|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 20.02.2026 14:52:31 pealkiri: -Watercooling- |
| On katsetatud, pumbad väljas, radikad väljas, igale komponedile eraldi pump ja radikas...mingit erileist vahet ei ole, praegu on 3 radikat lian-li rog korpuses ja küljed lahti, tulemu sama. On nad ... |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
m8markus
vastuseid: 1815
vaadatud: 257990
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 30.01.2025 13:54:49 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
MSI ju teatas, et enne 06.02 nende kaarte ei saa...
https://3dnews.ru/1117442/msi-soobshchila-o-zadergke-vipuska-svoih-geforce-rtx-5090-v-ssha-do-6-fevralya-u-kitayskogo-ofisa-toge-problemi |
teema: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
m8markus
vastuseid: 1815
vaadatud: 257990
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.01.2025 14:49:14 pealkiri: nVidia Blackwell (GB202/GB203/GB205/GB206/GB207) |
| Lootsin, et tuleb lõpuks midagi kompaktsemat, aga sõidame ikka sama moodi edasi...varsti on videokaart sama suur kui arvuti või veel suuremgi. |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 15.01.2024 15:41:12 pealkiri: -Watercooling- |
| Ma ei ütleks, et EK plokid praegu väga kallimad oleks, juba kuu aega kõvad aled ja ise ostsin aprillis EK-Quantum Magnitude - 115x Full Nickel mis sobib ka Hero z790 kuna seal 2-ed kinnitused 132.- ... |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
m8markus
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2023 11:34:01 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| , pimax 8k on tegelt 4k per eye, 0.7k jääb puudu per eye et Apple Visioni pikslikogusele järgi jõuda. Sa võid panna ta ka 10k peale, pole probleemi, kasutasin pikalt nii |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
m8markus
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2023 10:59:30 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| , tegelikult ju ei ole. saadaolevad varjo asjad on 2800x2600 midagi. eriti vr3 kahe ekraani lugu on samas natukene teine teema. varjo headsetid on 2k raha, mis selles mõttes panevad üsna apple klass ... |
teema: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
m8markus
vastuseid: 4451
vaadatud: 1178598
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 07.06.2023 09:53:42 pealkiri: Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid |
| Ärkamine, ammu on seadmed väljas mis on 8k resoga Varjo, Pimax, omal on pimax 8KX juba ammu, mängudest ei räägita seal üldse suurt mitte midagi, kõigi eeldustega on vaja kogu süsteem nende oma ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 01.06.2023 10:03:56 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Onju seal räägitud, et kui pistik on pesas ja kollast ei paist siis on õieti, kui paistab on valesti...
Väidetavalt on see ikka kasutajate probleem, nüüd kärssavad cabelmodi nurgad ja jälle ... |
teema: Kommenteerimine: Sathanas |
m8markus
vastuseid: 36
vaadatud: 16560
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 08.05.2023 11:40:42 pealkiri: Kommenteerimine: Sathanas |
Ostis mälud, sõber käis järgi, kõik ok  |
teema: DDR4 |
m8markus
vastuseid: 393
vaadatud: 236346
|
foorum: Protsessorid postitatud: 02.05.2023 13:59:46 pealkiri: DDR4 |
3200cl14 ddr4 ei liigu enam üldse? Mingid 2666cl20 liiguvad küll kommiraha eest, aga 32GB peale ei olegi enam uuendada kuhugi? 300€ ka ei ole isu välja laduda...
Aga palun
https://foorum.h ... |
teema: Kommenteerimine: nukike |
m8markus
vastuseid: 6
vaadatud: 4556
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2023 09:10:50 pealkiri: Kommenteerimine: nukike |
Ostis prose, kõik ok  |
teema: Kommenteerimine: UnknowFunk |
m8markus
vastuseid: 93
vaadatud: 23000
|
foorum: Kommentaarid kasutajatele postitatud: 26.04.2023 09:09:20 pealkiri: Kommenteerimine: UnknowFunk |
Ostis ema, kõik ok  |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2023 11:35:22 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Siin on Ventus ja EVGA 3090 samas masinas Aga jah, 4070 on see vahe kindlasti väike
https://www.3dmark.com/compare/pr/704772/pr/1102130 |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.04.2023 09:44:08 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
| Ei tea kuidas 4070, aga 3090 ventuse ja 3090 trio vahe oli ikka väga-väga tuntav... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 22.03.2023 10:39:28 pealkiri: -Watercooling- |
Emaplaadil 2 pesa: CPU_FAN ja AIO_PUMP. Kumma pessa Arctic Cooling Liquid Freezer II peaks ühendama.
AIO_PUMP siis elu lihtsam, kuigi mingit olulist vahet ei ole... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
m8markus
vastuseid: 8253
vaadatud: 1450441
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.02.2023 10:45:30 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| Mul käis EVGA 3090 FTW3 ULTRA isegi veega 68 kraadi peal ära, mis sellel 70-80 vahel tempil viga on õhuga? Loe jah kuskilt forumist kus kellelgi rõdu ukse all töötab max 65 peal ja hakka muretse ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
m8markus
vastuseid: 8253
vaadatud: 1450441
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2023 17:31:35 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
, 3090 XC3.
Panen pildi siis aimu millest jutt:
https://www.upload.ee/image/14913810/XC.jpg
Padi ei näe sugugi välja nagu padi vaid nagu oleks mingi kitt vahel olnud - äärest ei mõõda m ... |
teema: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
m8markus
vastuseid: 8253
vaadatud: 1450441
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 08.02.2023 13:23:00 pealkiri: nVidia Ampere (GA100/GA102/GA104) |
| No niipalju kui uurinud siis EVGA kasutabki sellist poollöga, et kindlasti ilusti kontakt oleks. Netist lugeda siis on tehtud ju täitsa database, et milliste tootjate millistel mudelitel millised pa ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2023 15:33:13 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.
... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2023 14:45:57 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
misasja sa jahud? sellel jublakal on mõlemas otsas kaksteistvoltehheepauer pistikud, üks isane, teine emane. toide ja kaart ei puutu rohkem asjasse, kui et mõlemad peavad olema 12vhpwr otsikuga.
... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2023 13:28:17 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 25.01.2023 10:40:28 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Lõpuks ka "Г" adapterid tehtud, hetkel nägu ma aru saan on eeltellimus ja ainult mõned 4090 saavad seda. Ootan väga, et ka 4080 saaks sellise.
https://store.cablemod.com/12vhpwr-angled-adapter/
... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.01.2023 14:49:39 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
https://videocardz.com/newz/custom-12vhpwr-power-adater-by-cablemod-has-melted
Üldse ei imesta kui lastakse nüüd Asuse 1000w bios või HOF-i 666w oma peale, järjest kõik pilluvad oma skoore ne ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 19.01.2023 10:48:50 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
| Neil on täiesti olemas EU esindus, vahetasin oma kaartigi seal... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 14.01.2023 20:04:29 pealkiri: -Watercooling- |
Kas selle Leak Testeriga peaks vee ka süsteemist välja saama ma eeldan?
Oleneb sinu loopi keerukusest, aga ega sa selle pumbaga imesid ei tee. Natuke aitab kaasa. Pead ikka kasti kallutama ja pö ... |
teema: AMD Navi arutelu |
m8markus
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084171
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.01.2023 18:04:25 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, Tsiteerides sind: "Ma isegi ei viitsi seda jura vaatama hakata...". Kui ise ei oska normaalselt suhelda, saad vastu sama suhtumise.
Kas see oli sinu tehtud video, et sa plõksid siin midagi, kui ... |
teema: AMD Navi arutelu |
m8markus
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084171
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 14.01.2023 13:31:09 pealkiri: AMD Navi arutelu |
, jutt käis tõhususest/efficiency'st
Sa saaks 90% jõudluse 150W vähema voolutarbega. Ära tule väitma, et 10% paremat jõudlust on väärt 4 slotist jahutust ja 50% suuremat voolutarvet ... |
teema: AMD Navi arutelu |
m8markus
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084171
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.01.2023 21:14:36 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Ma küll uskusin, et AMD tuleb parem. Kõlakad olid ka kõik 2x kandis.
Efficieny/voolutarve on ju tegelikult nVidial parem. Alakellatud 4090 on kuningas hetkel. Stock seaded on lihtsalt üle võlli. ... |
teema: AMD Navi arutelu |
m8markus
vastuseid: 6725
vaadatud: 1084171
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.01.2023 10:11:32 pealkiri: AMD Navi arutelu |
Ma küll uskusin, et AMD tuleb parem. Kõlakad olid ka kõik 2x kandis.
Efficieny/voolutarve on ju tegelikult nVidial parem. Alakellatud 4090 on kuningas hetkel. Stock seaded on lihtsalt üle võlli. ... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 02.01.2023 12:31:59 pealkiri: -Watercooling- |
Kas selle Leak Testeriga peaks vee ka süsteemist välja saama ma eeldan?
Oleneb sinu loopi keerukusest, aga ega sa selle pumbaga imesid ei tee. Natuke aitab kaasa. Pead ikka kasti kallutama ja pö ... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 02.01.2023 12:09:14 pealkiri: -Watercooling- |
Kas selle Leak Testeriga peaks vee ka süsteemist välja saama ma eeldan?
https://www.ekwb.com/shop/ek-loop-leak-tester-flex |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.12.2022 12:17:21 pealkiri: -Watercooling- |
Kui kompuuter põranda lähedal on, siis teoreetiliselt ülevalt sisse - alt välja ei tolmuta sisse kaa nii palju.
Lian Li pc-o11d-rog on päris kaugel põrandast |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.12.2022 12:08:30 pealkiri: -Watercooling- |
oleneb.
ma sain näiuteks 480 radika peal ventide rpmi 800 pealt 500 peale lasta sama tulemuse saavutamiseks
Ma ei saa VR-i ja 4090 kuidagi alla 1100 lasta 3 radikaga ja pump peab ka veel 4000 ... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.12.2022 11:31:17 pealkiri: -Watercooling- |
| on keegi testinud ka kui mõlemal pool radikat on vendid? kõigi eeldustega pole erilist vahet ma arvan... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.12.2022 11:12:32 pealkiri: -Watercooling- |
alt sisse, ülevalt välja. kui õhust puudu jääb, pane radikate teistele külgedele ka vendid
ülevalt sisse ja alt välja ei või? kopp ees juba sellest tuulest mis näkku puhub, isegi kui a ... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 29.12.2022 10:48:16 pealkiri: -Watercooling- |
| Plaanis selline järjestus teha...mis pidi peaks vendid puhuma? sisse kõi? Välja imema panna pole vist eriti tõhus variant? |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2022 15:15:12 pealkiri: DDR5 |
, Hetkel näitas jah 691 ja Apex mis oli tootestamata listis oli 850+
Kuigi ma ei tea kas selles hinnaklassis plaati ostes see enam teab mis oluline on.
Minu AM4 plate maksis ~400 ja mind nimetati ... |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2022 14:59:35 pealkiri: DDR5 |
, https://rog.asus.com/motherboards/rog-maximus/rog-maximus-z790-hero-model/spec/
4 x DIMM, Max. 128GB, DDR5 7800+(OC)
Jep vaatasin jah kodulehe QVL listist, et 7800 valideeritud aga ainult kahe p ... |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2022 14:13:39 pealkiri: DDR5 |
Hero on juba kodus kenasti ootel ja apex on rõvedat värvi ja hulka kallim |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2022 11:44:37 pealkiri: DDR5 |
| , DDR5 kasutab mõistagi uusi kive. DDR4 peal oli jah Samsung B-Die parim kuiugi DDR4 eluea lõpus suutis ka Micron E-Die konkureerida vähemalt sageduse osas. Subtaimingute osas jäi B-Die siiski par ... |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 19.12.2022 10:45:11 pealkiri: DDR5 |
| Kas tänapäeval mälud enam üldse ei kella? Et on vaja mingit ülemist otsa püüda? 6000 ei lähe 7800välja? |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 18.12.2022 18:23:40 pealkiri: DDR5 |
, timing võiks väiksem olla, arvestades et mul 6600Mhz ja CL 32
Paha ei tee kui memory on ka mobo QVL nimistus. Mida kõrgemale tipu poole ronida seda suurem tõenäosus et hakkab pipardama
... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 17.12.2022 19:26:38 pealkiri: -Watercooling- |
| Mul on ekw omad ja see DDC on kestnud ma isegi ei mäleta kui kaua 4500 teeb, D5 teeb 5000 ja see on ka kõik mis tal parem on, müra on kindlasti rohkem, panin DDC kummi jalad alla muidu oleks vist h ... |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 17.12.2022 19:23:29 pealkiri: DDR5 |
, timing võiks väiksem olla, arvestades et mul 6600Mhz ja CL 32
Paha ei tee kui memory on ka mobo QVL nimistus. Mida kõrgemale tipu poole ronida seda suurem tõenäosus et hakkab pipardama
... |
teema: -Watercooling- |
m8markus
vastuseid: 9001
vaadatud: 1730076
|
foorum: Jahutus postitatud: 16.12.2022 16:29:39 pealkiri: -Watercooling- |
| Oskab keegi öelda mille poolest see paljukiidetud D5 pump on parem kui DDC pump? Mina nagu ei saa kuidagi aru, et midagi oleks nüüd parem...D5 on hulka suurem jurakas ja mingi lisa raamiga ka veel, ... |
teema: DDR5 |
m8markus
vastuseid: 114
vaadatud: 68222
|
foorum: Protsessorid postitatud: 16.12.2022 16:00:37 pealkiri: DDR5 |
| Valin uusi mälusid, tundub vist ok olema G.SKILL Trident Z5 DDR5 32GB 2x16GB F5-6000J3636F16GX2 ? |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 13.12.2022 16:40:52 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
huvitav millest need punktid tulevad.?
mu kaart teeb ka 3030 core. ja palju väiksema vooluga? 440w peak näinud et mis see point selle 660 biosel on?
kui nüüd minui 3030 core ja sinu oma joonel ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.12.2022 16:38:23 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
Loomulikult veab ära, sellest ei olegi jutt, aga kas 600w oled reaalselt ka näinud testides? Wirx tahab seal mingeid rekordeid purustada, seal ei pruugi sellest jätkuda...
no selljuhul ei riski ... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 10.12.2022 16:30:35 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
| Loomulikult veab ära, sellest ei olegi jutt, aga kas 600w oled reaalselt ka näinud testides? Wirx tahab seal mingeid rekordeid purustada, seal ei pruugi sellest jätkuda... |
teema: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
m8markus
vastuseid: 1749
vaadatud: 292687
|
foorum: Videokaardid / Monitorid / TV postitatud: 09.12.2022 20:46:46 pealkiri: nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) |
| Mis plaate ma vaatan? Ma panin sulle hinnad ka mees, mis plaate ma vaatan ja tõesti ei viitsi sinuga siin vaielda kogu aeg MSI küsib veel rohkem ja Giga samas klassis. Kui VR kasutada ei tasu üldse ... |
| |