|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kommenteerimine: hard0wn3r |
meankorner
vastuseid: 33
vaadatud: 8009
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.01.2026 08:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: hard0wn3r |
| Kogemus positiivne. |
teema: Kommenteerimine: umbertou |
meankorner
vastuseid: 3
vaadatud: 1188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.02.2021 10:39:17 pealkiri: Kommenteerimine: umbertou |
| Sai ostetud arvuti. Positiivne kogemus. |
teema: Kommenteerimine: europol |
meankorner
vastuseid: 21
vaadatud: 4826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2021 17:44:21 pealkiri: Kommenteerimine: europol |
| Kõik oli hästi |
teema: Kommenteerimine: kindralbob |
meankorner
vastuseid: 80
vaadatud: 23829
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.02.2016 15:04:17 pealkiri: Kommenteerimine: kindralbob |
Pakkus parima hinna, aga peale seda ei ilmunud välja ja teadet ka ei jätnud
Negatiivset ei lisa, sest ei tea tagamaid ja väga kahjulik minule ei olnud. |
teema: Kommenteerimine: sonex |
meankorner
vastuseid: 80
vaadatud: 23531
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 13.11.2015 15:22:18 pealkiri: Kommenteerimine: sonex |
| Kõik korras |
teema: Kommenteerimine: PixeRated |
meankorner
vastuseid: 16
vaadatud: 4649
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2014 17:20:58 pealkiri: Kommenteerimine: PixeRated |
| Saatsin cargoga arvuti. Kõik toimis nagu lepitud. |
teema: Kommenteerimine: rixk |
meankorner
vastuseid: 34
vaadatud: 18513
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.02.2014 19:32:57 pealkiri: Kommenteerimine: rixk |
| Müüsin mobo ja prose. Kiire ja positiivne. |
teema: Kommenteerimine: Black66 |
meankorner
vastuseid: 418
vaadatud: 88456
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2014 17:29:54 pealkiri: Kommenteerimine: Black66 |
| Müüsin postiga SSD. Kõik oli korras ja kiire. |
teema: Kommenteerimine: geforce |
meankorner
vastuseid: 19
vaadatud: 11120
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.02.2012 16:43:34 pealkiri: Kommenteerimine: geforce |
| Kõik läks hästi ning kaup oli aus |
teema: Kommenteerimine: STI666 |
meankorner
vastuseid: 0
vaadatud: 211
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2012 17:51:04 pealkiri: Kommenteerimine: STI666 |
| Tehtud |
teema: Kommenteerimine: ziqa |
meankorner
vastuseid: 13
vaadatud: 5439
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2011 16:52:10 pealkiri: Kommenteerimine: ziqa |
| Saatsin mälud postiga. Kõik sujus |
teema: Kommenteerimine: 200sx |
meankorner
vastuseid: 6
vaadatud: 3041
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.12.2011 11:48:07 pealkiri: Kommenteerimine: 200sx |
| Müüsin mõned asjad. Kõik oli igati korrektne. |
teema: Kommenteerimine: Pro7 |
meankorner
vastuseid: 22
vaadatud: 13167
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.08.2011 22:07:51 pealkiri: Kommenteerimine: Pro7 |
Ostsin monitori ja olen rahul  |
teema: Kommenteerimine: wuuzi |
meankorner
vastuseid: 16
vaadatud: 7080
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2011 07:19:49 pealkiri: Kommenteerimine: wuuzi |
| Ostsin videokaardi. Kõik läks hästi |
teema: Kommenteerimine: dixo |
meankorner
vastuseid: 98
vaadatud: 28125
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.08.2011 01:51:37 pealkiri: Kommenteerimine: dixo |
| Äri sai aetud ja olen igati rahul. |
teema: Kommenteerimine: suur_ahv |
meankorner
vastuseid: 40
vaadatud: 9398
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2009 14:51:57 pealkiri: Kommenteerimine: suur_ahv |
Ostsin ADSL ruuteri  |
teema: Kommenteerimine: Smith |
meankorner
vastuseid: 157
vaadatud: 51851
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.05.2005 17:33:19 pealkiri: Kommenteerimine: Smith |
Tegin vahetust cargoga mina sain video, tema raha. Kõik sujust. Soovitan  |
teema: Radeon 8500 driver-d |
meankorner
vastuseid: 3
vaadatud: 1270
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 28.04.2005 20:35:10 pealkiri: Radeon 8500 driver-d |
| Ise kasutan seda kaarti ja minul on peal kõige uuemad driverid. '01 võibolla ei tule nii hea skoor. Selle eest mängudes on tekkinud jamasid vanemate driveritega mis skoorisid rohkem. Enam ei viitsi ... |
teema: Kommenteerimine: jansadj |
meankorner
vastuseid: 651
vaadatud: 104430
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2005 12:58:59 pealkiri: Kommenteerimine: jansadj |
Kõik läks sujuvalt. Soovitan  |
teema: Duroni pliiatsi trikk. |
meankorner
vastuseid: 48
vaadatud: 7111
|
foorum: Protsessorid postitatud: 01.01.2005 10:04:11 pealkiri: Duroni pliiatsi trikk. |
| hmm g3nius...kui natuke hakkajam mees oled siis saad ka oma spitile pin modi teha. Sellega just kordajaid lahti ei saa aga saad omale 1 kindla kordaja kätte. Kui üldse sul prose lubab kordajaid avad ... |
teema: Kommenteerimine: Teip |
meankorner
vastuseid: 200
vaadatud: 53175
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2004 13:07:11 pealkiri: Kommenteerimine: Teip |
sai rammi ostetud ja olen sellega väga rahul  |
teema: Mälu 512MB vähe? |
meankorner
vastuseid: 100
vaadatud: 13368
|
foorum: Protsessorid postitatud: 30.12.2004 21:12:09 pealkiri: Mälu 512MB vähe? |
1g rammi ju netisurfajale puht luksus...
endal mul 256mb ja saan kah hakkama. ma mängur
512mb on mängijale(kes ei oma head videot) väga piisav sest uuemad mängud nagunii ei lähe tööle.
ja se ... |
teema: Kommenteerimine: silencia |
meankorner
vastuseid: 6
vaadatud: 3517
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.12.2004 11:03:55 pealkiri: Kommenteerimine: silencia |
saan üle pika aja kah kedagi kommenteerida.
Tean teda kaua, igati õiglane ja aus |
teema: Kommenteerimine: Visla |
meankorner
vastuseid: 213
vaadatud: 56029
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.12.2004 01:56:44 pealkiri: Kommenteerimine: Visla |
tundub et kõik laabus hästi nii et  |
teema: Kommenteerimine: incognito |
meankorner
vastuseid: 61
vaadatud: 21445
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.12.2004 17:22:37 pealkiri: Kommenteerimine: incognito |
täitsa tüüp |
teema: Kommenteerimine: praetor |
meankorner
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2004 23:12:16 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
väga vastutulelik tegelane eeldades seda et minul oli pidurdusi tehinguga. |
teema: Kommenteerimine: praetor |
meankorner
vastuseid: 219
vaadatud: 70545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.10.2004 09:33:49 pealkiri: Kommenteerimine: praetor |
ostsin gf3 cargoga pakk tuli nagu lubatud ja kõik oli hää  |
teema: Geforce 6200 |
meankorner
vastuseid: 48
vaadatud: 7376
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.10.2004 22:02:23 pealkiri: Geforce 6200 |
| see ju väga hea saab jälle miski 2000 eest uue kaardi ja miski mõne kuu pärast kukub hind veelgi nii et minu rahakott kah seda kannatab võibolla ja siis saab jälle kolbid sooja ajada ja vaadata ... |
teema: seagate 80g 7200.7 viga |
meankorner
vastuseid: 4
vaadatud: 1454
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 27.09.2004 01:43:20 pealkiri: seagate 80g 7200.7 viga |
sain selle lõpuks tööle aga huvitav oli see et win 98 ei lasknud ikka epoxi plaadi peal OSiks panna ja Abiti peal lasi.......sama ketas.
Lõpuks saime xp peale pandud. Algul pakuti et see sys spac ... |
teema: seagate 80g 7200.7 viga |
meankorner
vastuseid: 4
vaadatud: 1454
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 24.09.2004 14:10:21 pealkiri: seagate 80g 7200.7 viga |
| Lugu selline et ostsin uue ketta poest ..täiesti tutikas, aga ei saanud formatit teha algul viskas mingi protsendi pealt kinni ja ütles et hard disk may be damaged ning format cant be finished. TEgi ... |
teema: Kommenteerimine: Markus25 |
meankorner
vastuseid: 29
vaadatud: 11366
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.09.2004 00:25:20 pealkiri: Kommenteerimine: Markus25 |
kõik sujus hästi ja kaup korras  |
teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
meankorner
vastuseid: 20
vaadatud: 3722
|
foorum: Protsessorid postitatud: 06.08.2004 16:21:59 pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
Kui BIOS ei lase pinget tõsta siis ehk tinutuskolviga emaplaadi kallale minek oleks alternatiiv, kuigi vaevalt et sellest midagi head tuleks.
_________________
Meil tuli sellest head- Tinutasim ... |
teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
meankorner
vastuseid: 21
vaadatud: 3025
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 06.08.2004 16:19:52 pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
rääkige siin siis mitme bitised mälud kah on.....ise sain gainwardi MX-ist 64-bit 7000 punni 2.4G prose peal(Duron)
kellad olid 370/570 defo kellad olid 275/285
standard skoor oli 4500 |
teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
meankorner
vastuseid: 20
vaadatud: 3722
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.08.2004 07:52:49 pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
jah ise tutvusin kah et ainult mälu aegasid sai bioses muuta muud midagi  |
teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
meankorner
vastuseid: 21
vaadatud: 3025
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.08.2004 07:51:11 pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
nu jah canyoniga ma üldse ei imesta et sul nii läheb.
Teiste kaartidega jääb ta ikkagi sinna piiridesse
Canyoniga saime 400/700 kah kätte |
teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
meankorner
vastuseid: 21
vaadatud: 3025
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 02.08.2004 06:25:04 pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine! |
jah vaata mis sa coolbitsiga saad kõigepealt ja siis kui kellad üle 350/550 lähevad nii et anomaaliaid ei teki siis võid enam vähem rahul olla oma kaardiga.
Soovitan mälule ka mingid radikad pe ... |
teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
meankorner
vastuseid: 20
vaadatud: 3722
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.08.2004 06:13:50 pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ? |
tõsta aga natuke kordajat kui fsb-d ei saa ja küll need mhz tulevad. Vaata et ikke voltidel kokku ei hoia.
Sõber sai 800mhz P3-st 1gh kätte. |
teema: newbie abi |
meankorner
vastuseid: 9
vaadatud: 1821
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.07.2004 06:47:26 pealkiri: newbie abi |
vähe oleks. gta vc jooksutab ta sul ära küll. ka bf 1942 . aga rohkem pole mõtet vist loota.
mis...mis omal ajal sai GF 256 pealt kah Spellforcet ja SWKotOR-ut mängitud küll aga mitte 1g prose ... |
teema: Kommenteerimine: fr0ze |
meankorner
vastuseid: 28
vaadatud: 12557
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 14.07.2004 15:46:33 pealkiri: Kommenteerimine: fr0ze |
ostsin temalt vesijahutuse.
Kõik t66tab ja olen rahul.
asjalik tüüp.  |
teema: Kommenteerimine: meankorner |
meankorner
vastuseid: 35
vaadatud: 9259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2004 12:44:42 pealkiri: Kommenteerimine: meankorner |
Müüs mittetöötava cd-romi.
Tagasi ei osta, ainult keerutab ja lubab.
Mobiilinumbri vahetas (vist)ära, number ei tööta igaljuhul enam. Koduse numbri andis ka aga sealgi ei võta keegi ... |
teema: Kommenteerimine: meankorner |
meankorner
vastuseid: 35
vaadatud: 9259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2004 12:41:38 pealkiri: Kommenteerimine: meankorner |
selgitus kasutaja poro väitele
1.mu telefon on kogu aeg sees olnud ja sama number mis ennegi sest inimesed on mind seni kätte saanud.
2.ja sa pole mulle kunagi kodutelefonile helistanud. |
teema: Kommenteerimine: segusilm |
meankorner
vastuseid: 244
vaadatud: 57338
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.05.2004 00:41:39 pealkiri: Kommenteerimine: segusilm |
| sai ports juppe kunagi ostetud. Kõik töötas ja olen siiamaani rahul. |
teema: Kommenteerimine: meankorner |
meankorner
vastuseid: 35
vaadatud: 9259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.03.2004 11:52:17 pealkiri: Kommenteerimine: meankorner |
pc133 sina saatsid pc 100
viga on tooli ja monitori vahel et see ei ole 133
kodus kasutasin seda mitu aastat ja minul oli see 133
naljatilk. |
teema: Kommenteerimine: meankorner |
meankorner
vastuseid: 35
vaadatud: 9259
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2004 12:52:15 pealkiri: Kommenteerimine: meankorner |
heh! Asi on tegelikult nii.....
Sina kunagi postisid osta foorumisse mälu 128Mb 133pc 2 poolne
ja pakkusid selle eest 500.- mina olin nõus sellise hinnaga
Kaup oli juba ära saadetud ja hilj ... |
teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
meankorner
vastuseid: 16
vaadatud: 2492
|
foorum: Protsessorid postitatud: 22.03.2004 14:02:06 pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
hakkimine tulenes vähesest voldist... endal sama jama, kui 2100 mhz peal 1.675v annan. 1.725 on juba täitsa ok
ei tea, sest mingil piiril ei lähe enam prose "aknani" üldse välja. Vahet ei o ... |
teema: Kõige uuem bios |
meankorner
vastuseid: 7
vaadatud: 2819
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.03.2004 21:36:52 pealkiri: Kõige uuem bios |
| 6via3??? leidsin ainult via5T mudeli ja OIA3 |
teema: Kommenteerimine: LordVader |
meankorner
vastuseid: 27
vaadatud: 11888
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2004 21:28:03 pealkiri: Kommenteerimine: LordVader |
tundub ikkagi et rohkem negatiive on mingi mõttetu sobimatu teksti pärast mitte pettuse ja tema jutust järeldades on ta igati asjalik inimene võibolla lõugab teine aga te ei pea seda lugema ju ... |
teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
meankorner
vastuseid: 16
vaadatud: 2492
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.03.2004 21:17:37 pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
3 palli ei ole veel midagi. see peaks kiirendama pci ja emme vahelist andmeside ja kui seda juurde keerad on ....ai!
räägitakse et 45 on juba piiks.! |
teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
meankorner
vastuseid: 16
vaadatud: 2492
|
foorum: Protsessorid postitatud: 21.03.2004 15:57:23 pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk |
ei tegelikult kui sul jahutus on hea ei juhtu prosega midagi ja 60 on natuke aga talutav.
aga see pci/agp hakkab varsti jurama küll! soovitan vaadata kas sul seda pole võimalk lukustada. 32-e ... |
teema: Mobile Athlon XP |
meankorner
vastuseid: 91
vaadatud: 14446
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.03.2004 21:47:50 pealkiri: Mobile Athlon XP |
aga äkki oskate öelda ka, mis oleks nendele prosedele hea emaplaat. ikka oleks soov klokkida.
no ma ravan et asi ei vaja mingit erilist emmet. sama mis iga teise Xp-ga
kas siis n-force2 või ... |
| |