|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: The Division 2 |
martin366
vastuseid: 522
vaadatud: 142523
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 24.02.2023 01:02:57 pealkiri: The Division 2 |
Keegi mängib ka veel või Eesti poisid on püssid nurka visanud juba ?  |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.04.2022 17:28:30 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
| Uus patch on päris hea. Nüüd saab Druidiga hundid ja karu korraga teha. Selline ilus loomaaed platsis, kes tankib ja ise loobin spelle. Norm Baal sai päris käbe surma. Teisi klasse ka muudeti aga ... |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 06.12.2021 13:40:25 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
Otsin mängusõpru kellega split-MF teha  |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2021 16:11:29 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
aitaks küll, a switchi pole kaasas.
tokenitega unlimited respec ju nagunii.
Crossplay tuge sellel mängul pole nagunii. Cross-characters aint. |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2021 16:07:07 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
respeci fire peale, kui partyt ei leia, hiljem tagasi
Ei hakka selle peale speci raiskama. Küll keegi leiab selle 5min  |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.10.2021 16:03:30 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
nüüd käib vähem maas aga hästi nende serveritega asjad siiski veel pole. see nädal olen ma vähemalt õhtuti enam-vähem mängida saanud.
2 x päevas on maas. Praegu on maas ja siis õhtul... ... |
teema: Diablo 2 [Resurrected] |
martin366
vastuseid: 1496
vaadatud: 330079
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.10.2021 17:19:41 pealkiri: Diablo 2 [Resurrected] |
Kas keegi aitaks helli läbi rushida ? Bossid ja waypointid.
Suht kehv loot on tulnud ja soloda keeruline.
Või kedagi kes helli alguses ja otsib mängukaaslast, ma lvl75 orb+fire sorc.
( ... |
teema: Elite: Dangerous |
martin366
vastuseid: 443
vaadatud: 131167
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.04.2021 17:00:00 pealkiri: Elite: Dangerous |
Otsin wingmatei PVE Massacre missionite grindimiseks. Tahaks fleet carrierit ))
Ei viitsi minida, bounty hunting tunduvalt huvitavam.
PS kes huvitatud. (mul Odysseyt pole veel, ootan veel) |
teema: Forza Motorsport 7 |
martin366
vastuseid: 322
vaadatud: 94676
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.08.2018 18:37:40 pealkiri: Forza Motorsport 7 |
Kes multiplayeris driftida soovib, võib teada anda PS kaudu  |
teema: Forza Motorsport 7 |
martin366
vastuseid: 322
vaadatud: 94676
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 11.08.2018 18:20:04 pealkiri: Forza Motorsport 7 |
Uus update ülim, lõpuks kannatab korralikult driftida
Nüüd võid kasvõi terve ringi ühe driftiga läbi lasta...kui muidugi skilli on ja hea auto
https://www.upload.ee/thumb/8798956/ ... |
teema: Kommenteerimine: ReimoKivin |
martin366
vastuseid: 10
vaadatud: 3097
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.01.2018 14:27:53 pealkiri: Kommenteerimine: ReimoKivin |
 |
teema: Unigine Superposition |
martin366
vastuseid: 87
vaadatud: 60059
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 08.01.2018 16:08:46 pealkiri: Unigine Superposition |
ASUS Strix GTX 1080
7700k @ 5.2GHz
https://www.upload.ee/thumb/7863067/OC.PNG |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
martin366
vastuseid: 329
vaadatud: 150573
|
foorum: Protsessorid postitatud: 05.01.2018 14:56:26 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Mis plaat ?
Asus ROG STRIX Z270E GAMING on plaadiks
martin366, päris hea prose sul, aga mis System Agent pinge sul on ja mis kiirusel NB(Uncore) käib?
Siis praktiliselt sama plaat mis mul.
Kat ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
martin366
vastuseid: 329
vaadatud: 150573
|
foorum: Protsessorid postitatud: 04.01.2018 20:59:49 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
Veel statistikat:
Kasutasin üht 7700K-d, tegi 1.3V-ga 5GHz, temp-d aga >92C stabiilsus testides.
Panin kaane alla Liquid Metal PRO-d, täpselt samadel tingimustel sain nüüd max temperatuuri &g ... |
teema: VPN 'id |
martin366
vastuseid: 142
vaadatud: 106230
|
foorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid postitatud: 02.01.2018 19:03:07 pealkiri: VPN 'id |
Võtsin ka hiljuti sama paketi, kuid sain veel odavamalt.
Windowsi prog on veits bugine win10 peal, kuid ei midagi hullu, serverid kiired (fin), saan 100mbit netiga max kätte (p2p).
Minu poolt thum ... |
teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
martin366
vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.01.2018 16:10:35 pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 ) |
27" alla QHD ei soovita. Kui ei mängi siis pigem 4k IPS = silm puhkab.
Panen varsti proofilis oleva molu müüki ja kolin g-sync molu peale üle.  |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
martin366
vastuseid: 2149
vaadatud: 555405
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2017 21:33:12 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Minul null vahet uue driveriga. Lasin samaaegselt PUBG v1 ja uue nvidia driveri peale mis VÄIDETAVALT peaks midagi muutma. Siiani suht lootusetu.
Raud korralik aga mäng jookseb sitasti ja graf aast ... |
teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
martin366
vastuseid: 2149
vaadatud: 555405
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.12.2017 15:24:21 pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS |
Perfi osas minujaoks null muutust. FHD peal täpselt sama mis ennem (144fps). 2k peal 90fps ja jookseb sama sitasti kui 4k 25fps.. min fps olematu, jube stutter sees.
Kui nad suudaks selle mängu joo ... |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
martin366
vastuseid: 329
vaadatud: 150573
|
foorum: Protsessorid postitatud: 12.12.2017 18:20:52 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
kellelgi tooli pole müüa ? Või siis vihjet kust kõige mõistlikum tellida oleks.
Mis prosel sa IHS'i tahad maha võtta?
Unus mainida jah. 7700k  |
teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
martin366
vastuseid: 329
vaadatud: 150573
|
foorum: Protsessorid postitatud: 11.12.2017 22:29:03 pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine) |
kellelgi tooli pole müüa ? Või siis vihjet kust kõige mõistlikum tellida oleks.  |
teema: Korpuste teema |
martin366
vastuseid: 5093
vaadatud: 1052687
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 27.11.2017 08:43:03 pealkiri: Korpuste teema |
Kes Soomega seotud on saaks hea kasti hea hinnaga
100eur+post 5eur
https://www.proshop.fi/Kotelot/Phanteks-Enthoo-EVOLV-ATX-Black-Kotelot-Miditower-musta/2526495
Ja ma alles ostsin NZXT S340 ... |
teema: OnePlus 3/3T |
martin366
vastuseid: 860
vaadatud: 366727
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2017 19:37:52 pealkiri: OnePlus 3/3T |
Hakkasin 7.1.1 betast alates kasutama, tunduvalt särtsakam on küll. Nüüd ElementalX 3.00 ka väljas, saab veelgi parema tulemuse  |
teema: Kommenteerimine: sandermat |
martin366
vastuseid: 161
vaadatud: 34419
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2016 10:28:34 pealkiri: Kommenteerimine: sandermat |
 |
teema: OnePlus 3/3T |
martin366
vastuseid: 860
vaadatud: 366727
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.12.2016 10:16:34 pealkiri: OnePlus 3/3T |
Kellel custom soft siis soovitan EX kernel + http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=69417941&postcount=724
Aku kestab tunduvalt paremini  |
teema: Kommenteerimine: tuutsˇ12 |
martin366
vastuseid: 6
vaadatud: 2126
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.11.2016 18:59:53 pealkiri: Kommenteerimine: tuutsˇ12 |
Eeskujulik ostja  |
teema: Kommenteerimine: grei98 |
martin366
vastuseid: 64
vaadatud: 13687
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2016 12:59:29 pealkiri: Kommenteerimine: grei98 |
Positiivne!  |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
martin366
vastuseid: 2165
vaadatud: 613111
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.03.2016 10:42:54 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Miks vaja nii hákkida ja funktsionaalsust tappa?
Lase siis juba maha ja kasuta google maps
Äkki seletad, mismoodi need load navigeerimiseks vajalikud on: kontaktid, SMS, kaamera, kalender, mik ... |
teema: Kommenteerimine: gollum |
martin366
vastuseid: 53
vaadatud: 18599
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.03.2016 07:15:52 pealkiri: Kommenteerimine: gollum |
Positiivne!  |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
martin366
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.01.2016 10:40:17 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
| See BV5000 hea asi küll selle raha eest. Ülevaadete järgi midagi hullu küll pole. |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
martin366
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 09.01.2016 20:49:17 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
kas kellelgi on kogemust ka põrutus- ja veekindlate telefonidega? oleks vaja asendada cat b15 millegi kiiremaga. jäi selline silma
Blackview täitsa korralik Hiina tootja. |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
martin366
vastuseid: 2165
vaadatud: 613111
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 07.01.2016 12:33:51 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Kellegi veel kustus uue aasta tulekuga punktid? Ehk jälle wazei beebi.
Saidi peal näitab ka null ? |
teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
martin366
vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 05.01.2016 18:10:00 pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" |
Ma nüüdsest Doogee F5 16GB omanik.
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234309.html?wid=3
Tellisin Preorderina Gearbestist, eeltellimus lõppes 9.2015, kätte sain täna
Aga ol ... |
teema: Acer V 17 Nitro ülekuumenemine? :: Sülearvuti protsessorid |
martin366
vastuseid: 5
vaadatud: 5503
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 29.11.2015 21:35:53 pealkiri: Acer V 17 Nitro ülekuumenemine? |
Sama arvuti I7 ja 860M kooslusega.
Sellist probleemi ei esine. GTA V läbi tehtud ja muud mängud sellega.
Kui Power Plani System Cooling Policiga mängid, ei muutu midagi? Muudad ühest teiseks.
... |
teema: Fallout 4 |
martin366
vastuseid: 1399
vaadatud: 367543
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 29.11.2015 21:20:33 pealkiri: Fallout 4 |
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses.
Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem?
Ise tegin ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
martin366
vastuseid: 2165
vaadatud: 613111
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 19.11.2015 12:05:58 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
| Minu puhul oli nii, et märkisin mendi maha, sõitsin 15min pärast tagasi oli märk kadunud kuid mendid ikka vahtisid põõsas föön näpus, lisasin uuesti märgi maha ning see jäi püsima. Viljand ... |
teema: SSD versus HDD |
martin366
vastuseid: 13298
vaadatud: 2419149
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 19.11.2015 00:12:27 pealkiri: SSD versus HDD |
| Aga kui nende vahel valida? http://www.1a.ee/compare/products/arvutikomponendid_vorgutooted/malu_hdd_ssd/kovakettad_ssd/samsung_ssd_850_evo_250gb_sata_iii_mz75e250beu_/kingston_ssd_hyperx_savage_240gb ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
martin366
vastuseid: 2165
vaadatud: 613111
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.11.2015 21:14:49 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
, see pidi nii olema et mendid ise vajutavad seal wazes "Not there" ja siis järgmised möödasõitjad märgivad jälle mendi maha.
Siis ongi nii, et korra on ja siis ei ole menti.
Mul ka kogem ... |
teema: mure samsung galaxy tab 2-ga |
martin366
vastuseid: 1
vaadatud: 3754
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 03.10.2015 23:49:50 pealkiri: mure samsung galaxy tab 2-ga |
| Mingi softi kala ilmselt. Ma teeks factory reset. |
teema: µTorrent arutelu |
martin366
vastuseid: 470
vaadatud: 148000
|
foorum: Tarkvara postitatud: 20.09.2015 01:13:32 pealkiri: µTorrent arutelu |
Ei osanud mujale teemase postitada:
Mul 6 www.bitsoup.me kutset. Kes tahab kirjutab PSi oma e-maili  |
teema: Kommenteerimine: Tony18 |
martin366
vastuseid: 0
vaadatud: 93
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 31.08.2015 12:04:09 pealkiri: Kommenteerimine: Tony18 |
Ostis läpaka. Korralik!  |
teema: LG G2 |
martin366
vastuseid: 1191
vaadatud: 321373
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 02.07.2015 06:41:10 pealkiri: LG G2 |
Milline võrgurežiimidest tuli valida, et nii ropult akut ei õgiks: GSM/WCDMA/LTA auto, GSM/WCDMA (automaatrežiim), ainult WCDMA, ainult GSM?
Peale seda, kui 4G kaart sisse sai, jätkub särtsu ma ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 28.06.2015 19:05:36 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Mp peab ka ju eesti kaart olemas olema? Mul seda pole kas pean ise kusagilt midagi tõmbama? või pidi mingi update tegema?
MPs pole mode, seega ei mingit eesti kaarti. MPs toimivad ainult ametlikud ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 27.06.2015 20:20:44 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Olen ka seda mängima hakabud. Level 17 alles. Rooli pole, klaveriga on ka suht hea.
Kinguinis 5 euri steami versioon
klaviatuur on no go tšekin õhtal üle kinguini värgi
Xbox 360/One contr ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 25.06.2015 17:19:17 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kuhu katraloogi see panna tuleb, kui kasutan ETS 64 bit versiooni?
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86
64bitisega ei toimi. Vb nüüd uuem SweetFX saadav ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2015 22:00:44 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Kuhu katraloogi see panna tuleb, kui kasutan ETS 64 bit versiooni?
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86
64bitisega ei toimi. Vb nüüd uuem SweetFX saadav ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 21.06.2015 15:41:17 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
HDR Fix ja SweetFX, viimane juhul kui arvuti vähegi võimsam on
Päris võimas arvuti on. Ehk viitsid mõne lingi visata? Tean, et sweetfxil on igasuguseid erinevaid konffe olemas. Millist soovit ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2015 21:02:46 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:
A Steam Product code you activated has been removed from your account.
14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
Your recent Product code a ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2015 20:55:36 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:
A Steam Product code you activated has been removed from your account.
14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
Your recent Product code a ... |
teema: Euro Truck Simulator 2 |
martin366
vastuseid: 4132
vaadatud: 960699
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 19.06.2015 20:44:48 pealkiri: Euro Truck Simulator 2 |
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:
A Steam Product code you activated has been removed from your account.
14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia
Your recent Product code a ... |
teema: UUs Asus X553MA omadega õhtul? :: Sülearvutid |
martin366
vastuseid: 3
vaadatud: 2379
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 07.06.2015 17:55:47 pealkiri: UUs Asus X553MA omadega õhtul? |
SSD sisse, muidu ei tunne mingit kiirust, olgu kasvõi i7 4ghz sees  |
| |