Avaleht
otsing leidis 90 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: mfwic
puff

vastuseid: 138
vaadatud: 30938

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2016 20:45:51   pealkiri: Kommenteerimine: mfwic
Samad sõnad, mis eelkõnelejalgi. Tänan! thumbs_up.gif
  teema: ubuntu 12.10 ati graafika driver
puff

vastuseid: 20
vaadatud: 6614

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 29.10.2012 02:33:27   pealkiri: ubuntu 12.10 ati graafika driver
Imelik lugu küll, [url=https://bbs.archlinux.org/viewtopic.php?pid=1172200#p1172200]Arch'is oli lühikest aega kasutusel too sama Ubuntu Quantali driver, kuna erinevalt AMD enda lehel allalaetavast 1 ...
  teema: ubuntu 12.10 ati graafika driver
puff

vastuseid: 20
vaadatud: 6614

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 28.10.2012 15:45:16   pealkiri: ubuntu 12.10 ati graafika driver
Probleemid tootjapoolsete draiverite installiga on tihtilugu tingitud puuduvast 'linux-headers' paketist, mis on nõutav kerneli mooduli {re,}build'imiseks. Ubuntus kannab pakett nime 'linux-headers-g ...
  teema: ubuntu 12.04 LTS
puff

vastuseid: 152
vaadatud: 44214

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 06.10.2012 16:55:30   pealkiri: ubuntu 12.04 LTS
Väga hästi, eriti kiire on masin Lubuntu 12.04 LTS kasutades.
LXDE on tõesti väga sümpaatne DE, küll aga väike vahemärkus, nimelt Lubuntu [url=https://wiki.ubuntu.com/Lubuntu#Lubuntu_is_not_a ...
  teema: Desktopi Screenshotid II
puff

vastuseid: 4129
vaadatud: 1157337

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.06.2012 17:53:08   pealkiri: Desktopi Screenshotid II
OS: Arch Linux x86_64
DE: Gnome 3
Shell: http://www.upload.ee/thumb/2424450/Screenshot_from_2012-06-12_17_23_39.png
  teema: Kommenteerimine: lexus2k9
puff

vastuseid: 116
vaadatud: 29834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2010 13:43:11   pealkiri: Kommenteerimine: lexus2k9
Igati meeldiv ostu-müügi kogemus! icon_smile.gif Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Matrix75
puff

vastuseid: 320
vaadatud: 52150

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.11.2008 18:13:09   pealkiri: Kommenteerimine: Matrix75
Ostis protsessori, igati meeldiv ja kiire ostu-müügi tehing! Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Gljukats
puff

vastuseid: 146
vaadatud: 40028

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2008 21:00:32   pealkiri: Kommenteerimine: Gljukats
Heh, sisusliselt sama, mis kaks alumist kommentaari icon_smile.gif
Ostsin videokaardi, töötab thumbs_up.gif icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: marxxx
puff

vastuseid: 411
vaadatud: 88333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2008 08:39:51   pealkiri: Kommenteerimine: marxxx
Tõi vihma ja õhtuhämaruse kiuste videokaardi pea koduusteni ära ja pole seejuures ostu-müügi tehingu osapooligi icon_smile.gif Thumbs up thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: horn of jerico
puff

vastuseid: 213
vaadatud: 76203

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.03.2008 17:09:55   pealkiri: Kommenteerimine: horn of jerico
Sai HD3850 su emalt soetatud. icon_smile.gif
Nali naljaks, tehing kiire, tõsi, kaarti enne järgmist nädalat testida ei õnnestu, jääme aga parimat lootma. Positiivne. thumbs_up.gif
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
puff

vastuseid: 2589
vaadatud: 423242

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2008 10:43:49   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Oskab keegi öelda, mis kividega [url=http://www.memoryc.com/products/description/4GB_DDR2_PC2_6400_Team_Elite-5_5_5_15-Dual_Channel_kit/index.html]need mälud olla võiksid? 2x1GB kitid näikse [url= ...
  teema: Kommenteerimine: Visla
puff

vastuseid: 213
vaadatud: 56029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2007 17:21:47   pealkiri: Kommenteerimine: Visla
Järjekordne prose-ostja. icon_smile.gif
Testida pole veel saanud, aga tehingule ei saa küll midagi ette heita! icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
puff

vastuseid: 2589
vaadatud: 423242

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.12.2007 16:52:10   pealkiri: DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi)
Kordaks eespool esitatud, aga vastuseta jäänud küsimust - kas kellelgi on see A-data 2x2GB Extreme Edition olemas ka ja kui on, siis mis kivid/kuidas käitub?
Kasutaja ossal paistavad olevat. icon_smile.gif
...
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.10.2006 13:33:21   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Tänud, seal viimasel lingil see progega on väga lihtne ja peaks nüüd asi korras olema.
Kohe vaatan palju siis ka klokkub icon_rolleyes.gif
Niisiis esmased tulemused def. voldil
CPU 2806 MHz
FSB 311
RAM ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.10.2006 11:51:14   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Aitäh, olen praegu tööl, kui koju jõuan hakkan kohe proovima, ega ma vana XP maha ei pea võtma, lihtsalt lasen uuesti peale icon_question.gif
Seda seadet annab Device Manageris muuta ([url=http://www.xtremesy ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.10.2006 09:24:41   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Sai oma Opteron 170 masinasse istutatud, kuid tundub, et üks core ei tööta, ei näita cpuz, samuti jäi 3dmark06 cpu tulemus samaks.
Igasugu uuemad draiverid sai peale lastud.Ei tea kas peab tões ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.10.2006 14:50:51   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Lõpuks jõudis Peebust tellitud 165 opty ka minuni, steppinguks CCBBE 0617FPMW, prose võimekusest ei tea hetkel midagi öelda, kuna istun tööl, eks nüüd lähiajal üritan uurida icon_smile.gif.
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.10.2006 22:30:23   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.10.2006 21:06:32   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
Ja langesidki, tellimus 165-le on juba sees icon_lol.gif
Homme-ülehomme saab ehk jaurama hakata thumbs_up.gif Igaljuhul hind siis peaks poes jääma 2,5 kilo kanti
Ja 2x1MB cache ka veel beer_yum.gif Niiet parim s939 pr ...
  teema: Kellame oma prescotte
puff

vastuseid: 994
vaadatud: 149123

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.04.2006 23:32:13   pealkiri: Kellame oma prescotte
Ei tea, kas Peebu [url=http://doctorpeep.ee/index.php?lang=est&main_id=101&id=266488]"Bad Axe" on uus rev. 304, mis pidavat edukalt Conroed toetama ja jooksutama ([url=http://www.xtremesystems ...
  teema: DigiTV - mis firmat valida
puff

vastuseid: 117
vaadatud: 35663

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.04.2006 10:54:47   pealkiri: DigiTV - mis firmat valida
  teema: Intel MEROM XS foorumis
puff

vastuseid: 9
vaadatud: 2427

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.04.2006 20:33:47   pealkiri: Intel MEROM XS foorumis
Hmz, kas asi minu netiühenduses või on XS hetkel maas?!? icon_rolleyes.gif
Edit:
[url=http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=95021]paistab, et VictorWang jõudis FUGGERist pisut ette
  teema: Protsessor.
puff

vastuseid: 9
vaadatud: 2286

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.02.2006 18:16:02   pealkiri: Protsessor.
Aga teised AMD lähevad sinna? Nt Athlon64 3000+?
Nope, teine socket ju, sul Socket A, A64-d Socket 754/939

Edit:
Damn, kutsa99 jõudis ette beer_yum.gif
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.02.2006 23:22:53   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
hmm, evili 148 opty masinas..
temp 49C full load @ 2500mhz
volte miski 1,52v

1,57v ja 2750mhz pani winis sinist igatahes icon_biggrin.gif
vähema voldiga polegi proovinud..

aga jah, amd on ikka suht ahi - ...
  teema: Kommenteerimine: Cyberlord
puff

vastuseid: 545
vaadatud: 125170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 16:57:48   pealkiri: Kommenteerimine: Cyberlord
Tubli positiivne minugi poolt, saadud kaubaga igati rahul thumbs_up.gif, soovitan
  teema: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info
puff

vastuseid: 1320
vaadatud: 226840

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.02.2006 18:45:02   pealkiri: Pentium M / banias / dothan / yonah /merom overclocking & info

EDIT: on siin keegi, kes oleks võimeline mu tccd-l selle spd jama kõrvaldama sümboolse tasu eest? icon_rolleyes.gif icon_redface.gif Endal pole via platet küll kuskilt võtta ja teise moboga ei buutinud ka mõlema ...
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.02.2006 18:15:56   pealkiri: s939 Opteron Overclocking

Ma tahaks teada rohkem mis vahe on X2 3800+ ja Opteron 165-l näiteks.
Opteronil on 1mb cache'i per core, x2 3800+il 512kb. Default clock optyl 9x200, x2 3800+il 10x200; üldjuhul klokkuvad optyd k ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
puff

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.01.2006 16:28:16   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?! icon_razz1.gif
mul pole agp plaati ja lamp on moditud kaardi ja 3ghz prosega üle 6k saanud icon_razz1.gif
ptüi, õige jah, sul ju p4gd1 pcie, aga great show anyhow ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
puff

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.01.2006 16:19:33   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
mnja, ei tea küll mis tulemus sul dothaniga tuleks?! icon_razz1.gif
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
puff

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.01.2006 18:58:15   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
ma toppisin enamjaolt kõik need kohad täis mis pildil näidatud olid mis platega kaasa tuli ja ülejäänud toppisin videokardi mälude peale
Ostsin emaplaadi kasutatuna, eelmine omanik oli need mi ...
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
puff

vastuseid: 6741
vaadatud: 1006146

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 24.01.2006 11:01:53   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
emaplaadi chipseti sensor või kes teab mis tundub aiateibaid mul näitavat. Originaal jahutus, originaal pasta ja temp on hetkel idles 30C. radikat katsudes ütleks, et rohkem. ehk keegi sama platega ...
  teema: 3DMark2006 skoorid
puff

vastuseid: 5934
vaadatud: 1033271

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 18.01.2006 21:07:03   pealkiri: 3DMark2006 skoorid
Keegi dualcore prose omanik võiks enda süsteemiga mõned testrunid teha, et näha saaks, kui suure boosti dualcore single'iga võrreldes annab.
  teema: s939 Opteron Overclocking
puff

vastuseid: 891
vaadatud: 147607

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.01.2006 11:38:39   pealkiri: s939 Opteron Overclocking
[url=http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=77857]Dual Core Opties
  teema: Kas keegi teab mis socketisse sobivad AMD 64 Turion prosed?
puff

vastuseid: 6
vaadatud: 1714

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2006 21:57:32   pealkiri: Kas keegi teab mis socketisse sobivad AMD 64 Turion prosed?
754 peaks olema..
  teema: ASRock 939Dual-SATA2 AGP 8x, PCI-E 16x, M2 !!! Kas tõesti iga arvuti omaniku unistus ?
puff

vastuseid: 42
vaadatud: 8780

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2006 09:53:42   pealkiri: ASRock 939Dual-SATA2 AGP 8x, PCI-E 16x, M2 !!! Kas tõesti iga arvuti omaniku unistus ?

AMD future M2 "soc. 940 support" (2006)

Mulle jääb ikkagi selgusetuks, kas see mobo siis ddr2 ka toetab, teatavasti on socket 940 (AM2) ju ddr2-l põhinev süsteem icon_rolleyes.gif.

Edit: Selle socke ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
puff

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 05.01.2006 18:12:44   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
palju see siis defaultis saab? 10k?
Ise sain default kelladel [url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4489884]11706.
  teema: Kuidas 7800GTX toitekaablid panna?
puff

vastuseid: 16
vaadatud: 2461

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.01.2006 17:05:03   pealkiri: Kuidas 7800GTX toitekaablid panna?
See juhe kust üks PCI-E kaheks molexiks läheb ei tähenda, et mõlema molexiotsa külge pead toite panema vaid nii on see kõikide vahekabladega.On see sellepärast, et sa samast juhtmest jätkata t ...
  teema: 3DMark2003 skoorid
puff

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002347

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 30.12.2005 17:24:30   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
Sai siis täna proovitud...

AMD Sempron64 2800+ "Palermo" @2,75GHz 1.7v
DFI LANPARTY UT nF3 250Gb
512MB Adata Vitesta PC4000 Hynix D5 @250MHz 2,5-3-3-5 1T 2.8v
Powercolor ATI Radeon 9800PRO@XT 1 ...
  teema: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
puff

vastuseid: 1328
vaadatud: 429382

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 27.12.2005 16:29:12   pealkiri: Sinu arvuti protsessori(te) ajalugu
1. 486sx ?!??!
2. mingi 700MHz-ine amd (duron arvatavasti)
3. vana hea AthlonXP Thoroughbread B-core 1700+
4. Barton 2500+ lahtiste kordajatega
5. A64 3200+ Winchester core
6. A64 3500+ Wincheste ...
  teema: WinXP 64-bit
puff

vastuseid: 269
vaadatud: 61849

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.12.2005 15:22:12   pealkiri: WinXP 64-bit
aga huvitab mind see, et kuidas anti-viirusega on lood... Kas kellelgil on kogemust Norton Antivirus 2003 ? Eriti ei julgeks lasta Win'i peale ja jätta seda korraliku antiviiruseta...

nod32 ja oma ...
  teema: Kommenteerimine: Elof
puff

vastuseid: 211
vaadatud: 87132

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2005 14:33:05   pealkiri: Kommenteerimine: Elof
Saime mälud vahetatud: kaup korralik, soovitan igati thumbs_up.gif
  teema: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist???
puff

vastuseid: 13
vaadatud: 2376

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2005 22:20:48   pealkiri: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist???
kuidas see GS jurakas siis on ka? lärmab kõvasti?
Vahetasin kohe esimesel võimalusel stock jahutuse NV Silencer5 vastu ära icon_smile.gif, ei jõudnud stockiga proovidagi thumbs_up.gif
  teema: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist???
puff

vastuseid: 13
vaadatud: 2376

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2005 22:15:47   pealkiri: Hämming GF 6800GS-iga, vaja mingit üleminekut vist???
Ise tellisin samuti peebust juba tükk aega tagasi kaardi ära, toitejuhe (sama, mis ülal pildil) oli igatahes kaasas icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: Rutz
puff

vastuseid: 409
vaadatud: 137543

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2005 21:12:15   pealkiri: Kommenteerimine: Rutz
Sai järjekordne äri aetud: ostis videokaardi; mina rahul, loodan, et ostja ka icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
puff

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252664

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.12.2005 11:49:17   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Kuidas 5.13 draiveritega saab 8pipe ja 256bit avada?
imo pole veel 5.13 driveritel softmoditud varianti, netis vähemalt silma ei hakanud, pead vaid kannatust varuma ja nad ära ootama icon_wink.gif
  teema: NV40 aka FX6800 seeria
puff

vastuseid: 2861
vaadatud: 360093

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.12.2005 16:44:59   pealkiri: NV40 aka FX6800 seeria
[url=http://service.futuremark.com/compare?2k3=4489884]11706 stock 6800gs-i kellad (opteron hetkel kõigest 10x253MHz peal 1:1 mem, peagi saan oma Hynix mälud välja vahetatud tccd-de vastu, siis pea ...
  teema: Kommenteerimine: GOODGUY
puff

vastuseid: 266
vaadatud: 72190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2005 16:50:55   pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY
Tubli positiivne minu poolt: ostis protsessori, tuli ise Maardusse järele. Mina rahul, loodan, et ostja ka thumbs_up.gif
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
puff

vastuseid: 2946
vaadatud: 433165

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 10.12.2005 22:46:29   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
Paistab, et optyl on mälukontra ikka teisest klassist või oli mu winchesteri corega 3500+ tõesti nii kehvake, et samadel timingutel ja sagedusel nõudis mälu enne 2,8v, nüüd aga piisab 2,7v. [ur ...
  teema: Kommenteerimine: tjj
puff

vastuseid: 160
vaadatud: 74190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2005 20:52:14   pealkiri: Kommenteerimine: tjj
Sattusin samuti "tjj-poodi" shoppama icon_biggrin.gif, opty ja booster leidsid omale uue omaniku, anyways väga tip-top äri thumbs_up.gif. Soovitan.
  teema: Räägime mäludest alates 400MHz
puff

vastuseid: 2946
vaadatud: 433165

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.11.2005 09:50:24   pealkiri: Räägime mäludest alates 400MHz
käisin täna Enteris ja seal oli nii ühepoolseid, kui 2 poolseid D43 mälusid(ühepoolne on BT)... valisin DT-43 tähistusega mälu... jooksis max ~250 2,5-3-3-6 1T... muidugi eriti piinata ei viits ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.