|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
sõnum |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 09.10.2025 13:59:59 pealkiri: HV kardisõit |
Minu sünnipäeva geepee?
On mida tähistada küll.. Mina täna, Andre homme ja sina ülehomme 😅
Aaga igatahes ma üritaks kah ennast kohale ajada kui veel peale mahub! |
teema: HV meenutuste GP Jah/Ei? |
m0nx
vastuseid: 70
vaadatud: 77275
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 20.08.2017 22:06:55 pealkiri: HV meenutuste GP Jah/Ei? |
| Kahe käega poolt.... aravetel käinud kõik kiidavad neid võimsaid karte, niiet võiks sinna minna! |
teema: HV piljard |
m0nx
vastuseid: 938
vaadatud: 395600
|
foorum: HV üritused postitatud: 29.03.2017 16:49:51 pealkiri: HV piljard |
Ma kolmas, kui eestis juhtun olema  |
teema: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
m0nx
vastuseid: 286
vaadatud: 171794
|
foorum: HV üritused postitatud: 08.08.2014 17:33:21 pealkiri: HV kasutajatest võrkpallihuvilistele - OTSIME EESTVEDAJAID! |
Stroomis / Pirital rannas võiks mängida õhtuti.
+1+2 |
teema: ASUS Eee Pad Transformer seeria |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 63297
|
foorum: Tahvelarvutid ja e-lugerid postitatud: 29.04.2013 15:05:16 pealkiri: ASUS Eee Pad Transformer seeria |
Kas kellelgi tolmu on ekraani all? Ostsin täna endale uue transformeri ja juba näen 2 tolmutykki ekraani all. Googeldades leian, et päris levind probleem.
(Veits offtopic, teise margi päras)Asus ... |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 29.04.2013 14:04:50 pealkiri: HV kardisõit |
| Välisriikides karditamise kohapealt tahaks ära mainida Stockholmi. Hiljuti avati ühe sisekardi raja uksed väitega, et nemad on euroopa moodsaim kardirada. Käisime proovisime ära paari tuttavaga, ... |
teema: HV pokker |
m0nx
vastuseid: 1301
vaadatud: 414015
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.04.2012 16:41:00 pealkiri: HV pokker |
Me hilineme ka võibolla natuke  |
teema: HV pokker |
m0nx
vastuseid: 1301
vaadatud: 414015
|
foorum: HV üritused postitatud: 19.04.2012 14:05:49 pealkiri: HV pokker |
| Mina ja Keiu tuleks kah. |
teema: Europarlamendi raportöör mõistis ACTA läbisurumise hukka ja lahkus ametist |
m0nx
vastuseid: 8
vaadatud: 4350
|
foorum: Pealtkuulamine ja tsensuur, NSA, ACTA, DMCA, GDPR... postitatud: 27.01.2012 17:50:07 pealkiri: Europarlamendi raportöör mõistis ACTA läbisurumise hukka ja lahkus ametist |
| Ilmselt ta siiski sai aru, et sellist hinnangut andes tal niiguinii pikka pidu antud ametikohal ei ole. Aga tore, et ikka leidub mehi kes julgevad süsteemile vastu astuda. |
teema: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
m0nx
vastuseid: 136
vaadatud: 37552
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.02.2011 15:21:06 pealkiri: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
fakk.
kahjuks ei saa osaled ikkagi homme :\
tõmmake mind maha  |
teema: HV piljard |
m0nx
vastuseid: 938
vaadatud: 395600
|
foorum: HV üritused postitatud: 26.01.2011 09:02:46 pealkiri: HV piljard |
bamba on umbes 2x mõistlikum kui baribal...
piljard on enne 7t või 6te 29 eeki (eurides ei ole hinda vaadand) ja õlu on 1,5 euri...
remont lõppes seal hiljuti, niiet asi on veel suht värske... |
teema: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
m0nx
vastuseid: 4107
vaadatud: 1007470
|
foorum: HV üritused postitatud: 24.01.2011 19:34:54 pealkiri: HV Jalgpallisõprade 1x nädalas. Tulge jalkat mängima! |
oli plaan tulla, aga ommikul keeras tervis metsapoole...
päev otsa kerge palavikuga tiksund, niiet täna vist jätan vahele, aga kolmapäeval püüan kohal olla kui tervis lubab  |
teema: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
m0nx
vastuseid: 136
vaadatud: 37552
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 21.01.2011 18:03:45 pealkiri: 2011 HV kardisarja I etapp, Triobet, 13.veebruar. Peasponsor www.arvutikeskus.ee |
Ostsin see nädal endale 125cc 6 käigulise kardi... hakkan natuke tõsisemalt harjutama.
kus? kui tohib küsida? |
teema: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
m0nx
vastuseid: 123
vaadatud: 39930
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.01.2011 08:24:43 pealkiri: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
kaasvõistlejad said aru, et muud varianti pole....
mikku joogi sisse raputati unerohtu....
http://picasaweb.google.com/Linnavurle/HVKartMeeskonnasoit912011?authkey=Gv1sRgCOOLpY7ps7T_Vw#556174869563 ... |
teema: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
m0nx
vastuseid: 123
vaadatud: 39930
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 07.01.2011 08:30:37 pealkiri: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
mulle üldiselt ei meeldiks see loobumise variant, aga ma arvan, et mul ei jää muud üle.
finants seis ei luba hetkel. ei taha oma vett ja leiba kardirajal maha kihutada  |
teema: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
m0nx
vastuseid: 123
vaadatud: 39930
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 04.01.2011 17:14:41 pealkiri: 2011 Meeskonnasõit, Triobet, 9.jaanuar. Auhinnad Mini RC-lt |
vot see on hea küsimus.... millal sõiduhinnad eurodesse kalkuleeritakse?
ja kas triobet ja FK seoses üleminekuga tõstsid hindasi või langetasid? (viimane - ) |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 02.01.2011 06:16:47 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
taara usku me ikka oleme, kuna me oleme eestlased....
seda kuramuse kütteraha mul kah polnud käe otsast võtta, niiet mulle võib saata erinevaid konto numbreid, mis on selle transpordiga seotud... ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 29.12.2010 13:56:11 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
Mis ma oskan öelda.
Joomine on paha
Aga üritusele annaks kümnest punktist 43
Sigavinged kardid, sigavinge rada. See, et niipaljud inimesed seal väga lahkelt meile infot jagasid kogu asja koh ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 28.12.2010 06:58:24 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
| toimub liikumine.... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 27.12.2010 20:51:36 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
immo probleemi sain korda, niiet auto on sõiduvõimeline....
nagu ma aru saan, siis zoomski peale võtta ja rauda sõita? see vist väga üle poole tunni ei tohiks minna....
aint et zoomski lokatsi ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 27.12.2010 20:39:28 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
rauast siis võtab meid peale äkki mrkt?
mis kellaaegadest jutt võiks käia? 6est võtan hessu peale?
aga mustamäel kellelgi teisel pole autot?
mul eile õhtal hakk immo jamama, niie natuke r ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 27.12.2010 18:12:26 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
pmst on nii, et auto mul on, aga lube pole nüüd kuu aega.
eet maitia, kui kuhugile sadamas on autot jätta, siis võiks näiteks hessu minu auto pulti hüpata.
telefoni puudus on mul kah hetkel re ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.12.2010 04:00:56 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
| olid kah kuskil tallinki 50% sooduskupongid, aga viimati nähti neid mingi aata tagasi, niiet tundub suht võimatu missioonina neid leida :\ homme uurin ühelt tallinkis töötavalt inimeselt, et mis ... |
teema: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
m0nx
vastuseid: 97
vaadatud: 37432
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 18.11.2010 02:04:54 pealkiri: HV Kardiklubi Aastalõpuüritus Helsingis Vauhdiin Maailmaan kardikeskuses 28.detsembril! |
huvi on kindel!  |
teema: Klubivaheline kardisari, Triobet 16.11-25.01 |
m0nx
vastuseid: 22
vaadatud: 13646
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 16.11.2010 12:13:40 pealkiri: Klubivaheline kardisari, Triobet 16.11-25.01 |
| kahjuks finantsseis ei lase osaleda see ja järgmine kuu :\ |
teema: HV KARDISARJA III HOOAEG 2011. KALENDER AVALDATUD! |
m0nx
vastuseid: 73
vaadatud: 27459
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 09.11.2010 13:11:34 pealkiri: HV KARDISARJA III HOOAEG 2011. KALENDER AVALDATUD! |
ikka kotib.
ainult, et igasugu arendavad ideed mul puuduvad hetke seisuga :\ |
teema: EDASI LÜKATUD! Kutse karditurniirile: Angelar Garaaž VS Hinnavaatlus |
m0nx
vastuseid: 10
vaadatud: 7358
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 08.11.2010 18:16:07 pealkiri: EDASI LÜKATUD! Kutse karditurniirile: Angelar Garaaž VS Hinnavaatlus |
see viimsi on seal nagu tõrv meepotis.
arvestades, et enamus HV vendasi eriti tihedalt sinna ei satu, siis ei saa ka oodata häid keskmiseid ringiaegu... |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 19.10.2010 17:00:10 pealkiri: HV kardisõit |
mnjah.. ei sobi ajaliselt ikkagi  |
teema: HV sügismöll Järvamaal Rummusaares laupäeval, 20.novembril |
m0nx
vastuseid: 527
vaadatud: 89950
|
foorum: HV üritused postitatud: 15.10.2010 13:59:52 pealkiri: HV sügismöll Järvamaal Rummusaares laupäeval, 20.novembril |
pääris palju osalejaid juba
mingisugune limiit on kah?
kui nii lähedale tuuakse üritus, siis oleks patt mitte tulla vist  |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.10.2010 19:21:59 pealkiri: HV kardisõit |
| kus maksta saab? kellele maksta saab? ja üldse miks maksma peaks, kui XL säästumarketis hinnad nii soodsad on? |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 12.10.2010 22:22:30 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
jaa sorry, et sajandikuga eksisin....
tuleb meelde küll, 11 sai tollel korral esimest korda püsside nimekirja  |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 11.10.2010 23:55:29 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
ei tahaks küll miskit oma sõbra pihta möliseda, aga krdi esimene Tallink GP pidavat pool võistlusrehvidel olema, niiet see ei pidand arvesse minema............
(iguaan)
aga jah, kui esimesed 1 ... |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 10.10.2010 18:06:41 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
noh kutid mis tulemused on ?
ise jõudsin enne 7t koju ja ärkasin täpselt kell 1  |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 10.10.2010 04:44:54 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
| hetke oliukord on suht 10 punkti 4st... äkki isegi jõuan starti homme :\} |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 04.10.2010 00:13:48 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
ma ei tea kas minuga võib arvestada... ilmselt maksan kohapeal ja pühapäeva hommikul õunte pealt vaatan, kui väga sünnipäev käest ära läks  |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 27.09.2010 23:16:33 pealkiri: HV kardisõit |
võtsin õhtul töölt ära, et kohal olla
ja vihma paluks  |
teema: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
m0nx
vastuseid: 74
vaadatud: 22396
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 24.09.2010 16:42:59 pealkiri: HV Cup 2010, IX-etapp, FK Keskus, 10.oktoober |
fk puhul võiks kardi number kah kirjas olla XD
suht masendav kui on kvalis 1 koht ja sõidus -9 kohta ja sõidu lõpuks viimane  |
teema: HV kardisõit (kardivideod ja muu trenniväline jutt) |
m0nx
vastuseid: 356
vaadatud: 88493
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 22.09.2010 15:41:47 pealkiri: HV kardisõit (kardivideod ja muu trenniväline jutt) |
vabal ajal võidan kah karti kaubanduskeskuses....
ei tea miks rehvid valged olid? :\ |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 21.09.2010 20:59:26 pealkiri: HV kardisõit |
mnjaa... võib tulemusega rahule jääda... lootsin finaale täis märja rajaga ja nii oligi.
kahju aint, et viimasesse sõitu sattus oluliselt libedam kart kui kvalisse ja soojendusse, niiet need t ... |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 21.09.2010 16:12:10 pealkiri: HV kardisõit |
oi ma olen ammu oodant võistlust kus terve võistlus oleks märjal rajal
cant wait  |
teema: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 35296
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 16.09.2010 16:35:10 pealkiri: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
http://album.hv.ee/HV/kart2010MM/etappVIII_turi-alliku/relle/DSC_0325.html
mardi sarved
Relle, väga head pildid  |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.09.2010 20:34:43 pealkiri: HV kardisõit |
minu tänane hüüdlause on kuradi jevgeni....
ahto/hessu püüdmiseks jäin sõidu algul liiga kauaks jevgeni taha, ning hiljem kui hessu kätte sain, siis boxi kurvis vältimaks hessule otsa lendam ... |
teema: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 35296
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.09.2010 16:50:00 pealkiri: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
| ojee... mu kvali kart nr kaks oli riivo käsutuses finaalis ja kuiva rajaga ei suutnud riivo sellega alla 56 seki sõita, niiet võin kah öelda, et sita kardiga suutsin ääriveeri ennast b-finaali v ... |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 14.09.2010 16:46:11 pealkiri: HV kardisõit |
kuule zoomski ära mind sinna kirja pane, ma küll ei taha esimeste seas olla, eriti kui vihma on mingi hetk sadand....
ma ikka ise kohapeal mõtsin regada.... |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.09.2010 18:26:34 pealkiri: HV kardisõit |
| sama siin... loodan aint sellepeale, et kohapeal makstes mahun starting listi.... laisk on olla, ei viitsi netipanka ronida... |
teema: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 35296
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.09.2010 18:23:20 pealkiri: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
nojaa... toll hetkel mul oli endal kõvasti tegemist
ma teadsin, et sa oled must ees ja poole sõidu ajal mõtlesin, et oled nii räigelt eest ära sõitnud, et hakkad ringiga järgi jõudma  |
teema: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 35296
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 13.09.2010 17:15:59 pealkiri: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
kuule riivo ma ei suuda mitte välja mõelda, mis hetkel ma sinust mööda sain?
endal kah start oli kena, 10nendalt kohe laksust mingi esi 5e sekka... stardikurvi võtsin väljast, niiet sain suht e ... |
teema: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
m0nx
vastuseid: 140
vaadatud: 35296
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 10.09.2010 16:36:28 pealkiri: HV 2010 kardisarja VIII etapp Türil 12.septembril! |
| makstud |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 08.09.2010 17:38:10 pealkiri: HV kardisõit |
| esimese etapi kohad 1, 2 ja 6 on kogemata boldid? |
teema: HV kardisõit |
m0nx
vastuseid: 5270
vaadatud: 1087048
|
foorum: HV kardisõit postitatud: 06.09.2010 23:18:47 pealkiri: HV kardisõit |
maksan kohe ära
// krt neil kirjas, et hiljemalt 1 tööpäev varem... samas kell on suht tööpäev läbi, niiet pean lootma homme selle peale, et 40 võistlejat täis pole :\ |
| |