|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: Misfits |
meetodimees
vastuseid: 192
vaadatud: 39474
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.04.2017 09:43:29 pealkiri: Kommenteerimine: Misfits |
| Positiivne ja kannatlik ostja, kiidan! |
teema: Kommenteerimine: ttt |
meetodimees
vastuseid: 214
vaadatud: 118446
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2016 09:38:05 pealkiri: Kommenteerimine: ttt |
Ostetud loomapuur, äri sujus nagu vaja  |
teema: Kommenteerimine: ZeD |
meetodimees
vastuseid: 871
vaadatud: 158103
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2015 10:50:40 pealkiri: Ostsin telefoni |
| Äri kiire ja mugav! |
teema: Kommenteerimine: von Wu |
meetodimees
vastuseid: 900
vaadatud: 196607
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.07.2013 11:34:56 pealkiri: Kommenteerimine: von Wu |
Ostsin telefoni, kõik okey  |
teema: Kommenteerimine: S-STR |
meetodimees
vastuseid: 130
vaadatud: 41266
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.04.2013 09:56:11 pealkiri: Kommenteerimine: S-STR |
| Ostsin pesumasina, kõik hästi! |
teema: Kommenteerimine: CorsairX |
meetodimees
vastuseid: 94
vaadatud: 44052
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2011 08:50:20 pealkiri: Kommenteerimine: CorsairX |
Müüs postiteel mäeprillid, kiire ja usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: Jaanu5 |
meetodimees
vastuseid: 108
vaadatud: 31834
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.12.2011 18:06:25 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanu5 |
| Äri kiire ja lihtne! |
teema: Kommenteerimine: baxxy |
meetodimees
vastuseid: 86
vaadatud: 15606
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2010 09:29:52 pealkiri: Kommenteerimine: baxxy |
| Tegime ära, tuli ise kohale, kõik super! |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
meetodimees
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.06.2008 15:16:50 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
Ostis sülearvuti. Kõik laabus  |
teema: Kommenteerimine: fireplay |
meetodimees
vastuseid: 196
vaadatud: 52411
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2007 16:56:38 pealkiri: Kommenteerimine: fireplay |
Müüs telefoni, kõik  |
teema: Kommenteerimine: juku626 |
meetodimees
vastuseid: 175
vaadatud: 43982
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.10.2007 16:55:18 pealkiri: Kommenteerimine: juku626 |
Ostis telefoni  |
teema: Kommenteerimine: sininetigu |
meetodimees
vastuseid: 4
vaadatud: 3084
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2007 15:27:23 pealkiri: Kommenteerimine: sininetigu |
| Ostis sülearvuti aku. Äri lihtne ja konkreetne. |
teema: Kommenteerimine: humax |
meetodimees
vastuseid: 71
vaadatud: 26394
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2007 08:35:59 pealkiri: Kommenteerimine: humax |
| Ostis sülearvuti ekraani, kõik sujus lihtsalt. |
teema: Kommenteerimine: ärihai |
meetodimees
vastuseid: 140
vaadatud: 49252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.01.2007 00:08:19 pealkiri: Kommenteerimine: ärihai |
| Ostsin kõlarid: kaup nagu lubatud ja asjaajamine kiire ja lihtne! |
teema: Kommenteerimine: unine |
meetodimees
vastuseid: 9
vaadatud: 5130
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.10.2006 16:48:10 pealkiri: Kommenteerimine: unine |
| Müüsin sülearvuti, asjaajamine lihtne. Usaldusväärne ! |
teema: Kommenteerimine: snowmeen |
meetodimees
vastuseid: 17
vaadatud: 2359
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2006 18:08:26 pealkiri: Kommenteerimine: snowmeen |
| Ostsin kaks mälukaarti: äri lihtne ja kiire. |
teema: Kommenteerimine: K-Pax |
meetodimees
vastuseid: 151
vaadatud: 57186
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.09.2006 18:10:03 pealkiri: Kommenteerimine: K-Pax |
| Ostsin laadija, asjaajamine K-pax´i poolt lihtne ka kiire ! |
teema: Kommenteerimine: mash |
meetodimees
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.04.2006 14:53:55 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
Väga abivalmis, hea koostööd teha  |
teema: Kommenteerimine: pastakas |
meetodimees
vastuseid: 206
vaadatud: 67637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.04.2006 23:45:20 pealkiri: Kommenteerimine: pastakas |
| sai jälle kaupa tehtud...kõik sujus normaalselt ! |
teema: Kommenteerimine: j6nks |
meetodimees
vastuseid: 63
vaadatud: 17806
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.04.2006 15:23:02 pealkiri: Kommenteerimine: j6nks |
| Müüsin lumelaua...Cargo teel, ilma ettemaksuta: seega võib usaldada ! |
teema: Kommenteerimine: mash |
meetodimees
vastuseid: 132
vaadatud: 36243
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.03.2006 14:02:47 pealkiri: Kommenteerimine: mash |
| Vahetasime telefone...tuli ise kohale ja 2ri sujus meeldivalt ! |
teema: Kommenteerimine: naaskel |
meetodimees
vastuseid: 116
vaadatud: 96517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.03.2006 15:49:36 pealkiri: Kommenteerimine: naaskel |
Raha kandsin kauba eest ette ja kuu aja pärast läksin kaubale järgi
Tõsine vend, soovitan kõigile  |
teema: Kommenteerimine: CMaster |
meetodimees
vastuseid: 841
vaadatud: 163802
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.03.2006 22:27:55 pealkiri: Kommenteerimine: CMaster |
ostsin väikse vidina
kandsin raha ette...äri lihtne ja kiire ! |
teema: Kommenteerimine: Lepp |
meetodimees
vastuseid: 83
vaadatud: 33804
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2006 13:58:37 pealkiri: Kommenteerimine: Lepp |
Väga asjalik ja mõistlik tegelane...mis sellest, et meil äri tegemata jäi  |
teema: Kommenteerimine: pastakas |
meetodimees
vastuseid: 206
vaadatud: 67637
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.03.2006 13:56:58 pealkiri: Kommenteerimine: pastakas |
| Vahetasime sülearvuteid...kõik sujus kiirelt ja tõrgeteta ! |
teema: Kommenteerimine: Jey |
meetodimees
vastuseid: 52
vaadatud: 18217
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2006 22:21:43 pealkiri: Kommenteerimine: Jey |
| ostsin läpaka...kõik sujus normaalselt. |
teema: Kommenteerimine: Spekulant |
meetodimees
vastuseid: 77
vaadatud: 28684
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.02.2006 16:03:31 pealkiri: Kommenteerimine: Spekulant |
| väga abivalmis tegelane ! |
teema: Kommenteerimine: mihkel69 |
meetodimees
vastuseid: 2
vaadatud: 2006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.02.2006 12:26:24 pealkiri: Kommenteerimine: mihkel69 |
Äri sujus kiirelt ja tõrgeteta  |
teema: Kommenteerimine: Tarmo |
meetodimees
vastuseid: 151
vaadatud: 38320
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.02.2006 19:02:10 pealkiri: Kommenteerimine: Tarmo |
Väga asjalik kodanik ! Kinkis mulle täna kolm vanakooli klaviatuuri.
Suured tänud ! ! |
teema: Kommenteerimine: HSGold |
meetodimees
vastuseid: 94
vaadatud: 89198
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.12.2005 14:18:29 pealkiri: Kommenteerimine: HSGold |
| Müüsin Nokia displey: pool raha sain ette ja saatsin Cargoga....teine pool rahast viibis....aga lõpuks sain kätte. |
teema: Kommenteerimine: jann100 |
meetodimees
vastuseid: 0
vaadatud: 246
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.11.2005 15:10:17 pealkiri: Kommenteerimine: jann100 |
Ostsin Nokia 6610i : 6 sotti ilma laadijata.
Positiivne see, et hind oli ülisoodne ja positiivne ka see, et äri oli kiire ja ladus.
Negatiivne on see, et väidetavalt pidi olema aparaat tiptop ... |
teema: Kommenteerimine: mikk1000 |
meetodimees
vastuseid: 35
vaadatud: 12173
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2005 19:55:42 pealkiri: Kommenteerimine: mikk1000 |
| usaldusväärne sell....asi sujus hõlpsalt. |
teema: Kommenteerimine: rossa |
meetodimees
vastuseid: 109
vaadatud: 43671
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.03.2005 14:27:59 pealkiri: Kommenteerimine: rossa |
| kannatab äri teha küll, kuigi lubatud ajaks raha ei laekunud... |
teema: Kommenteerimine: 1200W |
meetodimees
vastuseid: 159
vaadatud: 50307
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.02.2005 07:13:39 pealkiri: Kommenteerimine: 1200W |
annab ära teha küll  |
teema: Kommenteerimine: silicoid |
meetodimees
vastuseid: 280
vaadatud: 72922
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2005 11:02:09 pealkiri: Kommenteerimine: silicoid |
müüsin UPSi....äri kiire ja korralik----usaldusväärne  |
teema: KUVAR |
meetodimees
vastuseid: 4
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.02.2005 21:30:13 pealkiri: KUVAR |
kaks aastat ...vaevalt ett enam kehtib
mikromaailmaga kellelgi kogemusi on muidu v...mis värk sealgarantiidega on...muidu ei parandata v |
teema: KUVAR |
meetodimees
vastuseid: 4
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.02.2005 21:19:54 pealkiri: KUVAR |
| benq g781 |
teema: KUVAR |
meetodimees
vastuseid: 4
vaadatud: 1261
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.02.2005 19:13:20 pealkiri: KUVAR |
nussib....mingi väike pauk käis kastist läbi...nüüd vahetav tooni (tumedast-heledaks kogu aeg)
mis pull see on ja palju maksta võib remont ?? |
teema: Kommenteerimine: M@x |
meetodimees
vastuseid: 141
vaadatud: 53032
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.02.2005 22:00:58 pealkiri: Kommenteerimine: M@x |
ostsin hiire.....tehing kiire ja korrektne...usaldusväärne  |
teema: Kommenteerimine: WipeOut |
meetodimees
vastuseid: 62
vaadatud: 23912
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.01.2005 21:05:30 pealkiri: Kommenteerimine: WipeOut |
võimalik asju ajada küll...kiirelt ja normaalselt  |
teema: Kommenteerimine: F45 |
meetodimees
vastuseid: 94
vaadatud: 32868
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2005 15:40:38 pealkiri: Kommenteerimine: F45 |
igati usaldusväärne tüüp  |
teema: Kommenteerimine: pol777 |
meetodimees
vastuseid: 40
vaadatud: 13573
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2005 15:39:43 pealkiri: Kommenteerimine: pol777 |
| müüsin mobla : äri kiire ja korrektne ! |
teema: Kommenteerimine: mastergut |
meetodimees
vastuseid: 6
vaadatud: 3261
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2005 15:38:34 pealkiri: Kommenteerimine: mastergut |
äri kiire ja korralik  |
| |