetu:D
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.12.2005 02:20:05   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..

mis firma poole ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.12.2005 03:09:01   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
nujuh mul pole pappi et seda zalmanit osta icon_sad.gif
vaata siin foorumis ringi veits, eks see zalman pole ainus võimalus. kindlasti on ka odavamaid lahendusi.
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.12.2005 01:08:04   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
eks nende 6600gt stock jahutustega võid jah lutsu visata.
ise ei viitsind miskit meisterdama hakata, ostsin Zalman VF700-Cu, väga tubli jahutus.
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.12.2005 00:34:12   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
sry, lugesin hooletult, mõtlesin et sul ka kaart kuumaks läheb

Aga sina võiks näiteks kaarti teises arvutis proovida, esi algu selgusele saada kas asi on 100% kaardis.
Kui asi puhtalt kaardis ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.12.2005 00:18:02   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Peale 15min mängimist tuleb mul pildile hullult vigasid sisse ja siis varsti paneb pange. 6600gt-l pm peal zalman vf jahutus ja temp on mängides 46C Vanadest radikatest jäi vaid see must väike rad ...
  teema: Dr.Peep
rait021

vastuseid: 1499
vaadatud: 304919

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 27.11.2005 20:45:18   pealkiri: Dr.Peep
einoh seda ma tean jah et orig vent peab siis peal olema (loogesh ju). Aga mõtlen seda et ei hakkagi garantiisse viima, ostan niikuinii varsti miski parema jahutuse asjale...Kui kaardiga midagi tõsi ...
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
rait021

vastuseid: 4602
vaadatud: 630043

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.11.2005 03:45:23   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking
mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.

peaks olema 11x200 ehk 2200mhz

täpselt nii
2500+ on 11x166
3200+ on 11x200
  teema: Dr.Peep
rait021

vastuseid: 1499
vaadatud: 304919

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 26.11.2005 12:28:34   pealkiri: Dr.Peep

huvitav kas ma julgen oma 6600gt garantiisse saata (vent on kaheksas, pläriseb kui arvuti esmakordselt tööle paned jne...kui korra välja lülitad ja sisse ja nii vahest 4 korda, siis saab õige ...
  teema: XP 2500+ Barton Overcloking
rait021

vastuseid: 4602
vaadatud: 630043

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.11.2005 12:12:44   pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking

Fisher kirjutas:
kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?

kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sam ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.10.2005 15:57:48   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Võibolla pole see uudis juba, aga Zalman lasi välja uue HSI radika - ZM-VHS1.
Jääme Eestisse ootama seda:)
http://www.zalman.co.kr/images/main/kor/news/zm-vhs1_eng.gif
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
rait021

vastuseid: 5309
vaadatud: 763460

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.10.2005 18:47:13   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
VID on voltage identifier

VID 0 = 1,1V
VID 1 = 1,2V
VID 2 = 1,3V
VID 3 = 1,4V = VID 7
VID 7 on vis miskit moodi lihtsalt maskeeritud VID 3

eks sellest võib mõni targem vend siin rääkida, ...
  teema: Abit KN8 Ultra
rait021

vastuseid: 1
vaadatud: 930

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.09.2005 17:04:00   pealkiri: Abit KN8 Ultra
Tere,
märkasin, et selline plate on Dr Peebus müügil ([url=http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=98&id=243622]Link). Hind vägagi taskukohane (1570.-).
Konf ka päris kena: ...
  teema: Sony Ericsson W800 Walkman
rait021

vastuseid: 306
vaadatud: 59490

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 21.08.2005 18:11:18   pealkiri: Sony Ericsson W800 Walkman
Kas keegi endale sellise aparaadi muretsenud ka?
muljetage
  teema: Half-Life 2
rait021

vastuseid: 6061
vaadatud: 967838

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2005 01:34:35   pealkiri: Half-Life 2

ma ei viitsind seda teemat päris läbi lugeda... üle 100lk siiski, aga mure selline, et arvutiks on a64@2100Mhz, 512MB RAM (singlechannel), 6600GT PCI-E 128MB, aga HL2 jookseb natuke naljakalt. gr ...
  teema: Siemens CX65
rait021

vastuseid: 1127
vaadatud: 264239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 30.04.2005 18:51:51   pealkiri: Siemens CX65
uurisin asja natuke Club-Siemens foorumist
seal ütles üks tüüp, et tal oli selline 1600mAh aku ning see oli kehvem kui originaal.
ega neid mitteoriginaal akusid ei tea jah, peale võib olla kirj ...
  teema: Siemens CX65
rait021

vastuseid: 1127
vaadatud: 264239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2005 21:37:29   pealkiri: Siemens CX65

Tellisin 20 akut ära. Kui kätte saan annan teada ja müün huvilistele maha.

thumbs_up.gif broneeriks ühe 1900-se
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2005 17:01:42   pealkiri: Siemens M65
nimelt tekkis
Hmm viimasel lingil on 2 varianti akusid:


ühe kambakesi akutellimise võiks küll ära teha:)
Endal kahjuks aega pole, aga keegi võiks ohjad enda kätte võtta ja veidike korra ...
  teema: Siemens CX65
rait021

vastuseid: 1127
vaadatud: 264239

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 28.04.2005 16:29:49   pealkiri: Siemens CX65
ühe kambakesi akutellimise võiks küll ära teha:)
Endal kahjuks aega pole, aga keegi võiks ohjad enda kätte võtta ja veidike korraldada asja
esmalt uus teema mobla ost/müük foorumi alla, kun ...
  teema: Kommenteerimine: ferrum
rait021

vastuseid: 134
vaadatud: 37790

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.04.2005 18:21:31   pealkiri: Kommenteerimine: ferrum
Sai PCI video ostetud
täitsa lahe tegelane beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: roostevaba
rait021

vastuseid: 172
vaadatud: 49541

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2005 22:05:50   pealkiri: Kommenteerimine: roostevaba
sai videole jahutus ostetud..
väga meeldiv äri oli
100% thumbs_up.gif
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 06.04.2005 07:51:32   pealkiri: Siemens M65
MPM (Mobile Phone Manager incl. SmartSync) leiad sellelt lehelt:
[url=http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_27443_rArNrNrNrN_variation%253A-5_pageType%253Adownloads_imagePos% ...
  teema: Dr.Peep
rait021

vastuseid: 1499
vaadatud: 304919

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.04.2005 10:33:19   pealkiri: Dr.Peep

See kuupäev on otse sealt lao andmebaasist ning see väga pidevalt muutub mingil x põhjusel.

no vot, järelikult pole mõtet kiruda siin midagi seda dr peepu
  teema: Dr.Peep
rait021

vastuseid: 1499
vaadatud: 304919

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 02.04.2005 02:18:48   pealkiri: Dr.Peep
üks võimalus on see ka, et see sama Soome ladu ajab peebul kõvaks icon_biggrin.gif ,... a'la et lubavad iga päev, et ülehomme tuleb
eks päris täpselt muidugi ei tea seda Dr. Peebu hingeelu
  teema: Dr.Peep
rait021

vastuseid: 1499
vaadatud: 304919

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.04.2005 19:04:30   pealkiri: Dr.Peep
selles on süüdi Soome ladu mitte nemad
kus nad oskavad panna sinnna sulle konkreetse kuupäeva kui soome ladu neile ka ei saa öeldud kunas kaup soome tuleb jne
ega nad hiromandid pole seal ju
  teema: mälude clokkimine
rait021

vastuseid: 10
vaadatud: 2427

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2005 02:39:47   pealkiri: mälude clokkimine
  teema: K: Ühepoolne vs kahepoolne DDRAM
rait021

vastuseid: 1
vaadatud: 888

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.03.2005 01:22:42   pealkiri: K: Ühepoolne vs kahepoolne DDRAM
Google abil midagi asjalikku ei leidnud...
kuid äkki keegi oskab rääkida või mõne hea lingi tuua sellel teemal, et....
kas on ka mingi performance'i vahe ühepoolsel ja kahepoolsel mälul
huvi ...
  teema: küsimus: 512MB vs 1024MB RAM
rait021

vastuseid: 46
vaadatud: 7320

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.03.2005 21:47:24   pealkiri: küsimus: 512MB vs 1024MB RAM

VNF4 Ultra
6600GT
Athlon 64 3000+

sellise konfi juures võiks ikka 2x512MB olla
Win XP ise sööb juba ca 200 mega ära
  teema: Kommenteerimine: Laurikre
rait021

vastuseid: 153
vaadatud: 74379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2005 16:23:40   pealkiri: Kommenteerimine: Laurikre
igati abivalmis thumbs_up.gif
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2005 00:19:58   pealkiri: Siemens M65
ai, sorry, lugesin valesti.... öö läbi üleval olnud, kuulid suht viltu ees juba:D
  teema: Siemens M65
rait021

vastuseid: 154
vaadatud: 39928

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 17.03.2005 19:37:33   pealkiri: Siemens M65

Kas kellelgi mänge ei ole? Mitte neid mis algul kohe kaasas olid aga lihtsalt. Võiks kuskile üles ajada.

naljatilk oled või???
eelmisel leheküljel küsisid ja ma andsin sulle lingi, seal on ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.