Avaleht
otsing leidis 2000 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: The Division 2
martin366

vastuseid: 522
vaadatud: 142523

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 24.02.2023 01:02:57   pealkiri: The Division 2
Keegi mängib ka veel või Eesti poisid on püssid nurka visanud juba ? icon_biggrin.gif
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.04.2022 17:28:30   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
Uus patch on päris hea. Nüüd saab Druidiga hundid ja karu korraga teha. Selline ilus loomaaed platsis, kes tankib ja ise loobin spelle. Norm Baal sai päris käbe surma. Teisi klasse ka muudeti aga ...
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 06.12.2021 13:40:25   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
Otsin mängusõpru kellega split-MF teha beer_yum.gif
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2021 16:11:29   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
aitaks küll, a switchi pole kaasas.
tokenitega unlimited respec ju nagunii.

Crossplay tuge sellel mängul pole nagunii. Cross-characters aint.
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2021 16:07:07   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
respeci fire peale, kui partyt ei leia, hiljem tagasi

Ei hakka selle peale speci raiskama. Küll keegi leiab selle 5min icon_smile.gif
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.10.2021 16:03:30   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
nüüd käib vähem maas aga hästi nende serveritega asjad siiski veel pole. see nädal olen ma vähemalt õhtuti enam-vähem mängida saanud.

2 x päevas on maas. Praegu on maas ja siis õhtul... ...
  teema: Diablo 2 [Resurrected]
martin366

vastuseid: 1496
vaadatud: 330079

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.10.2021 17:19:41   pealkiri: Diablo 2 [Resurrected]
Kas keegi aitaks helli läbi rushida ? Bossid ja waypointid.
Suht kehv loot on tulnud ja soloda keeruline. icon_rolleyes.gif
Või kedagi kes helli alguses ja otsib mängukaaslast, ma lvl75 orb+fire sorc.
( ...
  teema: Elite: Dangerous
martin366

vastuseid: 443
vaadatud: 131167

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.04.2021 17:00:00   pealkiri: Elite: Dangerous
Otsin wingmatei PVE Massacre missionite grindimiseks. Tahaks fleet carrierit icon_smile.gif))
Ei viitsi minida, bounty hunting tunduvalt huvitavam.
PS kes huvitatud. (mul Odysseyt pole veel, ootan veel)
  teema: Forza Motorsport 7
martin366

vastuseid: 322
vaadatud: 94676

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.08.2018 18:37:40   pealkiri: Forza Motorsport 7
Kes multiplayeris driftida soovib, võib teada anda PS kaudu icon_wink.gif
  teema: Forza Motorsport 7
martin366

vastuseid: 322
vaadatud: 94676

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 11.08.2018 18:20:04   pealkiri: Forza Motorsport 7
Uus update ülim, lõpuks kannatab korralikult driftida thumbs_up.gif
Nüüd võid kasvõi terve ringi ühe driftiga läbi lasta...kui muidugi skilli on ja hea auto icon_smile.gif

https://www.upload.ee/thumb/8798956/ ...
  teema: Kommenteerimine: ReimoKivin
martin366

vastuseid: 10
vaadatud: 3097

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.01.2018 14:27:53   pealkiri: Kommenteerimine: ReimoKivin
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: Unigine Superposition
martin366

vastuseid: 87
vaadatud: 60059

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 08.01.2018 16:08:46   pealkiri: Unigine Superposition
ASUS Strix GTX 1080
7700k @ 5.2GHz

https://www.upload.ee/thumb/7863067/OC.PNG
  teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
martin366

vastuseid: 329
vaadatud: 150573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 05.01.2018 14:56:26   pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)

Mis plaat ?
Asus ROG STRIX Z270E GAMING on plaadiks
martin366, päris hea prose sul, aga mis System Agent pinge sul on ja mis kiirusel NB(Uncore) käib?
Siis praktiliselt sama plaat mis mul.
Kat ...
  teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
martin366

vastuseid: 329
vaadatud: 150573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 04.01.2018 20:59:49   pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
Veel statistikat:
Kasutasin üht 7700K-d, tegi 1.3V-ga 5GHz, temp-d aga >92C stabiilsus testides.
Panin kaane alla Liquid Metal PRO-d, täpselt samadel tingimustel sain nüüd max temperatuuri &g ...
  teema: VPN 'id
martin366

vastuseid: 142
vaadatud: 106230

sõnumfoorum: Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid   postitatud: 02.01.2018 19:03:07   pealkiri: VPN 'id
Võtsin ka hiljuti sama paketi, kuid sain veel odavamalt.
Windowsi prog on veits bugine win10 peal, kuid ei midagi hullu, serverid kiired (fin), saan 100mbit netiga max kätte (p2p).
Minu poolt thum ...
  teema: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
martin366

vastuseid: 10475
vaadatud: 2417009

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 01.01.2018 16:10:35   pealkiri: LCD monitorid ( lisatud küsitlus monitori suuruse kohta 10.04.2022 )
27" alla QHD ei soovita. Kui ei mängi siis pigem 4k IPS = silm puhkab.
Panen varsti proofilis oleva molu müüki ja kolin g-sync molu peale üle. beer_yum.gif
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
martin366

vastuseid: 2149
vaadatud: 555405

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2017 21:33:12   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Minul null vahet uue driveriga. Lasin samaaegselt PUBG v1 ja uue nvidia driveri peale mis VÄIDETAVALT peaks midagi muutma. Siiani suht lootusetu.
Raud korralik aga mäng jookseb sitasti ja graf aast ...
  teema: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
martin366

vastuseid: 2149
vaadatud: 555405

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.12.2017 15:24:21   pealkiri: Playerunknown's BATTLEGROUNDS
Perfi osas minujaoks null muutust. FHD peal täpselt sama mis ennem (144fps). 2k peal 90fps ja jookseb sama sitasti kui 4k 25fps.. min fps olematu, jube stutter sees.
Kui nad suudaks selle mängu joo ...
  teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
martin366

vastuseid: 329
vaadatud: 150573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 12.12.2017 18:20:52   pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
kellelgi tooli pole müüa ? Või siis vihjet kust kõige mõistlikum tellida oleks. thumbs_up.gif

Mis prosel sa IHS'i tahad maha võtta?

Unus mainida jah. 7700k beer_yum.gif
  teema: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
martin366

vastuseid: 329
vaadatud: 150573

sõnumfoorum: Protsessorid   postitatud: 11.12.2017 22:29:03   pealkiri: Protsessorite DELID (IHS eemaldamine)
kellelgi tooli pole müüa ? Või siis vihjet kust kõige mõistlikum tellida oleks. thumbs_up.gif
  teema: Korpuste teema
martin366

vastuseid: 5093
vaadatud: 1052687

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 27.11.2017 08:43:03   pealkiri: Korpuste teema
Kes Soomega seotud on saaks hea kasti hea hinnaga
100eur+post 5eur
https://www.proshop.fi/Kotelot/Phanteks-Enthoo-EVOLV-ATX-Black-Kotelot-Miditower-musta/2526495
beer_yum.gif
Ja ma alles ostsin NZXT S340 ...
  teema: OnePlus 3/3T
martin366

vastuseid: 860
vaadatud: 366727

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.03.2017 19:37:52   pealkiri: OnePlus 3/3T
Hakkasin 7.1.1 betast alates kasutama, tunduvalt särtsakam on küll. Nüüd ElementalX 3.00 ka väljas, saab veelgi parema tulemuse icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: sandermat
martin366

vastuseid: 161
vaadatud: 34419

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 17.12.2016 10:28:34   pealkiri: Kommenteerimine: sandermat
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif
  teema: OnePlus 3/3T
martin366

vastuseid: 860
vaadatud: 366727

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 12.12.2016 10:16:34   pealkiri: OnePlus 3/3T
Kellel custom soft siis soovitan EX kernel + http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=69417941&postcount=724
Aku kestab tunduvalt paremini icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: tuutsˇ12
martin366

vastuseid: 6
vaadatud: 2126

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.11.2016 18:59:53   pealkiri: Kommenteerimine: tuutsˇ12
Eeskujulik ostja icon_smile.gif
  teema: Kommenteerimine: grei98
martin366

vastuseid: 64
vaadatud: 13687

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2016 12:59:29   pealkiri: Kommenteerimine: grei98
Positiivne! thumbs_up.gif
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
martin366

vastuseid: 2165
vaadatud: 613111

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.03.2016 10:42:54   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Miks vaja nii hákkida ja funktsionaalsust tappa?

Lase siis juba maha ja kasuta google maps

Äkki seletad, mismoodi need load navigeerimiseks vajalikud on: kontaktid, SMS, kaamera, kalender, mik ...
  teema: Kommenteerimine: gollum
martin366

vastuseid: 53
vaadatud: 18599

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 10.03.2016 07:15:52   pealkiri: Kommenteerimine: gollum
Positiivne! thumbs_up.gif
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
martin366

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 11.01.2016 10:40:17   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
See BV5000 hea asi küll selle raha eest. Ülevaadete järgi midagi hullu küll pole.
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
martin366

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 09.01.2016 20:49:17   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
kas kellelgi on kogemust ka põrutus- ja veekindlate telefonidega? oleks vaja asendada cat b15 millegi kiiremaga. jäi selline silma
Blackview täitsa korralik Hiina tootja.
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
martin366

vastuseid: 2165
vaadatud: 613111

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 07.01.2016 12:33:51   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Kellegi veel kustus uue aasta tulekuga punktid? Ehk jälle wazei beebi.

Saidi peal näitab ka null ?
  teema: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
martin366

vastuseid: 9935
vaadatud: 2784943

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 05.01.2016 18:10:00   pealkiri: Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad"
Ma nüüdsest Doogee F5 16GB omanik.
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_234309.html?wid=3

Tellisin Preorderina Gearbestist, eeltellimus lõppes 9.2015, kätte sain täna icon_lol.gif icon_lol.gif
Aga ol ...
  teema: Acer V 17 Nitro ülekuumenemine? :: Sülearvuti protsessorid
martin366

vastuseid: 5
vaadatud: 5503

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 29.11.2015 21:35:53   pealkiri: Acer V 17 Nitro ülekuumenemine?
Sama arvuti I7 ja 860M kooslusega.
Sellist probleemi ei esine. GTA V läbi tehtud ja muud mängud sellega.

Kui Power Plani System Cooling Policiga mängid, ei muutu midagi? Muudad ühest teiseks. ...
  teema: Fallout 4
martin366

vastuseid: 1399
vaadatud: 367543

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 29.11.2015 21:20:33   pealkiri: Fallout 4
Nüüd on väga huvitav olukord. Kõmmutasin oma kogu laskemoona selle krabi kuninganna peale ära seal kindluses. icon_lol.gif

Lasen lihtsalt jalga ja jätak missiooni uuesti hiljem? icon_redface.gif
Ise tegin ...
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
martin366

vastuseid: 2165
vaadatud: 613111

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 19.11.2015 12:05:58   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
Minu puhul oli nii, et märkisin mendi maha, sõitsin 15min pärast tagasi oli märk kadunud kuid mendid ikka vahtisid põõsas föön näpus, lisasin uuesti märgi maha ning see jäi püsima. Viljand ...
  teema: SSD versus HDD
martin366

vastuseid: 13298
vaadatud: 2419149

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 19.11.2015 00:12:27   pealkiri: SSD versus HDD
Aga kui nende vahel valida? http://www.1a.ee/compare/products/arvutikomponendid_vorgutooted/malu_hdd_ssd/kovakettad_ssd/samsung_ssd_850_evo_250gb_sata_iii_mz75e250beu_/kingston_ssd_hyperx_savage_240gb ...
  teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
martin366

vastuseid: 2165
vaadatud: 613111

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 18.11.2015 21:14:49   pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele
, see pidi nii olema et mendid ise vajutavad seal wazes "Not there" ja siis järgmised möödasõitjad märgivad jälle mendi maha. icon_biggrin.gif
Siis ongi nii, et korra on ja siis ei ole menti.
Mul ka kogem ...
  teema: mure samsung galaxy tab 2-ga
martin366

vastuseid: 1
vaadatud: 3754

sõnumfoorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid   postitatud: 03.10.2015 23:49:50   pealkiri: mure samsung galaxy tab 2-ga
Mingi softi kala ilmselt. Ma teeks factory reset.
  teema: µTorrent arutelu
martin366

vastuseid: 470
vaadatud: 148000

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 20.09.2015 01:13:32   pealkiri: µTorrent arutelu
Ei osanud mujale teemase postitada:
Mul 6 www.bitsoup.me kutset. Kes tahab kirjutab PSi oma e-maili icon_wink.gif
  teema: Kommenteerimine: Tony18
martin366

vastuseid: 0
vaadatud: 93

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 31.08.2015 12:04:09   pealkiri: Kommenteerimine: Tony18
Ostis läpaka. Korralik! icon_smile.gif
  teema: LG G2
martin366

vastuseid: 1191
vaadatud: 321373

sõnumfoorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika   postitatud: 02.07.2015 06:41:10   pealkiri: LG G2
Milline võrgurežiimidest tuli valida, et nii ropult akut ei õgiks: GSM/WCDMA/LTA auto, GSM/WCDMA (automaatrežiim), ainult WCDMA, ainult GSM?
Peale seda, kui 4G kaart sisse sai, jätkub särtsu ma ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 28.06.2015 19:05:36   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Mp peab ka ju eesti kaart olemas olema? Mul seda pole kas pean ise kusagilt midagi tõmbama? või pidi mingi update tegema?
MPs pole mode, seega ei mingit eesti kaarti. MPs toimivad ainult ametlikud ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 27.06.2015 20:20:44   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Olen ka seda mängima hakabud. Level 17 alles. Rooli pole, klaveriga on ka suht hea.
Kinguinis 5 euri steami versioon
klaviatuur on no go icon_biggrin.gif tšekin õhtal üle kinguini värgi

Xbox 360/One contr ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 25.06.2015 17:19:17   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuhu katraloogi see panna tuleb, kui kasutan ETS 64 bit versiooni?
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86
64bitisega ei toimi. Vb nüüd uuem SweetFX saadav ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2015 22:00:44   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Kuhu katraloogi see panna tuleb, kui kasutan ETS 64 bit versiooni?
C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86
64bitisega ei toimi. Vb nüüd uuem SweetFX saadav ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 21.06.2015 15:41:17   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
HDR Fix ja SweetFX, viimane juhul kui arvuti vähegi võimsam on icon_smile.gif
Päris võimas arvuti on. Ehk viitsid mõne lingi visata? Tean, et sweetfxil on igasuguseid erinevaid konffe olemas. Millist soovit ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2015 21:02:46   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:

A Steam Product code you activated has been removed from your account.

14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia

Your recent Product code a ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2015 20:55:36   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:

A Steam Product code you activated has been removed from your account.

14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia

Your recent Product code a ...
  teema: Euro Truck Simulator 2
martin366

vastuseid: 4132
vaadatud: 960699

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 19.06.2015 20:44:48   pealkiri: Euro Truck Simulator 2
Ostsin G2A.com-st Scandinavia, nüüd tuli kiri:

A Steam Product code you activated has been removed from your account.

14 Jun
Euro Truck Simulator 2 - Scandinavia

Your recent Product code a ...
  teema: UUs Asus X553MA omadega õhtul? :: Sülearvutid
martin366

vastuseid: 3
vaadatud: 2379

sõnumfoorum: Sülearvutid   postitatud: 07.06.2015 17:55:47   pealkiri: UUs Asus X553MA omadega õhtul?
SSD sisse, muidu ei tunne mingit kiirust, olgu kasvõi i7 4ghz sees icon_smile.gif
 
mine lehele 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.