Avaleht
otsing leidis 759 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Kütte(süsteemide) vaatlus
maxsimiljo

vastuseid: 984
vaadatud: 111895

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 17.11.2022 21:26:37   pealkiri: Kütte(süsteemide) vaatlus
Praegu kasutusel õhk-vesi SP koos radiaatorküttega. 2 korrust, kokku ~160m2 küttepinda. 1. korrusel ka ahi olemas, kunagine keldris asuv keskküttekatel asendatud moodsama lahendusega.
Kuna kuklas ...
  teema: Kütte(süsteemide) vaatlus
maxsimiljo

vastuseid: 984
vaadatud: 111895

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 16.11.2022 20:55:52   pealkiri: Kütte(süsteemide) vaatlus
Praegu kasutusel õhk-vesi SP koos radiaatorküttega. 2 korrust, kokku ~160m2 küttepinda. 1. korrusel ka ahi olemas, kunagine keldris asuv keskküttekatel asendatud moodsama lahendusega.
Kuna kuklas ...
  teema: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne) :: Varia lisaseadmed
maxsimiljo

vastuseid: 1561
vaadatud: 444593

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 07.11.2022 21:31:26   pealkiri: Robottolmuimejate teema (Xiaomi, Roborock, Dreame jne)
Keegi teab, kas Roborock S7 MaxV Ultra kusagil laos ka saadaval on? Või peab Bezost toetama... icon_rolleyes.gif
  teema: Kommenteerimine: Ukko
maxsimiljo

vastuseid: 16
vaadatud: 2721

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 23.09.2022 16:30:52   pealkiri: Kommenteerimine: Ukko
Ostsin kettad, kenasti pakendatud, kõik OK! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: MeoR
maxsimiljo

vastuseid: 159
vaadatud: 50537

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 03.04.2022 17:30:22   pealkiri: Kommenteerimine: MeoR
Ostis drooni, kõik toimus vastavalt kokkulepetele. thumbs_up.gif
  teema: Targa kodu ehitamine
maxsimiljo

vastuseid: 5716
vaadatud: 1511325

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 13.12.2021 14:58:48   pealkiri: Targa kodu ehitamine
IoTaWatt?
https://iotawatt.com/
  teema: Kommenteerimine: vis.
maxsimiljo

vastuseid: 0
vaadatud: 182

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.08.2021 08:58:19   pealkiri: Kommenteerimine: vis.
Ostis läpaka, tuli kokkulepitud ajaks järele. Kõik positiivne. thumbs_up.gif
  teema: Targa kodu ehitamine
maxsimiljo

vastuseid: 5716
vaadatud: 1511325

sõnumfoorum: TSI (TeeSeeIse)   postitatud: 06.07.2021 20:57:52   pealkiri: Targa kodu ehitamine
, mis pikkusega kui palju see Somfy siin maksma läks? icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: UnknowFunk
maxsimiljo

vastuseid: 93
vaadatud: 23000

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2021 14:10:59   pealkiri: Kommenteerimine: UnknowFunk
Tuli kiirelt kraamile järele - kõik väga tip-top!
  teema: Kommenteerimine: Riivo77
maxsimiljo

vastuseid: 31
vaadatud: 34920

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.07.2020 09:32:00   pealkiri: Kommenteerimine: Riivo77
Kiire ja korrektne tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: arnis
maxsimiljo

vastuseid: 119
vaadatud: 43085

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2020 21:18:37   pealkiri: Kommenteerimine: arnis
OK tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tomes
maxsimiljo

vastuseid: 66
vaadatud: 15382

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2020 15:10:38   pealkiri: Kommenteerimine: tomes
Positiivne tehing!
  teema: Kommenteerimine: janis93
maxsimiljo

vastuseid: 7
vaadatud: 2406

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2020 15:10:02   pealkiri: Kommenteerimine: janis93
Positiivne tehing!
  teema: Kommenteerimine: Starlike
maxsimiljo

vastuseid: 13
vaadatud: 3222

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2020 15:09:42   pealkiri: Kommenteerimine: Starlike
Positiivne tehing!
  teema: Kommenteerimine: virx
maxsimiljo

vastuseid: 362
vaadatud: 113958

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.06.2020 15:09:20   pealkiri: Kommenteerimine: virx
Positiivne tehing!
  teema: Android ICE (In Case of Emergency) rakendus
maxsimiljo

vastuseid: 10
vaadatud: 5214

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 25.05.2018 08:44:57   pealkiri: Android ICE (In Case of Emergency) rakendus

Uurin, kui keeruline on Android rakendust arendada.

Tasub uurida [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=net.dinglisch.android.taskerm&hl=en]Taskerit.
  teema: Kommenteerimine: JRISETH
maxsimiljo

vastuseid: 231
vaadatud: 53903

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.12.2016 15:59:30   pealkiri: Kommenteerimine: JRISETH
Müüs korraliku hiire thumbs_up.gif
  teema: SSD-vaatlus :: Kõvakettad - SSD
maxsimiljo

vastuseid: 392
vaadatud: 216745

sõnumfoorum: Ostuabi/hinnapäring   postitatud: 03.09.2016 20:03:37   pealkiri: SSD-vaatlus
Milline SSD valida alla 50€? Läheks emale netiarvutisse niisiis mingi high performance ei pea olema (ega selle raha eest saagi), kuid [url=http://www.1a.ee/arvutikomponendid_vorgutooted/malu_hdd_ss ...
  teema: Kommenteerimine: Trcboarder
maxsimiljo

vastuseid: 24
vaadatud: 6414

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.01.2016 17:54:16   pealkiri: Kommenteerimine: Trcboarder
Tuli kaubale kokkulepitud ajal järele, väga positiivne tehing. icon_smile.gif
  teema: Naljakad/põnevad/huvitavad videod
maxsimiljo

vastuseid: 5848
vaadatud: 1388203

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 13.01.2016 21:21:41   pealkiri: Naljakad/põnevad/huvitavad videod
WTF icon_eek.gif

  teema: Kommenteerimine: Dreamlover
maxsimiljo

vastuseid: 1903
vaadatud: 322891

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.01.2016 17:25:36   pealkiri: Kommenteerimine: Dreamlover
Sai üks kiire tehing tehtud. thumbs_up.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
maxsimiljo

vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 04.11.2015 00:35:54   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Küsiks siin targemate käest küttekollete kohta. Spoileris on väljavõte korstnapühkja aktist, kus on kirjutatud, et pliidil ja ahjul on kolle läbi. Saan aru, et ahju ei tohi sellepärast kasutad ...
  teema: Kommenteerimine: kqpahv
maxsimiljo

vastuseid: 268
vaadatud: 46789

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2015 19:01:06   pealkiri: Kommenteerimine: kqpahv
Kiire ja konkreetne tehing. Soovitan! thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Krooms
maxsimiljo

vastuseid: 31
vaadatud: 12704

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2015 21:38:41   pealkiri: Kommenteerimine: Krooms
Väga vastutulelik ja normaalne müüja! 5+ icon_wink.gif
  teema: Remondi- ja ehitusteema
maxsimiljo

vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.08.2015 15:14:51   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Maja on suht standard Lasnamäe paneelikas, seinad on betoonist. Nii palju kui olen uurinud, leidub ka 2m uksi üsna palju niiet selle leidmisega probleeme vast ei tekiks. Aga jah, kuna see mõõt siu ...
  teema: Remondi- ja ehitusteema
maxsimiljo

vastuseid: 14583
vaadatud: 3177611

sõnumfoorum: Vaba Mikrofon   postitatud: 06.08.2015 14:10:20   pealkiri: Remondi- ja ehitusteema
Kuidas läheneda 206cm kõrgusega ukseavasse siseukse panekule? Kas pigem panna 200cm uks ja ülevalt mingi tummisem iluliist sinna vahe ette? On selline variant üldse reaalne? Teine, natuke ilmselge ...
  teema: Striimiteema
maxsimiljo

vastuseid: 442
vaadatud: 320451

sõnumfoorum: Multimeedia- ja helifoorum   postitatud: 03.07.2015 17:58:18   pealkiri: Striimiteema
Hea teema, panen ka märgi maha. thumbs_up.gif
  teema: Tasuta mängude jagamise teema
maxsimiljo

vastuseid: 2128
vaadatud: 914268

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2015 20:53:43   pealkiri: Tasuta mängude jagamise teema
TL8AL-N6I9V-EKG2H Gun Monkeys
Aitäh! beer_yum.gif
  teema: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
maxsimiljo

vastuseid: 415
vaadatud: 116086

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 23.05.2015 20:18:30   pealkiri: Rocksmith / 2014 [PC/PS3/XBOX360]
Minul oli taoline situatsioon lahendatud kahe helikaardiga. Eraldiseisvasse helikaarti tuli siis kitarri input, sel oli ASIO driver ja mängisin läbi Guitar Rig'i. Eraldiseisvast helikaardi outputist ...
  teema: Grand Theft Auto V
maxsimiljo

vastuseid: 7738
vaadatud: 1816005

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 17.04.2015 23:12:26   pealkiri: Grand Theft Auto V
, normal ongi kõige madalam aste. [url=http://wccftech.com/gta-v-pc-graphics-settings-detailed-supports-nvidia-txaa-nvidia-pcss-and-amd-chs/]Link.
  teema: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
maxsimiljo

vastuseid: 2476
vaadatud: 631366

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 10.04.2015 20:57:48   pealkiri: Path of Exile [Eesti gildi info esimeses postituses]
Väga hea, et ei tule kõigest uus act lisaks, vaid kogu mäng saab korraliku uuenduskuuri. On mida oodata. thumbs_up.gif

Enjoy extensive user interface improvements, customisation options and a completely ...
  teema: Rust
maxsimiljo

vastuseid: 1170
vaadatud: 323058

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 03.04.2015 19:37:34   pealkiri: Rust
Optimeeritus on küll üsna kräpp hetkel ka dev'ide enda sõnul, kuid päris slideshow sellegipoolest olla ei tohiks. F2 alt sätteid proovi kruttida jah.
  teema: Cities: Skylines
maxsimiljo

vastuseid: 332
vaadatud: 104931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.03.2015 11:18:35   pealkiri: Cities: Skylines

tõsiselt oleks vaja üks korralik "no left turn" mod.

[url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=412101021]Lane Changer: No left/right turn - miskit juba areneb.
  teema: Kollased prillid, parem uni?
maxsimiljo

vastuseid: 20
vaadatud: 8204

sõnumfoorum: Üldfoorum   postitatud: 23.03.2015 19:26:54   pealkiri: Kollased prillid, parem uni?

No nii, paigaldasin f.luxi - praegune pilt on jube, proovin päeval uuesti.

Tasub mõnda aega testida seda "jubedat" pilti, ehk harjub ära. Ise olen ka vist juba paar aastat seda kasutanud ja k ...
  teema: Cities: Skylines
maxsimiljo

vastuseid: 332
vaadatud: 104931

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 22.03.2015 19:54:33   pealkiri: Cities: Skylines
Kes ei tea, siis valgusfooride eemaldamise/lisamise mod on juba saadaval: [url=http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=411833858]link. Ehk siis saab 6-lane teede ristmikutelt foorid ära ...
  teema: Rust
maxsimiljo

vastuseid: 1170
vaadatud: 323058

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 16.02.2015 15:29:43   pealkiri: Rust
Tulen tsekin ka peale wipe'i teie servu üle. IGN on Vallatu. beer_yum.gif
  teema: Kommenteerimine: elvin
maxsimiljo

vastuseid: 18
vaadatud: 4651

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 27.01.2015 21:59:33   pealkiri: Kommenteerimine: elvin
Vägagi positiivne tehing. thumbs_up.gif
  teema: Tarkvara screenshoti tegemiseks
maxsimiljo

vastuseid: 5
vaadatud: 1902

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 14.10.2014 18:25:04   pealkiri: Tarkvara screenshoti tegemiseks
[url=http://getgreenshot.org/]Greenshot thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: reneSharp
maxsimiljo

vastuseid: 24
vaadatud: 9145

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 08.09.2014 23:24:13   pealkiri: Kommenteerimine: reneSharp
Igati mõistev müüja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: tizko
maxsimiljo

vastuseid: 265
vaadatud: 67426

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 01.08.2014 19:22:47   pealkiri: Kommenteerimine: tizko
Kiire ja konkreetne tehing. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Oracle
maxsimiljo

vastuseid: 61
vaadatud: 18443

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.03.2014 15:29:53   pealkiri: Kommenteerimine: Oracle
Eeskujulik müüja. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: sLim
maxsimiljo

vastuseid: 2
vaadatud: 2141

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.01.2014 22:17:40   pealkiri: Kommenteerimine: sLim
Igati meeldiv tehing tehtud!
  teema: Kommenteerimine: Jaanus
maxsimiljo

vastuseid: 715
vaadatud: 147296

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 02.10.2013 18:47:27   pealkiri: Kommenteerimine: Jaanus
Väga positiivne tehing!
  teema: TrackMania² Stadium
maxsimiljo

vastuseid: 78
vaadatud: 12511

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 09.03.2013 14:58:32   pealkiri: TrackMania² Stadium
Olen ka mõnda aega mänginud nüüd seda ja pole siiani ühtegi erinevust märganud võrreldes TMNF'iga... icon_rolleyes.gif
  teema: kuvatav pilt horisontaalselt nihkes (Club3D 6950)
maxsimiljo

vastuseid: 15
vaadatud: 5544

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 05.03.2013 17:59:04   pealkiri: kuvatav pilt horisontaalselt nihkes (Club3D 6950)
Aga proovi graafikadrivereid uuendada/vahetada/reinstallida. thumbs_up.gif
  teema: Ülevaade: Yongnuo YN-560 II välklamp :: Välgud ja lisad
maxsimiljo

vastuseid: 2
vaadatud: 5761

sõnumfoorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud   postitatud: 03.03.2013 20:54:45   pealkiri: Ülevaade: Yongnuo YN-560 II välklamp
Ise omasin kunagi selle välgu nö väikevenda ehk siis YN-460 (ei mäleta, kas Mark I või II), mis toimis igati kenasti, kuni ühel hetkel enam ei toiminud. Kuna aga garantiid oli 1 aasta, siis sai ...
  teema: Kommenteerimine: Alvaaro
maxsimiljo

vastuseid: 216
vaadatud: 75053

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 05.01.2013 21:40:33   pealkiri: Kommenteerimine: Alvaaro
Ostsin posti teel ruuteri, tehing oli kiire ja korrektne. thumbs_up.gif
  teema: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
maxsimiljo

vastuseid: 117
vaadatud: 33175

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 02.10.2012 21:18:30   pealkiri: Anname ära mängu World of Warplanes closed beta võtmeid (võtmed jagatud!)
maxsimiljone@gmail.com
  teema: Kommenteerimine: Hiid
maxsimiljo

vastuseid: 662
vaadatud: 234101

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 11.08.2012 15:55:25   pealkiri: Kommenteerimine: Hiid
Väga meeldiv ärikogemus. icon_smile.gif
  teema: ID-tarkvara ver. 3.6 beeta
maxsimiljo

vastuseid: 15
vaadatud: 5368

sõnumfoorum: Tarkvara ja arvutimängud   postitatud: 12.06.2012 21:25:13   pealkiri: ID-tarkvara ver. 3.6 beeta
, win üsna värskelt peale pandud ja kõik uuendused ka installitud. Pole mul üksi kord selle tarkvara installimine nii valutult läinud, kui ehk peaks.
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.