Avaleht
otsing leidis 100 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.03.2011 22:23:12   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub k ...
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2011 00:32:31   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Tra audi R8 on täitsa per*es auto, vähgi hoopealt pidurdada ja läheb võssa icon_evil.gif
Umm kas sa mõtled seda R8t, mida pead tegema driving convoy käigus või seda mille poest ostad? Too driving con ...
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.03.2011 21:21:51   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.02.2011 19:49:53   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Mis Hinnavaatluse klubist sai? Profiili alt näitab, et ei kuulu klubisse ja seal kaardi peal ka seda enam pole.
EDIT: Ilmselt klubid jälle maas. Atari foorumites teistelgi sellised jamad.
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.02.2011 00:38:39   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Mul oli nagu see, et sain klubi liikmeks siis, kui sinna majja sisse läksin. Enne ei registreerinud seda.
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2011 23:57:23   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Ma ei tea kas konkreetne olukord, et kõik uuendavad või lihtsalt uus patch paneb lampi mängu kokku jooksma
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2011 23:16:27   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
Oleks ka klubidest huvitatud.

user PeeterK, võib sõbraks ka lisada.
  teema: Test Drive Unlimited 2
peeter90

vastuseid: 1924
vaadatud: 356897

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.02.2011 18:00:08   pealkiri: Test Drive Unlimited 2
, see "certain level" ei pruugi olla global level vaid mingi muu (discovery vms). Uusi sõite enne lahti ei saa, kui vastavad load pole rallikoolis kätte saadud.
  teema: Deus Ex: Human Revolution
peeter90

vastuseid: 1142
vaadatud: 176792

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2010 10:26:04   pealkiri: Deus Ex: Human Revolution
DX1 ainus miinus vist oligi jah see, et vahel tuli tetrist mängida kui head varustust tahtsid ja inventuur täis oli. icon_biggrin.gif
Kellele ei meeldi, et inventuur väike on.

Unlimited Inventory Space

O ...
  teema: Mafia
peeter90

vastuseid: 741
vaadatud: 174364

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.08.2010 10:10:03   pealkiri: Mafia
Mul oli kunagi analoogne probleem põhjustatud kahest füüsilisest CD/DVD lugejast. Võtsin ühelt juhtmed tagant ära ja töötas.
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
peeter90

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006722

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2010 16:16:04   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Sai ka ikka seda ahjutrikki proovitud. 200 kraadi ja 9 minutit + 2 minutit välja lülitatud ahjus (uks lahti). Hiljem jätsin ööseks jahtuma. Hommikul panin kokku ja täitsa töötab. thumbs_up.gif
  teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
peeter90

vastuseid: 6460
vaadatud: 1006722

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.06.2010 18:09:52   pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema
Umbes kolm kuud tagasi käisin 8800GTX garantiis (punased triibud). Vahetati välja ja nüüd jälle täpselt sama probleem, kuid nüüd garantii enam ei kehti. Küsimus siis selline, et kas on võima ...
  teema: Logitechilt miljard arvutihiirt
peeter90

vastuseid: 33
vaadatud: 9509

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 10.12.2008 14:57:26   pealkiri: Logitechilt miljard arvutihiirt
Just paar päeva tagasi sai järjekordse Logitech hiire ostetud. Igati rahul nende toodetega icon_wink.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
peeter90

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 20:33:56   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Suht lahe. Kaks autot suht kõrvuti. Üks plahvatab ja siis teisel on pool külge lömmis. Päris tugevad lööklained on plahvatustel. Nagu pomm oleks sees icon_lol.gif
  teema: Grand Theft Auto IV
peeter90

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 00:15:47   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Lõpuks tuli Social Clubi validation e-mail ka ära. Nüüd veidi peland ja peab ütlema, et esmapilgul tundub ka tõepoolest GOTY nagu eelpool mainitud. Palju videosi ja mõnusalt sujuv story tundub ...
  teema: Grand Theft Auto IV
peeter90

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2008 20:53:41   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Audioga mingisugune probleem. Nimelt autoga sõites saab ainult subtiitrite järgi vaadata, mida tegelased räägivad. Häält ei ole. Helikaart on muidu Inteli integreeritud ja uusimad driverid peal. ...
  teema: Grand Theft Auto IV
peeter90

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2008 19:12:01   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Kellelgi veel probleeme social club validation e-mailiga?
  teema: Grand Theft Auto IV
peeter90

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.12.2008 11:27:45   pealkiri: Grand Theft Auto IV
Keegi teab, kas kuskil Tallinnas poelettidelt kah saada? Kaubamaja vms?
  teema: Need For Speed Undercover
peeter90

vastuseid: 1316
vaadatud: 239534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2008 14:06:24   pealkiri: Need For Speed Undercover
Kas neid poode, mis kaardi peal vahepeal tekivad, saab discoverida ainult sõite tehes või niisama linna peal ringi sõites võib neid ka lahti saada?
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
peeter90

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2008 01:09:07   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Settingutes on pandud maksimumi peale, aga ikka ei aita.
  teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
peeter90

vastuseid: 7774
vaadatud: 1478558

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.11.2008 00:56:09   pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus)
Selline küsimus, et millest sõltub Steamis allalaadimise kiirus? Seal näitab Bandwidth monitorist, et Peak ja Current download rate on ~120KB/s, kuid netist näiteks demosi downloadides tuleb kuski ...
  teema: Need For Speed Undercover
peeter90

vastuseid: 1316
vaadatud: 239534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.10.2008 23:56:18   pealkiri: Need For Speed Undercover
Seekord tundub, et politseiautod on ka ikka kõvemat sorti. Enam ei ole nii, et mingid sedaanid 250 sõidavad. icon_biggrin.gif
  teema: Need For Speed Undercover
peeter90

vastuseid: 1316
vaadatud: 239534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.10.2008 17:48:28   pealkiri: Need For Speed Undercover
Juhitavus tundub küll väga kahtlane icon_confused.gif Auto on nagu maa külge naelutatud ja ei libise üldse.
  teema: Far Cry 2
peeter90

vastuseid: 2375
vaadatud: 381750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.10.2008 17:05:58   pealkiri: Far Cry 2
miks paljud selle ristikesega kesket ekrani m2ngivad,teeb m2ngu palju lihtsamaks icon_biggrin.gif
Praegu lugesin seda ja mõtlesin, et kas selles mängus on ikkagi ristike ka (arvasin, et nii peabki olema)icon_lol.gif S ...
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2008 18:23:46   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Oleks soov need Inter-Club sõidud ära teha. Ise saaks muidu õhtul olla sõiduvalmis, kui saab inimesed kokku.
  teema: Need For Speed Undercover
peeter90

vastuseid: 1316
vaadatud: 239534

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.10.2008 17:29:45   pealkiri: Need For Speed Undercover
Wideboy kitid küll ei tohiks ära kaduda. Mõnel screenshotil neid isegi näha. Muidu oleks küll lahe, tooks tagasi vana NFS tunde. Isegi selles Renault videos oli kuulda vanat NFS 4 muusikat.
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
peeter90

vastuseid: 1090
vaadatud: 219071

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.10.2008 17:58:07   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky
Ka nüüd natukene proovinud seda ja praegu tundub vägagi normaalne pela. thumbs_up.gif Ainuke asi, mis hetkel silma on hakanud, on see, et isegi master leveliga on kuidagi väga palju kuule igalt poolt saada ...
  teema: iPod
peeter90

vastuseid: 2774
vaadatud: 735621

sõnumfoorum: Mac/Apple   postitatud: 27.09.2008 16:30:51   pealkiri: iPod
Selline lihtne küsimus, et kas ipod nanot saab kasutada ka näiteks mälupulgana muude failide transportimiseks?
  teema: Need for Speed ProStreet - Tuuningu näitus
peeter90

vastuseid: 97
vaadatud: 26449

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 07.08.2008 23:49:57   pealkiri: Need for Speed ProStreet - Tuuningu näitus
Kas see Rx-7 pole mitte selle drift kingi oma?
Enda drifti masin siis:
www.hot.ee/ghostd/nissan_silvia.jpg
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.06.2008 21:49:08   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Mõnikord see "Add Friend" süsteem ei tööta kah, nii et võid mitu korda proovida.
  teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
peeter90

vastuseid: 21795
vaadatud: 3919465

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 01.05.2008 09:52:17   pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu
Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on?
  teema: Assassin's Creed (PC)
peeter90

vastuseid: 638
vaadatud: 128503

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2008 22:14:23   pealkiri: Assassin's Creed (PC)
Sync peaks juurde andma, ehk rohkem "elusid".
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.04.2008 10:12:27   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Tundub, et neid, kellel klubisõidud tegemata, on suht palju. Ise olen ka nende hulgas.
, carpackiga tuli kaasa mingi patch ka, äkki tahab seda saada.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 18.04.2008 21:04:43   pealkiri: Test Drive: Unlimited
See, et laadima jääb, võib olla tingitud ka radial.cdb faili probleemist.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2008 16:57:06   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Nagu ma aru saan, siis seda carpacki saab ikka korduvalt installida? Selles mõttes, et kui võtan mängu maha/teen formati.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.04.2008 15:19:36   pealkiri: Test Drive: Unlimited
, said online probleemile lahenduse? Endal kah plaanis osta.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.03.2008 15:46:06   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Kui kellelgi soovi, siis mingi aeg võiks uuesti proovida teha neid inter-club sõite, sest praegu suht 99% ja aint see ongi puudu.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.03.2008 15:39:57   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Väga hea uudis. Kindlasti elustab PC versiooni ja tundub, et Atari/Eden Games ei ole veel TDU maha kandnud. thumbs_up.gif
  teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
peeter90

vastuseid: 7
vaadatud: 2320

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 13.03.2008 19:02:01   pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
IPv6 disable tegin täpselt nii, nagu seal MS lehel ja see teine registri muutmine kah ei aidanud. Kahtlen, et asi Vistas on, sest sõbra laptop(Vista HP) saab DNS kätte ja sama probleem esineb veel ...
  teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
peeter90

vastuseid: 7
vaadatud: 2320

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2008 21:11:06   pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
Proovitud, ei aita.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 12.03.2008 20:13:50   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Oleks nõus kellegagi need multiplayer sõidud ära tegema nii, et lasen teisel võita ja pärast siis vastupidi, sest ajab närvi juba see, et nii palju on koodidega mängijaid ning võimatu on neid ...
  teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
peeter90

vastuseid: 7
vaadatud: 2320

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2008 19:46:21   pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
Ruuteris on DNS paigas. Teised lauaarvutid ja sülearvuti(HP NC6120) saavad ilusti DNS automaatselt kätte. Olen proovinud enda arvutit mitme erineva ruuteriga ning sama probleem.
  teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
peeter90

vastuseid: 7
vaadatud: 2320

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 12.03.2008 19:17:32   pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem.
Probleem selles, et sülearvuti (Dell XPS M1330, Vista HP) ei taha DNS serveri aadressi ruuterist kätte saada. Olen proovinud nii wifi kui ka LAN kaudu ja mõlemal juhul on sama tulemus. Kui ma kodus ...
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2008 16:18:54   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Trainereid pean silmas.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.03.2008 14:49:41   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Oleks nõus kellegagi need multiplayer sõidud ära tegema nii, et lasen teisel võita ja pärast siis vastupidi, sest ajab närvi juba see, et nii palju on koodidega mängijaid ning võimatu on neid ...
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.03.2008 20:08:50   pealkiri: Test Drive: Unlimited
See fail (radial.cdb) asub muidu kaustas C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited (Win XP puhul siis). Samuti tuleb folder opition alt ära võtta linnuke Hide Protect ...
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2008 16:46:04   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Selline küsimus, et kas keegi on neid Custom Drive-In challageid proovinud teha? Kas see on normaalne, kui mingi 20 min enne tähtaja lõppu kaob challange sealt Drive-In üldse ära ning kui võidad ...
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2008 21:54:46   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Tundub jah.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2008 21:47:31   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Miks me libe klubisse? Kahte klubi vaja ju.
  teema: Test Drive: Unlimited
peeter90

vastuseid: 3804
vaadatud: 590188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 20.02.2008 21:39:46   pealkiri: Test Drive: Unlimited
Näen ja kuulen ka, aga sa vist ei kuule meid.
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.