|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Eesti nutiseadmeturgu valitsevad suured ekraanid ja Android |
marek
vastuseid: 9
vaadatud: 4168
|
foorum: Pressiteated postitatud: 01.08.2013 15:55:52 pealkiri: Eesti nutiseadmeturgu valitsevad suured ekraanid ja Android |
Oma turuosa tagasivõitmiseks on Nokia kasutusele võtnud Microsofti Windows Phone tarkvara, mis tasapisi populaarsust kogumas on.
Tegelikult ju Nokia kaotas turuosa pärast windowsile ülemineku ... |
teema: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
marek
vastuseid: 17
vaadatud: 6914
|
foorum: Varia postitatud: 03.12.2011 09:38:27 pealkiri: Meilile vastamise kiirus paljastab sõpruse astme |
| Aa, nüüd ma saan aru, et kui ma üldse ei vasta, siis see saadab ka ikkagi mingi signaali inimesele. Ma olen viisakusest ikka vastamata jätnud, et mitte asjatut müra tekitada. |
teema: Uus ID-kaardi baastarkvara versioon 3.5 |
marek
vastuseid: 34
vaadatud: 11408
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 17.11.2011 03:02:57 pealkiri: Uus ID-kaardi baastarkvara versioon 3.5 |
| Ma kasutan slackwares ikka veel kõige vanemat javapõhist versiooni, pank ja rik.ee töötavad, ei raatsi toimivat süsteemi torkida, elu õpetab, et lollikindlusest on asi niikuinii kaugel. Firefoxi ... |
teema: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
marek
vastuseid: 96
vaadatud: 18962
|
foorum: Varia postitatud: 29.10.2011 06:04:21 pealkiri: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
Kas ei võiks olla nagu seni - telefonid ja nutitelefonid. Mis kuradi pärast peab nimetama telefoni lolliks?
Inglise keelne väljend "dumbphone" lihtsalt vajab(kas ikka vajab?) tõlkimist. Loll ... |
teema: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
marek
vastuseid: 96
vaadatud: 18962
|
foorum: Varia postitatud: 29.10.2011 03:15:15 pealkiri: ERR nimetab Nokiat lolltelefonide tootjaks? |
| Õigem oleks ikkagi tobutelefon, sest lolltelefon tundub asjatult halvustav ja dumb = tobu, tobe. |
teema: Samsung GALAXY S II on müüdud maailmas enam kui 10 miljonit |
marek
vastuseid: 19
vaadatud: 4734
|
foorum: Pressiteated postitatud: 01.10.2011 16:11:48 pealkiri: Samsung GALAXY S II on müüdud maailmas enam kui 10 miljonit |
| Ma ei tea, pildil tunduvad nurgad küll piisavalt vähe ümarad, mulle liiga ümmargune ei meeldi. N9 taoline meeldib väga. See HTC mis hetkel HV esilehel istub on minu jaoks liiga ümara seebikarbi ... |
teema: Tarkvara petab inimese ära |
marek
vastuseid: 40
vaadatud: 7110
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 08.09.2011 01:15:24 pealkiri: Tarkvara petab inimese ära |
|
teema: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma |
marek
vastuseid: 41
vaadatud: 8334
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 13.08.2011 18:16:04 pealkiri: Saksamaa, Suurbritannia ja USA jäävad Nokia N9st ilma |
kuid kuidas see õigustab telefoni tähelennu lühendamist juba eos, jääb meile müstikaks.
Elopi eelmine ametikoht ütleb ju kõik, pole mingit müstikat, kõik foorumid kisasid sellest pärast ... |
teema: Austraalia kohus sundis lõpetama Samsung Galaxy Tab 10.1 müügi |
marek
vastuseid: 93
vaadatud: 18332
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 12.08.2011 00:12:03 pealkiri: Austraalia kohus sundis lõpetama Samsung Galaxy Tab 10.1 müügi |
Apple vs Samsungi asjast ja EL patendiseadustest:
http://www.osnews.com/story/25056/The_Community_Design_and_you_Thought_the_USPTO_Was_Bad |
teema: Adobe asub oma tarkvara rendile andma |
marek
vastuseid: 12
vaadatud: 4034
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 15.04.2011 01:46:57 pealkiri: Adobe asub oma tarkvara rendile andma |
| Sellise käigu tegelik põhjus on vist selles, et tarkvara on juba nii kõikehõlmavalt võimalusterohke, et ajapiiranguta kasutusõigust müües klientidel enam ei tekigi reaalset vajadust uuendamise ... |
teema: Microsoft: vaba tarkvara pole alati odavam lahendus |
marek
vastuseid: 98
vaadatud: 17370
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 22.01.2011 00:54:53 pealkiri: Microsoft: vaba tarkvara pole alati odavam lahendus |
| Dejavu. Keegi võiks kokku arvutada kui palju neid Microsofti poolt rahastatud, aga neist sõltumatuid uuringuid juba on tehtud mis samale tulemusele on jõudnud. Ma mäletan analoogseid uudiseid juba ... |
teema: Intel lubab Atomi platvormil "tabletite" sadu |
marek
vastuseid: 3
vaadatud: 2463
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 05.01.2011 07:48:34 pealkiri: Intel lubab Atomi platvormil "tabletite" sadu |
| "tabletite" - ehk siis pigem juba tahvlett. Lõppude lõpuks on ju tegemist tahvliga. |
teema: Venemaa jätkab oma operatsioonisüsteemi loomist |
marek
vastuseid: 28
vaadatud: 10628
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 03.11.2010 11:56:14 pealkiri: Venemaa jätkab oma operatsioonisüsteemi loomist |
Mingi XFCE paistab olevat.
Heh, see on kurioosne lugu kus koolipoiss võttis ubuntu vahetas copyright info oma nime vastu ja väitis, et ta ise lõi op.süsteemi ja näiteks gimpi ja ooo. Õppe ... |
teema: Venemaa jätkab oma operatsioonisüsteemi loomist |
marek
vastuseid: 28
vaadatud: 10628
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 30.10.2010 21:47:04 pealkiri: Venemaa jätkab oma operatsioonisüsteemi loomist |
Ei!!! Nad juba tegid windowsile väärika vastase. Vaadake ise:
http://www.youtube.com/watch?v=KUc6QGREUIY&feature=related
 |
teema: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
marek
vastuseid: 340
vaadatud: 61259
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 21.10.2010 15:31:06 pealkiri: Linuxist ei saa kunagi edukat tavakasutaja-opsüsteemi |
Ootan sellist linuxit, millega suudaks ilma terminali akent avamata kõiki toiminguid teha.
Käsureata saabki kõik tehtud, administreerimine ja troubleshoot-imine neti kaudu on käsureaga lihtsalt ... |
teema: Logitechi arvates pole munaga hiired välja surnud |
marek
vastuseid: 11
vaadatud: 7423
|
foorum: Riistvara postitatud: 16.09.2010 18:16:12 pealkiri: Logitechi arvates pole munaga hiired välja surnud |
Paar aastat tagasi ostsin ka endale pöidlaaluse munaga, enam-vähem nagu pildil. Kasutan praegugi. Selles on oma coolness, puhastada tuleb küll perioodiliselt, aga see on kukepea.
Point&shoot m ... |
teema: Patenteerida saab kõike - ka asukohta planeedil |
marek
vastuseid: 20
vaadatud: 6070
|
foorum: Varia postitatud: 17.08.2010 14:29:53 pealkiri: Patenteerida saab kõike - ka asukohta planeedil |
| http://en.wikipedia.org/wiki/Geographical_midpoint_of_Europe |
teema: The Timesi veebileht kaotas tasuliseks muutudes 90 protsenti lugejaist |
marek
vastuseid: 41
vaadatud: 10925
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 20.07.2010 20:39:09 pealkiri: The Timesi veebileht kaotas tasuliseks muutudes 90 protsenti lugejaist |
| Ajalehed veebis - no ma ei tea, minu aega võtavad küll kõvasti ära, raha veel juurde maksta ei tahaks. Parem hakkan mõnda keelt õppima kui enam ajalehti tasuta ei saa, või võtan midagi suurt e ... |
teema: Uus-Meremaal pole võimalik tarkvara patenteerida |
marek
vastuseid: 8
vaadatud: 4519
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 18.07.2010 15:55:35 pealkiri: Re: Uus-Meremaal pole võimalik tarkvara patenteerida |
Kindlasti ei rõõmusta selle üle sealsed pisikesed tarkvaratootjad.
Vastupidi! Tarkvaragigantidel on ressursse et omale palgata advokaatide armee. Pisikestel tarkvaratootjatel pole raha lihtsalt ... |
teema: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
marek
vastuseid: 191
vaadatud: 45558
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 27.02.2010 12:15:04 pealkiri: Autorid tahaksid internetiteenuse pakkujad panna failimaksu korjama |
| Ma ka ei tarbi piraatkaupa, arvutis linux, muusikakollektsiooni ei oma, filme netist ei tiri. Kui peaksin piraadimaksu maksma vist loobuksin südametunnistusest piramise osas hoopis. Kindel mats, et i ... |
teema: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
marek
vastuseid: 119
vaadatud: 33475
|
foorum: Eesti IT ja tehnikaalased uudised postitatud: 11.02.2010 08:06:31 pealkiri: RIA lõpetas lepingu ID-kaardi tarkvaraarendajaga |
Linuxi tuge on ka vaja, ma ei hakka ometi windows seitset id-kaardile kõrvale ostma.
Eelmine id tarkvara oli/on minu kogemuse järgi paras nöök, isegi windowsxpees kord töötas kord mitte, linu ... |
teema: Anandtechi aastalõputest mängudest: linux vs Windows |
marek
vastuseid: 23
vaadatud: 7961
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 04.02.2010 20:38:37 pealkiri: Anandtechi aastalõputest mängudest: linux vs Windows |
| Graafikute all mainiti, et nii windowsis kui linuxis jooksid mängud sujuvalt ilma takerdumata, muu nagu polegi tähtis imho. |
teema: Michelle Obama ahvipilt Google otsingus esirinnas |
marek
vastuseid: 19
vaadatud: 7571
|
foorum: Varia postitatud: 10.01.2010 00:23:12 pealkiri: Michelle Obama ahvipilt Google otsingus esirinnas |
| Pole naljakas ka. Valgeid võiks photoshopis seaga ristata, kui juba nahavärvist analoogiaid tuletada. |
teema: Iisraeli tollitöötajad kõmmutasid USA tudengi sülearvuti pihta |
marek
vastuseid: 59
vaadatud: 16388
|
foorum: Varia postitatud: 20.12.2009 17:23:56 pealkiri: Iisraeli tollitöötajad kõmmutasid USA tudengi sülearvuti pihta |
See on jällegi Iisraeli vastase meelestusega propaganda, mitte, et ma väidaks nagu Iisraelil endal poleks propagandaaparaati.
Nagu originaalartikli kommentaaridest võis lugeda:
it is standard p ... |
teema: INTERPHONE uuring tõstab mobiiltelefonide vähiohu taas tähelepanu alla |
marek
vastuseid: 29
vaadatud: 12482
|
foorum: Mobiiltelefonid ja fototehnika postitatud: 29.11.2009 16:55:34 pealkiri: INTERPHONE uuring tõstab mobiiltelefonide vähiohu taas tähelepanu alla |
| Mereväes oli võimalus viibida radariruumis mille "torud lekkisid", kui mainisin, et ma tunnen selle kiirguse mõju, siis sõber ei uskunud, väites, et "usun" end tundvat omades lekkest eelteadmist. ... |
teema: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
marek
vastuseid: 59
vaadatud: 13896
|
foorum: Pressiteated postitatud: 17.08.2009 13:02:33 pealkiri: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
Ei oska nutta ega naerda nende inimeste üle kes ei usu, et kuu peal käidi.
Siis rõõmusta, et oled nii palju targem. |
teema: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
marek
vastuseid: 59
vaadatud: 13896
|
foorum: Pressiteated postitatud: 11.08.2009 06:36:30 pealkiri: NVidia CUDA abil taastatakse Armstrongi tegemised kuul |
| Päikse valgus peegeldub kuu pinnal niivõrd ereldalt, et isegi inimsilm(rääkimata kaameratest) ei ole võimeline päiksevalgusega võrreldes olematut nõrka tähevalgust nägema. Silm kohandub ered ... |
teema: Vatikan: tehnoloogia on halb hingele |
marek
vastuseid: 24
vaadatud: 7975
|
foorum: Varia postitatud: 02.12.2008 12:53:35 pealkiri: Vatikan: tehnoloogia on halb hingele |
Krt enamus sõdu ja tapmisi maailmas on mingi lollaka usu pärast
Ega ikka ei ole küll usu pärast sõdu toimunud, usk ja aated käiakse välja kui kahuriliha on vaja, tõelised motiivid ja sõja ... |
teema: Liftiga kosmosesse |
marek
vastuseid: 69
vaadatud: 21550
|
foorum: Varia postitatud: 04.10.2008 16:06:57 pealkiri: Liftiga kosmosesse |
aga huvitav kas see satelliiti alla ei kisu, ripub ju last ikkagi mingis mõttes selle küljes  |
teema: AssaPauk |
marek
vastuseid: 163
vaadatud: 52995
|
foorum: Turvalisus ja privaatsus postitatud: 23.09.2008 07:11:53 pealkiri: AssaPauk |
| On see siis nii, et võimatu on tõestada, et veebiblog häkiti ära, või et e-poodi rünnak tuli zombi-arvutist. See rahaliigutamine pole ka ju nii läbipaistmatu, et ei oleks võimalik pahaaimamatu ... |
teema: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
marek
vastuseid: 44
vaadatud: 18235
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 11.06.2008 02:24:26 pealkiri: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
"It´s better with windows" nagu kõlab Asuse marketingi lause uute eee-boxide puhul.  |
teema: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
marek
vastuseid: 44
vaadatud: 18235
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 02.06.2008 16:34:25 pealkiri: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
Kde-s saab taustapilti vahetada venitades pildi failihaldurist töölauale, ja valides avanevast hüpikmenüüst "sea taustapildiks" . Töölaua seadistuse paneelist saab lisaks sättida pildi skale ... |
teema: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
marek
vastuseid: 44
vaadatud: 18235
|
foorum: Tarkvara ja arvutimängud postitatud: 14.05.2008 21:47:39 pealkiri: Asus EEE PC Windowsiga odavamalt kui Linuxiga |
mõistlikum on osta ikkagi EeePC PRO versioon suurema ketta ja linuxiga  |
teema: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
marek
vastuseid: 167
vaadatud: 61477
|
foorum: Riistvara postitatud: 07.05.2008 19:13:14 pealkiri: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
http://apcmag.com/windowsbased_eeepc_cheaper_than_linux_one.htm
see on halb uudis, samas võiks võibolla just osta xp-ga eee, siis installida sellele mõni kaasaegne os.
xp litsentsi kasutades ag ... |
teema: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
marek
vastuseid: 167
vaadatud: 61477
|
foorum: Riistvara postitatud: 21.04.2008 17:38:38 pealkiri: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
poed ei arvesta ju hinda ainult kursi järgi. vana eee maksis kah 5000 kuigi USAs oli vist $399.
edit: Tanel juba jõudis täpsemalt selgitada. |
teema: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
marek
vastuseid: 167
vaadatud: 61477
|
foorum: Riistvara postitatud: 21.04.2008 17:29:02 pealkiri: Asus EEE PC 900 saabub aprilli keskel |
| tundub, et 20GB mälukaardiga ja linuxiga versioon maksab sama palju kui windowsi oma, nii et kellel litsentseeritud windows juba olemas või südametunnistuseta piraja võib osta linuxiga eee ja paig ... |
teema: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
marek
vastuseid: 48
vaadatud: 21592
|
foorum: Arvuti ja internet postitatud: 18.03.2008 17:24:54 pealkiri: Bill Gates: vaesed ei vaja odavaid arvuteid |
vaesed = misasi?
mitte kõik vaesed ei ela elektrita, lapsed ei käi koolis (või käivad, aga pole õpetajaid:), mõtlevad ainult söögist. |
teema: X-graafilise keskkonna kuvamine puttyga |
marek
vastuseid: 14
vaadatud: 6509
|
foorum: Linux & UNIX postitatud: 18.05.2006 07:22:55 pealkiri: X-graafilise keskkonna kuvamine puttyga |
prog nimega x11vnc tasub tshekkimist:
http://www.karlrunge.com/x11vnc/
"However, sometimes one wants to connect to a real X11 display (i.e. one attached to a physical monitor, keyboard, and mouse: ... |
teema: Kaks monitori |
marek
vastuseid: 11
vaadatud: 2754
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.07.2004 20:08:43 pealkiri: Kaks monitori |
| mul töötab 2 monitori ati radeon 9200SE (AGP) ja Nvidia Riva TNT2 (PCI) otsas win 2000 all amd emaplaadil. korra oli küll et tuli driverite installijärjekorraga kombineerida. ei mäleta täpselt, ... |
| |