Avaleht
otsing leidis 51 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: ristik
ppihus

vastuseid: 6
vaadatud: 2644

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2024 08:45:48   pealkiri: 👍
Ostis kõrvaklapid 👍
  teema: Kommenteerimine: redart
ppihus

vastuseid: 87
vaadatud: 19636

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2024 08:45:26   pealkiri: 👍
Ostis nutikodu seadme 👍
  teema: Kommenteerimine: tommike
ppihus

vastuseid: 134
vaadatud: 46142

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2024 08:45:06   pealkiri: 👍
Ostis Nvidia Shield TV 👍
  teema: Kommenteerimine: Kristoferr
ppihus

vastuseid: 266
vaadatud: 108349

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.02.2024 19:53:56   pealkiri: hästi
Ostsin storage kaardi. Käis väga kiirelt.
  teema: Kommenteerimine: 2III7
ppihus

vastuseid: 169
vaadatud: 56962

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.01.2024 18:10:21   pealkiri: naiss
Ostsin cpu cooleri. 👍
  teema: Kommenteerimine: kert06
ppihus

vastuseid: 174
vaadatud: 41379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.09.2023 15:09:38   pealkiri: 5+
Tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: von Wu
ppihus

vastuseid: 900
vaadatud: 196619

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2021 19:44:32   pealkiri: 5+
Sain pisikese räkikapi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: lFuidy
ppihus

vastuseid: 1
vaadatud: 764

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2021 07:58:19   pealkiri: Kommenteerimine: lFuidy
Müüs mulle telefoni. Kõik laabus hästi ja telefon väga heas korras.
  teema: Kommenteerimine: showgunz
ppihus

vastuseid: 1
vaadatud: 179

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.12.2020 21:37:41   pealkiri: 5+
Ostsin põhimõtteliselt tutika telefoni. Kõik sujus väga hästi 👍️👍️
  teema: Kommenteerimine: cky2k
ppihus

vastuseid: 139
vaadatud: 31378

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.05.2020 13:33:39   pealkiri: switch
Ostsin Mikrotiki switchi. Viitsis veel ise ukse taha kohale tuua, väga viis.
  teema: Kommenteerimine: meim
ppihus

vastuseid: 237
vaadatud: 42606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2020 21:26:05   pealkiri: Ostsin mälud
Saatis kiirelt pakiautomaati. 5+
  teema: Kommenteerimine: TOMSONO
ppihus

vastuseid: 3
vaadatud: 1225

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.04.2020 22:07:30   pealkiri: 5+
Ostsin arvuti. Kõik sujus suurepäraselt, nägi transpordiga veel veidi vaeva ja toodi arvuti ukse taha.
  teema: Kommenteerimine: Teip
ppihus

vastuseid: 200
vaadatud: 53175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.04.2020 13:53:40   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
Ostsin arvuti. Tuli kiirelt ja turvaliselt postiga kohale, kõik nii nagu vaja.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: cannibal
ppihus

vastuseid: 267
vaadatud: 64908

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2017 21:47:57   pealkiri: Kommenteerimine: cannibal
Ostis arvuti, kõik laabus ilusti.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ppihus

vastuseid: 1512
vaadatud: 188883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.09.2015 18:51:24   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Soetasin paar mälu. kõik 5+. Soovtan.
  teema: Kommenteerimine: Andres
ppihus

vastuseid: 58
vaadatud: 16289

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.09.2015 20:51:21   pealkiri: Kommenteerimine: Andres
Ostsin Lenovo läpaka, väga rahul.
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
ppihus

vastuseid: 716
vaadatud: 147300

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.05.2015 15:09:48   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Ostsin tahvelarvuti. Tehing väga kiire ja asjalik. Soovitan kindlasti.
  teema: Google Nexus 4 (LG E960)
ppihus

vastuseid: 916
vaadatud: 285095

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 29.01.2015 12:56:13   pealkiri: Google Nexus 4 (LG E960)
Algul arvasin, et mul ka ei tule õiget äppi, kuid siis leidsin, et see on "Mobiil-ID" asemel hoopis "SIM toolkit" nime all.
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
ppihus

vastuseid: 1512
vaadatud: 188883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2015 18:56:11   pealkiri: Väga hea
Ostis läpaka. Tehing käis kiirelt ja korralikult, soovitan.
  teema: Kommenteerimine: M@rten
ppihus

vastuseid: 27
vaadatud: 10110

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2015 18:14:17   pealkiri: 5+
Tuli ostis arvuti. Kiire, viisakas ja korralik. Kindlasti soovitan.
  teema: Kommenteerimine: tiit26
ppihus

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.11.2014 15:27:42   pealkiri: Soovitan
Soetasin aku. Kaup kiire ja korralik. 5+
  teema: Kommenteerimine: tarts21
ppihus

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2014 20:08:38   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
Ostis katkise ekraaniga telefoni. Tehing kiire ja korralik. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: PiXel
ppihus

vastuseid: 180
vaadatud: 38410

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.08.2014 14:15:56   pealkiri: Kommenteerimine: PiXel
Ostsin nutitelefoni. Kaup kiire ja korralik. Soovitan.
  teema: Wippies
ppihus

vastuseid: 496
vaadatud: 162506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.10.2013 09:46:11   pealkiri: Wippies
Mul ei õnnestunud kuhugi Wippies'i süsteemidesse enam saada. Pidin Wifiboxile reseti tegema ja nüüd kasutan nende default passwordi (wippieswlan12), sest Wifi parooli muutmine käib ka läbi nende ...
  teema: Kommenteerimine: tiit26
ppihus

vastuseid: 329
vaadatud: 52462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.10.2013 12:09:43   pealkiri: Kommenteerimine: tiit26
Ostsin ka aku. Väga abivalmis ja ülimalt kiire. thumbs_up.gif
  teema: Wippies
ppihus

vastuseid: 496
vaadatud: 162506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 06.01.2013 16:10:40   pealkiri: Wippies
openwrt peal jookseb see masin juba väga kaua aega ja teeb peale neti ruutimise palju muudki(qos, tunnel, keepalive) ja nett on nüüd nii stabiilne et võin ruuterist 5000 ühendust läbi lasta ja m ...
  teema: Kommenteerimine: Robikbobic
ppihus

vastuseid: 60
vaadatud: 20068

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2012 01:08:25   pealkiri: Kommenteerimine: Robikbobic
Ostsin temalt läpakale jahutuse. Tehing sujus väga kiirelt, kaup korrektne. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!)
ppihus

vastuseid: 205
vaadatud: 81340

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 22.01.2012 17:34:45   pealkiri: ONLINE-intervjuu Elioniga 23-ndal jaanuaril (Intervjuu on lõppenud!)
Mis sai Facebookist Elioni DigiTV'le? Juttude järgi pidi juba ammu saadaval olema, kuid nüüd pole Elioni poolt enam midagi kuulnud.
  teema: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
ppihus

vastuseid: 1724
vaadatud: 334528

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 21.01.2012 15:14:32   pealkiri: Eesti valitsus on ACTA salaja heaks kiitnud? (Euroopa Parlamendis peatselt lõpphääletus?)
Ilvese wall kisub küll spämmiks ära. Oleks siis iga postitus erineva tekstiga, kuid mitu tükki on täpselt sama sisuga lausa. Ei jäta just profesionaalset muljet.
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
ppihus

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313875

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.06.2011 00:22:22   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
, lägast siis jutt icon_biggrin.gif

ei saanud kahjuks aru ?
Vaata eelmisi postitusi. Jutt käis CeBitil esitletud nanopadist.
  teema: Samsung I9100 Galaxy S II
ppihus

vastuseid: 7146
vaadatud: 1313875

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.06.2011 18:19:37   pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II
kas ma pean tõesti asutama uue teema või...

speedtest wifi
samaaegselt gs2 alla 10964 üles 2614
sensat alla 13259 üles 6971

3g test gs2 alla 991 üles 317
...
  teema: Kommenteerimine: RPG16
ppihus

vastuseid: 202
vaadatud: 68946

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.10.2010 18:05:29   pealkiri: Kommenteerimine: RPG16
Ostsin läpakale emaplaadi ja hinged. Kõik sujus thumbs_up.gif
  teema: Sinu neti kiirus?
ppihus

vastuseid: 2455
vaadatud: 575627

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.10.2010 22:20:44   pealkiri: Sinu neti kiirus?
http://www.speedtest.net/result/1000715350.png
  teema: Vaskleht
ppihus

vastuseid: 8
vaadatud: 5752

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.10.2010 16:34:22   pealkiri: Vaskleht
Suured tänud! icon_smile.gif
Sain sealt mingisuguse vasklehe rulli ära, tõsi see on küll äärmiselt õhukene. Eks näis, kui see ikka ei sobi siis järgmisel nädalal pidavat paksemaid ka tulema.
  teema: Vaskleht
ppihus

vastuseid: 8
vaadatud: 5752

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.10.2010 12:20:45   pealkiri: Vaskleht
  teema: Kommenteerimine: HNS
ppihus

vastuseid: 28
vaadatud: 7246

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2010 11:02:53   pealkiri: Kommenteerimine: HNS
Müüs läpaka jahutust. Tehingut küll ei toiminud, kuna tuli välja et see jahutus siiski ei sobinud mulle, kuid oli nõus kohe samal õhtul kiirelt jahutuse sobivust kontrollima tulema. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
ppihus

vastuseid: 841
vaadatud: 163817

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.10.2010 10:58:42   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
Ostsin kaks ID-kaardi lugejat. Kõik sujus väga kiirelt thumbs_up.gif
  teema: Vaskleht
ppihus

vastuseid: 8
vaadatud: 5752

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 07.10.2010 10:57:29   pealkiri: Vaskleht
Kas keegi teab soovitada kust saaks osta 0,5, 0,7 või 1,0mm paksust väikest vasklehte?
Senini olen leidnud kohti mis müüvad ainult 2000x1000m suuruseid vasklehti - need on sellise väikse asja ja ...
  teema: Telia TV
ppihus

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 01.09.2010 22:08:32   pealkiri: Telia TV
Mul optika kuid ka stabiilselt 1,3MB/s torrentil
  teema: Kommenteerimine: haze
ppihus

vastuseid: 9
vaadatud: 3383

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.08.2010 22:23:01   pealkiri: Kommenteerimine: haze
Ostsin läpaka. Väga rahul ning soovitan teistelegi.
  teema: Telia TV
ppihus

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183601

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 19.04.2010 13:08:12   pealkiri: Telia TV
Enamvähem korralikult varjestatud 10m HDMI kaablid maksavad ca 1000.-
[url=http://lifehacker.com/5506219/why-you-should-never-pay-more-than-10-for-hdmi-cables]Julgen vastu vaielda
  teema: Samsung G810
ppihus

vastuseid: 23
vaadatud: 9435

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2009 18:02:32   pealkiri: Samsung G810
TO ppihus:
Garmin Mobile XT-l vahendid -> sätted - > süsteem -> kaug gps - > vajutad aktiveeri/deaktiveeri ning sealt valid kas bluetooth gps või lisatud/sisseehitatud gps ja vajutad ...
  teema: Samsung G810
ppihus

vastuseid: 23
vaadatud: 9435

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2009 14:49:24   pealkiri: Samsung G810
Kurat ei ole ma ikka midagi korralikult tööle saanud (peale google mapsi).
Proovisin nüüd Garmin Mobile v.5.00 aga see tahab mul ainult sinihambaga gps'i. Mõistus otsas

Muide esimene kord loe ...
  teema: Samsung G810
ppihus

vastuseid: 23
vaadatud: 9435

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.01.2009 14:17:56   pealkiri: Samsung G810
Kurat ei ole ma ikka midagi korralikult tööle saanud (peale google mapsi).
Proovisin nüüd Garmin Mobile v.5.00 aga see tahab mul ainult sinihambaga gps'i. Mõistus otsas
  teema: Samsung G810
ppihus

vastuseid: 23
vaadatud: 9435

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 15.01.2009 14:05:15   pealkiri: Samsung G810
, praegu tele2 klientidele see paar päeva hea hinnaga thumbs_up.gif
http://www.tele2.ee/pood.html#p_522

täna sis viimane päev
Jep, sellepärast hakkasingi huvi tundma selle telefoni vastu. Googeldasin e ...
  teema: Samsung G810
ppihus

vastuseid: 23
vaadatud: 9435

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 13.01.2009 18:54:19   pealkiri: Samsung G810
üllatavalt norm aparaat, täna surfasin poolpäeva üle wifi netis ja näitab praega veel ühte pulka akut. Tomtom tahab tal millegipärast ainult välimist gpsu saada, pidavat symbiani kala olema sa ...
  teema: Kommenteerimine: k0huk3
ppihus

vastuseid: 208
vaadatud: 107209

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.10.2008 12:15:27   pealkiri: Kommenteerimine: k0huk3
Ostsin talt ühte vanema arvuti. Kaup kiire ja korralik! thumbs_up.gif
  teema: Wippies
ppihus

vastuseid: 496
vaadatud: 162506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 28.05.2008 17:50:32   pealkiri: Wippies
http://www.dd-wrt.com/phpBB2/viewtopic.php?t=20044

dd-wrt ja wifiboxi kohta käib siin väike teemaarendus icon_smile.gif
eks näha kas midagi reaalselt ka saab sellest seal.
  teema: Wippies
ppihus

vastuseid: 496
vaadatud: 162506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 16.05.2008 01:18:35   pealkiri: Wippies
njah utorrentis küll kiirus yle 900 ei txuse icon_sad.gif
Minul on küll kiirused väga korras, aeg-ajalt suuremadki kui Elion on lubanud. Korrusmaja lahendus digitv-ga, see kiirem variant.

Aga leviga on t ...
  teema: Wippies
ppihus

vastuseid: 496
vaadatud: 162506

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.05.2008 18:10:11   pealkiri: Wippies
Sain ka kätte asja, töötab ilusti. Aga tundub, et tulemüür keerab kohe kõik pordid kinni ning seda muuta ei saa. või on ehk siiski mõni nipp portide avamiseks? icon_evil.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.