Avaleht
otsing leidis 92 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Apple esitles alumiiniumist omnikorpusega MacBook`e
oru

vastuseid: 14
vaadatud: 6393

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 17.10.2008 10:40:04   pealkiri: Apple esitles alumiiniumist omnikorpusega MacBook`e
Kontrolli tabelis märgitud ekraani suurusi.
  teema: Kommenteerimine: boozy
oru

vastuseid: 64
vaadatud: 20944

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.05.2007 15:01:17   pealkiri: Kommenteerimine: boozy
Huvitavalt aetud äri. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: Wordmc9
oru

vastuseid: 343
vaadatud: 73969

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.05.2007 19:55:49   pealkiri: Kommenteerimine: Wordmc9
thumbs_up.gif
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.05.2007 19:54:04   pealkiri: Nokia 6230
http://www.mobilefun.co.uk/product/7120.htm kas sellist asja müüakse ka eestis kuksil sellele telefonile?
Lahendasin asja selliselt [url=http://picasaweb.google.com/kaido.tuum/Jupid/photo#506074909 ...
  teema: Kommenteerimine: paranoid4
oru

vastuseid: 3
vaadatud: 2340

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.04.2007 17:12:13   pealkiri: Kommenteerimine: paranoid4
Väga asjalik mees.
Soovitan temaga äri teha thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tonyx
oru

vastuseid: 46
vaadatud: 15376

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2007 08:43:06   pealkiri: Kommenteerimine: tonyx
Kõik lihtne nagu ABC. Soovitan.
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
oru

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2007 08:39:42   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
Väga mõnus ja konkreetne äripartner. Minupoolt väiksed apsakad, tema vana rahu ise. SOOVITAN IGATAHES. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: sperov
oru

vastuseid: 94
vaadatud: 26633

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.03.2007 14:28:56   pealkiri: Kommenteerimine: sperov
VÄGA korralik ostja. SOOVITAN. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: mcoo
oru

vastuseid: 34
vaadatud: 13485

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.02.2007 23:17:24   pealkiri: Kommenteerimine: mcoo
Kiire ja konkreetsete soovidega ostja, VÄGA HEA kogemus.
  teema: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i?
oru

vastuseid: 40
vaadatud: 10024

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.04.2005 19:12:06   pealkiri: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i?
Testislin Samsung 710T peal kah ja jälle tulemuseks 16ms (1280x1024 60hz). Siis proovisin 75hz peal ja tuleb tulemuseks 13ms.
  teema: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i?
oru

vastuseid: 40
vaadatud: 10024

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 07.04.2005 12:35:13   pealkiri: Mis programmiga kontrollida LCD TFT ms-i?
Tegin testi enda laptopil (dell c610) ning testitulemuseks andis 16ms.
  teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
oru

vastuseid: 5
vaadatud: 2707

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.04.2005 12:43:03   pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
Heli testis mängivad kõik kõlarid Sa vist keeldud subwooferit kõlariks nimetamast, sellepärast ei saagi jutust halligi aru...? icon_wink.gif
Nüüd aga segane veel see, kas RCA pistikuga esimese kan ...
  teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
oru

vastuseid: 5
vaadatud: 2707

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.04.2005 11:30:46   pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
Heli testis mängivad kõik kõlarid korralikult. Siis ju tehniline külg nagu korras, kui kõik mängivad!? Millal või millega siis ei mängi?
Mitte millegagi ei mängi. Tavaliselt peaks olema nii ...
  teema: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
oru

vastuseid: 5
vaadatud: 2707

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 06.04.2005 10:56:15   pealkiri: Genius SW-5.1 Home Theater 3600W ei tee enam bassi
Ühel hetkel märkasin, et mängivad ainult kõlarid ja subwoofer ei tee piiksugi. Hakkasin siis kohe juhtmeid kontrollima ja testima teiste masinatega, et äkki on viga minus. Kõigiga sama probleem. ...
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.03.2005 17:20:16   pealkiri: Nokia 6230
6230-le olemas flashlight tarkvara olemas... 4 € ' Ainult ' icon_razz.gif
Vana post küll, aga mis programm see selline on?
See oleks selline programm, mis peaks valguse hästi eredalt põlema panema ning si ...
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.02.2005 10:36:31   pealkiri: Nokia 6230
mul on made 03 2004, suht vanake juba icon_redface.gif
Sama siin.
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.02.2005 11:21:06   pealkiri: Nokia 6230
Mul on soft v03.15 ja peab samamoodi 2-3 ööpäeva. Kellasid ja vilesid ei näpi, ainult helistan.
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 01.02.2005 15:19:08   pealkiri: Nokia 6230
testisin kah sportlikust huvist ning peaks ütlema et siin on küll kellade ja viledega liiale mindud icon_razz1.gif
  teema: samsung 710t seadistus
oru

vastuseid: 4
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.12.2004 21:11:29   pealkiri: samsung 710t seadistus
Driverid saad kaasasolevalt plaadilt, pildi sätted paned nii kuis meeldib. Võid kasutada ka MagicBright valmisseadustisi. Ise krutisin heleduse enda järgi paika ära, kuidas minule silmale kõige r ...
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.12.2004 09:39:11   pealkiri: Nokia 6230
6230 ei toeta viimase kõne maksumuse näitamist. Äriklassi telefon nagu ta ole, milleks seal vaja vaadata viimase kõne hinda? icon_razz1.gif Loomulikult ise olin samas selle funktsiooniga ära harjunud. Sõ ...
  teema: Kommenteerimine: kuumq
oru

vastuseid: 47
vaadatud: 6208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.11.2004 14:51:32   pealkiri: Kommenteerimine: kuumq
Nüüdseks juba 3x temaga äri aetud. Isegi pühapäeval ...thumbs_up.gif
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 04.11.2004 00:21:06   pealkiri: Nokia 6230
tekkis küsimus et millised teie headsetid on? võrreldes 6610 omaga näeb se mul väga niru välja, ma ei ostnud seda poest ka muidu, et tekkis küismus kas 6230 ongi ta selline, nimelt näiteks se n ...
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2004 19:45:49   pealkiri: Nokia 6230
oru, ma usun, et Su telefoni niipalju mälukaarte küll ei mahu, et filmi ära mahutaksid. Pead välja ehitama.
Kas infrapuna ja sinihammas töötavad ilma softita?
Üks täispikk film näitkeks on ...
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 03.11.2004 19:04:02   pealkiri: Nokia 6230
Eeroz, vaevalt, et Sa filmid sinna paned, ikka videod. Kas muud võimalust muidu peale data-kaabli ei ole, et soft telefoni saada?
Saab ka väga edukalt sinna filmi peale lasta, kui suurem mälukaart ...
  teema: Kommenteerimine: Hiid
oru

vastuseid: 662
vaadatud: 234105

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.10.2004 20:32:02   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Kellele ei meeldiks meeste naistega äri ajada?
Minul oli see au 8)
  teema: Kõvaketta kuumus
oru

vastuseid: 148
vaadatud: 26513

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 11.10.2004 22:54:49   pealkiri: Kõvaketta kuumus
kui ketta temp ilma jahutuseta tõuseb kõva kopeerimise tulemusena ca 72 kraadini kas siis tasuks millegi pärast muret tunda? vanasti oli temp ikka kõvasti madalam
Sellise temperatuuri juues soovi ...
  teema: Richard Burns Rally
oru

vastuseid: 2886
vaadatud: 482002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 02.10.2004 18:37:46   pealkiri: Richard Burns Rally
See 7 sajandikku jäi sul viimasess kurvi icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: kuumq
oru

vastuseid: 47
vaadatud: 6208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2004 23:20:43   pealkiri: Kommenteerimine: kuumq
2x temaga äri aetud. Kaup korralik, teging kiire....SOOVITAN
  teema: Nokia 6230
oru

vastuseid: 584
vaadatud: 101235

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 14.09.2004 20:25:13   pealkiri: Nokia 6230
Taavi_R, aga kuularid peavad olema vist ikka järel nagu aru sain.
Ei pea olema. MP3 hakkas kohe valjuhääldist (kõlarist) tulema. Raadiot ainult ei saanud kuulata,
karjus, et ühenda peakomplekt ...
  teema: Kommenteerimine: SanderTheKing
oru

vastuseid: 11
vaadatud: 6027

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.09.2004 23:05:36   pealkiri: Kommenteerimine: SanderTheKing
Sai telefon ostetud, kaup igati korralik. Selliste meestega ainult lust äri ajada thumbs_up.gif ...SOOVITAN
  teema: Colin Mcrae Rally 5
oru

vastuseid: 868
vaadatud: 124424

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.08.2004 01:34:58   pealkiri: Colin Mcrae Rally 5
OK, error probleem peab olema minul, kuna katsetasin 4 erinevat exe't, tõmmatud 4 erinevast kohast. Äkki on kellegi vihjeid, mis võiks conflikti põhjustada?
  teema: Colin Mcrae Rally 5
oru

vastuseid: 868
vaadatud: 124424

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2004 23:44:33   pealkiri: Colin Mcrae Rally 5
Pole hullu, mul on mingi müstiline error ja ma ei ole veel black screen'ini jõudnud icon_biggrin.gif
Üks kiire link: http://www.gameland.ee/index.php?page=fileinfo&id=1222 aga mul oli sellega error ja gam ...
  teema: Colin Mcrae Rally 5
oru

vastuseid: 868
vaadatud: 124424

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.08.2004 22:52:48   pealkiri: Colin Mcrae Rally 5
X. Known Issues
5. There may be a black screen for a few seconds when you first boot the game

Niiet oodake icon_wink.gif
  teema: milline 19 tolline monitor?
oru

vastuseid: 34
vaadatud: 5991

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.08.2004 11:40:37   pealkiri: milline 19 tolline monitor?
Asja juures meeldib mulle just disain thumbs_up.gif Muidu asjal kah suht midagi viga ei ole. Eesti odavaim hind on mingi 3600.-
  teema: milline 19 tolline monitor?
oru

vastuseid: 34
vaadatud: 5991

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.08.2004 10:54:41   pealkiri: milline 19 tolline monitor?
Endale plaanin sellist asja osta:
http://www.samsung.com/in/products/monitorsdisplaysolutions/crtmonitors/professionalrange/997mb.asp?page=Specifications
  teema: Kommenteerimine: Tilltoll
oru

vastuseid: 36
vaadatud: 3013

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.08.2004 08:14:08   pealkiri: Kommenteerimine: Tilltoll
Ostsin temalt laptopi thumbs_up.gif
Mida mees lubab, seda mees teeb beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: kuumq
oru

vastuseid: 47
vaadatud: 6208

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2004 21:49:42   pealkiri: Kommenteerimine: kuumq
Sai sõbrale läbi tema üks Dell laptop ostetud. Kaup igati korralik ja toodi kohale kah thumbs_up.gif
  teema: probleem avi failiga
oru

vastuseid: 10
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.07.2004 17:44:20   pealkiri: probleem avi failiga
Kas corrupted kohti oli ?
  teema: probleem avi failiga
oru

vastuseid: 10
vaadatud: 1947

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 05.07.2004 17:33:56   pealkiri: probleem avi failiga
Kasuta sellist toredat programmi nagu DivFIX ja kontrolli kas sinu avi fail ei ole mitte corrupted.
Vähem pira vähem probleeme icon_wink.gif
  teema: SB live heli krõbiseb mängudes
oru

vastuseid: 25
vaadatud: 5355

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 28.02.2004 19:31:08   pealkiri: SB live heli krõbiseb mängudes
Mul oli sama jama. Jandasin mis ma jandasin, aga krõbinat ära ei saanud.
  teema: Canon A300 vs. A60 ?
oru

vastuseid: 163
vaadatud: 44433

sõnumfoorum: Fotograafia   postitatud: 05.12.2003 19:50:00   pealkiri: Canon A300 vs. A60 ?
Noo A60 hind lanegs kah nüüd tohutult. Tore on loomulikut see et Mina ostsn kallima hinna eest. Ma ei saa aru kas alati minuga nii juhtub 8)
  teema: Kuidas saada subtiitreid filmil alla nn. mustale osale?
oru

vastuseid: 6
vaadatud: 2036

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.12.2003 12:16:46   pealkiri: Kuidas saada subtiitreid filmil alla nn. mustale osale?
MicroDVD'ga on automaatselt mustal osal kohe.
  teema: aidake mul keyloggerist vabaneda!!!!!!!!!
oru

vastuseid: 3
vaadatud: 1784

sõnumfoorum: Turvalisus   postitatud: 29.11.2003 23:20:55   pealkiri: aidake mul keyloggerist vabaneda!!!!!!!!!
Minul oli selline asi WindowsNT'l peal. Tõmbasin netist NAV 2004 trial antiviruse, installisin selle teise masinasse ja lasin läbi võrgu enda masina üle ja kõik OK. Selle et NT ei toeta nav2004, ...
  teema: NFS: Underground
oru

vastuseid: 1726
vaadatud: 249881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2003 15:49:53   pealkiri: NFS: Underground
Tuttav pani laptopil 8 MB videoga kah asja tööle ja sai isegi mängida.
  teema: Richard Burns Rally
oru

vastuseid: 2886
vaadatud: 482002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.11.2003 13:02:44   pealkiri: Richard Burns Rally
Minu mäletamise mööda cmr4 ei tule pc'peale ?
  teema: Xpand Rally
oru

vastuseid: 428
vaadatud: 65052

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.11.2003 22:16:53   pealkiri: Xpand Rally
http://www.bhmotorsports.com/XR/screenshots
Paar uut pilti.
  teema: Richard Burns Rally
oru

vastuseid: 2886
vaadatud: 482002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.11.2003 21:47:30   pealkiri: Richard Burns Rally
Pildid lähevad aina paremaks thumbs_up.gif
  teema: videokaardi bios
oru

vastuseid: 8
vaadatud: 1855

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 21.11.2003 09:16:54   pealkiri: videokaardi bios
Tavaliselt saab uuendada mingi tootja poolt kaasa antud programmiga.
  teema: NFS: Underground
oru

vastuseid: 1726
vaadatud: 249881

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2003 15:52:24   pealkiri: NFS: Underground
Muideks teema nimi on valesti kirjutatud icon_wink.gif r täht on kahe silma vahele jäänud. NFS: Undergound
  teema: Richard Burns Rally
oru

vastuseid: 2886
vaadatud: 482002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.11.2003 01:34:45   pealkiri: Richard Burns Rally
Unustage see puu juba ära icon_evil.gif
Nagu viskavad plaadid, muudkui uuesti ja uuesti icon_wink.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.