|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: muhelin |
pommitaja
vastuseid: 210
vaadatud: 43312
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.07.2012 16:13:57 pealkiri: Sain kasti |
| kõik toimis valatult |
teema: Kommenteerimine: mään |
pommitaja
vastuseid: 8
vaadatud: 4146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.09.2006 01:23:04 pealkiri: Kommenteerimine: mään |
tüüp ostis monitori ära
ei pahandanud, et ma ta kodu üles ei leidnud
positiivne!
 |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 01.09.2006 11:32:42 pealkiri: laptopiga surround |
ei saa jah.. tahaks ikkagi kõlarite volume eraldi sättida.. peab ostma helikaardi uue
aitäh kõigile |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.08.2006 16:36:05 pealkiri: laptopiga surround |
mnjah
ostsin selle ära, aga sellega saab ainult 4.1 kätte, front kõlar ei tööta mikrofoni august
peaksin veel ühe jagaja ostma ? |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 31.08.2006 03:25:48 pealkiri: laptopiga surround |
| kas ma lähen siis näiteks suvalisse elektroonikapoodi ja küsin stereo jagajat ? |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.08.2006 20:19:54 pealkiri: laptopiga surround |
kuule on küll need
oootooot.. mis kaabel ja mis jublakas.. otsin sahtlid läbi |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.08.2006 17:47:10 pealkiri: laptopiga surround |
palju selline odavam variant on?
erilist muusikatöötlust ja värki pole vaja teha.. |
teema: laptopiga surround |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 4623
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.08.2006 17:33:29 pealkiri: laptopiga surround |
tere, mul on logitechi 5.1 kõlarid ja ostsin läpaka
läpakasse ei saa aga neid 3e juhet sisse panna niiet istun stereoga
kas oleks võimalik surroundi taotleda kuidagi ?
aitäh |
teema: FLEX Sülearvutikeskus |
pommitaja
vastuseid: 252
vaadatud: 132836
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 25.08.2006 03:22:56 pealkiri: FLEX Sülearvutikeskus |
kas keegi viimasel ajal tellinud on ka sealt midagi (läpakat) ?
kui kaua kohaletoomisega läks? kas nad arvet ka kirjutavad? |
teema: Kommenteerimine: j6ukur |
pommitaja
vastuseid: 73
vaadatud: 24588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.08.2006 19:09:33 pealkiri: Kommenteerimine: j6ukur |
äri oli kiire ja edukas
 |
teema: Kommenteerimine: dexter666 |
pommitaja
vastuseid: 92
vaadatud: 30436
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.03.2006 12:50:46 pealkiri: Kommenteerimine: dexter666 |
väga meeldiv kiire äri
 |
teema: Kommenteerimine: zarc |
pommitaja
vastuseid: 218
vaadatud: 54566
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 22:58:35 pealkiri: Kommenteerimine: zarc |
mees ostis kirjutaja, hea hinnaga ja hea kiirusega
 |
teema: Kommenteerimine: Euronics |
pommitaja
vastuseid: 71
vaadatud: 19134
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2005 13:59:27 pealkiri: Kommenteerimine: Euronics |
väga normaalne vend, kõik laabus
positiivne
 |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
pommitaja
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2005 13:00:03 pealkiri: hea |
kiire tehing!  |
teema: Kommenteerimine: bmwturbo |
pommitaja
vastuseid: 13
vaadatud: 8063
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2005 03:30:11 pealkiri: Kommenteerimine: bmwturbo |
ei sõbralik vend tõi kauba uksetaha ära!
äri oli kiire ja korralik!
 |
teema: Termopasta ja barton |
pommitaja
vastuseid: 5
vaadatud: 2067
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.05.2005 16:11:28 pealkiri: Termopasta ja barton |
| mul on ka seda pastat kodus |
teema: Kommenteerimine: hki |
pommitaja
vastuseid: 73
vaadatud: 22958
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.01.2005 14:49:13 pealkiri: Kommenteerimine: hki |
saatsin prose, sain raha.
 |
teema: Kommenteerimine: praetor |
pommitaja
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 13:55:53 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
väga vastutulelik ja sõbralik mees.
kõik sujus kenasti |
teema: Kommenteerimine: tarts21 |
pommitaja
vastuseid: 121
vaadatud: 28260
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.12.2004 13:54:23 pealkiri: Kommenteerimine: tarts21 |
muhe vend, tuli kaubale järgi ja oli igati sõbralik
asi laabus |
teema: Kommenteerimine: pommitaja |
pommitaja
vastuseid: 15
vaadatud: 6535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2004 18:06:04 pealkiri: Kommenteerimine: pommitaja |
irw.
suvalised vennad kommenteerivad, nice |
teema: arvuti on tuksis |
pommitaja
vastuseid: 9
vaadatud: 3401
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.07.2004 17:05:04 pealkiri: arvuti on tuksis |
asd kuked naah
mis teha ?
 |
teema: arvuti on tuksis |
pommitaja
vastuseid: 9
vaadatud: 3401
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.07.2004 15:39:43 pealkiri: arvuti on tuksis |
nii
tere
probleem selline:
AMD athlon xp 1060mhz..256 sdram..
võtsin siis vanalt arvutlit 32 mb rammi ja torkasin praegusele sisse . klokkisin ka veitsa, tõstsin jumpereid
panin upsi ka t ... |
teema: Ad-aware leidis 530 ühikut jama... |
pommitaja
vastuseid: 81
vaadatud: 20032
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.07.2004 00:56:22 pealkiri: Ad-aware leidis 530 ühikut jama... |
Mul oli ühel sõbral olnud kaks päeva nett ja peale seda leidis Ad-Aware 150 asja....
see pole ju midagi..
saab neti, msn irc porn lahti ja perses...
endal oli nii, et tegin formaadi ära ja ... |
teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
pommitaja
vastuseid: 148
vaadatud: 42451
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 05.06.2004 11:23:36 pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
arvuti on korras :p
see väike julla tegi asja korda
 |
teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
pommitaja
vastuseid: 148
vaadatud: 42451
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 04.06.2004 09:17:50 pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
tähendab et saime jagu tänu spetsiaalselt selle jaoks mõeldud progrega
like siin on see proge kui kellelgi vaja läheb
http://simon.autonet.ee/own/CWShredder.exe
see ei ole keylogger jms. see ... |
teema: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
pommitaja
vastuseid: 148
vaadatud: 42451
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.06.2004 22:04:18 pealkiri: Kas keegi teab .... - leht, mis rikuks arvuti natuke ära? |
kas mõni tark onu nüüd saaks õpetada kuidas sellest sitast lahti saada? http://cashsearch.biz/redir.php
nagu:p avaleht on see nüüd ja arvuti on väga aegalen
adaware ja spybot ei hakka peale
... |
teema: incoming connection |
pommitaja
vastuseid: 12
vaadatud: 2727
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.05.2004 14:54:42 pealkiri: incoming connection |
paras sulle siis.
otsing on abiks
noob |
teema: Photoshop teeb imesid! |
pommitaja
vastuseid: 390
vaadatud: 77295
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 26.05.2004 18:54:34 pealkiri: Photoshop teeb imesid! |
| haha |
teema: Bassi kõlar |
pommitaja
vastuseid: 25
vaadatud: 8584
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 19.05.2004 23:13:56 pealkiri: Bassi kõlar |
osta omale bassikas jumal küll  |
teema: manipuleerimine |
pommitaja
vastuseid: 92
vaadatud: 24385
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.05.2004 23:38:54 pealkiri: manipuleerimine |
OMFG vaatasin ja pulss l2ks lakke  |
teema: manipuleerimine |
pommitaja
vastuseid: 92
vaadatud: 24385
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.05.2004 23:38:03 pealkiri: manipuleerimine |
oi vaatan uuesti, ma küll ei n2ind  |
teema: manipuleerimine |
pommitaja
vastuseid: 92
vaadatud: 24385
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 13.05.2004 23:29:47 pealkiri: manipuleerimine |
zoig mina küll ei saanud mitte piiksugi aru sealt  |
teema: Küsimus digifotoka objektiivi kohta.. |
pommitaja
vastuseid: 11
vaadatud: 2131
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 12.05.2004 00:31:17 pealkiri: Küsimus digifotoka objektiivi kohta.. |
ma arvan et mitte, sest seal ei ole mginit elusasja nagu on silmal vms
paljugi pilte tehtud p2iksesse
aga ma v6in ka eksida  |
teema: manipuleerimine |
pommitaja
vastuseid: 92
vaadatud: 24385
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 12.05.2004 00:19:23 pealkiri: manipuleerimine |
aaaaah just kuulasin seda sublimal vm .. nagu suht rets aga ma arvasin et midagi selist tuleb aga ikkagi :S |
teema: kodu adsl automaatne login |
pommitaja
vastuseid: 14
vaadatud: 16654
|
foorum: Kasulikud näpunäited postitatud: 16.04.2004 09:55:25 pealkiri: kodu adsl automaatne login |
start-->run-->%systemroot%\tasks
add sheduled task-->browse-->system32\rasdial.exe--->linnuke kasti when my computer starts
siiamaani saan tehtud
jätta ainult \kasutajanimi-->l ... |
teema: MMO |
pommitaja
vastuseid: 571
vaadatud: 111858
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.02.2004 19:15:59 pealkiri: MMO |
runescape imeb ma m2ngisin seda suht kaua ja olin k6va tegija.. sis jah. enam ei m2ngi  |
teema: PowerColor 9600XT probleem mängudes....... |
pommitaja
vastuseid: 34
vaadatud: 11068
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.01.2004 15:06:58 pealkiri: PowerColor 9600XT probleem mängudes....... |
hmz.. ma ostan vist täna ati radeon9600.. ma ei tea kui rtcw's fps ei parane ma hyppan aknast alla.. draiveritest ja muudest ma väga ei jaga  |
teema: Paintball |
pommitaja
vastuseid: 15
vaadatud: 3008
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.12.2003 11:13:53 pealkiri: Paintball |
ffs ma ei saa aru lasen selle esimese mehikese maha siis ei juhtu ju midagi  |
teema: Autokool + Eksam |
pommitaja
vastuseid: 96
vaadatud: 19414
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 29.12.2003 10:46:48 pealkiri: Autokool + Eksam |
irw hea töö missomaa  |
| |