Avaleht
otsing leidis 536 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Motorola VIP1003 riistvaraline reset.
ossa

vastuseid: 12
vaadatud: 18997

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.11.2019 09:48:55   pealkiri: Motorola VIP1003 riistvaraline reset.
Tere!
Mul eile hakkasid Motorola boksid (2tk) mõlemad pilti hakkima, helistasin Teliasse, sealt siis loeti uuesti tarkvara peale, ei midagi, seejärel öeldi, et pean uued boksid muretsema, need ni ...
  teema: DIY Elektrijalgratas
ossa

vastuseid: 4814
vaadatud: 1381599

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 07.08.2018 12:00:42   pealkiri: DIY Elektrijalgratas
Tahan oma rattast ka elektrika teha, soov sõita tööle ja tagasi kokku mingi 26 km, kas selline kit on mõttekas võtta:
https://www.ebay.co.uk/itm/36V350W-Electrical-bicycle-E-bike-Hub-Motor-Conver ...
  teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
ossa

vastuseid: 241
vaadatud: 68196

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.12.2013 15:07:07   pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
, mis bullikakat sa nüüd ajad siis?
Sinu jutust saan aru, et XP vastupidiselt Linuxile ei vaja hooldust ja hilisemat arengut icon_eek.gif
Ja kui XP mingil põhjusel enam ei töötanud siis osteti Mac OSx a ...
  teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
ossa

vastuseid: 241
vaadatud: 68196

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.12.2013 11:34:09   pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
, mis kulda väärt andmeid seal koolide arvutites siis hoitakse?
Kas vabavaralist viirusetõrjet siis koolides ei kasutata?
Või ei ole ma millestki aru saanud õieti icon_rolleyes.gif

Mnator, hädalistega ...
  teema: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
ossa

vastuseid: 241
vaadatud: 68196

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 20.12.2013 11:19:01   pealkiri: Eesti koolid ei jaksa enam Microsoftilt tarkvara osta
  teema: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot
ossa

vastuseid: 36
vaadatud: 15012

sõnumfoorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised   postitatud: 18.10.2013 11:06:51   pealkiri: Andmeladude arendaja investeerib Eestisse 600 miljonit eurot
Nendest 200-jast töötajast 1 on kindlasti see vanade kõvaketaste laiaks litsuja icon_lol.gif
  teema: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid :: Kõrvaklapid
ossa

vastuseid: 191
vaadatud: 75203

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 06.03.2012 11:51:35   pealkiri: Ülevaade: ROCCAT™ Kave – Solid 5.1 Surround Sound Gaming kõrvaklapid
,
mul juhtus klappidega täpselt sama asi, põhjus oli aga selles, et laps istus kogemata klappidele peale!
Parandasin ise selle plastiliini moodi epoga, ja pole küll mingit jama, tugevam kui tein ...
  teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
ossa

vastuseid: 225
vaadatud: 59478

sõnumfoorum: Riistvara   postitatud: 29.02.2012 12:12:34   pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele
  teema: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
ossa

vastuseid: 8676
vaadatud: 1620240

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.02.2012 09:37:52   pealkiri: Intel Core i3/i5/i7/i9/Xeon protsessorite arutelu (Lisatud küsitlus: "Mis pesaga emaplaat kasutuses 1. oktoobri seisuga?
Pole asjaga kursis, kui on int. graafikaga prose ja eraldi graafikakaart, kas siis lükkab mingi hetk graafikakaardi välja, kui vajadust pole icon_question.gif
  teema: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)
ossa

vastuseid: 3190
vaadatud: 733667

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 12.08.2011 08:25:41   pealkiri: AMD vs. nVidia (küsitlus nullitud 30.07.2024)

Võiks olla ka neutraalne küsitluse küsimus, et mõlemad head näiteks vms. Või et ei Hooli

Siis ei ole ju üldse mõtet hääletada icon_lol.gif
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
ossa

vastuseid: 4592
vaadatud: 972165

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 05.08.2011 15:38:16   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
, otsi ise mõni teine koht, ükski foorumireegel ei keela mul sõnavabaduse teemal sõna võtta beer_yum.gif
Teemasse kah, uus WII U:
http://e3.nintendo.com/hw/#/introduction
Uus teema?
Põhilisteks muutu ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.08.2011 13:39:41   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
http://forte.delfi.ee/news/digi/video-jaapanlased-panid-roboti-motlema-oppima-asju-mida-see-pole-programmeeritud-tegema.d?id=50680595
Iseõppiv robot bullshit ...vaja veel ainult sööma õpetada ja ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.08.2011 12:15:24   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
, Olen nõus, et TÄNA elektriauto soetamine ei ole majanduslikult põhjendatud, kuid minu kommentaar oli see, et väited olid ühepoolsed icon_exclaim.gif Näiteks patareipaki raha hoiad sa kütuse pealt 5 aastag ...
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 05.08.2011 11:44:08   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Kui keegi on näinud viimast Top Geari episoodi, siis seal testiti kahte elektriautot reaalsetes kasutustingimustes. Nissan Leaf ja Peugeot iOn.
Probleemid, mis takistavad elektriautodel massidesse j ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ossa

vastuseid: 1023
vaadatud: 355837

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 05.08.2011 10:36:45   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Enermax T.B.Silence Fan UCTB12 - 120mm icon_rolleyes.gif
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 27.07.2011 14:51:37   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
USA välisvõlg paberrahas...http://www.wtfnoway.com/
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
ossa

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379710

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 27.07.2011 09:35:16   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Mul siiamaani Q6600 stock kiirusega masinas ning väga ei kurdagi kiiruse üle. Masin sai ise kokku lapitud nii ammu, et ei mäletagi enam, mis aasta see võis olla. Siin teemas kuskil on kindlasti ki ...
  teema: Samsung lahkub kõvaketta tööstusest
ossa

vastuseid: 26
vaadatud: 7359

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.04.2011 13:24:03   pealkiri: Samsung lahkub kõvaketta tööstusest

jääb alles veel ainult kolm tootjat: Western Digital, Seagate, ja Toshiba.

Kas Hitachi enam HDD kettaid ei tooda icon_rolleyes.gif
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
ossa

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379710

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.04.2011 09:06:14   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
, kontrolli need Adata mälud üle, neid kipub palju vigaseid olema icon_rolleyes.gif
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ossa

vastuseid: 1023
vaadatud: 355837

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.03.2011 12:21:23   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
, esiteks on heatpipe jahutus toites väga harv ja teiseks kahtlase kasuteguriga.
kuidas see kasti väljatõmbesse seondub jääb ikkagi arusaamatuks...
Mis mõttes arusaamatuks, toide on üleval ka ...
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 11.03.2011 12:03:21   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!

Kiireim ja usaldusväärseim viis oleks telefoninumbri avalikustamine

Ja edasi-iga AHV -i asukoha ja liikumise tuvastamine GPS-i abil igal ajamomendil icon_lol.gif KOHUSTUSLIKUKS icon_evil.gif Vot see ole ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ossa

vastuseid: 1023
vaadatud: 355837

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.03.2011 11:37:11   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
, mõtlesin korralikku, heatpipe jahutust icon_exclaim.gif
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ossa

vastuseid: 1023
vaadatud: 355837

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 11.03.2011 09:34:34   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.

Aga lihtsalt see tekitas natuke muret, et radikat katsudes kaua näppu peal ei saa hoida.. Nii 5 sekundit ja siis juba on suht vastik.

Näpud on erinevad ja tavaliselt 50C ja üle selle ei oleg ...
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2011 14:31:39   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
Tsiteeriks selle kõige peale teemaalgataja profiili:

asukoht: Kord siin ja siis seal ehk kus jope ripub. Asjad kõik Tagadil, Saku vallas.

Kui ma nüüd tahan selle AHV-i käest midagi osta , ...
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2011 14:00:11   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
Ka minul ei ole asukoha näitamise vastu midagi, kuid see võiks olla pigem soovituslik, s.t. kui kauba asukoht erineb profiilis näidatust...bla,bla,bla..., sest muidu tekib küsimus, milleks profiil ...
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2011 13:46:25   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!

Sest TEIE soovite seda kaupa ? Keegi ei käse osta eraisiku käest, e-pood lahti, fikseeritud hind ja palun - korras. Saate täispika garantii ka kaasa.

Just nimelt, garantiiaja näitamise või ...
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2011 13:08:05   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
Mind ajab närvi see väljend "teeme kohustuslikuks" icon_exclaim.gif
Teeme kohustuslikuks parem alghinna kajastamise, miks pean MINA oma aega,närve, näppe, klaviatuuri jms. kulutama, kui juba eos tahab ostja ...
  teema: Taskukohane 3D
ossa

vastuseid: 140
vaadatud: 37891

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 04.03.2011 12:10:16   pealkiri: Taskukohane 3D
Kas keegi oskab rääkida ka midagi AMD HD3D-st? kas sellega töötab samuti see "vaese mehe variant" icon_lol.gif,s.t. kui ei ole 3D monitori, kas ikka on prillidega vaatamiseks vaja eraldi software-i?
  teema: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!
ossa

vastuseid: 133
vaadatud: 21297

sõnumfoorum: Parem HV   postitatud: 04.03.2011 10:40:22   pealkiri: Ärifoorumites kauba asukoht linna täpsusega kohustuslikuks!

Kuna taas ühes teemas pidin küsima asukohta

On see nii raske või icon_rolleyes.gif
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
ossa

vastuseid: 4592
vaadatud: 972165

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 28.02.2011 16:59:40   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
mingit riistvaralist modimist ei ole mõtet Wiile teha, kui, siis softmod ja selle abil saab kõiki regioone ka mängida thumbs_up.gif
Googeldades leiab ikka abi icon_wink.gif
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 17.02.2011 20:23:36   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?

Keskmiselt sünnib maailma 3 last sekundis, 180 last minutiga, 10800 last tunnis, 259200 last päevas - kõik nad tahavad ju süüa, riidesse panna, ulualust jne.
Vähemalt sama palju peaks ju teg ...
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 17.02.2011 18:28:17   pealkiri: AMD HD 6000 teema
, seal kolm BIOSi, kas neil vahet ka on icon_question.gif
Endal ka üks sapphire 6850, peaks proovima icon_rolleyes.gif
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 15.02.2011 11:29:56   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?

Mjaa USA kõrbeb nii et vähe pole. Huvitav kas dollar veab 2012 lõpuni välja või kukub juba varem.

Kui korralikult paanikat külvata, siis ehk varem, terve maailm neid dollareid täis trükit ...
  teema: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
ossa

vastuseid: 1023
vaadatud: 355837

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 09.02.2011 09:53:02   pealkiri: Arutlus & nõuanded: õhuvoolu juhtimine, ventilaatorid ja mürataseme vähendamine.
Jah, selle müra ja tootlikkusega on on lood segased. Niikaua, kui ei mõõdeta asju kindlate standardite alusel, niikaua teeb iga tootja seda mida tahab ja näitab neid numbreid mis paremini müüvad ...
  teema: Kommenteerimine: lkraav
ossa

vastuseid: 137
vaadatud: 39170

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.02.2011 12:46:25   pealkiri: .
OK mees thumbs_up.gif
  teema: [Wii] Nintendo Wii arutelu
ossa

vastuseid: 4592
vaadatud: 972165

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 31.01.2011 12:19:12   pealkiri: [Wii] Nintendo Wii arutelu
kellelgi on laenata Lego Indiana Jones Original Adventures mängu icon_question.gif
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 18.01.2011 11:13:05   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?

Kokkuvõtteks - oluline pole mitte kivimite tundmine või sita värv, vaid hoopis teatud justkui salatsemine märkimisväärselt suurte rahade käsilemisel.
Kogu lugu.

icon_lol.gif icon_lol.gif
Mis sal ...
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.01.2011 11:52:58   pealkiri: AMD HD 6000 teema

Paar posti üleval mainisin seda.Et ma ostan selle jaoks ,et saada pisike eelis metro 2033,teiste kaartide eest nagu HD 6950.

Ja mis eelise sa saad, kui 6950 mehed flashivad kaardi 6970-ks :lol ...
  teema: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema
ossa

vastuseid: 5776
vaadatud: 795601

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.12.2010 12:06:01   pealkiri: nVidia GF100 & GF110 aka GT400 & GT500 teema

parem ikka kui mõni stock junn

Mis mõttes parem icon_question.gif Milleks laduda kaardile kolm vurri thumbs_down.gif
  teema: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni
ossa

vastuseid: 14
vaadatud: 9303

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika   postitatud: 14.12.2010 14:39:49   pealkiri: Sony Ericsson toob välja oma mänguri telefoni
Väga lux, saab lapsele kaks ühes kingituse teha, pole vaja eraldi mingit psp-d osta thumbs_up.gif
  teema: ADATA EXTREME DDR2 mure.
ossa

vastuseid: 29
vaadatud: 6384

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.12.2010 16:48:40   pealkiri: ADATA EXTREME DDR2 mure.
Mul ka ühed sellised hallitavad sahtlis icon_lol.gif
Täpsemalt siis need.
A-data vitesta DDR2-800+ 2x1Gb
CL:4-4-4-12 2T
Ei tea, kas tasub midagi ette võtta icon_rolleyes.gif
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 10.12.2010 09:22:27   pealkiri: AMD HD 6000 teema
Täiesti mõtteto video icon_eek.gif
Krt need unwrapping videod YT-s ajavad alati ostuisu peale

Mille ostuisu, kas mullikile või?
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 09.12.2010 14:19:46   pealkiri: AMD HD 6000 teema

Kui mul on valida sama hinna, sama jõudlusega ja sama voolutarbega kaardi vahel

icon_lol.gif
Paraku sellist võimalust ei ole ja ei jäägi muud üle, kui valida AMD icon_wink.gif
  teema: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta?
ossa

vastuseid: 97
vaadatud: 22675

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.12.2010 16:10:35   pealkiri: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta?
, vaheta doomenimi mône toimiva peegliga.

Uskumatu, et arvutifoorumis peab algtasemel otsingut ôpetama.

Ja mis mõttega sa sellist linki siia üles paned icon_question.gif
Arvad, et keegi ei oska Googeld ...
  teema: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta?
ossa

vastuseid: 97
vaadatud: 22675

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 07.12.2010 12:38:39   pealkiri: Mida paljastab WikiLeaks Eesti kohta?
, väga kasulik link icon_lol.gif
Saab sealt avada ka midagi icon_rolleyes.gif
Oops! Internet Explorer could not find
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.12.2010 10:23:25   pealkiri: AMD HD 6000 teema
Sai ka üks sapphire 6870 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% ...
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.12.2010 09:28:16   pealkiri: AMD HD 6000 teema
Sai ka üks sapphire 6850 ligi võetud icon_wink.gif
Ennem oli Gygabyte Hd 4870, kui nüüd müra võrrelda, siis minu arvates mürisevad mõlemad ühepalju, 4870 ajas bootimise ajal korraks pöörded 100% ...
  teema: SSD versus HDD
ossa

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419890

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 03.12.2010 10:21:59   pealkiri: SSD versus HDD
, kas BIOSis HDD järjekorda ei saa muuta?
Teine võimalus, et pane ssd pealt windoosa käima ja seejärel ühenda alles teine hdd järgi ning kriba sealt win maha icon_rolleyes.gif
  teema: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
ossa

vastuseid: 13745
vaadatud: 2434943

sõnumfoorum: Varia   postitatud: 26.11.2010 12:12:20   pealkiri: Mis saab (arvuti)maailmast, kui naftakriis reaalsuseks muutub?
Mnjah...
Tundub, et jänkidel pole varsti muud võimalust, kui $ devalveerida.
Arvuti klaviatuuridelt võiks samuti $ märk kaduda ja asendada euroga icon_lol.gif
  teema: AMD HD 6000 teema
ossa

vastuseid: 3809
vaadatud: 570429

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2010 15:43:22   pealkiri: AMD HD 6000 teema

5850/5870 täitsa heade hindadega

Kus ta siis on heade hindadega, kui 5850 on samas hinnas 6870-ga icon_eek.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.