|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Motorola VIP1003 riistvaraline reset. |
ossa
vastuseid: 12
vaadatud: 18997
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2019 09:48:55 pealkiri: Motorola VIP1003 riistvaraline reset. |
Tere!
Mul eile hakkasid Motorola boksid (2tk) mõlemad pilti hakkima, helistasin Teliasse, sealt siis loeti uuesti tarkvara peale, ei midagi, seejärel öeldi, et pean uued boksid muretsema, need ni ... |
teema: DIY Elektrijalgratas |
ossa
vastuseid: 4814
vaadatud: 1381599
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 07.08.2018 12:00:42 pealkiri: DIY Elektrijalgratas |
Tahan oma rattast ka elektrika teha, soov sõita tööle ja tagasi kokku mingi 26 km, kas selline kit on mõttekas võtta:
https://www.ebay.co.uk/itm/36V350W-Electrical-bicycle-E-bike-Hub-Motor-Conver ... |
teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
ossa
vastuseid: 241
vaadatud: 68196
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.12.2013 15:07:07 pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
, mis bullikakat sa nüüd ajad siis?
Sinu jutust saan aru, et XP vastupidiselt Linuxile ei vaja hooldust ja hilisemat arengut
Ja kui XP mingil põhjusel enam ei töötanud siis osteti Mac OSx a ... |
teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
ossa
vastuseid: 241
vaadatud: 68196
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.12.2013 11:34:09 pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
, mis kulda väärt andmeid seal koolide arvutites siis hoitakse?
Kas vabavaralist viirusetõrjet siis koolides ei kasutata?
Või ei ole ma millestki aru saanud õieti
Mnator, hädalistega ... |
teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
ossa
vastuseid: 241
vaadatud: 68196
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 20.12.2013 11:19:01 pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta |
|
teema: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot |
ossa
vastuseid: 36
vaadatud: 15012
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 18.10.2013 11:06:51 pealkiri: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot |
Nendest 200-jast töötajast 1 on kindlasti see vanade kõvaketaste laiaks litsuja  |
teema: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid :: Kõrvaklapid |
ossa
vastuseid: 191
vaadatud: 75203
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 06.03.2012 11:51:35 pealkiri: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid |
,
mul juhtus klappidega täpselt sama asi, põhjus oli aga selles, et laps istus kogemata klappidele peale!
Parandasin ise selle plastiliini moodi epoga, ja pole küll mingit jama, tugevam kui tein ... |
teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
ossa
vastuseid: 225
vaadatud: 59478
|
foorum: Riistvara postitatud: 29.02.2012 12:12:34 pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
|
teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
ossa
vastuseid: 8676
vaadatud: 1620240
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.02.2012 09:37:52 pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga? |
Pole asjaga kursis, kui on int. graafikaga prose ja eraldi graafikakaart, kas siis lükkab mingi hetk graafikakaardi välja, kui vajadust pole  |
teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
ossa
vastuseid: 3190
vaadatud: 733667
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 12.08.2011 08:25:41 pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024) |
Võiks olla ka neutraalne küsitluse küsimus, et mõlemad head näiteks vms. Või et ei Hooli
Siis ei ole ju üldse mõtet hääletada  |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
ossa
vastuseid: 4592
vaadatud: 972165
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 05.08.2011 15:38:16 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
, otsi ise mõni teine koht, ükski foorumireegel ei keela mul sõnavabaduse teemal sõna võtta
Teemasse kah, uus WII U:
http://e3.nintendo.com/hw/#/introduction
Uus teema?
Põhilisteks muutu ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 05.08.2011 13:39:41 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
http://forte.delfi.ee/news/digi/video-jaapanlased-panid-roboti-motlema-oppima-asju-mida-see-pole-programmeeritud-tegema.d?id=50680595
Iseõppiv robot bullshit ...vaja veel ainult sööma õpetada ja ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 05.08.2011 12:15:24 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
, Olen nõus, et TÄNA elektriauto soetamine ei ole majanduslikult põhjendatud, kuid minu kommentaar oli see, et väited olid ühepoolsed Näiteks patareipaki raha hoiad sa kütuse pealt 5 aastag ... |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 05.08.2011 11:44:08 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kui keegi on näinud viimast Top Geari episoodi, siis seal testiti kahte elektriautot reaalsetes kasutustingimustes. Nissan Leaf ja Peugeot iOn.
Probleemid, mis takistavad elektriautodel massidesse j ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ossa
vastuseid: 1023
vaadatud: 355837
|
foorum: Jahutus postitatud: 05.08.2011 10:36:45 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Enermax T.B.Silence Fan UCTB12 - 120mm  |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 27.07.2011 14:51:37 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
| USA välisvõlg paberrahas...http://www.wtfnoway.com/ |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
ossa
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379710
|
foorum: Protsessorid postitatud: 27.07.2011 09:35:16 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Mul siiamaani Q6600 stock kiirusega masinas ning väga ei kurdagi kiiruse üle. Masin sai ise kokku lapitud nii ammu, et ei mäletagi enam, mis aasta see võis olla. Siin teemas kuskil on kindlasti ki ... |
teema: Samsung lahkub kõvaketta tööstusest |
ossa
vastuseid: 26
vaadatud: 7359
|
foorum: Varia postitatud: 18.04.2011 13:24:03 pealkiri: Samsung lahkub kõvaketta tööstusest |
jääb alles veel ainult kolm tootjat: Western Digital, Seagate, ja Toshiba.
Kas Hitachi enam HDD kettaid ei tooda  |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
ossa
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379710
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.04.2011 09:06:14 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
, kontrolli need Adata mälud üle, neid kipub palju vigaseid olema  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ossa
vastuseid: 1023
vaadatud: 355837
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.03.2011 12:21:23 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
, esiteks on heatpipe jahutus toites väga harv ja teiseks kahtlase kasuteguriga.
kuidas see kasti väljatõmbesse seondub jääb ikkagi arusaamatuks...
Mis mõttes arusaamatuks, toide on üleval ka ... |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 11.03.2011 12:03:21 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
Kiireim ja usaldusväärseim viis oleks telefoninumbri avalikustamine
Ja edasi-iga AHV -i asukoha ja liikumise tuvastamine GPS-i abil igal ajamomendil KOHUSTUSLIKUKS Vot see ole ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ossa
vastuseid: 1023
vaadatud: 355837
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.03.2011 11:37:11 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
, mõtlesin korralikku, heatpipe jahutust  |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ossa
vastuseid: 1023
vaadatud: 355837
|
foorum: Jahutus postitatud: 11.03.2011 09:34:34 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
Aga lihtsalt see tekitas natuke muret, et radikat katsudes kaua näppu peal ei saa hoida.. Nii 5 sekundit ja siis juba on suht vastik.
Näpud on erinevad ja tavaliselt 50C ja üle selle ei oleg ... |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2011 14:31:39 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
Tsiteeriks selle kõige peale teemaalgataja profiili:
asukoht: Kord siin ja siis seal ehk kus jope ripub. Asjad kõik Tagadil, Saku vallas.
Kui ma nüüd tahan selle AHV-i käest midagi osta , ... |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2011 14:00:11 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
| Ka minul ei ole asukoha näitamise vastu midagi, kuid see võiks olla pigem soovituslik, s.t. kui kauba asukoht erineb profiilis näidatust...bla,bla,bla..., sest muidu tekib küsimus, milleks profiil ... |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2011 13:46:25 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
Sest TEIE soovite seda kaupa ? Keegi ei käse osta eraisiku käest, e-pood lahti, fikseeritud hind ja palun - korras. Saate täispika garantii ka kaasa.
Just nimelt, garantiiaja näitamise või ... |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2011 13:08:05 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
Mind ajab närvi see väljend "teeme kohustuslikuks"
Teeme kohustuslikuks parem alghinna kajastamise, miks pean MINA oma aega,närve, näppe, klaviatuuri jms. kulutama, kui juba eos tahab ostja ... |
teema: Taskukohane 3D |
ossa
vastuseid: 140
vaadatud: 37891
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2011 12:10:16 pealkiri: Taskukohane 3D |
Kas keegi oskab rääkida ka midagi AMD HD3D-st? kas sellega töötab samuti see "vaese mehe variant" ,s.t. kui ei ole 3D monitori, kas ikka on prillidega vaatamiseks vaja eraldi software-i? |
teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
ossa
vastuseid: 133
vaadatud: 21297
|
foorum: Parem HV postitatud: 04.03.2011 10:40:22 pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks! |
Kuna taas ühes teemas pidin küsima asukohta
On see nii raske või  |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
ossa
vastuseid: 4592
vaadatud: 972165
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 28.02.2011 16:59:40 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
mingit riistvaralist modimist ei ole mõtet Wiile teha, kui, siis softmod ja selle abil saab kõiki regioone ka mängida
Googeldades leiab ikka abi  |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 17.02.2011 20:23:36 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Keskmiselt sünnib maailma 3 last sekundis, 180 last minutiga, 10800 last tunnis, 259200 last päevas - kõik nad tahavad ju süüa, riidesse panna, ulualust jne.
Vähemalt sama palju peaks ju teg ... |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.02.2011 18:28:17 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
, seal kolm BIOSi, kas neil vahet ka on
Endal ka üks sapphire 6850, peaks proovima  |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 15.02.2011 11:29:56 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Mjaa USA kõrbeb nii et vähe pole. Huvitav kas dollar veab 2012 lõpuni välja või kukub juba varem.
Kui korralikult paanikat külvata, siis ehk varem, terve maailm neid dollareid täis trükit ... |
teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
ossa
vastuseid: 1023
vaadatud: 355837
|
foorum: Jahutus postitatud: 09.02.2011 09:53:02 pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine. |
| Jah, selle müra ja tootlikkusega on on lood segased. Niikaua, kui ei mõõdeta asju kindlate standardite alusel, niikaua teeb iga tootja seda mida tahab ja näitab neid numbreid mis paremini müüvad ... |
teema: Kommenteerimine: lkraav |
ossa
vastuseid: 137
vaadatud: 39170
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.02.2011 12:46:25 pealkiri: . |
OK mees  |
teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
ossa
vastuseid: 4592
vaadatud: 972165
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 31.01.2011 12:19:12 pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu |
kellelgi on laenata Lego Indiana Jones Original Adventures mängu  |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 18.01.2011 11:13:05 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Kokkuvõtteks - oluline pole mitte kivimite tundmine või sita värv, vaid hoopis teatud justkui salatsemine märkimisväärselt suurte rahade käsilemisel.
Kogu lugu.
Mis sal ... |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.01.2011 11:52:58 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.
Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks :lol ... |
teema: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema |
ossa
vastuseid: 5776
vaadatud: 795601
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2010 12:06:01 pealkiri: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema |
parem ikka kui mõni stock junn
Mis mõttes parem Milleks laduda kaardile kolm vurri  |
teema: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
ossa
vastuseid: 14
vaadatud: 9303
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 14.12.2010 14:39:49 pealkiri: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni |
Väga lux, saab lapsele kaks ühes kingituse teha, pole vaja eraldi mingit psp-d osta  |
teema: ADATA EXTREME DDR2 mure. |
ossa
vastuseid: 29
vaadatud: 6384
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.12.2010 16:48:40 pealkiri: ADATA EXTREME DDR2 mure. |
Mul ka ühed sellised hallitavad sahtlis
Täpsemalt siis need.
A-data vitesta DDR2-800+ 2x1Gb
CL:4-4-4-12 2T
Ei tea, kas tasub midagi ette võtta  |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.12.2010 09:22:27 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
Täiesti mõtteto video
Krt need unwrapping videod YT-s ajavad alati ostuisu peale
Mille ostuisu, kas mullikile või? |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2010 14:19:46 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
Kui mul on valida sama hinna, sama jõudlusega ja sama voolutarbega kaardi vahel
Paraku sellist võimalust ei ole ja ei jäägi muud üle, kui valida AMD  |
teema: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta? |
ossa
vastuseid: 97
vaadatud: 22675
|
foorum: Varia postitatud: 07.12.2010 16:10:35 pealkiri: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta? |
, vaheta doomenimi mône toimiva peegliga.
Uskumatu, et arvutifoorumis peab algtasemel otsingut ôpetama.
Ja mis mõttega sa sellist linki siia üles paned
Arvad, et keegi ei oska Googeld ... |
teema: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta? |
ossa
vastuseid: 97
vaadatud: 22675
|
foorum: Varia postitatud: 07.12.2010 12:38:39 pealkiri: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta? |
, väga kasulik link
Saab sealt avada ka midagi
Oops! Internet Explorer could not find |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.12.2010 10:23:25 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% ... |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.12.2010 09:28:16 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
Sai ka üks sapphire 6850 ligi võetud
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% ... |
teema: SSD versus HDD |
ossa
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419890
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 03.12.2010 10:21:59 pealkiri: SSD versus HDD |
, kas BIOSis HDD järjekorda ei saa muuta?
Teine võimalus, et pane ssd pealt windoosa käima ja seejärel ühenda alles teine hdd järgi ning kriba sealt win maha  |
teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
ossa
vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943
|
foorum: Varia postitatud: 26.11.2010 12:12:20 pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub? |
Mnjah...
Tundub, et jänkidel pole varsti muud võimalust, kui $ devalveerida.
Arvuti klaviatuuridelt võiks samuti $ märk kaduda ja asendada euroga  |
teema: AMD HD 6000 teema |
ossa
vastuseid: 3809
vaadatud: 570429
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2010 15:43:22 pealkiri: AMD HD 6000 teema |
5850/5870 täitsa heade hindadega
Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga  |
| |