Avaleht
otsing leidis 452 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
mryx

vastuseid: 10
vaadatud: 8473

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.02.2022 14:01:16   pealkiri: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
Kuidas nende akude laadimine käib? Kas ehk võetakse kaasa ja laetakse kusagil mujal?
Siis on niimoodi kordamööda lülimisel mõte sees küll.
Jah, täpselt nii.
-------------------
Pakuti kats ...
  teema: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
mryx

vastuseid: 10
vaadatud: 8473

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 14.01.2022 12:43:12   pealkiri: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
Võib ka standardse tüki poole vaadata, kui ise elektroonikakomponentide jootmise tasemele ei taha minna: https://new.abb.com/products/en/1SVR360060R1001/cp-c-1-a-ru
Jah, olen uurinud sarnaseid valm ...
  teema: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
mryx

vastuseid: 10
vaadatud: 8473

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 10.01.2022 02:18:33   pealkiri: 24V DC toite automaatne ümberlülitamine
Oleks vaja sellist kahe 24V DC sisendiga ümberlülitit, mis kindlustaks tarbijale katkematu toite, kui üks sisend ära kaob. (koormusvool oleks kuni 10A).
Siin on sellist asja kirjeldatud:
https:/ ...
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
mryx

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784666

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 22.09.2021 17:40:45   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
https://forte.delfi.ee/artikkel/94648281/leedu-kaitseministeerium-visake-hiina-telefonid-minema
Hmm, ma mõtlen, et kuidas mulle saab kahjulik olla, kui telefon võib tsenseerida 449 hiinakeelset ter ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.08.2021 19:21:13   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma

Aga tegelikult ei tahaks siinses teemas maskidest ja vaktsiinidest jaurata. Jälgimisühiskonnaga seoses kordaksin oma varasemat küsimust:
Paned korraliku kogu nägu katva maski ette ja kaamerad e ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.08.2021 19:12:14   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
...Parim ravi on ENNETAV ehk vaktsineerimine + ohtusmeetmed, nagu mask...
Mis maski puutub, siis millegipärast mõnedes riikides leitud, et see on kasutu:
https://www.err.ee/1608306549/taani-loobus ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 22.08.2021 02:17:17   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
...Parim ravi on ENNETAV ehk vaktsineerimine + ohtusmeetmed, nagu mask...
Mis maski puutub, siis millegipärast mõnedes riikides leitud, et see on kasutu:
https://www.err.ee/1608306549/taani-loobus ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.08.2021 13:19:37   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
....
Ning COVID vaktsiini, nagu ka iga teise kohta kehtib fakt, et enamasti need vaktsiinid ei hoia ära mitte viiruse kandmist ega viirusega nakatumist, vaid hoiavad ära raskelt haigestumised. Ehk ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.08.2021 01:39:43   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Kunagise Balti keti kui ürituse nime ja mõiste lörtsimine. thumbs_down.gif
Balti kett sümboliseeris rahva ühtsust ja vabaduseiha.
Samad teemad on jälle päevakorral.
Küsimus ei ole ainult vaktsineerimis ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.08.2021 01:20:46   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Kahju on vaid sellest, et balti kett on kaaperdatud mingite tolguste poolt oma agenda edendamiseks.
Inimesed, kes seisavad vabaduse eest on Sinu arvates tolgused?
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.08.2021 01:12:52   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Ausalt tahaks juba teha üleskutset, et anname anivaxxeritele molli kopp.gif
Loomulikult ma seda ei tee, kuna teil "vaesekestel" on ju õigus mitte vaktsineerida.
Aga siiski - kontserti, kino. teatr ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.08.2021 00:58:25   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Covid pass on siis ka Eestis reaalsuseks saanud. Lisaks muud jaburad piirangud:
"Vabariigi Valitsus võttis eile vastu otsuse, mille kohaselt tuleb alates 26. augustist nendes avalikes siseruumides, ...
  teema: Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa
mryx

vastuseid: 529
vaadatud: 127744

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 15.06.2021 16:10:54   pealkiri: Eestis langetati tähtis otsus: 5G ei tapa
Lugedes, mida perenoel siia kirjutanud on...
Tekib kahtlus, et siin katsetatakse kommenteerimisrobotit.
Sellise masina abil on hea mugav tappa arutelu ebameeldival teemal.
  teema: Hans Lõugas: TikTok on ülimalt laialdane andmete kogumise tööriist
mryx

vastuseid: 38
vaadatud: 26558

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 12.06.2021 21:20:46   pealkiri: Hans Lõugas: TikTok on ülimalt laialdane andmete kogumise tööriist
https://www.err.ee/1608241251/valge-maja-biden-loobus-plaanist-tiktok-ja-wechat-keelata
Siia võiks lisada veel selle infokillu:
https://www.err.ee/1153013/hunter-bideni-aripartner-kohtus-hiina-tehi ...
  teema: Euroopa Nõukogu võttis vastu resolutsiooni, mis nõuab ligipääsu krüpteeritud liiklusele
mryx

vastuseid: 39
vaadatud: 18863

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 12.06.2021 21:13:27   pealkiri: Euroopa Nõukogu võttis vastu resolutsiooni, mis nõuab ligipääsu krüpteeritud liiklusele
...EL tulemüür võib seadusandlikult ehk kunagi teostuda aga Hiina tüüpi asjanduseks see kohe kindlasti ei saa - see nõuab totaaljälgimist inimeste tasandil - EL ei lasku sellisele diktatuuri ta ...
  teema: Hiina võimud on interneti kontrollimiseks palganud vähemalt 2 miljonit inimest
mryx

vastuseid: 13
vaadatud: 7483

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 14.03.2021 18:27:57   pealkiri: Hiina võimud on interneti kontrollimiseks palganud vähemalt 2 miljonit inimest
Aga meil on juba olemas Delfi poolt teostatav Facebook'i tsensuur:
https://www.eesti.ca/eesti-harri-kingo-tsensuur-on-tagasi/article55958
Facebook on eraplatvorm... mingist tsensuurist ja sõnavabad ...
  teema: Hiina võimud on interneti kontrollimiseks palganud vähemalt 2 miljonit inimest
mryx

vastuseid: 13
vaadatud: 7483

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 14.03.2021 15:09:50   pealkiri: Hiina võimud on interneti kontrollimiseks palganud vähemalt 2 miljonit inimest
Mille poolest põhimõtteliselt erineb selles küsimuses EU Hiinast? Lihtsalt praegu veel ei kontrollita internetti sama tõhusalt kui Hiinas.
Aga meil on juba olemas Delfi poolt teostatav Facebook'i ...
  teema: "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021
mryx

vastuseid: 617
vaadatud: 176660

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 14.01.2021 22:56:59   pealkiri: "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021
Jätan selle siia.

Urmas Reinsalu:

Istun koos peaministri ja siseministriga hetkel Riigikogu infotunnis, et parlamendile aru anda. Üllatusega avastasin, et Reformierakond on surunud vaiksel ...
  teema: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
mryx

vastuseid: 126
vaadatud: 67407

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 11.01.2021 21:56:22   pealkiri: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
....
Hetkel on ju asi selles, et keegi pole sõna keelanud, vaid Parleris käis räige vaenuõhutamine ja lausa vägivalla organiseerimine. Igas normaalses inimeses peaks sellise asja nägemine vasti ...
  teema: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
mryx

vastuseid: 126
vaadatud: 67407

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 11.01.2021 01:36:27   pealkiri: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
Sõnavabadus ei ole kunagi tähendanud õigust piiramatult valetada.
Ameerika õnneks suutis härra Trump oma 4 valitsemis aasta jooksul sõjavälastega suhted korralikult pekki keerata. Oleks ta sõ ...
  teema: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
mryx

vastuseid: 126
vaadatud: 67407

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 10.01.2021 16:37:30   pealkiri: USA tehnohiiud asusid suhtlusvõrgustikku Parler marginaliseerima
Tjah, nüüd on siis võimu juba nii palju, et isegi demokraatlikult valitud president visatakse pikemalt mõtlemata erapoolikute huvide kaitse eesmärgil trammi alla.

Jah, ma olen täiesti nõus, ...
  teema: "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021
mryx

vastuseid: 617
vaadatud: 176660

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 22.12.2020 16:55:06   pealkiri: "Reform" üle-euroopalise internetitsensuuri kehtestamiseks - jõustub suvel 2021
Hea uudis:
Poola plaanib interneti sõnavabadust kaitsva seaduse vastuvõtmist
https://objektiiv.ee/poola-plaanib-interneti-sonavabadust-kaitsva-seaduse-vastuvotmist/
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 08.12.2020 21:39:33   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Mul jäi mulje seda artiklit lugedes, et see Circles baseerus ikkagi kõikide telekom firmade jaamade juhttarkvara andmebaasidele ligipääsul. Eestis on kõik telekomid kohustatud andma ligipääsu v ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 07.12.2020 23:39:07   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
https://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/voimalikule-eesti-nuhkimissusteemile-tombasid-kriipsu-peale-haridusametnikud?id=91877113

Kahjuks ei saa viidatud artiklit niisama lugeda - osta artikke ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.11.2020 10:56:56   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
..... Siiski üks osa andmeid on vägagi väärtuslikud - selleks on iga inimese personaalandmed - tema IP isiksustatud ID koodiga....
Minu teada peaks IP aadress suurel osal inimestest dünaamiline ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 12.11.2020 21:55:21   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
...........
Vägisi tekib arvamine, et NSA ei jaga infot väljapoole teistele jõustruktuuridele. sest alati kui miskit toimub. ilmub välja info et kurjam(id) oli(d) olnud juba paar aastat jälgim ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 26.10.2020 20:47:07   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
...
Kas Orwelli "1984" ning "Loomade farm" on ikka loetud? Ütleks, et tänapäeval lausa kohustuslik kirjandus enne, kui valimisõigus anda. Või Stanislaw Lemi "Tagasitulek tähtede juurest", kus k ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2020 10:41:01   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Imestan, et milleks politseile seda krüpteeringu auku vaja on?millist krüpteeringu auku?
ma ei näe eelnõus krüpteeringu august juttu, viita palun konkreetsele punktile.
Tundub, et olen infomür ...
  teema: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
mryx

vastuseid: 265
vaadatud: 61366

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 21.10.2020 01:22:57   pealkiri: Eesti liigub jälgimisühiskonna poole, kaovad ära anonüümsed kõnekaardid, suhtlusprogrammidest hakatakse andmeid koguma
Imestan, et milleks politseile seda krüpteeringu auku vaja on? Neil peaks olema ju piisavalt võimekust, et kahtlase isiku arvutisse (või nutitelefoni) vastav nuhkvara istutada. Selle abil saaks ilm ...
  teema: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
mryx

vastuseid: 251
vaadatud: 126104

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 17.10.2020 11:41:10   pealkiri: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
Noh, inimene peaks vaatama asja ikka kaine mõistusega. See maaveis võib ju haruldane olla, aga kahtlen sügavalt et see salakaubavedajatele huvi pakuks.
Samas kuna selle lingi postitas, siis ei sa ...
  teema: Siseministeerium soovib krüpteeritud sõnumirakendustesse tagaust
mryx

vastuseid: 35
vaadatud: 11871

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 14.10.2020 23:31:29   pealkiri: Siseministeerium soovib krüpteeritud sõnumirakendustesse tagaust
Huvitav, kas sellist sõnumivahetusprogrammi ei saaks teha, mis töötaks p2p põhimõttel. Et arvutite vahel otse moodustataks krüpteeritud kanal, ilma mingeid vaheservereid kasutamata. Midagi selli ...
  teema: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
mryx

vastuseid: 251
vaadatud: 126104

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 20.09.2020 21:55:56   pealkiri: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
See konkreetselt siia teemasse ei sobi jah, kuna pole otseselt tsensuurifiltritega seotud.
Aga loe parem teema algust. Probleem on tegelikult tõsine, nagu ka tõstatud teema näitab.
See mõjutab t ...
  teema: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
mryx

vastuseid: 251
vaadatud: 126104

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 20.09.2020 11:56:19   pealkiri: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
Nonii, paistab, et hakkab siis Brüsselist surve tulema:
“Eelmisel nädalal laekus Eestile kiri, kus teatati, et meie suhtes on alustatud rikkumismenetlust, kuna me ei ole kehtestanud nõutaval mä ...
  teema: Facebooki süüdistatakse konservatiivse sisuga meedia tsenseerimises
mryx

vastuseid: 34
vaadatud: 21786

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 13.08.2020 13:04:04   pealkiri: Facebooki süüdistatakse konservatiivse sisuga meedia tsenseerimises
Tsensuur süveneb:
Facebook keelustas blackface'i ning juudivastaste stereotüüpide kujutamise:
https://www.err.ee/1123001/facebook-keelustas-blackface-i-ning-juudivastaste-stereotuupide-kujutamise ...
  teema: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
mryx

vastuseid: 251
vaadatud: 126104

sõnumfoorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR...   postitatud: 02.07.2020 13:59:54   pealkiri: Euroopa Liit kavatseb hakata nõudma automaatset tsensuuri kõigele üleslaetavale materjalile
Kui kunagi Laulev revolutsioon oli siis tundus normaalne olevat tsensuuri vastu sõdimine. Aega võttis aga lahti saime.
Oeh, kuidagi Nõuka aja tunne tuleb tagasi. Ja kuna see ei meeldi siis tasub e ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 13.04.2020 18:37:33   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
kopp.gif
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 13.04.2020 18:14:20   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
, mis seos peaks koroonal ja 5g olema?
Eelmises postituses ju kirjutasin, et ei tea, kas seost on.
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 13.04.2020 17:45:24   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
Isiklikult ei oma seisukohta, kas 5G tehnoloogia kindlalt mõjutab olulisel määral inimeste tervist või kindlalt ei mõjuta. Ei tea seda. Mõtlen, et ehk tasuks jälgida, mis toimub nendes riikides ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 09.04.2020 17:03:10   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
, toited on nii targad, et lükkavad ennast välja. Miks peaks järsku mingi rikke tõttu mastid nüüd just põlema minema, kui samal ajal debiilikud kutsuvad üles maste põletama?
Kuidas saab põl ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 09.04.2020 00:53:23   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
https://www.facebook.com/enrico.galli2/videos/10216433674887694/
Itaalias..
Kas keegi sellise võimaluse peale ei ole tulnud, et see mast võis tehnilise rikke tõttu põlema minna?
Minu teada uuem ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 05.04.2020 10:25:28   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
Koopainimesed doh.gif
Nõidade põletajatest ainult sentimeeter tsiviliseeritum kamp, kes inimesi veel ei põleta.
Inimestega ahju kütmine on täna ajalugu, kuid elukogemus ütleb, et ajalugu ei õpe ...
  teema: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
mryx

vastuseid: 183
vaadatud: 58254

sõnumfoorum: Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink)   postitatud: 04.04.2020 19:17:28   pealkiri: Vandenõuteoreetikud panid Inglismaal 5G masti põlema
Siinkohal meenuvad pildid varem Inglismaal põlema pandud kiirusekaameratest.
Tundub, et inglased ei lase omale niisama lihtsalt pähe istuda. Kui mingi asi vastukarva on, siis ei piirduta üksnes ve ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 02.04.2020 14:41:58   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Tunnen huvi ikka selle MCOHome CO2 Monitor-i vastu. Vaatan, et Indome müüb seda:
https://shop.indome.ee/en/a/mcohome-co2-sensor
Kas seal on keegi proovinud seda näiteks HCL-ga siduda?
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 01.04.2020 13:46:33   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Teadaolevalt Fibaro keskseadmega peaks töötama. Kuigi siin andmebaasis https://compatibility.fibaro.com/ ei ole neid loetletud siis foorumi andmetel siiki töötavad.

Homey äpis on ka neile tug ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 30.03.2020 20:47:04   pealkiri: Targa kodu ehitamine
See erirežiimidega mässamine on teemaks seadmete puhul mille üks kontakt toetab mitut erinevat funktsiooni. Näiteks sisend millega kannatab lugeda nii lihtsat kuivkontakti kui ka analoogpinget. Ku ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 30.03.2020 17:03:09   pealkiri: Targa kodu ehitamine
, aga mis sind kripeldama jättis? Energiamõõtja ju mõõdab.
Ma ei ole seda energiamõõtjat veel ostnud, tegin alles plaane...
Kui selle seadme lisan z-wave võrku ja seadistan, aga siis kustuta ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 30.03.2020 15:15:30   pealkiri: Targa kodu ehitamine
... Vastasel juhul peaks käituma nagu paljude Qubino moodulitega - lisad ära, seadistad inputid/outputid ära, kustutad erirežiimiga(et mooduli enda sisemine konf alles jääks) ja lisad tagasi sü ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 29.03.2020 12:59:07   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Sisemine andur minu andmetel ikka 1tk, aga sellest mingit reaalset kasu ei ole, kuna korpuse sisemus soojeneb päris mitu kraadi kõrgemale ümbruskonna temperatuurist.
Nii see tõesti on - mul näit ...
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 28.03.2020 22:49:03   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Mis fibaro softiversioon on?
Hetkel on tarkvara versioon: 4.570
  teema: Targa kodu ehitamine
mryx

vastuseid: 5716
vaadatud: 1509525

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 28.03.2020 21:53:33   pealkiri: Targa kodu ehitamine
Lisasin ühte Fibaro seadmetel põhinevasse z-wave võrku Smart Implant-i, millel lisaks üks DS18B20 temp.andur küljes. Muidu kõik ilus, aga natuke nagu liiga palju alamseadmeid lisandus koos Smart ...
 
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.