Avaleht
otsing leidis 44 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
p2rdik

vastuseid: 2096
vaadatud: 395422

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.12.2025 10:23:20   pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?

Edu otsingutel! Eestis GH kraami väga ei liigu või kui pakutakse siis küsitakse megahind.
...
  teema: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
p2rdik

vastuseid: 2096
vaadatud: 395422

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 10.12.2025 00:19:35   pealkiri: [X360/PS3/PS2/Wii/NDS] Guitar Hero mängude arutelu
vana teema aga äkki kellelgi on jäänud mõni kitarr (xbox360) vedelema, millest tahaks lahti saada?
  teema: INTERNETKOJU
p2rdik

vastuseid: 530
vaadatud: 218293

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2025 10:42:25   pealkiri: INTERNETKOJU
Kodulehel on päris hullud hinnad. Kui palju soodsamalt pakuti?
Internet + TV

22.32€ kuu Elevi Internet 100 mbit/s + TV
24.80€ kuu Elevi Internet 200 mbit/s + TV
29.76€ kuu Elevi Internet ...
  teema: INTERNETKOJU
p2rdik

vastuseid: 530
vaadatud: 218293

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 25.11.2025 09:57:26   pealkiri: INTERNETKOJU
sain ka lõpuks kaabli majja ning nüüd potsatas postkasti Elevi pakkumine, mis hinna poolest väga mõistlik.
Oskab keegi kommenteerida teenuse kvaliteeti?
  teema: Omniva: Pakiautomaatide tõrgete põhjuseks oli küberrünnak
p2rdik

vastuseid: 26
vaadatud: 16048

sõnumfoorum: Turvalisus ja privaatsus   postitatud: 24.10.2015 23:26:05   pealkiri: Omniva: Pakiautomaatide tõrgete põhjuseks oli küberrünnak
minge ja vaadake kuidas tartus, annelinna prismas smardi pakiautomaat voolu saab. icon_lol.gif
ma küsiks parem, miks kasutab Omniva elutähtsa teenuse osutamiseks kuskil poolas asuva kolmanda osapoole s ...
  teema: Ülevaade: Golden Media Spark Triplex :: Digiboksid ja tüünerid
p2rdik

vastuseid: 24
vaadatud: 22844

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 31.03.2013 00:33:02   pealkiri: Ülevaade: Golden Media Spark Triplex
DVB-T2/C tüüner on sis hübriid, et kasutada saab korraga ühte eksole. Aga kas teoreetiliselt on võimalik ka kõiki kolme tüünerit kasutada 2X DVB-S+DVB-T2 näiteks?
Kas HDMU image IPTV linkide ...
  teema: Telerite üldteema
p2rdik

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907475

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 23.11.2012 18:07:04   pealkiri: Telerite üldteema
3D võiks ikka küljes olla. Annab see ju pildikvaliteedile palju juurde.
Tekkis küsimus, et mismoodi see 3D pildikvaliteeti parandab?

endal läks lõpuks loosi LG 42LM640S 635€, siiani täitsa ...
  teema: Telerite üldteema
p2rdik

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907475

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.11.2012 19:27:19   pealkiri: Telerite üldteema
Oskab keegi soovitada telerit, 42-46", DVB-S2 tuuner. Igasugused kellad ja viled nagu 3D, DLNA, SmartTV poleks iseenesest vajalikud. Hind võiks jääda alla 800€
Kuna eelmine on 6-7a vana philipsi ...
  teema: Telerite üldteema
p2rdik

vastuseid: 19211
vaadatud: 4907475

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.11.2012 22:59:10   pealkiri: Telerite üldteema
Mida sellest Grundig 46VLE7131BF arvata? Hind tundub kuidagi eriti soodne http://www.klick.ee/telerid/grundig-46vle7131bf.html

Oskab ka keegi midagi kosta DVB-S tuuneritega telekate kohta? Kas kõi ...
  teema: Prestashop 1.5 seadistamine
p2rdik

vastuseid: 33
vaadatud: 11572

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 26.10.2012 19:27:31   pealkiri: Re: Prestashop 1.5 seadistamine
Hooldustasu on vaid LHV pangal - 10€ kuus --- EDIT: nüüd ei suuda enam hooldustasu leida, võimalik, et nad on sellest loobunud.
ma ei tea, kas SEB panga lehel on vananenud andmed aga seal on hin ...
  teema: Prestashop 1.5 seadistamine
p2rdik

vastuseid: 33
vaadatud: 11572

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 25.10.2012 21:07:34   pealkiri: Prestashop 1.5 seadistamine
Mina ka ei oska vastata, aga ma küsiksin. Nimelt, kui Prestashopile on pangalingi moodul täitsa vabalt ja tasuta veebis saada, miks sa seda kasutusele ei võta? See on ostjale ikka palju mugavam ja ...
  teema: Facebook oli suurelt maas
p2rdik

vastuseid: 32
vaadatud: 6832

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.03.2012 11:00:53   pealkiri: Facebook oli suurelt maas
EENeti taga toimib õlitatult icon_cool.gif

edit: tahtsinöelda et toimib vähemalt kella 8st saadik
  teema: Viasat mitmes teleris
p2rdik

vastuseid: 7
vaadatud: 5695

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 24.12.2011 12:21:09   pealkiri: Viasat mitmes teleris
ja dreamboxide raha teenid tagasi mitme kuuga? kui lisa vaatajakaart maksab 3€ siis ~6aastaga(arvestasin et kui saaks u 100€ 2x 500st driimi).
lisaks netile kuluvast rahast ei hakka rääkimagi ...
  teema: Videokaardi driverid
p2rdik

vastuseid: 3
vaadatud: 1563

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 26.10.2011 14:43:54   pealkiri: Videokaardi driverid
http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=19412&ProdId=3048&lang=eng&OSVersion=Windows%20XP*&DownloadType=Drivers
  teema: Telia Mobiilne Internet
p2rdik

vastuseid: 5654
vaadatud: 1473555

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 11.10.2011 01:15:55   pealkiri: Telia Mobiilne Internet
kirjutan ühe asja mis ma just avastasin !
Kui tahad netti kiiremaks oleks ka üks võimalus,näiteks mul vanemad kasutavad mint neti pulka elisa kaardiga,nii proovisin täna lambist,et panen elisa k ...
  teema: Telia TV
p2rdik

vastuseid: 59365
vaadatud: 14173569

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 26.09.2011 12:42:20   pealkiri: Telia TV
keegi on sama asja otsa komistanud?
boksiks motoroloa VIP1903, kui panna hdmi-ga telerisse siis 1080p/i peal on miskine triip pildil ülevalt alla peaaegu teleri keskel, panen 720p siis on triip vasa ...
  teema: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
p2rdik

vastuseid: 693
vaadatud: 179168

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 26.08.2011 17:06:08   pealkiri: LAPTOP'ide 3DMark'ide skoorid
Compal NBLB5 (Ordi Enduro i396B Super)

CPU: i3 370M
MEM: 2x2GB APACER DDR3 1333Mhz CL9 (3,8GB Usable)
GPU: ATI HD 5650 1GB / IntelHD (Custom SG Catalyst 11.8)

  teema: win 7 64bit ja dell + mobility 5650
p2rdik

vastuseid: 10
vaadatud: 3311

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 01.07.2011 21:32:11   pealkiri: win 7 64bit ja dell + mobility 5650
compal NBLB5 -l millel intelHD ja hd5650 switchable combo on enne driverite pealelaskmist minu mäletamist mööda ikka 2 VGA kaarti device manageri all.
bios on viimane peal?
  teema: teleka heli läbi 5.1 kõlarite
p2rdik

vastuseid: 37
vaadatud: 11834

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 29.05.2011 11:05:39   pealkiri: teleka heli läbi 5.1 kõlarite
  teema: Minecraft
p2rdik

vastuseid: 4403
vaadatud: 990475

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.05.2011 17:14:11   pealkiri: Minecraft
Ajou, kes on minekraft.eu omanik?

Võtke minuga ühendust ASAP
registreerinud on selle:
Artur Kokin
Artur.Kokin@gmail.com
+372 53480642
  teema: No kuidagi ei leia helikaardi draivereid "Conexant Cx20468 @ Intel 82801FBM ICH6-M - AC'97 Audio Controller [B-2]"-le
p2rdik

vastuseid: 8
vaadatud: 4486

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 17.02.2011 13:03:53   pealkiri: No kuidagi ei leia helikaardi draivereid "Conexant Cx20468 @ Intel 82801FBM ICH6-M - AC'97 Audio Controller [B-2]"-le
vana teema küll aga sattusin ise samasuguse asja otsa hiljuti. sai pikka aega ja kümneid drivereid proovitud, lõpuks leidsin terve driveri plaadi netist, mis töötas nagu õlitatult:
http://servi ...
  teema: Q: vBulletin eesti keele pack?
p2rdik

vastuseid: 17
vaadatud: 10044

sõnumfoorum: WWW   postitatud: 02.02.2011 01:03:46   pealkiri: Q: vBulletin eesti keele pack?
tekkis endalgi vajadus eesti keele järele. juhtmisi kellelgi pole?
  teema: Heli kõlarites pole, kõrvaklappides on :: Sülearvutid
p2rdik

vastuseid: 7
vaadatud: 1976

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 24.01.2011 11:45:44   pealkiri: Heli kõlarites pole, kõrvaklappides on
ühel compali(ordi91pd) läpparil oli probleem heli ragisemisega, aitasid suhteliselt vanad realteki driverid, 2.20 või 2.21 versioon vist olid.
  teema: Milliseid toetab?
p2rdik

vastuseid: 3
vaadatud: 1211

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.01.2011 11:04:42   pealkiri: Milliseid toetab?
  teema: Probleem TomTomi ekraaniga
p2rdik

vastuseid: 6
vaadatud: 2207

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.07.2010 19:40:15   pealkiri: Probleem TomTomi ekraaniga
proovida võib ka tomtomi clearflashi, e. siis kustutab kõik temp failid tomtomi ramist. otsi tomtom.com-ist
  teema: Võeti kinni kurikuulus häkkerite grupp
p2rdik

vastuseid: 8
vaadatud: 5371

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 07.04.2010 17:38:07   pealkiri: Võeti kinni kurikuulus häkkerite grupp
hmm vana uudis suht juba - tegutsesid juba 2008. aastal, sellest kirjutas eelmise aasta lõpus juba EE-s. kui ma õigesti aru sain, siis eestlane ja venelane saadi kätte aga moldovlane oli tollal lei ...
  teema: Järjekordne spämmitapja turule tulnud
p2rdik

vastuseid: 16
vaadatud: 6349

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 28.03.2008 20:52:34   pealkiri: Järjekordne spämmitapja turule tulnud
teema aastast 2004,
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1457242
  teema: Pealtkuulamiskindlad mobiiltelefonid teevad spionaaži võimatuks
p2rdik

vastuseid: 17
vaadatud: 11205

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 30.01.2008 10:00:11   pealkiri: Pealtkuulamiskindlad mobiiltelefonid teevad spionaaži võimatuks
mhm postimehes ka juttu sellest http://www.postimees.ee/300108/esileht/siseuudised/309051.php
  teema: MoneyBookers - ja raha liigub
p2rdik

vastuseid: 88
vaadatud: 55500

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 13.04.2007 11:15:33   pealkiri: MoneyBookers - ja raha liigub
teenustasu näiteks ameerikast eestisse kandmisel on üsnagi rasvane, just to let you know

selle eest ei maksa ju sina, vaid see kes ülekande teeb icon_rolleyes.gif

ylekande tegijal ei ole aga mingit isu ...
  teema: Clickclickclick.com on tagasi!
p2rdik

vastuseid: 1187
vaadatud: 269750

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 13.04.2007 07:16:38   pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi!
175000 klikki minult ööga, thumbs_up.gif icon_biggrin.gif ei tea kas sommid kustusid?
  teema: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
p2rdik

vastuseid: 313
vaadatud: 62744

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 13.04.2007 07:14:19   pealkiri: Teie monitori diagonaal, külgede suhe, kasutatav resolutsioon (vol. 2)
17" 1280x1024 (5:4) 60Hz
  teema: Clickclickclick.com on tagasi!
p2rdik

vastuseid: 1187
vaadatud: 269750

sõnumfoorum: HV üritused   postitatud: 11.04.2007 09:00:28   pealkiri: Clickclickclick.com on tagasi!
naer. script andis esimese korraga 503'e, ei saanud ühtki klikki teha icon_confused.gif lähen vaatan ehk suudan kooli ka bloki alla saada icon_razz.gif

sama lugu siin icon_biggrin.gif esimese korraga 503 icon_biggrin.gif
  teema: Ülevaade: Brick Game :: Konsoolid
p2rdik

vastuseid: 73
vaadatud: 37903

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 14.01.2007 14:36:59   pealkiri: Ülevaade: Brick Game
Endalgi oli kunagi sarnane riistapuu.

kuid minu arust ei saa sellist asja ikka PSP-ga võrrelda, asjad on siiski ju päris erinevatest generatsioonidest.
  teema: DVD menüü loomine
p2rdik

vastuseid: 21
vaadatud: 10920

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.12.2006 17:37:17   pealkiri: DVD menüü loomine
nati ot aga samasse väravasse. mul natuke teine küss, kas dvd-mängija menüüde kujundust on võimalik muuta?

põhimõtteliselt peaks vist saama, moditud firmwarega.
  teema: Võtame mõõtu winrariga pakkimises!
p2rdik

vastuseid: 719
vaadatud: 154637

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.10.2006 10:45:57   pealkiri: Võtame mõõtu winrariga pakkimises!
509

a64 3200+ venice 10x200mhz
mälu 512mb @200mhz 3-4-4-8
  teema: geforce go6150 draiverid
p2rdik

vastuseid: 10
vaadatud: 2126

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.09.2006 19:11:49   pealkiri: geforce go6150 draiverid
usn, et Skeptik liigub õiges suunas, arvan samuti et need on koos nForce driveritega
  teema: Probleem GF 6600gt-ga
p2rdik

vastuseid: 29
vaadatud: 3840

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.07.2006 11:04:49   pealkiri: Probleem GF 6600gt-ga
gf6600gt peaks olema nii et 2D on 300mhz ja 3D rakendustes 500mhz
  teema: Tony Hawk's American Wasteland
p2rdik

vastuseid: 59
vaadatud: 12302

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.05.2006 12:47:52   pealkiri: Tony Hawk's American Wasteland
eeldan et sul on OS-iks windows xp

emaplaadi driver: http://download.nvidia.com/Windows/nForce/standalone/6.70/nForce4_amd_6.70_winxp2k_english.exe
video driver: https:/ ...
  teema: Arvuti ei võta pilti ette
p2rdik

vastuseid: 26
vaadatud: 5978

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 09.03.2006 20:35:01   pealkiri: Arvuti ei võta pilti ette
oih, miks seda pastat niipalju sinna pandud on icon_eek.gif endal vanal arvutil oli sama plate.. väga okei plaat, ei ütle ühtegi halba sõna thumbs_up.gif
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
p2rdik

vastuseid: 5309
vaadatud: 762140

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.07.2005 19:34:03   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
mkay.. lippan esmaspäeval poodi ostma igastahes icon_biggrin.gif
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
p2rdik

vastuseid: 5309
vaadatud: 762140

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.07.2005 09:54:55   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
hmm kellelgi club3d agp verisooni jahutust pole üle? icon_biggrin.gif vent tegi jubedat häält ja avastasin siis et asjal on mõra sees, ning tsentrist suht väljas (kuidagi loperdab) viskasin praegu 80x80@5V pea ...
  teema: Driverid Emaplaadile
p2rdik

vastuseid: 2
vaadatud: 978

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.04.2005 16:38:33   pealkiri: Driverid Emaplaadile
http://www2.abit.com.tw/page/en/download/download_driver_detail.php?pFILE_TYPE=Driver&pMAIN_TYPE=Motherboard&pTITLE_ON_SCREEN=BL7-RAID&pSOCKET_TYPE=Socket%20478
  teema: LG 1930 B!Kas sain tünga?:P
p2rdik

vastuseid: 12
vaadatud: 3626

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.02.2005 18:12:58   pealkiri: LG 1930 B!Kas sain tünga?:P
Nüüd saadeti ORDISSE järelepärimine ning sealt vastati , et see teise kineskoobiga mudel!Kuulge see pole ju võimalik , et L1930 B tehakse mitme kineskoobiga?Sel juhul peaksid ju mudelinumbrid ka ...
  teema: Milles viga? - Monitor lülitab end mängimise ajal lihtsalt välja...
p2rdik

vastuseid: 35
vaadatud: 6321

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.11.2004 23:23:31   pealkiri: Milles viga? - Monitor lülitab end mängimise ajal lihtsalt välja...
asi on ju selge "Out of Frequenzy" "väljaspool sagedust"

näiteks mul on hl-i pelades nii et viskab molu välja.. paned kinni-sisse tuleb pilt tagasi..
asi on siis nimelt selles et videokaart(fx5200) ...
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.