|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: DOOM Eternal |
masterx
vastuseid: 243
vaadatud: 77693
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 07.06.2026 21:33:49 pealkiri: DOOM Eternal |
Sai ka aasta alguses soodukaga The Dark Ages ostetud (vist 27 €) ja ei kahetse üldse. Väga rahul. Lendamine oleks võinud küll ära jääda , aga uus kilp meeldis – seda kõige rohkem tuu ... |
teema: Tempest Rising |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 6860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 26.05.2026 21:18:29 pealkiri: Tempest Rising |
| Alguses hakkasin vaimustusega mängima aga ühel hetkel sain aru, et graafikaga on üle pingutatud. Liiga palju tossu ja plahvatusi ja vilkuvaid lasereid ning üldiselt on ikkagi üksuseid visuaalselt ... |
teema: Kommenteerimine: janar112 |
masterx
vastuseid: 20
vaadatud: 5196
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.04.2026 21:25:29 pealkiri: Kommenteerimine: janar112 |
Sujuv ja kiire tehing. Soovitan!  |
teema: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
masterx
vastuseid: 1296
vaadatud: 384615
|
foorum: Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum postitatud: 20.12.2025 01:29:39 pealkiri: Go3 ja TV3 groupi üldteema |
Kuidas head pakkumist saada?  |
teema: Kommenteerimine: cuzza |
masterx
vastuseid: 62
vaadatud: 15561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.12.2025 22:18:28 pealkiri: Kommenteerimine: cuzza |
Ostis kella  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 22.09.2025 18:28:32 pealkiri: iPhone |
| https://digi.geenius.ee/rubriik/apple/disainiviga-uued-iphone-17-prod-korjavad-lihtsalt-kriimustusi/ |
teema: Tempest Rising |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 6860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 20.06.2025 18:21:07 pealkiri: Tempest Rising |
Suuremat sorti uuendus saadaval
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=DJeJfJmj8io[/youtube] |
teema: Tempest Rising |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 6860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 09.05.2025 20:05:58 pealkiri: Tempest Rising |
Kui mäng kõnetab, siis kindlasti huvitav vaatamine.
https://youtube.com/playlist?list=PL_T2ZxdtQpQRfudNWBulYUztQlLcUq09x&si=tOf2T9LKWz68rSCO |
teema: Tempest Rising |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 6860
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 18.04.2025 20:33:25 pealkiri: Tempest Rising |
Lõpuks ometi mäng, mida olen pikalt oodanud. Ei pidanud pettuma
Siiani Generals Zero Hour + mõnda modi pelanud  |
teema: Kommenteerimine: doog |
masterx
vastuseid: 215
vaadatud: 62535
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2025 18:15:07 pealkiri: Re: Pos |
Ratas vahetas omaniku. Kõik sujus kenasti, soovitan  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 02.03.2024 18:12:33 pealkiri: iPhone |
Tegin sama upgrade ja ei tunne nii
Ehk läheb paremaks
Siin teistel ka probleeme olnud https://www.reddit.com/r/PWM_Sensitive/comments/177y1uv/am_i_sensitive_having_strain_with_my_new_iphone_15/? ... |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 01.03.2024 20:32:25 pealkiri: iPhone |
Ostsin iphone 15 ja jubedalt silmadele hakkab. Kuidas teil on?
Tulin iphone 13 mini pealt |
teema: Kommenteerimine: Aivar_x |
masterx
vastuseid: 85
vaadatud: 33931
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.09.2023 17:47:42 pealkiri: Kommenteerimine: Aivar_x |
Ostis raamatud  |
teema: Kommenteerimine: arvi16 |
masterx
vastuseid: 96
vaadatud: 32540
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.07.2023 11:22:27 pealkiri: Kommenteerimine: arvi16 |
Sai väike arvuti diil tehtud  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
masterx
vastuseid: 2442
vaadatud: 496056
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 03.07.2023 09:55:05 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
, RTX4070 ja FullHD monitor?
Töökaaslane ostab. Tema soov  |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
masterx
vastuseid: 2442
vaadatud: 496056
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 01.07.2023 14:58:56 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
SSD on häbiväärselt väike 1TB. See saab kohe täis ju. Isegi 2TB on väga odavaks muutunud.
Lisaks eelmise põlvkonna 3060.
Videokaart tuleb siiski 4070.
Küsin veel üle enne ostu
... |
teema: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 :: Emaplaadid |
masterx
vastuseid: 2442
vaadatud: 496056
|
foorum: Ostuabi/hinnapäring postitatud: 28.06.2023 11:40:52 pealkiri: Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks 2.0 |
Plaan selline arvuti osta mängimiseks. Mälu lisan juurde 2x16GB. Kas midagi veel muuta või sobib nii?
https://ordi.eu/ordi-lauaarvutid-ordi-rock-13gen |
teema: Kommenteerimine: GPS+ |
masterx
vastuseid: 19
vaadatud: 4826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 01.04.2023 17:31:54 pealkiri: Kommenteerimine: GPS+ |
Ostsin kõlari  |
teema: Kommenteerimine: lenn |
masterx
vastuseid: 27
vaadatud: 7529
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.02.2023 18:35:44 pealkiri: Kommenteerimine: lenn |
Sai väike diil tehtud  |
teema: Kommenteerimine: kert06 |
masterx
vastuseid: 174
vaadatud: 41374
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.05.2022 21:46:16 pealkiri: Kommenteerimine: kert06 |
Kiire tehing. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: kastanid |
masterx
vastuseid: 4
vaadatud: 1616
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.11.2021 19:25:09 pealkiri: Re: Kommenteerimine: kastanid |
Sai väike diil tehtud  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 08.10.2021 19:55:17 pealkiri: iPhone |
, ei saaks rohkem nõus olla, praegu 12 miniga nii rahul, et ei oskaks tahtagi midagi paremat
Välja arvatud aku mis ei ole nii hea  |
teema: Kommenteerimine: RandomHero |
masterx
vastuseid: 133
vaadatud: 32109
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.10.2021 20:38:18 pealkiri: Kommenteerimine: RandomHero |
Ostis kohvri  |
teema: Kommenteerimine: zirnaaskel |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 3961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.09.2021 11:59:49 pealkiri: Kommenteerimine: zirnaaskel |
Positiivne tehing jälle  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.09.2021 18:04:05 pealkiri: iPhone |
Ilmselt must või sinine 13 mini läheb loosi  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 16.09.2021 17:19:41 pealkiri: iPhone |
Ma ei suuda kuidagi harjuda oma i12-ga, nagu tahvel arvuti
Ostnud siis mini  |
teema: Parima fotokaga Android telefon |
masterx
vastuseid: 15
vaadatud: 4037
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 15.09.2021 20:42:10 pealkiri: Parima fotokaga Android telefon |
Hetkel tundub parima kaameraga Huawei P50 Pro olevat.
https://www.dxomark.com/rankings/#smartphones-mobile
https://www.dxomark.com/the-best-ultra-premium-smartphones-for-photography-summer-2021/ |
teema: Kommenteerimine: cuzza |
masterx
vastuseid: 62
vaadatud: 15561
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.08.2021 16:32:35 pealkiri: Kommenteerimine: cuzza |
Sai üks kiire äri tehtud. Soovitan  |
teema: Kommenteerimine: Darremen |
masterx
vastuseid: 20
vaadatud: 4887
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 11.11.2020 13:54:10 pealkiri: Kommenteerimine: Darremen |
Korralik tehing, soovitan  |
teema: Kommenteerimine: liina.p |
masterx
vastuseid: 5
vaadatud: 2135
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 03.11.2020 14:47:58 pealkiri: Kommenteerimine: liina.p |
| Tegime väikse diili. Kiire tegutsemine 👍 |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 14.10.2020 19:19:47 pealkiri: iPhone |
jube kahju et selle 12 mini hind nii üles paisutatakse.. Oleks Se 2020 vahele jäetud ja selle asemel 12 mini letikas 599 või 699 pandud, siis tuleks tõeline müügihitt...
Müügihitt tuleb sel ... |
teema: Kommenteerimine: margus27 |
masterx
vastuseid: 99
vaadatud: 27428
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.07.2020 17:08:31 pealkiri: Kommenteerimine: margus27 |
Sai väike hantli äri tehtud. Kiire tegutsemine  |
teema: Kommenteerimine: zirnaaskel |
masterx
vastuseid: 13
vaadatud: 3961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.06.2020 21:18:01 pealkiri: Re: kõllid |
Ostis ratta. Kõik ok  |
teema: iPhone |
masterx
vastuseid: 22002
vaadatud: 4744328
|
foorum: Mac/Apple postitatud: 19.04.2020 14:51:46 pealkiri: iPhone |
On ju räägitud, et akukestvus sarnane iP8-ga. Oluliselt paremat kestvust ei tasu loota.
Eks aku on ilmselt ainuke miinus selle telefoni juures. Muidu väga õige suurus, pole 7-et kaamerat, või ... |
teema: Kommenteerimine: trapixgami |
masterx
vastuseid: 114
vaadatud: 22006
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.12.2019 15:36:01 pealkiri: Kommenteerimine: trapixgami |
Ostis nutikella. Kiire tehing  |
teema: Kommenteerimine: Urmas87 |
masterx
vastuseid: 14
vaadatud: 4298
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.12.2019 11:39:53 pealkiri: Re: Blackout |
Kõik sujus lõpuks  |
teema: Kommenteerimine: HusabergHo |
masterx
vastuseid: 6
vaadatud: 2961
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 20.12.2019 21:21:29 pealkiri: Kommenteerimine: HusabergHo |
Kiire ja korralik ostja, soovitan  |
teema: Sony Xperia 1 |
masterx
vastuseid: 165
vaadatud: 36170
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.12.2019 15:49:06 pealkiri: Sony Xperia 1 |
Xperia 5
Sony ikka ei oska oma asju nimetada. Täielik segapudi milles isegi asjaga rohkem kursis oleval inimesel raske orienteeruda.
Rääkimata teistest. Samsung ja Apple põhjusega on hoid ... |
teema: Kommenteerimine: part24 |
masterx
vastuseid: 36
vaadatud: 17383
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 23.11.2019 23:35:36 pealkiri: Kommenteerimine: part24 |
Igati kiire ja positiivne tehing  |
teema: Kommenteerimine: KoteTrades |
masterx
vastuseid: 72
vaadatud: 16241
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.12.2018 18:43:39 pealkiri: Re: 1TB Samsung/Seagate ketas |
Ostis telefoni  |
teema: Kommenteerimine: kenwuud |
masterx
vastuseid: 76
vaadatud: 20636
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 24.11.2018 18:44:28 pealkiri: Kommenteerimine: kenwuud |
Korrektne ostja  |
teema: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
masterx
vastuseid: 365
vaadatud: 118119
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 24.11.2018 18:41:26 pealkiri: Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema |
Amazon.de pakub hetkel XZ1 ja XZ1 compacti hea hinnaga. 239 vs 199
Elisas hetkel XZ1 compact ka 199 euri  |
teema: Kommenteerimine: beastbeats |
masterx
vastuseid: 367
vaadatud: 110667
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.07.2018 00:38:04 pealkiri: Kommenteerimine: beastbeats |
Tegime kaupa. Kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: EML |
masterx
vastuseid: 109
vaadatud: 34727
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.07.2018 22:13:38 pealkiri: Kommenteerimine: EML |
Kiire diil  |
teema: Kommenteerimine: zombie11 |
masterx
vastuseid: 2
vaadatud: 1316
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.06.2018 18:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: zombie11 |
Tegime kaupa  |
teema: Kommenteerimine: rmc |
masterx
vastuseid: 195
vaadatud: 93545
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.03.2018 17:26:51 pealkiri: Kommenteerimine: rmc |
Sai väike äri tehtud  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
masterx
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682258
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 31.01.2018 21:22:43 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
43" just paras suurus. Algul tahtsin ju üldse 32 tollist  |
teema: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
masterx
vastuseid: 10301
vaadatud: 2682258
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.01.2018 20:29:09 pealkiri: Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) |
Kumba telekat soovitaksite
JVC 43" 43VF52
LG 43LJ515V
https://www.klick.ee/jvc-43-43vf52-fullhd-smarttv
https://www.euronics.ee/t/82505/tv-ja-kodukinod/43-full-hd-led-lcd-teler-lg/43lj51 ... |
teema: Kommenteerimine: Gnuf |
masterx
vastuseid: 29
vaadatud: 9233
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.12.2017 15:15:01 pealkiri: Kommenteerimine: Gnuf |
Sai väike diil tehtud  |
teema: Kommenteerimine: jjk@itek |
masterx
vastuseid: 111
vaadatud: 43612
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.02.2017 17:26:14 pealkiri: Kommenteerimine: jjk@itek |
Kiire tehing. Soovitan  |
| |