Avaleht
otsing leidis 546 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: laurx
mesinik

vastuseid: 1155
vaadatud: 368093

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.05.2026 12:03:00   pealkiri: Kommenteerimine: laurx
Juba teist korda lühikese aja jooksul suvatseb kasutaja tulla mu müügiteemadesse ropendama. Seejuures ilma et tal oleks midagi asjasse puutuvat teatada, täiesti kõrvalistel teemadel.
Ei oska sed ...
  teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid
mesinik

vastuseid: 71
vaadatud: 68114

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 06.04.2026 06:18:04   pealkiri: Eestist väljastpoolt ostmine KKK
, kõik oli tõsiselt mõeldud ja võimalused letti latud. Eks igaüks otsustab ise, mis tee valib.

Ning jah, see illustreeribki olukorda, et tolle putka ärimudelis kliendituge väga ei paista ole ...
  teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid
mesinik

vastuseid: 71
vaadatud: 68114

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 05.04.2026 18:57:13   pealkiri: Eestist väljastpoolt ostmine KKK
, https://www.joom.com/en/about - seal on üks e-mail, telefon ja kui on tahtmist, siis saab Lätis ka ukse taha minna.

Jäin mõtlema, kas see Teie soovitus siin oli päris tõsiselt mõeldud?

...
  teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid
mesinik

vastuseid: 71
vaadatud: 68114

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.04.2026 11:01:49   pealkiri: Re: Hädas joom.com ostuga, asjad ei vasta päris tellitutele, keegi teab kuis nendega kontakteeruda?
  teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid
mesinik

vastuseid: 71
vaadatud: 68114

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 31.03.2026 21:41:49   pealkiri: Hädas joom.com ostuga, asjad ei vasta päris tellitutele, keegi teab kuis nendega kontakteeruda?
  teema: Kommenteerimine: jKazej
mesinik

vastuseid: 35
vaadatud: 10400

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.03.2026 20:37:55   pealkiri: Kommenteerimine: jKazej
Tegime kaupa, kõik sujus.
  teema: Kommenteerimine: taavi
mesinik

vastuseid: 69
vaadatud: 34910

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2026 00:33:00   pealkiri: Positiivne, kuigi kogemata lisatud.
Ilmselt oli ette nähtud et see kasutaja saab positiivse hinnangu, sest plaanisin seda teisele kasutajale (kellega äsja kaupa tegin) aga avasin hajameelselt hoopis siinse kasutaja profiili. No ega ee ...
  teema: Kommenteerimine: Jaan700
mesinik

vastuseid: 24
vaadatud: 10408

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2026 00:29:05   pealkiri: Tegime kaupa, kõik kulges sujuvalt, teinekordki.
Tegime kaupa arvutikraamiga, kõik kulges sujuvalt, teinekordki!
  teema: Kommenteerimine: taavi
mesinik

vastuseid: 69
vaadatud: 34910

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.02.2026 00:26:54   pealkiri: Tegime kaupa, kõik kulges sujuvalt, teinekordki!
Tegime kaupa arvutikraamiga, kõik kulges sujuvalt, teinekordki!
  teema: https://www.piccu.org ... kas see on päriselt olemas olev pood v rahast vabanemise paik?
mesinik

vastuseid: 2
vaadatud: 1268

sõnumfoorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum   postitatud: 01.10.2025 21:49:06   pealkiri: https://www.piccu.org ... kas see on päriselt olemas olev pood v rahast vabanemise paik?
Tere
keegi teab arvata kas
https://www.piccu.org
on reaalne ostukoht
või rahast lahtisaamise koht?
  teema: Keegi mäletab, mis vahe on PC2-6400P ja PC2-6400R vahel ?
mesinik

vastuseid: 3
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 14.07.2025 20:15:26   pealkiri: Keegi mäletab, mis vahe on PC2-6400P ja PC2-6400R vahel ?
Merci, tookord unustasin et siit sai küsitud, tänud ammendava ja hea vastuse eest.
Vahepeal millalgi ongi juba avastatud et P tähistusega mälud servuplatele ei sobinud.
Sai proovitud paari plaat ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 14.07.2025 18:40:59   pealkiri: Kas ebay's üldse on veel reaalset kaitset juhuks, kui saadud kaup osutub tüngaks?
Palju aastaid tagasi sain ebay kaudu mälupulga, mille maht oli bluffitud.
Raha tagasisaamine oli suhteliselt lihtne, kusjuures kaupa tagasi saata ei olnud vaja, kuna müüja oleks selle pidanud tran ...
  teema: Kommenteerimine: Ricooo
mesinik

vastuseid: 20
vaadatud: 7693

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2025 14:56:18   pealkiri: Kommenteerimine: Ricooo
Ostsin igasugu juppe,
kõik väga kasulikud omaks tarbeks v teistele
  teema: Keegi mäletab, mis vahe on PC2-6400P ja PC2-6400R vahel ?
mesinik

vastuseid: 3
vaadatud: 3485

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 25.11.2024 15:49:48   pealkiri: Keegi mäletab, mis vahe on PC2-6400P ja PC2-6400R vahel ?
PC2-6400P ja PC2-6400R

omalt poolt kahtlustan, et sisulist vahet neil tähistustel pole,
nii P kui R numbri järel peaks vist olema: ECC + Registered

Teab keegi kinnitada v ümber lükata?
  teema: Kommenteerimine: McCoffin
mesinik

vastuseid: 51
vaadatud: 12299

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.10.2024 15:55:30   pealkiri: Kommenteerimine: McCoffin
Ostsin vanema kasti juppideks, ilmselt kõik vastab kirjeldusele, ülimalt sujuv logistika
  teema: Phenom II 920 ... AM3 või AM2 ??
mesinik

vastuseid: 2
vaadatud: 4191

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 28.03.2023 09:20:09   pealkiri: Phenom II 920 ... AM3 või AM2 ??
Tere
Phenom II peaks nagu kogu koosseisus olema HT 2, ehk siis AM3, mis sobib ka AM2+ socketisse

ometi mõned allikad pakuvad sellele AM2.. näiteks autoriteetne CPUWorld:
https://www.cpu-world.c ...
  teema: Kommenteerimine: Vikatt
mesinik

vastuseid: 1512
vaadatud: 188866

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.03.2023 17:26:48   pealkiri: Kommenteerimine: Vikatt
:D
  teema: Mis juhet soovitate, et vanast digiseebikast tõmmata videopilt arvutisse (ca 5-6m) ?
mesinik

vastuseid: 4
vaadatud: 1848

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.06.2022 21:50:45   pealkiri: Mis juhet soovitate, et vanast digiseebikast tõmmata videopilt arvutisse (ca 5-6m) ?
Müü maha ja osta miski xiaomi aknapeale pandav kaamera mis üle wifi pilti striimib. Tuleb kõige odavam
Jah, eks igasugu aretamised panevad sageli tõesti rohkem aega nahka kui asi väärt..
Ainu ...
  teema: Mis juhet soovitate, et vanast digiseebikast tõmmata videopilt arvutisse (ca 5-6m) ?
mesinik

vastuseid: 4
vaadatud: 1848

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.06.2022 19:40:35   pealkiri: Mis juhet soovitate, et vanast digiseebikast tõmmata videopilt arvutisse (ca 5-6m) ?
Tere
Vaatasin, sahtlis on mõned digiseebikad, ehk saab ühe kasulikult rakendada nii,
et kaamera väikese statiiviga aknalauale ja sealt pilt arvutisse,
et oleks arvutiekraanil näha, mis värava ...
  teema: HP Proliant ML150 plaat nõuab 6-pin ventikaid ... mida teha?
mesinik

vastuseid: 2
vaadatud: 2454

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 03.09.2021 10:13:52   pealkiri: HP Proliant ML150 plaat nõuab 6-pin ventikaid ... mida teha?
Proovisin nii ja naa, kõige mugavamaks osutus panna tavaline ventikas tagurpidi pistikuga 4 kesmise pini otsa.
Kusjuures trikk toimis ühe HP kirja kandva tavalise ventikaga, aga 2 muu tootja vendi ...
  teema: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
mesinik

vastuseid: 16
vaadatud: 12303

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 29.08.2021 18:31:12   pealkiri: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
Eks PC tornkorpus loodi ka parema ruumikasutuse huvides. 6 ja enamat GPU-d ma pigem siiski ei hoiaks üksteise kohal, kui ruumiga väga kitsas pole, kuna ilmselgelt on ülemine ots termiliselt kehvema ...
  teema: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
mesinik

vastuseid: 16
vaadatud: 12303

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 25.08.2021 07:34:04   pealkiri: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
Ei viitsiks samuti korpuse metalli lõikuma hakata ainult emaplaadi kinnituse pärast. Ise lasin emaplaadi liistudele kinni kipsikruvidega, plaadi ja liistu vahele lõikasin puksid plastist kruvitüü ...
  teema: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
mesinik

vastuseid: 16
vaadatud: 12303

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.08.2021 12:36:08   pealkiri: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
Mesinikul on vist pinu vanu korpusi ülearu, tahab turgu tekitada. :)


Üks iluvigadega korpus on tõepoolest saadaval (tasuta), panin paari päeva eest ka siinses rubriigis "ära anda" üles, kui ...
  teema: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
mesinik

vastuseid: 16
vaadatud: 12303

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 24.08.2021 08:14:21   pealkiri: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
Jah, täiesti õigus, puitraam on mugav ja hinnalt soodne kokku panna ning pole vaja midagi kusagilt tellima hakata.
Vanast ATX korpusest välja kruvitud alusplaat lisab aga emaplaadile turvalisust, ...
  teema: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
mesinik

vastuseid: 16
vaadatud: 12303

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 22.08.2021 16:15:41   pealkiri: Kas juhtub sageli, et puust mineri raami integreeritakse vanade metallkorpuste osi (näiteks alus emaplaadile, toitele)?
Krüptokaevandajad ehitavad sageli selle masina raami ise puitliistudest.

Kui sageli juhtub, et tolle puust raami sisse integreeritakse vanade atx metallkorpuste küljest lõigatud tükke?

(alus ...
  teema: Huvitav Socket 1156 plaat: BIOS näeb 16GB mälu, MEMTEST86 ainult 8GB
mesinik

vastuseid: 1
vaadatud: 1542

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2021 21:07:56   pealkiri: Huvitav Socket 1156 plaat: BIOS näeb 16GB mälu, MEMTEST86 ainult 8GB
Siin logeleb üks sock 1156 plaat 4 mälupesaga,
kui panin kõik mälupesad 4gb mälusid täis, siis bios luges kokku 16gb,
aga Memtest86 ainult 8gb.

Pole seni viitsinud uurima-mõistatama hakata ...
  teema: Arvuti jookseb kokku, taaskäivitamiseks peab mälud välja võtma
mesinik

vastuseid: 8
vaadatud: 3551

sõnumfoorum: Rauafoorum   postitatud: 26.06.2021 20:59:21   pealkiri: Arvuti jookseb kokku, taaskäivitamiseks peab mälud välja võtma
tavaliselt sellistel segastel asjaoludel on plate pooleldi pekkis:
teatud ilmaga, teatud olukorras kusagilt mingid bitid lekivad.

Panna uus plaat, tõenäoliselt võtab selline vungi üles.

Sed ...
  teema: Probleemsed GPU kaardid on hinnas. Kas ostetakse parandamiseks v kasutavad kaevandustes?
mesinik

vastuseid: 3
vaadatud: 2021

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 25.06.2021 19:15:00   pealkiri: Probleemsed GPU kaardid on hinnas. Kas ostetakse parandamiseks v kasutavad kaevandustes?
Vaatasin probleemsete graafikakaartide tehinguhindu.
Kas ostetakse parandamiseks (vahetavad rikkis kive välja)
või kasutavad kaevandustes mingi tarkvaraga, mis näiteks osa mälu välja lülitab?

...
  teema: HP Proliant ML150 plaat nõuab 6-pin ventikaid ... mida teha?
mesinik

vastuseid: 2
vaadatud: 2454

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 20.06.2021 18:06:04   pealkiri: HP Proliant ML150 plaat nõuab 6-pin ventikaid ... mida teha?
Riiulis kogub tolmu ilus HP plaat socket1366 ja ddr3 aegadest.
Ühendasin voolu taha (mälu ja prose kah muidugi lisatud), jõudis vähese kontrollimise järel ventikate ülelugemiseni ... aga mida p ...
  teema: Linki, kus oleks asjalikumate monitoride kohta keskmisest rohkem näitajaid kokku kogutud?
mesinik

vastuseid: 6
vaadatud: 2200

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.06.2021 12:37:22   pealkiri: Linki, kus oleks asjalikumate monitoride kohta keskmisest rohkem näitajaid kokku kogutud?
Esmapilgul pole pahad lingid aga põhjalikult uurida ei jõudnud.
Lühida ülevaatuse käigus tundus, et monitoride valik, mille kohta midagi esitatakse on suhteliselt väike.
Kunagi oli tagavaraks ...
  teema: Kui palju peaks krüpto-"raha" hind langema, et enamus rigides ragisevaid graafikakaarte müüki tuleksid?
mesinik

vastuseid: 10
vaadatud: 10930

sõnumfoorum: Bitcoin ja muud krüptorahad   postitatud: 02.06.2021 11:48:59   pealkiri: Kui palju peaks krüpto-"raha" hind langema, et enamus rigides ragisevaid graafikakaarte müüki tuleksid?
Tere,

küsimus asjatundjaile:
Kui palju peaks krüpto-"raha" hind langema,
et enamus praegu "kaevandavaid" graafikakaarte kasutatud kujul müüki jõuaksid?
  teema: Linki, kus oleks asjalikumate monitoride kohta keskmisest rohkem näitajaid kokku kogutud?
mesinik

vastuseid: 6
vaadatud: 2200

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.06.2021 11:35:59   pealkiri: Linki, kus oleks asjalikumate monitoride kohta keskmisest rohkem näitajaid kokku kogutud?
Tere

oli mul kunagi tagavaraks üks link, mille pealt võis vaadata korralike monitoride kohta kümneid erinevaid näitajaid..
... aga see link on kuhugi kadunud.

Otsingutulemused kipuvad olema ...
  teema: Eestist väljastpoolt ostmine KKK :: Videokaardid
mesinik

vastuseid: 71
vaadatud: 68114

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 12.05.2021 10:46:03   pealkiri: Eestist väljastpoolt ostmine KKK
Kas keegi on välismaalt postiga õlut tellinud?
(jooma)
  teema: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub
mesinik

vastuseid: 108
vaadatud: 79770

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.05.2021 10:34:24   pealkiri: Kogujad ja kollektsionäärid - kes foorumlastest mida kogub
  teema: ÄA: Ubuntu plaate üle Eesti... :: Tarkvara
mesinik

vastuseid: 491
vaadatud: 337841

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.05.2021 10:29:37   pealkiri: Ubuntu plaate üle Eesti...
Mis praegu mugavaim link võiks olla ?
  teema: » Kollektsioneerin vanu protsessoreid
mesinik

vastuseid: 369
vaadatud: 168700

sõnumfoorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake   postitatud: 12.05.2021 10:27:36   pealkiri: Kollektsioneerin vanu protsessoreid
Jälgin
  teema: praeguseks aegunud teema
mesinik

vastuseid: 6
vaadatud: 2901

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.01.2019 17:27:37   pealkiri: praeguseks aegunud teema
  teema: praeguseks aegunud teema
mesinik

vastuseid: 6
vaadatud: 2901

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.01.2019 16:15:26   pealkiri: praeguseks aegunud teema
praeguseks aegunud teema
  teema: praeguseks aegunud teema
mesinik

vastuseid: 6
vaadatud: 2901

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 16.01.2019 13:15:44   pealkiri: praeguseks aegunud teema
praeguseks aegunud teema
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 13.04.2018 12:38:33   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Müüja ajab villast. Alati võetakse ta käest tasu. Väljaarvatud kui maksad paypali arvel oleva raha eest ja gift. Aga siis ei ole ka buyer protectionit.
Vat nipp ongi, et see ei tundu sellist tü ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 13.04.2018 12:08:59   pealkiri: Kas hiljuti on ebay poolt leiutatud mingi kliendi ...... paypal arve kaardiga tasumisel?
Tere,

Kas hiljuti on ebay poolt leiutatud mingi ...... nende klientide jaoks, kes paypal arve kaardiga tasuvad?

ostsin paar asja ebay kaudu.
Maksin mõlemad paypal arved kaardiga (Danske panga ...
  teema: Kas toiteplokke kusagil parandatakse veel?
mesinik

vastuseid: 1
vaadatud: 1779

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 11.04.2018 13:54:54   pealkiri: Kas toiteplokke kusagil parandatakse veel?
Tegelikult on karta, et toitekas on küpse hoopis ühel köögimasinal..
aga pakuks, et kes teeb arvutite toitekaid, saab ka sellega hakkama.
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 09.07.2017 07:40:29   pealkiri: Re: Kas ebay kasutajatoega mingit kontakteerumise võimalust praeguseks üldse alles on
Nüüd olen selle ebay ja transa eest ülehinda nõudva müüja ühise ülbitsemisega niikaugel, et vaja vist abi otsima hakata.

Nagu öeldud, pärast oksjoni lõppu muutis müüja saatakulud üle ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.07.2017 15:27:41   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Nad peaks nägema teie kirjavahetust
Kui kokkuleppele ei saa, siis saad neile otse vist kirjutada
tänud vastusest.
Küsikski, et kuskohas, missugust kanalit pidi on võimalik "neile otse kirjutada ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.07.2017 15:20:26   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
, nagu aru saan, siis sa pole kauba eest tasunud?
Kui müüja avas case, et sa ei maksnud; siis sama case's kirjutagi, et pakkumise tegemisel oli postikuluks X aga maksma hakkamisel juba Y summa - mi ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.07.2017 15:17:30   pealkiri: Paypal & eBay üldteema
Oleneb kas transpordi hind oli kuulutuse juures välja toodud või mitte. Kui oli transa hind ainult teatud riikidesse ja Eestit seal nimekirjas polnud või ei olnud üldse transa hinda, siis JOKK. Ku ...
  teema: Paypal & eBay üldteema
mesinik

vastuseid: 17702
vaadatud: 3873997

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 03.07.2017 15:03:34   pealkiri: Kas ebay kasutajatoega mingit kontakteerumise võimalust praeguseks üldse alles on
Kas ebay kasutajatoega mingit kontakteerumise võimalust praeguseks üldse alles on, peale selle et helistada mingil telefonil (kõne suunatakse kuhugi Indiasse, sealsed renditöötajad teavad aga ain ...
  teema: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
mesinik

vastuseid: 11
vaadatud: 4894

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 07.06.2017 09:33:42   pealkiri: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
Ega seal ei ole ainult nõel, seal on veel midagi. Ja see "midagi" tagab selle, et laadija töötab ehk siis läpakas on nõus sealt energiat ammutama.
Olen kah kuulnud, et sinna pannakse süstlaga s ...
  teema: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
mesinik

vastuseid: 11
vaadatud: 4894

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 07.06.2017 06:46:10   pealkiri: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
HP-l pm mis külge läheb see töötab.
Niikaua, kui madalama võimsusega pole.

Kas see tähendab et kui panna piisava võimsusega muud sorti, suvalise tootja laadija otsa vastav üleminek, siis a ...
  teema: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
mesinik

vastuseid: 11
vaadatud: 4894

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 06.06.2017 22:38:22   pealkiri: Linki HP lapakate "nõelaga" laadijate ühilduvuse kohta?
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.