Avaleht
otsing leidis 247 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
paranoid

vastuseid: 115
vaadatud: 54164

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.06.2024 19:08:36   pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
Tulevane e-arvete sunnismaisus, pangakontode kontroll riigi käpa alla, sularaha kasutamise piiramine.
Kõik nagu lõhnaks millegi järgi...

E-Arvete teemat ei oska kommenteerida. Kui siin riigile ...
  teema: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
paranoid

vastuseid: 115
vaadatud: 54164

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 03.06.2024 16:30:20   pealkiri: EL kehtestas sularahamaksetele ülempiiri
Pärisorjadel ei ole vaja sularaha.
Kulutavad veel millegi peale mida emme ja issi ei kiida heaks.
  teema: Kommenteerimine: miaeliel
paranoid

vastuseid: 73
vaadatud: 16056

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2010 12:10:54   pealkiri: Kommenteerimine: miaeliel
Väga positiivne tehing ja vastutulelik inimene. thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja :: Tolmuimejad
paranoid

vastuseid: 194
vaadatud: 96367

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 13.04.2007 12:28:46   pealkiri: Ülevaade: iRobot Roomba Scheduler Vacuuming Robot - robottolmuimeja
Inimesed varsti ainult istuvad, söövad ja vaatavad telekat.
Aga endale tahaks ka sellist icon_lol.gif
  teema: Kommenteerimine: killr0y
paranoid

vastuseid: 94
vaadatud: 26061

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.03.2007 16:24:32   pealkiri: Kommenteerimine: killr0y
Positiivne äri - lubatud ajal lubatud kohas.
  teema: Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule
paranoid

vastuseid: 35
vaadatud: 10142

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 20.09.2006 11:29:04   pealkiri: Piraatpartei koputab parlamendi lävepakule
Jõudu tööle!
VIVA LA REVOLUTION thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Western Digital MyBook Essential 250GB :: Kõvakettad
paranoid

vastuseid: 121
vaadatud: 57820

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.05.2006 16:01:30   pealkiri: Ülevaade: Western Digital MyBook Essential 250GB
Endalgi käivad mõtted taoline soetada, sest arvuti sisesel kõvakettal ruum otsas:)
Raha puuduse taga ainult asi.
  teema: Mingi viirus, alla nurka tekkis punane ikoon valge ristiga-mis tähendab?
paranoid

vastuseid: 40
vaadatud: 9362

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 22.12.2005 01:11:30   pealkiri: Mingi viirus, alla nurka tekkis punane ikoon valge ristiga-mis tähendab?
Minu soovitus oleks kasutada miskit paremat viiruse tõrjet nagu NOD32 või Kaspersky et puhstada masin failist ja ära unusta Registrist kustutada!!!
  teema: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
paranoid

vastuseid: 6386
vaadatud: 1252725

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.12.2005 23:19:57   pealkiri: AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center)
Ma eelistan alati omega Drivereid ja ATI Tools Catalyst Control Center asemel.
Eks uusimad driveid anna jah ainult väikseid eelsieid uuemates kaartides ja veaparandusi eelnenud driveritele.
  teema: Ülevaade : Logitech G5 :: Hiired
paranoid

vastuseid: 113
vaadatud: 36180

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.12.2005 12:51:29   pealkiri: Ülevaade : Logitech G5
Mul kodus sama näriline.
Ainus miinus minu silmis on see et tal pole Forward nuppu küljel nagu MX518nel.
  teema: FLEX Sülearvutikeskus
paranoid

vastuseid: 252
vaadatud: 132687

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 30.11.2005 18:32:55   pealkiri: FLEX Sülearvutikeskus
Ostsin sealt endale Cooleri Falckon Rock II, ja seda 2 aastat tagasi, siiani töötab vabalt.
Nii et ainult head kogemused ka siin.
  teema: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus :: Klaviatuurid
paranoid

vastuseid: 619
vaadatud: 177168

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 20.11.2005 15:04:49   pealkiri: Ülevaade: Logitech UltraX keyboard ning üldine arvutikasutaja mugavus
Soetasin endale kah selle isendi.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif 10/10 punkti minu poolt!
  teema: Ülevaade: PINNACLE PCTV 310i TV-kaart :: TV tuunerid
paranoid

vastuseid: 42
vaadatud: 20854

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 28.09.2005 14:49:24   pealkiri: Ülevaade: PINNACLE PCTV 310i TV-kaart
Kas see on see PINNACLE SYSTEMS
TV-FM KAART PINNACLE PCTV 310I DIGI+ANAL
1654.-
  teema: Ülevaade: Speedlink 5.1 Medusa surround kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
paranoid

vastuseid: 233
vaadatud: 70335

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 16.09.2005 11:47:02   pealkiri: Ülevaade: Speedlink 5.1 Medusa surround kõrvaklapid
Hind on parajalt soolane.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif Ülevaade.
  teema: NOD32 ja kaugadministraator
paranoid

vastuseid: 6
vaadatud: 3902

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 16.08.2005 16:48:57   pealkiri: NOD32 ja kaugadministraator
http://www.nod32.ee/index.php/page_id/17
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: maitrix
paranoid

vastuseid: 0
vaadatud: 2266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.08.2005 10:58:32   pealkiri: Kommenteerimine: maitrix
Kursavend ja geenius, 2 in 1 beer_yum.gif beer_yum.gif beer_yum.gif
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.07.2005 20:04:45   pealkiri: STV
kas sulle antakse IP aadress või on dünaamiline IP?
Defolt on dynaamiline, staatiline tuleb tellida(50 eek kuus).
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 06.07.2005 12:28:26   pealkiri: STV
Kuidas Kodu STV paketiga ühendamine käib? Kas nagu elionil või ta lihtsalt kuidagi automaatselt ühendab ennast startupil?
Kodu oli IIRC kaabli baasil, seega mingit ekstra käivitusprotsessi nagu ...
  teema: Abi videokaardi valimisel !
paranoid

vastuseid: 13
vaadatud: 2627

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.07.2005 14:01:08   pealkiri: Abi videokaardi valimisel !
Võta parem selle asuse SLi emme asemel

VGA 256MB HIS Excalibur X800XL IceQ Turbo, 432/1000, D/T, PCIe, Retail, kas selline kaart oleks häää, sellele emmele, mida sa soovitasid ?
Mul see kaart ...
  teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
paranoid

vastuseid: 817
vaadatud: 138372

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 23.06.2005 19:50:44   pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011]
BSPlayer siin.
Ja DVD jaoks WinDVD
  teema: Area-51
paranoid

vastuseid: 36
vaadatud: 9655

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2005 20:54:40   pealkiri: Area-51
1024 resoga, ega ta eriti kõrge pole jah, vahepeal tõmbab fps-i päris alla
Proovi 1280x1024 icon_smile.gif
  teema: Area-51
paranoid

vastuseid: 36
vaadatud: 9655

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2005 20:39:11   pealkiri: Area-51
Päris normaale mäng, ise olen praegu tulnukate baasis, selle koha juures, kus peab selle Gray ära tapma, aga ei saa kuidagi jagu, neid mehi tuleb aina juurde. Kas keegi saaks mingi vihje anda vms? ...
  teema: Kommenteerimine: Jaan
paranoid

vastuseid: 142
vaadatud: 55992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 19.06.2005 20:09:00   pealkiri: Kommenteerimine: Jaan
respect beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: Area-51
paranoid

vastuseid: 36
vaadatud: 9655

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2005 19:50:37   pealkiri: Area-51
sai siis proovitud, ega graafika teab mis iludus pole aga tegevust seal jagub, actionit ikka on, ajaviiteks käib kah
Millise resoga pelasid?
  teema: Area-51
paranoid

vastuseid: 36
vaadatud: 9655

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2005 16:36:28   pealkiri: Area-51
Tegin just eile öösel selle läbi.
Soovitan proovida thumbs_up.gif
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.06.2005 18:05:26   pealkiri: STV

Mis pakett sul on.
Shared access?
Kaabel modem?
Satrun?selline pakett nagu "Kodu STV"
nüüd peaks OKi workima. icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: velzatis
paranoid

vastuseid: 313
vaadatud: 135288

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.06.2005 09:03:02   pealkiri: Kommenteerimine: velzatis
Asjalik ITimees;)
nüüd siis kiire internetiga icon_biggrin.gif
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 14.06.2005 23:28:12   pealkiri: STV
Mul ka probleem. Nimel veebilehed ei avane kohe, vaid avanevad tavaliselt siis kui oled ca 9-11 korda peal klikkinud ja ära oodanud selle aja, mis ta otsib/avab lehte. Mingi aeg jälle avanevad norma ...
  teema: Kommenteerimine: .Scorps.
paranoid

vastuseid: 264
vaadatud: 83739

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.06.2005 23:19:29   pealkiri: Kommenteerimine: .Scorps.
beer_yum.gif thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
paranoid

vastuseid: 634
vaadatud: 293760

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.06.2005 18:04:29   pealkiri: Kommenteerimine: PlatoonSgtElias
Lahe tüüp.
Tarka nõu tasub küsida icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2005 11:33:30   pealkiri: HELP! X800XLga jama
paranoid võid muidu millalgi asjale järgi ka tulla - panen asja valmis(tegelt platuunil olid ka vist mingid omad plaanid) icon_lol.gif
Jah icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif raakisin Platooniga.
Birgit123 lubas tana jarele minna.
  teema: Kommenteerimine: voltc
paranoid

vastuseid: 1008
vaadatud: 338780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.05.2005 07:11:01   pealkiri: Kommenteerimine: voltc
Abivalmis ning tark tegelane beer_yum.gif thumbs_up.gif
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.05.2005 07:09:25   pealkiri: HELP! X800XLga jama
irw mis kaart see HIS on icon_lol.gif
karbil kirjas, et töötab 432/1000 peal(soovitatav klokk)
panin siis tray tools-iga find max gpu ja arvake palju läks?

432mhz icon_lol.gif thumbs_up.gif
krt sel XL-il peab ikk ...
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 13:50:09   pealkiri: HELP! X800XLga jama
ot, kuid sul alati jama millegagi icon_razz.gif ehk asud halvas magnetväljas icon_lol.gif
Tundub nii icon_evil.gif
3Dmark03ga täpselt sama jama.
Proovib veel biost flashifa aga ei tea mis tulemuse see annab...
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 12:12:07   pealkiri: HELP! X800XLga jama
VPu välja lülitamine ei aita miskit.
Paneb lihtsalt stand bysse ja kogu lugu.
Sama jama nii esimeses kui ka teises PCI-X slotis.
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 03:25:18   pealkiri: HELP! X800XLga jama
aga proovi kellasid alla defauldi viia. siis näha kas kaardi või windooza rajaka häda
Täpselt sama jama.
Viisin kellad alla defauldi core panin 300..
Täpselt sama jama
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 03:08:27   pealkiri: HELP! X800XLga jama
tempid korras ning klokkanud ilmselt pole?? siiski võid proovida ka underklokkida..
GPU temp on 38C
Mingis foorumis lugesion et see võib olla ka nforce4 ning X800 kokku sobimatus ning et ARI lubav ...
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 02:54:08   pealkiri: HELP! X800XLga jama
Proovi nt Omega draivereid
Samad crashid!
Omega driver on 5.4 põhine...
Aga nüüd vähemalt ei crashinud kogu süsteem.
Vaid peale kolmandat reseti, mäng...
  teema: HELP! X800XLga jama
paranoid

vastuseid: 25
vaadatud: 3014

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.05.2005 02:29:42   pealkiri: HELP! X800XLga jama
Oskate äkki nõu anda?
Ostsin täna HIS X800XL K´st.
Ning siis kui proovin pelada miskit...
Siis kaart hängib VPU resetib korra, kaks... ja siis täiesti kõik, monitor läheb stand-by´sse.
Ja ...
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 18.05.2005 21:10:55   pealkiri: STV
Ma ka tahtsin ükskord ruuteriga netti jagada, kuid mingi jama oli. Helistasin stv-sse äkki nemad teavad, mis probla. Korraga öeldi et kui teist arvutit tahad panna siis tuleb juurde maksta. saatsin ...
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 17.05.2005 00:36:44   pealkiri: STV
mh? modemist ruuterisse. ruuterist masinatesse. aga enne kui sa hakkad arvuti tagant juhet ruuterisse pistma, võta arvuti tagant ethernet juhe, ja helista stvsse ja palu modemile restart teha, et rii ...
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 15.05.2005 19:37:37   pealkiri: STV
mul oleks küsimus, serverimaailma domeenis tegin emaili aadressi, tahaks pop3 ega kasutada seda, kodukal on antud küll incoming server , aga outgoing pop3 ütlevad et kasutage ISP mailiserverit (ads ...
  teema: Mida ette võtta pettuste vähendamiseks Ärifoorumis ?
paranoid

vastuseid: 231
vaadatud: 32545

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 05.05.2005 23:06:01   pealkiri: Mida ette võtta pettuste vähendamiseks Ärifoorumis ?
ID kaardiga login.

Kuigi jah ega õigete nimede teadminegi tihti peale midagi ei aita... nõustun eelnevaga, et kindlaimad asjad on näost näkku diilid.. thumbs_up.gif
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.05.2005 23:01:54   pealkiri: STV
see jah tõsilugu
stv kodu's p2p sakib täiega
muidu tõmbab normilt
Tõenäoliselt on see transparent proxy pärast.
Kuid see parandas HTTP välisühendust...
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.05.2005 21:47:27   pealkiri: STV
Mul STV ja ei saa connectida sinna icon_neutral.gif
FTP on AINULT Saturni lokaal võrgus.
  teema: STV
paranoid

vastuseid: 3060
vaadatud: 944421

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 05.05.2005 20:28:02   pealkiri: STV
Saturni FTP kiirus sõltub sellest kui võrd koormatud sellel hetkel see võrkar või sinu majas switch icon_wink.gif
Samas vaadake irooniat, kust sa veel tirid 4mbps icon_lol.gif
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
paranoid

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417145

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.05.2005 19:51:05   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
Tänud tarkuse jagamise eest ja et viitsisid postituse kokku klopsida thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Samsung SGH-D500
paranoid

vastuseid: 260
vaadatud: 59726

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.05.2005 17:56:40   pealkiri: Samsung SGH-D500
üldiselt info on
Väga seksikas asi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MaT
paranoid

vastuseid: 158
vaadatud: 51214

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.05.2005 13:55:52   pealkiri: Kommenteerimine: MaT
Usaldusväärne ärikas.
Ostsin RAMi.
Julgen soovitada thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Pots4t4j4
paranoid

vastuseid: 492
vaadatud: 236615

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.05.2005 22:00:13   pealkiri: Kommenteerimine: Pots4t4j4
Positiivne ja kiire ostja thumbs_up.gif
lahe tüüp icon_razz1.gif
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.