|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: iTunes |
pec
vastuseid: 301
vaadatud: 161995
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.09.2008 21:05:02 pealkiri: iTunes |
| Kas praegusel hetkel on võimalik itunes'is kasutajat luua mingi trikiga? Tahaks nagu legaalselt raha kulutada. |
teema: Kommenteerimine: mikkso |
pec
vastuseid: 38
vaadatud: 13514
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.03.2006 11:56:07 pealkiri: äri läks kenasti |
| ostis mult notebooki. äri läks kenasti. |
teema: Kommenteerimine: T2nel |
pec
vastuseid: 806
vaadatud: 158965
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2006 19:44:38 pealkiri: Kommenteerimine: T2nel |
väga mõistlik inimene. soovitan  |
teema: Kommenteerimine: ZHarp |
pec
vastuseid: 60
vaadatud: 22514
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.01.2006 13:37:02 pealkiri: Kommenteerimine: ZHarp |
| äri läks kenasti. soovitan! |
teema: Kommenteerimine: veikov |
pec
vastuseid: 11
vaadatud: 3079
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.01.2006 10:28:11 pealkiri: Kommenteerimine: veikov |
ostsin videokaardi GeForce 6600 GT. tõi ise kohale, sain ilusti ka oma arvutis ära kontrollida. töötas kenasti. äri sai kenasti ära aetud . |
teema: Kommenteerimine: Michell |
pec
vastuseid: 14
vaadatud: 3917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.11.2005 19:20:27 pealkiri: Kommenteerimine: Michell |
| kommentaar negatiivne, sest noormees ei kanna rahast teist poolt üle, kuigi kaup on tal juba rohkem kui nädal käes. müügiesemeks oli mobiiltelefon siemens cf62. kui ülejäänud raha ka käes, si ... |
teema: LITE-ON SOHW-1653S |
pec
vastuseid: 6
vaadatud: 2052
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.12.2004 17:29:56 pealkiri: LITE-ON SOHW-1653S |
| kinnitan seda tõika. tõesti loevad osad dvd kirjutajad dvd plaate 8x kiirusega. täitsa nalajakas kohe. mul encal lite-on 1633s ja käitub just selliselt. |
teema: müstiline prose kasutus |
pec
vastuseid: 11
vaadatud: 2220
|
foorum: Turvalisus postitatud: 16.12.2004 14:20:33 pealkiri: müstiline prose kasutus |
| neti juhet tagant ära ei ole võtnud. firewall programmiga olen kogu liikluse küll välja lülitanud, aga see ei muutnud midagi. Firefoxi proovin õhtul, kui koju jõuan. muidu see prose kasutus on ... |
teema: müstiline prose kasutus |
pec
vastuseid: 11
vaadatud: 2220
|
foorum: Turvalisus postitatud: 16.12.2004 10:18:34 pealkiri: müstiline prose kasutus |
| ma ei ole kindel, et minu emaplaadil selline feature olemas on. pealegi ei ole see prose kasutus alati nii. peale restarti näiteks on kõik nomraalne. mõnikord lihtsalt tuleb ja siis saab lahti ainu ... |
teema: müstiline prose kasutus |
pec
vastuseid: 11
vaadatud: 2220
|
foorum: Turvalisus postitatud: 16.12.2004 00:40:56 pealkiri: müstiline prose kasutus |
| selline naljakas probleem on, et windowsi taskbar näitab idles prose kasutuseks 20-40%. protsessi listis "System idle process" näitab serveri kasutuseks umbes 98% või siis kõik protsessid on 0% eh ... |
teema: nForce IDE driverid |
pec
vastuseid: 3
vaadatud: 1110
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.12.2004 20:24:14 pealkiri: nForce IDE driverid |
| ma ei saa aru, milles probleem on. kas tõesti olen mina ainus, kellel on tõsiseid probleeme nForce3 kiibistiku ja cd/dvd kirjutajatega. ametlikult on teada, et koos emaplaadiga kaasas olevad IDE dri ... |
teema: LITEON 1633s PROBLEEM |
pec
vastuseid: 4
vaadatud: 1353
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 04.12.2004 21:32:35 pealkiri: LITEON 1633s PROBLEEM |
| tõmba emaplaadi tootja kodulehelt uued IDE driverid. või siis nagu soovitati, kasuta windows default drivereid. |
teema: emaplaat + integreeritud võrgukaart |
pec
vastuseid: 13
vaadatud: 3114
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.12.2004 23:55:04 pealkiri: emaplaat + integreeritud võrgukaart |
| väga tõenäoliselt on vaja installida emaplaadi spetsiifilised võrgukaardi driverid. need asuvad sul emaplaadiga kaasas olnud cd peal. |
teema: LITEON 1633s PROBLEEM |
pec
vastuseid: 4
vaadatud: 1353
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 01.12.2004 15:13:07 pealkiri: LITEON 1633s PROBLEEM |
| pakun huupi, et sul on nForce3 chipsetiga emaplaat?. minul oli igal juhul sama probleem ja asja lahendas uute IDE driverite tõmbamine emaplaadi tootja kodulehelt. |
teema: Kommenteerimine: sbrb |
pec
vastuseid: 37
vaadatud: 13986
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.11.2004 01:02:28 pealkiri: Kommenteerimine: sbrb |
| kõik läks kenasti ning korralikult:) |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.11.2004 10:19:21 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| oligi asi selles. nii et probleem sai lahendatud. thx. |
teema: abit kt7a & radeon 9600xt |
pec
vastuseid: 3
vaadatud: 1798
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2004 14:49:36 pealkiri: abit kt7a & radeon 9600xt |
| kui sa mingist normaalsest poest kavatsed selle videokaardi osta, siis äkki saad müügimehega kokkuleppele, et kui ei sobi su emmele see, siis viid tagasi? aga muidu mingid nvidia kaardid äkki on r ... |
teema: voodoo banshee 16mb pci vs radeon 7000 64mb agp2x |
pec
vastuseid: 2
vaadatud: 1156
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.11.2004 14:47:31 pealkiri: voodoo banshee 16mb pci vs radeon 7000 64mb agp2x |
| agp vast on kiirem. aga see on ainult minu subjektiivne arvamus ja ei põhine faktidel. |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.11.2004 14:41:05 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| thx. tõmbasin ära. |
teema: Nforce 4 tulemas |
pec
vastuseid: 85
vaadatud: 11903
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.11.2004 10:39:59 pealkiri: Nforce 4 tulemas |
Ise oman sellist emaplaati (nForce3):
http://www.epox.nl/english/products/motherboard/8kda3.htm
ning väga hea asi on see!! Väga mugav, töökindel (siiamaani vähemalt ) ning soovitan soojalt! ... |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 26.11.2004 00:17:48 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| krt see võib küll probleemiks olla. mul on just upgrade tehtud 6.6.0.1 peale. just täna uninstallisin Nero Expressi ja tõmbasin nero saidilt demo versiooni (mis on just 6.6.0.1) ning overburni ei ... |
teema: rom ei kirjuta... |
pec
vastuseid: 7
vaadatud: 1799
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.11.2004 16:06:14 pealkiri: rom ei kirjuta... |
| ega sul puht juhuslikult nForce3 kiibistikuga emaplaat ei ole? juhul, kui on, siis sul on vaja tõmmata emaplaadi tootja lehelt uuendatud IDE driverid. nForce3 default IDE driveril on see teada käitu ... |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.11.2004 10:01:12 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| naljakas on see, et nero kodukalt saab Nero Burning ROM 6 demo versiooni tõmmata, aga installimise ajal update'ib lihtsalt minu Nero Expressi ära ja Burning ROMi ei installigi. vähe vihale ei aja s ... |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.11.2004 00:33:56 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| konkreetselt sellist optionit ei ole pakutud. või vähemalt ma ei leia seda üles. softiks on Nero6. Expert features alt on linnuke sees "Enable overburn Disc-at-once burning" ja maximum cd-length on ... |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.11.2004 21:59:51 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
| jama, krt. proovisin overburniga erinevaid suuruseid ja mitte midagi. ei lase üle 700 mega kirjutada. toorikuks on mingi eProFormance 24x 90min toorik. ei teagi, kas asi kirjutaja, neros või minus. |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
pec
vastuseid: 2592
vaadatud: 328574
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2004 12:24:34 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
| core clock annab üldse väga vähe juurde. sa pead mälu kiirust clockima. siis näed ka punktisumma tõusu. |
teema: 90 minutised CD-toorikud |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2859
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.11.2004 12:20:17 pealkiri: 90 minutised CD-toorikud |
Hei
probleem on selles, et minu DVD kirjutaja lite-on 1633s ei tunne 90m cd-toorikuid korralikult ära. ses mõttes, et arvab 80 minutise olevat. kirjutamise soft on Nero6 ja sealt olen enda arust ... |
teema: Epox 8KDA3J |
pec
vastuseid: 26
vaadatud: 5388
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.11.2004 13:00:49 pealkiri: Epox 8KDA3J |
| powerbiosi feature ei anna disableda. saan nad seal ainult defaulti tagasi panna. ja kasu sellest ei ole. |
teema: CD-RW vahetamine |
pec
vastuseid: 2
vaadatud: 992
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 17.11.2004 15:53:53 pealkiri: CD-RW vahetamine |
| kui sul eelmise kirjutaja burning software tulli koos kirjutajaga kaasa (ehk on bundled software), siis see ei pruugi sinu uue kirjutajaga töötada. ja nagu sa ütlesid, sul uue kribaja jaoks ei ole ... |
teema: Epox 8KDA3J |
pec
vastuseid: 26
vaadatud: 5388
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.11.2004 00:50:59 pealkiri: Epox 8KDA3J |
SATA pesad leidsin üles. olid tõesti AGP pesa juures, aga lihtsalt nii varjus, et alguses ei pannud neid väikseid asjakesi tähelegi:)
CnQ-d ei saanud ikkagi tööle. aga kuna mul on prose niikuin ... |
teema: athlon 64 soc754 overclocking |
pec
vastuseid: 1366
vaadatud: 177924
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.11.2004 15:43:57 pealkiri: athlon 64 soc754 overclocking |
| minu Epox 8KDA3J-l on sama probleem, et ei kannata üle 800MHz HT kiirust. 1GHz juures paneb windoosa laadimisel pange. kusgilt on kõrva jäänud, et erilist jõudluse vahet ei tuleksgi sellest. keeg ... |
teema: Epox 8KDA3J |
pec
vastuseid: 26
vaadatud: 5388
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.11.2004 15:38:08 pealkiri: Epox 8KDA3J |
| jah. emaplaadi manualis on väga ilus screenshot selle kohta, kus biosis see CnQ olema peaks. biosis seda ei ole. ma arvan, et bios millegi pärast arvab, et mul on kaks mälupulka ja sel juhul ta ise ... |
teema: CD-R&W kiiruse piiramine ja tööiga |
pec
vastuseid: 13
vaadatud: 2028
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.11.2004 10:16:13 pealkiri: CD-R&W kiiruse piiramine ja tööiga |
Väike OT ka siia: Panin oma õnneti Liteoni asemel masinasse nuud Nec NC-3500 ja selle pealt ei suuda enam filmid jooksta, pane mis kiirus tahad, ikka nõksutab, DMA peal, midagi muutnud ei ole, ai ... |
teema: ATA VS SATA+RAID |
pec
vastuseid: 13
vaadatud: 2768
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 16.11.2004 10:10:00 pealkiri: ATA VS SATA+RAID |
| raid0 tähendab, et pool failist kirjutatakse ühele kettale ja teine pool teisele kettale. tulemuseks on see, et kirjutamis ja lugemisoperatsioonid on oluliselt kiiremad. downside on see, et kui üks ... |
teema: Epox 8KDA3J |
pec
vastuseid: 26
vaadatud: 5388
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.11.2004 10:00:09 pealkiri: Epox 8KDA3J |
| kui koju jõuan, siis vaatan AGP pesa ümbrust lähemalt. aga ma olen suht kindel et SATA ühendusi seal ei olnud. ja CnQ kohta - mul ongi ainult üks mälupulk sees, nii et selles asi ei ole. ja BIOS ... |
teema: Epox 8KDA3J |
pec
vastuseid: 26
vaadatud: 5388
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.11.2004 21:44:05 pealkiri: Epox 8KDA3J |
| oman sellist emaplaati. probleem on selles, et tootja koduleht väidab, et see plaat toetab SATA kõvakettaid ning AMD Cool n Quiet tehnoloogiat. aga minu emaplaadil ei ole üldse olemasgi seda kohta, ... |
teema: Pilt must! kes oskab, see aitab! |
pec
vastuseid: 22
vaadatud: 8483
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.11.2004 21:09:36 pealkiri: Pilt must! kes oskab, see aitab! |
| võta emaplaadilt patarei lihtsalt ära. oota paar minutit. pane tagasi. saad biosi nullitud. |
teema: Mure club3d 9600xt kaardiga |
pec
vastuseid: 27
vaadatud: 8540
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.11.2004 16:01:46 pealkiri: Mure club3d 9600xt kaardiga |
| oh lahe. mul on ka see colorsit 400W toitekas. õnneks ei ole probleemi olnud. loodan, et nii ka jääb. |
teema: lite-on sohw 1633s |
pec
vastuseid: 4
vaadatud: 1095
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.11.2004 21:04:07 pealkiri: lite-on sohw 1633s |
uus info.
minu eelmine jutt on siiski ainult pooltõde (kuigi see kehtib ikkagi), sest tegelikult oli põhiliseks kurjajuureks hoopiski nForce IDE driver. nii et kellel on nForce3 kiibistikuga emapla ... |
teema: cd-kirjutaja ei taha kirjutada |
pec
vastuseid: 17
vaadatud: 2852
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2004 12:09:34 pealkiri: cd-kirjutaja ei taha kirjutada |
| kindlasti tee Nerole update, sest SP2-ga vanem Nero tõesti ei pruugi töötada. teise asjana võid proovida süsteemset ASPI driverit installida. soovitan ForceASPI-t. otsid googlist ja kindlasti lei ... |
teema: lite-on sohw 1633s |
pec
vastuseid: 4
vaadatud: 1095
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.11.2004 12:06:13 pealkiri: lite-on sohw 1633s |
| ok. lahendus leitud. probleeme tekitas hoopis see, et puudu oli süsteemne ASPI driver. Nero teadupärast peaks kasutama enda oma, aga võta näpust. minu masinas ta seda teha ei suutnud ja sellest ka ... |
teema: Norton Internet Security 2004 |
pec
vastuseid: 2
vaadatud: 955
|
foorum: Turvalisus postitatud: 12.11.2004 16:25:29 pealkiri: Norton Internet Security 2004 |
| oli vist selle asja nimi. nimelt koos emaplaadi draiverite cd-ga on selline asi kaasas. niisama katsetamise jaoks ei taha installida. on ka hea asi? kas selles on viirusetõrje ka kaasas? mul on mulje ... |
teema: lite-on sohw 1633s |
pec
vastuseid: 4
vaadatud: 1095
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.11.2004 16:08:15 pealkiri: lite-on sohw 1633s |
| ostsin sellise dvd kirjutaja. ja kohe alguses tekkisid sellega igast jamad. esiteks ei olnud ta kuidagi võimaline välja lugema kirjutajaga kaasas olnud Nero tarkvara plaati. läbi suure häda sain s ... |
teema: Elder Scrolls III: Morrowind |
pec
vastuseid: 1020
vaadatud: 192690
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.11.2004 17:07:53 pealkiri: Elder Scrolls III: Morrowind |
| kui on vaja kedagi maha lüüa nii, et bountyt ei tule, siis on vaja kasutada natuke kavalust ja veenmisoskust (vana hea skill nimega speachcraft). nimelt on võimalik dialoogiaknas vastavat tegelast ... |
teema: radeon 9500pro ülekellatud nii, et pilt säbrulne |
pec
vastuseid: 13
vaadatud: 3822
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.11.2004 16:58:12 pealkiri: radeon 9500pro ülekellatud nii, et pilt säbrulne |
| ikka on küll. uuemad on mõeldud uute kaartide uute featuuride benchimiseks:) mis versioon sul seal siis on? |
teema: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
pec
vastuseid: 2592
vaadatud: 328574
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.11.2004 16:42:44 pealkiri: Kellame oma 9600/x300/x600 seeria kaarte ja räägime jahutustest jne |
mis driverid r9600pro le parimad on?
endal praegu catalyst 03.8
proovi viimaseid omega dravereid: http://www.omegadrivers.net/ |
teema: AMD 400Mhz ülekiirendamine |
pec
vastuseid: 7
vaadatud: 1589
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.11.2004 20:45:38 pealkiri: AMD 400Mhz ülekiirendamine |
| see tähendab seda, et prose ei tööta normaalselt ehk ei kannata sellist kiirust. lase alla tagasi. |
teema: Hitman: Blood Money |
pec
vastuseid: 570
vaadatud: 114930
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 05.11.2004 17:45:20 pealkiri: Hitman: Blood Money |
| tegu on kusjuures II maailmasõja ajast saadik standardse snaipri asendiga, mida kasutatakse sõjaväes ka tänapäeval. |
teema: radeon 9500pro ülekellatud nii, et pilt säbrulne |
pec
vastuseid: 13
vaadatud: 3822
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.11.2004 17:28:27 pealkiri: radeon 9500pro ülekellatud nii, et pilt säbrulne |
ei usu, et clockid samaks jäid. mitte üks programm ei salvesta OC clocke kaardile rauda. tavaliselt lihtsalt windowsi startides klokatakse kaart jälle üles.
minul endal on mitu korda juhtunud, et ... |
teema: cool 'n' quiet |
pec
vastuseid: 6
vaadatud: 1789
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.11.2004 13:23:46 pealkiri: cool 'n' quiet |
| siis peab vaatama, mis vent mul on. mille järgi ma saan vaadata, et kas minu prose venti saab tempi järgi kiirust reguleerida või ei saa? |
| |