|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: Probleem meilboxiga |
marcus21
vastuseid: 3
vaadatud: 4430
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.03.2016 20:17:26 pealkiri: Probleem meilboxiga |
| Ei midagi. |
teema: Probleem meilboxiga |
marcus21
vastuseid: 3
vaadatud: 4430
|
foorum: Tarkvara postitatud: 27.03.2016 17:58:03 pealkiri: Probleem meilboxiga |
| Probleem selles,et ei saa enam Windows live mail ega mozilla thunderbirdi kasutada,nimelt on kaks meili kontot,mida ma nendega kasutasin,nüüdseks on ka uus kõvaketas,windows peal,aga ei saa meiliko ... |
teema: Ei saa arvutisse sisse. |
marcus21
vastuseid: 3
vaadatud: 2886
|
foorum: Microsoft postitatud: 02.01.2016 16:18:18 pealkiri: Ei saa arvutisse sisse. |
Peale parooli sisestamist viskab kirja.
The User Profile Service service failed the logon.
User profile cannot be loaded. |
teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 1936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 14.09.2012 21:27:04 pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
| Sai nlite-ga asjad korda,tänud abi eest. |
teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 1936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.09.2012 21:55:24 pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
| Bios on vaene,et seal ei ole kohe kuidagi võimalik muuta. |
teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 1936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.09.2012 21:46:11 pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
| Sata ketas on. |
teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 1936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 13.09.2012 20:49:05 pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
| Kas seda saaks ka mälukaardipealt laadida,kuna BIOSIs puudub sihuke valik ja floppyy ei ole. |
teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 1936
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 12.09.2012 22:29:31 pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem |
Sai läpakal uus ketas ostetud,aga ei saa windows i peale,ütleb,et ei ole ketast kuhu installida,kuigi BIOSis on näha ketast.
Tegemist Fujitsu siemens Amilo Pi1505, uus ketas on WD ata ketas. |
teema: Kommenteerimine: tahanteada |
marcus21
vastuseid: 283
vaadatud: 156477
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 30.05.2009 22:26:36 pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada |
| Positiivne,taastas mu kõvakettalt täpselt need failid mida mul kõigerohkem vaja oli,igati abivalmis inimene. |
teema: Partitioni taastamine koos infoga? |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 2291
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.05.2009 11:18:39 pealkiri: Partitioni taastamine koos infoga? |
Tekkis küsimus,kuna endal sai ka kogemata läpakal kõvaketas ära formatitud,aga kettal oli palju tähtsaid piltte,kas on võimalik ned kuidagi taastada ja uuesti kätte saada?
La ... |
teema: Partitioni taastamine koos infoga? |
marcus21
vastuseid: 10
vaadatud: 2291
|
foorum: Tarkvara postitatud: 28.05.2009 10:18:48 pealkiri: Partitioni taastamine koos infoga? |
| Tekkis küsimus,kuna endal sai ka kogemata läpakal kõvaketas ära formatitud,aga kettal oli palju tähtsaid piltte,kas on võimalik ned kuidagi taastada ja uuesti kätte saada? |
teema: Kommenteerimine: djkiller |
marcus21
vastuseid: 222
vaadatud: 87188
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.03.2007 13:06:34 pealkiri: Kommenteerimine: djkiller |
Ostsin videokaamera,tegi Esti parema pakkumise,sai tasutud ettemaksuga,ja kuller tõi kohale,soovitan.  |
teema: Kommenteerimine: enterprice |
marcus21
vastuseid: 105
vaadatud: 42266
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2006 10:50:09 pealkiri: Kommenteerimine: enterprice |
Äri sujus positiivselt  |
teema: mix tv pilt on mustvalge? |
marcus21
vastuseid: 175
vaadatud: 47511
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 18.08.2006 21:58:35 pealkiri: mix tv pilt on mustvalge? |
| Ise ka üks s-video scart kaabli omanik,ja mustvalge pildi probleemi omanik,läpakal siis tuleb s-video välja ja telekal 2 scart-i ,isegi s-video on telekal olemas,kuna poes jäi just sihuke kaabel s ... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
marcus21
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2005 23:18:59 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas. |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
marcus21
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2005 21:11:54 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
Mis nende Core ja delux complektide vahe on,kas sellel mis maksab 4600.- kas sellel on kõvaketas ka sees,seal helitroop-is müüakse seda kallimat varianti,ei tea mis asi tal seal sees rohkemat on?
... |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
marcus21
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2005 10:15:46 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida? |
teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
marcus21
vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838
|
foorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud postitatud: 23.12.2005 00:57:18 pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu |
| Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on? |
teema: Kommenteerimine: Foxy |
marcus21
vastuseid: 447
vaadatud: 69333
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 06.10.2005 20:31:20 pealkiri: Kommenteerimine: Foxy |
Kaup hea,äri kiire ja korralik  |
teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
marcus21
vastuseid: 9
vaadatud: 3244
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 25.09.2005 20:23:04 pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
vaatasin,aga ei leia sealt sihukest kohta,panen lingi kus on mu emaplaadi users manual,äkki keegi targem inimene vaatab üle ja annab nõu.
http://www.msi.com.tw/program/support/manual/mnu/spt_mnu_d ... |
teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
marcus21
vastuseid: 9
vaadatud: 3244
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.09.2005 23:49:04 pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
Äkki hoopis ketas vigane?
Jah,eks ma katsun õhtul kodus rahulikult läbi lugeda.
Tundub,et arvuti arvab ,et se ketas on RAIDis või midagi,alguses kui arvuti käima panen siis saab sealt vaadata,j ... |
teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
marcus21
vastuseid: 9
vaadatud: 3244
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.09.2005 09:37:03 pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
| Ja,aga mida see kõik seletab,seal on juttu mingist viirusest,aga kuda saab uuele kettale viirus? |
teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
marcus21
vastuseid: 9
vaadatud: 3244
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 22.09.2005 08:06:19 pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
| Paned plaadi sisse ,arvuti käima,boodib plaadipealt ülesse,vaatab selle ketta üle,ja siis kui ütleb et hakkab nagi installima,siis viskab errori. |
teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
marcus21
vastuseid: 9
vaadatud: 3244
|
foorum: Kõvad kettad postitatud: 21.09.2005 23:53:43 pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega |
| Probleem siis selles,et sain omale uue ketta,aga ei saa win-i peal,alguses boodib plaadipealt ülesse,kontrollib ketta nagu ära,ja siis viskab mingi errori moodi asja ette,selle sinise taustaga,ei te ... |
teema: Kommenteerimine: hakkaja |
marcus21
vastuseid: 13
vaadatud: 3943
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 21.09.2005 14:15:12 pealkiri: Kommenteerimine: hakkaja |
Tuli,vaatas üle ja viis ära,Äri kiire ja korralik  |
teema: ATI Radeon Xpress 200 |
marcus21
vastuseid: 4
vaadatud: 1356
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 27.08.2005 16:53:46 pealkiri: ATI Radeon Xpress 200 |
| Palju see 3dmark ka tulemusi võiks teha? |
teema: ATI Radeon Xpress 200 |
marcus21
vastuseid: 4
vaadatud: 1356
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 26.08.2005 21:02:34 pealkiri: ATI Radeon Xpress 200 |
| On kellelgi sihukese läpaka video kaardiga kokku puutunud,kui suur jõudlus tal on? |
teema: Kommenteerimine: r3nx |
marcus21
vastuseid: 75
vaadatud: 29555
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.08.2005 17:45:02 pealkiri: Kommenteerimine: r3nx |
Tuli,vaatas üle,ostis ära  |
teema: Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) |
marcus21
vastuseid: 449
vaadatud: 70095
|
foorum: Kast / Toide / Casemod postitatud: 16.08.2005 12:19:54 pealkiri: Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga) |
Mida arvate sellisest toites,kui tõhus see võib olla?
http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=RS-380-PMSR/P&other_title=+RS-380-PMSR ... |
teema: Kommenteerimine: Ice |
marcus21
vastuseid: 83
vaadatud: 21159
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 07.07.2005 23:28:16 pealkiri: Kommenteerimine: Ice |
Äri kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: plaier |
marcus21
vastuseid: 51
vaadatud: 16386
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.06.2005 19:26:27 pealkiri: Kommenteerimine: plaier |
Ostis korpuse ja toiteka,tehing kiire ja korralik  |
teema: Kommenteerimine: Reixx |
marcus21
vastuseid: 61
vaadatud: 27347
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.06.2005 19:29:45 pealkiri: Kommenteerimine: Reixx |
Ostsin korpuse,kõik kiire ja korralik  |
teema: Far Cry |
marcus21
vastuseid: 1352
vaadatud: 207768
|
foorum: Arvutimängude foorum postitatud: 14.05.2005 14:56:25 pealkiri: Far Cry |
Mõni far cry omanik võiks mulle anda selleise asja default.xml
Ma ei saa oma mängu tööle,ütleb Error loading the default font from languages/fonts/default.xml. |
teema: 3DMark2003 skoorid |
marcus21
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002766
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 22.04.2005 12:04:06 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| UUs tulemus @505/530 - 8345p. |
teema: 3DMark2005 skoorid |
marcus21
vastuseid: 3210
vaadatud: 587849
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 21.04.2005 17:18:28 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
Uus skoor - 3352p.
@505/530 -3657p. |
teema: 3DMark2005 skoorid |
marcus21
vastuseid: 3210
vaadatud: 587849
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 19.04.2005 15:28:52 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
Üks loll küsimus,kuidas video kaarti clockida?  |
teema: 3DMark2005 skoorid |
marcus21
vastuseid: 3210
vaadatud: 587849
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 16.04.2005 12:32:08 pealkiri: 3DMark2005 skoorid |
| His x700pro - 3218p |
teema: 3DMark2003 skoorid |
marcus21
vastuseid: 5497
vaadatud: 1002766
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.04.2005 22:45:51 pealkiri: 3DMark2003 skoorid |
| His x700pro 7363p |
teema: 3DMark2001se skoorid |
marcus21
vastuseid: 7732
vaadatud: 1333391
|
foorum: Võitlustanner postitatud: 15.04.2005 13:06:58 pealkiri: 3DMark2001se skoorid |
| Profiilis olev arvuti - 17980p |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 23:20:50 pealkiri: Vaja väikest abi |
| Ei,tõmbasin netist omale 3dmark03-e ja selle installimisega oli sama jama mis selle plaadiga installimisega. |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 22:57:58 pealkiri: Vaja väikest abi |
| Ta ei ütle seda ainult plaadilt installimisega,vaid ka arvutist installimisega. |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 21:52:52 pealkiri: Vaja väikest abi |
| Selle sain korda,aga cd plaadipealt ei saa ikka installida ütleb CRC error: |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 19:08:22 pealkiri: Vaja väikest abi |
cli.exe - Application error
The application failed to initialize properly(0xc0000135). |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 13:17:14 pealkiri: Vaja väikest abi |
| draiverid sai kõik korralikult installitud,ainult kui arvuri käima paned siis viskab kam korraks mingi errori,ja selle viskab ta ati mingi asja kohta,arvatavasti äkki on ikka video draiverite viga. |
teema: Vaja väikest abi |
marcus21
vastuseid: 12
vaadatud: 2259
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2005 12:06:41 pealkiri: Vaja väikest abi |
| Tervist,sihuke probleem,et panin arvutile Win XP peale ,installisin draiverid kõik ära,aga kui tahtsin hakata video kaarti testima ning installisin 3dmarki ,siis enne installimis lõppu viskas ta mi ... |
teema: Kommenteerimine: rehv |
marcus21
vastuseid: 302
vaadatud: 66588
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 12.04.2005 15:44:26 pealkiri: Kommenteerimine: rehv |
Äri toimis kiiresti.  |
teema: Kommenteerimine: Spider707 |
marcus21
vastuseid: 447
vaadatud: 88462
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2005 20:09:59 pealkiri: Kommenteerimine: Spider707 |
 |
teema: Kommenteerimine: Aegir |
marcus21
vastuseid: 85
vaadatud: 27598
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2005 18:12:16 pealkiri: Kommenteerimine: Aegir |
Hea kaupp,tõi ise kohale  |
teema: Kommenteerimine: Mõmm |
marcus21
vastuseid: 510
vaadatud: 101863
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.04.2005 11:24:20 pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm |
Mälud käes  |
teema: Kommenteerimine: Hypogenic |
marcus21
vastuseid: 82
vaadatud: 22251
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.04.2005 19:35:35 pealkiri: Kommenteerimine: Hypogenic |
Sai emaplaat ostetud,  |
| |