Avaleht
otsing leidis 75 vastet
Avaleht  mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor sõnum
  teema: Probleem meilboxiga
marcus21

vastuseid: 3
vaadatud: 4430

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.03.2016 20:17:26   pealkiri: Probleem meilboxiga
Ei midagi.
  teema: Probleem meilboxiga
marcus21

vastuseid: 3
vaadatud: 4430

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 27.03.2016 17:58:03   pealkiri: Probleem meilboxiga
Probleem selles,et ei saa enam Windows live mail ega mozilla thunderbirdi kasutada,nimelt on kaks meili kontot,mida ma nendega kasutasin,nüüdseks on ka uus kõvaketas,windows peal,aga ei saa meiliko ...
  teema: Ei saa arvutisse sisse.
marcus21

vastuseid: 3
vaadatud: 2886

sõnumfoorum: Microsoft   postitatud: 02.01.2016 16:18:18   pealkiri: Ei saa arvutisse sisse.
Peale parooli sisestamist viskab kirja.
The User Profile Service service failed the logon.
User profile cannot be loaded.
  teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 1936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 14.09.2012 21:27:04   pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
Sai nlite-ga asjad korda,tänud abi eest.
  teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 1936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.09.2012 21:55:24   pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
Bios on vaene,et seal ei ole kohe kuidagi võimalik muuta.
  teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 1936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.09.2012 21:46:11   pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
Sata ketas on.
  teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 1936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 13.09.2012 20:49:05   pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
Kas seda saaks ka mälukaardipealt laadida,kuna BIOSIs puudub sihuke valik ja floppyy ei ole.
  teema: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 1936

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 12.09.2012 22:29:31   pealkiri: Läpaka kõvaketta vahetusel probleem
Sai läpakal uus ketas ostetud,aga ei saa windows i peale,ütleb,et ei ole ketast kuhu installida,kuigi BIOSis on näha ketast.
Tegemist Fujitsu siemens Amilo Pi1505, uus ketas on WD ata ketas.
  teema: Kommenteerimine: tahanteada
marcus21

vastuseid: 283
vaadatud: 156477

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 30.05.2009 22:26:36   pealkiri: Kommenteerimine: tahanteada
Positiivne,taastas mu kõvakettalt täpselt need failid mida mul kõigerohkem vaja oli,igati abivalmis inimene.
  teema: Partitioni taastamine koos infoga?
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 2291

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.05.2009 11:18:39   pealkiri: Partitioni taastamine koos infoga?
Tekkis küsimus,kuna endal sai ka kogemata läpakal kõvaketas ära formatitud,aga kettal oli palju tähtsaid piltte,kas on võimalik ned kuidagi taastada ja uuesti kätte saada?

La ...
  teema: Partitioni taastamine koos infoga?
marcus21

vastuseid: 10
vaadatud: 2291

sõnumfoorum: Tarkvara   postitatud: 28.05.2009 10:18:48   pealkiri: Partitioni taastamine koos infoga?
Tekkis küsimus,kuna endal sai ka kogemata läpakal kõvaketas ära formatitud,aga kettal oli palju tähtsaid piltte,kas on võimalik ned kuidagi taastada ja uuesti kätte saada?
  teema: Kommenteerimine: djkiller
marcus21

vastuseid: 222
vaadatud: 87188

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.03.2007 13:06:34   pealkiri: Kommenteerimine: djkiller
Ostsin videokaamera,tegi Esti parema pakkumise,sai tasutud ettemaksuga,ja kuller tõi kohale,soovitan. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: enterprice
marcus21

vastuseid: 105
vaadatud: 42266

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 25.09.2006 10:50:09   pealkiri: Kommenteerimine: enterprice
Äri sujus positiivselt thumbs_up.gif
  teema: mix tv pilt on mustvalge?
marcus21

vastuseid: 175
vaadatud: 47511

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 18.08.2006 21:58:35   pealkiri: mix tv pilt on mustvalge?
Ise ka üks s-video scart kaabli omanik,ja mustvalge pildi probleemi omanik,läpakal siis tuleb s-video välja ja telekal 2 scart-i ,isegi s-video on telekal olemas,kuna poes jäi just sihuke kaabel s ...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
marcus21

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2005 23:18:59   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Aga sa kirjutasid eespool,et said poest 4699.-eesk konsooli,kus oli kõvaketas ka kaasas.
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
marcus21

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2005 21:11:54   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Mis nende Core ja delux complektide vahe on,kas sellel mis maksab 4600.- kas sellel on kõvaketas ka sees,seal helitroop-is müüakse seda kallimat varianti,ei tea mis asi tal seal sees rohkemat on?
...
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
marcus21

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2005 10:15:46   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Kas selle xbox 360 -ga saab vana xbox-i mänge ka mängida?
  teema: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
marcus21

vastuseid: 28051
vaadatud: 3685838

sõnumfoorum: Mängukonsoolid ja konsoolimängud   postitatud: 23.12.2005 00:57:18   pealkiri: [X360] Microsoft Xbox 360 arutelu
Oskab keegi öelda,kus kohas seda xbox 360-t müüakse,ning mis hinnaga,mis hinnaga mänge on?
  teema: Kommenteerimine: Foxy
marcus21

vastuseid: 447
vaadatud: 69333

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 06.10.2005 20:31:20   pealkiri: Kommenteerimine: Foxy
Kaup hea,äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
marcus21

vastuseid: 9
vaadatud: 3244

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 25.09.2005 20:23:04   pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
vaatasin,aga ei leia sealt sihukest kohta,panen lingi kus on mu emaplaadi users manual,äkki keegi targem inimene vaatab üle ja annab nõu.
http://www.msi.com.tw/program/support/manual/mnu/spt_mnu_d ...
  teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
marcus21

vastuseid: 9
vaadatud: 3244

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.09.2005 23:49:04   pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
Äkki hoopis ketas vigane?
Jah,eks ma katsun õhtul kodus rahulikult läbi lugeda.
Tundub,et arvuti arvab ,et se ketas on RAIDis või midagi,alguses kui arvuti käima panen siis saab sealt vaadata,j ...
  teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
marcus21

vastuseid: 9
vaadatud: 3244

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.09.2005 09:37:03   pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
Ja,aga mida see kõik seletab,seal on juttu mingist viirusest,aga kuda saab uuele kettale viirus?
  teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
marcus21

vastuseid: 9
vaadatud: 3244

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 22.09.2005 08:06:19   pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
Paned plaadi sisse ,arvuti käima,boodib plaadipealt ülesse,vaatab selle ketta üle,ja siis kui ütleb et hakkab nagi installima,siis viskab errori.
  teema: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
marcus21

vastuseid: 9
vaadatud: 3244

sõnumfoorum: Kõvad kettad   postitatud: 21.09.2005 23:53:43   pealkiri: Probleem uuele kettale windowsi installimisega
Probleem siis selles,et sain omale uue ketta,aga ei saa win-i peal,alguses boodib plaadipealt ülesse,kontrollib ketta nagu ära,ja siis viskab mingi errori moodi asja ette,selle sinise taustaga,ei te ...
  teema: Kommenteerimine: hakkaja
marcus21

vastuseid: 13
vaadatud: 3943

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 21.09.2005 14:15:12   pealkiri: Kommenteerimine: hakkaja
Tuli,vaatas üle ja viis ära,Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: ATI Radeon Xpress 200
marcus21

vastuseid: 4
vaadatud: 1356

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 27.08.2005 16:53:46   pealkiri: ATI Radeon Xpress 200
Palju see 3dmark ka tulemusi võiks teha?
  teema: ATI Radeon Xpress 200
marcus21

vastuseid: 4
vaadatud: 1356

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 26.08.2005 21:02:34   pealkiri: ATI Radeon Xpress 200
On kellelgi sihukese läpaka video kaardiga kokku puutunud,kui suur jõudlus tal on?
  teema: Kommenteerimine: r3nx
marcus21

vastuseid: 75
vaadatud: 29555

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 22.08.2005 17:45:02   pealkiri: Kommenteerimine: r3nx
Tuli,vaatas üle,ostis ära thumbs_up.gif
  teema: Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga)
marcus21

vastuseid: 449
vaadatud: 70095

sõnumfoorum: Kast / Toide / Casemod   postitatud: 16.08.2005 12:19:54   pealkiri: Rääkige 400W-st codegenist (120mm vendiga)
Mida arvate sellisest toites,kui tõhus see võib olla?
http://www.coolermaster.com/index.php?LT=english&Language_s=2&url_place=product&p_serial=RS-380-PMSR/P&other_title=+RS-380-PMSR ...
  teema: Kommenteerimine: Ice
marcus21

vastuseid: 83
vaadatud: 21159

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 07.07.2005 23:28:16   pealkiri: Kommenteerimine: Ice
Äri kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: plaier
marcus21

vastuseid: 51
vaadatud: 16386

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 29.06.2005 19:26:27   pealkiri: Kommenteerimine: plaier
Ostis korpuse ja toiteka,tehing kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Reixx
marcus21

vastuseid: 61
vaadatud: 27347

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 28.06.2005 19:29:45   pealkiri: Kommenteerimine: Reixx
Ostsin korpuse,kõik kiire ja korralik thumbs_up.gif
  teema: Far Cry
marcus21

vastuseid: 1352
vaadatud: 207768

sõnumfoorum: Arvutimängude foorum   postitatud: 14.05.2005 14:56:25   pealkiri: Far Cry
Mõni far cry omanik võiks mulle anda selleise asja default.xml
Ma ei saa oma mängu tööle,ütleb Error loading the default font from languages/fonts/default.xml.
  teema: 3DMark2003 skoorid
marcus21

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002766

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 22.04.2005 12:04:06   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
UUs tulemus @505/530 - 8345p.
  teema: 3DMark2005 skoorid
marcus21

vastuseid: 3210
vaadatud: 587849

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 21.04.2005 17:18:28   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
Uus skoor - 3352p.
@505/530 -3657p.
  teema: 3DMark2005 skoorid
marcus21

vastuseid: 3210
vaadatud: 587849

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 19.04.2005 15:28:52   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
Üks loll küsimus,kuidas video kaarti clockida? icon_biggrin.gif
  teema: 3DMark2005 skoorid
marcus21

vastuseid: 3210
vaadatud: 587849

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 16.04.2005 12:32:08   pealkiri: 3DMark2005 skoorid
His x700pro - 3218p
  teema: 3DMark2003 skoorid
marcus21

vastuseid: 5497
vaadatud: 1002766

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.04.2005 22:45:51   pealkiri: 3DMark2003 skoorid
His x700pro 7363p
  teema: 3DMark2001se skoorid
marcus21

vastuseid: 7732
vaadatud: 1333391

sõnumfoorum: Võitlustanner   postitatud: 15.04.2005 13:06:58   pealkiri: 3DMark2001se skoorid
Profiilis olev arvuti - 17980p
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 23:20:50   pealkiri: Vaja väikest abi
Ei,tõmbasin netist omale 3dmark03-e ja selle installimisega oli sama jama mis selle plaadiga installimisega.
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 22:57:58   pealkiri: Vaja väikest abi
Ta ei ütle seda ainult plaadilt installimisega,vaid ka arvutist installimisega.
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 21:52:52   pealkiri: Vaja väikest abi
Selle sain korda,aga cd plaadipealt ei saa ikka installida ütleb CRC error:
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 19:08:22   pealkiri: Vaja väikest abi
cli.exe - Application error
The application failed to initialize properly(0xc0000135).
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 13:17:14   pealkiri: Vaja väikest abi
draiverid sai kõik korralikult installitud,ainult kui arvuri käima paned siis viskab kam korraks mingi errori,ja selle viskab ta ati mingi asja kohta,arvatavasti äkki on ikka video draiverite viga.
  teema: Vaja väikest abi
marcus21

vastuseid: 12
vaadatud: 2259

sõnumfoorum: Videokaardid / Monitorid / TV   postitatud: 14.04.2005 12:06:41   pealkiri: Vaja väikest abi
Tervist,sihuke probleem,et panin arvutile Win XP peale ,installisin draiverid kõik ära,aga kui tahtsin hakata video kaarti testima ning installisin 3dmarki ,siis enne installimis lõppu viskas ta mi ...
  teema: Kommenteerimine: rehv
marcus21

vastuseid: 302
vaadatud: 66588

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 12.04.2005 15:44:26   pealkiri: Kommenteerimine: rehv
Äri toimis kiiresti. thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Spider707
marcus21

vastuseid: 447
vaadatud: 88462

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2005 20:09:59   pealkiri: Kommenteerimine: Spider707
thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Aegir
marcus21

vastuseid: 85
vaadatud: 27598

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2005 18:12:16   pealkiri: Kommenteerimine: Aegir
Hea kaupp,tõi ise kohale thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Mõmm
marcus21

vastuseid: 510
vaadatud: 101863

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 09.04.2005 11:24:20   pealkiri: Kommenteerimine: Mõmm
Mälud käes thumbs_up.gif
  teema: Kommenteerimine: Hypogenic
marcus21

vastuseid: 82
vaadatud: 22251

sõnumfoorum: Kommentaarid kasutajatele   postitatud: 04.04.2005 19:35:35   pealkiri: Kommenteerimine: Hypogenic
Sai emaplaat ostetud, thumbs_up.gif
 
mine lehele 1, 2  järgmine Ajatsoon GMT +3 » Eesti suveaeg
näita foorumit:  



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.