Avaleht
otsing leidis 45 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
olav

vastuseid: 1512
vaadatud: 188883

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.03.2026 18:11:42   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
Tehing sujus eeskujulikult.
  teema: Kommenteerimine: lolloom
olav

vastuseid: 243
vaadatud: 67164

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.08.2012 20:11:23   pealkiri: Kommenteerimine: lolloom
Korrektne müüja- tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif .
  teema: Kommenteerimine: olc
olav

vastuseid: 141
vaadatud: 58044

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2012 21:28:35   pealkiri: Kommenteerimine: olc
Kõvaketas kolis minu juurde elama, tehing laabus hästi.
  teema: Kommenteerimine: hardi_k
olav

vastuseid: 83
vaadatud: 56569

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.07.2012 21:24:51   pealkiri: Kommenteerimine: hardi_k
Sai natuke aega tagasi graafikakaart ostetud. Minu poolt kiitus müüjale, tehing oli väga kiire ning ka kaart näikse töötavat thumbs_up.gif
  teema: Mass Effect 2
olav

vastuseid: 1352
vaadatud: 235562

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 04.01.2012 19:03:35   pealkiri: Mass Effect 2
Selline probleem siis et sugulase arvutis nii mass effect ühel kui kahel heli on jumala peetis. Mingid kõrvalhelid (tuli põleb, muusika) on väga kõvasti ja ei muutu olenevalt sellest kas ma muuda ...
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
olav

vastuseid: 2085
vaadatud: 331188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2010 17:22:20   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
Annan pildi lisamise au edasi- kes ees, see mees.
  teema: Tehke mängud tundmatuks 2
olav

vastuseid: 2085
vaadatud: 331188

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2010 09:01:42   pealkiri: Tehke mängud tundmatuks 2
Devil May Cry 4
  teema: Dragon Age
olav

vastuseid: 930
vaadatud: 138237

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2010 21:57:21   pealkiri: Dragon Age
Nojah, mul on kokku 5460 token-it, aga peale pole nendega ikka midagi hakata. Kasutu kampaania eurooplastele.
  teema: Dragon Age
olav

vastuseid: 930
vaadatud: 138237

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.03.2010 19:01:39   pealkiri: Dragon Age
Server maas... Niipalju siis eepilisest countdown-ist. Suunas sellele lehele igatahes: http://jrousell.socialdev.bioware.com/
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2009 15:50:46   pealkiri: eRepublik
Täna oli eRepublikul uus puuk varuks- eile sain Hard Worker medali ning täna veel ühe (koos kullaga).

e: Üleliigne medal ja kuld läinud...
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.08.2009 11:44:19   pealkiri: eRepublik
Müüa Q2 maja. Hinnaks 7 kulda või 350 krooni.
Võib siin ühendust võtta või eRepublikus kasutajaga Siil Udus.

e: Müüdud
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.07.2009 10:10:28   pealkiri: eRepublik
Väga vigane mäng. Täna vajutasin work nuppu mitu korda (leht laadis kaua) ja saingi palka kolmekordselt icon_biggrin.gif .
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 08.06.2009 19:26:57   pealkiri: eRepublik
Tegin org-i relvade ostmiseks rumeeniast, lisaks on hea endaga kinke vahetada icon_biggrin.gif.
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2009 22:10:28   pealkiri: eRepublik
Saan 2 Q1 kinki vahetada kasutaja Ronald K

Saatsin ühe Q2 kingi.

Vahetamiseks veel 1 Q2 kink ja 4 Q1 kinki, kasutaja Siil Udus.

e: 4 Q1 kinki alles.
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2009 15:47:18   pealkiri: eRepublik
no kui numbrite loopimiseks läks siis +5 siit: kokku 20
+5 oleks ka mul anda.

kokku: 25

...

Olen ka nõus 5 kulda andma. Ülla eesmärgi nimel ikkagi icon_biggrin.gif .

kokku: 30
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2009 22:02:37   pealkiri: eRepublik
Sain ka punase risti käest 2 toitu. icon_smile.gif

Lisasin http://wiki.erepublik.com/ lehele nüüd ka Eesti. Artikleid on hetkel siiski ainult tutoriali all (4-5 icon_lol.gif ), aga asi areneb.
Kellel aega/viits ...
  teema: eRepublik
olav

vastuseid: 5759
vaadatud: 946406

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.04.2009 18:56:03   pealkiri: eRepublik
Siil Udus, kes viitsib lisage sõbraks, kui ei, lisan ise icon_smile.gif.
  teema: Grand Theft Auto IV
olav

vastuseid: 14775
vaadatud: 2583563

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 05.12.2008 16:33:34   pealkiri: Grand Theft Auto IV
64- bitise Windowsiga ei lasegi installida... icon_cry.gif

e: XP-ga vähemalt
  teema: Võrdleme oma USB-mälupulki
olav

vastuseid: 824
vaadatud: 343468

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.07.2008 22:35:53   pealkiri: Re: Võrdleme oma USB-mälupulki (edetabel uuendatud 05-01-2008)
mälupulk: Transcend JetFlash
suurus: 32 MB

http://img385.imageshack.us/img385/5092/flashtoolkitjetflash32mac7.th.png

Aga vähemalt kiirus on stabiilne icon_lol.gif .
  teema: Mass Effect
olav

vastuseid: 374
vaadatud: 66610

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.07.2008 22:29:23   pealkiri: Mass Effect
Miinusena võiks hoopis ära märkida lühikese stoori... Aga mäng on hea- kaks korda järjest juba läbi tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Tundlikud inimesed soovivad WiFi avalikes kohtades keelata
olav

vastuseid: 89
vaadatud: 58189

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 29.05.2008 09:01:29   pealkiri: Tundlikud inimesed soovivad WiFi avalikes kohtades keelata

aga siis kotid ei hakka valutama kui telefon taskus on ja hands-freega räägid?

hea et küsisid, kusjuures, puus hakkab valutama jah!
...

Huvitav, mul esineb sama probleem... Ei tea kelle ko ...
  teema: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma
olav

vastuseid: 92
vaadatud: 37782

sõnumfoorum: Pressiteated   postitatud: 28.05.2008 21:34:17   pealkiri: TeliaSonera hakkab Põhjamaade ja Baltikumi turgudel iPhone´i müüma
, ma ei julgeks loota väga et GPS tuleb icon_wink.gif

"Usaldusväärse allika" andmetel on GPS- [url=http://www.engadget.com/2008/04/25/the-second-gen-iphone-3g-gps-only-slightly-thicker/]link
  teema: ASUS sunniti ebavajalikku Windows'i tagasi ostma
olav

vastuseid: 37
vaadatud: 15755

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 22.05.2008 18:37:20   pealkiri: Re: ASUS sunniti ebavajalikku Windows'i tagasi ostma

Arvutiga kaasas oli Windows

Natuke imelik sõnade järjekord minu arvates... icon_smile.gif

kohalilkku kontorisse

icon_biggrin.gif
  teema: Õllevaatlus
olav

vastuseid: 14590
vaadatud: 2545943

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.04.2008 20:02:40   pealkiri: Õllevaatlus

praegu joon tõmmut hiidu ..
Minu maitsele parim kodumaine tume õlu

Maitseb kuram päris hää icon_biggrin.gif, kuigi muidu ma suurem asi õllesõber pole. thumbs_up.gif
  teema: Fujitsult puidust rüperaal
olav

vastuseid: 46
vaadatud: 20942

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 14.04.2008 08:18:10   pealkiri: Fujitsult puidust rüperaal
et kui üle kuumeneb siis lihtsalt põleb maha kõige täiega? icon_biggrin.gif
näiteks Pinus canariensis talub kuskil 450c kuumust ja metsatulekahjude korral suudab edasi kasvada, kuigi võib pealt näha kõvast ...
  teema: Kaua oled oma mobiiliga rääkinud, kui palju sms-e saanud/saatnud?
olav

vastuseid: 39
vaadatud: 12055

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 28.03.2008 22:25:22   pealkiri: Kaua oled oma mobiiliga rääkinud, kui palju sms-e saanud/saatnud?
Kõnesid kokku: 15:53:52 (vastuvõetud 10:54:35, valitud 4:59:48 )
Telefoni vanus: paari kuu pärast 4 aastat. icon_biggrin.gif
  teema: Crysis
olav

vastuseid: 8780
vaadatud: 1402829

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 26.01.2008 23:13:41   pealkiri: Crysis
Crysis Special Edition sisaldab:

* Metallist karpi
* Mängu soundtracki audioplaadil
* Boonus DVD plaati, millel hulgaliselt mängu arendajate kommentaare, valikut mängus kasutatud graafikast ni ...
  teema: Mafia 2
olav

vastuseid: 4121
vaadatud: 779176

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2008 23:59:16   pealkiri: Mafia 2

mäng väljas w?
sorri lolli küsimuse pärast icon_wink.gif

Ei ole ja arvatavasti niipea veel ei tule.
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
olav

vastuseid: 5720
vaadatud: 1022226

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.01.2008 23:43:11   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
mulle kuskilt jäi kõrvu, et relvadele pidi kah saama artefakte külge kruttida?

Artefakte relvadele ei saa külge panna, ainult mõne sihiku sõltuvalt relvast...

You can modify your gun to ma ...
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
olav

vastuseid: 2693
vaadatud: 434691

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.01.2008 21:26:05   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria
Oot aga sellel ainult 1 cf bridge connector? järelikult ei saa neid ju quadi ka panna?

Ainult üks connector jah. [url=http://www.legitreviews.com/images/reviews/593/ati_radeon_r680.jpg]Pilti kah.
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
olav

vastuseid: 2693
vaadatud: 434691

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.01.2008 12:09:02   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria


Irw, hui kannatab... Very High peal tahaks pelada 1920x1080 nii, et minimum fps oleks 40 aga see sureb juba madala resoga High peal ära

Rõhk on sõnal vaikselt- ehk arenemisruumi on veel kül ...
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
olav

vastuseid: 2693
vaadatud: 434691

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.01.2008 12:02:24   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria
[url=http://www.insidehw.com/Reviews/Graphics-cards/ATI-Radeon-HD-3870X2-1-GB/Page-3.html]HD3870 vs HD3870 X2

Sellega juba vaikselt kannatab Crysist mängida icon_biggrin.gif .
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
olav

vastuseid: 4407
vaadatud: 731750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2008 23:14:46   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Tee main quest läbi, saad dragon armori mis kah parasjagu kuldne icon_smile.gif
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
olav

vastuseid: 4407
vaadatud: 731750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2008 21:59:16   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
mul karakter ei jaksa joosta...speed halb. eriti kui kedagi kaitsma peab..ühes gates pidi farwili counti poega kaitsma

Level madal või, et speed nadi? Mul speed 88(level 36) ja lippab nii kähku ...
  teema: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl
olav

vastuseid: 5720
vaadatud: 1022226

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2008 21:47:18   pealkiri: S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl

Kust kohast selle pseudodog taili saab? Ma ühe tapsin, kas saba tuleb noaga lõigata?

Kõikidel neil pole miskipärast saba, pead veel tapma thumbs_up.gif
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
olav

vastuseid: 4407
vaadatud: 731750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.01.2008 21:38:01   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Lisage raskust sellega et kolle on lihtsalt erinevaid ja rohkem. Ise olen suht tugeva karakteriga Francescos modiga pähe saand korduvalt. Võib olla juhus, kui 5 punast mehikest(dremora armoriga), pa ...
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
olav

vastuseid: 4407
vaadatud: 731750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2008 22:28:14   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
Kas te expansionitega ka kokku puutunud olete? Ma tirisin endale Shivering Isles ning Knights of the Nine. Tahaks teada, mida siis too esimene nii väga juurde annab? Nii nagu Morrowindil Tribunal juu ...
  teema: Just Cause 2
olav

vastuseid: 4
vaadatud: 2506

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2008 19:34:40   pealkiri: Re: Just Cause 2
Pildid
...

"Thankfully the sequel is going to be bigger, broader and crazier," says PSW. "There's no sign of Eidos tethering Rico to anything as boring as realism. If anything, the added zap of P ...
  teema: Elder Scrolls 4: Oblivion.
olav

vastuseid: 4407
vaadatud: 731750

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.01.2008 19:28:21   pealkiri: Elder Scrolls 4: Oblivion.
mitte, et see tingimata halb asi oleks. kõige vähemkasutatavaid skille on ju ka soovitatud mainideks võtta icon_razz.gif

Tõsi ta on, sest levelite kasvuga lähevad ka vastased tugevamaks... Mul level 31 j ...
  teema: Far Cry 2
olav

vastuseid: 2375
vaadatud: 381730

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.01.2008 21:57:51   pealkiri: Far Cry 2
Gamespot väidab, et Ameerikas tuleb PC-le [url=http://www.gamespot.com/pc/action/farcry2/similar.html?mode=versions&om_act=convert&om_clk=gssummary&tag=summary;versions]25. märtsil :roll ...
  teema: Kui palju kaalub sinu mobiiltelefon ?
olav

vastuseid: 220
vaadatud: 50551

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 04.01.2008 15:15:37   pealkiri: Kui palju kaalub sinu mobiiltelefon ?
Nokia 6100- 76g

Vana telefon juba, aga ikkagi päris paljudest uutest kergem icon_smile.gif
  teema: Browseripõhised mängud
olav

vastuseid: 392
vaadatud: 492736

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.11.2007 12:47:58   pealkiri: Browseripõhised mängud
http://www.trukz.com

Päris vahva tekstipõhine veoautomäng thumbs_up.gif
  teema: Milline faililaiend või OS oled sina :P
olav

vastuseid: 518
vaadatud: 248049

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 02.11.2007 22:18:07   pealkiri: Milline faililaiend või OS oled sina :P
http://bbspot.com/Images/News_Features/2003/01/os_quiz/trsdos.jpg
<--- Wtf os is that?
EDIT: IRW! 22 aastat vanem os kui mina.


Njah... Sain kah selle imeliku OS-i icon_rolleyes.gif
  teema: HV SuperPi 1M Challenge
olav

vastuseid: 3712
vaadatud: 697713

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 06.10.2007 21:29:16   pealkiri: HV SuperPi 1M Challenge
E6750 @ 4,0 GHz
2x1 GB A-Data 800 MHz, 5-5-5-18 icon_wink.gif

[URL=http://img240.imageshack.us/my.php?image=pifu1.jpg]13,0 s
  teema: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
olav

vastuseid: 115
vaadatud: 71906

sõnumfoorum: Arvuti ja internet   postitatud: 02.09.2007 21:05:42   pealkiri: Asus ja 5000 krooni (Eee PC 701)
Aga kui ükskord jõuab Estisse (ja ikka normaalse hinnaga icon_biggrin.gif ), siis võiks küll ühe ligi võtta 8)
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.