|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: mfwic |
puff
vastuseid: 138
vaadatud: 30938
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.02.2016 20:45:51 pealkiri: Kommenteerimine: mfwic |
Samad sõnad, mis eelkõnelejalgi. Tänan!  |
teema: ubuntu 12.10 ati graafika driver |
puff
vastuseid: 20
vaadatud: 6614
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 29.10.2012 02:33:27 pealkiri: ubuntu 12.10 ati graafika driver |
| Imelik lugu küll, [url=https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?pid=1172200#p1172200]Arch'is oli lühikest aega kasutusel too sama Ubuntu Quantali driver, kuna erinevalt AMD enda lehel allalaetavast 1 ... |
teema: ubuntu 12.10 ati graafika driver |
puff
vastuseid: 20
vaadatud: 6614
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 28.10.2012 15:45:16 pealkiri: ubuntu 12.10 ati graafika driver |
| Probleemid tootjapoolsete draiverite installiga on tihtilugu tingitud puuduvast 'linux-headers' paketist, mis on nõutav kerneli mooduli {re,}build'imiseks. Ubuntus kannab pakett nime 'linux-headers-g ... |
teema: ubuntu 12.04 LTS |
puff
vastuseid: 152
vaadatud: 44214
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 06.10.2012 16:55:30 pealkiri: ubuntu 12.04 LTS |
Väga hästi, eriti kiire on masin Lubuntu 12.04 LTS kasutades.
LXDE on tõesti väga sümpaatne DE, küll aga väike vahemärkus, nimelt Lubuntu [url=https://wiki.ubuntu.com/Lubuntu#Lubuntu_is_not_a ... |
teema: Desktopi Screenshotid II |
puff
vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.06.2012 17:53:08 pealkiri: Desktopi Screenshotid II |
OS: Arch Linux x86_64
DE: Gnome 3
Shell: http://www.upload.ee/thumb/2424450/Screenshot_from_2012-06-12_17_23_39.png |
teema: Kommenteerimine: lexus2k9 |
puff
vastuseid: 116
vaadatud: 29834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2010 13:43:11 pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9 |
Igati meeldiv ostu-müügi kogemus! Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Matrix75 |
puff
vastuseid: 320
vaadatud: 52150
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.11.2008 18:13:09 pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75 |
Ostis protsessori, igati meeldiv ja kiire ostu-müügi tehing! Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Gljukats |
puff
vastuseid: 146
vaadatud: 40028
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2008 21:00:32 pealkiri: Kommenteerimine: Gljukats |
Heh, sisusliselt sama, mis kaks alumist kommentaari
Ostsin videokaardi, töötab  |
teema: Kommenteerimine: marxxx |
puff
vastuseid: 411
vaadatud: 88333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2008 08:39:51 pealkiri: Kommenteerimine: marxxx |
Tõi vihma ja õhtuhämaruse kiuste videokaardi pea koduusteni ära ja pole seejuures ostu-müügi tehingu osapooligi Thumbs up  |
teema: Kommenteerimine: horn of jerico |
puff
vastuseid: 213
vaadatud: 76203
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.03.2008 17:09:55 pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico |
Sai HD3850 su emalt soetatud.
Nali naljaks, tehing kiire, tõsi, kaarti enne järgmist nädalat testida ei õnnestu, jääme aga parimat lootma. Positiivne.  |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
puff
vastuseid: 2589
vaadatud: 423242
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2008 10:43:49 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
| Oskab keegi öelda, mis kividega [url=http://www.memoryc.com/products/description/4GB_DDR2_PC2_6400_Team_Elite-5_5_5_15-Dual_Channel_kit/index.html]need mälud olla võiksid? 2x1GB kitid näikse [url= ... |
teema: Kommenteerimine: Visla |
puff
vastuseid: 213
vaadatud: 56029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2007 17:21:47 pealkiri: Kommenteerimine: Visla |
Järjekordne prose-ostja.
Testida pole veel saanud, aga tehingule ei saa küll midagi ette heita!  |
teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
puff
vastuseid: 2589
vaadatud: 423242
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.12.2007 16:52:10 pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) |
Kordaks eespool esitatud, aga vastuseta jäänud küsimust - kas kellelgi on see A-data 2x2GB Extreme Edition olemas ka ja kui on, siis mis kivid/kuidas käitub?
Kasutaja ossal paistavad olevat.
... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.10.2006 13:33:21 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Tänud, seal viimasel lingil see progega on väga lihtne ja peaks nüüd asi korras olema.
Kohe vaatan palju siis ka klokkub
Niisiis esmased tulemused def. voldil
CPU 2806 MHz
FSB 311
RAM ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.10.2006 11:51:14 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Aitäh, olen praegu tööl, kui koju jõuan hakkan kohe proovima, ega ma vana XP maha ei pea võtma, lihtsalt lasen uuesti peale
Seda seadet annab Device Manageris muuta ([url=http://www.xtremesy ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.10.2006 09:24:41 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Sai oma Opteron 170 masinasse istutatud, kuid tundub, et üks core ei tööta, ei näita cpuz, samuti jäi 3dmark06 cpu tulemus samaks.
Igasugu uuemad draiverid sai peale lastud.Ei tea kas peab tões ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.10.2006 14:50:51 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Lõpuks jõudis Peebust tellitud 165 opty ka minuni, steppinguks CCBBE 0617FPMW, prose võimekusest ei tea hetkel midagi öelda, kuna istun tööl, eks nüüd lähiajal üritan uurida . |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.10.2006 22:30:23 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
|
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.10.2006 21:06:32 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Ja langesidki, tellimus 165-le on juba sees
Homme-ülehomme saab ehk jaurama hakata Igaljuhul hind siis peaks poes jääma 2,5 kilo kanti
Ja 2x1MB cache ka veel Niiet parim s939 pr ... |
teema: Kellame oma prescotte |
puff
vastuseid: 994
vaadatud: 149123
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.04.2006 23:32:13 pealkiri: Kellame oma prescotte |
| Ei tea, kas Peebu [url=http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=101&id=266488]"Bad Axe" on uus rev. 304, mis pidavat edukalt Conroed toetama ja jooksutama ([url=http://www.xtremesystems ... |
teema: DigiTV - mis firmat valida |
puff
vastuseid: 117
vaadatud: 35663
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.04.2006 10:54:47 pealkiri: DigiTV - mis firmat valida |
|
teema: Intel MEROM XS foorumis |
puff
vastuseid: 9
vaadatud: 2427
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.04.2006 20:33:47 pealkiri: Intel MEROM XS foorumis |
Hmz, kas asi minu netiühenduses või on XS hetkel maas?!?
Edit:
[url=http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=95021]paistab, et VictorWang jõudis FUGGERist pisut ette |
teema: Protsessor. |
puff
vastuseid: 9
vaadatud: 2286
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.02.2006 18:16:02 pealkiri: Protsessor. |
Aga teised AMD lähevad sinna? Nt Athlon64 3000+?
Nope, teine socket ju, sul Socket A, A64-d Socket 754/939
Edit:
Damn, kutsa99 jõudis ette  |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 20.02.2006 23:22:53 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
hmm, evili 148 opty masinas..
temp 49C full load @ 2500mhz
volte miski 1,52v
1,57v ja 2750mhz pani winis sinist igatahes
vähema voldiga polegi proovinud..
aga jah, amd on ikka suht ahi - ... |
teema: Kommenteerimine: Cyberlord |
puff
vastuseid: 545
vaadatud: 125170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 16:57:48 pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord |
Tubli positiivne minugi poolt, saadud kaubaga igati rahul , soovitan |
teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
puff
vastuseid: 1320
vaadatud: 226840
|
foorum: Protsessorid postitatud: 09.02.2006 18:45:02 pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info |
EDIT: on siin keegi, kes oleks võimeline mu tccd-l selle spd jama kõrvaldama sümboolse tasu eest? Endal pole via platet küll kuskilt võtta ja teise moboga ei buutinud ka mõlema ... |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.02.2006 18:15:56 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
Ma tahaks teada rohkem mis vahe on X2 3800+ ja Opteron 165-l näiteks.
Opteronil on 1mb cache'i per core, x2 3800+il 512kb. Default clock optyl 9x200, x2 3800+il 10x200; üldjuhul klokkuvad optyd k ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
puff
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.01.2006 16:28:16 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?!
mul pole agp plaati ja lamp on moditud kaardi ja 3ghz prosega üle 6k saanud
ptüi, õige jah, sul ju p4gd1 pcie, aga great show anyhow ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
puff
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.01.2006 16:19:33 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?!  |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
puff
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006146
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.01.2006 18:58:15 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
ma toppisin enamjaolt kõik need kohad täis mis pildil näidatud olid mis platega kaasa tuli ja ülejäänud toppisin videokardi mälude peale
Ostsin emaplaadi kasutatuna, eelmine omanik oli need mi ... |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
puff
vastuseid: 6741
vaadatud: 1006146
|
foorum: Protsessorid postitatud: 24.01.2006 11:01:53 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
| emaplaadi chipseti sensor või kes teab mis tundub aiateibaid mul näitavat. Originaal jahutus, originaal pasta ja temp on hetkel idles 30C. radikat katsudes ütleks, et rohkem. ehk keegi sama platega ... |
teema: 3DMark2006 skoorid |
puff
vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 18.01.2006 21:07:03 pealkiri: 3DMark2006 skoorid |
| Keegi dualcore prose omanik võiks enda süsteemiga mõned testrunid teha, et näha saaks, kui suure boosti dualcore single'iga võrreldes annab. |
teema: s939 Opteron Overclocking |
puff
vastuseid: 891
vaadatud: 147607
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.01.2006 11:38:39 pealkiri: s939 Opteron Overclocking |
| [url=http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=77857]Dual Core Opties |
teema: Kas keegi teab mis socketisse sobivad AMD 64 Turion prosed? |
puff
vastuseid: 6
vaadatud: 1714
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2006 21:57:32 pealkiri: Kas keegi teab mis socketisse sobivad AMD 64 Turion prosed? |
| 754 peaks olema.. |
teema: ASRock 939Dual-SATA2 AGP 8x, PCI-E 16x, M2 !!! Kas tõesti iga arvuti omaniku unistus ? |
puff
vastuseid: 42
vaadatud: 8780
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.01.2006 09:53:42 pealkiri: ASRock 939Dual-SATA2 AGP 8x, PCI-E 16x, M2 !!! Kas tõesti iga arvuti omaniku unistus ? |
AMD future M2 "soc. 940 support" (2006)
Mulle jääb ikkagi selgusetuks, kas see mobo siis ddr2 ka toetab, teatavasti on socket 940 (AM2) ju ddr2-l põhinev süsteem .
Edit: Selle socke ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
puff
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 05.01.2006 18:12:44 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
palju see siis defaultis saab? 10k?
Ise sain default kelladel [url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4489884]11706. |
teema: Kuidas 7800GTX toitekaablid panna? |
puff
vastuseid: 16
vaadatud: 2461
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.01.2006 17:05:03 pealkiri: Kuidas 7800GTX toitekaablid panna? |
| See juhe kust üks PCI-E kaheks molexiks läheb ei tähenda, et mõlema molexiotsa külge pead toite panema vaid nii on see kõikide vahekabladega.On see sellepärast, et sa samast juhtmest jätkata t ... |
teema: 3DMark2003 skoorid |
puff
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 30.12.2005 17:24:30 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
Sai siis täna proovitud...
AMD Sempron64 2800+ "Palermo" @2,75GHz 1.7v
DFI LANPARTY UT nF3 250Gb
512MB Adata Vitesta PC4000 Hynix D5 @250MHz 2,5-3-3-5 1T 2.8v
Powercolor ATI Radeon 9800PRO@XT 1 ... |
teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
puff
vastuseid: 1328
vaadatud: 429382
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 27.12.2005 16:29:12 pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu |
1. 486sx ?!??!
2. mingi 700MHz-ine amd (duron arvatavasti)
3. vana hea AthlonXP Thoroughbread B-core 1700+
4. Barton 2500+ lahtiste kordajatega
5. A64 3200+ Winchester core
6. A64 3500+ Wincheste ... |
teema: WinXP 64-bit |
puff
vastuseid: 269
vaadatud: 61849
|
foorum: Tarkvara postitatud: 26.12.2005 15:22:12 pealkiri: WinXP 64-bit |
aga huvitab mind see, et kuidas anti-viirusega on lood... Kas kellelgil on kogemust Norton Antivirus 2003 ? Eriti ei julgeks lasta Win'i peale ja jätta seda korraliku antiviiruseta...
nod32 ja oma ... |
teema: Kommenteerimine: Elof |
puff
vastuseid: 211
vaadatud: 87132
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2005 14:33:05 pealkiri: Kommenteerimine: Elof |
Saime mälud vahetatud: kaup korralik, soovitan igati  |
teema: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist??? |
puff
vastuseid: 13
vaadatud: 2376
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2005 22:20:48 pealkiri: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist??? |
kuidas see GS jurakas siis on ka? lärmab kõvasti?
Vahetasin kohe esimesel võimalusel stock jahutuse NV Silencer5 vastu ära , ei jõudnud stockiga proovidagi  |
teema: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist??? |
puff
vastuseid: 13
vaadatud: 2376
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2005 22:15:47 pealkiri: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist??? |
Ise tellisin samuti peebust juba tükk aega tagasi kaardi ära, toitejuhe (sama, mis ülal pildil) oli igatahes kaasas  |
teema: Kommenteerimine: Rutz |
puff
vastuseid: 409
vaadatud: 137543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2005 21:12:15 pealkiri: Kommenteerimine: Rutz |
Sai järjekordne äri aetud: ostis videokaardi; mina rahul, loodan, et ostja ka  |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
puff
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252664
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.12.2005 11:49:17 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Kuidas 5.13 draiveritega saab 8pipe ja 256bit avada?
imo pole veel 5.13 driveritel softmoditud varianti, netis vähemalt silma ei hakanud, pead vaid kannatust varuma ja nad ära ootama  |
teema: NV40 aka FX6800 seeria |
puff
vastuseid: 2861
vaadatud: 360093
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.12.2005 16:44:59 pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria |
| [url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4489884]11706 stock 6800gs-i kellad (opteron hetkel kõigest 10x253MHz peal 1:1 mem, peagi saan oma Hynix mälud välja vahetatud tccd-de vastu, siis pea ... |
teema: Kommenteerimine: GOODGUY |
puff
vastuseid: 266
vaadatud: 72190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2005 16:50:55 pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY |
Tubli positiivne minu poolt: ostis protsessori, tuli ise Maardusse järele. Mina rahul, loodan, et ostja ka  |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
puff
vastuseid: 2946
vaadatud: 433165
|
foorum: Protsessorid postitatud: 10.12.2005 22:46:29 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
| Paistab, et optyl on mälukontra ikka teisest klassist või oli mu winchesteri corega 3500+ tõesti nii kehvake, et samadel timingutel ja sagedusel nõudis mälu enne 2,8v, nüüd aga piisab 2,7v. [ur ... |
teema: Kommenteerimine: tjj |
puff
vastuseid: 160
vaadatud: 74190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2005 20:52:14 pealkiri: Kommenteerimine: tjj |
Sattusin samuti "tjj-poodi" shoppama , opty ja booster leidsid omale uue omaniku, anyways väga tip-top äri . Soovitan. |
teema: Räägime mäludest alates 400MHz |
puff
vastuseid: 2946
vaadatud: 433165
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.11.2005 09:50:24 pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz |
| käisin täna Enteris ja seal oli nii ühepoolseid, kui 2 poolseid D43 mälusid(ühepoolne on BT)... valisin DT-43 tähistusega mälu... jooksis max ~250 2,5-3-3-6 1T... muidugi eriti piinata ei viits ... |
| |