Avaleht
otsing leidis 52 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: GIGABYTE 8800GT (TurboForce)
negro

vastuseid: 146
vaadatud: 38379

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 29.05.2008 14:21:22   pealkiri: GIGABYTE 8800GT (TurboForce)
Ei tea, minu gigabyte 8800GT on täiesti probleemideta töötanud, ainus probleem vast oligi tehase poolt defauldina sätitud 30% fan kiirus kuid selle sai flashimisega ära parandatud ning siiamaani ...
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
negro

vastuseid: 5645
vaadatud: 989964

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.04.2008 18:14:18   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Flashisin 10 minutit tagasi BIOSi ära kuna oli koguaeg 29% fan cycle peal, põhimõtteliselt üle 65C pole ta väga läinud kuna 65C peal läheb mul fan 100% peal tööle
  teema: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
negro

vastuseid: 5645
vaadatud: 989964

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 01.04.2008 18:01:08   pealkiri: Räägime oma graafikakaardi jahutustest
Kas 50C idles Gigabyte turboforce 8800GT'l on normaalne? ( stock jahutus )
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.01.2008 09:14:46   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
19h gameplay'd lvl 55 jälle, kurat.. kolmas kord kus igavusest player kausta ära kustutanud ;d
  teema: Asus Silent Knight
negro

vastuseid: 3
vaadatud: 2281

sõnumfoorum: Jahutus   postitatud: 12.01.2008 10:59:41   pealkiri: Asus Silent Knight
Stock E6750 peal selline isend, tempid idles on 19/21 jne, loadis üle 35 pole näinud veel..
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
negro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2008 18:32:05   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud o ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
negro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.01.2008 08:35:45   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
Ahem, andke infot, olen proovinud juba mitut erinevat coretempi versiooni, speedfani jms, nimelt on mul E6750(stock) + Asus Silent Knight ja temperatuur idles on 19/21 ja loadis maksimum mis näinud o ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 01.01.2008 18:45:36   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
Eile sai masinale fresh install tehtud, lvl 1-34 6 tunniga, sigakõva pela ikka thumbs_up.gif
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 31.12.2007 02:04:15   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
6vs6 TDM Hardcore modes on ikka väga teine teema kui mingi 15vs15 non-hc servus mängida, proovige..
Mul on Kill:death ratio alati HC serverites parem kui non-hc'des, põnevam kah pealekauba..
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 30.12.2007 12:16:40   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
hetkel küll ei ole wini peal kuid kuda võiks cod sellise confi peal liikuda (tegemist macbookiga) 8600GT 256mb, 2.4ghz c2d ja 4gb ram?
medium,high?


Nipet näpet seadistada saaksid enamus High ...
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2007 17:04:24   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
2 kill streak tähendab et pead 2 killi tegema poole hüppe pealt ilma suremata vahepeal..
  teema: Call of Duty 4: Modern Warfare
negro

vastuseid: 5690
vaadatud: 926002

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.12.2007 14:19:05   pealkiri: Call of Duty 4: Modern Warfare
SD on hea, aga TDM ajab minu jaoks kõige kiiremini expi kokku, ise tegin 55 suht 2 nädalaga ilma suuremate pingutusteta, igatahes olen väga rahul ostuga, parim MP FPS mida eales mänginud
(4a ET'd ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
negro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.12.2007 18:28:53   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?
TT Big 3,4GH ...
  teema: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
negro

vastuseid: 14834
vaadatud: 2379448

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 23.12.2007 15:43:06   pealkiri: Intel Core 2 Duo/Quad overclocking
E6750 + Thermaltake MaxOrb = Eesmärgiks 3.0GHz peale jooksma panna samas hoida korraliku temperatuuri(Full loadis ~max 60C), saab hakkama või peab mõne kallima jahutuse peale viskama?
  teema: The Witcher
negro

vastuseid: 1039
vaadatud: 197494

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2007 14:01:54   pealkiri: The Witcher
Eile pärastlõunal sain mängu kätte, 2 tundi tagasi lõpetasin mängimise et tööle ronida, haige mäng :X
19h mängimist viimase 24h sees, oh fakk ; /
Oblivioni dvd võib vist vabalt sahtlipõ ...
  teema: Day of Defeat Source
negro

vastuseid: 287
vaadatud: 67019

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2007 11:43:50   pealkiri: Day of Defeat Source
  teema: [PS3/X360] Assassins Creed
negro

vastuseid: 126
vaadatud: 36899

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 17.12.2007 10:38:36   pealkiri: [PS3/X360] Assassins Creed
<-- Ootab alates 1-mesest trailerist saadik PC versiooni :' (
  teema: Day of Defeat Source
negro

vastuseid: 287
vaadatud: 67019

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.12.2007 10:18:13   pealkiri: Day of Defeat Source
Endale käivad kah need lollid 24/7 one map serverid pinda, mõne üksiku korraliku serveri olen leidnud kus on korralik map cycle ja rahvas kah enamasti klannitasemel laseb, koju jõuan siis editin p ...
  teema: Day of Defeat Source
negro

vastuseid: 287
vaadatud: 67019

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.12.2007 11:25:04   pealkiri: Day of Defeat Source
Alustasin kah suve keskel vaikselt DoD:S tagumist, siiani pole veel ära tüütanud thumbs_up.gif
Supportiga onebullet shootinguga vendasid snipeda on ikka ülimalt lõbus, eriti tore on vastukaja peale kill ...
  teema: Enemy Territory
negro

vastuseid: 5944
vaadatud: 977235

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 13.12.2007 12:17:13   pealkiri: Enemy Territory
Siin lehel on väljatoodud kõik need probleemid mille sunnil olen 3 aastase ET pelamise pooleli jätnud ja liikunud edasi mängudele mis on isegi maksmist väärt ;p, soovitan teil sama teha ;]
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
negro

vastuseid: 2693
vaadatud: 434451

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.12.2007 12:15:42   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria
Oo thumbs_up.gif väga tore, saab siis jõuludeks raudselt soetatud! Tänud!
  teema: ATi RV670 aka HD3K seeria
negro

vastuseid: 2693
vaadatud: 434451

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 11.12.2007 11:59:08   pealkiri: ATi RV670 aka HD3K seeria
Vaatasin et 3870 on täiesti kobe pill 3.5k eest, on kellelgi see isend kastis? On ta võrreldav 8800GT'ga?
Plaanis lükata E6750/2GB800Mhz mälude keskele see kaart, crysise jms elukad peaks vist mi ...
  teema: sinu graafikakaartide ajalugu
negro

vastuseid: 2063
vaadatud: 596729

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 10.12.2007 12:16:42   pealkiri: sinu graafikakaartide ajalugu
TNT2
Mx440(neid olnud ~3-4 kindlasti kokku)
6600GT
8800GTS 320mb
8800GT
  teema: Kommenteerimine: negro
negro

vastuseid: 5
vaadatud: 4700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2007 10:34:52   pealkiri: Kommenteerimine: negro
Irw... Seda postitust ma muide nägin sinu kommentaarist esimest korda, negro.


Oh god, i care so little i almost passed out! icon_eek.gif
  teema: Kommenteerimine: pkwild618
negro

vastuseid: 37
vaadatud: 31890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.12.2007 10:33:48   pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618
Sa pruuni värvi Eestlane ole tasa... või Aafriklane või mis Ghettost sa pärit oled ei tea.


Hea vastus thumbs_up.gif [sarkasm]Kohe näha et tegemist intelligentse inimesega[/sarkasm]
  teema: Kommenteerimine: negro
negro

vastuseid: 5
vaadatud: 4700

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2007 13:46:52   pealkiri: Kommenteerimine: negro
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=11694&p=4044790#4044790


Tegelane sai vihaseks kui kuulis karmi tõtt, beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: pkwild618
negro

vastuseid: 37
vaadatud: 31890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2007 13:45:57   pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618
Sa ju paras kaheksa aastane negro kah.

Lugege minu eelmist postitust tema profiili alla ja siis vaadake seda postitust, am i right or what? thumbs_up.gif


Lisasin ka antud tegelase tsitaadile teda iseloo ...
  teema: Kommenteerimine: pkwild618
negro

vastuseid: 37
vaadatud: 31890

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2007 13:43:23   pealkiri: Kommenteerimine: pkwild618
Lahmib täiesti valet teksti, kui pannakse faktide ette ja näidatakse ära et ta on valesti arusaanud oskab ainult sõimata ja idiootselt käitud
Kasutajanimest võib juba välja lugeda mis puitu te ...
  teema: Teie õnnetused arvutiga
negro

vastuseid: 2259
vaadatud: 711426

sõnumfoorum: Naljakad juhtumised arvutimaailmast   postitatud: 30.11.2007 15:13:49   pealkiri: Teie õnnetused arvutiga
täna hommikul oli selline tore juhtum: Mu kast otsustas et kui liigutan arvutilauda kasvõi tibakenegi(õrnalt pihta minnes) siis kiilub pilt kinni, restarti tehes pilti ette ei võtnud küll aga pro ...
  teema: Kes mida oskab
negro

vastuseid: 247
vaadatud: 227307

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 21.11.2007 10:42:06   pealkiri: Kes mida oskab
HTML/JavaScript/PHP - HTML ja Javascript on käpas, PHP'ga on nagu on, mõned võimalused kipuvad veel meelest minema ja peab tihedalt manualiga konsulteerima icon_smile.gif
Java - aasta tagasi sai huviga nokitu ...
  teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
negro

vastuseid: 6
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.07.2007 22:19:03   pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
On veel üks lihtne võimalus mõneks ajaks ca 3-4 kuuks ja siis tuleb seda nippi korrata. Et sellest vilinast lahti saada ja ei pea seejuures olema just spetsialist ja pole vaja ka raha kulutada palj ...
  teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
negro

vastuseid: 6
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.07.2007 15:37:02   pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
Nojah, vaevalt et ma seda müra nii pikalt kannataksin ja tõesti sellist summat ei taha jahutusepeale kanda eriti veel kui mängimisega eriti ei tegele, tänan igatahes kiire vastuse eest
  teema: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
negro

vastuseid: 6
vaadatud: 2035

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 08.07.2007 14:50:31   pealkiri: Club3d NVIDIA 6600GT Jahutuse anomaalia
Nimelt on probleemiks see et Club3d poolt peale sätitud jahutus hakkab mingil hetkel lihtsalt häälitsema, nimelt just selline heli mida lapsepõlves sai tehtud kui panid jalgratta rehvi vahele plas ...
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
negro

vastuseid: 5309
vaadatud: 762121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.07.2006 21:40:59   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
Viin lihtsalt kaardi sinna, seletan mis lahti ja mis viga ja vsjo?
Tsekk on kah olemas muidugi..
  teema: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
negro

vastuseid: 5309
vaadatud: 762121

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 22.07.2006 21:29:57   pealkiri: NV43 ehk GeForce 6600 Seeria
stock jahutused on neil ikka erimõnnad utility'd küll jah, endal hakkas kah kaart siis täna jupsima, ekraan sassis ja värvilisi kaste täis, garantii kehtib veel, tasub viia? Ei ole varem kunagi k ...
  teema: Telia TV
negro

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 14.07.2006 19:55:05   pealkiri: Telia TV
Ehk keegi oleks nõus aitama mind läppariga seonduval küsimusel, nimelt nett on suurel masinal korralikult taga, samas laptop ei leia wireless connectionit, kas mul on sätetest midagi valesti(Kui o ...
  teema: Telia TV
negro

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.06.2006 16:58:54   pealkiri: Telia TV
Ehk siis telefoniliin-----Telefon----Filter---DigiTVruuter?
  teema: Telia TV
negro

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.06.2006 15:16:17   pealkiri: Telia TV
Uurisin tsipa aga siin teemast paistab et vennad on saanud hakkama ka selle kõigetavalisema filtriga(üks line auk ja üks Telefoni auk), ehk keegi jagab kuidas siis juhtmed tuleb panna, sest minul o ...
  teema: Telia TV
negro

vastuseid: 59365
vaadatud: 14172786

sõnumfoorum: Andmeside ja kõnelevi   postitatud: 10.06.2006 15:10:33   pealkiri: Telia TV
Sai kah siis täna leping tehtud ja kogukupatus koju tassitud, nimelt kolmapäevaks pidi asi toimima, aga tekkis üks väike probleem, nimelt nagu ma aru saan siis üks juhe läheb telefoniliinist fil ...
  teema: Kes mida oskab
negro

vastuseid: 247
vaadatud: 227307

sõnumfoorum: Programmeerimine   postitatud: 07.06.2006 23:10:36   pealkiri: Kes mida oskab
HTML, CSS, PHP, Pascal, VBA(Õpin alles), Perl, Python, tulevikus uurin kindlalt ka Javat ja kui aegaüle siis ka C/C++'i
  teema: 6600GT mure
negro

vastuseid: 71
vaadatud: 12074

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2005 14:54:57   pealkiri: 6600GT mure
Ceemic, nagu ma aru saan siis 4pin tähendab et 4 nn "teraga" ja see juhe mis toitekast tuleb läheb otse sinna kaardi toiteavasse? Olgu, teen siis proovi, rebin kiiresti ka draiverid kõik maha ja te ...
  teema: 6600GT mure
negro

vastuseid: 71
vaadatud: 12074

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 30.12.2005 14:07:33   pealkiri: 6600GT mure
Oleks tore kui keegi abistaks mind seoses 6600GT lisatoite juhtmega, endal sama jama et pasundab et toide nõrk jne, temp on suht selline 60-70 vahel full loadis, mis teha? Lisatoite juhe on selline e ...
  teema: Enemy Territory
negro

vastuseid: 5944
vaadatud: 977235

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 15.07.2005 18:13:04   pealkiri: Enemy Territory
ET on tõesti kõva peli, hetkel sebin omale mingit odavat kaarti et saaks oma int 64 megase asendada ja tiba üle 1 kuulise pausi uuesti ET'd pelama. Hetkeliste arvestuste järgi olen ET alla matnud ...
  teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
negro

vastuseid: 5
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.06.2005 16:30:32   pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
Asi ongi selles et masin pidi peale 10-15 minutit pangestuma hakkama, cpu jms tempid paigas aga video pidi pangestuma..
  teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
negro

vastuseid: 8
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 26.06.2005 09:13:17   pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
O_o, ok, siis on v2hemalt arusaadav minu semproni ylekuumenemine : p
  teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
negro

vastuseid: 5
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.06.2005 14:46:22   pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
Mul on muidu mingi amd jahutus kah yle selle saab kah vast kuidagi sinna monteerida, eks vaatab.
  teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
negro

vastuseid: 8
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.06.2005 14:45:47   pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
Ei taha kasti lahti kah kiskuda et uurida mis jahutus kuna garantii veel kehtib, eks vaatab ostab mingi k6vema jahutuse, arvuti tervis eesk6ige : p t2nud feedback eest, v2hemalt sydarahul icon_arrow.gif
  teema: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
negro

vastuseid: 8
vaadatud: 1747

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.06.2005 13:21:36   pealkiri: Amd Sempron 2300+ cpu temp on imo meeletult k6rge :\
Proseks on siis 2300+ sempron(1.6mhz), speedfani uusim versioon n2itab tempiks 50-52, endale tundub aga see temperatuur meeletult k6rge, norm peaks ikka 40 kanti j22ma, mida teha, kas on veel progesid ...
  teema: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
negro

vastuseid: 5
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.06.2005 13:00:35   pealkiri: Probleem Ti4600 temperatuuriga(kuumeneb yle)
Nimelt tuttaval on probleem eespool mainitud kaardiga, pidavat ylekuumenevam 10-15 min pika kasutusega, kas sellisele elukale on vaja eraldi mingit spets jahutust v6i aitaks ka 1-2 80x80 jahutust, ett ...
  teema: Kommenteerimine: none
negro

vastuseid: 1
vaadatud: 3146

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.12.2003 14:42:44   pealkiri: Kommenteerimine: none
t2itsa lahe tegelane, jagab linuxist ning oskab oma juttu nn "huumoriga" yle kylvata icon_smile.gif keep up the good work george icon_biggrin.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.