|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Apple esitles alumiiniumist omnikorpusega MacBook`e |
oru
vastuseid: 14
vaadatud: 6393
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 17.10.2008 10:40:04 pealkiri: Apple esitles alumiiniumist omnikorpusega MacBook`e |
| Kontrolli tabelis märgitud ekraani suurusi. |
teema: Kommenteerimine: boozy |
oru
vastuseid: 64
vaadatud: 20944
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.05.2007 15:01:17 pealkiri: Kommenteerimine: boozy |
| Huvitavalt aetud äri. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: Wordmc9 |
oru
vastuseid: 343
vaadatud: 73969
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.05.2007 19:55:49 pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9 |
 |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.05.2007 19:54:04 pealkiri: Nokia 6230 |
http://www.mobilefun.co.uk/product/7120.htm kas sellist asja müüakse ka eestis kuksil sellele telefonile?
Lahendasin asja selliselt [url=http://picasaweb.google.com/kaido.tuum/Jupid/photo#506074909 ... |
teema: Kommenteerimine: paranoid4 |
oru
vastuseid: 3
vaadatud: 2340
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.04.2007 17:12:13 pealkiri: Kommenteerimine: paranoid4 |
Väga asjalik mees.
Soovitan temaga äri teha  |
teema: Kommenteerimine: tonyx |
oru
vastuseid: 46
vaadatud: 15376
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2007 08:43:06 pealkiri: Kommenteerimine: tonyx |
| Kõik lihtne nagu ABC. Soovitan. |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
oru
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.03.2007 08:39:42 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
Väga mõnus ja konkreetne äripartner. Minupoolt väiksed apsakad, tema vana rahu ise. SOOVITAN IGATAHES.  |
teema: Kommenteerimine: sperov |
oru
vastuseid: 94
vaadatud: 26633
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2007 14:28:56 pealkiri: Kommenteerimine: sperov |
VÄGA korralik ostja. SOOVITAN.  |
teema: Kommenteerimine: mcoo |
oru
vastuseid: 34
vaadatud: 13485
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.02.2007 23:17:24 pealkiri: Kommenteerimine: mcoo |
| Kiire ja konkreetsete soovidega ostja, VÄGA HEA kogemus. |
teema: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i? |
oru
vastuseid: 40
vaadatud: 10024
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.04.2005 19:12:06 pealkiri: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i? |
| Testislin Samsung 710T peal kah ja jälle tulemuseks 16ms (1280x1024 60hz). Siis proovisin 75hz peal ja tuleb tulemuseks 13ms. |
teema: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i? |
oru
vastuseid: 40
vaadatud: 10024
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.04.2005 12:35:13 pealkiri: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i? |
| Tegin testi enda laptopil (dell c610) ning testitulemuseks andis 16ms. |
teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
oru
vastuseid: 5
vaadatud: 2707
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.04.2005 12:43:03 pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
Heli testis mängivad kõik kõlarid Sa vist keeldud subwooferit kõlariks nimetamast, sellepärast ei saagi jutust halligi aru...?
Nüüd aga segane veel see, kas RCA pistikuga esimese kan ... |
teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
oru
vastuseid: 5
vaadatud: 2707
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.04.2005 11:30:46 pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
Heli testis mängivad kõik kõlarid korralikult. Siis ju tehniline külg nagu korras, kui kõik mängivad!? Millal või millega siis ei mängi?
Mitte millegagi ei mängi. Tavaliselt peaks olema nii ... |
teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
oru
vastuseid: 5
vaadatud: 2707
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 06.04.2005 10:56:15 pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi |
| Ühel hetkel märkasin, et mängivad ainult kõlarid ja subwoofer ei tee piiksugi. Hakkasin siis kohe juhtmeid kontrollima ja testima teiste masinatega, et äkki on viga minus. Kõigiga sama probleem. ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.03.2005 17:20:16 pealkiri: Nokia 6230 |
6230-le olemas flashlight tarkvara olemas... 4 ' Ainult '
Vana post küll, aga mis programm see selline on?
See oleks selline programm, mis peaks valguse hästi eredalt põlema panema ning si ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 22.02.2005 10:36:31 pealkiri: Nokia 6230 |
mul on made 03 2004, suht vanake juba
Sama siin. |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.02.2005 11:21:06 pealkiri: Nokia 6230 |
| Mul on soft v03.15 ja peab samamoodi 2-3 ööpäeva. Kellasid ja vilesid ei näpi, ainult helistan. |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 01.02.2005 15:19:08 pealkiri: Nokia 6230 |
testisin kah sportlikust huvist ning peaks ütlema et siin on küll kellade ja viledega liiale mindud  |
teema: samsung 710t seadistus |
oru
vastuseid: 4
vaadatud: 2492
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.12.2004 21:11:29 pealkiri: samsung 710t seadistus |
| Driverid saad kaasasolevalt plaadilt, pildi sätted paned nii kuis meeldib. Võid kasutada ka MagicBright valmisseadustisi. Ise krutisin heleduse enda järgi paika ära, kuidas minule silmale kõige r ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2004 09:39:11 pealkiri: Nokia 6230 |
6230 ei toeta viimase kõne maksumuse näitamist. Äriklassi telefon nagu ta ole, milleks seal vaja vaadata viimase kõne hinda? Loomulikult ise olin samas selle funktsiooniga ära harjunud. Sõ ... |
teema: Kommenteerimine: kuumq |
oru
vastuseid: 47
vaadatud: 6208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.11.2004 14:51:32 pealkiri: Kommenteerimine: kuumq |
Nüüdseks juba 3x temaga äri aetud. Isegi pühapäeval ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 04.11.2004 00:21:06 pealkiri: Nokia 6230 |
| tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se n ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2004 19:45:49 pealkiri: Nokia 6230 |
oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita?
Üks täispikk film näitkeks on ... |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 03.11.2004 19:04:02 pealkiri: Nokia 6230 |
Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?
Saab ka väga edukalt sinna filmi peale lasta, kui suurem mälukaart ... |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
oru
vastuseid: 662
vaadatud: 234105
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.10.2004 20:32:02 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Kellele ei meeldiks meeste naistega äri ajada?
Minul oli see au 8) |
teema: Kõvaketta kuumus |
oru
vastuseid: 148
vaadatud: 26513
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 11.10.2004 22:54:49 pealkiri: Kõvaketta kuumus |
kui ketta temp ilma jahutuseta tõuseb kõva kopeerimise tulemusena ca 72 kraadini kas siis tasuks millegi pärast muret tunda? vanasti oli temp ikka kõvasti madalam
Sellise temperatuuri juues soovi ... |
teema: Richard Burns Rally |
oru
vastuseid: 2886
vaadatud: 482002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 02.10.2004 18:37:46 pealkiri: Richard Burns Rally |
See 7 sajandikku jäi sul viimasess kurvi  |
teema: Kommenteerimine: kuumq |
oru
vastuseid: 47
vaadatud: 6208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2004 23:20:43 pealkiri: Kommenteerimine: kuumq |
| 2x temaga äri aetud. Kaup korralik, teging kiire....SOOVITAN |
teema: Nokia 6230 |
oru
vastuseid: 584
vaadatud: 101235
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 14.09.2004 20:25:13 pealkiri: Nokia 6230 |
Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.
Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt ... |
teema: Kommenteerimine: SanderTheKing |
oru
vastuseid: 11
vaadatud: 6027
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.09.2004 23:05:36 pealkiri: Kommenteerimine: SanderTheKing |
Sai telefon ostetud, kaup igati korralik. Selliste meestega ainult lust äri ajada ...SOOVITAN |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
oru
vastuseid: 868
vaadatud: 124424
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.08.2004 01:34:58 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
| OK, error probleem peab olema minul, kuna katsetasin 4 erinevat exe't, tõmmatud 4 erinevast kohast. Äkki on kellegi vihjeid, mis võiks conflikti põhjustada? |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
oru
vastuseid: 868
vaadatud: 124424
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2004 23:44:33 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
Pole hullu, mul on mingi müstiline error ja ma ei ole veel black screen'ini jõudnud
Üks kiire link: http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1222 aga mul oli sellega error ja gam ... |
teema: Colin Mcrae Rally 5 |
oru
vastuseid: 868
vaadatud: 124424
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.08.2004 22:52:48 pealkiri: Colin Mcrae Rally 5 |
X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game
Niiet oodake  |
teema: milline 19 tolline monitor? |
oru
vastuseid: 34
vaadatud: 5991
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2004 11:40:37 pealkiri: milline 19 tolline monitor? |
Asja juures meeldib mulle just disain Muidu asjal kah suht midagi viga ei ole. Eesti odavaim hind on mingi 3600.- |
teema: milline 19 tolline monitor? |
oru
vastuseid: 34
vaadatud: 5991
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.08.2004 10:54:41 pealkiri: milline 19 tolline monitor? |
Endale plaanin sellist asja osta:
http://www.samsung.com/in/products/monitorsdisplaysolutions/crtmonitors/professionalrange/997mb.asp?page=Specifications |
teema: Kommenteerimine: Tilltoll |
oru
vastuseid: 36
vaadatud: 3013
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.08.2004 08:14:08 pealkiri: Kommenteerimine: Tilltoll |
Ostsin temalt laptopi
Mida mees lubab, seda mees teeb  |
teema: Kommenteerimine: kuumq |
oru
vastuseid: 47
vaadatud: 6208
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2004 21:49:42 pealkiri: Kommenteerimine: kuumq |
Sai sõbrale läbi tema üks Dell laptop ostetud. Kaup igati korralik ja toodi kohale kah  |
teema: probleem avi failiga |
oru
vastuseid: 10
vaadatud: 1947
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.07.2004 17:44:20 pealkiri: probleem avi failiga |
| Kas corrupted kohti oli ? |
teema: probleem avi failiga |
oru
vastuseid: 10
vaadatud: 1947
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 05.07.2004 17:33:56 pealkiri: probleem avi failiga |
Kasuta sellist toredat programmi nagu DivFIX ja kontrolli kas sinu avi fail ei ole mitte corrupted.
Vähem pira vähem probleeme  |
teema: SB live heli krõbiseb mängudes |
oru
vastuseid: 25
vaadatud: 5355
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 28.02.2004 19:31:08 pealkiri: SB live heli krõbiseb mängudes |
| Mul oli sama jama. Jandasin mis ma jandasin, aga krõbinat ära ei saanud. |
teema: Canon A300 vs. A60 ? |
oru
vastuseid: 163
vaadatud: 44433
|
foorum: Fotograafia postitatud: 05.12.2003 19:50:00 pealkiri: Canon A300 vs. A60 ? |
| Noo A60 hind lanegs kah nüüd tohutult. Tore on loomulikut see et Mina ostsn kallima hinna eest. Ma ei saa aru kas alati minuga nii juhtub 8) |
teema: Kuidas saada subtiitreid filmil alla nn. mustale osale? |
oru
vastuseid: 6
vaadatud: 2036
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.12.2003 12:16:46 pealkiri: Kuidas saada subtiitreid filmil alla nn. mustale osale? |
| MicroDVD'ga on automaatselt mustal osal kohe. |
teema: aidake mul keyloggerist vabaneda!!!!!!!!! |
oru
vastuseid: 3
vaadatud: 1784
|
foorum: Turvalisus postitatud: 29.11.2003 23:20:55 pealkiri: aidake mul keyloggerist vabaneda!!!!!!!!! |
| Minul oli selline asi WindowsNT'l peal. Tõmbasin netist NAV 2004 trial antiviruse, installisin selle teise masinasse ja lasin läbi võrgu enda masina üle ja kõik OK. Selle et NT ei toeta nav2004, ... |
teema: NFS: Underground |
oru
vastuseid: 1726
vaadatud: 249881
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2003 15:49:53 pealkiri: NFS: Underground |
| Tuttav pani laptopil 8 MB videoga kah asja tööle ja sai isegi mängida. |
teema: Richard Burns Rally |
oru
vastuseid: 2886
vaadatud: 482002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.11.2003 13:02:44 pealkiri: Richard Burns Rally |
| Minu mäletamise mööda cmr4 ei tule pc'peale ? |
teema: Xpand Rally |
oru
vastuseid: 428
vaadatud: 65052
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.11.2003 22:16:53 pealkiri: Xpand Rally |
http://www.bhmotorsports.com/XR/screenshots
Paar uut pilti. |
teema: Richard Burns Rally |
oru
vastuseid: 2886
vaadatud: 482002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.11.2003 21:47:30 pealkiri: Richard Burns Rally |
Pildid lähevad aina paremaks  |
teema: videokaardi bios |
oru
vastuseid: 8
vaadatud: 1855
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 21.11.2003 09:16:54 pealkiri: videokaardi bios |
| Tavaliselt saab uuendada mingi tootja poolt kaasa antud programmiga. |
teema: NFS: Underground |
oru
vastuseid: 1726
vaadatud: 249881
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2003 15:52:24 pealkiri: NFS: Underground |
Muideks teema nimi on valesti kirjutatud r täht on kahe silma vahele jäänud. NFS: Undergound |
teema: Richard Burns Rally |
oru
vastuseid: 2886
vaadatud: 482002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.11.2003 01:34:45 pealkiri: Richard Burns Rally |
Unustage see puu juba ära
Nagu viskavad plaadid, muudkui uuesti ja uuesti  |
| |