|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.02.2007 15:31:10 pealkiri: Telia TV |
Kas on võimalik kuidagi pulti nullida vms?
Võta patakad välja
ei aita, juba proovitud |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.02.2007 08:59:56 pealkiri: Telia TV |
| Eile sai hakatud jamama amino puldiga ja nende TV koodidega, vahetasin ja proovisin milline kood mu telekale sobib, kui äkki jäi pult koodi sisestamis reziimi, st ainult numbriga nupud toimivad ja s ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.01.2007 21:37:21 pealkiri: -Watercooling- |
Ei tahtnud plokkide peale panna
Mul on need TT radikad, mis on kõik kastist väljas, kastis sees on ainult PSU 's olev õhku väljatõmbav fan ja rohkem pole midagi |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.01.2007 21:32:00 pealkiri: -Watercooling- |
| Eip, mul on kõik watercooleri radikad/fanid kastist väljas ja tray'l jälgisin tempi, oli ca 32C... enne kui kinni lõi masina tuli BSOD ette btw |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 13.01.2007 20:54:41 pealkiri: -Watercooling- |
Kas keegi on vesijahutust kinnises kastis hoidnud ilma lisaventilaatoriteta? CPU, VGA ja northbridgel on blokk peal
Ma proovisin, ja peale ca ~6 tunnist arvuti hooramist pani masin pange.. peale wi ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.01.2007 15:56:34 pealkiri: -Watercooling- |
| Nii, küsisin apteegist destilleeritud vett, anti "Aqua B.Braun Steriilne loputusvesi", kaasas ka miski kasutusjuhend, kuhu kirjutatud "Koostis: süstevesi, Säilitamine: Mitte hoida temperatuuril ül ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 08.01.2007 01:34:07 pealkiri: -Watercooling- |
Kas Tt UV coolantit võib dest. veega segamini panna?  |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 06.01.2007 16:25:14 pealkiri: -Watercooling- |
Millist jahutusskeemi soovitaksite thermaltake bigwater 745 + VGA ja northbridge waterblock...
Ise mõtlesin midagi sellist et:
Reservuaar -> Pump -> CPU block -> 12cm radiaator-> Nor ... |
teema: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt :: Roolid |
prophet
vastuseid: 100
vaadatud: 65492
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 04.12.2006 15:05:05 pealkiri: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt |
Hea ülevaade
Olen ka seda rooli juba umbes nädal aega kasutanud (peamiselt LiveForSpeedis) ja eile sai sõidetud päris pikka aega jutti ning sõidu lõpuks hakkasid peopesad villi minema.. ... |
teema: Live For Speed S2 |
prophet
vastuseid: 1292
vaadatud: 257392
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.11.2006 20:35:50 pealkiri: Live For Speed S2 |
Oot see on tasuta?
Kust tirida saaks?
www.liveforspeed.net |
teema: Kommenteerimine: mikk36 |
prophet
vastuseid: 84
vaadatud: 112601
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.09.2006 20:55:11 pealkiri: Kommenteerimine: mikk36 |
Väga abivalmis ja asjalik tegelane  |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 18.09.2006 15:41:11 pealkiri: Telia TV |
Mul vahetati ka siis kiirused ära. Päris mõnus on 700MB'se filmi 10-15 minutiga alla tirida  |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2006 18:51:15 pealkiri: Telia TV |
tegelikult oli üleminek ärilahenduselt  |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2006 16:38:59 pealkiri: Telia TV |
ruuteri all küll kasutajat ja parooli pole, need sain miski eraldi kaardiga.. on selline asi muidu tavaline? st et alguses aeglasem nett
, ma just siis näen sellist kirja kui panen @kodu , kui ... |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2006 14:13:49 pealkiri: Telia TV |
| sai ka digitv siis tellitud, lülitati sisse ja nüüd proble internetti logimisega, nimelt kui logida @kodu sisse siis ütleb et vale kasutaja, @home toimib aga on ainult 512kbit/s nett.. digitv enda ... |
teema: Telia TV |
prophet
vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.09.2006 08:04:37 pealkiri: Telia TV |
Siin varasemalt on räägitud et internet on suhteliselt ebastabiilne digitv'ga.. kas praeguseks on olukord muutunud?  |
teema: Live For Speed S2 |
prophet
vastuseid: 1292
vaadatud: 257392
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.08.2006 14:05:37 pealkiri: Live For Speed S2 |
Rääkige illes probleem ,kui sirge peal liiguvad samad autod vastaste näol minust kiiremini..
Kas seadistus loeb nii palju siis või mis ?
Sirge kiirus oleneb üldjuhul kurvist väljumise kiiru ... |
teema: ipv6 |
prophet
vastuseid: 618
vaadatud: 151793
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 31.07.2006 00:32:29 pealkiri: ipv6 |
tulemüüri võtsid maha?
service iptables stop
Jah tulemüür (ipfilter) peaks olema maas |
teema: ipv6 |
prophet
vastuseid: 618
vaadatud: 151793
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 30.07.2006 23:56:59 pealkiri: ipv6 |
Probleem järgmine..
Op sys: FreeBSD 5.3
Teen tunneli ipv6.estpak.ee lehel ning järgin juhiseid
ifconfig gif0 create inet6 2001:7d0:0:f000::c5b prefixlen 127 alias tunnel 84.50.73.42 194.126.1 ... |
teema: FIA GT Racing Game |
prophet
vastuseid: 85
vaadatud: 18189
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.07.2006 04:35:29 pealkiri: FIA GT Racing Game |
| Juhitavus on oluliselt lihtsamaks muutunud võrreldes esimese GTR-iga, võrdlesin just mõlemat mängu sama raskustasemega (simulation, kõik assistid peale auto-clutchi maha võetud). Kui GTR-is võr ... |
teema: Live For Speed S2 |
prophet
vastuseid: 1292
vaadatud: 257392
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.05.2006 18:54:44 pealkiri: Live For Speed S2 |
Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...
Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo  |
teema: Live For Speed S2 |
prophet
vastuseid: 1292
vaadatud: 257392
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2006 12:31:49 pealkiri: Live For Speed S2 |
Tegin demomeestele õrritamiseks kiirelt ühe video: www.liveforspeed.ee/f1.WMV
BMW Sauber F1 @ Aston North (uus rada, uus auto) |
teema: Live For Speed S2 |
prophet
vastuseid: 1292
vaadatud: 257392
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.04.2006 09:41:20 pealkiri: Live For Speed S2 |
kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on?
F1 masin on väga mõnus. Kohapealt minek on tänu TC 'le (veojõukontrollile) väga k ... |
teema: Kommenteerimine: Olla |
prophet
vastuseid: 17
vaadatud: 7984
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2006 15:35:14 pealkiri: Kommenteerimine: Olla |
Asjalik tüüp  |
teema: On see ülesanne üldse lahendatav ? |
prophet
vastuseid: 126
vaadatud: 52283
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.04.2006 10:29:43 pealkiri: On see ülesanne üldse lahendatav ? |
Hehe, enne maja katust ei tohi joont olla..  |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 22:07:34 pealkiri: -Watercooling- |
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks
mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla
Kui võimalik, siis puuri läbi. Ning sii ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 21:42:02 pealkiri: -Watercooling- |
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks
mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla  |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 21:20:11 pealkiri: -Watercooling- |
, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada
krt, arvasin et paksem on parem..  |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 20:49:15 pealkiri: -Watercooling- |
, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal
ei, raud ta ei tohiks olla  |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 19:07:36 pealkiri: -Watercooling- |
Tegin mõned pildid (soc. a mobo).. Kuna muud materjali ei leidunud siis sai asi tehtud miskis tavalises metallis (ei tea ise mis on, aga kaalub ikka kõvasti )
http://www.hot.ee/prophetfiles/ax ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 18:18:52 pealkiri: -Watercooling- |
| milliste klambritega |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2006 15:44:40 pealkiri: Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju |
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas ja palju see maksta võiks
sega tekst ... |
teema: Kommenteerimine: soovija |
prophet
vastuseid: 99
vaadatud: 36487
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2006 15:57:41 pealkiri: Kommenteerimine: soovija |
 |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 29.01.2006 15:09:08 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
| palju volti andsid? |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.01.2006 14:45:31 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on?  |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2006 15:20:59 pealkiri: Radeon X800 |
eino see on ju 2 slotine turbiin.. üle 40C ei lähe 50% kiiruse juures  |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2006 15:11:47 pealkiri: Radeon X800 |
| kas silencer jahutab paremini kui sapphire x800gto fireblade default? |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2006 13:23:34 pealkiri: Radeon X800 |
mul loobib tavaliselt vpu recoverit siis ka kui CPU klokk on ebastabiilne  |
teema: Mälu test |
prophet
vastuseid: 22
vaadatud: 4461
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.01.2006 21:54:26 pealkiri: Mälu test |
ega siis graafika ei muutu
aga ega see kiiruse vahe nii väga suur ka olema ei pea imo  |
teema: Mälu test |
prophet
vastuseid: 22
vaadatud: 4461
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.01.2006 21:02:36 pealkiri: Mälu test |
ei tea kui tõsiselt seda memtesti saab võtta.. mul viskab ta ükskõik mis takti ja timingute juures kõvasti erroreid.. samas masin on ise 100% stabiilne ja kõik teised testid vigu ei anna ... |
teema: -Watercooling- |
prophet
vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894
|
foorum: Jahutus postitatud: 19.01.2006 20:49:24 pealkiri: -Watercooling- |
viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k
või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump? |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.01.2006 15:57:02 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
, palju mälu mhz oli?
divider oli 140.. ehk siis miski 230mhz |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.01.2006 14:03:53 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
sain kah siis lõpuks 3ghz skriini
http://www.hot.ee/prophetfiles/3GHz.JPG
aken lahti + väljas -24C  |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.01.2006 10:40:21 pealkiri: Radeon X800 |
praegu näitab kraadiklaas mul -24C igatahes  |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.01.2006 14:15:53 pealkiri: Radeon X800 |
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga
Seda ta näitab nii või naa, vahet pole kas kellad või mitte.
krt näitab jah.. ei pannudki tähele varem ... |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.01.2006 22:33:41 pealkiri: Radeon X800 |
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga  |
teema: Radeon X800 |
prophet
vastuseid: 6239
vaadatud: 788152
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 12.01.2006 08:35:25 pealkiri: Radeon X800 |
| Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... a ... |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2006 18:48:24 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
| nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui ... |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2006 18:39:32 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii
aga ei näita, see mind närvi ajabki... koguaeg kalkulaator kõrval  |
teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
prophet
vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2006 18:36:31 pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking |
sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna
jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju  |
| |