|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.03.2011 22:23:12 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| jõudsin ka a4/a5 kooli ja enne kirutud aston martinini... ega ei saa aru küll, mida kurat toimub. overtake ei olnud probleemne, aga mäesõit on wtf. ma pole siiani aru saanud, millest see sõltub k ... |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2011 00:32:31 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Tra audi R8 on täitsa per*es auto, vähgi hoopealt pidurdada ja läheb võssa
Umm kas sa mõtled seda R8t, mida pead tegema driving convoy käigus või seda mille poest ostad? Too driving con ... |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.03.2011 21:21:51 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
|
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.02.2011 19:49:53 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Mis Hinnavaatluse klubist sai? Profiili alt näitab, et ei kuulu klubisse ja seal kaardi peal ka seda enam pole.
EDIT: Ilmselt klubid jälle maas. Atari foorumites teistelgi sellised jamad. |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.02.2011 00:38:39 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| Mul oli nagu see, et sain klubi liikmeks siis, kui sinna majja sisse läksin. Enne ei registreerinud seda. |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2011 23:57:23 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| Ma ei tea kas konkreetne olukord, et kõik uuendavad või lihtsalt uus patch paneb lampi mängu kokku jooksma |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2011 23:16:27 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
Oleks ka klubidest huvitatud.
user PeeterK, võib sõbraks ka lisada. |
teema: Test Drive Unlimited 2 |
peeter90
vastuseid: 1924
vaadatud: 356897
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.02.2011 18:00:08 pealkiri: Test Drive Unlimited 2 |
| , see "certain level" ei pruugi olla global level vaid mingi muu (discovery vms). Uusi sõite enne lahti ei saa, kui vastavad load pole rallikoolis kätte saadud. |
teema: Deus Ex: Human Revolution |
peeter90
vastuseid: 1142
vaadatud: 176792
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2010 10:26:04 pealkiri: Deus Ex: Human Revolution |
DX1 ainus miinus vist oligi jah see, et vahel tuli tetrist mängida kui head varustust tahtsid ja inventuur täis oli.
Kellele ei meeldi, et inventuur väike on.
Unlimited Inventory Space
O ... |
teema: Mafia |
peeter90
vastuseid: 741
vaadatud: 174364
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.08.2010 10:10:03 pealkiri: Mafia |
| Mul oli kunagi analoogne probleem põhjustatud kahest füüsilisest CD/DVD lugejast. Võtsin ühelt juhtmed tagant ära ja töötas. |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
peeter90
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006722
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2010 16:16:04 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
Sai ka ikka seda ahjutrikki proovitud. 200 kraadi ja 9 minutit + 2 minutit välja lülitatud ahjus (uks lahti). Hiljem jätsin ööseks jahtuma. Hommikul panin kokku ja täitsa töötab.  |
teema: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
peeter90
vastuseid: 6460
vaadatud: 1006722
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.06.2010 18:09:52 pealkiri: nVidia G80 aka 8800/8600 teema |
| Umbes kolm kuud tagasi käisin 8800GTX garantiis (punased triibud). Vahetati välja ja nüüd jälle täpselt sama probleem, kuid nüüd garantii enam ei kehti. Küsimus siis selline, et kas on võima ... |
teema: Logitechilt miljard arvutihiirt |
peeter90
vastuseid: 33
vaadatud: 9509
|
foorum: Riistvara postitatud: 10.12.2008 14:57:26 pealkiri: Logitechilt miljard arvutihiirt |
Just paar päeva tagasi sai järjekordse Logitech hiire ostetud. Igati rahul nende toodetega  |
teema: Grand Theft Auto IV |
peeter90
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2008 20:33:56 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
Suht lahe. Kaks autot suht kõrvuti. Üks plahvatab ja siis teisel on pool külge lömmis. Päris tugevad lööklained on plahvatustel. Nagu pomm oleks sees  |
teema: Grand Theft Auto IV |
peeter90
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.12.2008 00:15:47 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Lõpuks tuli Social Clubi validation e-mail ka ära. Nüüd veidi peland ja peab ütlema, et esmapilgul tundub ka tõepoolest GOTY nagu eelpool mainitud. Palju videosi ja mõnusalt sujuv story tundub ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
peeter90
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2008 20:53:41 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Audioga mingisugune probleem. Nimelt autoga sõites saab ainult subtiitrite järgi vaadata, mida tegelased räägivad. Häält ei ole. Helikaart on muidu Inteli integreeritud ja uusimad driverid peal. ... |
teema: Grand Theft Auto IV |
peeter90
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2008 19:12:01 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Kellelgi veel probleeme social club validation e-mailiga? |
teema: Grand Theft Auto IV |
peeter90
vastuseid: 14775
vaadatud: 2583665
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 04.12.2008 11:27:45 pealkiri: Grand Theft Auto IV |
| Keegi teab, kas kuskil Tallinnas poelettidelt kah saada? Kaubamaja vms? |
teema: Need For Speed Undercover |
peeter90
vastuseid: 1316
vaadatud: 239534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2008 14:06:24 pealkiri: Need For Speed Undercover |
| Kas neid poode, mis kaardi peal vahepeal tekivad, saab discoverida ainult sõite tehes või niisama linna peal ringi sõites võib neid ka lahti saada? |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
peeter90
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2008 01:09:07 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Settingutes on pandud maksimumi peale, aga ikka ei aita. |
teema: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
peeter90
vastuseid: 7774
vaadatud: 1478558
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.11.2008 00:56:09 pealkiri: Steam arutlus ja probleemid (lisatud küsitlus, vt 1. postitus) |
| Selline küsimus, et millest sõltub Steamis allalaadimise kiirus? Seal näitab Bandwidth monitorist, et Peak ja Current download rate on ~120KB/s, kuid netist näiteks demosi downloadides tuleb kuski ... |
teema: Need For Speed Undercover |
peeter90
vastuseid: 1316
vaadatud: 239534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.10.2008 23:56:18 pealkiri: Need For Speed Undercover |
Seekord tundub, et politseiautod on ka ikka kõvemat sorti. Enam ei ole nii, et mingid sedaanid 250 sõidavad.  |
teema: Need For Speed Undercover |
peeter90
vastuseid: 1316
vaadatud: 239534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.10.2008 17:48:28 pealkiri: Need For Speed Undercover |
Juhitavus tundub küll väga kahtlane Auto on nagu maa külge naelutatud ja ei libise üldse. |
teema: Far Cry 2 |
peeter90
vastuseid: 2375
vaadatud: 381750
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.10.2008 17:05:58 pealkiri: Far Cry 2 |
miks paljud selle ristikesega kesket ekrani m2ngivad,teeb m2ngu palju lihtsamaks
Praegu lugesin seda ja mõtlesin, et kas selles mängus on ikkagi ristike ka (arvasin, et nii peabki olema) S ... |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2008 18:23:46 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Oleks soov need Inter-Club sõidud ära teha. Ise saaks muidu õhtul olla sõiduvalmis, kui saab inimesed kokku. |
teema: Need For Speed Undercover |
peeter90
vastuseid: 1316
vaadatud: 239534
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2008 17:29:45 pealkiri: Need For Speed Undercover |
| Wideboy kitid küll ei tohiks ära kaduda. Mõnel screenshotil neid isegi näha. Muidu oleks küll lahe, tooks tagasi vana NFS tunde. Isegi selles Renault videos oli kuulda vanat NFS 4 muusikat. |
teema: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
peeter90
vastuseid: 1090
vaadatud: 219071
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.10.2008 17:58:07 pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky |
Ka nüüd natukene proovinud seda ja praegu tundub vägagi normaalne pela. Ainuke asi, mis hetkel silma on hakanud, on see, et isegi master leveliga on kuidagi väga palju kuule igalt poolt saada ... |
teema: iPod |
peeter90
vastuseid: 2774
vaadatud: 735621
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 27.09.2008 16:30:51 pealkiri: iPod |
| Selline lihtne küsimus, et kas ipod nanot saab kasutada ka näiteks mälupulgana muude failide transportimiseks? |
teema: Need for Speed ProStreet - Tuuningu näitus |
peeter90
vastuseid: 97
vaadatud: 26449
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.08.2008 23:49:57 pealkiri: Need for Speed ProStreet - Tuuningu näitus |
Kas see Rx-7 pole mitte selle drift kingi oma?
Enda drifti masin siis:
www.hot.ee/ghostd/nissan_silvia.jpg |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.06.2008 21:49:08 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Mõnikord see "Add Friend" süsteem ei tööta kah, nii et võid mitu korda proovida. |
teema: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
peeter90
vastuseid: 21795
vaadatud: 3919465
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 01.05.2008 09:52:17 pealkiri: [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu |
| Kas Eestis saab PS3ga lindistada televiisorit ja mis formaadis see video on? |
teema: Assassin's Creed (PC) |
peeter90
vastuseid: 638
vaadatud: 128503
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2008 22:14:23 pealkiri: Assassin's Creed (PC) |
| Sync peaks juurde andma, ehk rohkem "elusid". |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.04.2008 10:12:27 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
Tundub, et neid, kellel klubisõidud tegemata, on suht palju. Ise olen ka nende hulgas.
, carpackiga tuli kaasa mingi patch ka, äkki tahab seda saada. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2008 21:04:43 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| See, et laadima jääb, võib olla tingitud ka radial.cdb faili probleemist. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.04.2008 16:57:06 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Nagu ma aru saan, siis seda carpacki saab ikka korduvalt installida? Selles mõttes, et kui võtan mängu maha/teen formati. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.04.2008 15:19:36 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| , said online probleemile lahenduse? Endal kah plaanis osta. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.03.2008 15:46:06 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Kui kellelgi soovi, siis mingi aeg võiks uuesti proovida teha neid inter-club sõite, sest praegu suht 99% ja aint see ongi puudu. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.03.2008 15:39:57 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
Väga hea uudis. Kindlasti elustab PC versiooni ja tundub, et Atari/Eden Games ei ole veel TDU maha kandnud.  |
teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
peeter90
vastuseid: 7
vaadatud: 2320
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 13.03.2008 19:02:01 pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
| IPv6 disable tegin täpselt nii, nagu seal MS lehel ja see teine registri muutmine kah ei aidanud. Kahtlen, et asi Vistas on, sest sõbra laptop(Vista HP) saab DNS kätte ja sama probleem esineb veel ... |
teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
peeter90
vastuseid: 7
vaadatud: 2320
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2008 21:11:06 pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
| Proovitud, ei aita. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.03.2008 20:13:50 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Oleks nõus kellegagi need multiplayer sõidud ära tegema nii, et lasen teisel võita ja pärast siis vastupidi, sest ajab närvi juba see, et nii palju on koodidega mängijaid ning võimatu on neid ... |
teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
peeter90
vastuseid: 7
vaadatud: 2320
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2008 19:46:21 pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
| Ruuteris on DNS paigas. Teised lauaarvutid ja sülearvuti(HP NC6120) saavad ilusti DNS automaatselt kätte. Olen proovinud enda arvutit mitme erineva ruuteriga ning sama probleem. |
teema: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
peeter90
vastuseid: 7
vaadatud: 2320
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 12.03.2008 19:17:32 pealkiri: "Obatain DNS server address automatically" probleem. |
| Probleem selles, et sülearvuti (Dell XPS M1330, Vista HP) ei taha DNS serveri aadressi ruuterist kätte saada. Olen proovinud nii wifi kui ka LAN kaudu ja mõlemal juhul on sama tulemus. Kui ma kodus ... |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2008 16:18:54 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Trainereid pean silmas. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 08.03.2008 14:49:41 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Oleks nõus kellegagi need multiplayer sõidud ära tegema nii, et lasen teisel võita ja pärast siis vastupidi, sest ajab närvi juba see, et nii palju on koodidega mängijaid ning võimatu on neid ... |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.03.2008 20:08:50 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| See fail (radial.cdb) asub muidu kaustas C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Test Drive Unlimited (Win XP puhul siis). Samuti tuleb folder opition alt ära võtta linnuke Hide Protect ... |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2008 16:46:04 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Selline küsimus, et kas keegi on neid Custom Drive-In challageid proovinud teha? Kas see on normaalne, kui mingi 20 min enne tähtaja lõppu kaob challange sealt Drive-In üldse ära ning kui võidad ... |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2008 21:54:46 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Tundub jah. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2008 21:47:31 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Miks me libe klubisse? Kahte klubi vaja ju. |
teema: Test Drive: Unlimited |
peeter90
vastuseid: 3804
vaadatud: 590188
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.02.2008 21:39:46 pealkiri: Test Drive: Unlimited |
| Näen ja kuulen ka, aga sa vist ei kuule meid. |
| |