|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: don_mikk |
rPiit
vastuseid: 29
vaadatud: 10943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2016 20:27:31 pealkiri: Ostis fotokaamera |
Ostis fotokaamera, väga positiivne!  |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
rPiit
vastuseid: 658
vaadatud: 117486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.03.2015 18:29:51 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Soetasin järjekordse telefoni  |
teema: Kommenteerimine: ilman |
rPiit
vastuseid: 349
vaadatud: 87247
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2014 22:10:24 pealkiri: Kommenteerimine: ilman |
Müüsin sülearvuti, tehing väga kiire ja korralik, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: lesku |
rPiit
vastuseid: 6
vaadatud: 3418
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2014 18:53:33 pealkiri: Kommenteerimine: lesku |
Ostis läpaka, kõik kiire ja sujuv  |
teema: Kommenteerimine: mõttetu mees |
rPiit
vastuseid: 658
vaadatud: 117486
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.04.2014 16:06:51 pealkiri: Kommenteerimine: mõttetu mees |
Müüs telefoni, kõik sujus kiiremini, kui isegi oodata võiks!  |
teema: Kommenteerimine: avila |
rPiit
vastuseid: 14
vaadatud: 5188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.02.2014 18:57:49 pealkiri: Kommenteerimine: avila |
Ostis klaviatuuri. Igati viisakas.  |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
rPiit
vastuseid: 651
vaadatud: 104431
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2013 17:41:28 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
| Ostsin läpaka, müüja tundis huvi ja tuli soovidele vastu. Hetkel kõik igati positiivne ja soovitan! |
teema: Kommenteerimine: twm |
rPiit
vastuseid: 16
vaadatud: 6135
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.09.2013 21:51:25 pealkiri: Kommenteerimine: twm |
Tip-top  |
teema: Kommenteerimine: Naysayer |
rPiit
vastuseid: 1
vaadatud: 2585
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.07.2013 10:55:34 pealkiri: Kommenteerimine: Naysayer |
Ostis jahuti  |
teema: Kommenteerimine: tarc |
rPiit
vastuseid: 840
vaadatud: 143493
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.07.2013 17:10:15 pealkiri: Kommenteerimine: tarc |
Ostsin läpakale klaviatuuri, asi korras.  |
teema: Kommenteerimine: otsija |
rPiit
vastuseid: 127
vaadatud: 47805
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2013 22:38:38 pealkiri: Kommenteerimine: otsija |
| Ostis mälud, tuli ise järele, positiivne! |
teema: Kommenteerimine: Acel |
rPiit
vastuseid: 30
vaadatud: 11103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2013 21:11:50 pealkiri: Kommenteerimine: Acel |
Ostis emaplaadi, kõik sujus  |
teema: Kommenteerimine: Nika0 |
rPiit
vastuseid: 216
vaadatud: 63071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2013 21:37:47 pealkiri: Kommenteerimine: Nika0 |
| Sai minu käest prose, nädal hiljem kokkulepitud ajal tuli ülekanne. Aus ja positiivne! |
teema: Kommenteerimine: reints |
rPiit
vastuseid: 220
vaadatud: 78047
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2012 11:02:19 pealkiri: Kommenteerimine: reints |
| Ostis toiteploki...kandis raha ette, viisin toite kohale. Kiire ja positiivne! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
rPiit
vastuseid: 900
vaadatud: 196618
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2012 19:01:42 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
| Ostis videokaardi, kõik sujus, positiivne! |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.06.2012 17:15:04 pealkiri: HTC EVO 3D |
| emt lehekülg näitab veel antud telefoni, seega eeldan, et ei peaks otsas olema. 299.- |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.05.2012 18:52:18 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Tõenäoliselt vigane, pole kelleltki oma "häälekvaliteedi" kohta küll midagi halba kuulnud siiani. |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.05.2012 17:15:47 pealkiri: HTC EVO 3D |
Selle väljalülitusnupu kohta niipalju, et mingis videos kunagi keegi laitis just, et liiga lihtsasti käib, kui vastu minna.  |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.04.2012 17:59:38 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Niipalju kui mina aru saanud, on EVO üldiselt näitajatelt parem. Optimuse 3D teema jällegi parem. Valiksin ise EVO siiski. |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.04.2012 20:12:10 pealkiri: HTC EVO 3D |
, julgen kindlalt soovitada nutitaskut: www.nutitasku.ee . Ise tellisin selle, L suuruses kott istub EVO 3D-le väga hästi ja toetad natukene ka Eesti asja  |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2012 20:36:37 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Teise asjana soovitan kindlasti uurida sellist appi nagu multiling ja juurde tõmmata estonian plugin sellele. Tegemist siis klaviatuuriga, ja saab klaviatuurile täpitähed ja eestikeelse sõnaennust ... |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2012 18:49:19 pealkiri: HTC EVO 3D |
| http://androidforums.com/htc-evo-3d/447680-htc-amaze-camera-hack-unrooted-too.html leidsin huvitava lingi/appi. Sealt teemast edasi saab siis appi ametlikule leheküljele või umbes nii ja sealt siis ... |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.04.2012 17:04:57 pealkiri: HTC EVO 3D |
| , oleneb mida telefonilt tahta. Kui hea kaamera tähtis, siis kindlasti arc S. EVO-l rohkem piksleid (seega natuke rohkem contenti näeb ekraanil), samas peaks arc S-i ekraan muidu parem olema. 512 mb ... |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.04.2012 18:37:06 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Selle vastuläikivuse ja päevavalguses mittenähtavuse vastu peaks aitama matt ekraanikaitse. Kännukas nt müüb mingit pdairi matti ekraanikaitset. Samas pidavat muidu pildi kvaliteeti rikkuma jäl ... |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.04.2012 11:10:43 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Ei tea, mina näiteks panin peale. Tundlikust ei mõjuta, sõrm libiseb ehk isegi paremini ekraanil, välja ei paista midagi, et peal oleks : miks siis mitte kile igaks juhuks peale panna? |
teema: Kommenteerimine: m |
rPiit
vastuseid: 91
vaadatud: 20423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2012 11:01:48 pealkiri: Kommenteerimine: m |
Kaitsekiled käes.  |
teema: HTC EVO 3D |
rPiit
vastuseid: 284
vaadatud: 69850
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.04.2012 23:41:43 pealkiri: HTC EVO 3D |
| Sain ka siis täna Evo 3D omanikuks, 259.- eest. Esmamulje väga positiivne, vaevalt, et turult omadustelt paremat telefoni leiab selle hinna sees. 3D üle ka ei viriseks väga (tõepoolest, LG versio ... |
teema: GTX460 1GB vigane? |
rPiit
vastuseid: 4
vaadatud: 1071
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.03.2012 13:34:25 pealkiri: GTX460 1GB vigane? |
Hetkel juba läks garantiisse, eks saab varsti teada siis mis neil selgub seal.  |
teema: GTX460 1GB vigane? |
rPiit
vastuseid: 4
vaadatud: 1071
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2012 13:16:48 pealkiri: GTX460 1GB vigane? |
| Sai siis täna hommikul arvutil kõik default kelladele pandud, samamoodi 4 minuti juures viskas siniseid artifacte ja lõi pildi kokku. Tempid seekord 74-75 juures. Ilmselt seetõttu, et sai kohe tä ... |
teema: GTX460 1GB vigane? |
rPiit
vastuseid: 4
vaadatud: 1071
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2012 00:43:28 pealkiri: GTX460 1GB vigane? |
Hei,
pöördun probleemiga HV poole, äkki keegi oskab miskit öelda. Nimelt probleem selles, et umbes kuu aega vana GTX460 1GB (garantiikorras uus asemele saadud) tundub vigane olevat/vigaseks muu ... |
teema: Kommenteerimine: sass1987 |
rPiit
vastuseid: 35
vaadatud: 8932
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2012 20:54:50 pealkiri: Kommenteerimine: sass1987 |
Ostis toite.  |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
rPiit
vastuseid: 1841
vaadatud: 264970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.03.2012 00:10:50 pealkiri: Kommenteerimine: -cocain- |
Müüs helikaardi.  |
teema: Kommenteerimine: janno86 |
rPiit
vastuseid: 2
vaadatud: 643
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2012 22:52:38 pealkiri: Kommenteerimine: janno86 |
Ostis arvuti, kõik sujus.  |
teema: Kommenteerimine: skliss |
rPiit
vastuseid: 7
vaadatud: 767
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2012 14:26:34 pealkiri: Kommenteerimine: skliss |
Ostsin toite, tundub, et töötab. VÄGA kiire ja sujuv tehing!  |
teema: Kommenteerimine: MikeEST |
rPiit
vastuseid: 424
vaadatud: 84426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2012 19:56:09 pealkiri: Kommenteerimine: MikeEST |
Viis videokaardi minema.  |
teema: Kommenteerimine: jyrro |
rPiit
vastuseid: 0
vaadatud: 245
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.03.2012 19:03:28 pealkiri: Kommenteerimine: jyrro |
Esimene positiivne minu poolt siis. Ostis monitori.  |
teema: Kommenteerimine: erik71284 |
rPiit
vastuseid: 82
vaadatud: 20378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2012 17:28:53 pealkiri: Kommenteerimine: erik71284 |
Ostsin prose. Tundub, et töötab nii nagu peab. Pani prose kiiresti posti ja vaatamata originaalpakendi puudumisele oli väga eeskujulikult pakendatud...vastutustundlik! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Psych0 |
rPiit
vastuseid: 60
vaadatud: 25951
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2012 16:22:35 pealkiri: Kommenteerimine: Psych0 |
Ostsin hea hinnaga kuvari, kaup korralik ja viisakas müüja. Soovitan!  |
| |