Avaleht
otsing leidis 191 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.02.2007 15:31:10   pealkiri: Telia TV
Kas on võimalik kuidagi pulti nullida vms?
Võta patakad välja icon_razz1.gif

ei aita, juba proovitud
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.02.2007 08:59:56   pealkiri: Telia TV
Eile sai hakatud jamama amino puldiga ja nende TV koodidega, vahetasin ja proovisin milline kood mu telekale sobib, kui äkki jäi pult koodi sisestamis reziimi, st ainult numbriga nupud toimivad ja s ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.01.2007 21:37:21   pealkiri: -Watercooling-
Ei tahtnud plokkide peale panna icon_razz.gif

Mul on need TT radikad, mis on kõik kastist väljas, kastis sees on ainult PSU 's olev õhku väljatõmbav fan ja rohkem pole midagi
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.01.2007 21:32:00   pealkiri: -Watercooling-
Eip, mul on kõik watercooleri radikad/fanid kastist väljas ja tray'l jälgisin tempi, oli ca 32C... enne kui kinni lõi masina tuli BSOD ette btw
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 13.01.2007 20:54:41   pealkiri: -Watercooling-
Kas keegi on vesijahutust kinnises kastis hoidnud ilma lisaventilaatoriteta? CPU, VGA ja northbridgel on blokk peal

Ma proovisin, ja peale ca ~6 tunnist arvuti hooramist pani masin pange.. peale wi ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.01.2007 15:56:34   pealkiri: -Watercooling-
Nii, küsisin apteegist destilleeritud vett, anti "Aqua B.Braun Steriilne loputusvesi", kaasas ka miski kasutusjuhend, kuhu kirjutatud "Koostis: süstevesi, Säilitamine: Mitte hoida temperatuuril ül ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 08.01.2007 01:34:07   pealkiri: -Watercooling-
Kas Tt UV coolantit võib dest. veega segamini panna? icon_redface.gif
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 06.01.2007 16:25:14   pealkiri: -Watercooling-
Millist jahutusskeemi soovitaksite thermaltake bigwater 745 + VGA ja northbridge waterblock...
Ise mõtlesin midagi sellist et:

Reservuaar -> Pump -> CPU block -> 12cm radiaator-> Nor ...
  teema: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt :: Roolid
prophet

vastuseid: 100
vaadatud: 65492

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.12.2006 15:05:05   pealkiri: Ülevaade: Logitech G25 roolikomplekt
Hea ülevaade thumbs_up.gif

Olen ka seda rooli juba umbes nädal aega kasutanud (peamiselt LiveForSpeedis) ja eile sai sõidetud päris pikka aega jutti ning sõidu lõpuks hakkasid peopesad villi minema.. ...
  teema: Live For Speed S2
prophet

vastuseid: 1292
vaadatud: 257392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.11.2006 20:35:50   pealkiri: Live For Speed S2
Oot see on tasuta?
Kust tirida saaks? icon_biggrin.gif

www.liveforspeed.net
  teema: Kommenteerimine: mikk36
prophet

vastuseid: 84
vaadatud: 112601

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.09.2006 20:55:11   pealkiri: Kommenteerimine: mikk36
Väga abivalmis ja asjalik tegelane icon_smile.gif
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 18.09.2006 15:41:11   pealkiri: Telia TV
Mul vahetati ka siis kiirused ära. Päris mõnus on 700MB'se filmi 10-15 minutiga alla tirida icon_biggrin.gif
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2006 18:51:15   pealkiri: Telia TV
tegelikult oli üleminek ärilahenduselt icon_rolleyes.gif
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2006 16:38:59   pealkiri: Telia TV
ruuteri all küll kasutajat ja parooli pole, need sain miski eraldi kaardiga.. on selline asi muidu tavaline? st et alguses aeglasem nett

, ma just siis näen sellist kirja kui panen @kodu icon_razz.gif, kui ...
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 15.09.2006 14:13:49   pealkiri: Telia TV
sai ka digitv siis tellitud, lülitati sisse ja nüüd proble internetti logimisega, nimelt kui logida @kodu sisse siis ütleb et vale kasutaja, @home toimib aga on ainult 512kbit/s nett.. digitv enda ...
  teema: Telia TV
prophet

vastuseid: 59374
vaadatud: 14185480

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.09.2006 08:04:37   pealkiri: Telia TV
Siin varasemalt on räägitud et internet on suhteliselt ebastabiilne digitv'ga.. kas praeguseks on olukord muutunud? icon_neutral.gif
  teema: Live For Speed S2
prophet

vastuseid: 1292
vaadatud: 257392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.08.2006 14:05:37   pealkiri: Live For Speed S2
Rääkige illes probleem ,kui sirge peal liiguvad samad autod vastaste näol minust kiiremini..
Kas seadistus loeb nii palju siis või mis ?

Sirge kiirus oleneb üldjuhul kurvist väljumise kiiru ...
  teema: ipv6
prophet

vastuseid: 618
vaadatud: 151793

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 31.07.2006 00:32:29   pealkiri: ipv6
tulemüüri võtsid maha?
service iptables stop

Jah tulemüür (ipfilter) peaks olema maas
  teema: ipv6
prophet

vastuseid: 618
vaadatud: 151793

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 30.07.2006 23:56:59   pealkiri: ipv6
Probleem järgmine..

Op sys: FreeBSD 5.3
Teen tunneli ipv6.estpak.ee lehel ning järgin juhiseid

ifconfig gif0 create inet6 2001:7d0:0:f000::c5b prefixlen 127 alias tunnel 84.50.73.42 194.126.1 ...
  teema: FIA GT Racing Game
prophet

vastuseid: 85
vaadatud: 18189

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2006 04:35:29   pealkiri: FIA GT Racing Game
Juhitavus on oluliselt lihtsamaks muutunud võrreldes esimese GTR-iga, võrdlesin just mõlemat mängu sama raskustasemega (simulation, kõik assistid peale auto-clutchi maha võetud). Kui GTR-is võr ...
  teema: Live For Speed S2
prophet

vastuseid: 1292
vaadatud: 257392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.05.2006 18:54:44   pealkiri: Live For Speed S2

Igaljuhul on parem ja reaalsem kui gaas ja pidur on eraldi...

Kiirem samuti..
Ja just kõige rohkem annabki tunda aeglasemate masinatega imo icon_rolleyes.gif
  teema: Live For Speed S2
prophet

vastuseid: 1292
vaadatud: 257392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2006 12:31:49   pealkiri: Live For Speed S2
Tegin demomeestele õrritamiseks kiirelt ühe video: www.liveforspeed.ee/f1.WMV

BMW Sauber F1 @ Aston North (uus rada, uus auto)
  teema: Live For Speed S2
prophet

vastuseid: 1292
vaadatud: 257392

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.04.2006 09:41:20   pealkiri: Live For Speed S2
kes juba proovinud F1 masinat, andku teada, kuidas ka on?
ja kas füüsikas tehtud muudatused ka tuntavad on?

F1 masin on väga mõnus. Kohapealt minek on tänu TC 'le (veojõukontrollile) väga k ...
  teema: Kommenteerimine: Olla
prophet

vastuseid: 17
vaadatud: 7984

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2006 15:35:14   pealkiri: Kommenteerimine: Olla
Asjalik tüüp icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: On see ülesanne üldse lahendatav ?
prophet

vastuseid: 126
vaadatud: 52283

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.04.2006 10:29:43   pealkiri: On see ülesanne üldse lahendatav ?
Hehe, enne maja katust ei tohi joont olla.. icon_confused.gif
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 22:07:34   pealkiri: -Watercooling-
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif

mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla icon_rolleyes.gif

Kui võimalik, siis puuri läbi. Ning sii ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 21:42:02   pealkiri: -Watercooling-
soc a vist minumäletamist mööda küll pole seal auke kinnituseks icon_biggrin.gif

mingid augud on selle soceti ümber, aga need jäävad cpupipe talla alla icon_rolleyes.gif
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 21:20:11   pealkiri: -Watercooling-
, asi on liiga raske , liiga paksu tallaga ja liiga paksu seintega. mis preformansit sa loodad sealt saada

krt, arvasin et paksem on parem.. icon_neutral.gif icon_sad.gif
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 20:49:15   pealkiri: -Watercooling-
, ega sa ometi rauast ei teinud seda omal icon_biggrin.gif

ei, raud ta ei tohiks olla icon_razz.gif
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 19:07:36   pealkiri: -Watercooling-
Tegin mõned pildid (soc. a mobo).. Kuna muud materjali ei leidunud siis sai asi tehtud miskis tavalises metallis (ei tea ise mis on, aga kaalub ikka kõvasti icon_razz1.gif)

http://www.hot.ee/prophetfiles/ax ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 18:18:52   pealkiri: -Watercooling-
milliste klambritega
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2006 15:44:40   pealkiri: Re: ICE toru soc 939 kelegil ei ole pakkuda ja palju
kellelgi sihukest asja ei ole myya http://www.zone.ee/mcaff/CPUpipe2.jpg?2 soc 939, vasest peaks toru olema hea oleks kui oleks paigaltamis asjad olemas icon_razz1.gif ja palju see maksta võiks

sega tekst ...
  teema: Kommenteerimine: soovija
prophet

vastuseid: 99
vaadatud: 36487

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2006 15:57:41   pealkiri: Kommenteerimine: soovija
thumbs_up.gif
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.01.2006 15:09:08   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
palju volti andsid?
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.01.2006 14:45:31   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
Tahtsin küsida, et kui olulised need DRAM Idle Timer ja Bank Cycle time (Trc) mälu sätetes on? icon_rolleyes.gif
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2006 15:20:59   pealkiri: Radeon X800
eino see on ju 2 slotine turbiin.. üle 40C ei lähe 50% kiiruse juures icon_rolleyes.gif
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2006 15:11:47   pealkiri: Radeon X800
kas silencer jahutab paremini kui sapphire x800gto fireblade default?
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2006 13:23:34   pealkiri: Radeon X800
mul loobib tavaliselt vpu recoverit siis ka kui CPU klokk on ebastabiilne icon_rolleyes.gif
  teema: Mälu test
prophet

vastuseid: 22
vaadatud: 4461

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.01.2006 21:54:26   pealkiri: Mälu test
ega siis graafika ei muutu icon_razz.gif

aga ega see kiiruse vahe nii väga suur ka olema ei pea imo icon_rolleyes.gif
  teema: Mälu test
prophet

vastuseid: 22
vaadatud: 4461

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 19.01.2006 21:02:36   pealkiri: Mälu test
ei tea kui tõsiselt seda memtesti saab võtta.. mul viskab ta ükskõik mis takti ja timingute juures kõvasti erroreid.. samas masin on ise 100% stabiilne ja kõik teised testid vigu ei anna icon_rolleyes.gif ...
  teema: -Watercooling-
prophet

vastuseid: 9001
vaadatud: 1729894

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 19.01.2006 20:49:24   pealkiri: -Watercooling-
viitsiks keegi miski vesijahutusesüsteemi kokku panna?
max hind 2k

või oleks kasulikum osta Tt Bigwater SE + miski korralik pump?
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.01.2006 15:57:02   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
, palju mälu mhz oli?

divider oli 140.. ehk siis miski 230mhz
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.01.2006 14:03:53   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
sain kah siis lõpuks 3ghz skriini
http://www.hot.ee/prophetfiles/3GHz.JPG

aken lahti + väljas -24C icon_lol.gif
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.01.2006 10:40:21   pealkiri: Radeon X800
praegu näitab kraadiklaas mul -24C igatahes icon_rolleyes.gif
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.01.2006 14:15:53   pealkiri: Radeon X800
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga icon_biggrin.gif

Seda ta näitab nii või naa, vahet pole kas kellad või mitte.

krt näitab jah.. ei pannudki tähele varem ...
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.01.2006 22:33:41   pealkiri: Radeon X800
klokkisin siis oma x800gto 560/1240 ja everest näitab et tegemist on x850pro 'ga icon_biggrin.gif
  teema: Radeon X800
prophet

vastuseid: 6239
vaadatud: 788152

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 12.01.2006 08:35:25   pealkiri: Radeon X800
Sain ka omale siis Sapphire x800gto Fireblade.. ei viitsinud kogu teemat läbi lapata, kuid kui kaugele teil kellad on läinud sellega? ise esialgu proovisin 500/1200, töötas ilma artifactideta... a ...
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2006 18:48:24   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
nu ei pea arvutama pane näiteks see % seal 110% ning näiteks kui cpu vid on pandud 1.50 siis on prose voldiks 1.65 nüüd ise vaatad palju anda tahad prosele hakakd cpu vid's neid volt maha võtma kui ...
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2006 18:39:32   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
, sa ei peagi ju arvutama..kohe all peaks näitama uut väärtust..MSI'l vähemalt nii

aga ei näita, see mind närvi ajabki... koguaeg kalkulaator kõrval icon_razz.gif
  teema: Athlon 64 Socket 939 overclocking
prophet

vastuseid: 6741
vaadatud: 1007163

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2006 18:36:31   pealkiri: Athlon 64 Socket 939 overclocking
sa võid neid volte anda ka ilma arvutamata(0,025 sammuga vist oli), see protsendid on nendele kes tahavd väga täpset volti paika panna

jah aga siis üle 1.55voldi anda ei saa ju icon_rolleyes.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.