Avaleht
otsing leidis 376 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Õpetajate sülearvutite hange upub vaidluste rägastikku
plugger

vastuseid: 126
vaadatud: 38763

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 14.07.2008 02:31:00   pealkiri: Õpetajate sülearvutite hange upub vaidluste rägastikku
Nojah, kujutleda võib mis sellest asjast lõpuks välja tuleb. See on juba algusest peale loll idee olnd. Võib nüüd arvata kuidas kõik vähempakkumisel võidu üritavad üksteisest soodsamalt sed ...
  teema: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
plugger

vastuseid: 41
vaadatud: 18042

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.05.2008 15:07:02   pealkiri: ID-kaardiga Explorer 7-s Hansa netipanka logides ei tööta pangalingid
Einoh, hästi öeldud muidugi... probleem tekib "ainult" internet explorer 7-ga. Nagu oleks see mingi suvaline vähelevinud brauser millega häirete tekkimisel vaadake ise kuidas hakkama saate icon_lol.gif
  teema: Kruusimäe peab pealinna veebilehte käpardlikuks
plugger

vastuseid: 65
vaadatud: 25870

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 21.03.2008 17:46:07   pealkiri: Kruusimäe peab pealinna veebilehte käpardlikuks
1,6 milljonit selle käki eest, vaatasin tükk aega lehel ringi ja see on minu arvamuse kohaselt tunduvalt kehvem kui eelmine lehekülg oli. Paistab lausa mingi algaja käki moodi välja. Mozillaga ei ...
  teema: Internetipankade koodikaardid võivad kaduda
plugger

vastuseid: 103
vaadatud: 51743

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 28.09.2007 13:02:53   pealkiri: Internetipankade koodikaardid võivad kaduda
No ja mismoodi peaks see haibitud ID-kaart või mobiil-id olema turvalisem kui koodikaart? Mõlemate tööpõhimõte on sarnane, ühte numbrit pead saladuses hoidma, teised on kas kaardil kirjas või ...
  teema: WiFit varastanud mees arreteeriti
plugger

vastuseid: 117
vaadatud: 60703

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 24.08.2007 17:46:06   pealkiri: WiFit varastanud mees arreteeriti
Einoh, tere hommikust... mingi lammas viskab endale purgi ülesse ja kisab väljaspoole koduseinu leviala ja siis nagu on hirmus kriminaalne sellise võrgu külge ühenduda. Et nagu kus on point... p ...
  teema: Desknote
plugger

vastuseid: 259
vaadatud: 112021

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.11.2006 16:50:16   pealkiri: Desknote
Üldiselt selles suhtes on küll õigus, et alla 20 kilo ikka mingit korralikku läpakat ei saa....on võimalik saada kasutatav...portatiivne...ee lauaarvuti. Eriti hull on lugu veel nende 9999 eequst ...
  teema: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla :: Sülearvutid
plugger

vastuseid: 39
vaadatud: 22683

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 23.08.2006 14:33:50   pealkiri: Ülevaade: HP-Compaq nx6110 + kuidas võib saatus karm olla
9990.- eequ maksvast läpakast vist ei tasugi nagu eriti midagi eriti vinget loota, sellise hinna saamiseks pannakse neid vist tehases ikka suht odavatest detailidest kokku ja kardan, et testimine on ...
  teema: Telia TV
plugger

vastuseid: 59374
vaadatud: 14183935

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 02.05.2006 23:06:18   pealkiri: Telia TV
nii palju olen teadlik et põlvas testi ära niipalju, et lasti 10 mbiti tulema mööda vanat kaablivõrku (umbes 1.2 km) on teekond selle töötaja majani ning 10 mbitist 8 jõudis kohale. Ülejään ...
  teema: Keskuse kõllid arvutile.
plugger

vastuseid: 14
vaadatud: 3635

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 18.02.2006 13:29:07   pealkiri: Keskuse kõllid arvutile.
Jeeh, kõllidel on peale wattide ka sellised toredad asjad nagu oomid, ehk takistused, aga noh, kui ei proovi siis targaks ei saa, ühenda aga julgesti kõiksugu jama arvuti taha icon_lol.gif
  teema: Mobiiltelefon pealtkuulamiseade?
plugger

vastuseid: 64
vaadatud: 28629

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 14.02.2006 18:47:55   pealkiri: Mobiiltelefon pealtkuulamiseade?
Tänapäeva mobiiltelefon ei ole enam kaugeltki tuim raadiosaatja vaid rohkem midagi arvuti sarnast ja eksib see kes arvab, et seal ei ole ja sinna ei saa "peita" erinevaid lisavõimalusi. Mobiiltele ...
  teema: HP LaserJet 1020 USB 2.0 :: Printerid
plugger

vastuseid: 42
vaadatud: 27580

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 04.01.2006 19:01:45   pealkiri: HP LaserJet 1020 USB 2.0
Hmm, no mul oli selle printeriga igatehes üks jama ja vaev, arvatavasti selle pärast, et ei sobinud too mark Hp printserveriga, jampsis nagu jaksas, sai tagasi saadetud ja paar kilo kallim versioon ...
  teema: oilcomputer
plugger

vastuseid: 110
vaadatud: 30653

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 21.08.2005 12:01:32   pealkiri: oilcomputer
Ketta sees ei saa vaakumit kuidagi moodi olla, sest siis kukuks datapead kettale peale, normaalses pöörlemisolekus on ketta pinna ja lugemis/kirjutamis pea vahel kuskil 0, midagi millimeetrit vahet ...
  teema: Probleem Elioni Viirusetõrjega
plugger

vastuseid: 15
vaadatud: 4836

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.08.2005 19:17:16   pealkiri: Probleem Elioni Viirusetõrjega
Ei mäleta enam täpselt, aga see backweb oli kas updatemise mingi moodul või keskse halduse moodul, kunagi oli terve võrk f-secure peal ja see backweb oli igatahes mingi oluline komponent seal icon_razz.gif
  teema: Spämmeritel lõpp???
plugger

vastuseid: 22
vaadatud: 6775

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 23.07.2005 12:13:52   pealkiri: Spämmeritel lõpp???
Natuke nagu mõttetu jah, selline rünnakupoliitika, spämmerid kasutavad väga palju nn zombivõrke, ehk siis tavakasutajate arvuteid kes on nakatanud ja toimivad SMTP serveritena, so...kui nüüd ha ...
  teema: Hdd pöörlema.
plugger

vastuseid: 18
vaadatud: 3468

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.05.2005 20:00:22   pealkiri: Hdd pöörlema.
Kui sa nüüd räägid,e t võtsid selle mootori sealt küljest ära ja panid juhtmed taha jatöötab siis ajad sa küll pada. Kõvaketastel on stepper mootorid, ehk siis, mingit 2 OTSA seal kusagil p ...
  teema: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
plugger

vastuseid: 3765
vaadatud: 691604

sõnumfoorum: Linux & UNIX   postitatud: 04.05.2005 10:33:57   pealkiri: Küsimused/vastused seoses Ubuntu linuxiga
Proovisin ise Ubuntut kasutada serverina, siis Apache+php koos terve trobikonna moodulitega+mysql....üldiselt ubuntu väga stabiilne ja kompaktne, apt-get on väga asja eest seal. Kokkujooksmisi ei t ...
  teema: internet ei lähe viiruse tõttu tööle...
plugger

vastuseid: 15
vaadatud: 5201

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.02.2005 10:14:39   pealkiri: internet ei lähe viiruse tõttu tööle...
Sul on DNS serverid võibolla puudu/valed, pingi IP numbreid, vaata kui vastavad sisi viga DNS-is.
  teema: ketaste massiline suremine?!!
plugger

vastuseid: 33
vaadatud: 6961

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.02.2005 13:55:47   pealkiri: Re: ketaste massiline suremine?!!
Probleem järgmine: ühes väikeses asutuses on 14 masinat, köik yhesugused, originaalis olid 20GB Fujitsu kettad need on köik ammuseks surnud, sai vahetatud viimased u 6 kuud tagasi välja ja telli ...
  teema: Kommenteerimine: Anton
plugger

vastuseid: 86
vaadatud: 34726

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2005 10:33:41   pealkiri: Kommenteerimine: Anton
Viriseja tüüp....sai ära öeldud kaubast asjale kuna kauba järele tulemine oleks läinud 3 korda kallimaks kui kaup ise...kuid ikka peab oma hinnanguid siin levitama.

Üldiselt oleks võinud ju ...
  teema: Kommenteerimine: plugger
plugger

vastuseid: 10
vaadatud: 8379

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.02.2005 10:29:24   pealkiri: Kommenteerimine: plugger
Mis sa arvad, et ma peaksin mingi 100 eequse telefoni pärast teisele poole eestit sõitma või, hmm, kahju küll, aga mul võtab auto juba selle maa peale 3 kordse summa eest bena.... soodasam oleks ...
  teema: X-Ray prillid
plugger

vastuseid: 47
vaadatud: 36613

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 07.11.2004 18:02:10   pealkiri: X-Ray prillid
Tavalist videokaamerat annab väga edukalt kasutada ööbinoklina, kui tal öösel filmimise funktsioon on, tuleb aint tugevamad IR lambid panna, ja selelga näeb ikka päris korralikult icon_smile.gif
  teema: NFS: Underground 2
plugger

vastuseid: 2916
vaadatud: 390205

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.10.2004 19:31:46   pealkiri: NFS: Underground 2
No ma siis vaatasin korra ka selel asja läbi ja üldiselt on ikka thumbs_down.gif värk, oleks lootnud midagi enamat kui lihtsalt seda, et menüüd on teise kujundusega, ülejäänud feels täiesti sama... icon_confused.gif
  teema: kas su poeg on arvutihäkker?
plugger

vastuseid: 71
vaadatud: 26626

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.10.2004 11:49:00   pealkiri: kas su poeg on arvutihäkker?
Hmm, täehndab, uue riistvara ost näitab seda, et tegemist on häkkeriga...see oli koomiline koht icon_biggrin.gif
  teema: K salongi reklaamleht paneb muigama
plugger

vastuseid: 11
vaadatud: 3340

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.10.2004 22:23:19   pealkiri: K salongi reklaamleht paneb muigama
HUvitav, kas enne trükki andmist või netti üles riputamist keegi läbi ka ikka loeb selle :)posest küsima icon_razz.gif, huvitav mis koht see veel on icon_rolleyes.gif
  teema: messenser IPblocker patch
plugger

vastuseid: 3
vaadatud: 2297

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 30.09.2004 11:05:58   pealkiri: messenser IPblocker patch
Peab ikka päris sooda olema, kui wini- updatesid tõmmata mingite kolmandate osapoolte lehtedelt, ei tasu ikka igast saasta mis sulle kuvataks ekraanile ka uskuda.
  teema: viirusetõrje 50 arvutile
plugger

vastuseid: 24
vaadatud: 6016

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 16.09.2004 14:05:00   pealkiri: viirusetõrje 50 arvutile
Tasuks ka tähele panna, et firmades kus on palju arvuteid ja multiuser süsteem arvuttel, sisi enamaus tasuta kraamist multiuser keskkonnas ei tööta, ehk siis, töötab ainult inimesel kel selle in ...
  teema: Monitor häirib
plugger

vastuseid: 31
vaadatud: 5104

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.09.2004 21:54:31   pealkiri: Monitor häirib
Monitori võivad võbelema võtta ka näiteks lähedal asuvad päevavalguslambid....eriti olen täheldanud seda nende odavate pävavalgustoru sisaldavate laualampide puhul, mida vaheapeal suure hooleg ...
  teema: Läbimurre nanotehnoloogias toob turule 100 terabaidised salvestuskettad
plugger

vastuseid: 41
vaadatud: 9422

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.08.2004 01:38:57   pealkiri: Läbimurre nanotehnoloogias toob turule 100 terabaidised salvestuskettad
Irww, mine sa seda värki tea, igast nalja mõtlevad välja. Ei imestaks üldse kui varsti kuulutab keegi välja jupstüki mis suudab kompostihunnikust andmakandja teha. Et muudkui üks ots USB pesass ...
  teema: homme (26.08.2004) saabub pimedus? e-jihad..
plugger

vastuseid: 47
vaadatud: 7545

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.08.2004 20:13:02   pealkiri: homme (26.08.2004) saabub pimedus? e-jihad..
Irw, ja mida moodi see nett siis pange paneb, keegi leiutas koodi mis IPv4 kasutavad arvutid ära sööb icon_razz.gif
  teema: Fiat+Windows
plugger

vastuseid: 25
vaadatud: 4609

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 11.08.2004 02:25:48   pealkiri: Fiat+Windows
Hmm, auto roolis olles on ju tõepoolest aega laialt tegeleda kõige muuga kui.....hmm, selle saani JUHTIMISEGA icon_confused.gif Ühe käga klikin MS-i erroreid kinni ja üritan ropu sõimu saatel ühendust saada ...
  teema: küsimus läpaka patarei kohta....
plugger

vastuseid: 8
vaadatud: 2358

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 31.07.2004 17:58:59   pealkiri: küsimus läpaka patarei kohta....
Ei ol vajadust seda akut tühjendada, kui ta sul läpaka küljes on siis saab aku kontrollplokk ise ka täis ja tühjakslaadimis tsüklitega edukalt ise hakkama.
  teema: kõvaketas nüüd %#&#¤ ?
plugger

vastuseid: 28
vaadatud: 5310

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 12.07.2004 13:23:04   pealkiri: kõvaketas nüüd %#&#¤ ?
Irw, päris hea, sa veel peene liivapaberiga ei tahtnud teda üle lasta? icon_biggrin.gif Aga üldiselt jah, korda seda enam kindlasti ei saa, kui sa juba lausa lapiga kallal tal käisid.
  teema: ZEN
plugger

vastuseid: 115
vaadatud: 33243

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2004 17:40:54   pealkiri: ZEN
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade ee ...
  teema: viirus
plugger

vastuseid: 35
vaadatud: 6132

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.06.2004 14:59:06   pealkiri: viirus
Eeeeh, see kindlasti sasser või äärmisel juhul blaster, otsi netist näiteks ternd micro kodulehelt selle eemaldaja, shutdowni saad katkestada RUN > shutdown -A
  teema: telefoniaku vastpidavuse tõstmine
plugger

vastuseid: 43
vaadatud: 11432

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 20.06.2004 23:34:09   pealkiri: telefoniaku vastpidavuse tõstmine
Nendest half ja full rate koodidest ei ole mingit kasu kui võrgu tarkvara neid ei toeta ja minu teada, Tele2 küll ei toeta.
  teema: Andmete hävitusteenus
plugger

vastuseid: 27
vaadatud: 4900

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 25.05.2004 23:00:27   pealkiri: Andmete hävitusteenus
Otsi mõni suurem hone mida ehitatakse ja kalla need kõvakettad ja lindid sisse kui vundamenti valatakse icon_lol.gif
  teema: Imelik küsimus.
plugger

vastuseid: 35
vaadatud: 7124

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.05.2004 20:22:14   pealkiri: Imelik küsimus.
Tead võib küll ka 12 volti maha lüüa, kuskilt kuulsin, et mõned inimesed kes üldse voolu ei kannata pidada võima ka patarei voolu peale reageerida. Hobune pidda ka vist voolu suhtes ülitunlik ...
  teema: Hydravision lülitas monitori välja?
plugger

vastuseid: 3
vaadatud: 1149

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.05.2004 12:37:45   pealkiri: Hydravision lülitas monitori välja?
Safe mode??
  teema: pop up window blocked???
plugger

vastuseid: 5
vaadatud: 1638

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 13.05.2004 00:12:34   pealkiri: pop up window blocked???
Või on su sõber lasknud Xp sp2 peale, see installib ka vaikimisi pop-up plockeri icon_smile.gif
  teema: Windows pilti ette ei võtta (sasser?)
plugger

vastuseid: 7
vaadatud: 2405

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 09.05.2004 16:04:07   pealkiri: Windows pilti ette ei võtta (sasser?)
Esiteks: Sasser *ei ole* viirus.



Arvutiviiruse definitsioon- program mis laeb end arvutisse kasutaja eest varjatult ja mille põhiülesandeks on levida.

Worm on litsalt arvutiviiruste alalii ...
  teema: rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks
plugger

vastuseid: 369
vaadatud: 44170

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 06.05.2004 12:51:46   pealkiri: rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks
Pohh need postid, Muutke parem Hinnavaatluse nimi ära icon_lol.gif , kõikidele kes asjaga kursis on iseloomustab see Hinnavaatluse nimi nagu IT-d ja arvuteid, aga suuremale osale ütleb see nimi täpselt s ...
  teema: rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks
plugger

vastuseid: 369
vaadatud: 44170

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.05.2004 12:43:27   pealkiri: rank 'HV veteran' postituste arvu ja staažipõhiseks
Võtke üldse need veternaid ja kreisi kasutajad jne maha, õige hv kasutaja teab teisei kasutajaid niigi juba nime järgi ja on teadlik sellset milline kasutaja ajab mõistlikku juttu ja mitte, mingi ...
  teema: Ramil olevate "bad sectorite" kasutamise ära keelamine
plugger

vastuseid: 14
vaadatud: 2853

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 29.04.2004 13:29:40   pealkiri: Ramil olevate "bad sectorite" kasutamise ära keelamine
Ramil sul nüüd küll mingeid bad sectoreid ei ole, pigem ikka vigased transistorid....aga tehniliselt võttes sa ära keelata küll mingi osa kasutamist ei saa, sest selleks teuleks juha kakata mäl ...
  teema: saad kombineerida pullipilte
plugger

vastuseid: 46
vaadatud: 9973

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 22.04.2004 21:00:42   pealkiri: saad kombineerida pullipilte
http://www.goog.dk/pic/my.php?id=79103http://www.goog.dk/pic/my.php?id=79103
  teema: U-player uno.ee's
plugger

vastuseid: 10
vaadatud: 4285

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 21.04.2004 22:28:22   pealkiri: U-player uno.ee's
Täpselt sama asi siin ka, selline tunne, nagu oleks keegi mingid pisikesed kõlarid põhja keeranud.
  teema: Photoshop teeb imesid!
plugger

vastuseid: 390
vaadatud: 77295

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 21.04.2004 20:33:48   pealkiri: Photoshop teeb imesid!
Ma mõtlesin hakata tootma dumbjuserist rate kasutaja digikaameraid, et nagu ainult üks nupp ja peale pildistamist saadetakse automaatselt pilt rate.ee lehele, järele mõeldes võiks ju integreerida ...
  teema: Adware/spyware photostory ep. 1 - Spybot - S&D
plugger

vastuseid: 1
vaadatud: 3746

sõnumfoorum: Kasulikud näpunäited   postitatud: 14.04.2004 00:31:54   pealkiri: Adware/spyware photostory ep. 1 - Spybot - S&D
JA mõningad soovitsed veel minu poolt, spybot on eriliselt hea programm veel selle poolest, et kogu tegevust võib väiksese vaeva korral automatiseerida, näiteks kui on mingi arvutivõrk ja ei ole ...
  teema: BIOS ilma CPUta tööle?
plugger

vastuseid: 13
vaadatud: 2769

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.04.2004 13:17:17   pealkiri: BIOS ilma CPUta tööle?
Noh see on kül tobe õiguse tagaajamine aga:
IBM tüüpi personaalarvuti BIOS on füüsiline seade
mis asetseb emaplaadil, on integreeritud või vahetatav.
Tema olekut-seadeid saab, aga muuta graa ...
  teema: Bill polegi maailma rikkaim enam
plugger

vastuseid: 99
vaadatud: 19078

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 05.04.2004 00:37:35   pealkiri: Bill polegi maailma rikkaim enam
Veider värk, IKEA mööblipoodide keti omanikul on rohkem pappi kui MS-il, kuigi neil on ainult 180 poodi eri maades, mööbel on äärmiselt tulus asi sellise juhul icon_confused.gif icon_smile.gif
  teema: www.myemoticons.com
plugger

vastuseid: 8
vaadatud: 2337

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 31.03.2004 22:49:22   pealkiri: www.myemoticons.com
Levib jah selline asi, sain just ise ka ühelt oma listis olejalt sellise teate.
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.