Avaleht
otsing leidis 43 vastet
Avaleht  
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: Misfits
meetodimees

vastuseid: 192
vaadatud: 39474

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.04.2017 09:43:29   pealkiri: Kommenteerimine: Misfits
Positiivne ja kannatlik ostja, kiidan!
  teema: Kommenteerimine: ttt
meetodimees

vastuseid: 214
vaadatud: 118446

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2016 09:38:05   pealkiri: Kommenteerimine: ttt
Ostetud loomapuur, äri sujus nagu vaja thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: ZeD
meetodimees

vastuseid: 871
vaadatud: 158103

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2015 10:50:40   pealkiri: Ostsin telefoni
Äri kiire ja mugav!
  teema: Kommenteerimine: von Wu
meetodimees

vastuseid: 900
vaadatud: 196607

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.07.2013 11:34:56   pealkiri: Kommenteerimine: von Wu
Ostsin telefoni, kõik okey icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: S-STR
meetodimees

vastuseid: 130
vaadatud: 41266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.04.2013 09:56:11   pealkiri: Kommenteerimine: S-STR
Ostsin pesumasina, kõik hästi!
  teema: Kommenteerimine: CorsairX
meetodimees

vastuseid: 94
vaadatud: 44052

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2011 08:50:20   pealkiri: Kommenteerimine: CorsairX
Müüs postiteel mäeprillid, kiire ja usaldusväärne icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: Jaanu5
meetodimees

vastuseid: 108
vaadatud: 31834

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.12.2011 18:06:25   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanu5
Äri kiire ja lihtne!
  teema: Kommenteerimine: baxxy
meetodimees

vastuseid: 86
vaadatud: 15606

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2010 09:29:52   pealkiri: Kommenteerimine: baxxy
Tegime ära, tuli ise kohale, kõik super!
  teema: Kommenteerimine: jansadj
meetodimees

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.06.2008 15:16:50   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Ostis sülearvuti. Kõik laabus thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: fireplay
meetodimees

vastuseid: 196
vaadatud: 52411

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2007 16:56:38   pealkiri: Kommenteerimine: fireplay
Müüs telefoni, kõik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: juku626
meetodimees

vastuseid: 175
vaadatud: 43982

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.10.2007 16:55:18   pealkiri: Kommenteerimine: juku626
Ostis telefoni thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sininetigu
meetodimees

vastuseid: 4
vaadatud: 3084

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2007 15:27:23   pealkiri: Kommenteerimine: sininetigu
Ostis sülearvuti aku. Äri lihtne ja konkreetne.
  teema: Kommenteerimine: humax
meetodimees

vastuseid: 71
vaadatud: 26394

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2007 08:35:59   pealkiri: Kommenteerimine: humax
Ostis sülearvuti ekraani, kõik sujus lihtsalt.
  teema: Kommenteerimine: ärihai
meetodimees

vastuseid: 140
vaadatud: 49252

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.01.2007 00:08:19   pealkiri: Kommenteerimine: ärihai
Ostsin kõlarid: kaup nagu lubatud ja asjaajamine kiire ja lihtne!
  teema: Kommenteerimine: unine
meetodimees

vastuseid: 9
vaadatud: 5130

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.10.2006 16:48:10   pealkiri: Kommenteerimine: unine
Müüsin sülearvuti, asjaajamine lihtne. Usaldusväärne !
  teema: Kommenteerimine: snowmeen
meetodimees

vastuseid: 17
vaadatud: 2359

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2006 18:08:26   pealkiri: Kommenteerimine: snowmeen
Ostsin kaks mälukaarti: äri lihtne ja kiire.
  teema: Kommenteerimine: K-Pax
meetodimees

vastuseid: 151
vaadatud: 57186

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.09.2006 18:10:03   pealkiri: Kommenteerimine: K-Pax
Ostsin laadija, asjaajamine K-pax´i poolt lihtne ka kiire !
  teema: Kommenteerimine: mash
meetodimees

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.04.2006 14:53:55   pealkiri: Kommenteerimine: mash
Väga abivalmis, hea koostööd teha icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: pastakas
meetodimees

vastuseid: 206
vaadatud: 67637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.04.2006 23:45:20   pealkiri: Kommenteerimine: pastakas
sai jälle kaupa tehtud...kõik sujus normaalselt !
  teema: Kommenteerimine: j6nks
meetodimees

vastuseid: 63
vaadatud: 17806

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.04.2006 15:23:02   pealkiri: Kommenteerimine: j6nks
Müüsin lumelaua...Cargo teel, ilma ettemaksuta: seega võib usaldada !
  teema: Kommenteerimine: mash
meetodimees

vastuseid: 132
vaadatud: 36243

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.03.2006 14:02:47   pealkiri: Kommenteerimine: mash
Vahetasime telefone...tuli ise kohale ja 2ri sujus meeldivalt !
  teema: Kommenteerimine: naaskel
meetodimees

vastuseid: 116
vaadatud: 96517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.03.2006 15:49:36   pealkiri: Kommenteerimine: naaskel
Raha kandsin kauba eest ette ja kuu aja pärast läksin kaubale järgi icon_biggrin.gif

Tõsine vend, soovitan kõigile thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: CMaster
meetodimees

vastuseid: 841
vaadatud: 163802

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.03.2006 22:27:55   pealkiri: Kommenteerimine: CMaster
ostsin väikse vidina icon_biggrin.gif

kandsin raha ette...äri lihtne ja kiire !
  teema: Kommenteerimine: Lepp
meetodimees

vastuseid: 83
vaadatud: 33804

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2006 13:58:37   pealkiri: Kommenteerimine: Lepp
Väga asjalik ja mõistlik tegelane...mis sellest, et meil äri tegemata jäi icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: pastakas
meetodimees

vastuseid: 206
vaadatud: 67637

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.03.2006 13:56:58   pealkiri: Kommenteerimine: pastakas
Vahetasime sülearvuteid...kõik sujus kiirelt ja tõrgeteta !
  teema: Kommenteerimine: Jey
meetodimees

vastuseid: 52
vaadatud: 18217

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2006 22:21:43   pealkiri: Kommenteerimine: Jey
ostsin läpaka...kõik sujus normaalselt.
  teema: Kommenteerimine: Spekulant
meetodimees

vastuseid: 77
vaadatud: 28684

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.02.2006 16:03:31   pealkiri: Kommenteerimine: Spekulant
väga abivalmis tegelane !
  teema: Kommenteerimine: mihkel69
meetodimees

vastuseid: 2
vaadatud: 2006

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.02.2006 12:26:24   pealkiri: Kommenteerimine: mihkel69
Äri sujus kiirelt ja tõrgeteta thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Tarmo
meetodimees

vastuseid: 151
vaadatud: 38320

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.02.2006 19:02:10   pealkiri: Kommenteerimine: Tarmo
Väga asjalik kodanik ! Kinkis mulle täna kolm vanakooli klaviatuuri.
Suured tänud ! !
  teema: Kommenteerimine: HSGold
meetodimees

vastuseid: 94
vaadatud: 89198

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.12.2005 14:18:29   pealkiri: Kommenteerimine: HSGold
Müüsin Nokia displey: pool raha sain ette ja saatsin Cargoga....teine pool rahast viibis....aga lõpuks sain kätte.
  teema: Kommenteerimine: jann100
meetodimees

vastuseid: 0
vaadatud: 246

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.11.2005 15:10:17   pealkiri: Kommenteerimine: jann100
Ostsin Nokia 6610i : 6 sotti ilma laadijata.

Positiivne see, et hind oli ülisoodne ja positiivne ka see, et äri oli kiire ja ladus.

Negatiivne on see, et väidetavalt pidi olema aparaat tiptop ...
  teema: Kommenteerimine: mikk1000
meetodimees

vastuseid: 35
vaadatud: 12173

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2005 19:55:42   pealkiri: Kommenteerimine: mikk1000
usaldusväärne sell....asi sujus hõlpsalt.
  teema: Kommenteerimine: rossa
meetodimees

vastuseid: 109
vaadatud: 43671

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.03.2005 14:27:59   pealkiri: Kommenteerimine: rossa
kannatab äri teha küll, kuigi lubatud ajaks raha ei laekunud...
  teema: Kommenteerimine: 1200W
meetodimees

vastuseid: 159
vaadatud: 50307

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.02.2005 07:13:39   pealkiri: Kommenteerimine: 1200W
annab ära teha küll icon_biggrin.gif
  teema: Kommenteerimine: silicoid
meetodimees

vastuseid: 280
vaadatud: 72922

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2005 11:02:09   pealkiri: Kommenteerimine: silicoid
müüsin UPSi....äri kiire ja korralik----usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: KUVAR
meetodimees

vastuseid: 4
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.02.2005 21:30:13   pealkiri: KUVAR
kaks aastat ...vaevalt ett enam kehtib

mikromaailmaga kellelgi kogemusi on muidu v...mis värk sealgarantiidega on...muidu ei parandata v
  teema: KUVAR
meetodimees

vastuseid: 4
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.02.2005 21:19:54   pealkiri: KUVAR
benq g781
  teema: KUVAR
meetodimees

vastuseid: 4
vaadatud: 1261

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 03.02.2005 19:13:20   pealkiri: KUVAR
nussib....mingi väike pauk käis kastist läbi...nüüd vahetav tooni (tumedast-heledaks kogu aeg)

mis pull see on ja palju maksta võib remont ??
  teema: Kommenteerimine: M@x
meetodimees

vastuseid: 141
vaadatud: 53032

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.02.2005 22:00:58   pealkiri: Kommenteerimine: M@x
ostsin hiire.....tehing kiire ja korrektne...usaldusväärne thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: WipeOut
meetodimees

vastuseid: 62
vaadatud: 23912

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.01.2005 21:05:30   pealkiri: Kommenteerimine: WipeOut
võimalik asju ajada küll...kiirelt ja normaalselt thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: F45
meetodimees

vastuseid: 94
vaadatud: 32868

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2005 15:40:38   pealkiri: Kommenteerimine: F45
igati usaldusväärne tüüp thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: pol777
meetodimees

vastuseid: 40
vaadatud: 13573

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2005 15:39:43   pealkiri: Kommenteerimine: pol777
müüsin mobla : äri kiire ja korrektne !
  teema: Kommenteerimine: mastergut
meetodimees

vastuseid: 6
vaadatud: 3261

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2005 15:38:34   pealkiri: Kommenteerimine: mastergut
äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
 
Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.