Avaleht
otsing leidis 87 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kommenteerimine: hard0wn3r
meankorner

vastuseid: 33
vaadatud: 8009

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.01.2026 08:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: hard0wn3r
Kogemus positiivne.
  teema: Kommenteerimine: umbertou
meankorner

vastuseid: 3
vaadatud: 1188

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.02.2021 10:39:17   pealkiri: Kommenteerimine: umbertou
Sai ostetud arvuti. Positiivne kogemus.
  teema: Kommenteerimine: europol
meankorner

vastuseid: 21
vaadatud: 4826

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.02.2021 17:44:21   pealkiri: Kommenteerimine: europol
Kõik oli hästi
  teema: Kommenteerimine: kindralbob
meankorner

vastuseid: 80
vaadatud: 23829

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.02.2016 15:04:17   pealkiri: Kommenteerimine: kindralbob
Pakkus parima hinna, aga peale seda ei ilmunud välja ja teadet ka ei jätnud

Negatiivset ei lisa, sest ei tea tagamaid ja väga kahjulik minule ei olnud.
  teema: Kommenteerimine: sonex
meankorner

vastuseid: 80
vaadatud: 23531

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 13.11.2015 15:22:18   pealkiri: Kommenteerimine: sonex
Kõik korras
  teema: Kommenteerimine: PixeRated
meankorner

vastuseid: 16
vaadatud: 4649

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 15.04.2014 17:20:58   pealkiri: Kommenteerimine: PixeRated
Saatsin cargoga arvuti. Kõik toimis nagu lepitud.
  teema: Kommenteerimine: rixk
meankorner

vastuseid: 34
vaadatud: 18513

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.02.2014 19:32:57   pealkiri: Kommenteerimine: rixk
Müüsin mobo ja prose. Kiire ja positiivne.
  teema: Kommenteerimine: Black66
meankorner

vastuseid: 418
vaadatud: 88456

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.02.2014 17:29:54   pealkiri: Kommenteerimine: Black66
Müüsin postiga SSD. Kõik oli korras ja kiire.
  teema: Kommenteerimine: geforce
meankorner

vastuseid: 19
vaadatud: 11120

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.02.2012 16:43:34   pealkiri: Kommenteerimine: geforce
Kõik läks hästi ning kaup oli aus
  teema: Kommenteerimine: STI666
meankorner

vastuseid: 0
vaadatud: 211

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2012 17:51:04   pealkiri: Kommenteerimine: STI666
Tehtud
  teema: Kommenteerimine: ziqa
meankorner

vastuseid: 13
vaadatud: 5439

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.12.2011 16:52:10   pealkiri: Kommenteerimine: ziqa
Saatsin mälud postiga. Kõik sujus
  teema: Kommenteerimine: 200sx
meankorner

vastuseid: 6
vaadatud: 3041

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 16.12.2011 11:48:07   pealkiri: Kommenteerimine: 200sx
Müüsin mõned asjad. Kõik oli igati korrektne.
  teema: Kommenteerimine: Pro7
meankorner

vastuseid: 22
vaadatud: 13167

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.08.2011 22:07:51   pealkiri: Kommenteerimine: Pro7
Ostsin monitori ja olen rahul thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: wuuzi
meankorner

vastuseid: 16
vaadatud: 7080

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2011 07:19:49   pealkiri: Kommenteerimine: wuuzi
Ostsin videokaardi. Kõik läks hästi
  teema: Kommenteerimine: dixo
meankorner

vastuseid: 98
vaadatud: 28125

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.08.2011 01:51:37   pealkiri: Kommenteerimine: dixo
Äri sai aetud ja olen igati rahul.
  teema: Kommenteerimine: suur_ahv
meankorner

vastuseid: 40
vaadatud: 9398

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2009 14:51:57   pealkiri: Kommenteerimine: suur_ahv
Ostsin ADSL ruuteri thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Smith
meankorner

vastuseid: 157
vaadatud: 51851

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 24.05.2005 17:33:19   pealkiri: Kommenteerimine: Smith
Tegin vahetust cargoga mina sain video, tema raha. Kõik sujust. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Radeon 8500 driver-d
meankorner

vastuseid: 3
vaadatud: 1270

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 28.04.2005 20:35:10   pealkiri: Radeon 8500 driver-d
Ise kasutan seda kaarti ja minul on peal kõige uuemad driverid. '01 võibolla ei tule nii hea skoor. Selle eest mängudes on tekkinud jamasid vanemate driveritega mis skoorisid rohkem. Enam ei viitsi ...
  teema: Kommenteerimine: jansadj
meankorner

vastuseid: 651
vaadatud: 104430

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2005 12:58:59   pealkiri: Kommenteerimine: jansadj
Kõik läks sujuvalt. Soovitan thumbs_up.gif
  teema: Duroni pliiatsi trikk.
meankorner

vastuseid: 48
vaadatud: 7111

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 01.01.2005 10:04:11   pealkiri: Duroni pliiatsi trikk.
hmm g3nius...kui natuke hakkajam mees oled siis saad ka oma spitile pin modi teha. Sellega just kordajaid lahti ei saa aga saad omale 1 kindla kordaja kätte. Kui üldse sul prose lubab kordajaid avad ...
  teema: Kommenteerimine: Teip
meankorner

vastuseid: 200
vaadatud: 53175

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.12.2004 13:07:11   pealkiri: Kommenteerimine: Teip
sai rammi ostetud ja olen sellega väga rahul thumbs_up.gif
  teema: Mälu 512MB vähe?
meankorner

vastuseid: 100
vaadatud: 13368

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 30.12.2004 21:12:09   pealkiri: Mälu 512MB vähe?
1g rammi ju netisurfajale puht luksus...
endal mul 256mb ja saan kah hakkama. ma mängur
512mb on mängijale(kes ei oma head videot) väga piisav sest uuemad mängud nagunii ei lähe tööle.
ja se ...
  teema: Kommenteerimine: silencia
meankorner

vastuseid: 6
vaadatud: 3517

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.12.2004 11:03:55   pealkiri: Kommenteerimine: silencia
saan üle pika aja kah kedagi kommenteerida.

Tean teda kaua, igati õiglane ja aus
  teema: Kommenteerimine: Visla
meankorner

vastuseid: 213
vaadatud: 56029

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.12.2004 01:56:44   pealkiri: Kommenteerimine: Visla
tundub et kõik laabus hästi nii et thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: incognito
meankorner

vastuseid: 61
vaadatud: 21445

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.12.2004 17:22:37   pealkiri: Kommenteerimine: incognito
täitsa thumbs_up.gif tüüp
  teema: Kommenteerimine: praetor
meankorner

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.11.2004 23:12:16   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
väga vastutulelik tegelane thumbs_up.gif eeldades seda et minul oli pidurdusi tehinguga.
  teema: Kommenteerimine: praetor
meankorner

vastuseid: 219
vaadatud: 70545

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.10.2004 09:33:49   pealkiri: Kommenteerimine: praetor
ostsin gf3 cargoga pakk tuli nagu lubatud ja kõik oli hää thumbs_up.gif
  teema: Geforce 6200
meankorner

vastuseid: 48
vaadatud: 7376

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 13.10.2004 22:02:23   pealkiri: Geforce 6200
see ju väga hea saab jälle miski 2000 eest uue kaardi ja miski mõne kuu pärast kukub hind veelgi nii et minu rahakott kah seda kannatab võibolla ja siis saab jälle kolbid sooja ajada ja vaadata ...
  teema: seagate 80g 7200.7 viga
meankorner

vastuseid: 4
vaadatud: 1454

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 27.09.2004 01:43:20   pealkiri: seagate 80g 7200.7 viga
sain selle lõpuks tööle aga huvitav oli see et win 98 ei lasknud ikka epoxi plaadi peal OSiks panna ja Abiti peal lasi.......sama ketas.
Lõpuks saime xp peale pandud. Algul pakuti et see sys spac ...
  teema: seagate 80g 7200.7 viga
meankorner

vastuseid: 4
vaadatud: 1454

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 24.09.2004 14:10:21   pealkiri: seagate 80g 7200.7 viga
Lugu selline et ostsin uue ketta poest ..täiesti tutikas, aga ei saanud formatit teha algul viskas mingi protsendi pealt kinni ja ütles et hard disk may be damaged ning format cant be finished. TEgi ...
  teema: Kommenteerimine: Markus25
meankorner

vastuseid: 29
vaadatud: 11366

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 20.09.2004 00:25:20   pealkiri: Kommenteerimine: Markus25
kõik sujus hästi ja kaup korras thumbs_up.gif
  teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ?
meankorner

vastuseid: 20
vaadatud: 3722

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 06.08.2004 16:21:59   pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ?

Kui BIOS ei lase pinget tõsta siis ehk tinutuskolviga emaplaadi kallale minek oleks alternatiiv, kuigi vaevalt et sellest midagi head tuleks.
_________________

Meil tuli sellest head- Tinutasim ...
  teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
meankorner

vastuseid: 21
vaadatud: 3025

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 06.08.2004 16:19:52   pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
rääkige siin siis mitme bitised mälud kah on.....ise sain gainwardi MX-ist 64-bit 7000 punni 2.4G prose peal(Duron)
kellad olid 370/570 defo kellad olid 275/285
standard skoor oli 4500
  teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ?
meankorner

vastuseid: 20
vaadatud: 3722

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.08.2004 07:52:49   pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ?
jah ise tutvusin kah et ainult mälu aegasid sai bioses muuta muud midagi icon_redface.gif
  teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
meankorner

vastuseid: 21
vaadatud: 3025

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.08.2004 07:51:11   pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
nu jah canyoniga ma üldse ei imesta et sul nii läheb.
Teiste kaartidega jääb ta ikkagi sinna piiridesse
Canyoniga saime 400/700 kah kätte
  teema: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
meankorner

vastuseid: 21
vaadatud: 3025

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 02.08.2004 06:25:04   pealkiri: gf4 mx440 with AGP8X klokkimine!
jah vaata mis sa coolbitsiga saad kõigepealt ja siis kui kellad üle 350/550 lähevad nii et anomaaliaid ei teki siis võid enam vähem rahul olla oma kaardiga.
Soovitan mälule ka mingid radikad pe ...
  teema: Kas keegi on clock´ind P3-me ?
meankorner

vastuseid: 20
vaadatud: 3722

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 02.08.2004 06:13:50   pealkiri: Kas keegi on clock´ind P3-me ?
tõsta aga natuke kordajat kui fsb-d ei saa ja küll need mhz tulevad. Vaata et ikke voltidel kokku ei hoia.
Sõber sai 800mhz P3-st 1gh kätte.
  teema: newbie abi
meankorner

vastuseid: 9
vaadatud: 1821

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.07.2004 06:47:26   pealkiri: newbie abi
vähe oleks. gta vc jooksutab ta sul ära küll. ka bf 1942 . aga rohkem pole mõtet vist loota.
mis...mis omal ajal sai GF 256 pealt kah Spellforcet ja SWKotOR-ut mängitud küll aga mitte 1g prose ...
  teema: Kommenteerimine: fr0ze
meankorner

vastuseid: 28
vaadatud: 12557

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 14.07.2004 15:46:33   pealkiri: Kommenteerimine: fr0ze
ostsin temalt vesijahutuse.
Kõik t66tab ja olen rahul.
asjalik tüüp. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: meankorner
meankorner

vastuseid: 35
vaadatud: 9259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2004 12:44:42   pealkiri: Kommenteerimine: meankorner
Müüs mittetöötava cd-romi.
Tagasi ei osta, ainult keerutab ja lubab. icon_evil.gif
Mobiilinumbri vahetas (vist)ära, number ei tööta igaljuhul enam. Koduse numbri andis ka aga sealgi ei võta keegi ...
  teema: Kommenteerimine: meankorner
meankorner

vastuseid: 35
vaadatud: 9259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.07.2004 12:41:38   pealkiri: Kommenteerimine: meankorner
selgitus kasutaja poro väitele

1.mu telefon on kogu aeg sees olnud ja sama number mis ennegi sest inimesed on mind seni kätte saanud.
2.ja sa pole mulle kunagi kodutelefonile helistanud.
  teema: Kommenteerimine: segusilm
meankorner

vastuseid: 244
vaadatud: 57338

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.05.2004 00:41:39   pealkiri: Kommenteerimine: segusilm
sai ports juppe kunagi ostetud. Kõik töötas ja olen siiamaani rahul.
  teema: Kommenteerimine: meankorner
meankorner

vastuseid: 35
vaadatud: 9259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.03.2004 11:52:17   pealkiri: Kommenteerimine: meankorner
pc133 sina saatsid pc 100
viga on tooli ja monitori vahel et see ei ole 133
kodus kasutasin seda mitu aastat ja minul oli see 133
naljatilk.
  teema: Kommenteerimine: meankorner
meankorner

vastuseid: 35
vaadatud: 9259

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 26.03.2004 12:52:15   pealkiri: Kommenteerimine: meankorner
heh! Asi on tegelikult nii.....
Sina kunagi postisid osta foorumisse mälu 128Mb 133pc 2 poolne
ja pakkusid selle eest 500.- mina olin nõus sellise hinnaga icon_smile.gif
Kaup oli juba ära saadetud ja hilj ...
  teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk
meankorner

vastuseid: 16
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 22.03.2004 14:02:06   pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk

hakkimine tulenes vähesest voldist... endal sama jama, kui 2100 mhz peal 1.675v annan. 1.725 on juba täitsa ok

ei tea, sest mingil piiril ei lähe enam prose "aknani" üldse välja. Vahet ei o ...
  teema: Kõige uuem bios
meankorner

vastuseid: 7
vaadatud: 2819

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.03.2004 21:36:52   pealkiri: Kõige uuem bios
6via3??? leidsin ainult via5T mudeli ja OIA3
  teema: Kommenteerimine: LordVader
meankorner

vastuseid: 27
vaadatud: 11888

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2004 21:28:03   pealkiri: Kommenteerimine: LordVader
tundub ikkagi et rohkem negatiive on mingi mõttetu sobimatu teksti pärast mitte pettuse ja tema jutust järeldades on ta igati asjalik inimene icon_biggrin.gif võibolla lõugab teine aga te ei pea seda lugema ju ...
  teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk
meankorner

vastuseid: 16
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.03.2004 21:17:37   pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk
3 palli ei ole veel midagi. see peaks kiirendama pci ja emme vahelist andmeside ja kui seda juurde keerad on ....ai!
räägitakse et 45 on juba piiks.!
  teema: Küss: Athlon XP 2200+ klokk
meankorner

vastuseid: 16
vaadatud: 2492

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 21.03.2004 15:57:23   pealkiri: Küss: Athlon XP 2200+ klokk
ei tegelikult kui sul jahutus on hea ei juhtu prosega midagi ja 60 on natuke thumbs_down.gif aga talutav.
aga see pci/agp hakkab varsti jurama küll! soovitan vaadata kas sul seda pole võimalk lukustada. 32-e ...
  teema: Mobile Athlon XP
meankorner

vastuseid: 91
vaadatud: 14446

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 18.03.2004 21:47:50   pealkiri: Mobile Athlon XP

aga äkki oskate öelda ka, mis oleks nendele prosedele hea emaplaat. ikka oleks soov klokkida.

no ma ravan et asi ei vaja mingit erilist emmet. sama mis iga teise Xp-ga
kas siis n-force2 või ...
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.