|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: ninzor |
overgrow
vastuseid: 231
vaadatud: 48144
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.05.2022 22:22:02 pealkiri: Kõik hästi |
Ostis suurema koguse asju, tehing kiire ja sujuv  |
teema: Kommenteerimine: Six-Fo |
overgrow
vastuseid: 0
vaadatud: 604
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2015 12:45:01 pealkiri: Kommenteerimine: Six-Fo |
Ostsis arvuti. Avaldas kindlat soovi osta, panin arvuti kinni. Tuli ise järgi. Soovitan  |
teema: Probleemid HTC one m8 ja elisa võrgus kõnede vastuvõtmisega 4Gs olles? |
overgrow
vastuseid: 3
vaadatud: 2577
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 26.10.2014 22:51:35 pealkiri: Probleemid HTC one m8 ja elisa võrgus kõnede vastuvõtmisega 4Gs olles? |
Tere,
kas kellelgi teisel on esinenud ka antud probleemi. Nimelt ei helise mu telefon (kui inimene helistab, temal telefon kutsub), kuid minu telefon ei näita ei vastamata kõne ega helise. Proble ... |
teema: Kommenteerimine: Levis |
overgrow
vastuseid: 10
vaadatud: 4355
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2014 00:57:48 pealkiri: Kommenteerimine: Levis |
| Ostis arvuti, tehing toimus nii nagu kokku lepitud. Soovitan! |
teema: Kommenteerimine: OnExX |
overgrow
vastuseid: 51
vaadatud: 15795
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2014 11:01:29 pealkiri: Kommenteerimine: OnExX |
| Ostis digiboxi. Asjaajamine kiire ja korralik |
teema: LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis |
overgrow
vastuseid: 51
vaadatud: 18777
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.11.2013 13:06:34 pealkiri: LG Nexus 5 on juba sellest nädalast saadaval ka Eestis |
| Kus seda leida võiks hetkel? |
teema: Samsung NP370R5E ja SSD ketta lisamine :: Sülearvuti kõvakettad |
overgrow
vastuseid: 2
vaadatud: 1619
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 09.09.2013 23:32:07 pealkiri: Samsung NP370R5E ja SSD ketta lisamine :: Sülearvuti kõvakettad |
Tere,
Mul on arvutiks Samsung NP370R5E ning tekkis küsimus, et kas mul on võimalik vahetada vana kõvaketas SSD vastu? Kus ma võiksin infot selle kohta leida, googel kahjuks abi ei andnud.
A ... |
teema: Kommenteerimine: martin366 |
overgrow
vastuseid: 184
vaadatud: 50917
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.07.2013 18:06:38 pealkiri: Kommenteerimine: martin366 |
| Ostis minult arvuti. Kandis pool raha ette ning pool pärast. Suhtlemine korralik ja väga usaldusväärne inimene! Soovitan! |
teema: Pilt arvutist telekasse? |
overgrow
vastuseid: 5
vaadatud: 2701
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 23.10.2012 19:03:14 pealkiri: Pilt arvutist telekasse? |
Tere,
Selline küsimus - mul on 2 a vana läptop ja ainuke pildi edastav väljund on tavaline VGA. Telekas on ka vanem, kus on S-video ja Scart sisendid. Kuidas ma pildi arvutist telekasse saaksin ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
overgrow
vastuseid: 2430
vaadatud: 571075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.10.2012 13:39:31 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
APN pane WAP asemel Internet.
Hei,
Kas keegi oskab aidata. Nimelt on operaatoriks Elisa ja telefon S3 aga mingil põhjusel ei loadi youtube videosid telefon, jääb lihtsalt loadima ja ei loadig ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
overgrow
vastuseid: 2430
vaadatud: 571075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.10.2012 19:20:25 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Hei,
Kas keegi oskab aidata. Nimelt on operaatoriks Elisa ja telefon S3 aga mingil põhjusel ei loadi youtube videosid telefon, jääb lihtsalt loadima ja ei loadigi ära. Kui olla wifi võrgus sii ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
overgrow
vastuseid: 2430
vaadatud: 571075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.08.2012 23:58:30 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
Hey,
paar küsimust teile. Ei tea kas olen sattunud vigase mudeli peale ja peaks tagasi viima või on lihtsalt soft bugine.
a) Vahel kui valin numbri (ükskõik, kas sisestan käsitsi või vali ... |
teema: Samsung I9300 Galaxy S III |
overgrow
vastuseid: 2430
vaadatud: 571075
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.08.2012 14:10:32 pealkiri: Samsung I9300 Galaxy S III |
| Kas keegi oskab öelda miks mu s3 youtubis videosid ei mängi? Seda nii browseris kui ka appis. |
teema: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
overgrow
vastuseid: 11
vaadatud: 2017
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.10.2011 17:21:28 pealkiri: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
| Äitäh tcumen, sain korda! |
teema: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
overgrow
vastuseid: 11
vaadatud: 2017
|
foorum: Tarkvara postitatud: 24.10.2011 18:17:53 pealkiri: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
| Mul on kaks kõvaketast. Mõlmad on sisemised kettad. Üks on C ( 769 MB free) ja teine on G(350Gb free). Windows peaks olema C peal. Faile olen lahti proovinud pakkida erinevaid alates 1GB Kuni 4GB ... |
teema: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
overgrow
vastuseid: 11
vaadatud: 2017
|
foorum: Tarkvara postitatud: 24.10.2011 18:06:59 pealkiri: File lahti pakkimisel ütleb, et ketas on täis aga ei ole |
Tere,
Selline probleem. Kui proovin lahti pakkida mõnda suuremat faili (.zip formaadis) siis mingi hetk nt. 50% peal ütleb arvuti, et ketas on täis ja lahti pakkimist ei saa lõpuni viia. Kõvak ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
overgrow
vastuseid: 28051
vaadatud: 3682795
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 13.07.2011 11:56:41 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Küsimus modimise kohta, kas modida saab ükskõik millise emapaladi või HDDga xboxe või on mingid kindlad xboxid mida saab ainult modida? |
teema: Elisa mobiilne internet |
overgrow
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.05.2010 21:33:56 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Helistasin Elisasse, miks nii aeglane on olnud (eriti viimane nädal). Pidavat mingi ajutine probleem olema, järgmiseks nädalaks peaks koormus vähenema.  |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
overgrow
vastuseid: 3441
vaadatud: 707552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.04.2010 20:16:47 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Krt ei tea jah, olen kvaliteedis pettunud. N97 oli tunduvalt parem kui Legendil |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
overgrow
vastuseid: 3441
vaadatud: 707552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.04.2010 20:28:55 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Leidsin väga hea apliklatsiooni telefonile - Wheres my droid, kui telefon ära kaob, siis saadad teatud märksõnaga sms telefonile ning telefon ise saadab vastu enda kordinaadid(GPS peab olema aktiv ... |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
overgrow
vastuseid: 3441
vaadatud: 707552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 30.03.2010 19:13:21 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| ostsin HTC Legendi ja parim telefon mida kunagi omanud olen - olnud on nii n97, proovitud n900, samuti sony ericcson x10 olen näppinud ja palju muid . Soovitan - hind ka hea 7000 krooni. |
teema: Kommenteerimine: Lewis |
overgrow
vastuseid: 17
vaadatud: 11212
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2010 22:55:20 pealkiri: Kommenteerimine: Lewis |
Ostsin kõlarid, kõik töötab  |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
overgrow
vastuseid: 3441
vaadatud: 707552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2010 15:19:11 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
| Oskad sa öelda kaua kaup sealt expansys.com Eestisse liigub? |
teema: HTC Desire (HD, Z, S) |
overgrow
vastuseid: 3441
vaadatud: 707552
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.02.2010 13:44:06 pealkiri: HTC Desire (HD, Z, S) |
Barcelonas neli päeva kestev Mobile World Congress 2010 tutvustas HTC oma uut telefoni. Asi paistab olevat väga kuri.
http://f.elu24.ee/o/2010/02/18/315033t1h901e.png
In terms of specs, the D ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.01.2010 22:58:59 pealkiri: Nokia N900 |
| Täna sai siis n97-t pikemalt näpitud, uimane ja aeglane telefon n900-ga võrreldes. Vaatamata mitte päris valmis tarkvarale on n900 kiireim ja võimsaim nokia telefon ja minu meelst ka parim (vaiel ... |
teema: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
overgrow
vastuseid: 432
vaadatud: 97726
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.01.2010 22:50:48 pealkiri: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
| seda et, mida nüüd teha siis. hetkel on ühendus tallinna kesklinnas elion korrusmaja internet-only 2/1 165 eek/kuu mis on täiesti norm price/performance. pmst huvitaks midagi 4/1 taolist, kui hind ... |
teema: Elisa Kodu internet |
overgrow
vastuseid: 1168
vaadatud: 296502
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.12.2009 22:36:00 pealkiri: Elisa Kodu internet |
| kas keegi teab mis dns serverid on? tahan porte suunata ja oleks vaja |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.12.2009 15:01:59 pealkiri: Nokia N900 |
| N97 pärast firmware 2.0 on väga hea telefon. N900 endale ei meeldi just sellepärast, et tegemist ei ole telefoniga, ma ei saa koguaeg 2 käega telefoni hoida. |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.12.2009 18:51:29 pealkiri: Nokia N900 |
| ma hoiatan tõesti enne kui ostate -proovige natuke, tegemist on väga suure telefoniga (st võiks isegi öelda interneti tabletiga, millega saab helistada) kui teid ei häiri, et telefoni 99% ajast p ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 09.11.2009 19:24:36 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| eks ta üks pardakk ole kogu see softi ning hardware business, nt on mul radeon x1950 pro kaart, mis ka praegu viisakas hinnas ning rahuldab mu vajadused 2-3x kordselt(isegi need mängud, mida mängin ... |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.11.2009 23:16:15 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
Mul ei läinud üldse uusimad draiverid peale, pidin vanemad panema. Kaart samamoodi x1950.
Tohib küsida, mis versiooni driverid panid? |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 08.11.2009 20:14:19 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Tere! Jama selline - installisin windows 7 ning uusimad ATI RADEON x 1950 pro driverid. Ati control centeris pole enam aga display manageri ning ma ei leia viisi, kuidas saaksin oma pildi telekasse. K ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2009 10:31:12 pealkiri: Nokia N900 |
| Vist mitte, asi pole veel müügis |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.11.2009 20:49:41 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Ahjaa muidugi, loll mina. |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.11.2009 20:44:02 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Kiire küsimus, hakkan windows 7 installima - mul on 2 drive - üks, mille peal on vista ultimate(32GB ning kiire) teine millel 160GB ning pole windowsi peal. Kui ma soovin nüüd lasta sellele 32GB p ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.11.2009 18:23:07 pealkiri: Nokia N900 |
| Seda küll, kui plaanid telefoni kasutada ainult kahe käega ,muidu jääb ta natuke suureks. Olin ise ka vaimustunud sellest kuni sain demo telefoni proovida, 2h piisas, et langetada oma otsus. Seega ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.11.2009 13:58:53 pealkiri: Nokia N900 |
|
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2009 17:19:30 pealkiri: Nokia N900 |
| Kahtlen, nad mõtlesidki teha rohkem sellist pocket-sized notebooki, pole raske panna seda keerama(nii homescreene kui muid), see oli nende poolt arvatavasti strateegiline otsus. |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 28.10.2009 15:32:11 pealkiri: Nokia N900 |
no riistvaraliselt peaks siiski tugi selleks olemas olema ju. asi tundub rohkem softi taga kinni olevat, mis on anyway alles lapseeas
Jah endale valmistas ka pettumuse see ning ostsingi hoopis n97 ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2009 18:59:38 pealkiri: Nokia N900 |
Tehke selgeks, mida tähendab horisontaalne ja mida vertikaalne.
Landscape = horisontaalasendiga = küliliasend.
Vertikaalne = püstiasend.
Täpselt nii. |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 27.10.2009 14:25:45 pealkiri: Nokia N900 |
| Lollid kommentaarid? Vanquish mine ****. Ma olen seda telefoni demona peaaegu päev otsa kasutanud, vertikaalselt SAAB KASUTADA AINULT HELISTAMISEKS. NII ET HOIA ISE OMA DEBIILSED KOMMENTAARID ENDALE, ... |
teema: Nokia N900 |
overgrow
vastuseid: 557
vaadatud: 130144
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 26.10.2009 13:56:31 pealkiri: Nokia N900 |
Äärmiselt häiriv n900 puhul on see, et teda saab kasutada vaid horisontaalsel
t |
teema: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
overgrow
vastuseid: 18678
vaadatud: 3271063
|
foorum: Microsoft postitatud: 20.10.2009 15:05:47 pealkiri: Windows 7 (arutelu ja probleemid) |
| Kas windows 7 on nüüd ametlikult väljas? Ehk siis arvutikaugemale inimesele, kas ma saan selle oma vista peale installida ja mingeid probleeme mul erilisi ei tule? |
teema: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
overgrow
vastuseid: 432
vaadatud: 97726
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.10.2009 10:19:43 pealkiri: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
kuidas sa 100 eek maksad selle eest? Eeldan, et sul on Elisa 400 pakett? Täissidepaketis on koduinternet 15 - 101 kr / kuus
ja mille eest sa ülejäänud 400 eek maksad siis?
Jah mobiilikõ ... |
teema: Aidake palun port foward teha |
overgrow
vastuseid: 3
vaadatud: 1401
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 17.10.2009 11:26:38 pealkiri: Aidake palun port foward teha |
Suured tänud teiule sain hakkama  |
teema: Aidake palun port foward teha |
overgrow
vastuseid: 3
vaadatud: 1401
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 16.10.2009 19:25:27 pealkiri: Aidake palun port foward teha |
Tere! Kas keegi oleks nii kena ja õpetaks kuidas sellel ruuteril port ümber suunata - manuali ei ole ning www.portfoward.com seda ruuterit ei leia ka, pilt ise selline. Ruuter SOHO IS104
http://i ... |
teema: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
overgrow
vastuseid: 432
vaadatud: 97726
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 13.10.2009 10:55:14 pealkiri: Starman tõstab koduinterneti kiiruse 100 megabitini |
Juhtisin ka nende tähelepanu sellele, mida anim välja tõi, kuid ütlesid, et jah noh nii on. Krt mul praegu elisa 15mb/s ei tea kas 15mb/s eest maksta juurde meeletu summa on mõtet.
Praegu mak ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
overgrow
vastuseid: 11802
vaadatud: 2679385
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.10.2009 10:29:37 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
 |
teema: Elisa Kodu internet |
overgrow
vastuseid: 1168
vaadatud: 296502
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 07.10.2009 10:26:57 pealkiri: Elisa Kodu internet |
Kuid kas keegi on vahetanud esimese 18 kuu jooksul interneti täisside paketi vastu?
Ei kaasne mingeid probleeme |
teema: HTC HERO |
overgrow
vastuseid: 147
vaadatud: 50397
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 08.09.2009 21:34:33 pealkiri: HTC HERO |
Elisas ei tööta, keegi ei tea miks. Kukub võrgust maha, HTC uurib asja. (kõik teised telefonid töötavad normaalselt v.a HTC)
Veider, olen Elisa võrgus oma Heroga juba augusti algusest peale, s ... |
| |