|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
mao
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638455
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 11.11.2021 16:26:00 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
| Ms pro duo - micro sd adapterit ei ole kellelgi üle ? |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
mao
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638455
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 31.01.2020 12:13:49 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Ega kellelgi ei leidu Radiotehnika võimendi u-101 nuppe ?
(Näidis pilt manuses) |
teema: Kommenteerimine: markusm1 |
mao
vastuseid: 116
vaadatud: 23591
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 25.09.2019 08:58:39 pealkiri: Kommenteerimine: markusm1 |
Ostsin teksad  |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
mao
vastuseid: 5334
vaadatud: 1428771
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.01.2018 09:56:57 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
loll tahaks ripplet osta? ei oma kuskil kontot ega midagi? any help?
Tegin kogu tsükli just hiljuti algusest lõpuni läbi ja selgeks.
Kõige lihtsam on nii:
0) teed ja verifitseerid kontod co ... |
teema: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
mao
vastuseid: 5334
vaadatud: 1428771
|
foorum: Bitcoin ja muud krüptorahad postitatud: 22.01.2018 00:28:00 pealkiri: Üldine arutelu ja krüptorahadega seotud uudised |
loll tahaks ripplet osta? ei oma kuskil kontot ega midagi? any help?
Tegin kogu tsükli just hiljuti algusest lõpuni läbi ja selgeks.
Kõige lihtsam on nii:
0) teed ja verifitseerid kontod co ... |
teema: Asus F751M Peale mälu vähendamist ei käivitu |
mao
vastuseid: 0
vaadatud: 2190
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 24.05.2017 17:43:32 pealkiri: Asus F751M Peale mälu vähendamist ei käivitu |
| Kuna arvutil oli 4gb integreeritud, siis mõtlesin, et võtan lisa 4gb ära ja panen mujale. Lisa mälu eemaldasin nii, et aku oli järgi (aku oli korpuses sees ja läks meelest pistik emaplaadilt lah ... |
teema: Kommenteerimine: SirShark |
mao
vastuseid: 34
vaadatud: 23826
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 09.03.2017 17:45:05 pealkiri: HP |
| Sülearvuti ostetud. |
teema: Philips TV - Väljalülitades hakkab standby tuli vilkuma |
mao
vastuseid: 2
vaadatud: 2577
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 04.03.2017 10:16:47 pealkiri: Philips TV - Väljalülitades hakkab standby tuli vilkuma |
Kõige uuem update peal (viimase panin pulgalt kuna millegi pärast üle interneti ei leidnud) - tehase seaded taastatud (vaatan kui viitsin teen veel korra).
Easylink on sees ja jääb sisse - tel ... |
teema: Philips TV - Väljalülitades hakkab standby tuli vilkuma |
mao
vastuseid: 2
vaadatud: 2577
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 03.03.2017 11:39:45 pealkiri: Philips TV - Väljalülitades hakkab standby tuli vilkuma |
Telekas aasta vana 40PFT6510
Ühenuses läbi HDMI ressiiveriga Yamaha RX-V377
On kaks asja mis mulle ei meeldi (olen ühenduses Philipsi klienditoega ja Servicenet`iga aga seni lahendust pole le ... |
teema: Kommenteerimine: RistoK |
mao
vastuseid: 38
vaadatud: 12519
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.01.2017 18:56:31 pealkiri: Kommenteerimine: RistoK |
| Ostsin arvuti - kiirelt ja muretult. |
teema: Kommenteerimine: terminator |
mao
vastuseid: 493
vaadatud: 157282
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.12.2016 14:14:07 pealkiri: Kommenteerimine: terminator |
Oli abiks ühe toote ostu/transpordiga.
Väga positiivne kogemus ! |
teema: Kommenteerimine: margus0000 |
mao
vastuseid: 98
vaadatud: 32955
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 04.11.2016 11:44:53 pealkiri: Kommenteerimine: margus0000 |
Arvutid ostetud - raha sai ette ja postitatud nii nagu lubas  |
teema: Kommenteerimine: KomisjoniK |
mao
vastuseid: 5
vaadatud: 1988
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 16.06.2016 15:13:09 pealkiri: Kommenteerimine: KomisjoniK |
| Müüsin sülearvuti ketta - Tehing kiire ja korralik ! |
teema: Kommenteerimine: fg |
mao
vastuseid: 159
vaadatud: 121071
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 15.04.2016 13:08:24 pealkiri: Kommenteerimine: fg |
Droon käes (postiga) kiirelt ja vastas kirjeldusele ning ootustele  |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 22.03.2016 12:03:21 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
, vii kaart mõne usaldusväärse Tallinna AHV-i kätte, las testib ära.
Juba tehtud
Ja uus kaart arvutis (Arvutitargast miskine MSI GTX 9** seeria 2+1a garantiiga) |
teema: Windows Phone üldteema |
mao
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034016
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 20.03.2016 15:55:59 pealkiri: Windows Phone üldteema |
Mul ikka aegajalt lülitab pildi korraks välja ja ekraan läheb mustaks nii pooleks sekundiks, kuid aku peab see eest 2 korda kauem vastu.
Tavaliselt idle olles ööga läheb oma 30-40 protsenti aku ... |
teema: Windows Phone üldteema |
mao
vastuseid: 4005
vaadatud: 1034016
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 18.03.2016 11:14:22 pealkiri: Windows Phone üldteema |
See upgrade advisor ei ole saadaval hetkel.
Kaua see üldse oli üleval.
Samas need kes muretsevad kaartide rakenduste kadumisest jne, siis milleks üldse vaja wp10 peale minna ?
Mul on kapis van ... |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 29.02.2016 21:58:36 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
just väga vähesed pastad juhivad elektrit.
Aga vaadates pilti siis võiks arvata et et gpu on sul läbi. sest jahutus on poole gpu kiibi osas korralikult peal teine pool on natukene eemal.
Ühesõ ... |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 20.02.2016 11:25:36 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
| Tundub tüüpiline gpu kivi surm või mälukivide surm. Selle pildi peal on igal juhul liiga palju termopastat ning see võis midagi lühisesse lasta, järgmine kord tuleks palju vähem termopastat pa ... |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.02.2016 10:11:08 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
| Garantiid pole. Rohelisi triipe/säbru ei olnud näha. Win 7 puhul enne kui ta sisselogimis logost ekraani mustaks viskas oli näha valget triipu. |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 17.02.2016 11:46:33 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
| Kaart on töötanud enne samas arvutis win 7/8/10 versioonidega. Mingist hetkest (windowsiks 10) hakkas mängimise ajal viskama BSOD ja kuni sinnani välja, et lõpuks selle kaardiga ei käivitunud va ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
mao
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638455
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 16.02.2016 16:21:19 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
Tekkis vajadus plastikust-tugevamast kummist ketaste/rataste vastu. Läbimõõt 15-25cm ja paksus 3-6cm.
Kui keegi teab või kellelgi on selliseid vedelemas, siis mingi sümboolse summa eest oleks ... |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 15.02.2016 09:51:50 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
| Proovisin ka windows 7`ga. Windowsi lasi peale panna aga kui panin video draiveri (originaali mis plaadiga kaasas), siis peale restarti enam windowsi ei lasknud - korraks tuli ette windowsi laadimis a ... |
teema: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
mao
vastuseid: 19
vaadatud: 9940
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.02.2016 17:03:50 pealkiri: Nvidia GTX 670 keeldub koostööst |
Kui arvutit käivitada selle kaardiga (win 10), siis Erroriks annab VIDEO_TDR_FAILURE (nvlddmkm.sys)
Integreeritud videoga saab arvuti käima aga Device manageris on selle kaardi juures hüüu mär ... |
teema: Kommenteerimine: Undercover |
mao
vastuseid: 56
vaadatud: 11069
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 28.01.2016 14:52:16 pealkiri: Kommenteerimine: Undercover |
Arvuti sulle - raha mulle  |
teema: Kommenteerimine: mr.t |
mao
vastuseid: 22
vaadatud: 10935
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2016 20:35:44 pealkiri: Kommenteerimine: mr.t |
| Protsessor vahetas omanikku. |
teema: Kommenteerimine: andreisavo |
mao
vastuseid: 115
vaadatud: 30842
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 19.01.2016 20:34:04 pealkiri: Kommenteerimine: andreisavo |
Läpaka ja muud mudru sai soetatud  |
teema: Qi juhtmeta laadimine - asjatu raiskamine? |
mao
vastuseid: 52
vaadatud: 40471
|
foorum: Rauafoorum postitatud: 28.12.2015 11:57:06 pealkiri: Qi juhtmeta laadimine - asjatu raiskamine? |
kui võrrelda 4€Ų hiinakaga, siis on mingi vahe ikka sees. Osad ei taha hästi töötada. Lisaks odavatel hiinakatel on totrad led tuled, mis mind tõsiselt häirivad.
Samsal on selline mõnus ha ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
mao
vastuseid: 3170
vaadatud: 718247
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.12.2015 17:22:12 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
ehk siis long story short: see kõvasti soovitatud 2 eurone laadija on üks hunnik solki, mis ei toimi?
Pikemalt rääkides ei ole nendel hiina juhtmevabadel junnidel häda midagi vaid nõrgaks koh ... |
teema: SS: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
mao
vastuseid: 6165
vaadatud: 1638455
|
foorum: Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake postitatud: 19.10.2015 10:44:45 pealkiri: Soovin saada teema (siia kõik ja vaid reeglitega kooskõlas olevad soovid!) |
On kellelgi äkki üle või teab kust soodsalt saab välise kettakarbi usb 3.0 kaablit ?
http://www.upload.ee/thumb/5270214/1406633558.jpg |
teema: Kommenteerimine: Master593 |
mao
vastuseid: 104
vaadatud: 22469
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 02.10.2015 13:47:27 pealkiri: Kommenteerimine: Master593 |
| Arvuti posti teel ostetud. |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
mao
vastuseid: 3170
vaadatud: 718247
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 16.09.2015 08:44:23 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
Insideriga sai Lumia820 peale pandud W10. Telefon aeglane, Edge ei reageeri pidevalt või jookseb kokku, klahvilukk ei tule tihti maha, aitab aku eemaldamine,
Pilte avab kauakaua, Wifi lülitan väl ... |
teema: Probook 450 ei tunnista akut |
mao
vastuseid: 2
vaadatud: 2568
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 20.07.2015 19:14:04 pealkiri: Probook 450 ei tunnista akut |
Laadija/d ja nende otsikud mis testitud on korras.
Uus aku soetatud aga ikka ei lae akut. Kuigi laadimis tuli hakkab põlema ja ka arvuti näitab, et laadija järgi ning laeb aga aku tase ei tõuse ... |
teema: Kommenteerimine: Markus1998 |
mao
vastuseid: 234
vaadatud: 51862
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2015 14:56:31 pealkiri: Kommenteerimine: Markus1998 |
Aku müüdud  |
teema: Kommenteerimine: Flab |
mao
vastuseid: 991
vaadatud: 151518
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2015 14:54:47 pealkiri: Kommenteerimine: Flab |
Arvuti ostetud - posti teel kiirelt ja probleemideta  |
teema: Kommenteerimine: hqs |
mao
vastuseid: 448
vaadatud: 80738
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 17.07.2015 14:52:51 pealkiri: Kommenteerimine: hqs |
| Vabastas mind paarist vanast arvutikastist. |
teema: Probook 450 ei tunnista akut |
mao
vastuseid: 2
vaadatud: 2568
|
foorum: Sülearvutid postitatud: 27.06.2015 14:13:59 pealkiri: Probook 450 ei tunnista akut |
Mingi aeg tagasi kukkus arvuti (laadimis juhe järgi) ja nii õnnetult, et lõhkus arvutis laadimis pistiku pesa. Plastik seal sees läks katki aga kuidagi sai seda ikkagi kasutada.
Nüüd kui sai se ... |
teema: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
mao
vastuseid: 3170
vaadatud: 718247
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 21.06.2015 11:49:45 pealkiri: Nokia Lumia nutitelefonide üldteema |
| , nüüd ma saan aru, tänud! Asi selles, et see update 2 on jah uue välimusega netist uurides praegu. Kuna mul aga telefon järjekindlalt ütleb ,et up to date, siis seetõttu mul vana välimus veel ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
mao
vastuseid: 2165
vaadatud: 613120
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 13.06.2015 10:10:02 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti al ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
mao
vastuseid: 2165
vaadatud: 613120
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.06.2015 10:45:30 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
, uuri Waze'i foorumist, kus rakenduse eraldi alamfoorum on. WP on pikalt kalanud neil.
Mis puutub nendesse puuduvatesse teedesse, siis pane permalingid sinna teemasse, kus sa oma muret Waze Eesti al ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
mao
vastuseid: 2165
vaadatud: 613120
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 12.06.2015 08:55:33 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Oma androidi võite tõesti visata ja jättagi sinna.
Aga ootaks siiski vastuseid nendelt kellel on kogemusi ja tarka nõu anda wp+waze kaardi uuenduste osas.
Ps. Vaatasin huvipärast ka iphone ... |
teema: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
mao
vastuseid: 2165
vaadatud: 613120
|
foorum: Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika postitatud: 11.06.2015 21:08:40 pealkiri: WAZE 4.x - tasuta community based navi nutikatele |
Millegi pärast ei uuenda Lumia 735 WP8 telefonis waze kaarti ! Kaardile enda lisatud teed arvutist waze kodulehelt vaadates kõik ilusti olemas aga telefonis ka paar nädalat hiljem mitte !
Täna ... |
teema: Overlay reklaamid |
mao
vastuseid: 20
vaadatud: 6145
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.05.2015 14:47:56 pealkiri: Overlay reklaamid |
Miks sa jäädavalt sisse ei logi?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/login.php?redirect=
Ja linnuke ette valikule "Automaatne sisselogimine"?
Väga hea
Pole tähele pannud, et siis kui siss ... |
teema: Overlay reklaamid |
mao
vastuseid: 20
vaadatud: 6145
|
foorum: Üldfoorum postitatud: 11.05.2015 12:21:14 pealkiri: Hinnavaatlus foorumi reklaam aknad - kuidas neid piirata/keelata ? |
Ennemalt olid need lihtsalt tüütud ja sai need vajadusel sulgeda (kui jäid ette) aga nüüd miskine "jänksi" jura kukub lõugama nii mis kole !
On erinevate browserite jaoks miskine lahendus ku ... |
teema: Kommenteerimine: rezzx |
mao
vastuseid: 90
vaadatud: 26151
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 22.04.2015 10:45:03 pealkiri: Kommenteerimine: rezzx |
Tehing tehtud - kõik nii nagu kokku lepitud  |
teema: Kommenteerimine: -XD- |
mao
vastuseid: 113
vaadatud: 24213
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2015 13:58:40 pealkiri: Kommenteerimine: -XD- |
Sain läpaka omanikuks - toodi kohale ka  |
teema: Kommenteerimine: Evil14 |
mao
vastuseid: 224
vaadatud: 68966
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 10.04.2015 13:57:20 pealkiri: Kommenteerimine: Evil14 |
| Mälud müüdud. |
teema: Kommenteerimine: zafari |
mao
vastuseid: 245
vaadatud: 50415
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2015 18:59:09 pealkiri: Kommenteerimine: zafari |
Ekraan postitatud ja raha ka kontol  |
teema: Kommenteerimine: meelis63 |
mao
vastuseid: 335
vaadatud: 73252
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2015 18:03:13 pealkiri: Kommenteerimine: meelis63 |
| Poolik arvuti posti teel müüdud. |
teema: Kommenteerimine: gj |
mao
vastuseid: 240
vaadatud: 139210
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 29.03.2015 18:00:48 pealkiri: Kommenteerimine: gj |
| Prose müüdud ja tehing nii nagu kokku lepitud. |
| |