Avaleht
otsing leidis 436 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: probleem laptopi kliviatuuriga või ehk touchpadiga?
only

vastuseid: 1
vaadatud: 1216

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 17.11.2011 17:28:31   pealkiri: probleem laptopi kliviatuuriga või ehk touchpadiga?
Tere. Nimelt Ordi läpaka touchpad mul tuksis juba pikemat aega, kuid lülitasin selle synapticsiga välja ja kasutan tavalist hiirt. Viimasel ajal on hakanud, eeldan et klaver, aega ajalt pange panem ...
  teema: Kommenteerimine: sanchos
only

vastuseid: 165
vaadatud: 66367

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.12.2009 02:18:20   pealkiri: Kommenteerimine: sanchos
mina ostsin tema müüs, kõik superluks thumbs_up.gif)icon_smile.gif
  teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
only

vastuseid: 4
vaadatud: 1360

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2009 15:27:22   pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
selge, sellel jah 6 pin ots, eks ma lähen uurin asja poest icon_smile.gif Aitähh icon_smile.gif
  teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
only

vastuseid: 4
vaadatud: 1360

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2009 14:57:46   pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
seda toidet mujalt ei saa anda peale, kui toiteplokist, sest vastav juhe puudub toiteplokil! icon_rolleyes.gif
  teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
only

vastuseid: 4
vaadatud: 1360

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 24.11.2009 14:00:34   pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta
Tere seltsimehed,

olen kaua it-maailmast eemal olnud, seetõttu ka jube tobe küsimus.
Nimelt on sellel 7900gs-l taga üla osas must pistiku pesa. Kurat kas ta tahab sealt lisavoolu või ei. Ma e ...
  teema: Kommenteerimine: xheix1712
only

vastuseid: 194
vaadatud: 70674

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2008 00:44:57   pealkiri: Kommenteerimine: xheix1712
töö kiire ja korralik, kaup timmis.

soovitan
  teema: Ordi Enduro jahtus (läpakas)
only

vastuseid: 10
vaadatud: 4281

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 30.01.2008 19:06:41   pealkiri: Ordi Enduro jahtus (läpakas)
mul ka ordi enduro, kurat vasaku käe all läks mängides päris soojaks, lükkasin everesti lahti ja ennäe tempid siis järrgnevad : prose 72
video oli 73 ja hdd 39. Kurat kardan, et mingi hetk kä ...
  teema: Kommenteerimine: urmas2
only

vastuseid: 160
vaadatud: 61098

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2008 15:36:09   pealkiri: Kommenteerimine: urmas2
Müüsin telefoni, kõik sujus hästi thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juuri321
only

vastuseid: 187
vaadatud: 60672

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.10.2007 14:11:32   pealkiri: Kommenteerimine: juuri321
Ostsin komplekti, kõik timm ja töötab icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: tarmo53
only

vastuseid: 133
vaadatud: 26130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.08.2007 18:24:38   pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53
dvd-rw töötab ja kõik on timm icon_smile.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Crz
only

vastuseid: 89
vaadatud: 30780

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2007 21:43:15   pealkiri: Kommenteerimine: Crz
vahendasin ühe plate talle, kõik olla sujunud kobedalt icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: kaupz
only

vastuseid: 85
vaadatud: 38806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.01.2007 15:13:58   pealkiri: Kommenteerimine: kaupz
edukas äri ühelepoole saanud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Sander007
only

vastuseid: 160
vaadatud: 47711

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2006 14:50:20   pealkiri: Kommenteerimine: Sander007
vasar on muhe tüüp, siiani pole asi kaugemale läinud kui paar kerget maaadlust kooli koridorides:D
  teema: Kommenteerimine: ChristAn
only

vastuseid: 48
vaadatud: 14753

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.12.2006 14:44:37   pealkiri: Kommenteerimine: ChristAn
Ostis hdd ja vga suht heade hindadega, see on hea, ise tuli siva kohale jne ..

teine asi on see, et noo kõnedele ei vasta, kuid minul sellega probleeme pole olnud icon_wink.gif thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: andreas900
only

vastuseid: 19
vaadatud: 5575

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.10.2006 22:38:02   pealkiri: Kommenteerimine: andreas900
müüsin videokaardi, kandis raha ilusti ette, kõik perfektne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: comatron
only

vastuseid: 45
vaadatud: 12905

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 23:06:01   pealkiri: Kommenteerimine: comatron
sai hl2 vennaly müüdud, okei
soovitan igaljuhul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MaRDo^
only

vastuseid: 37
vaadatud: 12148

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2006 23:46:44   pealkiri: Kommenteerimine: MaRDo^
müüs mingi hiire mulle icon_biggrin.gif
positiivne icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE
only

vastuseid: 376
vaadatud: 110581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 18.03.2006 15:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE
väga tsill vend
tüübil kõva pill perse all icon_biggrin.gif

viis veel pärast äri järvele ka icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: kampsuniah
only

vastuseid: 23
vaadatud: 9094

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.03.2006 22:10:17   pealkiri: Kommenteerimine: kampsuniah
kandis vga raha ruttu ette ära ja igati positiivne tüüp icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: GOODGUY
only

vastuseid: 266
vaadatud: 72190

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2006 22:07:00   pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY
väga positiivne ärikogemus
tõi ise kasti kohale ka icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: ShiiL
only

vastuseid: 264
vaadatud: 71324

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2006 18:18:17   pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL
postiivne kasutaja..
tli ruttu kaubale järgi ja saime asja aetud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: ShiiL
only

vastuseid: 264
vaadatud: 71324

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2006 18:17:45   pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL
postiivne kasutaja..
tli ruttu kaubale järgi ja saime asja aetud icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: leonid
only

vastuseid: 59
vaadatud: 22083

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2006 23:32:25   pealkiri: Kommenteerimine: leonid
tubli vend..vedas toa tyhjaks...igati positiivne icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Talumees
only

vastuseid: 98
vaadatud: 22987

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 21:55:11   pealkiri: Kommenteerimine: Talumees
mammi viis tal mul tuba tühjemaks natuke icon_biggrin.gif
päris hea thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: weedstone
only

vastuseid: 128
vaadatud: 37992

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 17:16:11   pealkiri: Kommenteerimine: weedstone
teist korda juba äri aetud

siiani kõik ok thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: donRamses
only

vastuseid: 98
vaadatud: 65581

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.02.2006 17:50:47   pealkiri: Kommenteerimine: donRamses
ostis täna mult m2lu..ighati thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tarts35
only

vastuseid: 8
vaadatud: 4861

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.02.2006 00:01:52   pealkiri: Kommenteerimine: tarts35
sai kunagi äri tehtud.. thumbs_up.gif
msnis pidevalt aitab kui m6ningaid elektroonika valdkonnas vajavaid teadmisi puudu endal jääb..
väga positiivne kuju
võib usaldada thumbs_up.gif beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: only
only

vastuseid: 110
vaadatud: 27564

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2006 14:22:13   pealkiri: Kommenteerimine: only
dark kille...tee clear cmos ja siis bios update üplatel icon_smile.gif siis n2itab sempronit ja tegin oli 2800+ prosega icon_evil.gif
ja ära tule mölisema kui sa asja ei jaga!!!!!!!
  teema: Küsimus sparkle geforce 6600GT kohta
only

vastuseid: 7
vaadatud: 3106

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.02.2006 21:54:01   pealkiri: Küsimus sparkle geforce 6600GT kohta
mehed..ei ole ma misdagi k2kkinud icon_evil.gif
kurat kaart oli tutikas enne minu k2tte j6udmist..pakendis ja karbi peal oli 6600gt..
tavaLINE 6600 ei l2heks sellistele kelladele icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: clown
only

vastuseid: 9
vaadatud: 5126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2006 17:47:46   pealkiri: Kommenteerimine: clown
müüsin plaieri..
kandis raha ette..panin asja teele
korras icon_biggrin.gif
v2ga positviine
  teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
only

vastuseid: 9
vaadatud: 2090

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 16.01.2006 12:40:08   pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
kurat ma ikka idu et selle peale ei tulnud..+ ja - süsteem aitas...suured t2nud icon_smile.gif icon_lol.gif
  teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
only

vastuseid: 9
vaadatud: 2090

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 15.01.2006 21:10:41   pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
hmm okei..ma proovin..
cpu clock "valge" m6tlesin seda, et ta ei ole kinni, peaks nagu saama muuta icon_smile.gif
  teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
only

vastuseid: 9
vaadatud: 2090

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.01.2006 22:48:44   pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
ei t2hendab lood on niimoood, et k6ik on pandud manual..see cpu clock speed vms on valge et naq saaks muuta aga ei saa naq ise muuta tglt siuke tillikas seal vms icon_razz.gif
aga vb on m6eldud et l2bi teiste a ...
  teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
only

vastuseid: 9
vaadatud: 2090

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 13.01.2006 15:56:53   pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
ma tean seda nõksu icon_wink.gif
ei sealt ka ei saaa.. icon_sad.gif
  teema: Kommenteerimine: pcworld
only

vastuseid: 74
vaadatud: 28036

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.01.2006 00:23:13   pealkiri: Kommenteerimine: pcworld
sai ka kasutajaga nö diili tehtud, asi venis kuid lõpuks pika aja peale sain raha kätte, nuh ma mõistsin ka ta olukorda, et siiski invaliid jne..
icon_neutral.gif
  teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
only

vastuseid: 9
vaadatud: 2090

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2006 23:51:03   pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate)
selline probleem emaplaadiks on gigabyte ga-k8ns
ja prose venice 3000+ soc 754
uusib bios peal..ei tea nuh miks ei lase..mälu sagedust laseb..
nii ja see prose siini kiirus naq valge, kuid avada v ...
  teema: Counter-Strike: Source
only

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.01.2006 15:59:58   pealkiri: Counter-Strike: Source
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise icon_wink.gif
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal icon_wink.gif ...
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2006 01:51:23   pealkiri: mingi jama bootimisega
ei anna seda varianti yldse, buudib kettalt kohe yles :S
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 07.01.2006 00:36:45   pealkiri: mingi jama bootimisega
aga kuhu ma siis wini installin icon_razz.gif?
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
only

vastuseid: 510
vaadatud: 101863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.01.2006 21:52:20   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
väga positiivne, kandis raha ette icon_smile.gif
soovtan soojalt thumbs_up.gif
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2006 18:12:06   pealkiri: mingi jama bootimisega
ikka mitte muffigi icon_neutral.gif

keegi ei oska aidata ? tappa
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2006 17:40:13   pealkiri: mingi jama bootimisega
tegin resa ja pexin F11 aga ei m6hkugi, plaat ja lugeja on korras, proovisin ka teise windowsi plaadiga. thumbs_down.gif
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2006 17:30:43   pealkiri: mingi jama bootimisega
et kui peaks tglt hakkama bootima, aga ei hakka siis F11?
  teema: mingi jama bootimisega
only

vastuseid: 12
vaadatud: 2062

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.01.2006 17:06:10   pealkiri: mingi jama bootimisega
nii, panen biosist first boot device panen cd rom, saven 2ra k6ik ja kui tahan, et hakkaks windowsi plaadi pealt bootima, siis ta laeb hoopis windowsi yles icon_sad.gif
emaplaat on profiilis ja uusim bios peal ...
  teema: athlon 64 soc754 overclocking
only

vastuseid: 1366
vaadatud: 177958

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.12.2005 19:38:03   pealkiri: athlon 64 soc754 overclocking
äkki saaaks keegi mind venice klokkamisel aidata, ma ei saa naq biosist muuta seda, isegi siis kui gigabyte plate puhul võtan advanced settingud ctrl+F1 abil lahti
Field Value
Motherboard Name Gig ...
  teema: Counter-Strike: Source
only

vastuseid: 6658
vaadatud: 1061569

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.12.2005 22:44:54   pealkiri: Counter-Strike: Source
jätke see tylitsemine juba naq 3. klassi õpilased
olgu mis on ja kui on kana kitkuda siis väljaspool foorumit paluks, v6i teha teeema võitlustanrisse icon_smile.gif
  teema: athlon 64 soc754 overclocking
only

vastuseid: 1366
vaadatud: 177958

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.12.2005 22:21:23   pealkiri: athlon 64 soc754 overclocking
mul venice olemas icon_biggrin.gif 3000+
kasutaja rehv ütles et sellel peaks sama tuum olema mis 4000+ verisoonil
aga krt see gigabyte bios nii imelik icon_razz.gif
sain advanced settingud lahti ctrl+F1 abil aga ma ei tea, ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
only

vastuseid: 5309
vaadatud: 763378

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.12.2005 13:12:50   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
tore, panin uue pasta enda kaardile ahjele ja temp alanes 10 kraadi v6rra..see stock "pasta" seal yldse v2ga kahtlane
nüüd on siis mx vahel
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Falkorn
only

vastuseid: 154
vaadatud: 40112

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2005 13:11:17   pealkiri: Kommenteerimine: Falkorn
tegime linnas diili..kõik oli okei icon_smile.gif
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
only

vastuseid: 5309
vaadatud: 763378

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.12.2005 13:08:19   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
need teen ära ka varsti..krt v6tsin jahutuse maha..vaatasin et seal vahel ikka mingi ilge pask
võtsin vähemaks..krt aga j2i vist ebayhtlaselt..igatahes nüüd temp 5kraadi k6rgem..
vaja minna poodi ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.