Avaleht
otsing leidis 40 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: x61 tablet ekraaninupud + xp pro :: Sülearvutid
ps/2

vastuseid: 0
vaadatud: 1492

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 28.04.2008 16:56:13   pealkiri: x61 tablet ekraaninupud + xp pro :: Sülearvutid
isendiks: lenovo x61 tablet
operatsioonisüsteem: xp pro sp2

mure: ekraanil asuvad nupud (pildi pööramiseks, hiire liigutamiseks) ei toimi. ainukesena töötab väike nupuke millega saab task m ...
  teema: Ülevaade: Fujitsu Siemens Lifebook P7120 ultra-portable laptop :: Sülearvutid
ps/2

vastuseid: 34
vaadatud: 19620

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 22.03.2008 18:18:48   pealkiri: Ülevaade: Fujitsu Siemens Lifebook P7120 ultra-portable laptop
sama küsimus, mis humaxil

tänud ette
  teema: power useri õiguste lisamine
ps/2

vastuseid: 1
vaadatud: 1208

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 26.10.2006 11:59:01   pealkiri: power useri õiguste lisamine
Jõudu!

Oleks vaja siis läpparile XP all power useritele natuke õigusi juurde lisada (domeeni lisamine ja programmide lisamine)

Proovisin Group Policy -s : /Computer Configuration/Windows Sett ...
  teema: Hitachi tehasegarantii
ps/2

vastuseid: 3
vaadatud: 1849

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.10.2006 20:24:44   pealkiri: Hitachi tehasegarantii
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=218094

Omateada ma postitasingi sinna teemasse, aga paistab et keegi on mind ümber tõstnud omaette teemaks ? icon_rolleyes.gif
  teema: Hitachi tehasegarantii
ps/2

vastuseid: 3
vaadatud: 1849

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.10.2006 14:11:59   pealkiri: Hitachi tehasegarantii
Kuidas Hitachi ketaste tehasegarantii käib? Keegi proovinud?
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
ps/2

vastuseid: 1793
vaadatud: 434142

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 30.07.2006 15:20:03   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
heh, mina, kui teema algataja, pole ise kordagi mängima jõudnud icon_smile.gif peaks selle vea parandama. Millal keegi kuskil sees on ?
  teema: Surnud Maxtori ketas?
ps/2

vastuseid: 5
vaadatud: 1642

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.07.2006 09:52:21   pealkiri: Surnud Maxtori ketas?
Endal kolksus ketas ka jubedalt. Olevat mingi detail kettas lahti tulnud ja nüüd tõmbleb seal sees. keerasin kasti paremale küljele kummuli ning nüüd on juba 6 kuud ilusti töötanud icon_smile.gif
  teema: krüpteeritud systeemist imaget teha?
ps/2

vastuseid: 2
vaadatud: 1590

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.05.2006 12:42:08   pealkiri: krüpteeritud systeemist imaget teha?
Jõudu külamehed!

Oleks siis mure.

Oli soov teha tööjuures läpakatele imaged, et neid siis hea uutele masinatele peale lasta.
Masinad kõik loomulikult samast partiist pärit.

aga ko ...
  teema: peetis plate?
ps/2

vastuseid: 7
vaadatud: 2242

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.07.2005 20:49:42   pealkiri: peetis plate?
nu kurat, sai siis uus plate soetatud.
tõstsin kõik kolinad ümber, andsin voolu takka... asi ajas sekundiks vendid käima ja siis kohe suri välja jälle ning hakkas suitsema.
plaadiks on mingi A ...
  teema: peetis plate?
ps/2

vastuseid: 7
vaadatud: 2242

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2005 16:11:58   pealkiri: peetis plate?
äkki power nupul/juhtmetel midagi viga või üldse lahti...

sai emmel ümber tõstetud power ja reset nupu otsad ning reset-nupust üritasime käima ajada, ikka surnud
  teema: peetis plate?
ps/2

vastuseid: 7
vaadatud: 2242

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.07.2005 15:29:32   pealkiri: peetis plate?
nõndaks, mure.
sõbral arvuti enam pilti ette ei võta, vajutab nuppu ning isegi ventikad ei hakka pöörlema.
algul kahtlustasime toidet, aga toide hakkas minu arvutitaga kohe lupsti ilusti tööl ...
  teema: ati kaardi jama San Andreasega?
ps/2

vastuseid: 62
vaadatud: 9265

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 19.06.2005 14:49:10   pealkiri: ati kaardi jama San Andreasega?
isegi minu gf2 lippab 1024x768 resol ja low detailidel täiesti puhtalt
  teema: kettaga jama
ps/2

vastuseid: 8
vaadatud: 3529

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.04.2005 10:40:07   pealkiri: kettaga jama
niisiis..

sikutasin hitachi lehelt mingi diagnostic tool või säärase asja .. kirjutasin plaadile ja buutisin üles.
asi leidis siis sektoritega mingi kala ja remontis ära.
nüüd kõik ...
  teema: kettaga jama
ps/2

vastuseid: 8
vaadatud: 3529

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.04.2005 21:48:41   pealkiri: kettaga jama
kusjuures peale restarti näitab jälle esimese ketta sisu korralikult.. hakkab proovima fail failihaaval vaikselt ümber sokutama.

aga kui niiviisi kolksub siis ega vist temast korralikku elulo ...
  teema: kettaga jama
ps/2

vastuseid: 8
vaadatud: 3529

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 07.04.2005 21:09:30   pealkiri: kettaga jama
niisiis...
tulen koolis koju, panen arvuti käima.. hakkab windowsi üles buutima.. ja järsku - ketas teeb kolksuvat häält 2 korda (umbes nagu .. "kraaps-kraaps"). Starting Windows aken jääb e ...
  teema: Barton 2800+
ps/2

vastuseid: 2
vaadatud: 1296

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2005 21:37:52   pealkiri: Barton 2800+
korras, tänud, teema lukku !
  teema: Barton 2800+
ps/2

vastuseid: 2
vaadatud: 1296

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2005 21:18:39   pealkiri: Barton 2800+
niisiis.. sain omale siukese prose(vaata topic), pistsin arvutisse.. aida32 näitab et:

CPU Type AMD Athlon XP-A, 1252 MHz (6.25 x 200)
CPU Alias Barton

et default panebki ta kordaja mingi m ...
  teema: XP pro - following file is missing or corrupt.
ps/2

vastuseid: 26
vaadatud: 5012

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.04.2005 13:05:58   pealkiri: XP pro - following file is missing or corrupt.
buutsektorid laksab töökorda vms
  teema: XP pro - following file is missing or corrupt.
ps/2

vastuseid: 26
vaadatud: 5012

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 04.04.2005 09:21:33   pealkiri: XP pro - following file is missing or corrupt.
endal oli sama jama.

buutisin xp plaadilt installi üles.. ja õige kohapeal vajutasin 'r' -i (repair)

peale seda kui repair konsooli üles lasi.. 'chkdsk' ja peale seda kõik korras.
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.02.2005 11:05:47   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
kui ei tunne ketast siis lukusta agp/pci siin biosis. Mul on sama probleem. Nii kui keeran kasvõi fsb-d tõstes pci kasvõi 1mhz tõuseb lukustamata siis ei leia enam kettaid üles

kuidas see luk ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 08.02.2005 00:00:04   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
mul on ikka kuradi veider värk.
esiteks, kui arvuti käimalasta.. siis algul ei taha leida ketast, .. teed restardi .. siis kõik korras.

teine imelik asi on, et kui prose natuke kellata, siis ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 05.02.2005 01:55:57   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
niih, mina sain oma ketta töökorda, viga oli vanas BIOS 'is... Epoxi plaadil tuleks see kindlasti uuendada viimasega.
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 30.01.2005 23:21:23   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
niih, proovisin 3-4 korda, iga kord windowsi install leidis ketta üles, aga kui partitsioone käskisin tegema hakata, siis jäi mõttesse... ning "Setup cannot access this disk" . Ei tea kas uuem b ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 19:27:20   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
niih, proovisin nüüd puhast xp installi. söötsin ilusti f6'ga driverid ette ja puha... asi nõks mõtles... ja pritsis mulle "Setup cannot access this disk" veateate. Ühesõnaga, ketas peetis j ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 17:06:35   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
on siis vaja susele ka mingeid drivereid ette sööta ?
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 16:54:32   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
proovisin ka Suse 't panna, ketta leidis üles ilusti.. aga kui partitsioone oli vaja tegema hakata siis "Could not set up swap partition /dev/hda1

mis arvate, on ketas peetis või mina lihtsalt ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 15:28:30   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
proovisin mõlemat kanalit ning lasin uuemad VIA driverid peale. Ei muutunud midagi. Märkasin ka, et see SATA RAID Utility, mis enne windowsi üleslaadimist on, annab kettale ükskord nimeks : HDS72 ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 11:52:11   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
"Disk Management" väidab, et ketas on "Not Initialized" ja kui ma proovin teda Initializeerida siis peale väikest mõtlemist viskab veateatena :
Disk failed !!!
Disk location: <controller 0, c ...
  teema: S-ATA ketaste kasutamine
ps/2

vastuseid: 87
vaadatud: 24216

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 28.01.2005 01:24:00   pealkiri: S-ATA ketaste kasutamine
kurat, ostsin täna omale Hitachi Deskstar 7K250 80 gigase SATA ketta. Nagu on.. ja nagu ei ole ka. Xp tundis ära küll, et mingi uus asi on küljes, Aida32 näitab ka seda. Aga ketast ennast My Co ...
  teema: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
ps/2

vastuseid: 1793
vaadatud: 434142

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 16.01.2005 20:29:23   pealkiri: VMT: Transport Tycoon võrgus (OpenTTD)
www.openttd.org





nii, kuna uuema "open transport tycoon deluxe" patchiga saab ka Lan's ja üle Interneti transat mängida (kuni 10 inimest), tekkis küsimus.. et kas meil eestis on ka mõni ...
  teema: videokaartide ajalugu
ps/2

vastuseid: 2
vaadatud: 1863

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.05.2004 13:56:17   pealkiri: videokaartide ajalugu
wow, thanks dude icon_smile.gif
  teema: videokaartide ajalugu
ps/2

vastuseid: 2
vaadatud: 1863

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.05.2004 13:08:22   pealkiri: videokaartide ajalugu
Ahoi!
oleks tarvis siis mingisugust inglisekeelset juttu videokaartidest ja nende ajaloost (millal esimene, kus, mis, kuidas jne).
otsinguid lapates on leitud igasugu muud mõttetut kraami millest e ...
  teema: msn ja webcam
ps/2

vastuseid: 3
vaadatud: 1581

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 13.12.2003 18:05:14   pealkiri: msn ja webcam
ma ei tea kas ma sain nüüd valesti aru, aga mõte seisnes ikkagi selles.. et näiteks kui sul on cam , ja näitad ennast läbi msn'i mulle.. siis kuidas ma saaksin seda "filmi" salvestada endale, et ...
  teema: msn ja webcam
ps/2

vastuseid: 3
vaadatud: 1581

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 09.12.2003 22:26:26   pealkiri: msn ja webcam
Niih Tere,
mure järgmine..
tuttav suhtleb kellegagi läbi msn'i ning teine näitab talle ka webcammiga pilti kenasti.. aga nüüd tuleb küsimus: kas msn'is näidatavat pilti on ka võimalik salve ...
  teema: kui kiiresti sa trükid?
ps/2

vastuseid: 558
vaadatud: 120068

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.11.2003 21:19:45   pealkiri: kui kiiresti sa trükid?
1 sek, kiirusega 10380 lööki/min
Tubli saavutus. Olete vist masinakirja õppinud.
  teema: dbstqufrstn.dll ja ooszqucksss -- wtf?
ps/2

vastuseid: 14
vaadatud: 2616

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.09.2003 19:01:21   pealkiri: dbstqufrstn.dll ja ooszqucksss -- wtf?
Adawerele update ikka tegite ?
  teema: L2 cache
ps/2

vastuseid: 9
vaadatud: 1906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.06.2003 17:27:02   pealkiri: L2 cache
BIOS 's pole säärast asja nagu L2 cache, mõtlesin et äkki on teise nimega `? või siis vaja kuskilt emmelt jumperit nihutada ?
  teema: L2 cache
ps/2

vastuseid: 9
vaadatud: 1906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.06.2003 11:17:06   pealkiri: L2 cache
probleem endine
  teema: L2 cache
ps/2

vastuseid: 9
vaadatud: 1906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.06.2003 23:50:09   pealkiri: L2 cache
kui BIOS'st siis ehk oskad öelda ka mis nimega ta seal olla võiks? BIOS ise aastast 98' Award Modular v4.51pg
  teema: L2 cache
ps/2

vastuseid: 9
vaadatud: 1906

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 09.06.2003 23:39:39   pealkiri: L2 cache
niih, probleem järgnev
seisab üks junn AMD K6-2 (400mhz) Chaintechi 5AGM tüüpi emme seljas, aga Aida32 näitab et no CPU L2 cache found! mõtlesin et ometigi peaks sellisel mehel juba L2 olemas ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.