|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Kütte(süsteemide) vaatlus |
maxsimiljo
vastuseid: 984
vaadatud: 111895
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 17.11.2022 21:26:37 pealkiri: Kütte(süsteemide) vaatlus |
Praegu kasutusel õhk-vesi SP koos radiaatorküttega. 2 korrust, kokku ~160m2 küttepinda. 1. korrusel ka ahi olemas, kunagine keldris asuv keskküttekatel asendatud moodsama lahendusega.
Kuna kuklas ... |
teema: Kütte(süsteemide) vaatlus |
maxsimiljo
vastuseid: 984
vaadatud: 111895
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 16.11.2022 20:55:52 pealkiri: Kütte(süsteemide) vaatlus |
Praegu kasutusel õhk-vesi SP koos radiaatorküttega. 2 korrust, kokku ~160m2 küttepinda. 1. korrusel ka ahi olemas, kunagine keldris asuv keskküttekatel asendatud moodsama lahendusega.
Kuna kuklas ... |
teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed |
maxsimiljo
vastuseid: 1561
vaadatud: 444593
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 07.11.2022 21:31:26 pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) |
Keegi teab, kas Roborock S7 MaxV Ultra kusagil laos ka saadaval on? Või peab Bezost toetama...  |
teema: Kommenteerimine: Ukko |
maxsimiljo
vastuseid: 16
vaadatud: 2721
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.09.2022 16:30:52 pealkiri: Kommenteerimine: Ukko |
Ostsin kettad, kenasti pakendatud, kõik OK!  |
teema: Kommenteerimine: MeoR |
maxsimiljo
vastuseid: 159
vaadatud: 50537
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.04.2022 17:30:22 pealkiri: Kommenteerimine: MeoR |
Ostis drooni, kõik toimus vastavalt kokkulepetele.  |
teema: Targa kodu ehitamine |
maxsimiljo
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511325
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 13.12.2021 14:58:48 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
IoTaWatt?
https://iotawatt.com/ |
teema: Kommenteerimine: vis. |
maxsimiljo
vastuseid: 0
vaadatud: 182
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.08.2021 08:58:19 pealkiri: Kommenteerimine: vis. |
Ostis läpaka, tuli kokkulepitud ajaks järele. Kõik positiivne.  |
teema: Targa kodu ehitamine |
maxsimiljo
vastuseid: 5716
vaadatud: 1511325
|
foorum: TSI (TeeSeeIse) postitatud: 06.07.2021 20:57:52 pealkiri: Targa kodu ehitamine |
, mis pikkusega kui palju see Somfy siin maksma läks?  |
teema: Kommenteerimine: UnknowFunk |
maxsimiljo
vastuseid: 93
vaadatud: 23000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2021 14:10:59 pealkiri: Kommenteerimine: UnknowFunk |
| Tuli kiirelt kraamile järele - kõik väga tip-top! |
teema: Kommenteerimine: Riivo77 |
maxsimiljo
vastuseid: 31
vaadatud: 34920
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.07.2020 09:32:00 pealkiri: Kommenteerimine: Riivo77 |
Kiire ja korrektne tehing.  |
teema: Kommenteerimine: arnis |
maxsimiljo
vastuseid: 119
vaadatud: 43085
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2020 21:18:37 pealkiri: Kommenteerimine: arnis |
OK tehing.  |
teema: Kommenteerimine: tomes |
maxsimiljo
vastuseid: 66
vaadatud: 15382
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2020 15:10:38 pealkiri: Kommenteerimine: tomes |
| Positiivne tehing! |
teema: Kommenteerimine: janis93 |
maxsimiljo
vastuseid: 7
vaadatud: 2406
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2020 15:10:02 pealkiri: Kommenteerimine: janis93 |
| Positiivne tehing! |
teema: Kommenteerimine: Starlike |
maxsimiljo
vastuseid: 13
vaadatud: 3222
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2020 15:09:42 pealkiri: Kommenteerimine: Starlike |
| Positiivne tehing! |
teema: Kommenteerimine: virx |
maxsimiljo
vastuseid: 362
vaadatud: 113958
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.06.2020 15:09:20 pealkiri: Kommenteerimine: virx |
| Positiivne tehing! |
teema: Android ICE (In Case of Emergency) rakendus |
maxsimiljo
vastuseid: 10
vaadatud: 5214
|
foorum: Tarkvara postitatud: 25.05.2018 08:44:57 pealkiri: Android ICE (In Case of Emergency) rakendus |
Uurin, kui keeruline on Android rakendust arendada.
Tasub uurida [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.taskerm&hl=en]Taskerit. |
teema: Kommenteerimine: JRISETH |
maxsimiljo
vastuseid: 231
vaadatud: 53903
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2016 15:59:30 pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH |
Müüs korraliku hiire  |
teema: SSD-vaatlus :: Kõvakettad - SSD |
maxsimiljo
vastuseid: 392
vaadatud: 216745
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.09.2016 20:03:37 pealkiri: SSD-vaatlus |
| Milline SSD valida alla 50€? Läheks emale netiarvutisse niisiis mingi high performance ei pea olema (ega selle raha eest saagi), kuid [url=http://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/malu_hdd_ss ... |
teema: Kommenteerimine: Trcboarder |
maxsimiljo
vastuseid: 24
vaadatud: 6414
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.01.2016 17:54:16 pealkiri: Kommenteerimine: Trcboarder |
Tuli kaubale kokkulepitud ajal järele, väga positiivne tehing.  |
teema: Naljakad/põnevad/huvitavad videod |
maxsimiljo
vastuseid: 5848
vaadatud: 1388203
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 13.01.2016 21:21:41 pealkiri: Naljakad/põnevad/huvitavad videod |
WTF
|
teema: Kommenteerimine: Dreamlover |
maxsimiljo
vastuseid: 1903
vaadatud: 322891
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.01.2016 17:25:36 pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover |
Sai üks kiire tehing tehtud.  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
maxsimiljo
vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 04.11.2015 00:35:54 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
| Küsiks siin targemate käest küttekollete kohta. Spoileris on väljavõte korstnapühkja aktist, kus on kirjutatud, et pliidil ja ahjul on kolle läbi. Saan aru, et ahju ei tohi sellepärast kasutad ... |
teema: Kommenteerimine: kqpahv |
maxsimiljo
vastuseid: 268
vaadatud: 46789
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2015 19:01:06 pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv |
Kiire ja konkreetne tehing. Soovitan!  |
teema: Kommenteerimine: Krooms |
maxsimiljo
vastuseid: 31
vaadatud: 12704
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2015 21:38:41 pealkiri: Kommenteerimine: Krooms |
Väga vastutulelik ja normaalne müüja! 5+  |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
maxsimiljo
vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.08.2015 15:14:51 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
| Maja on suht standard Lasnamäe paneelikas, seinad on betoonist. Nii palju kui olen uurinud, leidub ka 2m uksi üsna palju niiet selle leidmisega probleeme vast ei tekiks. Aga jah, kuna see mõõt siu ... |
teema: Remondi- ja ehitusteema |
maxsimiljo
vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611
|
foorum: Vaba Mikrofon postitatud: 06.08.2015 14:10:20 pealkiri: Remondi- ja ehitusteema |
| Kuidas läheneda 206cm kõrgusega ukseavasse siseukse panekule? Kas pigem panna 200cm uks ja ülevalt mingi tummisem iluliist sinna vahe ette? On selline variant üldse reaalne? Teine, natuke ilmselge ... |
teema: Striimiteema |
maxsimiljo
vastuseid: 442
vaadatud: 320451
|
foorum: Multimeedia- ja helifoorum postitatud: 03.07.2015 17:58:18 pealkiri: Striimiteema |
Hea teema, panen ka märgi maha.  |
teema: Tasuta mängude jagamise teema |
maxsimiljo
vastuseid: 2128
vaadatud: 914268
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2015 20:53:43 pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema |
TL8AL-N6I9V-EKG2H Gun Monkeys
Aitäh!  |
teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
maxsimiljo
vastuseid: 415
vaadatud: 116086
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 23.05.2015 20:18:30 pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360] |
| Minul oli taoline situatsioon lahendatud kahe helikaardiga. Eraldiseisvasse helikaarti tuli siis kitarri input, sel oli ASIO driver ja mängisin läbi Guitar Rig'i. Eraldiseisvast helikaardi outputist ... |
teema: Grand Theft Auto V |
maxsimiljo
vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 17.04.2015 23:12:26 pealkiri: Grand Theft Auto V |
| , normal ongi kõige madalam aste. [url=http://wccftech.com/gta-v-pc-graphics-settings-detailed-supports-nvidia-txaa-nvidia-pcss-and-amd-chs/]Link. |
teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
maxsimiljo
vastuseid: 2476
vaadatud: 631366
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 10.04.2015 20:57:48 pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses] |
Väga hea, et ei tule kõigest uus act lisaks, vaid kogu mäng saab korraliku uuenduskuuri. On mida oodata.
Enjoy extensive user interface improvements, customisation options and a completely ... |
teema: Rust |
maxsimiljo
vastuseid: 1170
vaadatud: 323058
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 03.04.2015 19:37:34 pealkiri: Rust |
| Optimeeritus on küll üsna kräpp hetkel ka dev'ide enda sõnul, kuid päris slideshow sellegipoolest olla ei tohiks. F2 alt sätteid proovi kruttida jah. |
teema: Cities: Skylines |
maxsimiljo
vastuseid: 332
vaadatud: 104931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.03.2015 11:18:35 pealkiri: Cities: Skylines |
tõsiselt oleks vaja üks korralik "no left turn" mod.
[url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=412101021]Lane Changer: No left/right turn - miskit juba areneb. |
teema: Kollased prillid, parem uni? |
maxsimiljo
vastuseid: 20
vaadatud: 8204
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 23.03.2015 19:26:54 pealkiri: Kollased prillid, parem uni? |
No nii, paigaldasin f.luxi - praegune pilt on jube, proovin päeval uuesti.
Tasub mõnda aega testida seda "jubedat" pilti, ehk harjub ära. Ise olen ka vist juba paar aastat seda kasutanud ja k ... |
teema: Cities: Skylines |
maxsimiljo
vastuseid: 332
vaadatud: 104931
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 22.03.2015 19:54:33 pealkiri: Cities: Skylines |
| Kes ei tea, siis valgusfooride eemaldamise/lisamise mod on juba saadaval: [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=411833858]link. Ehk siis saab 6-lane teede ristmikutelt foorid ära ... |
teema: Rust |
maxsimiljo
vastuseid: 1170
vaadatud: 323058
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 16.02.2015 15:29:43 pealkiri: Rust |
Tulen tsekin ka peale wipe'i teie servu üle. IGN on Vallatu.  |
teema: Kommenteerimine: elvin |
maxsimiljo
vastuseid: 18
vaadatud: 4651
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 27.01.2015 21:59:33 pealkiri: Kommenteerimine: elvin |
Vägagi positiivne tehing.  |
teema: Tarkvara screenshoti tegemiseks |
maxsimiljo
vastuseid: 5
vaadatud: 1902
|
foorum: Tarkvara postitatud: 14.10.2014 18:25:04 pealkiri: Tarkvara screenshoti tegemiseks |
[url=http://getgreenshot.org/]Greenshot  |
teema: Kommenteerimine: reneSharp |
maxsimiljo
vastuseid: 24
vaadatud: 9145
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.09.2014 23:24:13 pealkiri: Kommenteerimine: reneSharp |
Igati mõistev müüja.  |
teema: Kommenteerimine: tizko |
maxsimiljo
vastuseid: 265
vaadatud: 67426
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.08.2014 19:22:47 pealkiri: Kommenteerimine: tizko |
Kiire ja konkreetne tehing.  |
teema: Kommenteerimine: Oracle |
maxsimiljo
vastuseid: 61
vaadatud: 18443
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.03.2014 15:29:53 pealkiri: Kommenteerimine: Oracle |
Eeskujulik müüja.  |
teema: Kommenteerimine: sLim |
maxsimiljo
vastuseid: 2
vaadatud: 2141
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.01.2014 22:17:40 pealkiri: Kommenteerimine: sLim |
| Igati meeldiv tehing tehtud! |
teema: Kommenteerimine: Jaanus |
maxsimiljo
vastuseid: 715
vaadatud: 147296
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2013 18:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus |
| Väga positiivne tehing! |
teema: TrackMania² Stadium |
maxsimiljo
vastuseid: 78
vaadatud: 12511
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.03.2013 14:58:32 pealkiri: TrackMania² Stadium |
Olen ka mõnda aega mänginud nüüd seda ja pole siiani ühtegi erinevust märganud võrreldes TMNF'iga...  |
teema: kuvatav pilt horisontaalselt nihkes (Club3D 6950) |
maxsimiljo
vastuseid: 15
vaadatud: 5544
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 05.03.2013 17:59:04 pealkiri: kuvatav pilt horisontaalselt nihkes (Club3D 6950) |
Aga proovi graafikadrivereid uuendada/vahetada/reinstallida.  |
teema: Ülevaade: Yongnuo YN-560 II välklamp :: Välgud ja lisad |
maxsimiljo
vastuseid: 2
vaadatud: 5761
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 03.03.2013 20:54:45 pealkiri: Ülevaade: Yongnuo YN-560 II välklamp |
| Ise omasin kunagi selle välgu nö väikevenda ehk siis YN-460 (ei mäleta, kas Mark I või II), mis toimis igati kenasti, kuni ühel hetkel enam ei toiminud. Kuna aga garantiid oli 1 aasta, siis sai ... |
teema: Kommenteerimine: Alvaaro |
maxsimiljo
vastuseid: 216
vaadatud: 75053
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 05.01.2013 21:40:33 pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro |
Ostsin posti teel ruuteri, tehing oli kiire ja korrektne.  |
teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
maxsimiljo
vastuseid: 117
vaadatud: 33175
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 02.10.2012 21:18:30 pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!) |
| maxsimiljone@gmail.com |
teema: Kommenteerimine: Hiid |
maxsimiljo
vastuseid: 662
vaadatud: 234101
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.08.2012 15:55:25 pealkiri: Kommenteerimine: Hiid |
Väga meeldiv ärikogemus.  |
teema: ID-tarkvara ver. 3.6 beeta |
maxsimiljo
vastuseid: 15
vaadatud: 5368
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 12.06.2012 21:25:13 pealkiri: ID-tarkvara ver. 3.6 beeta |
| , win üsna värskelt peale pandud ja kõik uuendused ka installitud. Pole mul üksi kord selle tarkvara installimine nii valutult läinud, kui ehk peaks. |
| |