|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: GIGABYTE 8800GT (TurboForce) |
negro
vastuseid: 146
vaadatud: 38379
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.05.2008 14:21:22 pealkiri: GIGABYTE 8800GT (TurboForce) |
| Ei tea, minu gigabyte 8800GT on täiesti probleemideta töötanud, ainus probleem vast oligi tehase poolt defauldina sätitud 30% fan kiirus kuid selle sai flashimisega ära parandatud ning siiamaani ... |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
negro
vastuseid: 5645
vaadatud: 989964
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.04.2008 18:14:18 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Flashisin 10 minutit tagasi BIOSi ära kuna oli koguaeg 29% fan cycle peal, põhimõtteliselt üle 65C pole ta väga läinud kuna 65C peal läheb mul fan 100% peal tööle |
teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
negro
vastuseid: 5645
vaadatud: 989964
|
foorum: Jahutus postitatud: 01.04.2008 18:01:08 pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest |
| Kas 50C idles Gigabyte turboforce 8800GT'l on normaalne? ( stock jahutus ) |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.01.2008 09:14:46 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
| 19h gameplay'd lvl 55 jälle, kurat.. kolmas kord kus igavusest player kausta ära kustutanud ;d |
teema: Asus Silent Knight |
negro
vastuseid: 3
vaadatud: 2281
|
foorum: Jahutus postitatud: 12.01.2008 10:59:41 pealkiri: Asus Silent Knight |
| Stock E6750 peal selline isend, tempid idles on 19/21 jne, loadis üle 35 pole näinud veel.. |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
negro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2008 18:32:05 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud o ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
negro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.01.2008 08:35:45 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud o ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 01.01.2008 18:45:36 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
Eile sai masinale fresh install tehtud, lvl 1-34 6 tunniga, sigakõva pela ikka  |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 31.12.2007 02:04:15 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
6vs6 TDM Hardcore modes on ikka väga teine teema kui mingi 15vs15 non-hc servus mängida, proovige..
Mul on Kill:death ratio alati HC serverites parem kui non-hc'des, põnevam kah pealekauba.. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 30.12.2007 12:16:40 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
hetkel küll ei ole wini peal kuid kuda võiks cod sellise confi peal liikuda (tegemist macbookiga) 8600GT 256mb, 2.4ghz c2d ja 4gb ram?
medium,high?
Nipet näpet seadistada saaksid enamus High ... |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2007 17:04:24 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
| 2 kill streak tähendab et pead 2 killi tegema poole hüppe pealt ilma suremata vahepeal.. |
teema: Call of Duty 4: Modern Warfare |
negro
vastuseid: 5690
vaadatud: 926002
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.12.2007 14:19:05 pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare |
SD on hea, aga TDM ajab minu jaoks kõige kiiremini expi kokku, ise tegin 55 suht 2 nädalaga ilma suuremate pingutusteta, igatahes olen väga rahul ostuga, parim MP FPS mida eales mänginud
(4a ET'd ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
negro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.12.2007 18:28:53 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?
TT Big 3,4GH ... |
teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
negro
vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448
|
foorum: Protsessorid postitatud: 23.12.2007 15:43:06 pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking |
| E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama? |
teema: The Witcher |
negro
vastuseid: 1039
vaadatud: 197494
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2007 14:01:54 pealkiri: The Witcher |
Eile pärastlõunal sain mängu kätte, 2 tundi tagasi lõpetasin mängimise et tööle ronida, haige mäng :X
19h mängimist viimase 24h sees, oh fakk ; /
Oblivioni dvd võib vist vabalt sahtlipõ ... |
teema: Day of Defeat Source |
negro
vastuseid: 287
vaadatud: 67019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2007 11:43:50 pealkiri: Day of Defeat Source |
|
teema: [PS3/X360] Assassins Creed |
negro
vastuseid: 126
vaadatud: 36899
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 17.12.2007 10:38:36 pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed |
| <-- Ootab alates 1-mesest trailerist saadik PC versiooni :' ( |
teema: Day of Defeat Source |
negro
vastuseid: 287
vaadatud: 67019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.12.2007 10:18:13 pealkiri: Day of Defeat Source |
| Endale käivad kah need lollid 24/7 one map serverid pinda, mõne üksiku korraliku serveri olen leidnud kus on korralik map cycle ja rahvas kah enamasti klannitasemel laseb, koju jõuan siis editin p ... |
teema: Day of Defeat Source |
negro
vastuseid: 287
vaadatud: 67019
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.12.2007 11:25:04 pealkiri: Day of Defeat Source |
Alustasin kah suve keskel vaikselt DoD:S tagumist, siiani pole veel ära tüütanud
Supportiga onebullet shootinguga vendasid snipeda on ikka ülimalt lõbus, eriti tore on vastukaja peale kill ... |
teema: Enemy Territory |
negro
vastuseid: 5944
vaadatud: 977235
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 13.12.2007 12:17:13 pealkiri: Enemy Territory |
| Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;] |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
negro
vastuseid: 2693
vaadatud: 434451
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 12:15:42 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
Oo väga tore, saab siis jõuludeks raudselt soetatud! Tänud! |
teema: ATi RV670 aka HD3K seeria |
negro
vastuseid: 2693
vaadatud: 434451
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 11.12.2007 11:59:08 pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria |
Vaatasin et 3870 on täiesti kobe pill 3.5k eest, on kellelgi see isend kastis? On ta võrreldav 8800GT'ga?
Plaanis lükata E6750/2GB800Mhz mälude keskele see kaart, crysise jms elukad peaks vist mi ... |
teema: sinu graafikakaartide ajalugu |
negro
vastuseid: 2063
vaadatud: 596729
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 10.12.2007 12:16:42 pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu |
TNT2
Mx440(neid olnud ~3-4 kindlasti kokku)
6600GT
8800GTS 320mb
8800GT |
teema: Kommenteerimine: negro |
negro
vastuseid: 5
vaadatud: 4700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2007 10:34:52 pealkiri: Kommenteerimine: negro |
Irw... Seda postitust ma muide nägin sinu kommentaarist esimest korda, negro.
Oh god, i care so little i almost passed out!  |
teema: Kommenteerimine: pkwild618 |
negro
vastuseid: 37
vaadatud: 31890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.12.2007 10:33:48 pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618 |
Sa pruuni värvi Eestlane ole tasa... või Aafriklane või mis Ghettost sa pärit oled ei tea.
Hea vastus [sarkasm]Kohe näha et tegemist intelligentse inimesega[/sarkasm] |
teema: Kommenteerimine: negro |
negro
vastuseid: 5
vaadatud: 4700
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2007 13:46:52 pealkiri: Kommenteerimine: negro |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=11694&p=4044790#4044790
Tegelane sai vihaseks kui kuulis karmi tõtt,  |
teema: Kommenteerimine: pkwild618 |
negro
vastuseid: 37
vaadatud: 31890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2007 13:45:57 pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618 |
Sa ju paras kaheksa aastane negro kah.
Lugege minu eelmist postitust tema profiili alla ja siis vaadake seda postitust, am i right or what?
Lisasin ka antud tegelase tsitaadile teda iseloo ... |
teema: Kommenteerimine: pkwild618 |
negro
vastuseid: 37
vaadatud: 31890
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2007 13:43:23 pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618 |
Lahmib täiesti valet teksti, kui pannakse faktide ette ja näidatakse ära et ta on valesti arusaanud oskab ainult sõimata ja idiootselt käitud
Kasutajanimest võib juba välja lugeda mis puitu te ... |
teema: Teie õnnetused arvutiga |
negro
vastuseid: 2259
vaadatud: 711426
|
foorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast postitatud: 30.11.2007 15:13:49 pealkiri: Teie õnnetused arvutiga |
| täna hommikul oli selline tore juhtum: Mu kast otsustas et kui liigutan arvutilauda kasvõi tibakenegi(õrnalt pihta minnes) siis kiilub pilt kinni, restarti tehes pilti ette ei võtnud küll aga pro ... |
teema: Kes mida oskab |
negro
vastuseid: 247
vaadatud: 227307
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 21.11.2007 10:42:06 pealkiri: Kes mida oskab |
HTML/JavaScript/PHP - HTML ja Javascript on käpas, PHP'ga on nagu on, mõned võimalused kipuvad veel meelest minema ja peab tihedalt manualiga konsulteerima
Java - aasta tagasi sai huviga nokitu ... |
teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
negro
vastuseid: 6
vaadatud: 2035
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.07.2007 22:19:03 pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
| On veel üks lihtne võimalus mõneks ajaks ca 3-4 kuuks ja siis tuleb seda nippi korrata. Et sellest vilinast lahti saada ja ei pea seejuures olema just spetsialist ja pole vaja ka raha kulutada palj ... |
teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
negro
vastuseid: 6
vaadatud: 2035
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.07.2007 15:37:02 pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
| Nojah, vaevalt et ma seda müra nii pikalt kannataksin ja tõesti sellist summat ei taha jahutusepeale kanda eriti veel kui mängimisega eriti ei tegele, tänan igatahes kiire vastuse eest |
teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
negro
vastuseid: 6
vaadatud: 2035
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.07.2007 14:50:31 pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia |
| Nimelt on probleemiks see et Club3d poolt peale sätitud jahutus hakkab mingil hetkel lihtsalt häälitsema, nimelt just selline heli mida lapsepõlves sai tehtud kui panid jalgratta rehvi vahele plas ... |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
negro
vastuseid: 5309
vaadatud: 762121
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.07.2006 21:40:59 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi.. |
teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
negro
vastuseid: 5309
vaadatud: 762121
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.07.2006 21:29:57 pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria |
| stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi k ... |
teema: Telia TV |
negro
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 14.07.2006 19:55:05 pealkiri: Telia TV |
| Ehk keegi oleks nõus aitama mind läppariga seonduval küsimusel, nimelt nett on suurel masinal korralikult taga, samas laptop ei leia wireless connectionit, kas mul on sätetest midagi valesti(Kui o ... |
teema: Telia TV |
negro
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.06.2006 16:58:54 pealkiri: Telia TV |
| Ehk siis telefoniliin-----Telefon----Filter---DigiTVruuter? |
teema: Telia TV |
negro
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.06.2006 15:16:17 pealkiri: Telia TV |
| Uurisin tsipa aga siin teemast paistab et vennad on saanud hakkama ka selle kõigetavalisema filtriga(üks line auk ja üks Telefoni auk), ehk keegi jagab kuidas siis juhtmed tuleb panna, sest minul o ... |
teema: Telia TV |
negro
vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 10.06.2006 15:10:33 pealkiri: Telia TV |
| Sai kah siis täna leping tehtud ja kogukupatus koju tassitud, nimelt kolmapäevaks pidi asi toimima, aga tekkis üks väike probleem, nimelt nagu ma aru saan siis üks juhe läheb telefoniliinist fil ... |
teema: Kes mida oskab |
negro
vastuseid: 247
vaadatud: 227307
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 07.06.2006 23:10:36 pealkiri: Kes mida oskab |
| HTML, CSS, PHP, Pascal, VBA(Õpin alles), Perl, Python, tulevikus uurin kindlalt ka Javat ja kui aegaüle siis ka C/C++'i |
teema: 6600GT mure |
negro
vastuseid: 71
vaadatud: 12074
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2005 14:54:57 pealkiri: 6600GT mure |
| Ceemic, nagu ma aru saan siis 4pin tähendab et 4 nn "teraga" ja see juhe mis toitekast tuleb läheb otse sinna kaardi toiteavasse? Olgu, teen siis proovi, rebin kiiresti ka draiverid kõik maha ja te ... |
teema: 6600GT mure |
negro
vastuseid: 71
vaadatud: 12074
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.12.2005 14:07:33 pealkiri: 6600GT mure |
| Oleks tore kui keegi abistaks mind seoses 6600GT lisatoite juhtmega, endal sama jama et pasundab et toide nõrk jne, temp on suht selline 60-70 vahel full loadis, mis teha? Lisatoite juhe on selline e ... |
teema: Enemy Territory |
negro
vastuseid: 5944
vaadatud: 977235
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 15.07.2005 18:13:04 pealkiri: Enemy Territory |
| ET on tõesti kõva peli, hetkel sebin omale mingit odavat kaarti et saaks oma int 64 megase asendada ja tiba üle 1 kuulise pausi uuesti ET'd pelama. Hetkeliste arvestuste järgi olen ET alla matnud ... |
teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
negro
vastuseid: 5
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.06.2005 16:30:32 pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
| Asi ongi selles et masin pidi peale 10-15 minutit pangestuma hakkama, cpu jms tempid paigas aga video pidi pangestuma.. |
teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
negro
vastuseid: 8
vaadatud: 1747
|
foorum: Protsessorid postitatud: 26.06.2005 09:13:17 pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
| O_o, ok, siis on v2hemalt arusaadav minu semproni ylekuumenemine : p |
teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
negro
vastuseid: 5
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.06.2005 14:46:22 pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
| Mul on muidu mingi amd jahutus kah yle selle saab kah vast kuidagi sinna monteerida, eks vaatab. |
teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
negro
vastuseid: 8
vaadatud: 1747
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.06.2005 14:45:47 pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
Ei taha kasti lahti kah kiskuda et uurida mis jahutus kuna garantii veel kehtib, eks vaatab ostab mingi k6vema jahutuse, arvuti tervis eesk6ige : p t2nud feedback eest, v2hemalt sydarahul  |
teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
negro
vastuseid: 8
vaadatud: 1747
|
foorum: Protsessorid postitatud: 25.06.2005 13:21:36 pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\ |
| Proseks on siis 2300+ sempron(1.6mhz), speedfani uusim versioon n2itab tempiks 50-52, endale tundub aga see temperatuur meeletult k6rge, norm peaks ikka 40 kanti j22ma, mida teha, kas on veel progesid ... |
teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
negro
vastuseid: 5
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.06.2005 13:00:35 pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle) |
| Nimelt tuttaval on probleem eespool mainitud kaardiga, pidavat ylekuumenevam 10-15 min pika kasutusega, kas sellisele elukale on vaja eraldi mingit spets jahutust v6i aitaks ka 1-2 80x80 jahutust, ett ... |
teema: Kommenteerimine: none |
negro
vastuseid: 1
vaadatud: 3146
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.12.2003 14:42:44 pealkiri: Kommenteerimine: none |
t2itsa lahe tegelane, jagab linuxist ning oskab oma juttu nn "huumoriga" yle kylvata keep up the good work george  |
| |