|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: -vodafone- |
pescador
vastuseid: 246
vaadatud: 81172
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.08.2014 16:34:24 pealkiri: Kommenteerimine: -vodafone- |
| Ostsin arvuti, toimib kenasti. Tehing sujus ka täpselt nagu kokku lepitud. |
teema: Kommenteerimine: jann@ |
pescador
vastuseid: 8
vaadatud: 2351
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.08.2014 13:48:27 pealkiri: Kommenteerimine: jann@ |
Sai märtsis sülearvuti ostetud, unustasin kommenteerida..
Tehing sujus kenasti ja arvuti on tip-top! |
teema: Kommenteerimine: vahur24 |
pescador
vastuseid: 8
vaadatud: 3130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2012 21:37:29 pealkiri: Kommenteerimine: vahur24 |
Andis ära Arvutimaailma aastakäigud 1993-2010.  |
teema: Kommenteerimine: innu18 |
pescador
vastuseid: 334
vaadatud: 69956
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.12.2011 01:45:26 pealkiri: Kommenteerimine: innu18 |
| Ostsin sülearvuti, millel leidsin riistvaraprobleeme. Saatsin arvuti tagasi ja müüja tagastas raha. Vähemalt korrektsus rahadega väärib tunnustust. |
teema: Kommenteerimine: hentz |
pescador
vastuseid: 422
vaadatud: 144719
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2007 19:37:08 pealkiri: Kommenteerimine: hentz |
| brando.com.hk'st yhisostul tellis hunniku kraami, aga maksmiseni vist ei j6uagi. Kui pole raha, siis ei saa tellida! |
teema: Kommenteerimine: R A T |
pescador
vastuseid: 32
vaadatud: 27911
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2007 16:47:43 pealkiri: Kommenteerimine: R A T |
| V6ttis ette suure vaeva yhisostu korraldamise näol brando.com.hk'st. Aega v6ttis, aga asja sai. Väga asjalik mees! |
teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
pescador
vastuseid: 2201
vaadatud: 554608
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.09.2006 00:45:28 pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
no sellisel juhul saada mõnele adminnile PS (nevermind või tanel) ja räägi see lugu ära, võetakse ka avatarikeeld maha
Minu poolest olgu siis juba keelu all s.t. ilma avatarita, kui kord ... |
teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
pescador
vastuseid: 2201
vaadatud: 554608
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.09.2006 00:39:03 pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
ära riku reegleid...
Aitäh hea n6uande eest, noor liiklusinspektor!
Avatar sattus keelu alla seoses serveri ymberseadistusega ja lingitud fail asus kataloogis, mis läks http alt https alla, s ... |
teema: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
pescador
vastuseid: 2201
vaadatud: 554608
|
foorum: Parem HV postitatud: 08.09.2006 00:31:41 pealkiri: Siia viited kasutajate profiilidele, kelle avatar või allkiri on liiga suur |
| Logisin yle hulga aja foorumisse sisse ja vaatan, et mul vahepeal ära keelatud avatari asemele on tekkinud mingi m66tudega lärakas.. Avatar keelati ära eelmine aasta augustis, virisema ei hakanud - ... |
teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
pescador
vastuseid: 51
vaadatud: 18185
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.04.2006 14:43:46 pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
Endal siin selline huvitav lugu:
Samsungi TV (ei toeta S-videot)
6600GT (uusimad driverid)
Mure siis ikka selles, et pilt must-valge Kui panna composite out või kasutada s-video > compos ... |
teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
pescador
vastuseid: 51
vaadatud: 18185
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2006 19:45:32 pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
Kui telekas ei toeta S-Video't ja draiveritest ei saa kaarti Composite mode'sse lykata, siis on abi sellest SCART kaabli modimise juhendist : http://www.cicoandcico.com/articles_doc/svideo-scart.php
... |
teema: Tasuta spamkiller? |
pescador
vastuseid: 10
vaadatud: 3256
|
foorum: Turvalisus postitatud: 15.12.2005 02:25:48 pealkiri: Tasuta spamkiller? |
SpamPal - http://www.spampal.org/
Ise kasutan ja roogib rämpsu ysna usinalt, vahest harva m6ni pääseb läbi.
Programmile on ka mitmeid pluginaid : Bayes'i filter, dynaamilistelt IP-delt saadetu ... |
teema: Kommenteerimine: anti66 |
pescador
vastuseid: 7
vaadatud: 4221
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2005 15:20:55 pealkiri: Kommenteerimine: anti66 |
Ostsin Java raamatu.
Viisakas ja korralik müüja.  |
teema: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
pescador
vastuseid: 23208
vaadatud: 5771616
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 28.08.2005 01:15:24 pealkiri: Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) |
| Julgen teha yldistuse, et need (väidetavalt) enamuses olevad kliendid, kes eelistavad pealelugemist subtiitritele, on vähese lugemisoskuse ja madala haridustasemega. Sest muul juhul - s.t. kui inime ... |
teema: Kommenteerimine: zx |
pescador
vastuseid: 143
vaadatud: 38513
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.04.2005 22:43:26 pealkiri: Kommenteerimine: zx |
Ostsin cargoga k6vaketta, k6ik sujus kiiresti ja hästi.  |
teema: Kommenteerimine: Laanimies |
pescador
vastuseid: 77
vaadatud: 41303
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.03.2005 18:04:11 pealkiri: Kommenteerimine: Laanimies |
Aega v6ttis, aga asja sai
 |
teema: Internet Explorer turvaliseim brauser? |
pescador
vastuseid: 40
vaadatud: 13327
|
foorum: Turvalisus postitatud: 05.12.2004 00:44:53 pealkiri: Internet Explorer turvaliseim brauser? |
| SP2'e Data Execution Prevention hoiab sul selle ära, et suvaline puhvri yletäitumine mingit ette söödetud kräppi käima ei t6mbaks, aga kui su masin just mingi teise tulemyyri taga pole, siis on ... |
teema: Kommenteerimine: Stn |
pescador
vastuseid: 90
vaadatud: 23409
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.11.2004 00:32:31 pealkiri: Kommenteerimine: Stn |
K6ik toimus nii, nagu kokku lepitud. Usaldusväärne.  |
teema: Kommenteerimine: comcute |
pescador
vastuseid: 10
vaadatud: 9010
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.10.2004 17:51:53 pealkiri: Kommenteerimine: comcute |
K6ik toimus nagu eelnevalt kokku lepitud  |
teema: Internet Explorer turvaliseim brauser? |
pescador
vastuseid: 40
vaadatud: 13327
|
foorum: Turvalisus postitatud: 21.10.2004 01:40:18 pealkiri: Internet Explorer turvaliseim brauser? |
| Hmm.. mul polegi sellist valikut Internet Options->Security all. On ainult Internet, Local intranet, Trusted sites ja Restricted sites. OS on Windows XP SP2. Kas see My Computer on sul sinna ise mi ... |
teema: Tähelepanu winamp ja winzip kasutajad |
pescador
vastuseid: 3
vaadatud: 1749
|
foorum: Turvalisus postitatud: 08.09.2004 21:54:54 pealkiri: Tähelepanu winamp ja winzip kasutajad |
| Igayks ise otsustab, mida on vaja kasutada. Kuna Win-platvormi peal on nii WinAmp, kui WinZip ysna levinud programmid, siis puudutab see paljusid ja on seega abiks info.. |
teema: Kommenteerimine: kuumq |
pescador
vastuseid: 47
vaadatud: 6208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.09.2004 12:29:48 pealkiri: Kommenteerimine: kuumq |
T2pne ja asjalik müüja. Ostsin laptop'i ja olen rahul.
Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: zebra1 |
pescador
vastuseid: 183
vaadatud: 44293
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2004 00:41:56 pealkiri: Kommenteerimine: zebra1 |
Ostsin videokaardi, k6ik sujus kenasti.  |
teema: Kommenteerimine: marken |
pescador
vastuseid: 111
vaadatud: 31777
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2004 13:12:55 pealkiri: Kommenteerimine: marken |
Korralik teenus (telefoni firmware uuendamine), usaldusväärne mees.  |
teema: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine |
pescador
vastuseid: 17
vaadatud: 5154
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.03.2004 19:08:28 pealkiri: kumb säästab rohkem molu kas blank ehk siis must screen saver või monitori välja lülitamine |
| K6ige rohkem piinavad igasuguseid elektriseadmeid vooluv6rku (nupust) lylitamised ja lahtilylitamised. Sisselylitamisel tekib kondensaatorites väga tugev laadimisvool ja väljalylitamisel jätkub ind ... |
teema: time adjusteri moodi proge |
pescador
vastuseid: 2
vaadatud: 1118
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.03.2004 15:30:31 pealkiri: time adjusteri moodi proge |
Subtitle Workshop
http://www.urusoft.net/download.php?lang=1&id=sw |
teema: Kommenteerimine: holden |
pescador
vastuseid: 8
vaadatud: 4666
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.03.2004 16:08:36 pealkiri: Kommenteerimine: holden |
Tehing sujus hästi, kaup oli korralik. Soovitan.  |
teema: Millise prose saab panna sellele emaplaadile? |
pescador
vastuseid: 6
vaadatud: 1497
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.03.2004 23:54:55 pealkiri: Millise prose saab panna sellele emaplaadile? |
Loomulikult - kui raha on - tasub AMD'd suurema summaga toetada. Mina olen igatahes AMD poolt! Vähemalt 1 firma, kes natukenegi suudab Inteli-lontrusele varvastele astuda..
Kui aga raha on väh ... |
teema: Kommenteerimine: Ingmar |
pescador
vastuseid: 18
vaadatud: 7423
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2004 16:02:14 pealkiri: Kommenteerimine: Ingmar |
Kandsin raha yle ja järgmine päev oli kaup cargo'ga kohal. Kaup (VHS-kassetid) oli korralik. Kiire ja täpne asjaajamine!  |
teema: Nonii einsteinid, vaadake siia |
pescador
vastuseid: 253
vaadatud: 39427
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.02.2004 15:45:11 pealkiri: Nonii einsteinid, vaadake siia |
| Krt, ruut A ja B on t6esti sama tooni/tumedusega.. Sai PSP-s pildiga natuke mängitud (rotate+selection+move), nii et ruudud A ja B k6rvuti oleks ja usu v6i ära usu.. oma silmi ma igatahes enam ei us ... |
teema: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
pescador
vastuseid: 51
vaadatud: 18185
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.01.2004 00:18:22 pealkiri: TV-OUT probleem - pilt mustvalge |
| Mul täpselt sama jama, TVtool'iga saab pildi 15-minutiks värviliseks (composite peal) ja siis pilt jälle tagasi mustvalge. Kaart on Gainward GeForce Ti4200. Huvitav, miks NVidia draiverites seda va ... |
teema: Juhtmete pikkus Kõllidel??? |
pescador
vastuseid: 5
vaadatud: 2568
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 14.01.2004 20:11:18 pealkiri: Juhtmete pikkus Kõllidel??? |
| No kui see pikk juhe sul just mähiseks pole mässitud ja selle t6ttu märgatavat induktiivtakistust/faasinihet ei tekita, siis see ajaline viide, mis erinevate pikkustega juhetes tekib, on ikka kaduv ... |
teema: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
pescador
vastuseid: 1240
vaadatud: 238373
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2004 16:22:00 pealkiri: Mis oli teie esimene arvutimäng ? |
| Esimene oli mäng nimega Ladder (mingi algne LodeRunner'i variant), kus mehikesed sind mööda korruseid ja redeleid taga ajavad ja saad neid ka p6randasse kinni myyrida/l6ksu meelitada. Samuti BASIC' ... |
teema: Kommenteerimine: Kontson. |
pescador
vastuseid: 2
vaadatud: 2321
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.01.2004 00:12:38 pealkiri: Kommenteerimine: Kontson. |
Kiire ja täpne mees, t6i kauba kohale ka.  |
teema: arvuti teeb ise restarte |
pescador
vastuseid: 24
vaadatud: 6362
|
foorum: Turvalisus postitatud: 08.01.2004 02:22:56 pealkiri: arvuti teeb ise restarte |
| Einoh, muidugi - Starman on syydi, et ta kasutajatel pordid lahti hoiab. Ja kui need kinni keeraks oleks jälle k6va kisa - siis juba asja pärast. Huvitav, kas on nii raske ennem masina v6rku yhendam ... |
teema: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada... |
pescador
vastuseid: 20
vaadatud: 6522
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 06.01.2004 19:23:51 pealkiri: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada... |
| Jajah.. kodus on yldse tore olla, aga paljudel Eesti pankadel on kiipkaardid kasutusel? Minu teada mitte yhelgi - ainult magnetkaardid. Ja kui magnetkaarti hakata suvalisse enam-vähem sobivasse prakk ... |
teema: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada... |
pescador
vastuseid: 20
vaadatud: 6522
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 01.01.2004 03:09:20 pealkiri: kuidas nimetatakse sim kaardi lugejat, mida saab arvutiga ühendada... |
Näiteks selline USB julla : http://www.buysec.no/Produkter/Smartkortlesere/cardman/cardman_6020.htm
myyakse AS Stallion'is : http://www.stallion.ee/utimaco/?right=Man |
teema: Tõsine probleem... |
pescador
vastuseid: 22
vaadatud: 4268
|
foorum: Turvalisus postitatud: 20.12.2003 02:12:50 pealkiri: Tõsine probleem... |
| Tasuks panna tulemyyr peale ja share'da välja mingi suvaline kataloog share-nimega 'My Documents' (read/write access for Everybody), kuhu kopeerid suvalist väheväärtuslikku kraami. Kataloogi esial ... |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
pescador
vastuseid: 377
vaadatud: 92613
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 28.09.2003 23:36:47 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
Laua peal masinas ja läpakas WinXP, serveris (sewercide.ee) loomulikult Linux (Red Hat 8.0). M6lema OS-iga olen väga rahul, sest nad saavad omas valdkonnas tööga suurepäraselt hakkama.  |
teema: Kommenteerimine: tx |
pescador
vastuseid: 5
vaadatud: 1475
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2003 23:53:27 pealkiri: Kommenteerimine: tx |
kiire ja täpne mees  |
| |