|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Pentaxi arutelu |
oth
vastuseid: 2209
vaadatud: 601466
|
foorum: Fotograafia postitatud: 08.01.2012 19:40:22 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| Oh, kõikide testide järgi on tegu vinge kaameraga, mida ma täiesti usun. Samas on internet täis jutte sellest kuidas mõned kasutajad ei suuda k-5'st yhtegi normaalset pilti kätte saada (siinsam ... |
teema: Pentaxi arutelu |
oth
vastuseid: 2209
vaadatud: 601466
|
foorum: Fotograafia postitatud: 06.01.2012 15:08:51 pealkiri: Pentaxi arutelu |
| Tervist, kui palju siin on K-5 kasutajaid, ning kui paljudel teist on rahul ja kui paljudel on mingeid vastuvõetamatuid ja yletamatuid probleeme? Plaanin endale osta esimest peegelkaamerat. Olen vare ... |
teema: gcc vaikimisi versioon |
oth
vastuseid: 5
vaadatud: 2165
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 14.04.2008 16:56:44 pealkiri: gcc vaikimisi versioon |
gcc-config'it ei ole debianis.
Häda pole mitte selles, kuhu gcc on parasjagu lingitud, vaid et icpc käivitamisel läheb ta headereid otsima kataloogi /usr/include/c++/4.2, aga vaja oleks /usr/inc ... |
teema: gcc vaikimisi versioon |
oth
vastuseid: 5
vaadatud: 2165
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 13.04.2008 12:09:28 pealkiri: gcc vaikimisi versioon |
| Kuidas on määratud, millist gcc versiooni vaikimisi kasutatakse? Inteli c++ kompilaator ei tööta sest ta ei leia yhilduva versiooni headereid (mis on installeeritud). Distroks on debian. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
oth
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417731
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.04.2007 11:53:36 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
See oli kysimus ikka . Mul ei ole nii karme nõudeid. |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
oth
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417731
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.04.2007 09:09:37 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
| Kas [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/44746/]Samsung SyncMaster 205BW või [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Monitorid/52931/]LG Flatron L204W ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
oth
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417731
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.04.2007 21:43:21 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
Terv
Oskate ehk soovitada 19"/20" kvaliteetset laiekraan LCD monitori. Kasutusaladeks teksti kirjutamine ning natuke filmide ja piltide vaatamist. Hinnapiiri otseselt ei ole, aga kuna ma mängurlus ... |
teema: Linux vs Windows |
oth
vastuseid: 4717
vaadatud: 859931
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.02.2007 18:05:23 pealkiri: Linux vs Windows |
uskumatult palju nussi...
Mis on miski, milleks nii mõnedki on naudingu eesmärgil valmis :P. |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 10.11.2006 01:04:41 pealkiri: Flash mängud |
http://www.addictinggames.com/theidiottest.html
Mitu viga teete? (Mul 2) |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.11.2006 19:23:34 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.freewebarcade.com/game/qwerty-warriors/ |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.11.2006 12:35:08 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.bbspot.com/games/gateway/ |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.10.2006 21:02:57 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.zanorg.com/prodperso/jeuxchiants/doublejeu.htm |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 24.10.2006 19:43:32 pealkiri: Flash mängud |
| http://www.gamegecko.com/drawplay.php |
teema: Linux ja Mängud ? |
oth
vastuseid: 195
vaadatud: 51763
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.04.2006 12:59:30 pealkiri: Linux ja Mängud ? |
AA-ga on Linuxi peal nüüd jokk - http://icculus.org/cgi-bin/finger/finger.pl?user=icculus  |
teema: Linux ja Mängud ? |
oth
vastuseid: 195
vaadatud: 51763
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 11.04.2006 20:13:29 pealkiri: Linux ja Mängud ? |
| Tasapisi tehakse ja tavaliselt saab linuxi variant win'i omast paar kuud hiljem valmis. |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 09.04.2006 17:08:44 pealkiri: Flash mängud |
http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu :-|
Kavaldama peab pisut.
5 level on täiesti võimatu minuarust.
Kui nõks käes, siis pole kuigi keeruline, tegin lev 6 v ... |
teema: Flash mängud |
oth
vastuseid: 853
vaadatud: 251848
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 08.04.2006 22:07:46 pealkiri: Flash mängud |
http://media.putfile.com/spaceworms ei saa teisest levelist jagu :-|
Kavaldama peab pisut. |
teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
oth
vastuseid: 3190
vaadatud: 733718
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 06.04.2006 12:20:14 pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
| NVIDIA'l on ilusam koduleht. |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.03.2006 01:08:42 pealkiri: America's Army |
| Yleeilne PB uuendus on hapu. |
teema: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
oth
vastuseid: 817
vaadatud: 138392
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.03.2006 12:49:59 pealkiri: Millist playerit kasutad? [küsitlus nullitud 17.08.2011] |
| foobar2000 |
teema: Kuidas rakendada eesti asutustes linuxit? |
oth
vastuseid: 252
vaadatud: 49038
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.03.2006 16:54:12 pealkiri: Kuidas rakendada eesti asutustes linuxit? |
| Töötan yhes Eesti teadusasutuses ja siin mõned minu tähelepanekud. Peaaegu kõigeks kasutatakse Linuxit, Windowsi olen näinud ainult paaris lauaarvutis. Kõikides serverites ning samuti kohalikus ... |
teema: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
oth
vastuseid: 41
vaadatud: 6899
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.02.2006 17:27:57 pealkiri: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
| Ei ole nii oldschool midagi. Ma läksin juba eelmisel aastal Fortran 66-lt 77 peale yle! |
teema: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
oth
vastuseid: 41
vaadatud: 6899
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.02.2006 15:32:13 pealkiri: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
| Ho ho, umbes nii ma tahtsingi vastata. Peale selle kirjutan ma päris palju Fortranit, mille jaoks niikuinii "vastavaid vahendeid" pole ja Kate on selle tarvis täiesti rahuldav. Ning KDE-s on lisaks ... |
teema: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
oth
vastuseid: 41
vaadatud: 6899
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 03.02.2006 10:30:50 pealkiri: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
mis tähendab normaalset? gedit on siiani kõik mu vajadused rahudanud.
sa teed nalja..
ja miski ei keela sul ju gnomeis kde programme kasutada, mida mina üsna laialdaselt teen(smb4k, jne).
pyy ... |
teema: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
oth
vastuseid: 41
vaadatud: 6899
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 02.02.2006 20:47:49 pealkiri: KDE vs. GNOME ehk sugude vaheline dilemma. |
| GNOME/GTK-s pole normaalset tekstieditorigi.. |
teema: Sinu esimene arvuti! |
oth
vastuseid: 560
vaadatud: 131098
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 01.02.2006 17:34:34 pealkiri: Sinu esimene arvuti! |
| Esimesed arvutid olid kõik eri asutustest maha kantud pillid. Kõigepealt 80te lõpus Juku, siis pikalt mitmesugused XT-d ja yks ilma vindita 386. 90te lõpuks tekkis ka nö korralik arvuti - 25MHz ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.10.2005 19:09:16 pealkiri: America's Army |
Miks ei peaks kykitamise ajal enam laadida saama? Ja tundub, et mul jäigi 2.4 vahele, muidugi pole keegi ka öelnud, et yldse uuemaid versioone Linuxile ka tehakse.  |
teema: Parimad ja halvimad mobiitelefonid |
oth
vastuseid: 195
vaadatud: 47951
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.10.2005 18:01:56 pealkiri: Parimad ja halvimad mobiitelefonid |
| Omasin ka kunagi eelpool mainitud Ericsson A2618'd. Väga "broo" telefon oli. Nupud läksid jah lõpuks katki, aga enne seda sai teist yle 3 aasta kasutatud. Aku oli vist 1.4 Ah ja pidas raudpolt näd ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.09.2005 13:50:07 pealkiri: America's Army |
Kui Urbanis passima jääda, siis tehakse mäng enne ära, kui arugi saad . Aga ma pidasin silmas seda, et visatakse yle kogu mapi akendest ja muudest aukudest sisse, niiet ka majadesse varjumisest ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.09.2005 19:56:07 pealkiri: America's Army |
| Selle harjutamisega seoses. Kas granaatide lennutrajektoore on tehtud juhuslikumaks või on see plaanis? Mängin näiteks Urbanit 2.3-ga ja see on ausalt öeldes ysna tyytu ja mittelõbus kui osavaks ... |
teema: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
oth
vastuseid: 36
vaadatud: 11930
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 25.09.2005 18:58:15 pealkiri: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
| Kõrvetasin endale Ubuntu live-cd ja tegin kõik operatsioonid sealt, kasutades parted'i ja fdisk'i ning järgides OFFF-i antud järjekorda. PM-i ei läinud tarvis. Distroks on Debian (arvuti on profi ... |
teema: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
oth
vastuseid: 36
vaadatud: 11930
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 23.09.2005 19:10:38 pealkiri: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
| Unustasin öelda, et mul on Partitionmagic (boot cd-l) ja et kõik partitsioonid on ext2/3. Linuxis pole niikuinii midagi, millega saaks NTFSi muuta. Kas PM-ga on võimalik /booti nii nihutada, et see ... |
teema: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
oth
vastuseid: 36
vaadatud: 11930
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 23.09.2005 17:33:45 pealkiri: partitsioonide suuruse muutmine ja liigutamine |
Tere
Päris sellist teemat ei leidnud. Praegu on vindil säärane seis:
/dev/hda1 * 1 7131 57279726 7 HPFS/NTFS (windows)
/dev/hda2 713 ... |
teema: laptopi video? |
oth
vastuseid: 9
vaadatud: 2059
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.09.2005 13:39:33 pealkiri: laptopi video? |
| Kuidas on lood aku toiteajaga: integreeritud vs eraldi graafika? |
teema: Miks ma armastan Open Source Tarkvara, ehk seiklused Synaptics nyhklauaga |
oth
vastuseid: 1
vaadatud: 1294
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 28.08.2005 22:06:38 pealkiri: Miks ma armastan Open Source Tarkvara, ehk seiklused Synaptics nyhklauaga |
http://web.telia.com/~u89404340/touchpad/
Ei midagi naljakat siin, lihtsalt et järgmistel kergem oleks... |
teema: kelle LCD'l surnud pixleid ja kellel kõige rohkem? |
oth
vastuseid: 69
vaadatud: 16235
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.07.2005 17:31:45 pealkiri: kelle LCD'l surnud pixleid ja kellel kõige rohkem? |
| Aga mul on SM 755dfx CRT-l surnud piksel! |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.03.2005 22:01:02 pealkiri: America's Army |
| Kui paljudes serverites kõrge pingi peale permanentselt bannitakse? Minul kahes õnnestunud saada. Kusjuures adminid tunduvad vaatavat mängijate tabelit, mitte reaalset yhenduse kiirust. Esimesel ko ... |
teema: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
oth
vastuseid: 1210
vaadatud: 246501
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 26.12.2004 17:29:02 pealkiri: Millist browserit kasutad? (2004 - 2015) |
| Firefox, teinekord ka Konqueror või IE. |
teema: kõige parem error |
oth
vastuseid: 1337
vaadatud: 575571
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 19.12.2004 13:55:21 pealkiri: kõige parem error |
Täna tuli meil siin ühel Prolianti serveril erroriks: error limit exceeded :lol:
Näiteks 'make' annab sellist veateadet, kusjuures vaikimisi on vigade limiit vist 200 ning 'configure' teatab yhe ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2004 18:19:42 pealkiri: America's Army |
make love, not war...  |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.12.2004 00:19:23 pealkiri: America's Army |
| Mina isiklikult ei looda enam eriti midagi. Isegi kui nad lõpuks linuxi versiooni välja toovad, kardan ma, et see pole suurem asi. 2-kuuline vahe näitab selgesti suhtumist ning järgmised patchid h ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2004 21:02:51 pealkiri: America's Army |
| See kõik on väga tore, aga miks pole veel ikkagi 2.2 linuxile/macile?! |
teema: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
oth
vastuseid: 377
vaadatud: 92646
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 14.11.2004 11:36:29 pealkiri: Kas oled proovinud Windowsi hüljata Linuxi kasuks? |
| Kylastasin eile yle 3 nädala Windowsi partitsiooni. Ma saan aru küll, et tal on võibolla yksi kurb ja igav, aga samas peaks ta mõistma, et seal ei ole mul mitte midagi teha... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 12.11.2004 22:16:14 pealkiri: America's Army |
No see jah, aga ma mõtlesin nagu otseselt, verest tühjaks - surnud. "killergoder bled to death" isegi tuli ekraanile ja puha :)
Täiesti olemas. Enamasti seda ei juhtu, aga kui "punases" ringi jook ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2004 13:33:37 pealkiri: America's Army |
Nojah, seda rahu jätkus ainult üheks päevaks! Mingi väga hull häkk väljas, saavad lasta valanguga granaate, muuta oma nime nagu ise tahavad, neid ei saa välja kickida kah!
Asi on tõesti hull, ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.11.2004 13:22:54 pealkiri: America's Army |
| Hee.. vaene linuxi-koll mängib ikka 2.1. Servereid on vähe, aga hea rahulik mängida. Teamid on ka enamasti ysna võrdsed ja mängud seepärast tasavägised. |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.10.2004 16:48:09 pealkiri: America's Army |
Kurat sita ajavad keema petjad. :evil: lasin 3m pealt vennikesele salvetäie kuule selga, ei midagi. Pööras mees ennast ringi ja ühe :o kuuliga lasi minu maha.
Ei saa aru mis asi inimestel mõtl ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.10.2004 18:42:01 pealkiri: America's Army |
Low setingutega jah.Oleneb ,mis mapi mängid.
Minu profiilis oleva arvutiga saab mängida 800x600 ja minimaalsete settingutega. Samas on lähivõitlused täiesti lootusetud, sest arvuti ei jaksa veda ... |
teema: America's Army |
oth
vastuseid: 6483
vaadatud: 1048270
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.10.2004 10:44:15 pealkiri: America's Army |
| Miks on yks team alati palju tugevam kui teine (tulemus on alati 7:0), ja miks mina olen alati nõrgemas ning vahetada ei saa? |
teema: naljakad lehed |
oth
vastuseid: 4894
vaadatud: 1231541
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 15.10.2004 10:01:13 pealkiri: naljakad lehed |
| http://www.funroll-loops.org/ |
| |