Avaleht
otsing leidis 39 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: muhelin
pommitaja

vastuseid: 210
vaadatud: 43312

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.07.2012 16:13:57   pealkiri: Sain kasti
kõik toimis valatult
  teema: Kommenteerimine: mään
pommitaja

vastuseid: 8
vaadatud: 4146

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.09.2006 01:23:04   pealkiri: Kommenteerimine: mään
tüüp ostis monitori ära
ei pahandanud, et ma ta kodu üles ei leidnud
positiivne!
thumbs_up.gif
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 01.09.2006 11:32:42   pealkiri: laptopiga surround
ei saa jah.. tahaks ikkagi kõlarite volume eraldi sättida.. peab ostma helikaardi uue
aitäh kõigile
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.08.2006 16:36:05   pealkiri: laptopiga surround
mnjah
ostsin selle ära, aga sellega saab ainult 4.1 kätte, front kõlar ei tööta mikrofoni august
peaksin veel ühe jagaja ostma ?icon_biggrin.gif
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 31.08.2006 03:25:48   pealkiri: laptopiga surround
kas ma lähen siis näiteks suvalisse elektroonikapoodi ja küsin stereo jagajat ?
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.08.2006 20:19:54   pealkiri: laptopiga surround
kuule on küll need
oootooot.. mis kaabel ja mis jublakas.. otsin sahtlid läbi
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.08.2006 17:47:10   pealkiri: laptopiga surround
palju selline odavam variant on?
erilist muusikatöötlust ja värki pole vaja teha..
  teema: laptopiga surround
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 4623

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.08.2006 17:33:29   pealkiri: laptopiga surround
tere, mul on logitechi 5.1 kõlarid ja ostsin läpaka
läpakasse ei saa aga neid 3e juhet sisse panna niiet istun stereoga
kas oleks võimalik surroundi taotleda kuidagi ?
aitäh
  teema: FLEX Sülearvutikeskus
pommitaja

vastuseid: 252
vaadatud: 132836

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 25.08.2006 03:22:56   pealkiri: FLEX Sülearvutikeskus
kas keegi viimasel ajal tellinud on ka sealt midagi (läpakat) ?
kui kaua kohaletoomisega läks? kas nad arvet ka kirjutavad?
  teema: Kommenteerimine: j6ukur
pommitaja

vastuseid: 73
vaadatud: 24588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.08.2006 19:09:33   pealkiri: Kommenteerimine: j6ukur
äri oli kiire ja edukas
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: dexter666
pommitaja

vastuseid: 92
vaadatud: 30436

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.03.2006 12:50:46   pealkiri: Kommenteerimine: dexter666
väga meeldiv kiire äri icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zarc
pommitaja

vastuseid: 218
vaadatud: 54566

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 22:58:35   pealkiri: Kommenteerimine: zarc
mees ostis kirjutaja, hea hinnaga ja hea kiirusega
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Euronics
pommitaja

vastuseid: 71
vaadatud: 19134

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2005 13:59:27   pealkiri: Kommenteerimine: Euronics
väga normaalne vend, kõik laabus icon_smile.gif

positiivne
beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: Spider707
pommitaja

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2005 13:00:03   pealkiri: hea
kiire tehing! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: bmwturbo
pommitaja

vastuseid: 13
vaadatud: 8063

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2005 03:30:11   pealkiri: Kommenteerimine: bmwturbo
ei sõbralik vend tõi kauba uksetaha ära!

äri oli kiire ja korralik!
beer_yum.gif
  teema: Termopasta ja barton
pommitaja

vastuseid: 5
vaadatud: 2067

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.05.2005 16:11:28   pealkiri: Termopasta ja barton
mul on ka seda pastat kodus
  teema: Kommenteerimine: hki
pommitaja

vastuseid: 73
vaadatud: 22958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.01.2005 14:49:13   pealkiri: Kommenteerimine: hki
saatsin prose, sain raha.
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: praetor
pommitaja

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 13:55:53   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
väga vastutulelik ja sõbralik mees.
kõik sujus kenasti
  teema: Kommenteerimine: tarts21
pommitaja

vastuseid: 121
vaadatud: 28260

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.12.2004 13:54:23   pealkiri: Kommenteerimine: tarts21
muhe vend, tuli kaubale järgi ja oli igati sõbralik icon_smile.gif
asi laabus
  teema: Kommenteerimine: pommitaja
pommitaja

vastuseid: 15
vaadatud: 6535

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.12.2004 18:06:04   pealkiri: Kommenteerimine: pommitaja
irw.
suvalised vennad kommenteerivad, nice
  teema: arvuti on tuksis
pommitaja

vastuseid: 9
vaadatud: 3401

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2004 17:05:04   pealkiri: arvuti on tuksis
asd kuked naah
mis teha ?
icon_evil.gif
  teema: arvuti on tuksis
pommitaja

vastuseid: 9
vaadatud: 3401

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.07.2004 15:39:43   pealkiri: arvuti on tuksis
nii
tere
probleem selline:

AMD athlon xp 1060mhz..256 sdram..


võtsin siis vanalt arvutlit 32 mb rammi ja torkasin praegusele sisse . klokkisin ka veitsa, tõstsin jumpereid
panin upsi ka t ...
  teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
pommitaja

vastuseid: 81
vaadatud: 20032

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.07.2004 00:56:22   pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama...
Mul oli ühel sõbral olnud kaks päeva nett ja peale seda leidis Ad-Aware 150 asja....
see pole ju midagi..
saab neti, msn irc porn lahti ja perses...


endal oli nii, et tegin formaadi ära ja ...
  teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
pommitaja

vastuseid: 148
vaadatud: 42451

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.06.2004 11:23:36   pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
arvuti on korras :p
see väike julla tegi asja korda
beer_yum.gif
  teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
pommitaja

vastuseid: 148
vaadatud: 42451

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 04.06.2004 09:17:50   pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
tähendab et saime jagu tänu spetsiaalselt selle jaoks mõeldud progrega

like siin on see proge kui kellelgi vaja läheb
http://simon.autonet.ee/own/CWShredder.exe
see ei ole keylogger jms. see ...
  teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
pommitaja

vastuseid: 148
vaadatud: 42451

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 03.06.2004 22:04:18   pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära?
kas mõni tark onu nüüd saaks õpetada kuidas sellest sitast lahti saada? http://cashsearch.biz/redir.php
nagu:p avaleht on see nüüd ja arvuti on väga aegalen
adaware ja spybot ei hakka peale ...
  teema: incoming connection
pommitaja

vastuseid: 12
vaadatud: 2727

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.05.2004 14:54:42   pealkiri: incoming connection
paras sulle siis.

otsing on abiks

noob
  teema: Photoshop teeb imesid!
pommitaja

vastuseid: 390
vaadatud: 77295

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 26.05.2004 18:54:34   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
haha
  teema: Bassi kõlar
pommitaja

vastuseid: 25
vaadatud: 8584

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 19.05.2004 23:13:56   pealkiri: Bassi kõlar
osta omale bassikas jumal küll icon_rolleyes.gif
  teema: manipuleerimine
pommitaja

vastuseid: 92
vaadatud: 24385

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.05.2004 23:38:54   pealkiri: manipuleerimine
OMFG icon_neutral.gif vaatasin ja pulss l2ks lakke icon_neutral.gif
  teema: manipuleerimine
pommitaja

vastuseid: 92
vaadatud: 24385

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.05.2004 23:38:03   pealkiri: manipuleerimine
oi icon_eek.gif vaatan uuesti, ma küll ei n2ind icon_razz.gif
  teema: manipuleerimine
pommitaja

vastuseid: 92
vaadatud: 24385

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 13.05.2004 23:29:47   pealkiri: manipuleerimine
zoig mina küll ei saanud mitte piiksugi aru sealt icon_eek.gif
  teema: Küsimus digifotoka objektiivi kohta..
pommitaja

vastuseid: 11
vaadatud: 2131

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 12.05.2004 00:31:17   pealkiri: Küsimus digifotoka objektiivi kohta..
ma arvan et mitte, sest seal ei ole mginit elusasja nagu on silmal vms icon_razz.gif
paljugi pilte tehtud p2iksesse icon_eek.gif

aga ma v6in ka eksida icon_smile.gif
  teema: manipuleerimine
pommitaja

vastuseid: 92
vaadatud: 24385

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.05.2004 00:19:23   pealkiri: manipuleerimine
aaaaah icon_biggrin.gif just kuulasin seda sublimal vm .. nagu suht rets icon_razz.gif aga ma arvasin et midagi selist tuleb aga ikkagi :S
  teema: kodu adsl automaatne login
pommitaja

vastuseid: 14
vaadatud: 16654

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 16.04.2004 09:55:25   pealkiri: kodu adsl automaatne login
start-->run-->%systemroot%\tasks
add sheduled task-->browse-->system32\rasdial.exe--->linnuke kasti when my computer starts
siiamaani saan tehtud
jätta ainult \kasutajanimi-->l ...
  teema: MMO
pommitaja

vastuseid: 571
vaadatud: 111855

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.02.2004 19:15:59   pealkiri: MMO
runescape imeb icon_razz.gif ma m2ngisin seda suht kaua ja olin k6va tegija.. icon_razz.gif sis jah. enam ei m2ngi icon_smile.gif
  teema: PowerColor 9600XT probleem mängudes.......
pommitaja

vastuseid: 34
vaadatud: 11068

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.01.2004 15:06:58   pealkiri: PowerColor 9600XT probleem mängudes.......
hmz.. ma ostan vist täna ati radeon9600.. ma ei tea kui rtcw's fps ei parane ma hyppan aknast alla.. draiveritest ja muudest ma väga ei jaga icon_redface.gif
  teema: Paintball
pommitaja

vastuseid: 15
vaadatud: 3008

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.12.2003 11:13:53   pealkiri: Paintball
ffs ma ei saa aru lasen selle esimese mehikese maha siis ei juhtu ju midagi icon_razz.gif
  teema: Autokool + Eksam
pommitaja

vastuseid: 96
vaadatud: 19414

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 29.12.2003 10:46:48   pealkiri: Autokool + Eksam
irw hea töö missomaa icon_biggrin.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.