|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Bolti ja taksonduse teema |
rait021
vastuseid: 6388
vaadatud: 1833891
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 12.07.2018 23:37:36 pealkiri: Bolti ja taksonduse teema |
Tagantjärgi on seda Taxify PR üllitist Postimehest päris naljakas lugeda.
Taxify Eesti operatiivosakonna juht Martin Järve sõnul aitab muudatus vähendada juhtide kulusid ning lühendada sõid ... |
teema: Kommenteerimine: DDoggy |
rait021
vastuseid: 15
vaadatud: 5897
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.03.2014 01:23:43 pealkiri: Kommenteerimine: DDoggy |
| 5+, soovitan |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
rait021
vastuseid: 246
vaadatud: 81175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2012 01:09:55 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
 |
teema: Kommenteerimine: troglodyte |
rait021
vastuseid: 33
vaadatud: 17301
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2011 00:06:13 pealkiri: Kommenteerimine: troglodyte |
raha talle, mälu mulle. kõik sujus ideaalselt  |
teema: Telerite üldteema |
rait021
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912069
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2010 18:21:08 pealkiri: Telerite üldteema |
Miks mitte Sony EX500?
http://www.digi-shop.ee/PublishedService?file=page&pageID=9&itemcode=32EX500
Kohapeal saadav ja 5a garantiid.
Lugemist: http://www.avforums.com/forums/lcd-led-lcd ... |
teema: Telerite üldteema |
rait021
vastuseid: 19211
vaadatud: 4912069
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2010 14:40:49 pealkiri: Telerite üldteema |
Suur mure, oleks vaja sel nädalal telekas (32") osta, aga ei oska valida.
Endal jäi silma Samsung LE32B650 [url=http://www.pixmania.com/ee/ee/2694159/art/samsung/le32b650-lcd-television.html] Pix ... |
teema: JS file.copy veateate tegemine |
rait021
vastuseid: 5
vaadatud: 1947
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 04.01.2009 03:15:30 pealkiri: JS file.copy veateate tegemine |
if(file.copy(...))
{
alert("success");
}
else
{
alert("panic");
}
Kohe katsetan
Kui kõik korras, siis tuleb "panic" (faili kopeerib ära) ja kui 192.168.1.10 arvutit järel pole, sii ... |
teema: JS file.copy veateate tegemine |
rait021
vastuseid: 5
vaadatud: 1947
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 04.01.2009 02:21:45 pealkiri: JS file.copy veateate tegemine |
Tere,
Äkki leidub mõni hea inimene, kes aitaks mind.
Teen veebipõhist rakendust, kus kasutan JavaScripti.
Allolev funktsioon töötab kenasti, kuid vajab täiustamist.
Mul oleks vaja teha n ... |
teema: ekodu.net |
rait021
vastuseid: 346
vaadatud: 110337
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.03.2007 20:47:56 pealkiri: ekodu.net |
eKodu töötajal/tel on väheke valesse kohta copy-pastetud
EDIT: kontrollisin neid faile NOD32'ga ja tulemus selline:
\public_html\images\sh\xh Linux/HackTool.ProcHider.A application quarant ... |
teema: ekodu.net |
rait021
vastuseid: 346
vaadatud: 110337
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.03.2007 20:36:37 pealkiri: ekodu.net |
Mul on täitsa arusaamatu asi...
Täna tuli email, et mul 100% ruumist (1GB) kasutatud. Ise pole ma sinna üles laadinud. Hakkasin siis asja uurima. Märtsi bandwith näitab ca 50 mega, kuid olid tek ... |
teema: Kommenteerimine: martinr112 |
rait021
vastuseid: 92
vaadatud: 37294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2007 15:19:07 pealkiri: Kommenteerimine: martinr112 |
| Sai ostetud läpakale mälu, mis kenasti töötab. Äri kiire ja korralik! |
teema: Siemens CX65 |
rait021
vastuseid: 1127
vaadatud: 264239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.12.2006 03:53:00 pealkiri: Siemens CX65 |
| Telefon ütleb et telefoni kood on lukustatud .. mis ma selle lahti saamiseks nüüd ette peaksin võtma? :O Mis on lahendus-eesti siemensi nr.ka kogu aeg annab kinnist tooni.Mul oma sim-iga laseb he ... |
teema: Need For Speed: Carbon |
rait021
vastuseid: 3286
vaadatud: 521453
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2006 00:28:25 pealkiri: Need For Speed: Carbon |
| dam, ma olen hetkel suht plindris, career on 97% läbi ja ja kogumäng 70%, aga tegin ühe tored aasja ja müüsin endal tuunitud Nissan Z350 maha ja ostsin Ford GT, aga ennnäe, ford polegi nii hea k ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
rait021
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419534
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.09.2006 21:01:33 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Huvitav miks see 19 tolline nii pop on? Miks ei vaadata rohkem 20 tolliseid? Hinnaklass on ainult veidike kõrgem, aga punkti suurus on 0.255mm (nt Samsung 204B).
Või pole seal mingit silmaga erista ... |
teema: Kommenteerimine: Morillo |
rait021
vastuseid: 151
vaadatud: 54129
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.09.2006 10:11:45 pealkiri: Kommenteerimine: Morillo |
Ostsin digikale aku. Saatis postiga kohale. Kõik toimis nagu õlitatult  |
teema: Hitman: Blood Money |
rait021
vastuseid: 570
vaadatud: 115072
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.06.2006 10:23:21 pealkiri: Hitman: Blood Money |
Sai siis meistriteos lõpuni mängitud äsja...
Ma ei tea, kas see on minu loll lootus, kuid osad siin räägivad, et mäng lõpeb kurvalt.
Julgen vastu väita, lõpuvideos, siis, kui mängu tegijad ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
rait021
vastuseid: 10475
vaadatud: 2419534
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.03.2006 05:12:17 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| ma lootsingi 19 tollise peale ja see 930bf on hetkel liiga kallis. Teoreetiliselt peaks ju 8ms kah piisav olema, kuid neil hinnad niivõrd erinevad, ei ole nende lcd-de plusside-miinustega eriti kursi ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.12.2005 05:13:30 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Noh panin pasta pliidil teekannu peale. Ja surusin suurema hunniku vahele ja virutasin cooleri sinna peale. Sain idle's 49 kraadile. Kuid siis avastasin, et GPU core on 299 MHz - wtf . Peaks ju 500 ... |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2005 03:27:55 pealkiri: Siemens M65 |
(ses suhtes, et ei maga sisenevaid kõnesid maha).
selleks on vibra
minu arust on kaks mõistliku varianti: telefon ja mp3'e mängija eraldi, või siis telefon korraliku mp3'e mängijaga. |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.12.2005 02:59:09 pealkiri: Siemens M65 |
| no see vidin on küll täiesti mõttetu:D |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2005 02:20:05 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
neid 6600gt kaarte on päris palju saadaval, millisel on parim default jahutus peal?
et siis tahaks osta, klokkima vaevalt et hakkan tahaks lihtsalt vaikset & jahedat kaarti..
mis firma poole ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.12.2005 03:09:01 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
nujuh mul pole pappi et seda zalmanit osta
vaata siin foorumis ringi veits, eks see zalman pole ainus võimalus. kindlasti on ka odavamaid lahendusi. |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.12.2005 01:08:04 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
eks nende 6600gt stock jahutustega võid jah lutsu visata.
ise ei viitsind miskit meisterdama hakata, ostsin Zalman VF700-Cu, väga tubli jahutus. |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.12.2005 00:34:12 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
sry, lugesin hooletult, mõtlesin et sul ka kaart kuumaks läheb
Aga sina võiks näiteks kaarti teises arvutis proovida, esi algu selgusele saada kas asi on 100% kaardis.
Kui asi puhtalt kaardis ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.12.2005 00:18:02 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| Peale 15min mängimist tuleb mul pildile hullult vigasid sisse ja siis varsti paneb pange. 6600gt-l pm peal zalman vf jahutus ja temp on mängides 46C Vanadest radikatest jäi vaid see must väike rad ... |
teema: Dr.Peep |
rait021
vastuseid: 1499
vaadatud: 304919
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 27.11.2005 20:45:18 pealkiri: Dr.Peep |
| einoh seda ma tean jah et orig vent peab siis peal olema (loogesh ju). Aga mõtlen seda et ei hakkagi garantiisse viima, ostan niikuinii varsti miski parema jahutuse asjale...Kui kaardiga midagi tõsi ... |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
rait021
vastuseid: 4602
vaadatud: 630043
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.11.2005 03:45:23 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
mis on 3200+ Mhz-d. Ise olen pea aegu 2200Mhz- saand 2600+-st.
peaks olema 11x200 ehk 2200mhz
täpselt nii
2500+ on 11x166
3200+ on 11x200 |
teema: Dr.Peep |
rait021
vastuseid: 1499
vaadatud: 304919
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 26.11.2005 12:28:34 pealkiri: Dr.Peep |
huvitav kas ma julgen oma 6600gt garantiisse saata (vent on kaheksas, pläriseb kui arvuti esmakordselt tööle paned jne...kui korra välja lülitad ja sisse ja nii vahest 4 korda, siis saab õige ... |
teema: XP 2500+ Barton Overcloking |
rait021
vastuseid: 4602
vaadatud: 630043
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.11.2005 12:12:44 pealkiri: XP 2500+ Barton Overcloking |
Fisher kirjutas:
kas keegi on vahetanud enda whisperock 4-ja näiteks volcano 12-e vastu ja oskab mulle öelda, kui palju kraadid muutusid?
kõvasti
päris mitu kraadi.
Whisperrock 4 oli sam ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.10.2005 15:57:48 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Võibolla pole see uudis juba, aga Zalman lasi välja uue HSI radika - ZM-VHS1.
Jääme Eestisse ootama seda:)
http://www.zalman.co.kr/images/main/kor/news/zm-vhs1_eng.gif |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
rait021
vastuseid: 5309
vaadatud: 763460
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.10.2005 18:47:13 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
VID on voltage identifier
VID 0 = 1,1V
VID 1 = 1,2V
VID 2 = 1,3V
VID 3 = 1,4V = VID 7
VID 7 on vis miskit moodi lihtsalt maskeeritud VID 3
eks sellest võib mõni targem vend siin rääkida, ... |
teema: Abit KN8 Ultra |
rait021
vastuseid: 1
vaadatud: 930
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.09.2005 17:04:00 pealkiri: Abit KN8 Ultra |
Tere,
märkasin, et selline plate on Dr Peebus müügil ([url=http://www.doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=98&id=243622]Link). Hind vägagi taskukohane (1570.-).
Konf ka päris kena: ... |
teema: Sony Ericsson W800 Walkman |
rait021
vastuseid: 306
vaadatud: 59490
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.08.2005 18:11:18 pealkiri: Sony Ericsson W800 Walkman |
Kas keegi endale sellise aparaadi muretsenud ka?
muljetage |
teema: Half-Life 2 |
rait021
vastuseid: 6061
vaadatud: 967838
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2005 01:34:35 pealkiri: Half-Life 2 |
ma ei viitsind seda teemat päris läbi lugeda... üle 100lk siiski, aga mure selline, et arvutiks on a64@2100Mhz, 512MB RAM (singlechannel), 6600GT PCI-E 128MB, aga HL2 jookseb natuke naljakalt. gr ... |
teema: Siemens CX65 |
rait021
vastuseid: 1127
vaadatud: 264239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.04.2005 18:51:51 pealkiri: Siemens CX65 |
uurisin asja natuke Club-Siemens foorumist
seal ütles üks tüüp, et tal oli selline 1600mAh aku ning see oli kehvem kui originaal.
ega neid mitteoriginaal akusid ei tea jah, peale võib olla kirj ... |
teema: Siemens CX65 |
rait021
vastuseid: 1127
vaadatud: 264239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2005 21:37:29 pealkiri: Siemens CX65 |
Tellisin 20 akut ära. Kui kätte saan annan teada ja müün huvilistele maha.
broneeriks ühe 1900-se |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2005 17:01:42 pealkiri: Siemens M65 |
nimelt tekkis
Hmm viimasel lingil on 2 varianti akusid:
ühe kambakesi akutellimise võiks küll ära teha:)
Endal kahjuks aega pole, aga keegi võiks ohjad enda kätte võtta ja veidike korra ... |
teema: Siemens CX65 |
rait021
vastuseid: 1127
vaadatud: 264239
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.04.2005 16:29:49 pealkiri: Siemens CX65 |
ühe kambakesi akutellimise võiks küll ära teha:)
Endal kahjuks aega pole, aga keegi võiks ohjad enda kätte võtta ja veidike korraldada asja
esmalt uus teema mobla ost/müük foorumi alla, kun ... |
teema: Kommenteerimine: ferrum |
rait021
vastuseid: 134
vaadatud: 37790
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.04.2005 18:21:31 pealkiri: Kommenteerimine: ferrum |
Sai PCI video ostetud
täitsa lahe tegelane  |
teema: Kommenteerimine: roostevaba |
rait021
vastuseid: 172
vaadatud: 49541
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2005 22:05:50 pealkiri: Kommenteerimine: roostevaba |
sai videole jahutus ostetud..
väga meeldiv äri oli
100%  |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.04.2005 07:51:32 pealkiri: Siemens M65 |
MPM (Mobile Phone Manager incl. SmartSync) leiad sellelt lehelt:
[url=http://communications.siemens.com/cds/frontdoor/0,2241,hq_en_0_27443_rArNrNrNrN_variation%253A-5_pageType%253Adownloads_imagePos% ... |
teema: Dr.Peep |
rait021
vastuseid: 1499
vaadatud: 304919
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.04.2005 10:33:19 pealkiri: Dr.Peep |
See kuupäev on otse sealt lao andmebaasist ning see väga pidevalt muutub mingil x põhjusel.
no vot, järelikult pole mõtet kiruda siin midagi seda dr peepu |
teema: Dr.Peep |
rait021
vastuseid: 1499
vaadatud: 304919
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 02.04.2005 02:18:48 pealkiri: Dr.Peep |
üks võimalus on see ka, et see sama Soome ladu ajab peebul kõvaks ,... a'la et lubavad iga päev, et ülehomme tuleb
eks päris täpselt muidugi ei tea seda Dr. Peebu hingeelu |
teema: Dr.Peep |
rait021
vastuseid: 1499
vaadatud: 304919
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 01.04.2005 19:04:30 pealkiri: Dr.Peep |
selles on süüdi Soome ladu mitte nemad
kus nad oskavad panna sinnna sulle konkreetse kuupäeva kui soome ladu neile ka ei saa öeldud kunas kaup soome tuleb jne
ega nad hiromandid pole seal ju |
teema: mälude clokkimine |
rait021
vastuseid: 10
vaadatud: 2427
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2005 02:39:47 pealkiri: mälude clokkimine |
|
teema: K: Ühepoolne vs kahepoolne DDRAM |
rait021
vastuseid: 1
vaadatud: 888
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.03.2005 01:22:42 pealkiri: K: Ühepoolne vs kahepoolne DDRAM |
Google abil midagi asjalikku ei leidnud...
kuid äkki keegi oskab rääkida või mõne hea lingi tuua sellel teemal, et....
kas on ka mingi performance'i vahe ühepoolsel ja kahepoolsel mälul
huvi ... |
teema: küsimus: 512MB vs 1024MB RAM |
rait021
vastuseid: 46
vaadatud: 7320
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.03.2005 21:47:24 pealkiri: küsimus: 512MB vs 1024MB RAM |
VNF4 Ultra
6600GT
Athlon 64 3000+
sellise konfi juures võiks ikka 2x512MB olla
Win XP ise sööb juba ca 200 mega ära |
teema: Kommenteerimine: Laurikre |
rait021
vastuseid: 153
vaadatud: 74379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2005 16:23:40 pealkiri: Kommenteerimine: Laurikre |
igati abivalmis  |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2005 00:19:58 pealkiri: Siemens M65 |
| ai, sorry, lugesin valesti.... öö läbi üleval olnud, kuulid suht viltu ees juba:D |
teema: Siemens M65 |
rait021
vastuseid: 154
vaadatud: 39928
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 17.03.2005 19:37:33 pealkiri: Siemens M65 |
Kas kellelgi mänge ei ole? Mitte neid mis algul kohe kaasas olid aga lihtsalt. Võiks kuskile üles ajada.
naljatilk oled või???
eelmisel leheküljel küsisid ja ma andsin sulle lingi, seal on ... |
| |