|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: SÕIM VÕI SÕNAVABADUS ⟩ Raadiohääl nõuab saare ITfirmalt kommentaaride eest valuraha |
matik
vastuseid: 35
vaadatud: 11383
|
foorum: Varia postitatud: 18.07.2020 01:35:46 pealkiri: SÕIM VÕI SÕNAVABADUS ⟩ Raadiohääl nõuab saare ITfirmalt kommentaaride eest valuraha |
Nõue ei ole see kui keegi sulle kirja saadab isegi kui ta vandeadvokaat on. Nõue saab tulla ikka ainult kohtu või mõnel juhul ka kohtuvälise menetleja otsuse põhjal.
Ja siin ei tohi ajada sed ... |
teema: Telia Eesti |
matik
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280040
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 18.05.2018 13:07:36 pealkiri: Telia Eesti |
Tahaks ka teada, mis seadus kohustub pakkuma ainult EU-pakette.
Tele2 ja Elisa pakkumised neid küll ei sisaldanud - sai täitsa ~4€ pakkumised mõlemalt.
Ükski seadus ei kohusta eraldi pake ... |
teema: Telia Eesti |
matik
vastuseid: 9969
vaadatud: 2280040
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 15.05.2018 00:25:40 pealkiri: Telia Eesti |
Mul on nt sellised summad pereringis (kõik DIIL)
1. enda praegune pakett koos netiga 4.16 -> 6.99 kuus (ja nett väheneb 15GB pealt 12GB peale)
2. naisel 4.00 -> 4.99 kuus (nett sama 5GB)
3. ... |
teema: C++ vector |
matik
vastuseid: 4
vaadatud: 4257
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 15.12.2016 16:25:15 pealkiri: C++ vector |
Kui sa optimeerid kiiruse peale ja seal on pudelikael, siis alustama peaks ikkagi profileerimisest, nt linuxi peal kasutad "valgrind --tool=callgrind" vms ja tulemus sööta kcachegrind-i.
Memory ja ... |
teema: Elisa ekspert soovitab: Millist nutitelefoni tasub kinkida jõuludeks? |
matik
vastuseid: 29
vaadatud: 12940
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.12.2016 15:59:45 pealkiri: Elisa ekspert soovitab: Millist nutitelefoni tasub kinkida jõuludeks? |
See on tõsi küll. Osadel Xiaomidel, nagu seesama Note, pole 800MHz, küll aga soovitatud väiksemal, 3S Prime-l on.
Arvutitarga müüja ütles ka, et Note'sid on tagasi toodud ka sel põhjusel... |
teema: Alates 10.01.2017 toimuvad muudatused Tele2 Interneti, Tele2 teenuste kasutamise ning pakettide tingimustes |
matik
vastuseid: 6
vaadatud: 5622
|
foorum: Pressiteated postitatud: 15.12.2016 15:55:16 pealkiri: Alates 10.01.2017 toimuvad muudatused Tele2 Interneti, Tele2 teenuste kasutamise ning pakettide tingimustes |
Kui ei jää ühtegi mobiilside pakkujat pordid lahti siis on ikka väga halb uudis.
Ma pole tele2 kasutanud, aga telia ja elisa 4G on nagunii NAT-i taga, lahtistest portidest pole mingit kasu.
Ek ... |
teema: Elisa ekspert soovitab: Millist nutitelefoni tasub kinkida jõuludeks? |
matik
vastuseid: 29
vaadatud: 12940
|
foorum: Pressiteated postitatud: 13.12.2016 02:02:20 pealkiri: Elisa ekspert soovitab: Millist nutitelefoni tasub kinkida jõuludeks? |
Jajah, ja kõige targemad "nutihundid" ostavad endale kullast aifõuni SMS laenu eest
Kindlustused on samuti huvitavat statistikat täheldanud: Kindlustusspetsialisti sõnul ootavad Seesami ka ... |
teema: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
matik
vastuseid: 3975
vaadatud: 1288714
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.09.2016 01:42:32 pealkiri: Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet |
Kas keegi oskab soovitada, mis seadmete comboga saaks ipv6-only 4G võrgu tekitada, on see Telia fix-4G otsas üldse võimalik?
Parim mida ma näen Telia ipv6 suppordi kohta on mingi 2a vana link htt ... |
teema: Huawei pressiteade: 5G võrgud on asjade interneti alustalaks |
matik
vastuseid: 33
vaadatud: 8360
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.07.2015 17:29:01 pealkiri: Huawei pressiteade: 5G võrgud on asjade interneti alustalaks |
5GB saab ilusti hakkama ilma wifita. Mida sa teed et sul see 5GB telefoniga kasutades täis tuleb?
Mul lastel on 5GB paketid ja juunis oli kuu keskpaigaks mõlemal maht otsas. Märksõnaks y ... |
teema: IT-spetsialistid küsivad 3000–4000 eurot kätte |
matik
vastuseid: 35
vaadatud: 24998
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 01.04.2015 00:18:44 pealkiri: IT-spetsialistid küsivad 3000–4000 eurot kätte |
Silicon Valleys saad odavaima üürikorteri endale a la 2000 $ kuus ning see 24k €/$ aastas kulub juba rendile ära.
Tõsi, eks lahedamalt elab seal muidugi kui siin ülejäänud raha eest, aga arv ... |
teema: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
matik
vastuseid: 206
vaadatud: 63689
|
foorum: Pressiteated postitatud: 06.12.2014 01:26:17 pealkiri: Elisa lisas kõikidesse arvuti- ja mobiiltelefoni pakettidesse 4G Interneti |
GSM kõne eelis on see, et GSM puhul on kanal garanteeritud. Skype puhul pole midagi garanteeritud ehk võib hakkima hakata kui masti piirkonnas palju kasutajaid on.
Aga skype puhul on veel üks prob ... |
teema: Taskulambi äpp-id sisaldavad pahavara |
matik
vastuseid: 28
vaadatud: 11752
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 05.11.2014 01:43:02 pealkiri: Taskulambi äpp-id sisaldavad pahavara |
90% äppe varastavad andmeid, võib täitsa vabalt pakkuda. Nt miks vajab GPS äpp ligipääsu kontaktidele ja videotele ja sms-idele?
Kui tihti näete äppe, mis tahavad juurdepäärsu ainult asjade ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
matik
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681943
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.09.2014 22:39:15 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Oh sa püha lihtsameelsus ja iseenda lollus... Nagu ikka, kui küsimus on küsitud, siis lahendus tuli iseenesest.
Kasutan pulka nimelt AF23 routeriga, millel seadetest ei saa kuskilt lukustada LTE v ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
matik
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681943
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 27.09.2014 19:59:06 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Kas kellelgi on infot Elisa 4G Maximum paketi piiramise kohta?
Mingi aeg sai võetud tähtajaline pakett, esimene aasta oli ok: kiirus 20-30Mbit max, 4G ja 4 pulka (kasutan suundantenni, aga majas se ... |
teema: Tasuta Elisa interneti proovimine tipnes kopsaka arvega |
matik
vastuseid: 38
vaadatud: 11299
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 25.07.2014 19:45:48 pealkiri: Tasuta Elisa interneti proovimine tipnes kopsaka arvega |
Kõik, mis tuleb inimesele üllatusele, on koti pähetõmbamine, kas pole? Leping on alati kahepoolne.
Inimestele surutakse peale tihtipeale kohutavalt palju tüüptingimusi, sh ka pankade poolt jne ... |
teema: Nokia esitles Abu Dhabis uusi nutitelefone ja esimest tahvelarvutit |
matik
vastuseid: 13
vaadatud: 5359
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 22.10.2013 21:28:30 pealkiri: Nokia esitles Abu Dhabis uusi nutitelefone ja esimest tahvelarvutit |
windows rt? see saab küll populaarne olema ja toob nokia mülkast välja.
Pigem on probleemiks see, et esimese põlvkonna Surface RT on saadaval palju soodsama hinnaga. Ma olen näinud klaviatuurga ... |
teema: Ekspert: riiklik Linuxi kasutusele võtmine võib olla sundkäik |
matik
vastuseid: 124
vaadatud: 20241
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 15.09.2013 16:30:51 pealkiri: Ekspert: riiklik Linuxi kasutusele võtmine võib olla sundkäik |
|
teema: Kuidas luua tugevaid paroole (ilma end hulluks ajamata)? |
matik
vastuseid: 16
vaadatud: 9997
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 01.08.2013 23:12:12 pealkiri: Kuidas luua tugevaid paroole (ilma end hulluks ajamata)? |
| See on see koht kus tasuks üht IIRC ka hiljuti (taaskord) väljapakutud lahendust kasutada: keeruline parool üles kirjutada ja turvata seda üleskirjutatud varianti, näiteks rahakotis hoides. Oma r ... |
teema: Eesti arvutipoodidest leiti piraattarkvara pakkuvaid teenindajaid |
matik
vastuseid: 46
vaadatud: 10910
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 07.06.2013 23:38:23 pealkiri: Eesti arvutipoodidest leiti piraattarkvara pakkuvaid teenindajaid |
Linuxiga on reeglina lihtne:
1. guugeldad viga
2. kopipasteet õpetuse järgi käsud terminali
Ja enamasti jätkad tööd kui polekski midagi olnud.
Tõesti keeruline.
Garantii- ja teeni ... |
teema: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank :: Toiteallikad |
matik
vastuseid: 67
vaadatud: 78102
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 28.05.2013 22:13:31 pealkiri: Ülevaade: EasyAcc 12000mAh akupank |
Kaua sellised oma laengut ka säilitavad?
Hardcore telefonikasutajal ehk on teine usecase, aga endal oleks pigem ehk nii, et laed akud ära ja unustad 1 kuuks, et võtta seda välja ikkagi _hädaolu ... |
teema: Mobiiltelefonide ja nutitelefonide tootjate Q1 2013 turuosad |
matik
vastuseid: 17
vaadatud: 4645
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 27.04.2013 18:56:22 pealkiri: Mobiiltelefonide ja nutitelefonide tootjate Q1 2013 turuosad |
| E: ei ma ei vihka Nokiat, aga ma ei saa aru Nokia praegusest poliitikast. Kahe aastaga kaotada üle 20% turuosa on ikka päris korralik oskus . Olgem ausad, 400000 Lumiat ühes KVARTALIS terve USA pea ... |
teema: Microsoft alustab täna Windows Live Messengeri sulgemist |
matik
vastuseid: 57
vaadatud: 13867
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 16.04.2013 12:58:24 pealkiri: Microsoft alustab täna Windows Live Messengeri sulgemist |
Aga mind huvitab kas ei oleks võimalik msn'i lihtsalt ümber teha, et räägiks teise serveri kaudu, samal põhimõttel nagu ebuddy jms. aga lihtsalt msn'i moodi.
Kõik on võimalik, kui on olemas ... |
teema: RIA soovitab Windows XP välja vahetada |
matik
vastuseid: 58
vaadatud: 13390
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 09.04.2013 23:13:46 pealkiri: RIA soovitab Windows XP välja vahetada |
Ja noh, Linux - see võib kukele käia. Kui ma mõne elupõlise Windowsimehe arvutisse selle installin, siis järgneb sellele mingi eluaegne Linuxi support, millest ma eriti vaimustuses pole
... |
teema: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
matik
vastuseid: 26
vaadatud: 8219
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.03.2013 19:42:39 pealkiri: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
Kim Dotcom, Julian Assange tulid avalikkuse ette. Avaliku elu tegelast ei saa nii kergelt ära koksata või trellide taha saata jõuvõtetega...
Olof Palme?
Aga miks mitte ka Prantsusmaa kuninga ... |
teema: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
matik
vastuseid: 26
vaadatud: 8219
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.03.2013 18:38:59 pealkiri: Minister: Skype´i pealtkuulamise kohta ei ole võimalik vastata |
Tahate tugevamaid, tasakaalustatud ja inimlikemaid õigusi nagu Rootsis? Miks te siis ei nõua? Miks keegi ei nõua, eriti, kui kõik ütlevad ühest suust, et Eesti on demokraatlik riik?
No Rootsi ... |
teema: Elisa mobiilne internet |
matik
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681943
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 11.03.2013 15:03:07 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
| Kas keegi on proovinud Elisa 4G-d ka Tallina külje all, a la Mõigu/Peetri küla? Kuidas kiirused on? Plaan oleks prooviks võtta just uplingi pärast, mis Elioni ADSL korral on vaid 768k. Downlink 1 ... |
teema: Tere! Mina olen arvutisõltlane… (lisatud küsitlus) |
matik
vastuseid: 44
vaadatud: 10340
|
foorum: Varia postitatud: 20.02.2013 19:44:14 pealkiri: Tere! Mina olen arvutisõltlane… (lisatud küsitlus) |
Kui facebookis ainult iPäädiga istuda, kas siis ei ole arvutisõltlane, vaid tabletisõltlane?  |
teema: Elisa mobiilne internet |
matik
vastuseid: 11802
vaadatud: 2681943
|
foorum: Andmeside ja kõnelevi postitatud: 15.02.2013 19:04:19 pealkiri: Elisa mobiilne internet |
Tubli, anna nüüd EMT ja Tele2 mastide aadressid ka.
Aga asjast: ülaltoodu on nn "Eesti suurima 4G" jaoks peale kahe aastast ootamist ikka üsna näru.
Põhiaur läks kuskile mujale...
EMT ... |
teema: Uue põlvkonna Nokia Lumia 820 nüüd EMT-s saadaval |
matik
vastuseid: 38
vaadatud: 12791
|
foorum: Pressiteated postitatud: 03.02.2013 01:51:06 pealkiri: Uue põlvkonna Nokia Lumia 820 nüüd EMT-s saadaval |
Nii, et sellise fännamise valguses võib juhtuda küll see, et USA-kad panevad toodetud Lumia 920 telefonidele käpa peale ja muu maailm vaatab seda nukralt pealt.
Ei saa panna, sest EU ja US ... |
teema: Nokia vähendab IT alal 1000 töökohta |
matik
vastuseid: 30
vaadatud: 5051
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 19.01.2013 01:57:47 pealkiri: Nokia vähendab IT alal 1000 töökohta |
Ärge unustage seika, et Elop on Nokia omanik, kuna enamus aktsiaid on Elopi valduses.
Nii, et Elopit ei saa keegi vallandada. Küll saab Elop vallandada keda tahab.
Postitatud Sony Ericsson mobiili ... |
teema: Uusi Lumia nutitelefone müüakse USAs suurte allahindlustega |
matik
vastuseid: 6
vaadatud: 32654
|
foorum: Hinnad postitatud: 28.12.2012 18:35:54 pealkiri: Uusi Lumia nutitelefone müüakse USAs suurte allahindlustega |
Ega ta väga sisutu uudis ei ole samas, aga seda võiks kõrvutada selle uudisega http://news.yahoo.com/blogs/abc-blogs/walmart-slashes-prices-apple-iphone-5-ipad-115543945--abc-news-tech.html
Siis o ... |
teema: Nokia Lumia 920 enne detsembrit Eestisse müügile ei jõua |
matik
vastuseid: 18
vaadatud: 6051
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 01.11.2012 00:31:45 pealkiri: Nokia Lumia 920 enne detsembrit Eestisse müügile ei jõua |
Küsiks sellise üldise küsimuse nii WM8,5 kui 9 kohta.
Kas sellist lahendust ka eksisteerib nagu androidil, et põhi numbrid saad ava ekraanile panna ja kohe otse helistab nendele?
Või peab telef ... |
teema: Konkurentsiamet kohustas mobiilifirmasid kõnelõpetustasu alandama |
matik
vastuseid: 2
vaadatud: 24156
|
foorum: Hinnad postitatud: 17.08.2012 22:39:53 pealkiri: Konkurentsiamet kohustas mobiilifirmasid kõnelõpetustasu alandama |
Njah, eesti keel oma hiilguses.
Oleks öeldud, et operaatori kõnede termineerimise minutitasu, oleks saanud kohe aru. Nüüd loed E24 artikli lõpuni, et viimasest lõigust lugeda, et ikkagi ongi t ... |
teema: R2 kestmine võib kahtluse alla sattuda (lisatud küsitlus) |
matik
vastuseid: 135
vaadatud: 32389
|
foorum: Varia postitatud: 11.07.2012 02:34:15 pealkiri: R2 kestmine võib kahtluse alla sattuda (lisatud küsitlus) |
| See oleks küll väga kurb. Ainus raadio kust ikka õhtuti tuleb huvitavat muusikat. Ja kas noored siis polegi enam inimesed ja tulevik? Äärmiselt kummaline suhtumine ikka küll |
teema: Skype kõnedesse tulevad reklaamid |
matik
vastuseid: 20
vaadatud: 7437
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 15.06.2012 20:12:18 pealkiri: Skype kõnedesse tulevad reklaamid |
Mitte, et Skype juba niigi ressursse ei õgiks. Nüüd siis lisatakse sellele reklaamide kuvamine kah
Otsi: "disable skype supernode"
Leidsin. Katsetan töö juures. Tänud
Imet ei maksa oo ... |
teema: Küsimus c++ kohta? |
matik
vastuseid: 3
vaadatud: 1759
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 24.05.2012 21:02:38 pealkiri: Küsimus c++ kohta? |
Silma hakkas see, et N on defineeritud 200 peale
loendi pikkuseks on defineeritud samuti 200
Initsialiseerid aga vaid esimesed 26 loendi elementi
for(i=0;i<26;loend[i++]=0);
Treppimisest, k ... |
teema: Ülevaade: Kingston DataTraveler HyperX 3.0 64 GB :: Välised mäluseadmed |
matik
vastuseid: 28
vaadatud: 14313
|
foorum: Ülevaated, kasutajate hinnangud postitatud: 21.05.2012 00:31:34 pealkiri: Ülevaade: Kingston DataTraveler HyperX 3.0 64 GB |
| Väikeste failide pidev ülekirjutamine tapab kiiremini. Flashi peal ei ole võimalik kirjutada andmeid baithaaval, vaid "erase block" suurus on ju 512 v 2048 v 4096 baiti. Sellest järeldub selline h ... |
teema: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni |
matik
vastuseid: 146
vaadatud: 36337
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 19.05.2012 23:30:37 pealkiri: 101 põhjust, miks vältida Windows Phone 7.5 nutitelefoni |
Kogu selle fanboi-mismi juurde lisaks, et olen kasutanud ise järgnevaid isendeid
- iPhone 3G - 1,5 aastat
- Nokia N900 - ca 1 aasta
- SE Xperia neo Android - ca aasta
- HTC Radar WP7.5 - pool aas ... |
teema: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt |
matik
vastuseid: 27
vaadatud: 7244
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 06.03.2012 00:22:55 pealkiri: Nokia Lumia 800 on põhjanaabrite juures müügihitt |
Kas mitte ei piiranud WP7 kaameraga seotud funktsionaalsust?
Võibolla ajad midagi iOS-iga sassi, mis piirab kaameraga seotud funktsionaalsust. Nimelt kui sa kirjutad oma 3rd party appi mis võtab ... |
teema: LG esitles maailma esimest hääl- ja videokõnede konversiooni LTE võrgus |
matik
vastuseid: 3
vaadatud: 1833
|
foorum: Pressiteated postitatud: 29.02.2012 23:41:43 pealkiri: LG esitles maailma esimest hääl- ja videokõnede konversiooni LTE võrgus |
Tase... et videokonverentse pidada üle 4G, käi 3x rohkem pappi välja - 29 vs 100 €, kuigi pakett on sama 100/50.
Saan aru, et videokonverentsi on firmade pärusmaa, aga et isegi _videokõne_ nt ... |
teema: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas |
matik
vastuseid: 12
vaadatud: 4675
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 27.02.2012 19:54:27 pealkiri: Nokia Lumia 900 saadaval nüüd ka Euroopas |
| spec: http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_900-4578.php |
teema: Sotsiaalmeedia röövib mobiilioperaatoritelt miljardeid |
matik
vastuseid: 28
vaadatud: 5656
|
foorum: Varia postitatud: 22.02.2012 23:24:42 pealkiri: Sotsiaalmeedia röövib mobiilioperaatoritelt miljardeid |
Nagu E24 kommentaarides keegi ka mainis, on asja vaadatud vale nurga alt.
Päris kallutatud uudis, kui nii võtta.
Uudise pealkiri võiks olla ju ka: "Inimesed on tänu sotsiaalmeediale _säästnud_ ... |
teema: Sotsiaalmeedia röövib mobiilioperaatoritelt miljardeid |
matik
vastuseid: 28
vaadatud: 5656
|
foorum: Varia postitatud: 22.02.2012 22:08:34 pealkiri: Sotsiaalmeedia röövib mobiilioperaatoritelt miljardeid |
Kõik kohusse kaevata ning saamata jäänud tulu välja nõuda
Lisaks peaks keelustama üldse inimestel omavahel otse rääkimise, mõtle mis kasumid SIIS kätte saaks!
See ju puhas saamatajäänu ... |
teema: Programm C keeles programeerimiseks |
matik
vastuseid: 48
vaadatud: 10214
|
foorum: Programmeerimine postitatud: 12.02.2012 23:38:43 pealkiri: Programm C keeles programeerimiseks |
Sai lõpuks järgi proovitud ... ja asi toimib. Üksjagu pusimist oli enne kui sai piisavalt netist see teisenduste olemus selgeks tehtud.
Lisaks leidsin otsesed näited Hi-Low baitide ümbertõstmis ... |
teema: Justiitsministeerium: ACTA ei nõua Eesti seaduste karmistamist |
matik
vastuseid: 22
vaadatud: 12623
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 26.01.2012 02:35:24 pealkiri: Justiitsministeerium: ACTA ei nõua Eesti seaduste karmistamist |
mnjah, siin võiks poliitmaastikul varsti üsna "puhta töö" teha nagu res publica kunagi, kui keegi "piraadipartei" vms netivabaduse partei looks...
aga eks uut verd oleks nagunii vaja, sest enam ... |
teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
matik
vastuseid: 225
vaadatud: 59530
|
foorum: Riistvara postitatud: 30.12.2011 00:32:47 pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
Speccide järgi oli vist väiksem variant 5V, 500mA ja 2,5W, suurema mälu ja võrguotsaga 5V 700mA, e 3,5W.
Suuremagi toidab idee järgi ära suvalisest microUSB telefonilaadijast, need annavad väl ... |
teema: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
matik
vastuseid: 225
vaadatud: 59530
|
foorum: Riistvara postitatud: 30.12.2011 00:20:39 pealkiri: Krediitkaardi suurune arvuti lubab revolutsiooni iseehitajatele |
Väga vinge asi. Kuuldavasti on Debian ja XBMC port ka asjale tulemas. 27€ eest meediapleier pole just paha ost. SD kaardilt bootima, toiteplokk ja mängib üle võrgu videot nagu midagi...
HW deco ... |
teema: HP ultraõhuke sülearvuti Folio 13 |
matik
vastuseid: 22
vaadatud: 9296
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.12.2011 20:35:46 pealkiri: HP ultraõhuke sülearvuti Folio 13 |
Hehe... ära ole nii kindel.
Vt seda uut Lenovo X1-te http://www.theverge.com/2011/10/31/2527300/lenovo-thinkpad-x1-hands-on-pictures#2503471
http://www.lenovo.com/products/us/laptop/thinkpad/x-seri ... |
teema: HP ultraõhuke sülearvuti Folio 13 |
matik
vastuseid: 22
vaadatud: 9296
|
foorum: Pressiteated postitatud: 10.12.2011 19:21:06 pealkiri: HP ultraõhuke sülearvuti Folio 13 |
kui välimus mäki turueelis on. siis on varsti kõik dellid ja hpd "mäkid", mida osad mudelid juba prageu pisut meenutavad. Lenovo on vist ainuke kes oma originaalile truuks on jäänud :lol ... |
teema: Euroopa suurim IT ettevõte tahab loobuda firmasisest e-mailindusest |
matik
vastuseid: 34
vaadatud: 7527
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 04.12.2011 20:09:53 pealkiri: Euroopa suurim IT ettevõte tahab loobuda firmasisest e-mailindusest |
Vaid lokaalselt. Skype salvestab logisi serveris.
Ei salvesta.
https://support.skype.com/en-us/faq/FA392/Where-can-I-find-my-conversation-history-and-what-can-I-do-with-it#3
http://community.skyp ... |
| |