|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: jägaja |
pixma
vastuseid: 144
vaadatud: 91421
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.04.2018 22:34:05 pealkiri: Kommenteerimine: jägaja |
| Ostis handsfree. Kõik tip-top |
teema: Kommenteerimine: toomasy |
pixma
vastuseid: 39
vaadatud: 13855
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2017 21:12:04 pealkiri: Kommenteerimine: toomasy |
Ostis Garmini kella, kõik läks hästi  |
teema: Kommenteerimine: RistoX |
pixma
vastuseid: 13
vaadatud: 8177
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.04.2017 07:29:23 pealkiri: Kommenteerimine: RistoX |
Ostis bose kõrvaklapid, kiire ja täpne, positiivne kogemus  |
teema: Telerite üldteema |
pixma
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907292
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2016 15:11:23 pealkiri: Telerite üldteema |
Millised mõtted selle teleka kohta. Hind on ~2200€.
http://www.lg.com/uk/tvs/lg-70UF772V |
teema: Telerite üldteema |
pixma
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907292
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2016 11:25:26 pealkiri: Telerite üldteema |
Flat ja 3d ei ole oluline.
Tundub et see on päris hea.
http://www.lg.com/ee/telerid/lg-65UH7707 |
teema: Telerite üldteema |
pixma
vastuseid: 19211
vaadatud: 4907292
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.06.2016 11:00:13 pealkiri: Telerite üldteema |
| Soovitage palun 65-70 tolli 4k telekat kuni 2000€. Peab mängima blu-ray 1080p läbi võrku, 4k playback , 4k youtube ehk vp9, wifi ac, peab toetama dts hd ja dolby true hd pass trough recievirile. ... |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
pixma
vastuseid: 231
vaadatud: 53902
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.03.2016 18:59:51 pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH |
| Hiir kohal, tõesti väga mugav. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: -cocain- |
pixma
vastuseid: 1841
vaadatud: 264965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.06.2015 07:48:37 pealkiri: Nikoni objektiiv |
Ostis Nikoni objektiivi, kiire ja aus diil.  |
teema: Kommenteerimine: Railo |
pixma
vastuseid: 2
vaadatud: 864
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2014 20:10:50 pealkiri: Iphone 6 pluss |
Tähelepanu!!!
Üritas müüja liisinguga ostetud Iphone 6pluss, arve 18.12.2014 Euronics
Ise rääkis et telefon on kohe välja ostetud ja saatis mulle pdf failina arve.
Kontrollisin Euronicsis ja ... |
teema: Kommenteerimine: veixv |
pixma
vastuseid: 377
vaadatud: 50788
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.05.2014 14:30:53 pealkiri: Kommenteerimine: veixv |
| Väike diil tehtud, soovitan. |
teema: Kommenteerimine: nexus |
pixma
vastuseid: 240
vaadatud: 72315
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2014 23:19:21 pealkiri: Kommenteerimine: nexus |
Ostsin ruuteri. Täiskomplektne ja üüeväärne, soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Metsjeesus |
pixma
vastuseid: 107
vaadatud: 66395
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2014 21:30:16 pealkiri: Kommenteerimine: Metsjeesus |
| Ostis telefoni, positiivne kogemus. |
teema: LG G2 |
pixma
vastuseid: 1191
vaadatud: 321379
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2014 08:04:18 pealkiri: LG G2 |
| kuskilt 12 h, aga kasutan päris aktiivselt, 2-3h chrome, google maps ~1h, twitter, instagram,facebook ~1h, mängud( RealDrift:) ) ja kõned jne. |
teema: LG G2 |
pixma
vastuseid: 1191
vaadatud: 321379
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.01.2014 22:19:03 pealkiri: LG G2 |
| endal telefon töötab 1 tööpaev |
teema: Kommenteerimine: Integraal |
pixma
vastuseid: 24
vaadatud: 7046
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2013 12:38:10 pealkiri: Kommenteerimine: Integraal |
| Kiire ja positiivne ostja...soovitan |
teema: Kommenteerimine: onusven |
pixma
vastuseid: 54
vaadatud: 14994
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2013 14:16:40 pealkiri: Kommenteerimine: onusven |
väike diil  |
teema: Kommenteerimine: WerteX |
pixma
vastuseid: 373
vaadatud: 92710
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.09.2013 20:58:23 pealkiri: Kommenteerimine: WerteX |
| soovitan. Kiire ja täpne. |
teema: Kommenteerimine: marcor1 |
pixma
vastuseid: 69
vaadatud: 29383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.08.2013 19:45:31 pealkiri: Kommenteerimine: marcor1 |
| kiire ja täpne. |
teema: Kommenteerimine: evils |
pixma
vastuseid: 148
vaadatud: 42126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2013 23:06:11 pealkiri: Kommenteerimine: evils |
| Kiire ja täpne. soovitan |
teema: HTC One seeria |
pixma
vastuseid: 1799
vaadatud: 470335
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.05.2013 10:56:28 pealkiri: HTC One seeria |
| HTC ONE millal müügile tuleb? |
teema: Samsung Galaxy S4 |
pixma
vastuseid: 2296
vaadatud: 494798
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2013 11:34:33 pealkiri: Samsung Galaxy S4 |
| http://youtu.be/5I735PZZZJ0 |
teema: TELE2 M-Internet |
pixma
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237585
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.02.2013 13:00:28 pealkiri: TELE2 M-Internet |
| http://www.speedtest.net/result/2512279397.png |
teema: Kommenteerimine: Sipari |
pixma
vastuseid: 11
vaadatud: 4793
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.12.2012 17:36:41 pealkiri: Kommenteerimine: Sipari |
ostsin SGS2 aku, korralik kaup.  |
teema: Kommenteerimine: iff2 |
pixma
vastuseid: 43
vaadatud: 18846
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2012 22:25:52 pealkiri: Kommenteerimine: iff2 |
| ostis ultrabooki, kõik ok. |
teema: Kommenteerimine: mindmaster |
pixma
vastuseid: 5
vaadatud: 2049
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.10.2012 22:01:15 pealkiri: Kommenteerimine: mindmaster |
| Ostis PS3. kiire ja täpne |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
pixma
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 29.09.2012 11:49:41 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| Mul stock ICS-ga ka sama probleem wifiga. Vahest ei lülita sisse - vahest välja, aitab telefoni restart. Samamoodi on esinenud viide kui hakata helistama, läheb tükk aega kui kutsuma hakkab. Loode ... |
teema: Kommenteerimine: Priit Pavelson |
pixma
vastuseid: 90
vaadatud: 53644
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.08.2012 18:51:42 pealkiri: Kommenteerimine: Priit Pavelson |
| ostis telekat, kiire ja konkreetne. |
teema: Canoni arutelu |
pixma
vastuseid: 3923
vaadatud: 900674
|
foorum: Fotograafia postitatud: 20.07.2012 23:00:07 pealkiri: Canoni arutelu |
http://www.youtube.com/watch?v=lGQsnxbBhmI&hd=1
endal 60d+ canon 17-55 f2.8is usm ....parim variant kui ei ole plaanis full frame kaamerat osta |
teema: TELE2 M-Internet |
pixma
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237585
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.05.2012 22:10:08 pealkiri: TELE2 M-Internet |
ok täpsem info.
samsung galaxy s2 nagu access point läbi wifi vastuvõttav seade hp dv6. Mõõdetud Kallastel(Lõuna Eesti).
praegune kiirus aga http://www.speedtest.net/result/1941562925.png |
teema: TELE2 M-Internet |
pixma
vastuseid: 5294
vaadatud: 1237585
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 09.05.2012 18:59:19 pealkiri: TELE2 M-Internet |
no nii minu uus rekord... kasutan enda Galaxy S2 nagu modem
http://www.speedtest.net/result/1941211594.png |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
pixma
vastuseid: 2430
vaadatud: 571075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 06.05.2012 17:14:21 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
tehniliselt väga võimas, ekraan, cpu,gpu jne. Aga välimus:( galaxy s2(vähemalt tagapaneel on ilusam).
ja galaxy s2 kui ta tuli konkurentsi lihtalt polnud. |
teema: Kommenteerimine: xenover |
pixma
vastuseid: 0
vaadatud: 3490
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2012 17:38:22 pealkiri: Kommenteerimine: xenover |
| ostis telefoni, kiire ja täpne. |
teema: Kommenteerimine: kiro |
pixma
vastuseid: 149
vaadatud: 54171
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.03.2012 19:32:57 pealkiri: Kommenteerimine: kiro |
| kiire tehing, soovitan. |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
pixma
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.03.2012 08:28:27 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| ICS läbi Kies tuli. |
teema: Hinnavaatluse pangalink |
pixma
vastuseid: 159
vaadatud: 185320
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 15.02.2012 17:51:10 pealkiri: Hinnavaatluse pangalink |
| vastetud mailiga koos screenshotidega. |
teema: Hinnavaatluse pangalink |
pixma
vastuseid: 159
vaadatud: 185320
|
foorum: Hinnavaatluse uudised postitatud: 15.02.2012 17:16:15 pealkiri: Hinnavaatluse pangalink |
ei saa aru, kaks korda tegin ülekannet 2x2€ aga krediiti pole lisanud  |
teema: Kommenteerimine: gj |
pixma
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.01.2012 15:23:54 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
müüsin kõlari, kiire ostja  |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
pixma
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2012 22:09:49 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
ostis telefoni, kiir tehing  |
teema: Kommenteerimine: Pägalik |
pixma
vastuseid: 31
vaadatud: 13858
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2012 18:03:36 pealkiri: Kommenteerimine: Pägalik |
| kiire tehing, korralik kaup. |
teema: Kommenteerimine: ˇoTT |
pixma
vastuseid: 177
vaadatud: 30543
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.12.2011 17:58:44 pealkiri: Kommenteerimine: ˇoTT |
Kaup tuli, kvaliteet  |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
pixma
vastuseid: 715
vaadatud: 147294
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2011 19:15:40 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| ostsin micro sd kaardi, positiivne kogemus |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
pixma
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.10.2011 17:39:28 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
kas kõikidel teeb niimodi et kui hakkad videot salvestama 1080 reziimil siis kaamera ise zuumib, paned mingi teine reso videoreziimil ja pilt on tavaline?
mida ta zoomib?
ma küll nagu asjast aru ... |
teema: Samsung I9100 Galaxy S II |
pixma
vastuseid: 7146
vaadatud: 1313028
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.10.2011 07:15:33 pealkiri: Samsung I9100 Galaxy S II |
| kas kõikidel teeb niimodi et kui hakkad videot salvestama 1080 reziimil siis kaamera ise zuumib, paned mingi teine reso videoreziimil ja pilt on tavaline? |
teema: Kommenteerimine: ZaZ |
pixma
vastuseid: 91
vaadatud: 28073
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.10.2011 21:27:04 pealkiri: Kommenteerimine: ZaZ |
müüsin telefoni  |
teema: Kommenteerimine: Spezz |
pixma
vastuseid: 70
vaadatud: 29970
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2011 15:41:30 pealkiri: Kommenteerimine: Spezz |
| positiivne kogemus |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
pixma
vastuseid: 2640
vaadatud: 644546
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.08.2011 18:39:22 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
Ärge näkku lööge-äkki mõni progejupp kellelgi,millega saab TV-d vaadata...m.err.ee on juba olemas,sealt paraku ainult etv ja etv2,tahaks muid asju kah proovida
SPB TV, Crystal TV |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
pixma
vastuseid: 2640
vaadatud: 644546
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.08.2011 16:26:43 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
, millise skype versiooniga?
Skype ver. 2.1.0.46
endal on Android 2.3.3 ja kõik töötab ilusti |
teema: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
pixma
vastuseid: 2640
vaadatud: 644546
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.08.2011 07:04:22 pealkiri: Samsung GT-I9000 Galaxy S |
| nüüd Skype videokõned ilusti töötavad ka meie telefonis. |
teema: Kommenteerimine: marcelius1 |
pixma
vastuseid: 40
vaadatud: 12982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.07.2011 23:07:12 pealkiri: Kommenteerimine: marcelius1 |
| positiivne kogemus, ostsin sülearvuti, kaup korralik. |
teema: Canoni arutelu |
pixma
vastuseid: 3923
vaadatud: 900674
|
foorum: Fotograafia postitatud: 23.07.2011 09:13:59 pealkiri: Canoni arutelu |
aga kas pood vahetab kaardi ümber kui müüja ise pakkus seda kaarti?
Ei ole mõtet vahetama hakata, kasuta seda pildistamiseks, ning filmimiseks osta eraldi juurde kõrgema klassi kaart.
mul on Cl ... |
| |