|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ristik |
ppihus
vastuseid: 6
vaadatud: 2644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2024 08:45:48 pealkiri: 👍 |
| Ostis kõrvaklapid 👍 |
teema: Kommenteerimine: redart |
ppihus
vastuseid: 87
vaadatud: 19636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2024 08:45:26 pealkiri: 👍 |
| Ostis nutikodu seadme 👍 |
teema: Kommenteerimine: tommike |
ppihus
vastuseid: 134
vaadatud: 46142
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2024 08:45:06 pealkiri: 👍 |
| Ostis Nvidia Shield TV 👍 |
teema: Kommenteerimine: Kristoferr |
ppihus
vastuseid: 266
vaadatud: 108349
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.02.2024 19:53:56 pealkiri: hästi |
| Ostsin storage kaardi. Käis väga kiirelt. |
teema: Kommenteerimine: 2III7 |
ppihus
vastuseid: 169
vaadatud: 56962
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.01.2024 18:10:21 pealkiri: naiss |
| Ostsin cpu cooleri. 👍 |
teema: Kommenteerimine: kert06 |
ppihus
vastuseid: 174
vaadatud: 41379
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.09.2023 15:09:38 pealkiri: 5+ |
Tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
ppihus
vastuseid: 900
vaadatud: 196619
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2021 19:44:32 pealkiri: 5+ |
Sain pisikese räkikapi  |
teema: Kommenteerimine: lFuidy |
ppihus
vastuseid: 1
vaadatud: 764
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2021 07:58:19 pealkiri: Kommenteerimine: lFuidy |
| Müüs mulle telefoni. Kõik laabus hästi ja telefon väga heas korras. |
teema: Kommenteerimine: showgunz |
ppihus
vastuseid: 1
vaadatud: 179
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.12.2020 21:37:41 pealkiri: 5+ |
| Ostsin põhimõtteliselt tutika telefoni. Kõik sujus väga hästi 👍️👍️ |
teema: Kommenteerimine: cky2k |
ppihus
vastuseid: 139
vaadatud: 31378
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.05.2020 13:33:39 pealkiri: switch |
| Ostsin Mikrotiki switchi. Viitsis veel ise ukse taha kohale tuua, väga viis. |
teema: Kommenteerimine: meim |
ppihus
vastuseid: 237
vaadatud: 42606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2020 21:26:05 pealkiri: Ostsin mälud |
| Saatis kiirelt pakiautomaati. 5+ |
teema: Kommenteerimine: TOMSONO |
ppihus
vastuseid: 3
vaadatud: 1225
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.04.2020 22:07:30 pealkiri: 5+ |
| Ostsin arvuti. Kõik sujus suurepäraselt, nägi transpordiga veel veidi vaeva ja toodi arvuti ukse taha. |
teema: Kommenteerimine: Teip |
ppihus
vastuseid: 200
vaadatud: 53175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.04.2020 13:53:40 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
Ostsin arvuti. Tuli kiirelt ja turvaliselt postiga kohale, kõik nii nagu vaja.
 |
teema: Kommenteerimine: cannibal |
ppihus
vastuseid: 267
vaadatud: 64908
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2017 21:47:57 pealkiri: Kommenteerimine: cannibal |
| Ostis arvuti, kõik laabus ilusti. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ppihus
vastuseid: 1512
vaadatud: 188883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.09.2015 18:51:24 pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt |
| Soetasin paar mälu. kõik 5+. Soovtan. |
teema: Kommenteerimine: Andres |
ppihus
vastuseid: 58
vaadatud: 16289
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.09.2015 20:51:21 pealkiri: Kommenteerimine: Andres |
| Ostsin Lenovo läpaka, väga rahul. |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
ppihus
vastuseid: 716
vaadatud: 147300
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2015 15:09:48 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| Ostsin tahvelarvuti. Tehing väga kiire ja asjalik. Soovitan kindlasti. |
teema: Google Nexus 4 (LG E960) |
ppihus
vastuseid: 916
vaadatud: 285095
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.01.2015 12:56:13 pealkiri: Google Nexus 4 (LG E960) |
| Algul arvasin, et mul ka ei tule õiget äppi, kuid siis leidsin, et see on "Mobiil-ID" asemel hoopis "SIM toolkit" nime all. |
teema: Kommenteerimine: Vikatt |
ppihus
vastuseid: 1512
vaadatud: 188883
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2015 18:56:11 pealkiri: Väga hea |
| Ostis läpaka. Tehing käis kiirelt ja korralikult, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: M@rten |
ppihus
vastuseid: 27
vaadatud: 10110
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2015 18:14:17 pealkiri: 5+ |
| Tuli ostis arvuti. Kiire, viisakas ja korralik. Kindlasti soovitan. |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
ppihus
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.11.2014 15:27:42 pealkiri: Soovitan |
| Soetasin aku. Kaup kiire ja korralik. 5+ |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
ppihus
vastuseid: 121
vaadatud: 28260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2014 20:08:38 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
| Ostis katkise ekraaniga telefoni. Tehing kiire ja korralik. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: PiXel |
ppihus
vastuseid: 180
vaadatud: 38410
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.08.2014 14:15:56 pealkiri: Kommenteerimine: PiXel |
| Ostsin nutitelefoni. Kaup kiire ja korralik. Soovitan. |
teema: Wippies |
ppihus
vastuseid: 496
vaadatud: 162506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.10.2013 09:46:11 pealkiri: Wippies |
| Mul ei õnnestunud kuhugi Wippies'i süsteemidesse enam saada. Pidin Wifiboxile reseti tegema ja nüüd kasutan nende default passwordi (wippieswlan12), sest Wifi parooli muutmine käib ka läbi nende ... |
teema: Kommenteerimine: tiit26 |
ppihus
vastuseid: 329
vaadatud: 52462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.10.2013 12:09:43 pealkiri: Kommenteerimine: tiit26 |
Ostsin ka aku. Väga abivalmis ja ülimalt kiire.  |
teema: Wippies |
ppihus
vastuseid: 496
vaadatud: 162506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 06.01.2013 16:10:40 pealkiri: Wippies |
| openwrt peal jookseb see masin juba väga kaua aega ja teeb peale neti ruutimise palju muudki(qos, tunnel, keepalive) ja nett on nüüd nii stabiilne et võin ruuterist 5000 ühendust läbi lasta ja m ... |
teema: Kommenteerimine: Robikbobic |
ppihus
vastuseid: 60
vaadatud: 20068
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2012 01:08:25 pealkiri: Kommenteerimine: Robikbobic |
Ostsin temalt läpakale jahutuse. Tehing sujus väga kiirelt, kaup korrektne. Soovitan  |
teema: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) |
ppihus
vastuseid: 205
vaadatud: 81340
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 22.01.2012 17:34:45 pealkiri: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!) |
| Mis sai Facebookist Elioni DigiTV'le? Juttude järgi pidi juba ammu saadaval olema, kuid nüüd pole Elioni poolt enam midagi kuulnud. |
teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
ppihus
vastuseid: 1724
vaadatud: 334528
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 21.01.2012 15:14:32 pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?) |
| Ilvese wall kisub küll spämmiks ära. Oleks siis iga postitus erineva tekstiga, kuid mitu tükki on täpselt sama sisuga lausa. Ei jäta just profesionaalset muljet. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ppihus
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313875
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.06.2011 00:22:22 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
, lägast siis jutt
ei saanud kahjuks aru ?
Vaata eelmisi postitusi. Jutt käis CeBitil esitletud nanopadist. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
ppihus
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313875
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.06.2011 18:19:37 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
kas ma pean tõesti asutama uue teema või...
speedtest wifi
samaaegselt gs2 alla 10964 üles 2614
sensat alla 13259 üles 6971
3g test gs2 alla 991 üles 317
... |
teema: Kommenteerimine: RPG16 |
ppihus
vastuseid: 202
vaadatud: 68946
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.10.2010 18:05:29 pealkiri: Kommenteerimine: RPG16 |
Ostsin läpakale emaplaadi ja hinged. Kõik sujus  |
teema: Sinu neti kiirus? |
ppihus
vastuseid: 2455
vaadatud: 575627
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.10.2010 22:20:44 pealkiri: Sinu neti kiirus? |
| http://www.speedtest.net/result/1000715350.png |
teema: Vaskleht |
ppihus
vastuseid: 8
vaadatud: 5752
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.10.2010 16:34:22 pealkiri: Vaskleht |
Suured tänud!
Sain sealt mingisuguse vasklehe rulli ära, tõsi see on küll äärmiselt õhukene. Eks näis, kui see ikka ei sobi siis järgmisel nädalal pidavat paksemaid ka tulema. |
teema: Vaskleht |
ppihus
vastuseid: 8
vaadatud: 5752
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.10.2010 12:20:45 pealkiri: Vaskleht |
|
teema: Kommenteerimine: HNS |
ppihus
vastuseid: 28
vaadatud: 7246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2010 11:02:53 pealkiri: Kommenteerimine: HNS |
Müüs läpaka jahutust. Tehingut küll ei toiminud, kuna tuli välja et see jahutus siiski ei sobinud mulle, kuid oli nõus kohe samal õhtul kiirelt jahutuse sobivust kontrollima tulema.  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
ppihus
vastuseid: 841
vaadatud: 163817
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2010 10:58:42 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
Ostsin kaks ID-kaardi lugejat. Kõik sujus väga kiirelt  |
teema: Vaskleht |
ppihus
vastuseid: 8
vaadatud: 5752
|
foorum: Jahutus postitatud: 07.10.2010 10:57:29 pealkiri: Vaskleht |
Kas keegi teab soovitada kust saaks osta 0,5, 0,7 või 1,0mm paksust väikest vasklehte?
Senini olen leidnud kohti mis müüvad ainult 2000x1000m suuruseid vasklehti - need on sellise väikse asja ja ... |
teema: Telia TV |
ppihus
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 01.09.2010 22:08:32 pealkiri: Telia TV |
| Mul optika kuid ka stabiilselt 1,3MB/s torrentil |
teema: Kommenteerimine: haze |
ppihus
vastuseid: 9
vaadatud: 3383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2010 22:23:01 pealkiri: Kommenteerimine: haze |
| Ostsin läpaka. Väga rahul ning soovitan teistelegi. |
teema: Telia TV |
ppihus
vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 19.04.2010 13:08:12 pealkiri: Telia TV |
Enamvähem korralikult varjestatud 10m HDMI kaablid maksavad ca 1000.-
[url=http://lifehacker.com/5506219/why-you-should-never-pay-more-than-10-for-hdmi-cables]Julgen vastu vaielda |
teema: Samsung G810 |
ppihus
vastuseid: 23
vaadatud: 9435
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.01.2009 18:02:32 pealkiri: Samsung G810 |
TO ppihus:
Garmin Mobile XT-l vahendid -> sätted - > süsteem -> kaug gps - > vajutad aktiveeri/deaktiveeri ning sealt valid kas bluetooth gps või lisatud/sisseehitatud gps ja vajutad ... |
teema: Samsung G810 |
ppihus
vastuseid: 23
vaadatud: 9435
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.01.2009 14:49:24 pealkiri: Samsung G810 |
Kurat ei ole ma ikka midagi korralikult tööle saanud (peale google mapsi).
Proovisin nüüd Garmin Mobile v.5.00 aga see tahab mul ainult sinihambaga gps'i. Mõistus otsas
Muide esimene kord loe ... |
teema: Samsung G810 |
ppihus
vastuseid: 23
vaadatud: 9435
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.01.2009 14:17:56 pealkiri: Samsung G810 |
Kurat ei ole ma ikka midagi korralikult tööle saanud (peale google mapsi).
Proovisin nüüd Garmin Mobile v.5.00 aga see tahab mul ainult sinihambaga gps'i. Mõistus otsas |
teema: Samsung G810 |
ppihus
vastuseid: 23
vaadatud: 9435
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.01.2009 14:05:15 pealkiri: Samsung G810 |
, praegu tele2 klientidele see paar päeva hea hinnaga
http://www.tele2.ee/pood.html#p_522
täna sis viimane päev
Jep, sellepärast hakkasingi huvi tundma selle telefoni vastu. Googeldasin e ... |
teema: Samsung G810 |
ppihus
vastuseid: 23
vaadatud: 9435
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.01.2009 18:54:19 pealkiri: Samsung G810 |
| üllatavalt norm aparaat, täna surfasin poolpäeva üle wifi netis ja näitab praega veel ühte pulka akut. Tomtom tahab tal millegipärast ainult välimist gpsu saada, pidavat symbiani kala olema sa ... |
teema: Kommenteerimine: k0huk3 |
ppihus
vastuseid: 208
vaadatud: 107209
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2008 12:15:27 pealkiri: Kommenteerimine: k0huk3 |
Ostsin talt ühte vanema arvuti. Kaup kiire ja korralik!  |
teema: Wippies |
ppihus
vastuseid: 496
vaadatud: 162506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 28.05.2008 17:50:32 pealkiri: Wippies |
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=20044
dd-wrt ja wifiboxi kohta käib siin väike teemaarendus
eks näha kas midagi reaalselt ka saab sellest seal. |
teema: Wippies |
ppihus
vastuseid: 496
vaadatud: 162506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.05.2008 01:18:35 pealkiri: Wippies |
njah utorrentis küll kiirus yle 900 ei txuse
Minul on küll kiirused väga korras, aeg-ajalt suuremadki kui Elion on lubanud. Korrusmaja lahendus digitv-ga, see kiirem variant.
Aga leviga on t ... |
teema: Wippies |
ppihus
vastuseid: 496
vaadatud: 162506
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.05.2008 18:10:11 pealkiri: Wippies |
Sain ka kätte asja, töötab ilusti. Aga tundub, et tulemüür keerab kohe kõik pordid kinni ning seda muuta ei saa. või on ehk siiski mõni nipp portide avamiseks?  |
| |