|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
q321
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172141
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 24.02.2016 21:00:28 pealkiri: Telia TV |
minu samsungil oli ka 2h ees... leidsin sellise postituse, mis minul igaljuhul probleemi ära viis:
Lahenduskäik, mida pakkus Samsungi klienditugi (tasuta numbril 8007267 E-R 09.00-18.00), ja mis ... |
teema: Kommenteerimine: Miccer |
q321
vastuseid: 1600
vaadatud: 166340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.01.2014 20:43:25 pealkiri: Kommenteerimine: Miccer |
| Müüs monitori ja toiteploki, igati positiivne minu poolt! |
teema: Kommenteerimine: Aista |
q321
vastuseid: 450
vaadatud: 66651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2013 21:17:49 pealkiri: Kommenteerimine: Aista |
| Ostsin mälud, tehing käis kiiresti ja sujuvalt. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: liiv |
q321
vastuseid: 626
vaadatud: 158283
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2013 00:47:26 pealkiri: Kommenteerimine: liiv |
Ostsin r9 270x, kõik toimis nii nagu peab! Teine kordki
Positiivne! |
teema: Kommenteerimine: Mustakurmu |
q321
vastuseid: 33
vaadatud: 9854
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2013 23:08:34 pealkiri: Kommenteerimine: Mustakurmu |
Väga usaldusväärne inimene, saatsin raha ette ning kõik sujus nii nagu peab! Superb Teine kordki  |
teema: Eesti telekavade browser |
q321
vastuseid: 735
vaadatud: 218840
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 27.01.2012 17:02:27 pealkiri: Eesti telekavade browser |
sai pool päeva internetist taga otsitud, et kuidas kava taustale saada.. See on ainuke programm mis töötab.. Mõni IT-huviline võiks selle programmi arendust siiski jätkata..
Tänud tegijale! (Y ... |
teema: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
q321
vastuseid: 270
vaadatud: 51065
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2007 21:58:19 pealkiri: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
| oook, korras.... dosis flashisin ära |
teema: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
q321
vastuseid: 270
vaadatud: 51065
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2007 21:08:59 pealkiri: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
| mis osa sõnast "kogemata" arusaamatuks jäi?? võtsin vale faili, mis kõrval oli... kuna olin selle ka millegi pärast downloadinud... bios, mida tegelikult peale tahtsin panna, oli originaal ati 96 ... |
teema: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
q321
vastuseid: 270
vaadatud: 51065
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.05.2007 20:39:40 pealkiri: Õpetus: Kuidas fläshida oma ATI videokaarti! |
tere jälle
mul selline probla, et ma panin kogemata oma agp ati radeon 9600 se 128mb kaardile vale biosi peale, nüüd näitab ainult sätendavaid ribasid ekraanil..... tähendab, kuidas oleks võim ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 23:48:02 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
nii, ei toimi... see 7.4 ei supordi seda värki mul, tegin uue formati.. nüüd istun 50HZ otsas   |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 20:29:08 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
njah, savi, proovin... ja kui peesse läeb, siis ostan uue kaardi, nagunii uunikumiks jäänud juba  |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 20:23:28 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| vot ma arvan, et selles proble ongi, et ma muutsin videokaardi biosis clockid ära....? või mis arvate, huvitav, kas see uus 7.4 töötaks?? |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 20:12:00 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
neid vanu alles ei ole...
pilt oli arusaamatu (virvendas)
tekkis jama vist, kui ma ei eksi mingi catalyst 5'ga |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 20:07:44 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| video biossi uuendasin jah.... kuid kunagi proovisin catalysti uuendada, siis pilt virvedas nagu loll ja ma pidin mingi teise videokaardi muretsema kellegi käest, et seda parandada, tahan kindla peal ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2007 19:52:37 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| tere.... mul vaja arvutile format teha, mul on ATI Radeon 9600 SE video, mis on üleklokitud veits... originaal driverite hammas ei hakka sellele peale, hetkel on mingi ilgelt vana versioon, kuid ma e ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.09.2006 20:06:01 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| mul on ülekirjutatud bios videokaardil, ma ei kasuta atitooli... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2006 19:01:55 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| mul on üks vana catalyst versioon, ainuke, mis toetab, ülejäänud ei ole siiamaani toetanud, pildi keerab peesse.. siis on jälle vaja teist videkaarti panna, et vanad driverid peale panna |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.09.2006 18:32:43 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| Kas see Catalyst 6.9 klokitud biossiga ati kaarte ka tunnistab? |
teema: Kommenteerimine: MarsKiller |
q321
vastuseid: 113
vaadatud: 50856
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2006 16:23:14 pealkiri: Kommenteerimine: MarsKiller |
andis mulle hea radika  |
teema: Kommenteerimine: tonu89 |
q321
vastuseid: 19
vaadatud: 13150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.06.2006 00:29:40 pealkiri: Kommenteerimine: tonu89 |
Temaga on hea äri teha  |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.06.2006 00:44:25 pealkiri: -Watercooling- |
| noh, ma mõtlesin just, et mille poolest minu jahutus kehvem on, kui teistel, et temp nii kõrgele tõuseb.. aga eks need andurid siis jamavad, võiks tegelikult millalgi proovida sama prose mingi tei ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.06.2006 15:30:29 pealkiri: -Watercooling- |
| ega vesi ei köeta üles, vesi lihtsalt ei suuda seda soojust nii kiiresti ära kanda. Ei viitsi biossi praegult ronida. |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.06.2006 12:55:37 pealkiri: -Watercooling- |
nää, ei julge vist sellega möllama hakata, ikkagi kõige kallim komponent arvutis... : |
kas see käib siis lihtsalt sealt pealt ära vm? |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.06.2006 12:32:27 pealkiri: -Watercooling- |
st mingi kaitseplate cpu peal ?  |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.06.2006 11:02:56 pealkiri: -Watercooling- |
Ma lasin nüüd 15 minti täisvõimsusel, temp hüppas kohe 59kraadini ja siis tiksus seal 60-61kraadi vahel... hetkel üle 61 ei läinud, plokk on leige..
nagu koormuse maha võtsin kukkus kohe 35* ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 04.06.2006 10:07:54 pealkiri: -Watercooling- |
nõrgaks mitte ei jää... mingi akvaariumi pump 21W ja mingi 1200l/h
radikate peal pole vente ... passiiv
ma ei tea, enda arust panin ploki küll korralikult peale.. vanasti (2 ja pool aastat ta ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 03.06.2006 23:33:58 pealkiri: -Watercooling- |
Kuulge, kas on normaalne see, et kui mul on mingi paari liitrine reservuaar pumbaga + mingi salongiradikas(vasest) + Proseks on Pentium 4 2.8Ghz @3.1Ghz HT
Ma tean, et mul on palav prose (õhkjahutus ... |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2006 22:39:13 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
vanad lasin maha jah...
praegult on pilt korras, panin vana hea cat5.5 tagasi... huvitav, miks see cat6.5 ei toimi? |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
q321
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.05.2006 21:02:03 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
| kuulge, see catalyst 6.5 imeb... Mul on ati radeon 9600SE üleklokitud biosiga, ning peale selle catalyst 6.5 installimist lõi pildi sassi, mitte midagi ei olnud võimalik välja lugeda, mäletan, et ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.05.2006 12:23:27 pealkiri: -Watercooling- |
haha
http://www.modikomp.ee/index.php?option=com_content&task=view&id=16&Itemid=30
peaks ka äri püsti panema...  |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.05.2006 14:26:35 pealkiri: -Watercooling- |
ma olude sunnil lasen praegult tavalise puurkaevu veega... nädal aega juba, peaks ruttu mingit tosooli sisse panema aga pole võtta hetkel kuskilt, istun saaremaa metsas  |
teema: Kommenteerimine: jansaman |
q321
vastuseid: 20
vaadatud: 8816
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.05.2006 19:17:42 pealkiri: Kommenteerimine: jansaman |
Äri sujus libedalt ja kiiresti, igati usaldusväärne!  |
teema: Kommenteerimine: keegi-Hannes |
q321
vastuseid: 41
vaadatud: 18574
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 23:52:34 pealkiri: Kommenteerimine: keegi-Hannes |
Väga korrektne tehing.
Samuti on ta abivalmis.  |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.02.2006 12:11:59 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
millise ma peaksin siit tõmbama? http://www.memtest.org/#downiso
Mul ei ole mitte ühtegi flopit, kuid mul on näiteks mp3-mängija, kas sellega ei saaks midagi orgunnida? |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.02.2006 11:06:51 pealkiri: -Watercooling- |
| ei jaga soome keelt :/ |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.02.2006 00:44:12 pealkiri: -Watercooling- |
| jep.. vb oli klamber lihtsalt liiga suur, ei surunud piisavalt kõvasti kinni. a savi sellega, kui ma tahan seda kinni saada, siis ma ka saan |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.02.2006 00:38:02 pealkiri: -Watercooling- |
no ma räägin, et nõrgalt oli klamber.. sellel pumbal on veesamba kõrguseks 1m
aga pumbast..
sa mõtled seda [url=http://www.overclockersclub.com/imageview/?/images/ttwatercooler/res.jpg]pilt? Mi ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 10.02.2006 00:22:43 pealkiri: -Watercooling- |
| lahe, nalja sai.... üks radikavooli hüppas lahti.... arvutikast tilkus veest... klaviatuur on siiamaani veeloikudega.. kõik sa veega üle kastetud peale enamuse arvuti sisust..(mul kast lahti kü ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 22:26:57 pealkiri: -Watercooling- |
| lahe, nalja sai.... üks radikavooli hüppas lahti.... arvutikast tilkus veest... klaviatuur on siiamaani veeloikudega.. kõik sa veega üle kastetud peale enamuse arvuti sisust..(mul kast lahti kü ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 21:50:45 pealkiri: -Watercooling- |
| Mul on vesijahutus: Mingi akvaariumipump (päris võimas teine, 1200-1300l/h), KAKS vasest radikat, üks nendest mingi salongiradikas, mis ei ole eriti hea, teine thermaltake [url=http://www.overclock ... |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 19:07:02 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
lahe  |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 17:55:19 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
nujah, asi kisub lärmakaks
mis koos PSUga koos lennata võib ja miks? ok, kõvaketas võib minna aga? |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 17:45:22 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
| no ikka tunned, et soe on.. aga hetkel arvuti koormuse all ei ole... Koormuse all on tunda juba tulisepoolsemat õhku.. aga ma ei oska nii täpselt öelda.. |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 17:09:19 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
| mul on PSU ventikas pandud 5V peale... ning arvuti teeb vahest ka klokkimata asendis lambist restardi... seda küll harva aga ikkagi |
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 16:57:06 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
|
teema: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
q321
vastuseid: 169
vaadatud: 26106
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 14:14:04 pealkiri: Küsimus kas P4 2.8Ghz HT võib üle klokkida? Ja kui võib kui palju on norm? |
niisiis... sain oma protsessorile korraliku jahutuse...
tekkis küsimus seoses overclockimisega..
Kui on kehvad mälud, nagu mul (profiil), siis kas tuleks prose ja mälud 1:1 teha, või panustada ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.02.2006 20:54:34 pealkiri: -Watercooling- |
, Vaata sinna lehele seal on see sama jahutus http://www.overclockersclub.com/reviews/thermaltakeaquarius2watercooler.php
aga et ainult pump ja reservuaar on teised aga radikas ja prose plokk on sama ... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.02.2006 21:18:35 pealkiri: -Watercooling- |
| Ma ei tea, meil autos oli... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.02.2006 15:05:42 pealkiri: -Watercooling- |
| see, et ma lisasin täna tosooli oma süsteemi... Kõik on korras, kuid radikas on nõrgavõitu.. õhtuks läheb vesi päris soojaks... |
teema: -Watercooling- |
q321
vastuseid: 9001
vaadatud: 1727918
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.01.2006 02:15:26 pealkiri: -Watercooling- |
| see, et meil on veekeetja juba mingi poolteist aastat üks ja sama.. täna vaatasin küttekehal ei ole absoluutselt katlakivi.. kas seda kraanivett (ju siis katlakivivaba) võiks vesijahutussüsteemis ... |
| |