|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: probleem laptopi kliviatuuriga või ehk touchpadiga? |
only
vastuseid: 1
vaadatud: 1216
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 17.11.2011 17:28:31 pealkiri: probleem laptopi kliviatuuriga või ehk touchpadiga? |
| Tere. Nimelt Ordi läpaka touchpad mul tuksis juba pikemat aega, kuid lülitasin selle synapticsiga välja ja kasutan tavalist hiirt. Viimasel ajal on hakanud, eeldan et klaver, aega ajalt pange panem ... |
teema: Kommenteerimine: sanchos |
only
vastuseid: 165
vaadatud: 66367
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.12.2009 02:18:20 pealkiri: Kommenteerimine: sanchos |
mina ostsin tema müüs, kõik superluks ) |
teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
only
vastuseid: 4
vaadatud: 1360
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2009 15:27:22 pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
selge, sellel jah 6 pin ots, eks ma lähen uurin asja poest Aitähh  |
teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
only
vastuseid: 4
vaadatud: 1360
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2009 14:57:46 pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
seda toidet mujalt ei saa anda peale, kui toiteplokist, sest vastav juhe puudub toiteplokil!  |
teema: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
only
vastuseid: 4
vaadatud: 1360
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 24.11.2009 14:00:34 pealkiri: väike küsimus en 7900gs 256mb pci-e kohta |
Tere seltsimehed,
olen kaua it-maailmast eemal olnud, seetõttu ka jube tobe küsimus.
Nimelt on sellel 7900gs-l taga üla osas must pistiku pesa. Kurat kas ta tahab sealt lisavoolu või ei. Ma e ... |
teema: Kommenteerimine: xheix1712 |
only
vastuseid: 194
vaadatud: 70674
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.03.2008 00:44:57 pealkiri: Kommenteerimine: xheix1712 |
töö kiire ja korralik, kaup timmis.
soovitan |
teema: Ordi Enduro jahtus (läpakas) |
only
vastuseid: 10
vaadatud: 4281
|
foorum: Jahutus postitatud: 30.01.2008 19:06:41 pealkiri: Ordi Enduro jahtus (läpakas) |
mul ka ordi enduro, kurat vasaku käe all läks mängides päris soojaks, lükkasin everesti lahti ja ennäe tempid siis järrgnevad : prose 72
video oli 73 ja hdd 39. Kurat kardan, et mingi hetk kä ... |
teema: Kommenteerimine: urmas2 |
only
vastuseid: 160
vaadatud: 61098
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2008 15:36:09 pealkiri: Kommenteerimine: urmas2 |
Müüsin telefoni, kõik sujus hästi  |
teema: Kommenteerimine: juuri321 |
only
vastuseid: 187
vaadatud: 60672
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.10.2007 14:11:32 pealkiri: Kommenteerimine: juuri321 |
Ostsin komplekti, kõik timm ja töötab  |
teema: Kommenteerimine: tarmo53 |
only
vastuseid: 133
vaadatud: 26130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.08.2007 18:24:38 pealkiri: Kommenteerimine: tarmo53 |
dvd-rw töötab ja kõik on timm  |
teema: Kommenteerimine: Crz |
only
vastuseid: 89
vaadatud: 30780
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2007 21:43:15 pealkiri: Kommenteerimine: Crz |
vahendasin ühe plate talle, kõik olla sujunud kobedalt  |
teema: Kommenteerimine: kaupz |
only
vastuseid: 85
vaadatud: 38806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.01.2007 15:13:58 pealkiri: Kommenteerimine: kaupz |
edukas äri ühelepoole saanud  |
teema: Kommenteerimine: Sander007 |
only
vastuseid: 160
vaadatud: 47711
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2006 14:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: Sander007 |
| vasar on muhe tüüp, siiani pole asi kaugemale läinud kui paar kerget maaadlust kooli koridorides:D |
teema: Kommenteerimine: ChristAn |
only
vastuseid: 48
vaadatud: 14753
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.12.2006 14:44:37 pealkiri: Kommenteerimine: ChristAn |
Ostis hdd ja vga suht heade hindadega, see on hea, ise tuli siva kohale jne ..
teine asi on see, et noo kõnedele ei vasta, kuid minul sellega probleeme pole olnud  |
teema: Kommenteerimine: andreas900 |
only
vastuseid: 19
vaadatud: 5575
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.10.2006 22:38:02 pealkiri: Kommenteerimine: andreas900 |
müüsin videokaardi, kandis raha ilusti ette, kõik perfektne  |
teema: Kommenteerimine: comatron |
only
vastuseid: 45
vaadatud: 12905
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 23:06:01 pealkiri: Kommenteerimine: comatron |
sai hl2 vennaly müüdud, okei
soovitan igaljuhul  |
teema: Kommenteerimine: MaRDo^ |
only
vastuseid: 37
vaadatud: 12148
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2006 23:46:44 pealkiri: Kommenteerimine: MaRDo^ |
müüs mingi hiire mulle
positiivne  |
teema: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
only
vastuseid: 376
vaadatud: 110581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 18.03.2006 15:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: BReaK da iCE |
väga tsill vend
tüübil kõva pill perse all
viis veel pärast äri järvele ka  |
teema: Kommenteerimine: kampsuniah |
only
vastuseid: 23
vaadatud: 9094
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.03.2006 22:10:17 pealkiri: Kommenteerimine: kampsuniah |
kandis vga raha ruttu ette ära ja igati positiivne tüüp  |
teema: Kommenteerimine: GOODGUY |
only
vastuseid: 266
vaadatud: 72190
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2006 22:07:00 pealkiri: Kommenteerimine: GOODGUY |
väga positiivne ärikogemus
tõi ise kasti kohale ka  |
teema: Kommenteerimine: ShiiL |
only
vastuseid: 264
vaadatud: 71324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2006 18:18:17 pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL |
postiivne kasutaja..
tli ruttu kaubale järgi ja saime asja aetud  |
teema: Kommenteerimine: ShiiL |
only
vastuseid: 264
vaadatud: 71324
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2006 18:17:45 pealkiri: Kommenteerimine: ShiiL |
postiivne kasutaja..
tli ruttu kaubale järgi ja saime asja aetud  |
teema: Kommenteerimine: leonid |
only
vastuseid: 59
vaadatud: 22083
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.02.2006 23:32:25 pealkiri: Kommenteerimine: leonid |
tubli vend..vedas toa tyhjaks...igati positiivne  |
teema: Kommenteerimine: Talumees |
only
vastuseid: 98
vaadatud: 22987
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 21:55:11 pealkiri: Kommenteerimine: Talumees |
mammi viis tal mul tuba tühjemaks natuke
päris hea  |
teema: Kommenteerimine: weedstone |
only
vastuseid: 128
vaadatud: 37992
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 17:16:11 pealkiri: Kommenteerimine: weedstone |
teist korda juba äri aetud
siiani kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: donRamses |
only
vastuseid: 98
vaadatud: 65581
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.02.2006 17:50:47 pealkiri: Kommenteerimine: donRamses |
ostis täna mult m2lu..ighati  |
teema: Kommenteerimine: tarts35 |
only
vastuseid: 8
vaadatud: 4861
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.02.2006 00:01:52 pealkiri: Kommenteerimine: tarts35 |
sai kunagi äri tehtud..
msnis pidevalt aitab kui m6ningaid elektroonika valdkonnas vajavaid teadmisi puudu endal jääb..
väga positiivne kuju
võib usaldada  |
teema: Kommenteerimine: only |
only
vastuseid: 110
vaadatud: 27564
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2006 14:22:13 pealkiri: Kommenteerimine: only |
dark kille...tee clear cmos ja siis bios update üplatel siis n2itab sempronit ja tegin oli 2800+ prosega
ja ära tule mölisema kui sa asja ei jaga!!!!!!! |
teema: Küsimus sparkle geforce 6600GT kohta |
only
vastuseid: 7
vaadatud: 3106
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.02.2006 21:54:01 pealkiri: Küsimus sparkle geforce 6600GT kohta |
mehed..ei ole ma misdagi k2kkinud
kurat kaart oli tutikas enne minu k2tte j6udmist..pakendis ja karbi peal oli 6600gt..
tavaLINE 6600 ei l2heks sellistele kelladele  |
teema: Kommenteerimine: clown |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 5126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2006 17:47:46 pealkiri: Kommenteerimine: clown |
müüsin plaieri..
kandis raha ette..panin asja teele
korras
v2ga positviine |
teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 2090
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.01.2006 12:40:08 pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
kurat ma ikka idu et selle peale ei tulnud..+ ja - süsteem aitas...suured t2nud  |
teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 2090
|
foorum: Protsessorid postitatud: 15.01.2006 21:10:41 pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
hmm okei..ma proovin..
cpu clock "valge" m6tlesin seda, et ta ei ole kinni, peaks nagu saama muuta  |
teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 2090
|
foorum: Protsessorid postitatud: 14.01.2006 22:48:44 pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
ei t2hendab lood on niimoood, et k6ik on pandud manual..see cpu clock speed vms on valge et naq saaks muuta aga ei saa naq ise muuta tglt siuke tillikas seal vms
aga vb on m6eldud et l2bi teiste a ... |
teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 2090
|
foorum: Protsessorid postitatud: 13.01.2006 15:56:53 pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
ma tean seda nõksu
ei sealt ka ei saaa..  |
teema: Kommenteerimine: pcworld |
only
vastuseid: 74
vaadatud: 28036
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.01.2006 00:23:13 pealkiri: Kommenteerimine: pcworld |
sai ka kasutajaga nö diili tehtud, asi venis kuid lõpuks pika aja peale sain raha kätte, nuh ma mõistsin ka ta olukorda, et siiski invaliid jne..
 |
teema: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
only
vastuseid: 9
vaadatud: 2090
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2006 23:51:03 pealkiri: emaplaat ei lase siini sagedust tõsta (nforce 3 plate) |
selline probleem emaplaadiks on gigabyte ga-k8ns
ja prose venice 3000+ soc 754
uusib bios peal..ei tea nuh miks ei lase..mälu sagedust laseb..
nii ja see prose siini kiirus naq valge, kuid avada v ... |
teema: Counter-Strike: Source |
only
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.01.2006 15:59:58 pealkiri: Counter-Strike: Source |
nujah..unholy tõesti k2ib kofris ja kysib, et kes tema servusse tuleb, et kaua peab ootama..
need kas tahavad tulevad ise
olen ka seda adminni jama täheldanud, nüüdsest ei pelagi enam seal ... |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2006 01:51:23 pealkiri: mingi jama bootimisega |
| ei anna seda varianti yldse, buudib kettalt kohe yles :S |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 07.01.2006 00:36:45 pealkiri: mingi jama bootimisega |
aga kuhu ma siis wini installin ? |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
only
vastuseid: 510
vaadatud: 101863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.01.2006 21:52:20 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
väga positiivne, kandis raha ette
soovtan soojalt  |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.01.2006 18:12:06 pealkiri: mingi jama bootimisega |
ikka mitte muffigi
keegi ei oska aidata ? tappa |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.01.2006 17:40:13 pealkiri: mingi jama bootimisega |
tegin resa ja pexin F11 aga ei m6hkugi, plaat ja lugeja on korras, proovisin ka teise windowsi plaadiga.  |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.01.2006 17:30:43 pealkiri: mingi jama bootimisega |
| et kui peaks tglt hakkama bootima, aga ei hakka siis F11? |
teema: mingi jama bootimisega |
only
vastuseid: 12
vaadatud: 2062
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.01.2006 17:06:10 pealkiri: mingi jama bootimisega |
nii, panen biosist first boot device panen cd rom, saven 2ra k6ik ja kui tahan, et hakkaks windowsi plaadi pealt bootima, siis ta laeb hoopis windowsi yles
emaplaat on profiilis ja uusim bios peal ... |
teema: athlon 64 soc754 overclocking |
only
vastuseid: 1366
vaadatud: 177958
|
foorum: Protsessorid postitatud: 28.12.2005 19:38:03 pealkiri: athlon 64 soc754 overclocking |
äkki saaaks keegi mind venice klokkamisel aidata, ma ei saa naq biosist muuta seda, isegi siis kui gigabyte plate puhul võtan advanced settingud ctrl+F1 abil lahti
Field Value
Motherboard Name Gig ... |
teema: Counter-Strike: Source |
only
vastuseid: 6658
vaadatud: 1061569
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.12.2005 22:44:54 pealkiri: Counter-Strike: Source |
jätke see tylitsemine juba naq 3. klassi õpilased
olgu mis on ja kui on kana kitkuda siis väljaspool foorumit paluks, v6i teha teeema võitlustanrisse  |
teema: athlon 64 soc754 overclocking |
only
vastuseid: 1366
vaadatud: 177958
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.12.2005 22:21:23 pealkiri: athlon 64 soc754 overclocking |
mul venice olemas 3000+
kasutaja rehv ütles et sellel peaks sama tuum olema mis 4000+ verisoonil
aga krt see gigabyte bios nii imelik
sain advanced settingud lahti ctrl+F1 abil aga ma ei tea, ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
only
vastuseid: 5309
vaadatud: 763378
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.12.2005 13:12:50 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
tore, panin uue pasta enda kaardile ahjele ja temp alanes 10 kraadi v6rra..see stock "pasta" seal yldse v2ga kahtlane
nüüd on siis mx vahel
 |
teema: Kommenteerimine: Falkorn |
only
vastuseid: 154
vaadatud: 40112
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2005 13:11:17 pealkiri: Kommenteerimine: Falkorn |
tegime linnas diili..kõik oli okei  |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
only
vastuseid: 5309
vaadatud: 763378
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.12.2005 13:08:19 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
need teen ära ka varsti..krt v6tsin jahutuse maha..vaatasin et seal vahel ikka mingi ilge pask
võtsin vähemaks..krt aga j2i vist ebayhtlaselt..igatahes nüüd temp 5kraadi k6rgem..
vaja minna poodi ... |
| |