Avaleht
otsing leidis 40 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: -vodafone-
pescador

vastuseid: 246
vaadatud: 81172

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.08.2014 16:34:24   pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone-
Ostsin arvuti, toimib kenasti. Tehing sujus ka täpselt nagu kokku lepitud.
  teema: Kommenteerimine: jann@
pescador

vastuseid: 8
vaadatud: 2351

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.08.2014 13:48:27   pealkiri: Kommenteerimine: jann@
Sai märtsis sülearvuti ostetud, unustasin kommenteerida.. icon_smile.gif

Tehing sujus kenasti ja arvuti on tip-top!
  teema: Kommenteerimine: vahur24
pescador

vastuseid: 8
vaadatud: 3130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2012 21:37:29   pealkiri: Kommenteerimine: vahur24
Andis ära Arvutimaailma aastakäigud 1993-2010. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: innu18
pescador

vastuseid: 334
vaadatud: 69956

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.12.2011 01:45:26   pealkiri: Kommenteerimine: innu18
Ostsin sülearvuti, millel leidsin riistvaraprobleeme. Saatsin arvuti tagasi ja müüja tagastas raha. Vähemalt korrektsus rahadega väärib tunnustust.
  teema: Kommenteerimine: hentz
pescador

vastuseid: 422
vaadatud: 144719

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.04.2007 19:37:08   pealkiri: Kommenteerimine: hentz
brando.com.hk'st yhisostul tellis hunniku kraami, aga maksmiseni vist ei j6uagi. Kui pole raha, siis ei saa tellida!
  teema: Kommenteerimine: R A T
pescador

vastuseid: 32
vaadatud: 27911

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2007 16:47:43   pealkiri: Kommenteerimine: R A T
V6ttis ette suure vaeva yhisostu korraldamise näol brando.com.hk'st. Aega v6ttis, aga asja sai. Väga asjalik mees!
  teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
pescador

vastuseid: 2201
vaadatud: 554608

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.09.2006 00:45:28   pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
no sellisel juhul saada mõnele adminnile PS (nevermind või tanel) ja räägi see lugu ära, võetakse ka avatarikeeld maha icon_wink.gif
Minu poolest olgu siis juba keelu all s.t. ilma avatarita, kui kord ...
  teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
pescador

vastuseid: 2201
vaadatud: 554608

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.09.2006 00:39:03   pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
ära riku reegleid...

Aitäh hea n6uande eest, noor liiklusinspektor!

Avatar sattus keelu alla seoses serveri ymberseadistusega ja lingitud fail asus kataloogis, mis läks http alt https alla, s ...
  teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
pescador

vastuseid: 2201
vaadatud: 554608

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 08.09.2006 00:31:41   pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur
Logisin yle hulga aja foorumisse sisse ja vaatan, et mul vahepeal ära keelatud avatari asemele on tekkinud mingi m66tudega lärakas.. Avatar keelati ära eelmine aasta augustis, virisema ei hakanud - ...
  teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
pescador

vastuseid: 51
vaadatud: 18185

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.04.2006 14:43:46   pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
Endal siin selline huvitav lugu:

Samsungi TV (ei toeta S-videot)
6600GT (uusimad driverid)

Mure siis ikka selles, et pilt must-valge icon_wink.gif Kui panna composite out või kasutada s-video > compos ...
  teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
pescador

vastuseid: 51
vaadatud: 18185

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.03.2006 19:45:32   pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
Kui telekas ei toeta S-Video't ja draiveritest ei saa kaarti Composite mode'sse lykata, siis on abi sellest SCART kaabli modimise juhendist : http://www.cicoandcico.com/articles_doc/svideo-scart.php
...
  teema: Tasuta spamkiller?
pescador

vastuseid: 10
vaadatud: 3256

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 15.12.2005 02:25:48   pealkiri: Tasuta spamkiller?
SpamPal - http://www.spampal.org/

Ise kasutan ja roogib rämpsu ysna usinalt, vahest harva m6ni pääseb läbi.
Programmile on ka mitmeid pluginaid : Bayes'i filter, dynaamilistelt IP-delt saadetu ...
  teema: Kommenteerimine: anti66
pescador

vastuseid: 7
vaadatud: 4221

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2005 15:20:55   pealkiri: Kommenteerimine: anti66
Ostsin Java raamatu.
Viisakas ja korralik müüja. thumbs_up.gif
  teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
pescador

vastuseid: 23208
vaadatud: 5771616

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 28.08.2005 01:15:24   pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused)
Julgen teha yldistuse, et need (väidetavalt) enamuses olevad kliendid, kes eelistavad pealelugemist subtiitritele, on vähese lugemisoskuse ja madala haridustasemega. Sest muul juhul - s.t. kui inime ...
  teema: Kommenteerimine: zx
pescador

vastuseid: 143
vaadatud: 38513

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.04.2005 22:43:26   pealkiri: Kommenteerimine: zx
Ostsin cargoga k6vaketta, k6ik sujus kiiresti ja hästi. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Laanimies
pescador

vastuseid: 77
vaadatud: 41303

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.03.2005 18:04:11   pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies
Aega v6ttis, aga asja sai icon_smile.gif
thumbs_up.gif
  teema: Internet Explorer turvaliseim brauser?
pescador

vastuseid: 40
vaadatud: 13327

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 05.12.2004 00:44:53   pealkiri: Internet Explorer turvaliseim brauser?
SP2'e Data Execution Prevention hoiab sul selle ära, et suvaline puhvri yletäitumine mingit ette söödetud kräppi käima ei t6mbaks, aga kui su masin just mingi teise tulemyyri taga pole, siis on ...
  teema: Kommenteerimine: Stn
pescador

vastuseid: 90
vaadatud: 23409

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.11.2004 00:32:31   pealkiri: Kommenteerimine: Stn
K6ik toimus nii, nagu kokku lepitud. Usaldusväärne. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: comcute
pescador

vastuseid: 10
vaadatud: 9010

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.10.2004 17:51:53   pealkiri: Kommenteerimine: comcute
K6ik toimus nagu eelnevalt kokku lepitud thumbs_up.gif
  teema: Internet Explorer turvaliseim brauser?
pescador

vastuseid: 40
vaadatud: 13327

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 21.10.2004 01:40:18   pealkiri: Internet Explorer turvaliseim brauser?
Hmm.. mul polegi sellist valikut Internet Options->Security all. On ainult Internet, Local intranet, Trusted sites ja Restricted sites. OS on Windows XP SP2. Kas see My Computer on sul sinna ise mi ...
  teema: Tähelepanu winamp ja winzip kasutajad
pescador

vastuseid: 3
vaadatud: 1749

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.09.2004 21:54:54   pealkiri: Tähelepanu winamp ja winzip kasutajad
Igayks ise otsustab, mida on vaja kasutada. Kuna Win-platvormi peal on nii WinAmp, kui WinZip ysna levinud programmid, siis puudutab see paljusid ja on seega abiks info..
  teema: Kommenteerimine: kuumq
pescador

vastuseid: 47
vaadatud: 6208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.09.2004 12:29:48   pealkiri: Kommenteerimine: kuumq
T2pne ja asjalik müüja. Ostsin laptop'i ja olen rahul.
Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: zebra1
pescador

vastuseid: 183
vaadatud: 44293

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.07.2004 00:41:56   pealkiri: Kommenteerimine: zebra1
Ostsin videokaardi, k6ik sujus kenasti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: marken
pescador

vastuseid: 111
vaadatud: 31777

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2004 13:12:55   pealkiri: Kommenteerimine: marken
Korralik teenus (telefoni firmware uuendamine), usaldusväärne mees. thumbs_up.gif
  teema: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine
pescador

vastuseid: 17
vaadatud: 5154

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.03.2004 19:08:28   pealkiri: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine
K6ige rohkem piinavad igasuguseid elektriseadmeid vooluv6rku (nupust) lylitamised ja lahtilylitamised. Sisselylitamisel tekib kondensaatorites väga tugev laadimisvool ja väljalylitamisel jätkub ind ...
  teema: time adjusteri moodi proge
pescador

vastuseid: 2
vaadatud: 1118

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.03.2004 15:30:31   pealkiri: time adjusteri moodi proge
Subtitle Workshop

http://www.urusoft.net/download.php?lang=1&id=sw
  teema: Kommenteerimine: holden
pescador

vastuseid: 8
vaadatud: 4666

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.03.2004 16:08:36   pealkiri: Kommenteerimine: holden
Tehing sujus hästi, kaup oli korralik. Soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Millise prose saab panna sellele emaplaadile?
pescador

vastuseid: 6
vaadatud: 1497

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.03.2004 23:54:55   pealkiri: Millise prose saab panna sellele emaplaadile?
Loomulikult - kui raha on - tasub AMD'd suurema summaga toetada. Mina olen igatahes AMD poolt! Vähemalt 1 firma, kes natukenegi suudab Inteli-lontrusele varvastele astuda.. icon_smile.gif

Kui aga raha on väh ...
  teema: Kommenteerimine: Ingmar
pescador

vastuseid: 18
vaadatud: 7423

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2004 16:02:14   pealkiri: Kommenteerimine: Ingmar
Kandsin raha yle ja järgmine päev oli kaup cargo'ga kohal. Kaup (VHS-kassetid) oli korralik. Kiire ja täpne asjaajamine! thumbs_up.gif
  teema: Nonii einsteinid, vaadake siia
pescador

vastuseid: 253
vaadatud: 39427

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 15.02.2004 15:45:11   pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia
Krt, ruut A ja B on t6esti sama tooni/tumedusega.. Sai PSP-s pildiga natuke mängitud (rotate+selection+move), nii et ruudud A ja B k6rvuti oleks ja usu v6i ära usu.. oma silmi ma igatahes enam ei us ...
  teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
pescador

vastuseid: 51
vaadatud: 18185

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.01.2004 00:18:22   pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge
Mul täpselt sama jama, TVtool'iga saab pildi 15-minutiks värviliseks (composite peal) ja siis pilt jälle tagasi mustvalge. Kaart on Gainward GeForce Ti4200. Huvitav, miks NVidia draiverites seda va ...
  teema: Juhtmete pikkus Kõllidel???
pescador

vastuseid: 5
vaadatud: 2568

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 14.01.2004 20:11:18   pealkiri: Juhtmete pikkus Kõllidel???
No kui see pikk juhe sul just mähiseks pole mässitud ja selle t6ttu märgatavat induktiivtakistust/faasinihet ei tekita, siis see ajaline viide, mis erinevate pikkustega juhetes tekib, on ikka kaduv ...
  teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
pescador

vastuseid: 1240
vaadatud: 238373

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2004 16:22:00   pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ?
Esimene oli mäng nimega Ladder (mingi algne LodeRunner'i variant), kus mehikesed sind mööda korruseid ja redeleid taga ajavad ja saad neid ka p6randasse kinni myyrida/l6ksu meelitada. Samuti BASIC' ...
  teema: Kommenteerimine: Kontson.
pescador

vastuseid: 2
vaadatud: 2321

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.01.2004 00:12:38   pealkiri: Kommenteerimine: Kontson.
Kiire ja täpne mees, t6i kauba kohale ka. thumbs_up.gif
  teema: arvuti teeb ise restarte
pescador

vastuseid: 24
vaadatud: 6362

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 08.01.2004 02:22:56   pealkiri: arvuti teeb ise restarte
Einoh, muidugi - Starman on syydi, et ta kasutajatel pordid lahti hoiab. Ja kui need kinni keeraks oleks jälle k6va kisa - siis juba asja pärast. Huvitav, kas on nii raske ennem masina v6rku yhendam ...
  teema: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada...
pescador

vastuseid: 20
vaadatud: 6522

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 06.01.2004 19:23:51   pealkiri: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada...
Jajah.. kodus on yldse tore olla, aga paljudel Eesti pankadel on kiipkaardid kasutusel? Minu teada mitte yhelgi - ainult magnetkaardid. Ja kui magnetkaarti hakata suvalisse enam-vähem sobivasse prakk ...
  teema: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada...
pescador

vastuseid: 20
vaadatud: 6522

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 01.01.2004 03:09:20   pealkiri: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada...
Näiteks selline USB julla : http://www.buysec.no/Produkter/Smartkortlesere/cardman/cardman_6020.htm

myyakse AS Stallion'is : http://www.stallion.ee/utimaco/?right=Man
  teema: Tõsine probleem...
pescador

vastuseid: 22
vaadatud: 4268

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 20.12.2003 02:12:50   pealkiri: Tõsine probleem...
Tasuks panna tulemyyr peale ja share'da välja mingi suvaline kataloog share-nimega 'My Documents' (read/write access for Everybody), kuhu kopeerid suvalist väheväärtuslikku kraami. Kataloogi esial ...
  teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
pescador

vastuseid: 377
vaadatud: 92613

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.09.2003 23:36:47   pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks?
Laua peal masinas ja läpakas WinXP, serveris (sewercide.ee) loomulikult Linux (Red Hat 8.0). M6lema OS-iga olen väga rahul, sest nad saavad omas valdkonnas tööga suurepäraselt hakkama. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tx
pescador

vastuseid: 5
vaadatud: 1475

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2003 23:53:27   pealkiri: Kommenteerimine: tx
kiire ja täpne mees thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.