|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
paranoid
vastuseid: 115
vaadatud: 54164
|
foorum: Varia postitatud: 03.06.2024 19:08:36 pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
Tulevane e-arvete sunnismaisus, pangakontode kontroll riigi käpa alla, sularaha kasutamise piiramine.
Kõik nagu lõhnaks millegi järgi...
E-Arvete teemat ei oska kommenteerida. Kui siin riigile ... |
teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
paranoid
vastuseid: 115
vaadatud: 54164
|
foorum: Varia postitatud: 03.06.2024 16:30:20 pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri |
Pärisorjadel ei ole vaja sularaha.
Kulutavad veel millegi peale mida emme ja issi ei kiida heaks. |
teema: Kommenteerimine: miaeliel |
paranoid
vastuseid: 73
vaadatud: 16056
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2010 12:10:54 pealkiri: Kommenteerimine: miaeliel |
Väga positiivne tehing ja vastutulelik inimene.  |
teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad |
paranoid
vastuseid: 194
vaadatud: 96367
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 13.04.2007 12:28:46 pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja |
Inimesed varsti ainult istuvad, söövad ja vaatavad telekat.
Aga endale tahaks ka sellist  |
teema: Kommenteerimine: killr0y |
paranoid
vastuseid: 94
vaadatud: 26061
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.03.2007 16:24:32 pealkiri: Kommenteerimine: killr0y |
| Positiivne äri - lubatud ajal lubatud kohas. |
teema: Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule |
paranoid
vastuseid: 35
vaadatud: 10142
|
foorum: Varia postitatud: 20.09.2006 11:29:04 pealkiri: Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule |
Jõudu tööle!
VIVA LA REVOLUTION  |
teema: Ülevaade: Western Digital MyBook Essential 250GB :: Kõvakettad |
paranoid
vastuseid: 121
vaadatud: 57820
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 31.05.2006 16:01:30 pealkiri: Ülevaade: Western Digital MyBook Essential 250GB |
Endalgi käivad mõtted taoline soetada, sest arvuti sisesel kõvakettal ruum otsas:)
Raha puuduse taga ainult asi. |
teema: Mingi viirus, alla nurka tekkis punane ikoon valge ristiga-mis tähendab? |
paranoid
vastuseid: 40
vaadatud: 9362
|
foorum: Turvalisus postitatud: 22.12.2005 01:11:30 pealkiri: Mingi viirus, alla nurka tekkis punane ikoon valge ristiga-mis tähendab? |
| Minu soovitus oleks kasutada miskit paremat viiruse tõrjet nagu NOD32 või Kaspersky et puhstada masin failist ja ära unusta Registrist kustutada!!! |
teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
paranoid
vastuseid: 6386
vaadatud: 1252725
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.12.2005 23:19:57 pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) |
Ma eelistan alati omega Drivereid ja ATI Tools Catalyst Control Center asemel.
Eks uusimad driveid anna jah ainult väikseid eelsieid uuemates kaartides ja veaparandusi eelnenud driveritele. |
teema: Ülevaade : Logitech G5 :: Hiired |
paranoid
vastuseid: 113
vaadatud: 36180
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 14.12.2005 12:51:29 pealkiri: Ülevaade : Logitech G5 |
Mul kodus sama näriline.
Ainus miinus minu silmis on see et tal pole Forward nuppu küljel nagu MX518nel. |
teema: FLEX Sülearvutikeskus |
paranoid
vastuseid: 252
vaadatud: 132687
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 30.11.2005 18:32:55 pealkiri: FLEX Sülearvutikeskus |
Ostsin sealt endale Cooleri Falckon Rock II, ja seda 2 aastat tagasi, siiani töötab vabalt.
Nii et ainult head kogemused ka siin. |
teema: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus :: Klaviatuurid |
paranoid
vastuseid: 619
vaadatud: 177168
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 20.11.2005 15:04:49 pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus |
Soetasin endale kah selle isendi.
10/10 punkti minu poolt! |
teema: Ülevaade: PINNACLE PCTV 310i TV-kaart :: TV tuunerid |
paranoid
vastuseid: 42
vaadatud: 20854
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.09.2005 14:49:24 pealkiri: Ülevaade: PINNACLE PCTV 310i TV-kaart |
Kas see on see PINNACLE SYSTEMS
TV-FM KAART PINNACLE PCTV 310I DIGI+ANAL
1654.- |
teema: Ülevaade: Speedlink 5.1 Medusa surround kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
paranoid
vastuseid: 233
vaadatud: 70335
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 16.09.2005 11:47:02 pealkiri: Ülevaade: Speedlink 5.1 Medusa surround kõrvaklapid |
Hind on parajalt soolane.
Ülevaade. |
teema: NOD32 ja kaugadministraator |
paranoid
vastuseid: 6
vaadatud: 3902
|
foorum: Turvalisus postitatud: 16.08.2005 16:48:57 pealkiri: NOD32 ja kaugadministraator |
http://www.nod32.ee/index.php/page_id/17
 |
teema: Kommenteerimine: maitrix |
paranoid
vastuseid: 0
vaadatud: 2266
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.08.2005 10:58:32 pealkiri: Kommenteerimine: maitrix |
Kursavend ja geenius, 2 in 1  |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.07.2005 20:04:45 pealkiri: STV |
kas sulle antakse IP aadress või on dünaamiline IP?
Defolt on dynaamiline, staatiline tuleb tellida(50 eek kuus). |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 06.07.2005 12:28:26 pealkiri: STV |
Kuidas Kodu STV paketiga ühendamine käib? Kas nagu elionil või ta lihtsalt kuidagi automaatselt ühendab ennast startupil?
Kodu oli IIRC kaabli baasil, seega mingit ekstra käivitusprotsessi nagu ... |
teema: Abi videokaardi valimisel ! |
paranoid
vastuseid: 13
vaadatud: 2627
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.07.2005 14:01:08 pealkiri: Abi videokaardi valimisel ! |
Võta parem selle asuse SLi emme asemel
VGA 256MB HIS Excalibur X800XL IceQ Turbo, 432/1000, D/T, PCIe, Retail, kas selline kaart oleks häää, sellele emmele, mida sa soovitasid ?
Mul see kaart ... |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
paranoid
vastuseid: 817
vaadatud: 138372
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 23.06.2005 19:50:44 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
BSPlayer siin.
Ja DVD jaoks WinDVD |
teema: Area-51 |
paranoid
vastuseid: 36
vaadatud: 9655
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2005 20:54:40 pealkiri: Area-51 |
1024 resoga, ega ta eriti kõrge pole jah, vahepeal tõmbab fps-i päris alla
Proovi 1280x1024  |
teema: Area-51 |
paranoid
vastuseid: 36
vaadatud: 9655
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2005 20:39:11 pealkiri: Area-51 |
| Päris normaale mäng, ise olen praegu tulnukate baasis, selle koha juures, kus peab selle Gray ära tapma, aga ei saa kuidagi jagu, neid mehi tuleb aina juurde. Kas keegi saaks mingi vihje anda vms?
... |
teema: Kommenteerimine: Jaan |
paranoid
vastuseid: 142
vaadatud: 55992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.06.2005 20:09:00 pealkiri: Kommenteerimine: Jaan |
respect  |
teema: Area-51 |
paranoid
vastuseid: 36
vaadatud: 9655
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2005 19:50:37 pealkiri: Area-51 |
sai siis proovitud, ega graafika teab mis iludus pole aga tegevust seal jagub, actionit ikka on, ajaviiteks käib kah
Millise resoga pelasid? |
teema: Area-51 |
paranoid
vastuseid: 36
vaadatud: 9655
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2005 16:36:28 pealkiri: Area-51 |
Tegin just eile öösel selle läbi.
Soovitan proovida  |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.06.2005 18:05:26 pealkiri: STV |
Mis pakett sul on.
Shared access?
Kaabel modem?
Satrun?selline pakett nagu "Kodu STV"
nüüd peaks OKi workima.  |
teema: Kommenteerimine: velzatis |
paranoid
vastuseid: 313
vaadatud: 135288
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.06.2005 09:03:02 pealkiri: Kommenteerimine: velzatis |
Asjalik ITimees;)
nüüd siis kiire internetiga  |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 14.06.2005 23:28:12 pealkiri: STV |
| Mul ka probleem. Nimel veebilehed ei avane kohe, vaid avanevad tavaliselt siis kui oled ca 9-11 korda peal klikkinud ja ära oodanud selle aja, mis ta otsib/avab lehte. Mingi aeg jälle avanevad norma ... |
teema: Kommenteerimine: .Scorps. |
paranoid
vastuseid: 264
vaadatud: 83739
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.06.2005 23:19:29 pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps. |
 |
teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
paranoid
vastuseid: 634
vaadatud: 293760
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.06.2005 18:04:29 pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias |
Lahe tüüp.
Tarka nõu tasub küsida  |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2005 11:33:30 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
paranoid võid muidu millalgi asjale järgi ka tulla - panen asja valmis(tegelt platuunil olid ka vist mingid omad plaanid)
Jah   raakisin Platooniga.
Birgit123 lubas tana jarele minna. |
teema: Kommenteerimine: voltc |
paranoid
vastuseid: 1008
vaadatud: 338780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.05.2005 07:11:01 pealkiri: Kommenteerimine: voltc |
Abivalmis ning tark tegelane  |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.05.2005 07:09:25 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
irw mis kaart see HIS on
karbil kirjas, et töötab 432/1000 peal(soovitatav klokk)
panin siis tray tools-iga find max gpu ja arvake palju läks?
432mhz
krt sel XL-il peab ikk ... |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 13:50:09 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
ot, kuid sul alati jama millegagi ehk asud halvas magnetväljas
Tundub nii
3Dmark03ga täpselt sama jama.
Proovib veel biost flashifa aga ei tea mis tulemuse see annab... |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 12:12:07 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
VPu välja lülitamine ei aita miskit.
Paneb lihtsalt stand bysse ja kogu lugu.
Sama jama nii esimeses kui ka teises PCI-X slotis. |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 03:25:18 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
aga proovi kellasid alla defauldi viia. siis näha kas kaardi või windooza rajaka häda
Täpselt sama jama.
Viisin kellad alla defauldi core panin 300..
Täpselt sama jama |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 03:08:27 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
tempid korras ning klokkanud ilmselt pole?? siiski võid proovida ka underklokkida..
GPU temp on 38C
Mingis foorumis lugesion et see võib olla ka nforce4 ning X800 kokku sobimatus ning et ARI lubav ... |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 02:54:08 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
Proovi nt Omega draivereid
Samad crashid!
Omega driver on 5.4 põhine...
Aga nüüd vähemalt ei crashinud kogu süsteem.
Vaid peale kolmandat reseti, mäng... |
teema: HELP! X800XLga jama |
paranoid
vastuseid: 25
vaadatud: 3014
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.05.2005 02:29:42 pealkiri: HELP! X800XLga jama |
Oskate äkki nõu anda?
Ostsin täna HIS X800XL K´st.
Ning siis kui proovin pelada miskit...
Siis kaart hängib VPU resetib korra, kaks... ja siis täiesti kõik, monitor läheb stand-by´sse.
Ja ... |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.05.2005 21:10:55 pealkiri: STV |
| Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin ... |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 17.05.2005 00:36:44 pealkiri: STV |
| mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et rii ... |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.05.2005 19:37:37 pealkiri: STV |
| mul oleks küsimus, serverimaailma domeenis tegin emaili aadressi, tahaks pop3 ega kasutada seda, kodukal on antud küll incoming server , aga outgoing pop3 ütlevad et kasutage ISP mailiserverit (ads ... |
teema: Mida ette võtta pettuste vähendamiseks Ärifoorumis ? |
paranoid
vastuseid: 231
vaadatud: 32545
|
foorum: Parem HV postitatud: 05.05.2005 23:06:01 pealkiri: Mida ette võtta pettuste vähendamiseks Ärifoorumis ? |
ID kaardiga login.
Kuigi jah ega õigete nimede teadminegi tihti peale midagi ei aita... nõustun eelnevaga, et kindlaimad asjad on näost näkku diilid..  |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.05.2005 23:01:54 pealkiri: STV |
see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt
Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast.
Kuid see parandas HTTP välisühendust... |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.05.2005 21:47:27 pealkiri: STV |
Mul STV ja ei saa connectida sinna
FTP on AINULT Saturni lokaal võrgus. |
teema: STV |
paranoid
vastuseid: 3060
vaadatud: 944421
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 05.05.2005 20:28:02 pealkiri: STV |
Saturni FTP kiirus sõltub sellest kui võrd koormatud sellel hetkel see võrkar või sinu majas switch
Samas vaadake irooniat, kust sa veel tirid 4mbps  |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
paranoid
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417145
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.05.2005 19:51:05 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Tänud tarkuse jagamise eest ja et viitsisid postituse kokku klopsida  |
teema: Samsung SGH-D500 |
paranoid
vastuseid: 260
vaadatud: 59726
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.05.2005 17:56:40 pealkiri: Samsung SGH-D500 |
üldiselt info on
Väga seksikas asi  |
teema: Kommenteerimine: MaT |
paranoid
vastuseid: 158
vaadatud: 51214
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.05.2005 13:55:52 pealkiri: Kommenteerimine: MaT |
Usaldusväärne ärikas.
Ostsin RAMi.
Julgen soovitada  |
teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
paranoid
vastuseid: 492
vaadatud: 236615
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.05.2005 22:00:13 pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4 |
Positiivne ja kiire ostja
lahe tüüp  |
| |